تازه‌ترین تغییر و تحولات در باشگاه پرسپولیس و شکایت از برانکو
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تازه‌ترین تغییر و تحولات در باشگاه پرسپولیس و شکایت از برانکو

باقری: ‌جدایی برانکو از پرسپولیس تبعات داشت

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
باقری: ‌جدایی برانکو از پرسپولیس تبعات داشت
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو 4 سال در پرسپولیس بود و جدا شدن او از تیم تبعات خودش را داشته است.

به گزارش مشرق، کریم باقری در خصوص تمدید قرارداد با پرسپولیس، جدایی برانکو، جذب بازیکنان سابق و موارد دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

قرارداد شما هم که امروز تمدید شد.

بله، من با پرسپولیس قرارداد نداشتم و امروز قرارداد خودم را با باشگاه تمدید کردم.

فردا هم که قرار است به تمرینات پرسپولیس در ترکیه اضافه شوید.

بله، فردا صبح راهی استانبول خواهم شد تا پس از آن به اردو اضافه شوم.

وضعیت پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

می‌دانید که بازیکنان در اردو هستند و ما هم خودمان را آماده می‌کنیم تا شرایط خوبی داشته باشیم. باید همه با هم تلاش کنیم تا وضعیت پرسپولیس خوب و ایده‌ال شود. خوشبختانه از وقتی که سرمربی جدید اضافه شده اقدامات خوبی انجام می‌شود و شرایط هر روز بهتر هم شده است. مربی جدید با تیم آشنا شده و بازیکنان هم با تفکرات کالدرون آشنا شدند.

جدایی برانکو از پرسپولیس با واکنش منفی هواداران روبه‌رو شد. فکر می‌کنید این مسئله چه تبعاتی برای پرسپولیس خواهد داشت؟

به هر حال این مسائل طبیعی است چرا که آقای برانکو ۴ سال در پرسپولیس بود و با او توانستیم نتایج خیلی خوبی به دست بیاوریم. بازیکنان به تفکرات آقای برانکو عادت کرده بودند و جدا شدن او از پرسپولیس تبعاتی داشت و شرایط خودش را داشته است. البته من از هواداران پرسپولیس خواهش می‌کنم که به مجموعه باشگاه اعتماد کنند. ما برای موفقیت به حمایت هواداران‌مان نیاز داریم. در باشگاه همه تلاش می‌کنند تا هواداران راضی شوند. همه جا گفته‌ام که حمایت هواداران بسیار لازم است و آنها به ما می‌توانند دلگرمی بدهند. امیدوارم که آنها در طول فصل حمایت خوبی از پرسپولیس داشته باشند.

شما در حالی از حمایت هواداران صحبت می‌کنید که آنها از برخی اخبار مثل لیست مازاد و موارد دیگر کاملا ناراضی هستند.

این مسائل شیطنت است که از سوی برخی‌ها انجام شد وگرنه این طور نبود و می‌بینید این روزها بازیکنان در اردوی ترکیه مشغول تمرینات خودشان هستند. من یادم هست که کالدرون فقط با رادوشوویچ در این باره حرف زد و به او گفت که اگر قرار به این باشد که بازیکنی از پرسپولیس جدا شود او خودش را آماده کند که البته این طور هم نشد. اینکه او با سایر بازیکنان برای حضور در لیست مازاد حرف زده، صحت ندارد و هنوز هم هیچ چیزی معلوم نیست. همه این مسائل گمانه‌زنی است و فقط سرمربی تیم می‌داند که چه برنامه‌ای خواهد داشت و الان هم می‌بینید که همه بازیکنان در ترکیه مشغول تمرینات هستند و از طرفی شاید این بحث اضافه شدن دو سهمیه هم بتواند به ما کمک کند.

البته امروز اعلام شده که احتمالا با اضافه شدن دو بازیکن به لیست بزرگسال مخالفت شود.

من نمی‌دانم چه تصمیمی قرار است گرفته شود و فقط گفتم امیدوارم این اتفاق رخ بدهد اما اینکه چه می‌شود را من نمی‌دانم. فعلا اسمی از بازیکنان مازاد برده نشده و قرار است سرمربی پرسپولیس بعد از اردوی ترکیه در این باره تصمیم بگیرد، اما هنوز از سوی باشگاه اعلام نشده که چه کسی در پرسپولیس می‌ماند یا چه کسی می‌رود. خیال هواداران بابت همه این مسائل راحت باشد. چرا که هنوز صحبتی در خصوص لیست مازاد انجام نشده است.

نظر شما در خصوص کالدرون چیست چرا که او به هر حال با فضای فوتبال ایران زیاد آشنایی ندارد.

او از وقتی که آمده با انرژی خیلی زیادی کار می‌کند به طوری که صبح‌ها از همه زودتر می‌آید و بعد از تمرین هم دیرتر از همه ورزشگاه را ترک می‌کند. به هر حال هر مربی که می‌آید می‌خواهد عملکرد خوبی داشته باشد و برای موفقیت می‌جنگد. کالدرون هم از این قاعده مستثنی نیست و او هم به دنبال موفقیت در پرسپولیس است.

جذب بازیکنان جدا شده از پرسپولیس و بازگشت آنها باعث شده تا هواداران پرسپولیس نسبت به این موضوع موضع بگیرند.

باید بگویم که فقط فرشاد احمدزاده قبل از انتخاب سرمربی به تیم اضافه شد و بعد از آن هر بازیکنی که به پرسپولیس آمده با نظر سرمربی بوده و او خواسته که این بازیکنان اضافه شود.

البته باور این مسئله کمی سخت است چرا که کالدرون شناخت آنچنانی نسبت به بازیکنان ایرانی ندارد.

نه این طور نیست چرا که او از بازیکنان ایرانی شناخت پیدا کرده و به هر حال شناخت نسبی روی فوتبال ایران و بازیکنان داشته است. بعد از انتخاب کالدرون بازیکنان با نظر او به پرسپولیس آمدند.

بعد از سه قهرمانی متوالی وضعیت پرسپولیس را چطور می‌بینید؟

خودتان بهتر می‌دانید که هر سال مسابقات سخت‌تر از سال قبل می‌شود و همه تیم‌ها تلاش می‌کنند تا با امکانات خوب به موفقیت برسند. ما هم به دنبال کسب نتایج خوب هستیم و برای آن تلاش می‌کنیم. خوشبختانه اکثر بازیکنان ما در پرسپولیس ماندند و این موضوع به ما کمک خواهد کرد.

نبودن مهاجم در پرسپولیس و احتمال لژیونر شدن علیپور باعث شده تا هواداران پرسپولیس نگران باشند. نظر شما چیست؟

مسئولان باشگاه به دنبال جذب مهاجم هستند و باید با وسواس بازیکن مهاجم را انتخاب کنند. باید تلاش کرد تا بهترین‌ها به پرسپولیس بیایند چرا که در سال‌های اخیر مهاجم خوب خارجی جذب پرسپولیس نشده است.

از زمانی که برانکو از پرسپولیس رفته همه مدعی ارتباط با او و صحبت با برانکو هستند! شما با برانکو صحبتی نکردید؟

نه، من با برانکو صحبتی نداشتم. چند روز قبل فرزاد حبیب‌اللهی با برانکو مشغول صحبت بود که از طریق او گفتم به برانکو سلام برساند وگرنه ارتباط خاصی با هم نداشتیم. منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

وحید امیری به باشگاه پرسپولیس رفت

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
وحید امیری به باشگاه پرسپولیس رفت
وینگر سابق باشگاه ترابوزان‌اسپور تا پایان امروز به‌عنوان بازیکن جدید پرسپولیس معرفی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وحید امیری برای مذاکره نهایی وارد باشگاه پرسپولیس شد. توافقات انجام شده و او تا دقایقی دیگر قرارداد رسمی را امضا خواهد کرد.

وحید امیری به باشگاه پرسپولیس رفت - 2

تمدید با رسن و جذب مهاجم داخلی یا خارجی و دو بازیکن جوان از دیگر برنامه‌های باشگاه است.

خواندن خبر در سایت منبع

کریم باقری با پرسپولیس تمدید کرد

انتخابخبرگزاری انتخاب
کریم باقری با پرسپولیس تمدید کرد
مربی پرسپولیس قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.
کریم باقری با پرسپولیس تمدید کرد - 0

به گزارش ایسنا، کریم باقری که همراه پرسپولیسی‌ها به ترکیه نرفته بود، صبح امروز (شنبه) با حضور در باشگاه پرسپولیس و مذاکره با مدیران این باشگاه یک سال دیگر قراردادش را تمدید کرد تا به عنوان مربی در کنار کالدرون فعالیت کند.

باقری قرار است صبح فردا، تهران را به مقصد استانبول ترک کند تا به اردوی پرسپولیس اضافه شود.

خواندن خبر در سایت منبع

کالدرون خواهان بازگشت ستاره ملی‌پوش به پرسپولیس + عکس

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
کالدرون خواهان بازگشت ستاره ملی‌پوش به پرسپولیس + عکس
اختصاصی | شنیده‌ها حاکی از این است که سرمربی پرسپولیس پیگیر وضعیت بشار رسن شده است.

ورزش ۱۱ - وضعیت بشار رسن، ستاره ملی‌پوش پرسپولیس با این تیم هنوز مشخص نشده است و طی روزهای گذشته، خبرهای زیادی دربارۀ احتمال جدایی او از جمع سرخ‌ها یا تمدید قراردادش به گوش می‌رسید.

از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد، گابریل کالدرون پیگیر وضعیت ستاره عراقی شده است. ظاهرا سرمربی قرمزها می‌خواهد پیش از آغاز فصل، تمام بازیکنانش را در اختیار داشته باشد، از این رو مسئولان باشگاه به مرد آرژانتینی قول داده‌اند هرچه زودتر مقدمات بازگشتش را فراهم کنند.

کالدرون خواهان بازگشت ستاره ملی‌پوش به پرسپولیس + عکس - 2

بشار رسن

خواندن خبر در سایت منبع

کاپیتان پرسپولیس در آستانه جدایی

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
کاپیتان پرسپولیس در آستانه جدایی
کاپیتان سوم پرسپولیس با توجه به پیشنهادی که به دستش رسیده در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان قرار دارد.

به گزارش وانانیوز، لیست پرسپولیس شرایط عجیبی دارد و مدیران این تیم بدون بررسی به دنبال جذب هستند و این در حالی است که این اتفاق باعث شکل گیری شایعات زیادی از لیست خروج تیم شده است.

جذب محمدحسین کنعانی زادگان و فرشاد احمدزاده در کنار زمزمه نزدیک به واقعیت توافق با وحید امیری در کنار عدم خروج بازیکنی از لیست سرخپوشان اکنون شایعات درباره لیست مازاد تیم را به بالاترین حد ممکن داغ کرده است.

در این میان گفته می‌شود امید عالیشاه که اکنون کاپیتان سوم پرسپولیس و البته جزو باسابقه‌ترین بازیکنان این تیم محسوب می‌شود، بعد از عدم توافق چندباره در مسائل مالی با باشگاه، با پیشنهاد یک تیم ترکیه‌ای مواجه شده است و بعید نیست در فصل جدید راهی سوپرلیگ این کشور شود.

این در حالیست که گفته می‌شود مذاکرات با وحید امیری به مراحل پایانی خودش رسیده و در پست عالیشاه نیز آن‌ها مهدی ترابی را نیز در اختیار دارند.

عالیشاه که در فصل گذشته علیرغم نیمکت نشینی در مقطعی، برترین پاسور‌های پرسپولیس نیز لقب گرفته بود، از برخی اتفاقات و همچنین بی توجهی باشگاه ناراضی است و شاید بر این اساس تصمیم به جدایی مقطعی از جمع سرخپوشان بگیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

شکایت پرسپولیس از برانکو و الاهلی

انتخابخبرگزاری انتخاب
شکایت پرسپولیس از برانکو و الاهلی
باشگاه پرسپولیس درصدد است با توجه به این که با سرمربی سابقش به توافق نرسیده از او و باشگاه جدیدش به فیفا شکایت کند.
شکایت پرسپولیس از برانکو و الاهلی - 0

باشگاه پرسپولیس درصدد است با توجه به این که با سرمربی سابقش به توافق نرسیده از او و باشگاه جدیدش به فیفا شکایت کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس طی مذاکراتی با وکیل برانکو ایوانکوویچ در شهر استانبول قصد داشتند اختلافات موجود با سرمربی سابقشان را با توافق حل کنند اما اختلاف میان دو طرف باعث شد این جلسه بی نتیجه به پایان برسد. برانکو ایوانکوویچ به همراه دستیارانش، یک میلیون یورو از پرسپولیس طلب دارند و خواهان دریافت این مبلغ هستند اما از طرف دیگر، باشگاه پرسپولیس مدعی است با توجه به اینکه برانکو یک طرفه قراردادش را فسخ کرده، باید به باشگاه غرامت بپردازد. طبق مصوبه هیات مدیره پرسپولیس برانکو باید تمام مبلغ طلبش (یک میلیون یورو) از پرسپولیس را به عنوان غرامت بپردازد اما این موضوع با موافقت برانکو و وکیلش همراه نبوده است. به همین خاطر جلسه نمایندگان باشگاه با وکیل مربی کروات در استانبول بی نتیجه به پایان رسید.

طی روزهای اخیر هم وکیل برانکو به تهران آمد و با اینکه برخی تصور می‌کردند او برای مذاکره راهی تهران شده است اما هیچ ملاقاتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس نداشت و تهران را ترک کرد. حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد، این باشگاه به دنبال تهیه مستندهای لازم برای شکایت از برانکو و باشگاه الاهلی عربستان است چون طبق قوانین فیفا، اگر پرسپولیسی‌ها بتوانند ثابت کنند برانکو بدون دلیل موجه قراردادش را فسخ کرده است، می‌توانند یک و نیم برابر مبلغ قراردادش با پرسپولیس را از او غرامت بگیرند. البته این یک طرف ماجراست چون برانکو هم قصد شکایت از پرسپولیس را دارد اما باید دید آیا بابت پرداخت غرامت هم به پرسپولیس، توسط فیفا محکوم خواهد شد یا خیر؟منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، مهمترین خبر چند روز اخیر فوتبال ایران میزبانی تیم‌های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود که از سوی AFC به فدراسیون ایران ابلاغ شد. پس از این اتفاق، دستگاههای ورزش و دیپلماسی کشور بررسی‌ها را آغاز کردند و به دنبال راهی بودند که این حق را به فوتبال ایران برگردانند. اولین خبری که از این نشست مخابره شد، حضور باشگاه‌های استقلال و شهر خودرو در بازی‌های پلی آف در کشور امارات بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد که نمایندگان کشورمان در ایران میزبان خواهند بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا برخلاف موضع قبلی خود پذیرفت که ضمانت میزبانی تمام نمایندگان ایران در دور گروهی لیگ قهرمانان را بدهد.

حرکت عجیب نظافتچی فرودگاه مهرآباد با بازیکن استقلال (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
ایلناایلنا21 ساعت قبل
اعضای تیم فوتبال استقلال تهران از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ایران با را به مقصد امارات ترک کردند. به گزارش ایلنا، بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران دقایقی قبل از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تهران را به مقصد دوبی ترک کردند. قرار بود بازیکنان تیم استقلال ساعت ۲۳ شب گذشته با پرواز اختصاصی از فرودگاه مهرآباد به امارات سفر کنند که مجوزهای لازم را اخذ نکردند. استقلال در مرحله پلی آف مسابقات لیگ قهرمانان آسیا روز شنبه از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف تیم الکویت کویت خواهد رفت.

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

همایش دو همگانی

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
امروز خیابانهای پایتخت میزبان علاقمندان به ورزش بود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ حضور دونده المپیکی کشورمان رنگ و بوی دیگری به این مسابقات داده بود.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
آیا پیشنهاد حضور در مالزی و مذاکره با نمایندگان AFC از سوی شما مطرح شد؟ مهم این بود که تیم‌های ایرانی بتوانند در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند و فوتبال ایران و باشگاه‌هایش بتوانند حق ضایع شده خود را پس بگیرند. مهم بود که ما به آنها ثابت کنیم که ایران در امنیت کامل قرار دارد و از این موضوع دفاع کنیم. درنهایت تضمین خواستیم که بعد از پلی‌آف مشکل میزبانی در ایران وجود نداشته باشد و آنها پس از مشورت با افراد صاحب رای به ما اعلام کردند که مشکلی در این خصوص وجود ندارد و تضمین می‌دهند. آیا جرایم سنگینی که در اخبار می‌خواندیم صحت داشت؟ به هر حال تیم‌های ایران به خاطر هواداران زیادی که به ورزشگاه‌ها می‌کشانند به رقابت‌های AFC اعتبار می‌بخشند. آنها هیچ تضمینی برای بازی‌های مرحله گروهی و میزبانی ایرانی‌ها نمی‌دادند ولی حالا به ما این تضمین را داده‌اند و این خودش نوعی عقب‌نشینی و تغییری است که در نگاه AFC اتفاق افتاده است.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

حمایت انصارالله یمن از تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی مردم عراق

ایسنا4 دقیقه قبل

دهمین جشنواره فیلم فجر در اصفهان

سینماپرس6 دقیقه قبل

تهدیدهای سازمان یافته داشتیم برای تصویب نشدن FATF

ایرنا7 دقیقه قبل

پیش‌بینی رگبار باران برای نوار جنوبی کشور

آفتاب‌نیوز7 دقیقه قبل

رهایی پزشک گروگان از شکنجه گاه مخوف! +عکس

مشرق‌نیوز7 دقیقه قبل

یک دست شدن یک جریان در حاکمیت به مصلحت کشور نیست/تاکید بر مشارکت اصلاح‌طلبان با وجود رد صلاحیت کاندیداهای این جریان، ناجوانمردانه است

ایلنا7 دقیقه قبل

برگزاری نمایشگاه عکس، پوستر و اقلام تبلیغاتی

صدا و سیما7 دقیقه قبل