اخبار روز بازار خودرو - دوشنبه 17 تیرماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. تکنولوژی
پوشش خبری

اخبار روز بازار خودرو - دوشنبه 17 تیرماه

تکمیل و تحویل ۱۰هزار خودروی ناقص کف پارکینگ خودروسازان به مشتریان

دنیای خودروخبرگزاری دنیای خودرو
تکمیل و تحویل ۱۰هزار خودروی ناقص کف پارکینگ خودروسازان به مشتریان
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تکمیل و تحویل ده هزار خودروی ناقص کف کارخانه خودروسازان به مشتریان خبر داد و گفت: از این پس، هیچ خودروی ناقصی در خطوط کارخانجات تولید نخواهد شد.

به گزارش «اخبار خودرو» به نقل از مهر، فرشاد مقیمیدر خصوص آخرین وضعیت تحویل خودروهای ثبت نامی از سوی خودروسازان گفت: حدود ۱۰ هزار خودروی موجود در کف پارکینگ خودروسازان تحویل داده شده و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، به زودی فهرست کاملی از قطعات کسری دو خودروساز بزرگ تهیه و تکمیل خواهد شد تا بخشی از آن را از سوی قطعه‌سازان داخلی و بخش دیگر را از سوی قطعه‌سازان خارجی تأمین کنیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: آن بخش از قطعات مورد نیاز خودروها که قرار است از داخل کشور تأمین شود، در قالب پروژه‌های ساخت داخل دنبال می‌کنیم که بر این اساس، هر هفته به صورت منظم، جلساتی برگزار می‌شود تا از این طریق بتوانیم زمینه تولید را در کشور با توجه به مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت در رونق تولید ملی و حمایت از مصرف‌کنندگان فراهم آوریم.

وی تصریح کرد: به محض اینکه فهرست کاملی از کسری قطعات مورد نیاز خودروسازان نهایی شود، برنامه‌ریزی برای تکمیل خودروها آغاز شده و خودروهای تکمیل‌شده را تحویل متقاضیان خواهیم داد؛ از سوی دیگر، برنامه‌ریزی ما برای تولید خودروها به نحوی است که تولید غیرتجاری نداشته باشیم.

به گفته مقیمی، در مورد خودرویی همچون کوئیک، خودروساز مربوطه معتقد است که هر میزانی که از این خودرو تولید شده، تجاری گردیده و با نقص تولید مواجه نیست؛ چراکه وزارت صنعت، معدن و تجارت مصمم است که خودروهای ناقص از این پس تولید نشوند.

وی اظهار داشت: پیش بینی ما این است که به محض اینکه ساز و کار تأمین قطعات مورد نیاز، فراهم شود، حداکثر ظرف ۵ هفته، کل خودروهای موجود را تکمیل کنیم.

مقیمی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا فروش فوری خودروسازان کاهش یافته است، گفت: فروش فوری تابعی از عرضه و تقاضا است و با توجه به اینکه ظرف سه هفته اخیر، شاهد آرامش در بازار خودرو بوده‌ایم، تقاضای کاذب تا حدود زیادی از بازار خارج شده و عملا التهابی را مشاهده نمی‌کنیم، اما به هر حال باید سایت‌های فروش خودرو نیز اجازه تداوم این آرامش را بدهند.

خواندن خبر در سایت منبع

ختم رسیدگی به پرونده شرکت کیمیا خودرو

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
ختم رسیدگی به پرونده شرکت کیمیا خودرو
پنجمین جلسه رسیدگی به متهمان شرکت کیمیا خودرو، امروز در شعبه ۴ دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی برگزار شد
ختم رسیدگی به پرونده شرکت کیمیا خودرو - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در این جلسه قاضی صلواتی گفت: قسمت دوم کیفرخواست با شکایت ۱۶ نفر به دادگاه ارسال شده و نماینده دادستان به قرائت آن می‌پردازد.

نمانیده دادستان گفت: کیفرخواست دوم در راستای ادامه کیفرخواست پرونده اول است و با توجه به اینکه اتهامات متهمان ردیف پنجم تا پانزدهم این پرونده معاونت در عملیات واسپاری بدون مجوز و مشارکت در کلاهبرداری قید شده بود، لذا عنوان معاونت در عملیات واسپاری بدون مجوز و معاونت در کلاهبرداری شبکه‌ای به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومان اصلاح می‌شود.

در این جلسه قاضی از شکات خواست که با حضور در جایگاه به ارائه اظهارات خود بپردازند.

شاکی این پرونده با حضور در جایگاه گفت: ۱۹ میلیون و همچنین ۳۰۰ و ۲۵۰ هزار تومان بابت خرید خودروی دناپلاس واریز کردم. آن‌ها به من گفتند که مبلغ اصلی را هنگام تحویل خودرو واریز کنم و ۳۰ روز کاری طول می‌کشد که خودرو تحویل داده شود.

وی افزود: یک هفته بعد از قرارداد با من تماس گرفته شد که ۱۹ میلیون را واریز کنم. من در شعبه جمهوری اقدام کرده بودم که پس از مدتی متوجه شدم این شعبه پلمب شده است. کارکنان شرکت اعلام کردند که ما دوباره مجوز گرفتیم و دفتر راه اندازی می‌شود و من بعد‌ها فهمیدم که این اقدام هم فریب بوده است تا من شکایت نکنم.

از دیگر شکات این پرونده خانم رضائیان با حضور در جایگاه گفت: ۱۳ میلیون بابت خرید ساندرو پرداخت کردم خانم کاظمی (از کارمندان شرکت) گفت: ظرف ده تا پانزده روز خودرو تحویل می‌شود و پیش پرداخت همزمان با تحویل خودرو است. یک هفته بعد خانم اللهیاری (یوسفی) اعلام کرد که خودرو آماده است و کمتر از ۴۸ ساعت دیگر تحویل می‌شود و من شبانه این مبلغ را واریز کردم، اما بعد از آن پاسکاری شروع شد و بعد در مراجعه آخرم گفتم که پولم را بدهید و آن‌ها گفتند که ماشین امانی در خدمت شما می‌گذاریم. در روز آخر که مراجعه کردم دیدم که در آن مکان تجمع شده است و فهمیدم که کلاهبرداری صورت گرفته است خواسته‌ام این است که خودرو را تحویل بدهند.

شاکی دیگری نیز گفت: ۱۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان بایت خودروی برلیانس واریز کردم و همچنین ۳۰۰ و ۲۵۰ هزار تومان دیگر بابت استعلام و کارمزد نیز واریز کردم یک هفته بعد عنوان کردند که مبلغ پیش پرداختی را واریز کنم. خانم کریمی مسئول فروش خودرو بود و حتی قیمت خودرو ۷۶ میلیون تومان بود که خانم کریمی گفت، چون سبدی خرید می‌کنید خودرو را به قیمت ۷۴ میلیون تومان می‌دهیم خواسته‌ام این است که فقط خودرو را تحویل دهند.

آقای فراهانی یکی دیگر از شکات پرونده عنوان کرد: مبلغ ۲۵۰ هزار تومان کارمزد و ۳۰۰ هزار تومان بابت استعلام پرداخت کردم و همچنین عنوان کردند که همزمان با تحویل خودرو مبلغ پیش پرداخت دریافت می‌شود. مبلغ ۱۱ میلیون تومان دیگر هم به خانم یوسفی پرداخت کردم. آن‌ها حتی پلاک خودرو به من نشان می‌دادند. آن روز کارت خوان‌ها جمع شده بود و من این مبلغ را با یک چک بانکی به آن‌ها تحویل دادم. یک سال از اقساط وام ۱۱ میلیون می‌گذرد، اما هنوز خودرو ندارم.

در ادامه یکی دیگر از شاکیان در جایگاه حاضر شد و گفت: در اردیبهشت ۹۶ با شرکت آشنا شدم، بعد از دو ماه پیگیری که پول را واریز کرده بودم متوجه شدم که دفتر آن‌ها پلمب شده است.

یکی دیگر از شاکیان بیان داشت: من ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان واریز کردم با این پول الان حتی یک موتور هم نمی‌توانم بخرم تقاضا دارم خودروی درخواستی من تحویل شود.

شاکی دیگر گفت: از طریق سایت با این شرکت آشنا شدم ۱۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان واریز کردم.

شاکی دیگری افزود: ۴۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان واریز کردم قرار بود ۱۵ روزه خودرو تحویل بگیرم، اما هنوز تحویل نگرفته‌ام.

شاکی دیگری اظهار کرد: ۴۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان واریز کردم در فضای مجازی با این شرکت آ‌شنا شدم که وانمود می‌کرد بر اساس مقررات فعالیت می‌کند. خودرو را به نام همسرم ثبت نام کردم.

شاکی دیگری افزود: از طریق سایت با شرکت آشنا شدم و ۲۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان به این شرکت واریز کردم با حقوق کارگری این پول را جمع کرده بودم، اما خودروی من را تحویل ندادند از آبادان به اینجا آمده‌ام.

شاکی دیگری در جایگاه حاضر شد و گفت: ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به شرکت کیمیا خودرو واریز کردم در فضای مجازی با این شرکت آشنا شدم الان اشد مجازات و دریافت خودرو را از دادگاه عادل می‌خواهم.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت خودرو شاسی بلند تولید داخل +جدول

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
قیمت خودرو شاسی بلند تولید داخل +جدول
اقتصاد آنلاین - محمد نقدی: آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروی شاسی بلند تولید داخل در سطح بازار پایتخت طی تیر ماه ۹۸ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

اخرین قیمت خودرو در بازار / جدول قیمت‌ها

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
اخرین قیمت خودرو در بازار / جدول قیمت‌ها
بازار خودرو امروز نیز در سایه نبود مشتری و فروشنده فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرآنلاین، به عقیده فعالان بازار تحت تاثیر نبود مشتری، قیمت‌ها در بازار جابجایی چندانی را دارا نیست.

اعلام آخرین گزارش‌ها در خصوص میزان تولید خودرو نیز نشان از کاهش حجم تولید دارد از این رو برآوردها نشان می‌دهد قیمت‌ها تغییر چندانی را در بازار تجربه نخواهند کرد. بر اساس این گزارش امروز سمند LX به قیمت ۸۲ میلیون تومان در بازار فایل شد.

سمند سورن نیز در حال حاضر به قیمت ۹۷ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت دناپلاس تیپ دو ۱۵۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. قیمت پژو ۴۰۵ نیز امروز ۷۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام شده است. رانا از معدود خودروهایی که تغییر قیمت را تجربه کرده است، امروز ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای فروش فایل شد. پراید ۱۱۱ نیز در بازار به قیمت ۵۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای فروش آگهی شده است.

ساینا ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ساینا اتوماتیک ۸۰ میلیون تومان قیمت خوردند.

جدول زیرقیمت برخی از خودروهای پرفروش بازار را نشان می‌دهد.

نوع خودرو قیمت
سایپا ۱۱۱ ۵۱.۱۰۰.۰۰۰
سایپا ۱۳۱ ۴۵.۰۰۰.۰۰۰
تیبا ۵۲.۵۰۰.۰۰۰
کیاسراتو ۲۰۰۰- اتوماتیک ۳۰۳.۰۰۰.۰۰۰
پژو پارس ۱۰۰.۷۰۰.۰۰۰
دنا تیپ ۲ ۱۱۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو پارس اتوماتیک ۱۴۹.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیب ۵ فول ۱۰۱.۰۰۰.۰۰۰
پژ. ۲۰۶ صندوقدار ۹۹.۷۰۰.۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

مدیرعامل ایران‌خودرو: از تولید پژو ۳۰۱ به پژو ۲۰۰۸ خواهیم رسید!

چرخانخبرگزاری چرخان
مدیرعامل ایران‌خودرو: از تولید پژو ۳۰۱ به پژو ۲۰۰۸ خواهیم رسید!

پژو 301 شاید عجیب‌ترین خودرویی باشد که در بدترین زمان ممکن به پروسه تولید آزمایشی و حتی تولید انبوه رسیده است که عملا این اتفاق با تحریم‌های ایجاد شده برای ما که تولید ساده‌ترین خودروهای تولید داخل کشور را نیز با مشکل مواجه کرده است، همزمان شده است. حالا شنیده‌ها حاکی از این است که از ۴۰ درصد قطعات باقیمانده از این خودرو که نیاز به واردات دارد، مقدار دیگری نیز داخلی سازی شده و به زودی خط تولید آزمایشی آن به راه خواهد افتاد.

به گزارش چرخان، هاشم یکه زارع مدیر عامل ایران‌خودرو در مصاحبه‌ای پیرامون فعالیت این گروه خودروساز گفت: ما برای تولید پژو 301 بدون اتکا به پژو برنامه ریزی کردیم و ظرف یک الی دو هفته آینده خط تولید آزمایشی این خودرو راه اندازی خواهد شد و شروع به کار آن را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

مدیرعامل ایران‌خودرو: از تولید پژو ۳۰۱ به پژو ۲۰۰۸ خواهیم رسید! - 3

وی در ادامه با اشاره به چند و چون تولید پژو 301 در این شرکت خودروسازی گفت: تولید این خودرو را با رقم ۱۰ هزار دستگاه شروع خواهیم کرد و به مرور و طی زمان به ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دستگاه در سال خواهیم رساند. همچنین باید بگوییم که خط تولید این خودرو طی ۳ ماهه ابتدایی سال آینده شروع به کار خواهد کرد.این رو هم بخون:

محصولات ایران‌خودرو بازهم در صدر ستاره‌بگیران کیفیت! تیر ۱۵, ۱۳۹۸

وی در ادامه به مقدار داخلی سازی پژو 301 اشاره کرد و گفت: در مورد این خودرو تابحال ۶۰ درصد از قطعات این خودرو داخلی سازی شده و تا زمانی که تولید انبوه این خودرو آغاز شود، می‌توان شاهد داخلی سازی ۸۰ درصدی این خودرو بود. البته باید بدانیم که داخلی سازی کامل این خودرو امکان پذیر نبوده و چیزی در حدود ۸۰ تا ۸۵ درصد از این خودرو داخلی سازی خواهد شد.

مدیرعامل ایران‌خودرو: از تولید پژو ۳۰۱ به پژو ۲۰۰۸ خواهیم رسید! - 8

مدیر عامل ایران‌خودرو در ادامه به موضوع پژو 2008 اشاره کرد و گفت: در مورد این خودروها باید بگویم که تمام خودروهای فروخته شده را تحویل خواهیم داد و از این نظر مشکلی نخواهد بود. همچنین تابحال چیزی در حدود ۸۵ درصد از تعهدات این خودرو به مشتریان تحویل داده شده است. در مورد این خودرو نیز برنامه ریزی‌های لازم انجام شده و پس از پژو 301 به سراغ تولید این خودرو خواهیم رفت.

یکه زارع مدیر عامل ایران‌خودرو در ادامه گفت: ما در مورد تولید قطعات های‌تک نیز کمال تلاش خود را انجام می‌دهیم که با کیفیت خوبی انجام شود. همچنین صنایع دفاعی نیز از ظرفیت و توان خوبی برخوردار بوده و جلساتی را با ما داشته‌اند که قصد داریم از این ظرفیت‌ها استفاده نماییم. ما برای تولید قطعات در داخل سرمایه گذاری می‌کنیم و حتی در مورد قطعاتی که تولیدشان به صرفه نیست باید سرمایه گذاری گردد.

مدیرعامل ایران‌خودرو: از تولید پژو ۳۰۱ به پژو ۲۰۰۸ خواهیم رسید! - 11

یکه زارع در پایان به موضوع قیمت گذاری خودروها اشاره کرد و گفت: طبق قانون و قراردادهای موجود، مبنای قیمت گذاری خودروها بر اساس زمان تحویل است. به طور مثال در مورد خودرویی که در سال گذشته و در مهرماه ثبت نام شده و موعد تحویل آن مهرماه بوده، بر اساس قیمت گذاری همان زمان محاسبه خواهد شد. اینکه بعضا گفته می‌شود که مبنا و اساس قیمت گذاری خودروها بر اساس قیمت بهمن ماه است، درست نبوده و در مورد فروش فوری نیز مبنا زمان تحویل خواهد بود.اشتراک

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

گردهمایی برترین‌های صنعت خودروی جهان در نمایشگاه دبی ۲۰۱۹ (+فیلم و تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصرایران- با آنکه مدت زیادی از برگزاری نمایشگاه خودروی توکیو در ژاپن سپری نشده باردیگر شاهد درخشش یک گردهمایی خودرویی در آسمان آسیا هستیم. نمایشگاه بین المللی خودروی دبی ۲۰۱۹ از روز سه شنبه ۲۱ آبان کار خود را آغاز کرده و تا شنبه ۲۵ آبان ادامه دارد. همچنین بازدید رایگان برای بانوان از ساعت ۱ تا ۴ بعدازظهر در نظر گرفته شده است. نمایشگاه امسال بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر از ۷۷ کشور مختلف بازدیدکننده داشته که این استقبال فرصتی مناسب برای فعالان اقتصادی بخش خودرو فراهم کرده است. این خودرو ۵٫۱ میلیون دلاری حاصل مهندسی ژاپنی است و برد حرکتی آن نیز ۴۵۰ کیلومتر است.
فارسفارس6 ساعت قبل
در شرایطی که بعد از برخی اعتراضات و ایجاد انسدادهای ترافیکی عصر و شب گذشته در تهران، صبح امروز شرایط در پایتخت به حالت کاملا عادی بازگشته، خدمات نقشه گوگل کماکان کل تهران را در وضعیت قفل شده نمایش می‌دهد. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، کاربرانی که از طریق اپلیکیشن همراه گوگل مپس یا از طریق سایت اینترنتی آن به نشانی maps. google. com نقشه تهران را مشاهده می‌کنند، شاهد هستند که تقریبا بر روی تمامی خیابان‌ها و بزرگراه‌های شهر تهران، علامتی مشابه با علامت ورود ممنوع اضافه شده که به معنای انسداد کامل ترافیکی است. شبکه‌های اجتماعی و شرکت‌های فناوری مشهور در آمریکا بارها و بارها با دروغ پردازی، انتشار اخبار جعلی یا ارائه خدمات فنی ویژه به معترضان، همدستی خود با کاخ سفید، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی را اثبات کرده‌اند. این بار بعد از گذشت ده سال گوگل به کمک دیگر شرکت‌های فناوری آمریکایی آمده تا ضدیت خود با ایران را یک بار دیگر به اثبات برساند. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران3 ساعت قبل
۶ کاری بیان می‌شود که باید به شدت از آن‌ها اجتناب نمود و در غیر اینصورتباید با هزینه‌های سرسام آوری مواجه شوید. نادیده گرفتن چراغ چک موتور: نادیده گرفتن چراغ روشن موتور می‌تواند خسارات بزرگی را به موتور وارد نموده و در نتیجه هزینه زیادی را متوجه صاحب خودرو خواهد کرد. چک کردن مرتب سطح مایعات و فیلترهای آن‌ها، یک سواری مطمئن را برای شما می‌تواند در پی داشته باشد. صرفنظر کردن از تایرها: تایرها و لاستیک‌ها باید به طور مرتب چک شده و میزان صافی و عمق عاج‌های آن بررسی شود. ذکر این نکته ضروری می‌نماید که شستشوی مرتب خودرو در شهرهای بزرگی همچون تهران که در معرض آلودگی‌های شدیدی قرار دارد، حائز اهمیت بیشتری است.
ایلناایلنا1 روز قبل
تجمعات اعتراضی در واکنش به افزایش قیمت بنزین از صبح امروز در برخی شهرهای ایران برگزار شد. به گزارش خبرنگاران استانی ایلنا، در برخی از شهرهای ایران، مردم تجمعاتی در اعتراض به تصمیم سران قوا مبنی بر افزایش قمیت بنزین برگزار کرده‌اند. خبرنگاران ایلنا گزارش دادند که تجمع کنندگان ماشین‌های خود را در خیابان خاموش کرده‌اند که این مساله منجر به ترافیک شده و مردم را با مشکلاتی مواجه کرده است. در برخی شهرهای استان تهران مانند بهارستان، رباط کریم، شهریار، پردیس و دماوند نیز تجمعاتی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین برگزار شده است. آیت الله صافی گلپایگانی و آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقلید با صدور بیانیه‌ای تأسف و نگرانی خود را از تصمیم سران قوا در خصوص افزایش قیمت بنزین اعلام کردند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از رویترز، شرکت چینی هواوی قصد دارد مجوزی دو هفته‌ای برای کار با شرکت‌های آمریکایی را دریافت کند. طی ماههای گذشته، دولت ایالات متحده به این نتیجه رسید که تجارت با هوآوی تهدیدی برای امنیت ملی این کشور است. ایالات متحده در ماه می‌این شرکت را در فهرست سیاه قرار داد و اساسا شرکت‌های آمریکایی را برای همکاری با این شرکت چینی محدود کرد. اما اخیرا وزارت بازرگانی ایالات متحده چراغ سبزی کوتاه مدت به شرکت‌های تجاری ایالات متحده نشان داده تا بتوانند با هواوی داد و ستد داشته باشند. اما اگر هواوی به همکاری با ایالات متحده برسد، شرایط تغییر خواهد کرد و خبرهای خوبی برای هواوی از جهات مختلفی به وجود می‌آید، از جمله از سرگیری تجارت با کوالکام و ARM و رشد فروش.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین56 دقیقه قبل

احتمال فعال شدن متروی اصفهان تا عصر امروز وجود دارد

مهر59 دقیقه قبل

برگزاری جشن نوشتار سینمایی به تعویق افتاد

ایسنا1 ساعت قبل

دمای زیر صفر درجه در مناطق زلزله‌زده و ۱۲ شهر دیگر

ایسنا1 ساعت قبل

جلسات کمیته تنظیم بازار روزانه برگزار می‌شود

مهر1 ساعت قبل

عزل شهردار ناحیه به دلیل قصور در برف روز گذشته

انتخاب1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1