قیمت دلار و سکه تا کجا سقوط می‌کند؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

قیمت دلار و سکه تا کجا سقوط می‌کند؟

ارزانی دلار ادامه دارد/ ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۰۰ تومان گران شد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ارزانی دلار ادامه دارد/ ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۰۰ تومان گران شد
ایسنا نوشت: امروز نیز قیمت خرید ارز در بانک‌ها با کاهش همراه بود.

بانک‌ها امروز (پنجشنبه) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار که روز گذشته ۱۲ هزار و ۶۲۵ تومان بود، امروز با کاهش ۵۵ تومانی به ۱۲ هزار ۵۷۰ تومان رسیده است.

همچنین شعب ارزی بانک‌ها هر یورو را ۱۴ هزار و ۲۷۷ تومان خریداری می‌کنند و این در شرایطی است که روز گذشته قیمت خرید هر یورو ۱۴ هزار و ۳۳۷ تومان بوده و نشان از کاهش ۶۰ تومانی دارد.

ارزانی دلار ادامه دارد/ ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۰۰ تومان گران شد - 4

نرخ ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی نیز در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که هر یورو تا ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت خورد که در مقایسه با نرخ حدود ۱۵ هزار تومانی بازار آزاد برای مسافر گران‌تر تمام می‌شود.

همچنین در صرافی‌های مجاز بانکی، نرخ خرید هر اسکناس دلار آمریکا ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده و ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته می‌شود.

نرخ خرید هر اسکناس یورو نیز در صرافی‌های مجاز بانکی ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است و ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

روند کاهشی بازار سکه/ ورود مجدد دلار به کانال ۱۲۰۰۰ تومان +جدول

ایمناخبرگزاری ایمنا
روند کاهشی بازار سکه/ ورود مجدد دلار به کانال ۱۲۰۰۰ تومان +جدول
روند کاهشی در بازار سکه و ارز ادامه دارد به طوری که دلار باز هم به زیر مرز ۱۳۰۰۰ تومان سقوط کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز پنجشنبه_ ششم تیر ماه _ سکه طرح جدید و سکه طرح قدیم به ترتیب چهار میلیون و ۶۲۳ هزار تومان و چهار میلیون و ۴۰۴هزار تومان و دلار ۱۲هزار و ۹۵۰تومان در بازار معامله شد.

اطلاعات بیشتر در مورد آخرین قیمت‌های اعلام شده برای سکه، طلا و ارز در جدول زیر آمده است:

روند کاهشی بازار سکه/ ورود مجدد دلار به کانال ۱۲۰۰۰ تومان +جدول - 3

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فارسفارس20 ساعت قبل
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با تشریح مخاطرات ناشی از نگاه سنتی به صنعت خودرو، گفت: ساختار اقتصادی ما نفتی بوده و درواقع وارداتچی هستیم که برای رفع این مشکل باید بسیاری از ساختارها شکسته شود. معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: به عنوان مثال بابت واردات یک شیشه عطر باید ۳۰۰۰ میلی‌لیتر نفت از کشور خارج شود. * زمین بازی خودروسازی جهان در حال تغییر استستاری افزود: اگر به صنعت خودروسازی با نگاه سنتی توجه شود، این صنعت هم کنار خواهد رفت. خودروهای کانسپت که گوگل و آمازون طراحی کرده‌اند به زودی صنعت خودرو را متحول می‌کند و اصولا در زمینی که خودروسازان ایران بازی می‌کنند، این شرکت‌ها حضور ندارند. معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ساختار اقتصادی ایران تا حالا نفتی بوده و ما وارداتچی هستیم.
مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی دهقان عصر دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمان گفت: نامه‌ای که در سال گذشته دولت زده مبنی بر اینکه قیمت‌ها نباید بیش از ۱۰ درصد افزایش پیدا کند و این در حالی است که ستاد تنظیم بازار کشور ۳۸ درصد قیمت سیمان را افزایش داد. سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمان با اشاره به اینکه اگر تورم وجود دارد در همه قسمت‌ها وجود دارد، اظهار داشت: ما می‌توانیم یک ستاد تنظیم بازار ملی برای استان برگزار کنیم و در آنجا مشکلات مرتفع شود. وی ادامه داد: در بحث شن و ماسه ستاد تنظیم بازار قیمتی اعلام نکرده است اما کارشناسان صمت و اتحادیه در یک قیمت به توافق رسیدند همچنین ستاد تنطیم بازار ملی نمی‌تواند برخی کالاها که بومی هستند را یک نرخ کلی اعلام کند. سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمان عنوان داشت: ۱۰ درصد افزایش قیمت شن و ماسه عملیاتی نیست از طرف دیگر دولت برای برخی کالاهای خاص ۱۰ درصد افزایش قیمت اعمال می‌کند. وی با اشاره به اینکه قیمت مرغ باید به قیمت استان‌های همجوار برسد، ادامه داد: ستاد تنظیم بازار قیمتی را در این زمینه عنوان نمی‌کند چرا که قیمت باید بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم بشود و چنانچه قیمت نامتعارفی ایجاد شود جلوی صادرات گرفته می‌شود.
خبر فوریخبر فوری22 ساعت قبل
آنچه اخیرا در رابطه با صادرات آب نبات مطرح شده نیز از همین جنس است. این عضو اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: اتفاقاتی که در ماه‌های اخیر رخ داده را نمی‌توان تنها به آب نبات خلاصه کرد. جمع‌بندی این شرایط نشان می‌دهد که آنچه امروز اقتصاد ایران با آن روبه‌رو است، بسیار فراتر از موضوعی همچون صادرات آب نبات است. ما یک بار بحث یارانه نقدی را آغاز کردیم اما آنچه در عمل اتفاق افتاد، طرحی سطحی بود که بسیاری از دغدغه‌ها و مشکلات اقتصاد را حل نکرد و عملا باری سنگین‌تر به دوش مردم گذاشت. چند روز قبل محمدرضا مودودی - سرپرست سازمان توسعه تجارت -، از صادرات ۱۲۰ میلیون دلار آب نبات، خبر داد که از شکر با ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تولید آنها استفاده کرده‌اند.

لکسس ال اکس ۵۷۰؛ ویژگی‌ها و ضعف‌ها! (+تصاویر و فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
درباره لکسس ال اکس ۵۷۰ مدل ۲۰۱۹ نیز شرایط به همین صورت است. در مطلب امروز به بررسی نقاط مثبت ال اکس ۵۷۰ در مدل ۲۰۱۹ و همچنین انتقادهایی که می‌توان به این خودرو داشت، می‌پردازیم: آفرود/ یک خودروی جان سخت! بنابراین اگر دل و جرات ماجراجویی با یک خودروی ۸۶ هزار دلاری (قیمت پایه) را در خود سراغ دارید، ال اکس گزینه مناسبی است. ال اکس ۵۷۰ نیز یک محصول موفق در زمینه طراحی محسوب می‌شود. موتور ۵٫۷ لیتری ۸ سیلندر ال اکس ۵۷۰ تنها ۳۸۳ اسب بخار خروجی (گشتاور ۴۰۳ پوندفوت) دارد که عدد ناامید کننده‌ای برای این مجموعه محسوب می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین18 ساعت قبل
تحت این شرایط است که در عرصه تصمیم‌گیری اقتصادی دچار افت کیفیت و عدم تصمیم‌گیری شده‌ایم. آنچه به تجربه برمی‌گردد، اگر در ظرف تئوریک و نظری مبتنی بر علم روز دنیا قرار نگیرد، تجربیاتی خواهد بود که به یکدیگر وصل نشده است. این‌که ما با افت کیفیت سیاست‌گذاری اقتصادی مواجه هستیم، روند بلندمدت است و محدود به یک بازه مشخص لزوما نیست. پاسخ سوالات را من به عنوان کارشناس بدهم، یک مکتب اقتصادی می‌شود، اما پاسخ سوالات را سیاستمدار که بدهد، تصمیم کشور می‌شود. بنابراین عملکرد اقتصاد کشور مهم است که یا به سمت فقر گسترده برویم یا این‌که اصلاحاتی صورت گیرد.

ورود دیرهنگام میوه‌های تنظیم بازاری به میدان مرکزی.

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

اخبار بیشتر