اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 17 تیرماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 17 تیرماه

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور
قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف
شهرهای اروپایی این روزها مقاصد پر طرفداری برای سفرهای توریستی شده اند. از جمله این مقاصد میتوان به شهرهای رم، میلان و دوسلدورف اشاره کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، شهرهای اروپایی این روزها مقاصد پر طرفداری برای سفرهای توریستی شده‌اند. از جمله این مقاصد میتوان به شهرهای رم، میلان و دوسلدورف اشاره کرد. زیبایی این شهرها همراه با تاریخ خود در کنار زندگی مدرنیته زیبایی منحصر به فردی را به ارمغان اورده است. شهر رم پایتخت کشور ایتالیا با شکوه و عظمت تاریخی خود توانسته است تا در این لیست قرار بگیرد و برای خود نام و اوازه‌ای جهانی دست و پا کند.

در این شهر میتوانید تاریخ دوران رنسانس را از نزدیک لمس کنید و به این دوران پا بگذارید. پادشاهی امپراطوران بزرگ روم را ببینید و به عظمت ان‌ها پی ببرید. از کلیساهای متعدد این شهر دیدن کنید و در خیابان‌های ان قدم بزنید.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 4

از کولوسئوم میدان مبارزه‌ی گلادیاتورها دیدن کنید و صدای شور و هیجان تماشاگران را در ان بشنوید. به میدان سنت پیتر بروید و از کشور واتیکان که در دل این شهر جا خوش کرده است دیدن کنید. این کشور که کشوری مذهبی و محل زندگی پاپ دنیای مسیحیت است کلیساهای متعددی را در خود جای داده است. به معبد پانتئون بروید و شکوه مذهب را در تاریخ به نظاره بنشینید.

قیمت بلیط هواپیما میلان

یادتان نرود که ایتالیا مهد هنر است و میتوانید هنر مجسمه سازی را در شهر رم به وضوح مشاهده کنید پس به میدان تروی بروید و از مجسمه‌های بی نظیر این میدان دیدن کنید. و در نهایت به انجمن رومی بروید و محل تصمیم گیری‌های بزرگ این امپراطوری را از نزدیک ببینید. این مکان هم چنین محلی برای جمع شدن افراد و مردم محلی بوده است.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 9

نکته:قیمت بلیط هواپیما میلان را از این بخش چک کنید.

برای رسیدن به این شهر زیبا و تاریخی متیوانید از تهران به مقصد رم بلیط هواپیما تهیه کنید که برای سفر دو طرفه اکونومی باید مبلغ ۴۰,۸۰۶,۲۹۱ را برای ۱۴ روز تا ۳ ماه بپردازید. برای سفر دو طرفه اکونومی برای سه ماه تا شش ماه هزینه‌ی ۵۴,۱۶۶,۱۸۲ را بپردازید و برای سفر شش ماه تا یکسال دو طرفه اکونومی مبلغ ۶۵,۵۷۰,۹۶۷ را بپردازید. برای کلاس بیزینس دو طرفه مبلغ ۱۲۸,۵۶۸,۸۲۷ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۳۵,۵۹۲,۶۷۵ را بپردازید. تمامی مبالغ به ریال است.

مقصد پر طرفدار دیگری که در ایتالیا قرار دارد شهر میلان است. این شهر نیز که از دوران رنسانس بی نصیب نمانده است جاذبه‌های متعددی را در دل خود از این دوران جای داده است که از ان جمله میتوان به ساختمانی برای قضاوت محلی یعین پیاتزا دی کانتی اشاره کرد.

دیگر بنای زیبای این شهر ار میتوان طاق صلح میلان معرفی کرد که برای صلح در جنگ جهانی اول ساخته شد. این شهر نیز که جمعیتی مسیحی را در طی دوران تاریخی مختلف در خود جای داده است شامل کلیساهای متعدد و تاریخی است که بازدید از ان‌ها خالی از لطف نیست چرا که معماری بی نظیر این کلیساها که اغلب به سبک باروک یا گوتیک ساخته شده‌اند توجه شما را جلب خواهد کرد.

از جمله این کلیساها میتوان به کلیسای امبروز و ال دومئو اشاره کرد. جاذبه‌ی دیگر این شهر را میتوان سالن اپرای الا اسکالا دانست که شهرتی جهانی را برای خود رقم زده استو این سالن تاریخی حضور موسیقیدانان و هنرمندان معروفی را در خود دیده است. بازدید از این سالن با گنجایش ۲۸۰۰ نفر را از دست ندهید. هم چنین به بازدید از کاخ اسفورتسسکو بروید یا از موزه هنرهای ویتوریو امانوئل دوم دیدن کنید. این شهر به دلیل تاریخ غنی خود همواره موزه‌های متعددی را برپا داشته است تا علاقه مندان بتوانند با تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم اشنایی پیدا کنند لذا بازدید از موزه‌های این شهر را از دست ندهید.

برای رسیدن به این شهر زیبا و دوست داشتنی از تهران برای کلاس اکونومی دو طرفه به مدت ۱۴ روز تا ۳ماه باید مبلغ ۴۲,۹۰۵,۷۲۰ و برای اکونومی دو طرفه ۳ تا ۶ ماه مبلغ ۵۱,۰۵۱,۹۹۵، اکونومی دو طرفه ۶ ماه تا یک سال مبلغ ۵۹,۷۴۱,۳۵۵، بیزینس دو طرفه مبلغ ۱۵۵,۸۶۷,۴۰۰ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۴۶,۰۵۵,۶۱۳ را بپردازید. تمامی مبالغ به ریال هستند.

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت را بخش بلیط فرانکفورت طاهاگشت می‌توانید مشاهده کنید. شهر محبوب دیگر اروپا برای سفر شهر فرانکفورت است. از جاذبه‌های فرانکفورت میتوان به شهر قدیمی اشاره کرد که در واقع بخشی از تاریخ این شهر را به نمایش میگذارد. این شهر المانی میزبان خانه‌ی نویسنده‌ی مشهور خود یعنی گوته بوده است که اکنون به موزه تبدیل شده است و میتوانید از ان بازدید کنید. از دیگر موزه‌های این شهر میتوان به موزه‌ی تاریخ طبیعی ان اشاره کرد که با توجه به نام ان نیازی به توضیح باقی نمیماند.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 19

برای ان دسته از افرادی که علاقه‌ی خاصی به هنر دارند بازدید از موزه‌ی هنرهای معاصر فرانکفورت را پیشنهاد میکنیم. این موزه یکی از مهم‌ترین موزه‌های هنر معاصر در اروپا محسوب میشود. دیگر جاذبه‌ی تاریخی این شهر خانه کهن اپرا است که منظره‌ای تماشایی در شب دارد. این بنا که طبق معماری رنسانس ایتالیایی ساخته شده است در مقابل خانه‌ی جدید اپرای این شهر و در نزدیکی رودخانه قرار گرفته است.

برای رسیدن به این شهر از تهران برای کلاس اکونومی دو طرفه ۱۴ روزه تا ۳ ماهه باید مبلغ ۴۲,۹۲۶,۳۸۰، اکونومی دو طرفه ۳ تا ۶ ماه مبلغ ۵۱,۶۱۵,۷۴۰، اکونومی دو طرفه ۶ ماه تا یک سال مبلغ ۶۳,۵۶۳,۶۱۰، بیزینس دو طرفه مبلغ ۱۵۲,۶۲۹,۵۵۰ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۴۹,۲۲۶,۱۶۶ را پرداخت کنید. تمامی مبالغ به ریال هستند.

قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف

دوسلدورف اخرین شهری که در این مقاله درباره‌ی ان صحبت خواهیم کرد، این شهر المانی است. این شهر که در واقع میتوان از ان به عنوان شهری مدرن و هنری نام برد مقصد بسیاری از هنر دوستان در طول سال است. تفریحات متعددی که در این شهر قرار دارد و جای گیری ان‌ها در کنار بافت تاریخی این شهر موجب شده است تا افراد زیادی خواهان بازدید از این شهر باشند. جهت رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف می‌توانید به www. tahagasht. com مراجعه کنید.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 24

برای رسیدن به این شهر از تهران برای کلاس اکونومی دو طرفه ۱۴ روزه تا ۳ ماه باید مبلغ ۴۲,۸۷۳,۶۳۵، اکونومی دو طرفه ۳ تا ۶ ماه مبلغ ۴۹,۹۳۳,۷۴۰، اکونومی دو طرفه ۶ ماه تا یک سال مبلغ ۵۸,۶۲۳,۱۰۰، بیزینس دو طرفه مبلغ ۲۹۷,۵۸۰,۵۰۰ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۵۱,۴۵۴,۳۷۸ را بپردازید. تمامی مبالغ به ریال هستند.لینک کوتاهکپی لینک

خواندن خبر در سایت منبع

آخرین قیمت انواع ماهی و میگو در میادین میوه و تره بار

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
آخرین قیمت انواع ماهی و میگو در میادین میوه و تره بار
در آخرین نرخنامه سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران هر کیلوگرم ماهی زنده اوزون برون به قیمت 90 هزار گران‌ترین و هر کیلوگرم ماهی منجمدکیلکا با قیمت 7 هزار تومان ارزان‌ترین انواع ماهی عرضه شده در میادین میوه و تره بار هستند.

اعتمادآنلاین| در بین «انواع ماهی تازه» هر کیلوگرم ماهی راشکو (بین ۱۰۰۰تا ۳۰۰۰گرم) به قیمت ۸۹ هزار گران‌ترین و هر کیلوگرم ماهی کتو (بالای ۵۰۰گرم) و ماهی حسون بالای ۴۰۰ گرم هر یک به قیمت ۱۵ هزار تومان ارزان‌ترین ماهی‌های تازه امروز میادین میوه وتره‌بار هستند.

در بین انواع «ماهی‌ منجمد» هر کیلوگرم ماهی منجمد شیر بی‌سر و دم به قیمت ۷۶ هزار تومان گران‌ترین و هر کیلوگرم ماهی منجمد کیلکا با قیمت ۷ هزار تومان ارزان‌ترین ماهی‌های منجمد امروز میادین میوه وتره‌بار هستند.

همچنین گران‌ترین «ماهی‌های زنده» هر کیلوگرم ماهی اوزون برون با قیمت ۹۰ هزار تومان و ارزان‌ترین‌ آن‌ها هر کیلوگرم ماهی فیتوفاگ (بالای۱۰۰۰گرم) با قیمت ۲۴ هزار تومان است.

در انواع میگو هر کیلوگرم میگوی منجمد دریایی سایز ۳۱ تا ۴۰ با قیمت هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان گران‌ترین و هر کیلوگرم میگوی منجمد پرورشی مخلوط با قیمت ۵۰ هزار تومان ارزان‌ترین‌های میگوی‌ امروز میادین میوه وتره بار هستند.

منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت ارز در بازار آزاد ۱۷ تیر ۹۸/ قیمت دلار اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت ارز در بازار آزاد ۱۷ تیر ۹۸/ قیمت دلار اعلام شد
قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز دوشنبه 17 تیر 98 اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در جریان معاملات امروز دوشنبه ۱۷ تیر ماه ۹۸ قیمت ارز در بازار آزاد تهران مشخص شد که قیمت‌ها نسبت به روز گذشته با کاهش رو به رو بود.

بر این اساس دلار آمریکا ۱۲ هزار ۹۹۰ تومان، یورو با قیمت ۱۴ هزار ۷۰۰ تومان، پوند ۱۶۷۰۰، دلار کانادا ۱۲۱۵۰، درهم امارات ۳۵۲۰ و لیر ترکیه ۲۳۱۰ تومان شد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند
خبرگزاری میزان- قیمت نقت اوپک نسبت به روز گذشته با بیش ۷۰ سنت افزایش، در بازار جهانی به مبلغ ۶۳ دلار و ۴۳ سنت به فروش می‌رسد. تاریخ انتشار: 10:30 - 17 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۱۴۶۷

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، پایگاه اویل پرایس در تازه‌ترین گزارش خود درباره بهای نفت از افزایش آن در روز جاری در بازار بین المللی خبر داد.

طبق این گزارش، قیمت نفت وست تگزاس اینتر مدیت نسبت به روز گذشته با حدود ۷ سنت افزایش قیمت به ۵۷ دلار و ۴۸ سنت فروخته می‌شود.

همچنین در مدت مشابه ذکر شده، نفت برنت با بیش از ۵ سنت افزایش، به قیمت ۶۴ دلار و ۲۸ سنت رسید.

بر این اساس، قیمت نقت سبد اوپک نیز در مدت زمان مشابه با بیش از ۷۰ سنت، در بازار جهانی به مبلغ ۶۳ دلار و ۴۳ سنت به فروش می‌رسد.

قیمت نفت در بازار جهانی به شکل زیر است:

قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند - 7قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند - 8

همچنین بر اساس اخبار پایگاه گولد پرایس، قیمت هر گرم طلا در بازار جهانی امروز با بیش از ۱۰ سنت افزایش به ۴۵ دلارو ۱ سنت رسید و یک انس طلا در این بازار به قیمت یک هزارو ۳۹۹ دلارو ۹۹ سنت به فروش می‌رسد.

بر این اساس قیمت نقره نیز امروز در بازار جهانی با حدود ۱۲ سنت افزایش قیمت، در نهایت قیمت یک انس نقره به ۱۵ دلار و ۳ سنت رسید.

قیمت نفت، طلا و نقره در بازار جهانی به شکل زیر است:

قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند - 12

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع دوچرخه ثابت در بازار؟ +جدول

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
قیمت انواع دوچرخه ثابت در بازار؟ +جدول
اقتصادآنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش‌ترین انواع دوچرخه ثابت دربازار تهران است: شایان ذکر است که این قیمت ها ممکن است بر اساس رنگ، و یا وسایل جانبی تا ۱۰ درصد تفاوت داشته باشند.

نظرها

در ادامه بخوانید

فارسفارس21 ساعت قبل
افزایش قیمت سکه و ارز + جدولدر بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۵۵ هزار تومان افزایش ۴ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان و دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان به فروش رسید.

جزئیات طرح حمایت معیشتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وزیر نفت یک روز پس از اجرای سهمیه بندی بنزین درباره منابع حاصل از افزایش نفت توضیح داد: با اجرای طرح مدیریت مصرف بنزین ۳۱ هزار میلیارد تومان در سال افزایش درآمد خواهیم داشت. رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همه منابع حاصل از این طرح در یک حساب مشخص که به همین عنوان نزد خزانه افتتاح شده است واریز می‌شود و ماهانه بین ۱۸ تا ۱۹ میلیون خانوار تقسیم می‌شود. کنترل مصرف بی رویه بنزین، هدفمند ساختن پرداخت یارانه سوخت و کمک به اقشار کم درآمد جامعه هدف اصلی طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین اعلام شده است.

حمایت معیشتی با سهمیه بندی بنزین

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ موضوع سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، همچنین توزیع درآمد حاصل از آن بین خانوار‌ها یکی از موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که در آن اعضا تاکید کردند که منابع حاصل از این طرح باید به درستی بین خانوار‌ها توزیع شود. از اهدافی که برای سهمیه بندی بنزین شمرده می‌شود می‌توان به عدالت اجتماعی، مبارزه با قاچاق سوخت، کاهش رانت، مقاوم سازی اقتصاد و مدیریت مصرف اشاره کرد. پیش بینی می‌شود از محل سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، سالانه حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل شود، درآمدی که قرار است برای هدفمند کردن یارانه سوخت ۶۰ میلیون نفر بازتوزیع شود.
وانانیوزوانانیوز4 ساعت قبل
در بازار روز خودر‌و، سراتو با ۷ میلیون تومان افزایش به قیمت ۳۰۳ میلیون تومان و رنو کولئوس ۲۰۱۸ با ثبات در نرخ به قیمت ۷۷۰میلیون تومان رسیدند. به گزارش وانانیوز، بر اساس معاملات انجام شده امروز (۲۶ آبان ۹۸) آخرین قیمت روز خودرو‌ در بازار آزاد نسبت به دیروز با نوسان همراه است. طبق آخرین قیمت خودرو، رنو کولئوس ۲۰۱۸ و هیوندای النترا ۲۰۱۸ نسبت به معاملات۲۵ آبان ۹۸ با افزایش میانگین ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شدند. رنو تلیسمان (۲۰۱۸) ۶۳۳ میلیون تومان، میتسوبیشی ASX فول (۲۰۱۸) ۵۵۰ میلیون تومان، تویوتا CH-R تیپ لانچ (۲۰۱۸) ۷۳۰ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۱۸ (الفطیم) ۹۲۵ میلیون تومان، کیا اپتیما (۲۰۱۷) ۷۰۵ میلیون تومان، کیا سورنتو (۲۰۱۷) ۹۲۰ میلیون تومان، کیا اسپورتیج (۲۰۱۷) ۶۷۵ میلیون تومان، هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ هیبرید ۶۸۰ میلیون تومان، هیوندای سانتافه. ۶ رادار ۷۷۰ میلیون تومان، لکسوس NX۳۰۰ H هفت کلید (۲۰۱۷) ۱ یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان و نیسان جوک (اسپورت) ۴۸۵ میلیون تومان بدون تغییر در قیمت معامله شدند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد16 ساعت قبل
این اظهارنظر درهای خروجی بازار را به بخش اعظم مشتریان محصولات داخلی نشان می‌دهد حال آنکه به نظر می‌رسد با تمهیداتی می‌توان این مشتریان را همچنان در بازار نگه داشت. به اعتقاد برخی از کارشناسان سیاست‌گذار کلان در شرایط فعلی باید به یاری شرکت‌های خودروساز بیاید تا بخش اعظم بازار ایران از خودروهای زیر ۵۰ میلیون تومان محروم نشود. از سویی دولت می‌تواند با کمک‌دهی به خودروسازان بخش لیزینگ این شرکت‌ها را فعال کرده تا مانع از حذف مشتریان از بازار خودرو شود. چالش قیمتی خودروهای جایگزینحذف برخی از مشتریان از بازار به واسطه افزایش کف قیمت خودرو، اجتناب‌ناپذیر به‌نظر می‌رسد. این مساله موردتوجه حسن کریمی‌سنجری کارشناس خودرو نیز قرار دارد. مسیر سوم در این ارتباط که مدنظر مدیران خودروساز بین‌المللی قرار می‌گیرد، تلاش آنها برای توسعه بازار است.
خانه ملتخانه ملت1 روز قبل
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کمیسیون اجتماعی باید این موضوع را در دستور کار خود قرار داده و طرحی برای رفع آن بیندیشند تا حداقل بتوانیم تحولی در شروع زندگی جوانانمان ایجاد کنیم. با موظف کردن دولت به کاهش سودهای وام ازدواج کمی باید از بار مشکلات زوجین برداریم. شریف پور ادامه داد: در این راستا می‌توانیم با موظف کردن دولت به کاهش سودهای وام ازدواج کمی از بار مشکلات زوجین برداریم. لزوم ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی برای نوعروسانوی افزود: به عنوان عضو کمیسیون اقتصادی علاوه بر تسهیلات وام ازدواج، موضوع ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی زوجینی که تازه ازدواج کرده و نیاز به جهیزیه دارند را در کمیسیون مطرح خواهم کرد زیرا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه خودمان نیز شاهد این هستیم که مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند و قدرت خریدشان بسیار پایین آمده است. در این راستا گزاش‌ها حاکی از این است که زوجین برای تهیه لوازم خانگی خود به خرید اجناس دست دوم روی آورده‌اند و بازار این روزهای سمساری‌ها برای فروش اجناس دست دوم داغ است.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

فرماندهان و یگان‌های برتر نیروهای مسلح تقدیر شدند

مهر1 ساعت قبل

رفع محدودیت‌های بانکی و تهاتر کالا لازمه تعاملات اقتصادی

صدا و سیما1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

جام جهانی شمشیربازی| سابریست‌ها از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماندند

فارس1 ساعت قبل

دولت اجازه گرانی کالاها را نمی‌دهد/ قدردانی از حمایت رهبری از تصمیم سران قوا

فارس1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1