حذف والیبال ایران از لیگ ملت‌ها، با شکست در مقابل برزیل
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

حذف والیبال ایران از لیگ ملت‌ها، با شکست در مقابل برزیل

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل: پاس‌های سرعتی معروف کار را سخت کرد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل: پاس‌های سرعتی معروف کار را سخت کرد
در ست پنجم ما یک دفاع خوب و دو امتیاز سرویس را کسب کردیم، در ادامه خوب سرویس زدیم‌ و دریافت‌های ایران دچار مشکل شد که همین موضوع کلید پیروزی ما در این دیدار بود.
کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل: پاس‌های سرعتی معروف کار را سخت کرد - 0

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: پاس‌های سرعتی سعید معروف از ست دوم به بعد کار را برای تیم ما سخت کرد.

به گزارش ایسنا، برونو رزنده کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل پس از پیروزی برابر ایران و صعود به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ گفت: من فکر می‌کنم عملکرد خوبی در زمین داشتیم اما از ست دوم ایران دریافت‌های خوبی داشت و توپ‌ها خوب به‌معروف رسید که او هم با به کارگیری سرعت در خط حمله، دفاع را برای تیم ما سخت کرد.

او افزود: در ست پنجم ما یک دفاع خوب و دو امتیاز سرویس را کسب کردیم، در ادامه خوب سرویس زدیم‌ و دریافت‌های ایران دچار مشکل شد که همین موضوع کلید پیروزی ما در این دیدار بود.

کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال برزیل در پایان گفت: ما در برابر یک تیم قدرتمند بازی کردیم که قابل احترام است. ایران بازیکنان بزرگی دارد که در سطح اول دنیا بازی می‌کنند، ما آن‌ها را می‌شناسیم و مقابل این تیم با همه توان بازی‌کردیم تا پیروز شویم.

خواندن خبر در سایت منبع

کارشناس والیبال: دست ایران رو شده بود

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
کارشناس والیبال: دست ایران رو شده بود
سرمربی اسبق تیم ملی والیبال گفت: در مرحله فینال لیگ ملت ها نمایش خوبی داشتیم اما دستمان رو شده بود.

به گزارش مشرق، مصطفی کارخانه درباره حذف تیم ملی والیبال از مسابقات لیگ ملت‌ها اظهار کرد: ورزش حرفه‌ای بالا و پایین هایی دارد. ما کارنامه درخشانی داشتیم و در بین ۱۶ تیم به عنوان تیم دوم وارد مرحله دوم شدیم. البته ما هر دو بازی را در مرحله دوم باختیم ولی یادمان نرود این ۶ تیم، برترین‌های دنیا هستند و بالاتر از ما اوت شدند.

وی تاکید کرد: ما در مرحله اول مسابقات بسیار عالی بودیم، در مرحله دوم ست اول مسابقه مقابل لهستان عالی بودیم و بی نقص بازی کردیم اما استراتژی مان در ست دوم به بعد باید تغییر می‌کرد. بیشتر بازی دست امیر غفور و فیاضی بود و کمتر سرعتی عمل کردیم. در ست دوم باید بیشتر به کار سرعت می‌دادیم.

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال تصریح کرد: وقتی قرار است ما با تیم‌های بزرگ دنیا طرف باشیم باید از همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها استفاده کنیم. کادر فنی ما باید از همه تجربیات استفاده می‌کرد. رییس فدراسیون آقای داورزنی قرار بود به این مسابقات برود و حضور او به عنوان رییس می‌توانست تاثیرگذار باشد اما نبود او یک خلا بود.

کارخانه که در برنامه در «سلام صبح بخیر» حضور یافته بود، یادآور شد: وقتی در اتوبان با سرعت بالا می‌روی و احساس خطر می‌کنی، باید پایت را از روی گاز برداری و سرعت را کم کنی. وقتی می‌بینیم حریف دارد ۷ امتیاز پشت سر هم می‌گیرد باید جلوی او را بگیریم نه اینکه با همان شیوه قبلی جلو برویم.

وی با اشاره به اینکه ما پس از یک باخت مقابل برزیل قرار گرفتیم، ادامه داد: البته خود برزیلی‌ها هم بازی اولشان را به لهستان باخته بودند. به هر حال باید فکر آینده کرد و چیزی که برای آینده اهمیت دارد، این است که همه ظرفیت‌های والیبال ما این نیست و بالاتر از این است.

این مربی والیبال گفت: اگر می‌خواهیم بمانیم و به جایگاه بالاتر برویم باید کارهای سخت انجام بدهیم. ما در سرویس‌های پرشی و با شتاب بالا نسبت به تیم‌های دیگر ضعیف هستیم. اگر بتوانیم قابلیت‌های بازیکنانمان را به این سرعت و شدت برسانیم، موفق‌تر خواهیم بود.

کارخانه با بیان اینکه این بازی‌ها تمام شد و حالا برای آینده باید تلاش بیشتری کرد، افزود: اگر روزی ۱ درصد پیشرفت کنیم در سال ۳۶۵ درصد پیشرفت می‌کنیم. ما ۱۶ بازی را با یک شیوه جلو بردیم و دستمان رو شده بود. معروف و موسوی و غفور و فیاضی و حضرت پور سرمایه‌های والیبال ما هستند و ۵۰ سال زمان می‌برد که دوباره کسانی مثل سعید معروف و محمد موسوی شکل بگیرد، این همه هزینه شده تا این‌ها به تکامل رسیده‌اند و نمی‌شود به راحتی کنارشان گذاشت. البته اگر پشتوانه ما قوی‌تر بود اوضاع فرق می‌کرد.

وی یادآور شد: ایتالیا که ۸ سال قهرمان بوده امسال با تیم جوانش آمده بود. ما هم اگر تیم ششم شویم مبلغی یورو به ما می‌دهند و این پشتوانه تیم خواهد بود.

این والیبالیست پیشکسوت با تاکید بر اینکه مسابقات بعدی به فاصله یک ماهه پشت سر هم برگزار می‌شوند، تاکید کرد: تیم ملی باید اهم و اخر کنند تا به المپیک برسیم و انتخابی المپیک سخت‌تر از خود المپیک است. البته ما همواره با تیم‌های قدرتی راحت‌تر هستیم و دفاعمان بهتر می‌شود.

کارخانه ادامه داد: مردم ما آنقدر فهیم هستند و خاطره خوب از والیبال دارند که با بینش خوب تحلیل می‌کنند و می‌فهمند. ما مسابقات قهرمانی آسیا را در تهران با تیم جوانانمان هم می‌توانیم قهرمان شویم اگر نشویم هم که کسی ایراد نمی‌گیرد. بنابراین بهتر است انرژی بازیکنانمان را برای بازی‌های حساس‌تر و مسابقات مهم‌تر نگه داریم. قهرمانی آسیا یک امتیاز دارد و المپیک ۱۰ امتیاز دارد. ما تیم جوانان و امید و نوجوانان خوب داریم. چرخه خوبی است و امیدوارم آینده والیبال تضمین شده باشد.

وی همچنین با اشاره به علاقمندی اش به فوتبال گفت: من خودم فوتبالی بودم و از ورامین که اهل آنجا هستم فوتبال را شروع کردم، همچنین بسکتبالیست هم بودم. من ۱۹۰ قدم بود و ۸۵ سانت هم می‌پریدم و در فوتبال موفق بودم.

این مربی والیبال با بیان اینکه پرسپولیسی هستم، خاطره‌ای از آموزش والیبال به استقلالی‌ها را اینطور بیان کرد: فرهاد و فرزاد مجیدی پیش من تمرین والیبال می‌آمدند و من آنها را به سمت فوتبال هل دادم و الحمدالله موفق شده‌اند. فرهاد مجیدی یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های ایران است.

کارخانه همچنین به پرسپولیسی بودن موسوی، محمودی، شفیع و قائمی و استقلالی بودن معروف اشاره کرد و در پایان گفت: برنامه تان واقعا خوب است و من با اینکه دو شب اخیر نخوابیده بودم به عشق برنامه شما و به عشق والیبال به اینجا آمدم.

خواندن خبر در سایت منبع

تیم ملی والیبال ایران پنجم شد +برنامه فینال

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
تیم ملی والیبال ایران پنجم شد +برنامه فینال
تیم ملی والیبال ایران با قرار گرفتن در رده پنجم به کار خود در لیگ ملت‌های 2019 خاتمه داد.

به گزارش مشرق، تیم ملی والیبال ایران با قبول شکست مقابل برزیل به کار خود در این دوره از رقابت‌های لیگ ملت‌ها خاتمه داد. به این ترتیب پروند صعود ایران به مرحله نیمه‌نهایی بسته شد، اما ایران در رده‌بندی پایانی مسابقات در رتبه پنجم قرار می‌گیرد.

تیم ملی والیبال فرانسه در گروه مقابل دو شکست مقابل تیم‌های روسیه و آمریکا داشت و موفق به کسب هیچ امتیازی نشد؛ ایران هم در دو مسابقه خود در فینال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ نتیجه را به لهستان و برزیل واگذار کرد، اما موفق به کسب یک امتیاز از برزیلی‌ها شد.

به این ترتیب، ایران در رده پنجم و فرانسه در جایگاه ششم این دوره از مسابقات لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ ایستاد.

برنامه بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی به شرح زیر است:

آمریکا - برزیل، یک‌شنبه ۲۳ تیر ساعت ۰۲:۳۰

لهستان - روسیه، یک‌شنبه ۲۳ تیر ساعت ۰۵:۳۰

برنامه بازی‌های رده‌بندی و فینال به شرح زیر است:

رده‌بندی: بازنده بازی اول نیمه‌نهایی - بازنده بازی دوم نیمه‌نهایی، دوشنبه ۲۴ تیر ساعت ۰۰:۳۰

فینال: برنده بازی اول نیمه‌نهایی - برنده بازی دوم نیمه‌نهایی، دوشنبه ۲۴ تیر ساعت ۰۳:۳۰منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم/ خلاصه لیگ ملت‌های والیبال؛ ایران ۲-۳ برزیل

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ مقابل برزیل شکست خورد و از صعود به جمع ۴ تیم پایانی بازماند.

نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل/حذف ایران از لیگ ملت‌های والیبال

موجخبرگزاری موج
نتیجه بازی والیبال ایران و برزیل/حذف ایران از لیگ ملت‌های والیبال
تیم ملی والیبال برزیل در مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت های والیبال توانست ایران را شکست دهد و صعود خود را قطعی کند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی والیبال ایران و برزیل در مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ شنبه ۲۲ تیر ۹۸ ساعت ۲:۳۰ بامداد در شهر شیکاگو به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر دو به نفع برزیل به پایان رسید تا ایران از دور این رقابت‌ها حذف شود و برزیل به دور بعد صعود کند.

ست اول: ایران ۲۰ - برزیل ۲۵

ست دوم: ایران ۲۳- برزیل ۲۵

ست سوم: ایران ۲۶- برزیل ۲۴

ست چهارم: ایران ۲۵- برزیل ۲۰

ست پنجم: ایران ۱۰ - برزیل ۱۵

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، سرمربی پرسپولیس از عملکرد پدیده جوان تیمش رضایت کامل دارد. حسینی در واقع تنها بازیکن جوانی بود که برانکو خواهان حفظ او در پرسپولیس برای فصل پیش رو شد. این بازیکن در تمرینات خیلی زود توجه کالدرون را هم جلب کرد تا حدی که یکی از بهترین‌های تیمش در اردوی ترکیه مخصوصا بازی دوستانه درون تیمی دیروز سرخپوشان بوده است. حسینی به عنوان یک هافبک میانی دیروز تیم ذخیره‌ها را در مرکز میدان همراهی می‌کرد و نقش مهمی در پیروزی ۵ بر صفر این تیم مقابل نفرات اصلی داشت. شاید یکی از دلایل اخراج سروش رفیعی از سوی کالدرون رضایت این مربی از حسینی بازیکن هم پست او است و بعید نیست این بازیکن را در بازی‌های لیگ فیکس بازی دهد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
اینروزها انتقال یک بازیکن جوان از استقلال به پرسپولیس باردیگر حواشی و جنجال هایی را بین هواداران دو باشگاه به وجود آورده است. دو فصلی بود که استقلال و پرسپولیس با کمترین چالش در زمینه نقل و انتقالات برابر یکدیگر مواجه بودند و حتی زمانی که گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال رفت موضوع جنجالی نشد. دو روز پیش که هواداران باشگاه پرسپولیس در انتظار جذب یک مهاجم خارجی مطرح بودند باشگاه با چند بازیکن جوان قرارداد بست و یکی از آن‌ها احمدرضا احمدوند بازیکن بیست ساله تیم امید ایران بود. اما موضوعی که وجود دارد این است که احمدوند با اتکا به یک بند قراردادش آن را به نظر یکطرفه فسخ کرده است. به نظر می‌رسد این مهاجم جوان با استناد به همین بند قراردادش را فسخ و به پرسپولیس پیوسته است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | سرمربی آرژانتینی پرسپولیس دو بازیکن این تیم را در لیست خروج قرار داد. ورزش ۱۱ - گابریل کالدرون لحظاتی پیش سروش رفیعی و شایان مصلح را از لیست سرخ‌پوشان خارج کرد و این دو بازیکن را که در میان هواداران از محبوبیت بالایی هم برخوردارند در اختیار باشگاه قرار داد تا تصمیم لازم را در قبال آن‌ها اتخاذ کند و مقدمات جدایی این دو بازیکن را فراهم آورد. رفیعی و مصلح دو بازیکنی هستند که با تصمیم مستقیم کالدرون روی نام آن‌ها خط قرمز کشیده شد و باید به فکر تیم دیگری بای خود باشند. این اتفاق مانند شوکی بزرگ به هواداران پرسپولیس خواهد بود و یاید دید نسبت به جدایی بازیکنانی محبوب خود چه واکنش نشان خواهند داد. شایان مصلح و سرو رفیعیبیشتر بخوانیدپایان حاشیه‌ها؛ حضور قانونی پدیده استقلال در پرسپولیس + سندتعصب فوق‌العاده یک هوادار به استقلال فضای مجازی را منفجر کرد + عکسفوری و رسمی؛ پدیده جوان و با استعداد استقلال از این تیم جدا شد + عکستایید شد؛ استقلال به دنبال منفجر کردن بمب انگلیسی + عکس
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | مدیران باشگاه پرسپولیس رفتاری باور نکردنی را از خود در مقابل برانکو اارئه دادند. ورزش ۱۱ - برانکو ایوانکوویچ که پس از تهدید‌های فراوان نتوانست باشگاه پرسپولیس را مجاب به پرداخت دستمزدش کند، رسما ساعاتی پیش به فیفا شکایت کرد تا علاوه بر او، دستیارانش نیز اقدام به شکایت متقابل کنند و پرسپولیس را در وضعیت پیچیده‌ای قرار بدهند. برانکو ایوانکوویچبر اساس اخبار لو رفته از باشگاه پرسپولیس، اگر سرخ‌ها با برانکو به صورت توافقی همکاری خود را پایان می‌دادند و بدهی وی را پرداخت می‌کردند، این ماجرا با حداکثر ۱۰ میلیارد تومان ختم به خیر می‌شد؛ اما حالا با شکایت برانکو از پرسپولیس که قطعا باشگاه نیز محکوم به پرداخت دستمزد و حتی جریمه نیز خواهد شد، این پرونده با ۴۲ میلیارد تومان بسته خواهد شد! بیشتر بخوانیدسایت معتبر و مطرح اروپایی، خرید بعدی استقلال را لو داد + عکسشکار بزرگ سرخ‌ها؛ کاپیتان تیم ملی در یک‌قدمی پرسپولیس + عکسزلزله در نقل و انتقالات؛ جنگ بر سر سوپراستار مغرور فوتبال ایران آغاز شد! وضعیت بد پرسپولیس در ترکیه ستارۀ سرخ‌ها را شاکی کرد +عکس
روزنوروزنو1 روز قبل
در ادامه خریدهای امروز باشگاه پرسپولیس که ساعاتی پیش احمدوند و عبدی را رسما به هواداران تیم معرفی کردند، حالا از امیر روستایی، بازیکن فصل گذشته تیم پیکان که با قراردادی سه ساله به پرسپولیس پیوسته است رونمایی کرد. این بازیکن ۲۱ ساله در پست مهاجم بازی می‌کند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
جدایی سروش رفیعی بیش از شایان مصلح، فضای هواداری پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داد و همچنین باعث تعجب دیگر فوتبال دوستان شد. رفیعی فصل گذشته با سروصدای زیادی به پیوست و در حالی قرارداد خود را امضا کرد که مشتریانی چون سپاهان و تراکتور، به شدت دنبال او بودند. او به پرسپولیس پیوست و سپس یک نیم فصل راهی فولاد شد و همان ابتدا در مقابل سرخپوشان پایتخت قرار گرفت. نیم فصل برای سروش پرنوسان آغاز شد و ادامه یافت. وارث پیراهن علی پروین، در دربی به انتخاب غیرمنتظره برانکو تبدیل شد و در مقابل نساجی گل تساوی بخش را به ثمر رساند.

اخبار بیشتر