اخبار روز بازار خودرو - شنبه 15 تیرماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار روز بازار خودرو - شنبه 15 تیرماه

قیمت خودرو در بازار امروز شنبه ۱۵ تیر؛ ۲۰۶ تیپ ۵، ۲٫۶ میلیون گران شد

انتخابخبرگزاری انتخاب
قیمت خودرو در بازار امروز شنبه ۱۵ تیر؛ ۲۰۶ تیپ ۵، ۲٫۶ میلیون گران شد
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز بر خلاف دیگر ماشین‌های موجود در بازار عمل کرده. اغلب قیمت‌ها در بازار خودرو تغییرات چندانی نسبت به پنج‌شنبه هفته گذشته ندارد، اما پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به تنها دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان گران شده.
قیمت خودرو در بازار امروز شنبه ۱۵ تیر؛ ۲۰۶ تیپ ۵، ۲٫۶ میلیون گران شد - 0

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز بر خلاف دیگر ماشین‌های موجود در بازار عمل کرده. اغلب قیمت‌ها در بازار خودرو تغییرات چندانی نسبت به پنج‌شنبه هفته گذشته ندارد، اما پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به تنها دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان گران شده.به گزارش فرارو، تغییرات قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو عموما کمتر از یک میلیون تومان است و در طرف مقابل محصولات کرمان‌خودرو امروز کاهش قابل توجهی دارد. برای مثال جک S۳ امروز حدود دو میلیون تومان ارزان‌تر از هفته پیش فروخته می‌شود و قیمت آن در بازار آزاد تقریبا ۱۱ میلیون تومان کمتر از مصوب کارخانه است.

قیمت روز محصولات سایپاپراید امروز بدون هیچ تغییری نسبت به هفته پیش فروخته می‌شود. پراید ۱۳۱ همچنان ۴۵ میلیون تومان قیمت دارد و فاصله آن با قیمت کارخانه تقریبا هشت میلیون تومان است. اگر پراید را کنار بگذاریم، قیمت روز محصولات سایپا کمی نسبت به هفته گذشته کاهش پیدا کرده؛ هرچند کاهش آن تقریبا ناچیز است.تیبا صندوق دار بیشترین کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته را در بین محصولات سایپا دارد و قیمت آن تقریبا ۸۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده. فاصله قیمت بازار آزاد و قیمت کارخانه در مورد تیبا صندوق‌دار خیلی بیشتر از پراید است و این محصول در بازار تقریبا ۱۰ میلیون تومان گران‌تر از کارخانه فروخته می‌شود.

قیمت روز تیبا ۲ در بازار با کاهش ۷۰۰ هزار تومانی نسبت به هفته پیش به ۵۸ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده و تقریبا هشت میلیون تومان گران‌تر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. ساینا کاهش قیمت خیلی کمتری را تجربه کرده و تنها ۲۰۰ هزار تومان نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ارزان شده است. قیمت روز ساینا در بازار ۵۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و تقریبا چهار میلیون تومان با قیمت کارخانه اختلاف دارد.قیمت روز محصولات سایپا شنبه ۱۵ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
سایپا ۱۱۱۵۱,۶۰۰,۰۰۰۵۱,۶۰۰,۰۰۰۳۹,۶۸۱,۰۰۰
 سایپا ۱۳۱۴۵,۵۰۰,۰۰۰۴۵,۵۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
سایپا ۱۵۱۴۴,۶۰۰,۰۰۰۴۴,۶۰۰,۰۰۰۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا۵۲,۳۰۰,۰۰۰۵۳,۱۰۰,۰۰۰۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۸,۱۰۰,۰۰۰۵۸,۸۰۰,۰۰۰۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۹,۷۰۰,۰۰۰۵۹,۹۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودروسمند همچنان به روند کاهش خود که از اواخر هفته قبل شروع شده ادامه می‌دهد. با این وجود کاهش قیمت محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۵ تیر بسیار ناچیز است. برای مثال سمند LX و سمند EF۷ نسبت به پنجشنبه تنها ۴۰۰ هزار تومان ارزان‌شده‌اند. درحالی که اختلاف قیمت آن‌ها با کارخانه حدود ۱۶ میلیون تومان است.

قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در حد ۲۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده، اما پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به کلی این کاهش قمیت را جبران کرده و حدود دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومان گران شده است. برای همین پژو ۲۰۶ تیپ ۵ بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به خود اختصاص داده است. همچنین قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نسبت به هفته پیش کاهش ناچیز ۴۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته است.

امروز شنبه ۱۵ تیر قیمت رانا ۵۰۰ هزار تومان بیشتر از هفته پیش و تقریبا ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین دنا معمولی در بازار امروز ۲۰۰ هزار تومان ارزان‌تر و دنا پلاس توربو یک میلیون تومان گران‌تر از پنجشنبه فروخته می‌شود. این در حالی است که قیمت کارخانه دنا معمولی تنها ۶۶ میلیون و قیمت کارخانه دنا پلاس توربو تنها ۹۰ میلیون تومان است.قیمت روز محصولات ایران خودرو شنبه ۱۵ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز معاملاتی گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان۵۳,۶۰۰,۰۰۰۵۳,۶۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۸۲,۸۰۰,۰۰۰۸۳,۲۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۵,۷۰۰,۰۰۰۸۶,۱۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار
پژو GLX 405۷۹,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۰۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز۸۰,۳۰۰,۰۰۰۸۰,۳۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۸۳,۵۰۰,۰۰۰۸۴,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2۸۴,۴۰۰,۰۰۰۸۴,۶۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5۱۰۱,۶۰۰,۰۰۰۹۹,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار۱۰۰,۴۰۰,۰۰۰۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۸۳,۵۰۰,۰۰۰۸۳,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2۱۱۳,۷۰۰,۰۰۰۱۱۳,۹۰۰,۰۰۰۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۹۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودروقیمت محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۵ تیر تفاوت چندانی با پنجشنبه هفته گذشته ندارد و قیمت‌ها در تعطیلات آخری هفته تقریبا ثابت مانده است. امروز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان فروخته می‌شود. البته قیمت کارخانه MVM ۳۱۵ کمی بالاتر و حدود ۱۴۰ میلیون تومان است.

قیمت روز MVM X۲۲ برای امروز شنبه ۱۵ تیر حدود ۱۶۱ میلیون تومان است، اما اگر علاقه خاصی به ماشین‌های دنده اتوماتیک دارید، باید برای خرید MVM X۲۲ اتوماتیک ۱۹۶ میلیون تومان هزینه کنید. MVM X۳۳ گران‌ترین محصول مدیران خودرو با قیمت ۲۳۳ میلیون تومان فروخته می‌شود و قیمت کارخانه آن سه میلیون بیشتر و ۲۳۶ میلیون تومان اعلام شده.قیمت روز محصولات مدیران‌ خودرو شنبه ۱۵ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۶۱,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۹۶,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۳۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان خودروقیمت جک J۴ امروز شنبه ۱۵ تیر کاهش پیدا کرده و تقریبا یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ارزان‌تر فروخته می‌شود. این مورد باعث شده فاصله قیمت جک J۴ در بازار آزاد، با قیمت این محصول در کارخانه بیشتر شود و حالا جک J۴ در بازار سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزان‌تر از کارخانه فروخته می‌شود.

قیمت روز جک S۳ در بازار امروز شنبه ۱۵ تیر با کاهش دو میلیون تومانی نسبت به هفته پیش روبرو شده و به ۱۹۹ میلیون تومان رسیده. این در حالی است که بر خلاف سایپا و ایران خودرو، قیمت محصولات کرمان خودرو در بازار آزاد، پایین‌تر از قیمت آن در کارخانه است.

هرچند جک J۴ و جک S۳ امروز ارزان‌تر از هفته پیش معامله می‌شوند، اما قیمت روز جک S۵ تقریبا دو میلیون تومان بیشتر شده و به ۲۸۷ میلیون تومان رسیده است. قیمت کارخانه این محصول حدود ۲۴ میلیون تومان بیشتر از بازار آزاد و ۳۰۱ میلیون تومان است.قیمت روز محصولات کرمان‌خودرو شنبه ۱۵ تیر مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار(تومان)قیمت روز معاملاتی گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J۴ اتوماتیک۱۴۶,۰۰۰,۰۰۰۱۴۷,۴۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S۳ اتوماتیک۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰۲۰۱,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S۵ اتوماتیک۲۸۷,۰۰۰,۰۰۰۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر
همایش خودروهای کلاسیک به‌مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر در پارک دیدگاه سنندج برگزار شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، همایش خودروهای کلاسیک به‌مناسبت هفته مبارزه با موادمخدر در پارک دیدگاه این شهر برگزار شد.

در ادامه گزارش تصویری خبرنگار تسنیم از این همایش را ببینید:

همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 3همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 5همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 6همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 7همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 8همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 9همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 10همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 11همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 12همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 13همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 14همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 15همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 16همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 17همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 18همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 20همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 21همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 22همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 23همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 24همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 25همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 26همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 27همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 28همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 29همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 30همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 31همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 32همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 33همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 34همایش خودروهای کلاسیک در سنندج به‌روایت تصویر - 35

خواندن خبر در سایت منبع

آزمایش سلول خورشیدی روی سقف و کاپوت خودرو توسط تویوتا+تصاویر

ایسناخبرگزاری ایسنا
آزمایش سلول خورشیدی روی سقف و کاپوت خودرو توسط تویوتا+تصاویر
شرکت خودروسازی تویوتا اعلام کرد با همکاری دو شرکت دیگر به دنبال آزمایش نسخه جدیدی از سیستم بهینه نیروی خورشیدی برای خودروهای برقی است.

به گزارش ایسنا و به نقل از تک‌کرانچ، شرکت‌های تویوتا، «ندو» (NEDO) و شارپ اعلام کردند که در پی آزمایش نسخه جدیدی از سیستم سلول‌های خورشیدی برای خودروهای برقی هستند که بسیار کارآمد است.

این خودروساز ژاپنی در حال آزمایش نسخه جدیدی از سلول‌های خورشیدی خود است که نرخ تبدیل انرژی خورشیدی بالایی دارد.

تویوتا با شرکت‌های «ندو» و شارپ همکاری می‌کند تا در پایان ماه ژوئیه آزمایش نسخه جدید سلول‌های خورشیدی خود را در جاده‌های عمومی آغاز کنند.

طبق گفته شرکت شارپ، از باتری‌های سلول‌های خورشیدی با کارآیی بالا برای ایجاد یک صفحه خورشیدی استفاده شده است. این سیستم می‌تواند انرژی خورشیدی را با نرخ ۳۴ درصد به برق تبدیل کند که به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ تبدیل ۲۲٫۵ درصدی برای سیستم فعلی موجود در خودروی تویوتا مدل پریوس (Prius PHV) است.

تویوتا در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرد توانسته است به تولید خروجی حدود ۸۰۶ وات دست یابد که در مقایسه با مدل تجاری Prius PHV مجهز به یک سیستم شارژ خورشیدی، حدود ۴٫۸ برابر بیشتر است.

این خودروی آزمایشی همچنین شامل یک سیستم است که باتری را چه در هنگام پارک بودن خودرو و چه در زمان حرکت شارژ می‌کند.

آزمایش سلول خورشیدی روی سقف و کاپوت خودرو توسط تویوتا+تصاویر - 7

تویوتا گفت توسعه این سیستم به تنهایی باعث بهبود قابل ملاحظه‌ای در محدوده کاری و بهره‌وری خودروهای برقی می‌شود. پیش از این، سیستم خورشیدی خودروی Prius PHV تنها زمانی باتری را شارژ می‌کرد که خودرو پارک شده بود.

تویوتا در نسخه جدید از یک باتری سلول خورشیدی نواری استفاده می‌کند که می‌تواند روی سطح خودرو کشیده شود تا بهره‌وری سیستم ارتقا یابد. سلول باتری خورشیدی نواری یک نوار نازک با ضخامت ۰٫۰۳ میلی‌متر است و از آنجایی که بسیار نازک است، می‌تواند روی انحناهای خودرو در سقف، کاپوت و درب صندوق عقب به راحتی بنشیند.

آزمایش سلول خورشیدی روی سقف و کاپوت خودرو توسط تویوتا+تصاویر - 11

تویوتا قصد دارد آزمایش نسخه جدید سلول‌های خورشیدی خود را در شهرک تویوتا واقع در توکیو و دیگر مناطق انجام دهد. داده‌ها شامل خروجی برق این سیستم و مقدار شارژ شدن باتری در حال رانندگی برای توسعه این سیستم شارژ خورشیدی استفاده خواهد شد.

این فقط تویوتا نیست که روی توسعه وسایل نقلیه خورشیدی کار می‌کند. در ماه ژوئن، تویوتا و سوبارو همکاری برای توسعه یک پلتفرم الکتریکی برای ساخت یک باتری بهینه برای خودروهای برقی را اعلام کردند. دو شرکت گفتند که آنها به طور مشترک مدل CV-segment BEV SUV را که تحت نام تجاری هر شرکت به فروش می‌رسد، توسعه می‌دهند.

این دو شرکت از سال ۲۰۰۵ با یکدیگر همکاری دارند و با هم در توسعه، تولید و فروش همکاری داشته‌اند.

آزمایش سلول خورشیدی روی سقف و کاپوت خودرو توسط تویوتا+تصاویر - 15

خودروسازان در ماه‌های اخیر به شدت در حال رقابت برای دستیابی و تسلط بر بازار خودروی سبز هستند. ماه گذشته شرکت‌های جگوار لندرور و ب. ام‌. و توافقنامه‌ای را برای توسعه وسایل نقلیه الکتریکی به امضا رساندند، کاری که فورد و فولکس واگن در اوایل سال گذشته روی آن توافق کرده بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو

رکناخبرگزاری رکنا
باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو
رکنا : شرکت مدیران خودرو باز هم اقدام به افزایش قیمت محصولات خود این بار تا حدود ۳۴ میلیون تومان کرده است.

باز هم افزایش قیمت محصولات مدیران‌خودرو - 1

به گزارش رکنا، در حالی که پیش از این رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از آماده‌سازی پرونده شرکت مدیران خودرو برای ارسال به سازمان تعزیرات حکومتی به دلیل گران‌فروشی خبر داده بود؛ این شرکت بی‌اعتنا به این موضوع باز هم اقدام به افزایش قیمت محصولات خود این بار تا حدود ۳۴ میلیون تومان کرده است.

به دنبال آنکه در چند ماه اخیر گزارش‌هایی از گران‌فروشی و افزایش قیمت‌های پیاپی شرکت مدیران‌خودرو منتشر شد؛ این موضوع از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان پیگیری و در نهایت حدود یک ماه پیش رئیس این سازمان از آماده‌سازی پرونده خودروساز گران‌فروش برای ارسال به سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.

در این شرایط اگرچه انتظار می‌رفت تشکیل پرونده گران‌فروشی از سوی سازمان حمایت و ارسال آن به سازمان تعزیرات دارای تأثیرات بازدارندگی و اصلاحی لازم بوده و خودروساز مربوطه را ملزم به اصلاح رویه و کاهش قیمت‌ها کند، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که نه تنها این اتفاق رخ نداده، بلکه شرکت مدیران خودرو باز هم اقدام به افزایش قیمت مجدد محصولات خود کرده و این بار چند روز پیش تا حدود ۳۴ میلیون تومان محصولاتش را گران کرده است.

در این میان نکته قابل تأمل این است که قیمت جدید برخی از محصولات مدیران خودرو همچنان گران‌تر از قیمت‌های بازار است؛ به‌گونه‌ای که در یک نمونه خودرو تیگو ۵ IE در کارخانه ۲۳ میلیون تومان گران‌تر از بازار به فروش می‌رسد و مشخص نیست که چطور یک خودروساز می‌تواند محصولات خود را به نرخ‌هایی گران‌تر از بازار عرضه کند؟!

این وضعیت در حالی است که طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو مصوب هیأت دولت، وزارت صنعت، معدن و تجارت مسؤولیت نظارت بر عملکرد خودروسازان را بر عهده داشته و باید از حقوق مصرف‌کنندگان در این حوزه دفاع کند. بازوی اجرایی وزارت صنعت در این زمینه نیز سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است که حدود یک ماه پیش از آماده‌سازی پرونده مدیران‌خودرو برای ارسال به سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد. در این شرایط این سوال مطرح است که این بار سازمان حمایت چه می‌کند و سازمان تعزیرات حکومتی در برابر پرونده تخلف قبلی این خودروساز چه برخوردی داشته که اثرات بازدارنده و اصلاحی لازم را نداشته و باز هم شاهد افزایش مجدد قیمت‌ها از سوی این خودروساز هستیم!؟برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر ۹۸

ایران‌جیبخبرگزاری ایران‌جیب
قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر ۹۸
گروه خودروسازی سایپا با ارسال دعوتنامه‌های جدید، قیمت خودروی ساینا ویژه تیرماه 98 را مشخص نمود.
قیمت جدید خودروی ساینا اعلام شد - تیر ۹۸ - 1

گروه خودروسازی سایپا با ارسال دعوتنامه‌های جدید، قیمت خودروی ساینا ویژه تیرماه ۹۸ را مشخص نمود.

براساس این گزارش صبح امروز دعوتنامه تسویه حساب ۲ خودروی سایپا ۱۳۱ و ساینا بدست مشتریان رسیده است که خودروی سایپا ۱۳۱ با همان قیمت قبل (۳۷,۴۸۱,۰۰۰) به متقاضیان واگذار خواهد شد.

قیمت جدید خودروی ساینا ویژه تیرماه ۹۸:

خودروقیمت خردادماه (تومان)قیمت تیرماه (تومان)
ساینا55,943,00060,943,000

خواندن خبر در سایت منبع

فروش اقساطی خودروهای خارجی

مهرخبرگزاری مهر
فروش اقساطی خودروهای خارجی
امروزه در جامعه ایرانی بسیاری علاقه مند به خودروهای خارجی از جمله از کمپانی‌های آلمانی و کره ای و ژاپنی هستند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در اکثر مواقع همه اقشار جامعه نمی‌تواند خودروی خارجی مورد نظر و دلخواه خود را دارا باشد از این رو شرکت ما توانسته زمینه‌های فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو را برای همه اقشار جامعه فراهم آورد.

شما می‌توانید خودرو مورد نظر خارجی خود را به صورت اقساطی در شرایط بلند مدت انتخاب و پرداخت کنید، بدین صورت که ۴۰ درصد مبلغ خودرو را پیش و مابقی را اقساط ۶ الی ۲۴ ماهه پرداخت کنید.

برای فروش اقساطی خودرو شما باید ۵۰ درصد مبلغ خودرو را پیش پرداخت و مابقی را به صورت اقساط ۶ الی ۲۴ ماهه پرداخت کنید.

فروش اقساطی محصولات بی ام و

کمپانی آلمانی و معروف بی ام و از بزرگترین شرکت‌های خودروسازی در جهان می‌باشد که برای تمامی سلیقه‌ها خودروی مورد نظر افراد را تولید می‌کند. بی ام و یکی از جوان پسند‌ترین برندهای جهانی می‌باشد. بی ام و در تمامی کلاس‌های تولید خودرو فعالیت می‌کند از جمله سدان شاسی اس یو وی و کروک دارای مدل‌های مختلف می‌باشد. می‌توانید برای مطلع شدن از شرایط فروش اقساطی محصولات بی ام و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی محصولات بنز

مرسدس بنز از قدیمی‌ترین و با کیفیت‌ترین کمپانی‌های سازنده خودروی بنزینی باشد. کارخانه اصلی مرسدس بنز در شهر اشتوتگارت آلمان قرار دارد. برند مرسدس بنز از لوکس‌ترین برندهای جهان می‌باشد. که همیشه امکانات رفاه راننده و سرنشینان برای این شرکت با اهمیت و مهم بوده‌است. از این رو شرکت ما مفتخر است که فروش اقساطی محصولات بنز را به صورت شرایط مدت دار و تحویل فوری خودرو عرضه می‌کند.

فروش اقساطی محصولات هیوندای

هیوندای یک شرکت قدیمی و پر شور و شوق در بازار خودروسازی جهان است. هیوندای در اول خودرو‌های شهری تولید می‌کرد اما بعدها به خودروهای سوپرمینی و خودروهای کامپکت روی آورد اما امروزه می‌توان ردپای از لوکس بودن را در محصولات هیوندای کشف کرد. امروزه هیوندای را با قیمت‌های مقرون به صرفه و تواناییهای مناسب و امکانات بسیار خوب و طراحی جوان پسندانه مشتری‌های زیادی برای خود دست و پا کرده است. شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی محصولات هیوندای با مشاوران ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی محصولات تویوتا

تویوتا از قدیمی‌ترین برندهای موجود در داخل بازار ایران می‌باشد تویوتا را به خاطر استحکام قدرت کیفیت متریال زبانزد خاص و عام است. امروزه تویوتا علاوه بر خودرو‌های آفرود و خودروهای خانوادگی به سمت خودروهای برقی و هیبریدی روی آورده محصولات جدید تویوتا توانسته جایزه خودرو پاک را از مراکز فنی اروپا و آمریکا دریافت کند. تویوتا هم به جمع خودروساز هایی که سوپر اسپرت تولید می‌کند پیوسته تا از قافله عقب نماند تا بتواند نیازهای جوان‌ها را رفع کند و سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند. برای اطلاعات بیشتر از فروش اقساطی محصولات تویوتا می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را از این برند دوست داشتنی در اختیار شما بگذارند.

فروش اقساطی محصولات کیا

یکی از محبوب‌ترین برند خودروسازی خانوادگی کیا می‌باشد. شرکت کیا با در نظر گرفتن شرایط از جمله طراحی قدرت موتور کیفیت بدن و کیفیت ساخت و متریال همه و همه باعث شده که خودروهای کیا جزو محبوب‌ترین‌های اقشار جامعه باشد به طوری که در خودروهای جدید کیا کابین و فضای داخلی بیشتری نسبت به بقیه خودروها در نظر گرفته شده است. کیا خودروی هایی جوان پسند و خانوادگی را تولید می‌کند که باعث می‌شود هر روز در بین جوامع محبوب‌تر شود. برای اطلاع از شرایط اقساطی محصولات کیا و همچنین تحویل فوری محصولات کیا می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

بفرمایید نان ۲ میلیون تومانی/فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل

۹درصد مالیات بر تولیدات ورودی مناطق آزاد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ناصر خرمالی در برنامه گفتگوی ویژه شبکه دو سیما، گفت: قانون معاف بودن مناطق آزاد از مالیات بر ارزش افزوده که در سال ۸۷ به صورت موقت ابلاغ شد به هیچ وجه در مناطق آزاد اتفاق نیافتاد. خرمالی گفت: فعال اقتصادی در مناطق آزاد معدنی نیست و الزامی به ثبت معاملات در این مناطق وجود ندارد بنابراین راه شفافیت فعالیت‌های اقتصادی در مناطق آزاد تغییر قانون معاف بودن مناطق آزاد از مالیات ارزش بر افزوده نیست. وی ادامه داد: دیگر جذابیتی برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در گذشته برای این مناطق پیش بینی شده بود وجود ندارد. مدیرتوسعه صادرات و ارزش افزوده مناطق آزاد افزود: واردات کالای مسافری به مناطق آزاد از سال ۹۶ نظام مند و مجموع سهمیه ارزی هفت منطقه آزاد کشور که می‌توانند وارد کنند ۵۲۸ میلیون دلار بوده است. وی با بیان اینکه در مناطق آزاد مالیات بر مصرف است و بر تولید نیست گفت: چرا معافیت مالیات بر ارزش افزوده به مناطق آزاد میدهیم.

انتشار ویدئویی از نقش سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شکست تحریم‌های دارویی

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، پس از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی تحولات مختلفی در وضعیت و موضع ایران در منطقه رخ داد و با انتقام سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمام نقشه‌های دشمن شکست خورد. آمریکا با اعمال تحریم‌های دارویی موجب اشکال در انتقال دارو به کشور شده بود، اما نقش سپهبد شهید سلیمانی در شکست تحریم معنای دیگری داشت. در این برهه تامین مواد اولیه ۹۷ درصد از دارو‌های تولید داخل به سختی انجام می‎شد و شرایط را برای عموم کشور ایران سخت کرده بود و نماینده داروسازان در شورای عالی نظام پزشکی ۲ ما قبل از شهادت سردار سلیمانی اعلام کرد که صنعت دارو، تحریم‌ها را شکست داده است. اما پس از شهادت سردار سلیمانی، وزیر بهداشت آقای سعید نمکی از نقش سردار سلیمانی در تامین نیاز‌های دارویی ایران پرده برداشت. در ادامه کلیپی از نقش سردار سلیمانی در شکست تحریم‌های دارویی را مشاهده می‌کنید: برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بازار‌های مالی در هفته‌ای که گذشت

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اجرای عملیات بازار باز در نظام بانکی به تازگی کلید خورد، در این روش بانک مرکزی با خرید و فروش اوراق بهادار دولتی به بانک‌ها، عرضه و تقاضای پول، میزان نقدینگی و تورم را کنترل می‌کند. در تالار شیشه‌ای، زنگ پایان معاملات با رشد ۵ هزار و ۲۰۲ واحدی زده شد. اگرچه شاخص کل بورس اوراق بهادار در تهران، در دو روز گذشته با کاهش روبرو بود، اما دماسنج شاخص در آخرین روز معاملات هفتگی بر روی رقم ۴۱۱ هزار و ۲۱۱ واحد ایستاد. بانک‌ها، خوروسازان و صنایع فلزی از جمله نماد‌های پربیننده تالار شیشه‌ای این هفته بودند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، دولت آمریکا در ادامه تلاش‌های خود برای اعمال فشار علیه مردم ایران، روز پنج‌شنبه افراد و شرکت‌های بیشتری را به دلیل ارتباط تجاری با ایران، در فهرست تحریم قرار داد. بر اساس بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا، واشنگتن یک فرد ایرانی، یک فرد چینی و ۶ شرکت مستقر در امارات عربی متحده و چین را به دلیل ارتباط با صنایع پتروشیمی ایران تحریم کرده است: - علی بایندریان- ژیکینگ ونگ- شرکت بنتاکو دی‌ام‌سی‌سی- شرکت جیاشیانگ- شرکت پیکویو- شرکت سیگ انرژی- شرکت پتروشیمی شاندونگ کیاوانگوا- شرکت پتروشیمی تریلینس «استیون منوشین» وزیر خزانه‌داری آمریکا در توجیه اعمال این تحریم‌ها، گفته است: «بخش‌های نفت و پتروشیمی یکی از منابع اصلی تأمین مالی فعالیت‌های تروریستی جهانی رژیم ایران است.» دولت آمریکا اردیبهشت ماه سال گذشته به صورت یکجانبه از توافق هسته‌ای با ایران خارج شده و از آن زمان مرتبا تحریم‌های بیشتری علیه صنایع مختلف ایران وضع کرده است. «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا دو هفته پیش با امضای فرمانی عملا اختیار تحریم تمام صنایع ایران را به خزانه‌داری آمریکا داد. علاوه بر صنایع نفت و پتروشیمی، آمریکا صنایعی چون فلزات، معدن و حتی پارچه‌بافی را نیز تحریم کرده است.
همشهریهمشهری23 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، زمزمه واردات خودرو چند هفته‌ای است که مجددا بر سر زبان‌ها افتاده است و برخی از نمایندگان به دنبال این هستند که واردات مجددا از سر گرفته شود. این در حالی است که دولت در بودجه سال ۹۹ هیچ ردیف درآمدی در قبال واردات خودرو در نظر نگرفته است. این در حالی است که دولت به منظور مدیریت ارز واردات خودرو و برخی کالاهای دیگر ممنوع کرده است. این کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه این موضوع به نفع اقتصاد کشور نیست، افزود: دولت از مردادماه ۹۶ مانع واردات خودرو به کشور شد تا بتواند درآمد ارزی کشور را مدیریت کند. این کارشناس صنعت خودرو اظهار کرد: در حالی که طرح نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای سنگین سه سال است به دلیل نبود بودجه اجرایی نشده است اختصاص ارز برای واردات خودرو مفهومی ندارد.

اخبار بیشتر