ملی‌پوشان والیبال ایران به شیکاگو رسیدند + جدول بازی‌ها
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ملی‌پوشان والیبال ایران به شیکاگو رسیدند + جدول بازی‌ها

بازجویی و معطلی ۴ ساعته ملی‌پوشان والیبال در شیکاگو!

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
بازجویی و معطلی ۴ ساعته ملی‌پوشان والیبال در شیکاگو!
​اقتصاد نیوز:پلیس آمریکا همزمان با حضور تیم ملی والیبال ایران در شیکاگو ملی پوشان را مورد بازجویی قرار داد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی والیبال برای حضور در مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال بامداد شنبه بعداز ۳۰ ساعت پرواز به فرودگاه شیکاگو رسید. اما ورود سروقامتان با حواشی عجیبی همراه بود و در فرودگاه شیکاگو همان اتفاق سال قبل مجددا تکرار شد و این بار نیز بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال با بدرفتاری و بازجویی امریکایی‌ها مواجه شدند. سرانجام ملی پوشان والیبال بعداز معطلی چهار ساعته راهی هتل اقامتشان شدند.

این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

وزارت خارجه به معطلی تیم ملی والیبال در فرودگاه شیکاگو اعتراض کرد

مهرخبرگزاری مهر
وزارت خارجه به معطلی تیم ملی والیبال در فرودگاه شیکاگو اعتراض کرد
مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه از طریق سفیر سوئیس در تهران به معطل کردن تیم والیبال کشورمان در فرودگاه شیکاگو برای ورود به آمریکا اعتراض کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بهاروند مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه ضمن اعتراض به رفتار مقامات آمریکایی در معطل کردن تیم والیبال کشورمان در فرودگاه شیکاگو برای ورود به آمریکا جهت برگزاری مسابقات جهانی والیبال، به سفیر سوئیس در تهران، اظهار داشت: اگر آمریکا نمی‌تواند منصفانه و بیطرفانه میزبان همه تیم‌های ورزشی باشد بهتر است از میزبانی مسابقات ورزشی خودداری کند.

طبق اخبار واصله تیم ملی والیبال کشورمان در بدو ورود به آمریکا حدود چهار ساعت در فرودگاه شیکاگو معطل شده است که این موضوع باعث اعتراض وزارت امور خارجه کشورمان به دولت آمریکا شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

دبیر فدراسیون والیبال: خواستار پاسخ فدراسیون جهانی هستیم

ایسناخبرگزاری ایسنا
دبیر فدراسیون والیبال: خواستار پاسخ فدراسیون جهانی هستیم
دبیر فدراسیون والیبال در مورد معطلی تیم ملی ایران رد فرودگاه آمریکا گفت: تصمیم گرفتیم که پاسخ معطل شدن تیم را با ارسال یک ایمیل و نامه صریح و سرگشاده به فدراسیون جهانی والیبال بدهیم.

علی فتاحی دبیر فدراسیون والیبال در گفت‌وگو با ایسنا به مشکلاتی که برای تیم در فرودگاه آمریکا پیش آمد اشاره کرد و گفت: از ابتدا پیش‌بینی می‌کردیم که جز ۶ تیم برتر مسابقات باشیم به همین دلیل از مدت‌ها قبل برای اینکه کاروان ورزشی‌مان راحت و بدون مشکل به آمریکا وارد شود، اقدام کرده بودیم. با IOC و ستادهای مرتبط هماهنگ کردیم تا ویزای تیم را زودتر بگیریم اما متأسفانه خروج بازیکنان از سالن ترانزیت فرودگاه آمریکا و ورود به خاک این کشور با مدت زمان زیادی همراه شد که مطلوب نظرمان نبود.

او در این مورد افزود: با توجه به اینکه کاروان ایران وزرشی بود و نامه‌نگاری و هماهنگی‌های لازم هم انجام شده بود در نتیجه طولانی شدن پروسه کاری بازیکنانمان قابل قبول نبود. به همین دلیل فدراسیون والیبال در این مورد ابزار نگرانی کرد و روز گذشته با حضور آقای داوری و سایر اعضا جلسه‌ای تشکیل دادیم. در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که پاسخ معطل شدن تیم را با ارسال یک ایمیل و نامه صریح و سرگشاده به آقای آری گراسا و فدراسیون جهانی والیبال بدهیم. این ایمیل ارسال شد و خواستار پاسخ شدیم.

دبیر فدراسیون والیبال در ادامه بیان کرد: کاروان ما ورزشی و معطلی آن برایمان غیر قابل قبول بود. همچنین از نظر اخلاق ورزشی محلی از اعراب نداشت. البته روز گذشته برای اولین بار از کاروان انگشت نگاری انجام نشد اما به هر حال به معطلی تیم ملی ایران اعتراض داشتیم.

فتاحی به دلجویی نماینده فدراسیون جهانی والیبال از سرپرست تیم ملی اشاره و بیان کرد: امروز یکی از نمایندگان FIVB به تمرین تیم ملی رفت و از آقای خوش خبر دلجویی و به نوعی عذرخواهی کرد. پیگیری می‌کنیم تا در این زمینه به نامه مکتوب هم برسیم. علاوه بر این آقای داوری هم در واکنش به این اتفاق از رفتن به آمریکا انصراف داد.

خواندن خبر در سایت منبع

ماجرای برخورد ناشایست پلیس آمریکا با ملی پوشان والیبال

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- اظهارات سرپرست تیم ملی والیبال درباره برخورد ناشایست پلیس آمریکا را مشاهده می‌کنید. تاریخ انتشار: 15:01 - 17 تير 1398 - کد خبر: ۵۳۱۶۰۴

به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره برخورد ناشایست پلیس آمریکا با کادر فنی و ملی پوشان در فرودگاه شیکاگو توضیحاتی ارائه داد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

کد ویدیو دانلود

ماجرای برخورد ناشایست پلیس آمریکا با ملی پوشان والیبال - 4

خواندن خبر در سایت منبع

سرپرست تیم ملی والیبال: بازجویی؟ فقط مصاحبه کردند

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
سرپرست تیم ملی والیبال: بازجویی؟ فقط مصاحبه کردند
ما مراتب اعتراض خود را هم اعلام کردیم. من به مسئولان آمریکایی گفتم اگر قوانینی که برای تیم ایران اجرا می‌کنید برای همه اجرا شود، ما اعتراضی نداریم و به شما اجازه می‌دهیم تا به صورت کامل تیم را بررسی کنید، اما اینکه برخی قوانین فقط تیم ایران باشد جای اعتراض دارد.
سرپرست تیم ملی والیبال: بازجویی؟ فقط مصاحبه کردند - 0

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر می‌توانستیم با یک پرواز به آمریکا برویم شاید زیاد در فرودگاه معطل نمی‌شدیم.

امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با فارس، درخصوص انتشار اخباری مبنی بر معطلی ۴ ساعته و بازجویی از کاروان ایران در فرودگاه آمریکا اظهار داشت: پرواز خیلی خوبی داشتیم، اما نحوه ورودمان به آمریکا با اتفاقاتی همراه بود؛ البته پس از آن با برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای اسکان، تغذیه و تمرین روبرو شدیم.

وی درخصوص اتفاقاتی که هنگام ورود برای تیم به آمریکا رخ داد، تصریح کرد: ما مراتب اعتراض خود را هم اعلام کردیم. من به مسئولان آمریکایی گفتم اگر قوانینی که برای تیم ایران اجرا می‌کنید برای همه اجرا شود، ما اعتراضی نداریم و به شما اجازه می‌دهیم تا به صورت کامل تیم را بررسی کنید، اما اینکه برخی قوانین فقط تیم ایران باشد جای اعتراض دارد.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه اعتراض رسمی خود را به این موضوع اعلام کرده‌ایم، گفت: تیم ایران به سه پرواز به آمریکا رسید. پس از ورود هر گروه از بازیکنان و مربیان ایرانی چند نفر از آنها را فقط برای انجام مصاحبه انتخاب کردند و این پروسه حدود ۴ ساعت طول کشید؛ البته این نکته را هم باید بگویم که اگر کاروان ایران می‌توانست با یک پرواز به آمریکا برود شاید بیشتر از دو ساعت معطل نمی‌شدیم.

خوش‌خبر خاطرنشان کرد: چون ما می‌خواستیم کل تیم با یک اتوبوس به محل اسکان برود، تیم را نگه داشتیم تا مصاحبه و بررسی‌های مسئولان فرودگاه تمام شود. حرف ما این است که شرایط برای یک تیم ورزشی که به فینال لیگ ملت‌های والیبال رسیده باید بهتر از این باشد. ما توقع برخورد بهتری از آمریکایی‌ها داشتیم، چون زمانی که آمریکایی‌ها به ایران آمدند ما بهترین شرایط را برای آنها فراهم کردیم. به هر حال فدراسیون جهانی و فدراسیون آمریکا هم از اتفاقاتی که رخ داد، شگفت زده شد.

وی درخصوص اینکه چرا کاروان ایران در ۳ گروه به آمریکا رفت، تصریح کرد: شاید جالب باشد بدانید که لهستان در ۵ گروه به آمریکا آمد. این شرایطی بود که فدراسیون جهانی برای تیم‌ها فراهم کرده بود. ۱۴ بیزینس و ۶ اکونومی به تیم‌ها داده می‌شد و در مجموع شرایط به نحوی شد که مجبور شدیم با این شرایط به آمریکا برویم.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران درمورد سفر داوری به آمریکا، اظهار داشت: داوری به من گفته بود که سه‌شنبه پرواز دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ برنامه و زمان بازی‌های تیم ملی والیبال

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ برنامه و زمان بازی‌های تیم ملی والیبال
تیم ملی والیبال ایران در مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت های والیبال 2019 در آمریکا به مصاف تیم های لهستان و برزیل خواهد رفت.

نظرها

در ادامه بخوانید

بدشانسی آوردیم

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
محمدرضا موذن در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: دور نهایی لیگ ملت‌ها که در شیکاگو برگزار شد سطح بسیار بالایی داشت البته تا حدودی بدشانسی هم آوردیم زیرا اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد می‌توانستیم در دیدار با برزیل ببریم و به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کنیم. وی گفت: متاسفانه در ست پنجم دیدار با برزیل برخی اتفاقات باعث شد که نتوانیم نتیجه دلخواه مان را به دست آوریم و شرمنده مردم شدیم. لیبرو تیم ملی والیبال گفت: در این مرحله از مسابقات همه عوامل خوب بودند، هم بازیکنان و هم کادر فنی، ولی در والیبال امروز یک امتیاز نقش طلایی دارد، ما در دیدار با برزیل ۸ بر ۵ پیش بودیم، ولی چون سطح بازی خیلی بالا بود در برخی موارد تمرکز بازیکنان بهم ریخت و بازی برده را باختیم، اما در مجموع احساس می‌کنم نتیجه خوبی را به دست آوردیم. تیم ملی و الیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌ها ۲۰۱۹ جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. تیم ملی والیبال ایران در این دوره از مسابقات لیگ ملت‌ها جایگاه پنجم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، سرمربی پرسپولیس از عملکرد پدیده جوان تیمش رضایت کامل دارد. حسینی در واقع تنها بازیکن جوانی بود که برانکو خواهان حفظ او در پرسپولیس برای فصل پیش رو شد. این بازیکن در تمرینات خیلی زود توجه کالدرون را هم جلب کرد تا حدی که یکی از بهترین‌های تیمش در اردوی ترکیه مخصوصا بازی دوستانه درون تیمی دیروز سرخپوشان بوده است. حسینی به عنوان یک هافبک میانی دیروز تیم ذخیره‌ها را در مرکز میدان همراهی می‌کرد و نقش مهمی در پیروزی ۵ بر صفر این تیم مقابل نفرات اصلی داشت. شاید یکی از دلایل اخراج سروش رفیعی از سوی کالدرون رضایت این مربی از حسینی بازیکن هم پست او است و بعید نیست این بازیکن را در بازی‌های لیگ فیکس بازی دهد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
اینروزها انتقال یک بازیکن جوان از استقلال به پرسپولیس باردیگر حواشی و جنجال هایی را بین هواداران دو باشگاه به وجود آورده است. دو فصلی بود که استقلال و پرسپولیس با کمترین چالش در زمینه نقل و انتقالات برابر یکدیگر مواجه بودند و حتی زمانی که گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال رفت موضوع جنجالی نشد. دو روز پیش که هواداران باشگاه پرسپولیس در انتظار جذب یک مهاجم خارجی مطرح بودند باشگاه با چند بازیکن جوان قرارداد بست و یکی از آن‌ها احمدرضا احمدوند بازیکن بیست ساله تیم امید ایران بود. اما موضوعی که وجود دارد این است که احمدوند با اتکا به یک بند قراردادش آن را به نظر یکطرفه فسخ کرده است. به نظر می‌رسد این مهاجم جوان با استناد به همین بند قراردادش را فسخ و به پرسپولیس پیوسته است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | مدیران باشگاه پرسپولیس رفتاری باور نکردنی را از خود در مقابل برانکو اارئه دادند. ورزش ۱۱ - برانکو ایوانکوویچ که پس از تهدید‌های فراوان نتوانست باشگاه پرسپولیس را مجاب به پرداخت دستمزدش کند، رسما ساعاتی پیش به فیفا شکایت کرد تا علاوه بر او، دستیارانش نیز اقدام به شکایت متقابل کنند و پرسپولیس را در وضعیت پیچیده‌ای قرار بدهند. برانکو ایوانکوویچبر اساس اخبار لو رفته از باشگاه پرسپولیس، اگر سرخ‌ها با برانکو به صورت توافقی همکاری خود را پایان می‌دادند و بدهی وی را پرداخت می‌کردند، این ماجرا با حداکثر ۱۰ میلیارد تومان ختم به خیر می‌شد؛ اما حالا با شکایت برانکو از پرسپولیس که قطعا باشگاه نیز محکوم به پرداخت دستمزد و حتی جریمه نیز خواهد شد، این پرونده با ۴۲ میلیارد تومان بسته خواهد شد! بیشتر بخوانیدسایت معتبر و مطرح اروپایی، خرید بعدی استقلال را لو داد + عکسشکار بزرگ سرخ‌ها؛ کاپیتان تیم ملی در یک‌قدمی پرسپولیس + عکسزلزله در نقل و انتقالات؛ جنگ بر سر سوپراستار مغرور فوتبال ایران آغاز شد! وضعیت بد پرسپولیس در ترکیه ستارۀ سرخ‌ها را شاکی کرد +عکس
جام نیوزجام نیوز18 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمدرضا حسینی هافبک تازه پیوسته به باشگاه سپاهان، ضمن ابراز خوشنودی از انتقالش به جمع زردهای اصفهان، اعلام داشت که پیش از حضورش در اصفهان، دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با پیشنهادهای سنگین به دنبال جذب وی بوده‌اند! حسینی در این باره اظهار داشت: نمی‌توانم رقم پیشنهادی آنها را فاش کنم، اما پیشنهاد آنها بسیار وسوسه انگیز بود، ولی من برای لذت بردن از فوتبال به سپاهان آمدم، چون نسبت به شهر اصفهان و هواداران خوبش شناخت دقیق و بسیار خوبی دارم.

ویدیو؛ پلی به گذشته - پیوستن تیاگو آلکانتارا به بایرن مونیخ (۲۰۱۳)

طرفداریطرفداری18 ساعت قبل
طرفداری - در چنین روزی در سال ۲۰۱۳ تیاگو آلکانتارا به بایرن مونیخ پیوست. اکانت رسمی یوفا به همین مناسبت یکی از گل‌های او را در لیگ قهرمانان اروپا منتشر کرده است. این بازیکن در ۱۲۶ بازی برای بایرن مونیخ ۱۴ گل را به ثبت رسانده است.

اخبار بیشتر