اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 17 تیرماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 17 تیرماه

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف

نامه‌نیورخبرگزاری نامه‌نیور
قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف
شهرهای اروپایی این روزها مقاصد پر طرفداری برای سفرهای توریستی شده اند. از جمله این مقاصد میتوان به شهرهای رم، میلان و دوسلدورف اشاره کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، شهرهای اروپایی این روزها مقاصد پر طرفداری برای سفرهای توریستی شده‌اند. از جمله این مقاصد میتوان به شهرهای رم، میلان و دوسلدورف اشاره کرد. زیبایی این شهرها همراه با تاریخ خود در کنار زندگی مدرنیته زیبایی منحصر به فردی را به ارمغان اورده است. شهر رم پایتخت کشور ایتالیا با شکوه و عظمت تاریخی خود توانسته است تا در این لیست قرار بگیرد و برای خود نام و اوازه‌ای جهانی دست و پا کند.

در این شهر میتوانید تاریخ دوران رنسانس را از نزدیک لمس کنید و به این دوران پا بگذارید. پادشاهی امپراطوران بزرگ روم را ببینید و به عظمت ان‌ها پی ببرید. از کلیساهای متعدد این شهر دیدن کنید و در خیابان‌های ان قدم بزنید.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 4

از کولوسئوم میدان مبارزه‌ی گلادیاتورها دیدن کنید و صدای شور و هیجان تماشاگران را در ان بشنوید. به میدان سنت پیتر بروید و از کشور واتیکان که در دل این شهر جا خوش کرده است دیدن کنید. این کشور که کشوری مذهبی و محل زندگی پاپ دنیای مسیحیت است کلیساهای متعددی را در خود جای داده است. به معبد پانتئون بروید و شکوه مذهب را در تاریخ به نظاره بنشینید.

قیمت بلیط هواپیما میلان

یادتان نرود که ایتالیا مهد هنر است و میتوانید هنر مجسمه سازی را در شهر رم به وضوح مشاهده کنید پس به میدان تروی بروید و از مجسمه‌های بی نظیر این میدان دیدن کنید. و در نهایت به انجمن رومی بروید و محل تصمیم گیری‌های بزرگ این امپراطوری را از نزدیک ببینید. این مکان هم چنین محلی برای جمع شدن افراد و مردم محلی بوده است.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 9

نکته:قیمت بلیط هواپیما میلان را از این بخش چک کنید.

برای رسیدن به این شهر زیبا و تاریخی متیوانید از تهران به مقصد رم بلیط هواپیما تهیه کنید که برای سفر دو طرفه اکونومی باید مبلغ ۴۰,۸۰۶,۲۹۱ را برای ۱۴ روز تا ۳ ماه بپردازید. برای سفر دو طرفه اکونومی برای سه ماه تا شش ماه هزینه‌ی ۵۴,۱۶۶,۱۸۲ را بپردازید و برای سفر شش ماه تا یکسال دو طرفه اکونومی مبلغ ۶۵,۵۷۰,۹۶۷ را بپردازید. برای کلاس بیزینس دو طرفه مبلغ ۱۲۸,۵۶۸,۸۲۷ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۳۵,۵۹۲,۶۷۵ را بپردازید. تمامی مبالغ به ریال است.

مقصد پر طرفدار دیگری که در ایتالیا قرار دارد شهر میلان است. این شهر نیز که از دوران رنسانس بی نصیب نمانده است جاذبه‌های متعددی را در دل خود از این دوران جای داده است که از ان جمله میتوان به ساختمانی برای قضاوت محلی یعین پیاتزا دی کانتی اشاره کرد.

دیگر بنای زیبای این شهر ار میتوان طاق صلح میلان معرفی کرد که برای صلح در جنگ جهانی اول ساخته شد. این شهر نیز که جمعیتی مسیحی را در طی دوران تاریخی مختلف در خود جای داده است شامل کلیساهای متعدد و تاریخی است که بازدید از ان‌ها خالی از لطف نیست چرا که معماری بی نظیر این کلیساها که اغلب به سبک باروک یا گوتیک ساخته شده‌اند توجه شما را جلب خواهد کرد.

از جمله این کلیساها میتوان به کلیسای امبروز و ال دومئو اشاره کرد. جاذبه‌ی دیگر این شهر را میتوان سالن اپرای الا اسکالا دانست که شهرتی جهانی را برای خود رقم زده استو این سالن تاریخی حضور موسیقیدانان و هنرمندان معروفی را در خود دیده است. بازدید از این سالن با گنجایش ۲۸۰۰ نفر را از دست ندهید. هم چنین به بازدید از کاخ اسفورتسسکو بروید یا از موزه هنرهای ویتوریو امانوئل دوم دیدن کنید. این شهر به دلیل تاریخ غنی خود همواره موزه‌های متعددی را برپا داشته است تا علاقه مندان بتوانند با تاریخ و فرهنگ این مرز و بوم اشنایی پیدا کنند لذا بازدید از موزه‌های این شهر را از دست ندهید.

برای رسیدن به این شهر زیبا و دوست داشتنی از تهران برای کلاس اکونومی دو طرفه به مدت ۱۴ روز تا ۳ماه باید مبلغ ۴۲,۹۰۵,۷۲۰ و برای اکونومی دو طرفه ۳ تا ۶ ماه مبلغ ۵۱,۰۵۱,۹۹۵، اکونومی دو طرفه ۶ ماه تا یک سال مبلغ ۵۹,۷۴۱,۳۵۵، بیزینس دو طرفه مبلغ ۱۵۵,۸۶۷,۴۰۰ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۴۶,۰۵۵,۶۱۳ را بپردازید. تمامی مبالغ به ریال هستند.

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت را بخش بلیط فرانکفورت طاهاگشت می‌توانید مشاهده کنید. شهر محبوب دیگر اروپا برای سفر شهر فرانکفورت است. از جاذبه‌های فرانکفورت میتوان به شهر قدیمی اشاره کرد که در واقع بخشی از تاریخ این شهر را به نمایش میگذارد. این شهر المانی میزبان خانه‌ی نویسنده‌ی مشهور خود یعنی گوته بوده است که اکنون به موزه تبدیل شده است و میتوانید از ان بازدید کنید. از دیگر موزه‌های این شهر میتوان به موزه‌ی تاریخ طبیعی ان اشاره کرد که با توجه به نام ان نیازی به توضیح باقی نمیماند.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 19

برای ان دسته از افرادی که علاقه‌ی خاصی به هنر دارند بازدید از موزه‌ی هنرهای معاصر فرانکفورت را پیشنهاد میکنیم. این موزه یکی از مهم‌ترین موزه‌های هنر معاصر در اروپا محسوب میشود. دیگر جاذبه‌ی تاریخی این شهر خانه کهن اپرا است که منظره‌ای تماشایی در شب دارد. این بنا که طبق معماری رنسانس ایتالیایی ساخته شده است در مقابل خانه‌ی جدید اپرای این شهر و در نزدیکی رودخانه قرار گرفته است.

برای رسیدن به این شهر از تهران برای کلاس اکونومی دو طرفه ۱۴ روزه تا ۳ ماهه باید مبلغ ۴۲,۹۲۶,۳۸۰، اکونومی دو طرفه ۳ تا ۶ ماه مبلغ ۵۱,۶۱۵,۷۴۰، اکونومی دو طرفه ۶ ماه تا یک سال مبلغ ۶۳,۵۶۳,۶۱۰، بیزینس دو طرفه مبلغ ۱۵۲,۶۲۹,۵۵۰ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۴۹,۲۲۶,۱۶۶ را پرداخت کنید. تمامی مبالغ به ریال هستند.

قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف

دوسلدورف اخرین شهری که در این مقاله درباره‌ی ان صحبت خواهیم کرد، این شهر المانی است. این شهر که در واقع میتوان از ان به عنوان شهری مدرن و هنری نام برد مقصد بسیاری از هنر دوستان در طول سال است. تفریحات متعددی که در این شهر قرار دارد و جای گیری ان‌ها در کنار بافت تاریخی این شهر موجب شده است تا افراد زیادی خواهان بازدید از این شهر باشند. جهت رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف می‌توانید به www. tahagasht. com مراجعه کنید.

قیمت بلیط هواپیما میلان، رم، فرانفکورت و دوسلدورف - 24

برای رسیدن به این شهر از تهران برای کلاس اکونومی دو طرفه ۱۴ روزه تا ۳ ماه باید مبلغ ۴۲,۸۷۳,۶۳۵، اکونومی دو طرفه ۳ تا ۶ ماه مبلغ ۴۹,۹۳۳,۷۴۰، اکونومی دو طرفه ۶ ماه تا یک سال مبلغ ۵۸,۶۲۳,۱۰۰، بیزینس دو طرفه مبلغ ۲۹۷,۵۸۰,۵۰۰ و برای اکونومی یک طرفه مبلغ ۵۱,۴۵۴,۳۷۸ را بپردازید. تمامی مبالغ به ریال هستند.لینک کوتاهکپی لینک

خواندن خبر در سایت منبع

آخرین قیمت انواع ماهی و میگو در میادین میوه و تره بار

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
آخرین قیمت انواع ماهی و میگو در میادین میوه و تره بار
در آخرین نرخنامه سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران هر کیلوگرم ماهی زنده اوزون برون به قیمت 90 هزار گران‌ترین و هر کیلوگرم ماهی منجمدکیلکا با قیمت 7 هزار تومان ارزان‌ترین انواع ماهی عرضه شده در میادین میوه و تره بار هستند.

اعتمادآنلاین| در بین «انواع ماهی تازه» هر کیلوگرم ماهی راشکو (بین ۱۰۰۰تا ۳۰۰۰گرم) به قیمت ۸۹ هزار گران‌ترین و هر کیلوگرم ماهی کتو (بالای ۵۰۰گرم) و ماهی حسون بالای ۴۰۰ گرم هر یک به قیمت ۱۵ هزار تومان ارزان‌ترین ماهی‌های تازه امروز میادین میوه وتره‌بار هستند.

در بین انواع «ماهی‌ منجمد» هر کیلوگرم ماهی منجمد شیر بی‌سر و دم به قیمت ۷۶ هزار تومان گران‌ترین و هر کیلوگرم ماهی منجمد کیلکا با قیمت ۷ هزار تومان ارزان‌ترین ماهی‌های منجمد امروز میادین میوه وتره‌بار هستند.

همچنین گران‌ترین «ماهی‌های زنده» هر کیلوگرم ماهی اوزون برون با قیمت ۹۰ هزار تومان و ارزان‌ترین‌ آن‌ها هر کیلوگرم ماهی فیتوفاگ (بالای۱۰۰۰گرم) با قیمت ۲۴ هزار تومان است.

در انواع میگو هر کیلوگرم میگوی منجمد دریایی سایز ۳۱ تا ۴۰ با قیمت هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان گران‌ترین و هر کیلوگرم میگوی منجمد پرورشی مخلوط با قیمت ۵۰ هزار تومان ارزان‌ترین‌های میگوی‌ امروز میادین میوه وتره بار هستند.

منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت ارز در بازار آزاد ۱۷ تیر ۹۸/ قیمت دلار اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت ارز در بازار آزاد ۱۷ تیر ۹۸/ قیمت دلار اعلام شد
قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز دوشنبه 17 تیر 98 اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در جریان معاملات امروز دوشنبه ۱۷ تیر ماه ۹۸ قیمت ارز در بازار آزاد تهران مشخص شد که قیمت‌ها نسبت به روز گذشته با کاهش رو به رو بود.

بر این اساس دلار آمریکا ۱۲ هزار ۹۹۰ تومان، یورو با قیمت ۱۴ هزار ۷۰۰ تومان، پوند ۱۶۷۰۰، دلار کانادا ۱۲۱۵۰، درهم امارات ۳۵۲۰ و لیر ترکیه ۲۳۱۰ تومان شد.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند
خبرگزاری میزان- قیمت نقت اوپک نسبت به روز گذشته با بیش ۷۰ سنت افزایش، در بازار جهانی به مبلغ ۶۳ دلار و ۴۳ سنت به فروش می‌رسد. تاریخ انتشار: 10:30 - 17 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۱۴۶۷

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، پایگاه اویل پرایس در تازه‌ترین گزارش خود درباره بهای نفت از افزایش آن در روز جاری در بازار بین المللی خبر داد.

طبق این گزارش، قیمت نفت وست تگزاس اینتر مدیت نسبت به روز گذشته با حدود ۷ سنت افزایش قیمت به ۵۷ دلار و ۴۸ سنت فروخته می‌شود.

همچنین در مدت مشابه ذکر شده، نفت برنت با بیش از ۵ سنت افزایش، به قیمت ۶۴ دلار و ۲۸ سنت رسید.

بر این اساس، قیمت نقت سبد اوپک نیز در مدت زمان مشابه با بیش از ۷۰ سنت، در بازار جهانی به مبلغ ۶۳ دلار و ۴۳ سنت به فروش می‌رسد.

قیمت نفت در بازار جهانی به شکل زیر است:

قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند - 7قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند - 8

همچنین بر اساس اخبار پایگاه گولد پرایس، قیمت هر گرم طلا در بازار جهانی امروز با بیش از ۱۰ سنت افزایش به ۴۵ دلارو ۱ سنت رسید و یک انس طلا در این بازار به قیمت یک هزارو ۳۹۹ دلارو ۹۹ سنت به فروش می‌رسد.

بر این اساس قیمت نقره نیز امروز در بازار جهانی با حدود ۱۲ سنت افزایش قیمت، در نهایت قیمت یک انس نقره به ۱۵ دلار و ۳ سنت رسید.

قیمت نفت، طلا و نقره در بازار جهانی به شکل زیر است:

قیمت نفت و طلا روند صعودی به خود گرفتند - 12

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع دوچرخه ثابت در بازار؟ +جدول

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
قیمت انواع دوچرخه ثابت در بازار؟ +جدول
اقتصادآنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش‌ترین انواع دوچرخه ثابت دربازار تهران است: شایان ذکر است که این قیمت ها ممکن است بر اساس رنگ، و یا وسایل جانبی تا ۱۰ درصد تفاوت داشته باشند.

نظرها

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز23 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور به ۱۴۵۲ دلار و ۶۰ سنت صعود کرد که بالاترین قیمت از دوم مه سال ۲۰۱۳ بود و اندکی بعد، ۰٫۲ درصد کاهش یافت و به ۱۴۴۲ دلار و ۵۶ سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ۱٫۱ درصد کاهش یافت و به ۱۴۴۴ دلار و ۱۰ سنت رسید. به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس طلا برای تحویل فوری اکنون که از مقاومت در سطح ۱۴۳۹ دلار عبور کرده ممکن است تا مرز ۱۴۶۱ دلار پیشروی کند. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰٫۶ درصد افزایش یافت و به ۸۵۳ دلار و ۷۰ سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰٫۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار و ۳۰ سنت رسید.
مهرمهر23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.

ابرخودروی بوگاتی پا به خیابان گذاشت/ قیمت گران‌ترین خودوری صفرکیلومتر جهان چند است؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران19 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، ابرخوردوی جدید بوگاتی، با قیمت ۱۱ میلیون یورو (معادل ۱۲٫۴۵ میلیون دلار) رسما گران‌ترین مدل صفر کیلومتر تاریخ خودروسازی جهان است. استفان وینکلمن، مدیر بوگاتی در مراسم رونمایی اعلام کرد، تنها نمونه از لا واچو نوار با احتساب مالیات در کشور میزبان، به قیمت ۱۶٫۵ میلیون یورو (معادل ۱۸٫۶۸ میلیون دلار)، فروخته شده است. نام و مشخصات خریدار این خودرو اعلام نشد. بیشتر بخوانید: مراحل مونتاژ خودرو لوکس + فیلم
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ قدیری ابیانه با اشاره به سایت بدهی لحظه‌ای امریکا افزود: بدهی دولت فدرال امریکا حدود ۲۲ تریلیون دلار معادل ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است، جمع بدهی دولت، شرکت‌ها و مردم امریکا نیز حدود ۷۲ تریلیون دلار معادل هزار و ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است. سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با بیان اینکه امریکا در حال سقوط است، گفت: ​ از نظر توزیع ثروت هم اکنون ۳ نفر بیش از نیمی از جمعیت امریکا ثروت دارند. امریکا ۳۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد که این ۳ نفر بیش از ۱۶۰ میلیون نفر ثروت دارند. قدیری ابیانه با بیان اینکه هرچند اقتصاد امریکا بزرگ است، اما میزان بدهی امریکا به اندازه اقتصادش خیلی بزرگ‌تر است، گفت: این امر برای اقتصاد امریکا بسیار شکننده است. یک زمانی بیش از ۴۰ درصد اقتصاد جهان در دست امریکا بود، اما اکنون میزان اقتصاد امریکا به زیر ۱۵ درصد رسیده است.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل

اخبار بیشتر