ملی‌پوشان والیبال ایران به شیکاگو رسیدند + جدول بازی‌ها
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ملی‌پوشان والیبال ایران به شیکاگو رسیدند + جدول بازی‌ها

بازجویی و معطلی ۴ ساعته ملی‌پوشان والیبال در شیکاگو!

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
بازجویی و معطلی ۴ ساعته ملی‌پوشان والیبال در شیکاگو!
​اقتصاد نیوز:پلیس آمریکا همزمان با حضور تیم ملی والیبال ایران در شیکاگو ملی پوشان را مورد بازجویی قرار داد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال بامداد شنبه بعداز ۳۰ ساعت پرواز به فرودگاه شیکاگو رسید. اما ورود سروقامتان با حواشی عجیبی همراه بود و در فرودگاه شیکاگو همان اتفاق سال قبل مجددا تکرار شد و این بار نیز بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال با بدرفتاری و بازجویی امریکایی‌ها مواجه شدند. سرانجام ملی پوشان والیبال بعداز معطلی چهار ساعته راهی هتل اقامتشان شدند.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

وزارت خارجه به معطلی تیم ملی والیبال در فرودگاه شیکاگو اعتراض کرد

مهرخبرگزاری مهر
وزارت خارجه به معطلی تیم ملی والیبال در فرودگاه شیکاگو اعتراض کرد
مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه از طریق سفیر سوئیس در تهران به معطل کردن تیم والیبال کشورمان در فرودگاه شیکاگو برای ورود به آمریکا اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهاروند مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه ضمن اعتراض به رفتار مقامات آمریکایی در معطل کردن تیم والیبال کشورمان در فرودگاه شیکاگو برای ورود به آمریکا جهت برگزاری مسابقات جهانی والیبال، به سفیر سوئیس در تهران، اظهار داشت: اگر آمریکا نمی‌تواند منصفانه و بیطرفانه میزبان همه تیم‌های ورزشی باشد بهتر است از میزبانی مسابقات ورزشی خودداری کند.

طبق اخبار واصله تیم ملی والیبال کشورمان در بدو ورود به آمریکا حدود چهار ساعت در فرودگاه شیکاگو معطل شده است که این موضوع باعث اعتراض وزارت امور خارجه کشورمان به دولت آمریکا شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

دبیر فدراسیون والیبال: خواستار پاسخ فدراسیون جهانی هستیم

ایسناخبرگزاری ایسنا
دبیر فدراسیون والیبال: خواستار پاسخ فدراسیون جهانی هستیم
دبیر فدراسیون والیبال در مورد معطلی تیم ملی ایران رد فرودگاه آمریکا گفت: تصمیم گرفتیم که پاسخ معطل شدن تیم را با ارسال یک ایمیل و نامه صریح و سرگشاده به فدراسیون جهانی والیبال بدهیم.

علی فتاحی دبیر فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با ایسنا به مشکلاتی که برای تیم در فرودگاه آمریکا پیش آمد اشاره کرد و گفت: از ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم که جز ۶ تیم برتر مسابقات باشیم به همین دلیل از مدت‌ها قبل برای اینکه کاروان ورزشی‌مان راحت و بدون مشکل به آمریکا وارد شود، اقدام کرده بودیم. با IOC و ستادهای مرتبط هماهنگ کردیم تا ویزای تیم را زودتر بگیریم اما متأسفانه خروج بازیکنان از سالن ترانزیت فرودگاه آمریکا و ورود به خاک این کشور با مدت زمان زیادی همراه شد که مطلوب نظرمان نبود.

او در این مورد افزود: با توجه به اینکه کاروان ایران وزرشی بود و نامه‌نگاری و هماهنگی‌های لازم هم انجام شده بود در نتیجه طولانی شدن پروسه کاری بازیکنانمان قابل قبول نبود. به همین دلیل فدراسیون والیبال در این مورد ابزار نگرانی کرد و روز گذشته با حضور آقای داوری و سایر اعضا جلسه‌ای تشکیل دادیم. در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که پاسخ معطل شدن تیم را با ارسال یک ایمیل و نامه صریح و سرگشاده به آقای آری گراسا و فدراسیون جهانی والیبال بدهیم. این ایمیل ارسال شد و خواستار پاسخ شدیم.

دبیر فدراسیون والیبال در ادامه بیان کرد: کاروان ما ورزشی و معطلی آن برایمان غیر قابل قبول بود. همچنین از نظر اخلاق ورزشی محلی از اعراب نداشت. البته روز گذشته برای اولین بار از کاروان انگشت نگاری انجام نشد اما به هر حال به معطلی تیم ملی ایران اعتراض داشتیم.

فتاحی به دلجویی نماینده فدراسیون جهانی والیبال از سرپرست تیم ملی اشاره و بیان کرد: امروز یکی از نمایندگان FIVB به تمرین تیم ملی رفت و از آقای خوش خبر دلجویی و به نوعی عذرخواهی کرد. پیگیری می‌کنیم تا در این زمینه به نامه مکتوب هم برسیم. علاوه بر این آقای داوری هم در واکنش به این اتفاق از رفتن به آمریکا انصراف داد.

خواندن خبر در سایت منبع

ماجرای برخورد ناشایست پلیس آمریکا با ملی پوشان والیبال

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- اظهارات سرپرست تیم ملی والیبال درباره برخورد ناشایست پلیس آمریکا را مشاهده می‌کنید. تاریخ انتشار: 15:01 - 17 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۱۶۰۴

به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره برخورد ناشایست پلیس آمریکا با کادر فنی و ملی پوشان در فرودگاه شیکاگو توضیحاتی ارائه داد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

کد ویدیو دانلود

ماجرای برخورد ناشایست پلیس آمریکا با ملی پوشان والیبال - 4

خواندن خبر در سایت منبع

سرپرست تیم ملی والیبال: بازجویی؟ فقط مصاحبه کردند

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
سرپرست تیم ملی والیبال: بازجویی؟ فقط مصاحبه کردند
ما مراتب اعتراض خود را هم اعلام کردیم. من به مسئولان آمریکایی گفتم اگر قوانینی که برای تیم ایران اجرا می‌کنید برای همه اجرا شود، ما اعتراضی نداریم و به شما اجازه می‌دهیم تا به صورت کامل تیم را بررسی کنید، اما اینکه برخی قوانین فقط تیم ایران باشد جای اعتراض دارد.
سرپرست تیم ملی والیبال: بازجویی؟ فقط مصاحبه کردند - 0

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر می‌توانستیم با یک پرواز به آمریکا برویم شاید زیاد در فرودگاه معطل نمی‌شدیم.

امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با فارس، درخصوص انتشار اخباری مبنی بر معطلی ۴ ساعته و بازجویی از کاروان ایران در فرودگاه آمریکا اظهار داشت: پرواز خیلی خوبی داشتیم، اما نحوه ورودمان به آمریکا با اتفاقاتی همراه بود؛ البته پس از آن با برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای اسکان، تغذیه و تمرین روبرو شدیم.

وی درخصوص اتفاقاتی که هنگام ورود برای تیم به آمریکا رخ داد، تصریح کرد: ما مراتب اعتراض خود را هم اعلام کردیم. من به مسئولان آمریکایی گفتم اگر قوانینی که برای تیم ایران اجرا می‌کنید برای همه اجرا شود، ما اعتراضی نداریم و به شما اجازه می‌دهیم تا به صورت کامل تیم را بررسی کنید، اما اینکه برخی قوانین فقط تیم ایران باشد جای اعتراض دارد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه اعتراض رسمی خود را به این موضوع اعلام کرده‌ایم، گفت: تیم ایران به سه پرواز به آمریکا رسید. پس از ورود هر گروه از بازیکنان و مربیان ایرانی چند نفر از آنها را فقط برای انجام مصاحبه انتخاب کردند و این پروسه حدود ۴ ساعت طول کشید؛ البته این نکته را هم باید بگویم که اگر کاروان ایران می‌توانست با یک پرواز به آمریکا برود شاید بیشتر از دو ساعت معطل نمی‌شدیم.

خوش‌خبر خاطرنشان کرد: چون ما می‌خواستیم کل تیم با یک اتوبوس به محل اسکان برود، تیم را نگه داشتیم تا مصاحبه و بررسی‌های مسئولان فرودگاه تمام شود. حرف ما این است که شرایط برای یک تیم ورزشی که به فینال لیگ ملت‌های والیبال رسیده باید بهتر از این باشد. ما توقع برخورد بهتری از آمریکایی‌ها داشتیم، چون زمانی که آمریکایی‌ها به ایران آمدند ما بهترین شرایط را برای آنها فراهم کردیم. به هر حال فدراسیون جهانی و فدراسیون آمریکا هم از اتفاقاتی که رخ داد، شگفت زده شد.

وی درخصوص اینکه چرا کاروان ایران در ۳ گروه به آمریکا رفت، تصریح کرد: شاید جالب باشد بدانید که لهستان در ۵ گروه به آمریکا آمد. این شرایطی بود که فدراسیون جهانی برای تیم‌ها فراهم کرده بود. ۱۴ بیزینس و ۶ اکونومی به تیم‌ها داده می‌شد و در مجموع شرایط به نحوی شد که مجبور شدیم با این شرایط به آمریکا برویم.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران درمورد سفر داوری به آمریکا، اظهار داشت: داوری به من گفته بود که سه‌شنبه پرواز دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ برنامه و زمان بازی‌های تیم ملی والیبال

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ برنامه و زمان بازی‌های تیم ملی والیبال
تیم ملی والیبال ایران در مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت های والیبال 2019 در آمریکا به مصاف تیم های لهستان و برزیل خواهد رفت.

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغال

الفالف2 روز قبل
فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغالگروه ورزشی الف، ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷ ۳۹۸۰۸۲۴۰۲۹پرتغال با درخشش و هت‌تریک رونالدو موفق شد لیتوانی را با ۶ گل در هم بکوبد.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال الهلال عربستان که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته، در بازی رفت موفق شد با یک گل اوراواردز ژاپن را شکست دهد تا در آستانه قهرمانی آسیا قرار بگیرد. نکته جالب اینجاست که این تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه بود. در بازی رفت، آبی‌پوشان موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک حریف‌شان را شکست دهند. زمانی که برتری الهلال در فینال به گوش بازیکنان رسید، برخی از آنها که مقابل الهلال بازی کرده بودند، افسوس خوردند که چرا استقلال در فینال حضور ندارد، چون الهلال را در بازی گروهی شکست داده بودند. یکی دیگر از بازیکنان به ماجرای دو فصل گذشته اشاره کرد که استقلال چه تیم قدرتمندی داشت، اما با جدایی بازیکنانی مثل تیام، امید ابراهیمی و مجیدحسینی از هم پاشید، وگرنه آن تیم راحت قهرمان آسیا می‌شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نماینده ویژه وزیر در طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی منصوب شد

ایسنا1 ساعت قبل

فرماندهان و یگان‌های برتر نیروهای مسلح تقدیر شدند

مهر1 ساعت قبل

رفع محدودیت‌های بانکی و تهاتر کالا لازمه تعاملات اقتصادی

صدا و سیما1 ساعت قبل

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین1 ساعت قبل

جام جهانی شمشیربازی| سابریست‌ها از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماندند

فارس1 ساعت قبل

دولت اجازه گرانی کالاها را نمی‌دهد/ قدردانی از حمایت رهبری از تصمیم سران قوا

فارس1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1