جای خالی ایران در فینال لیگ ملت‌های والیبال 2019
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

جای خالی ایران در فینال لیگ ملت‌های والیبال 2019

آمریکا فینالیست لیگ ملت‌های والیبال شد

همشهریخبرگزاری همشهری
آمریکا فینالیست لیگ ملت‌های والیبال شد
همشهری آنلاین: تیم ملی والیبال آمریکا پس از یک بازی سخت با برتری مقابل برزیل راهی فینال لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شد و باید مقابل تیم روسیه به میدان برود.

به گزارش ایسنا، صبح امروز، یکشنبه، ۲۳ تیر ماه تیم‌های ملی برزیل و آمریکا در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در شیکاگو به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، تیم ملی آمریکا با برتری ۳ بر ۲ مقابل حریف خود راهی فینال این مسابقات شد تا حریف روسیه شود.

به این ترتیب، ابتدا تیم میزبان (آمریکا) با نتیجه ۲۵ - ۲۱ ست نخست را برد اما در ست‌های دوم و سوم این تیم ملی برزیل بود که با نتایج ۱۷ - ۲۵ و ۲۱ - ۲۵ پیروز بازی شد تا دو بر یک پیش بیفتد. در ادامه اما باز هم این آمریکا بود که با درخشش متئو اندرسون ست‌های چهارم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۲۵ - ۲۰ و ۱۵ - ۹ پیروز شد تا در نهایت سه بر دو برنده این دیدار حساس شده و راهی فینال لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ شود.

به این ترتیب بامداد فردا (دوشنبه) ۲۴ تیر ماه، ابتدا در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد تیم‌های لهستان و برزیل در دیدار رده‌بندی به مصاف یکدیگر می‌روند و سپس تیم‌های آمریکا و روسیه برای برگزاری بازی فینال از ساعت ۳:۳۰ مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

آمار نهایی این دیدار به شرح زیر است:

آمریکا در این بازی ۵۵ آبشار موفق، ۱۱ دفاع روی تور موفق و ۴ امتیاز سرویس را ثبت کرد. همچنین ۳۳ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان برزیل کسب شد.

تیم ملی برزیل نیز ۵۹ آبشار موفق، ۴ دفاع روی تور موفق و ۶ امتیاز سرویس را به ثبت رساند. ۳۱ امتیاز این تیم نیز با اشتباهات و خطاهای بازیکنان حریف کسب شد.

در پایان نیز متئو اندرسون با کسب ۲۲ امتیاز (۲۰ آبشار و ۲ دفاع موفق) برای تیم ملی آمریکا، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار شد.

در سوی دیگر نیز والاس دسوزا با کسب ۱۷ امتیاز با زدن آبشار، امتیاز آورترین بازیکن تیم ملی برزیل شد. کد خبر ۴۴۷۷۱۴

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم | رازگشایی از جعبه سیاه باخت تلخ والیبال در شیکاگو

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
یک پایان تلخ؛لوکارلی پشت سرویس و امتیاز ها یکی ، یکی برای برزیل.ست پنجم را ۸-۵جلو بودیم اما ۱۵ بر ۱۰ باختیم و حذف شدیم. تیم ملی ایران شانس رفتن روی سکوی لیگ ملت‌ها را از دست داد

دریافت ۷ MB

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اتفاقی عجیب در ست پنجم رخ داددعوا بین بازیکنان ما با داور برای یک امتیاز.

اشتباه کولاکویچ در گرفتن خطا، تیم را پاشید و سعید معروف را عصبی کرد.

تیمی که با اقتدار مرحله گروهی را طی کرده بود، بد باخت. کارخانه دلیل این شکست را ۱۶ بازی با ترکیب و تاکتیک‌یکسان از سوی سرمربی می‌داند. امیرحسینی کاپیتان پیشین تیم ملی به اشتباه کولاکوویچ در یک امتیاز اشاره داشت که معروف را عصبی و از بازی خارج کرد.

محمود افشاردوست هم از ایرادی قدیمی گفت. ماجرای دریافت‌های عقب زمین.

خواندن خبر در سایت منبع

پاداش ایران از حضور در لیگ ملت‌های والیبال مبلغی حدود ۲۰۳ هزار دلار خواهد بود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پاداش ایران از حضور در لیگ ملت‌های والیبال مبلغی حدود ۲۰۳ هزار دلار خواهد بود
ملی پوشان والیبال ایران در آخرین بازی خود مغلوب برزیل شدند و حذفش دند.

طرفداری- تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ عنوان پنجم را کسب کرد. ملی‌پوشان ایران در مرحله نهایی دو شکست مقابل برزیل و لهستان متحمل شدند و نتوانست جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کنند.

به گزارش فارس، پیش از شروع مسابقات فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرد که تیم‌ها برای هر برد ۹ و هر باخت ۴ هزار دلار پاداش می‌گیرند. همچنین مبلغ یک میلیون تا ۷۵ هزار دلار هم به تیم‌های اول تا ششم تعلق خواهد گرفت.

به این ترتیب با توجه به اینکه تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی ۱۲ پیروزی و ۳ شکست در کارنامه داشت که به ازای هر پیروزی ۹ هزار دلار و برای هر شکست ۴ هزار دلار پاداش گرفت. در مرحله نهایی هم شاگردان کولاکوویچ عنوان پنجم را به دست آوردند و ۷۵ هزار دلار هم از این بابت گرفتند تا در مجموع مبلغی حدود ۲۰۳ هزار دلار بابت حضور در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ به حساب فدراسیون والیبال واریز شود.

خواندن خبر در سایت منبع

بررسی عملکرد تیم‌ ملی والیبال در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹

ایسناخبرگزاری ایسنا
بررسی عملکرد تیم‌ ملی والیبال در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹
امسال یکی از بهترین سال‌ها برای کسب سکوی تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها بود که متاسفانه با برخی اتفاقات در جریان رقابت‌ها، این شانس برای والیبالیست‌های ایران از دست رفت.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران با کسب رتبه پنجمی به کار خود در مسابقات لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ پایان داد تا بار دیگر در رسیدن به سکوی این مسابقات ناکام باشد؛ اتفاقی که شاید خیلی‌ها با دیدن عملکرد فوق‌العاده ملی‌پوشان ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها منتظر آن بودند، اما متأسفانه این اتفاق شیرین با باخت دراماتیک مقابل برزیل در دومین بازی مرحله نهایی برای ایران رخ نداد.

از چند منظر می‌توان روی سکو نرفتن تیم ملی والیبال ایران در این دور از مسابقات لیگ ملت‌ها را فرصت سوخته و از دست رفته دانست؛ نکاتی که شاید با اشاره به آن‌ها بتوان دلیل این اظهار نظر را بهتر دانست.

*سالی که ایران بیشترین شانس را برای کسب سکو داشت

به گفته بسیاری از کارشناسان والیبال، امسال تنها سالی بود که تیم ملی ایران می‌توانست با توجه به شرایط موجود راحت‌تر از سال‌های گذشته در لیگ ملت‌ها روی سکو برود، چرا که چند فاکتور مهم را برای گرفتن نتیجه در اختیار داشت. از وجود تجربه در میان بازیکنان تا نیروی جوانی، همه و همه دلایلی بودند که انتظارات از تیم ملی را بالاتر می‌برد.

در این دوره از رقابت‌ها، به دلیل نزدیک بودن بازی‌های انتخابی المپیک و مسابقات اروپایی، اکثر قدرت‌های اصلی والیبال دنیا که در قاره سبز حضور دارند از تیم‌های اصلی خود برای شرکت در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ استفاده نکرده بودند، اما ایران با توجه به هدف کادر فنی که رفتن به روی سکو بود، با همه توان خود در این رقابت‌ها شرکت کرده بود که به همین دلیل اکثر اهالی والیبال و هواداران انتظار کسب سکو از سرو قامتان را داشتند.

بررسی عملکرد تیم‌ ملی والیبال در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ - 6

محمد ترکاشوند کارشناس والیبال ایران در گفت و گو با ایسنا در این مورد گفت: «امسال شاید تنها سالی بود که ما می‌توانستیم در لیگ ملت‌ها روی سکو برویم. تیم‌های پرقدرت جهان به جز برزیل تقریبا با ترکیب دوم خود در لیگ ملت‌ها حضور دارند و این موضوع شانس موفقیت تیم ملی ایران را بالاتر می‌برد. بازیکنان ما در لیگ‌های معتبر جهانی بازی می‌کنند و همین مسئله تجربه تیم ما را بالاتر برده است. ما همچنین جوانان خوبی داریم که در کنار باتجربه تیم خوبی را برای ایران تشکیل داده‌اند، از نظر من بهترین فرصت بود که امسال به جمع چهار تیم پایانی این رقابت‌ها صعود کنیم.»

با این حال این اتفاق رخ نداد تا حسرت صعود به نیمه‌نهایی و کسب سکوی لیگ ملت‌ها بر دل تیم ملی و هواداران والیبال ایران بماند. در حالی که انتظار می‌رفت تیم ملی ایران با تکرار برد مرحله مقدماتی مقابل تیم لهستان صعودش به نیمه‌نهایی را قطعیت ببخشد، در عین ناباوری با عملکردی ضعیف ۳-۱ نتیجه را واگذار کرد تا کار صعودش به بازی مقابل برزیل پر مهره بکشد، سپس با باخت مقابل این تیم نیز از دور رقابت‌ها کنار رفت. اتفاقی که ترکاشوند پیشکسوت والیبال ایران در مورد آن گفته بود: «ما مقابل لهستان حق اشتباه نداریم و باید هر طور که شده کار صعود را مقابل این تیم یکسره کنیم. برزیل تیم قدرتمندی است و بهتر است کار صعود به جمع چهار تیم پایانی را با برد مقابل تیم جوان لهستان به پایان برسانیم.»

*فرصت ندادن به جوانان و خستگی با تجربه‌ها

یکی دیگر از نکاتی که کمرنگ بودن آن را می‌توان نقطه ضعف والیبال ایران در لیگ ملت‌ها دانست، استفاده بسیار کم از جوانان در بازی‌ها بود. قطعا عملکرد فوق‌العاده تیم ملی ایران در دور مقدماتی لیگ ملت‌ها قابل احترام است و نمی‌توان آن را زیر سوال بود، چرا که با بردهای متعدد خود شادی را به هواداران هدیه کرد، اما یکی از نکات مهم میدان دادن به جوانان بود که این اتفاق رخ نداد.

بررسی عملکرد تیم‌ ملی والیبال در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ - 11

مصطفی کارخانه کارشناس والیبال ایران درباره عملکرد تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ جهانی والیبال گفت: «در مرحله اول این مسابقات عالی ظاهر شدیم و توانستیم در بین ۱۶ تیم به جایگاه دومی دست پیدا کنیم اما در مرحله دوم لیگ ملت‌ها خستگی بیش از حد بازیکنان باعث شد نتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. اگر کمی بیشتر هوشیار بودیم و از تمام ظرفیت‌های خود (جوانان) استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم جایگاه بهتری را به خود اختصاص دهیم. اگر به بازیکنان جوان بازی داده می‌شد ممکن بود که همین مقام فعلی و جایگاه را نداشتیم، اما معتقدم که فاصله‌ی زیادی با تیم‌های بزرگ نداریم و باخت و بردها بر سر یک امتیاز بوده است.»

بهنام محمودی لژیونر و ملی‌پوش سابق والیبال ایران نیز در این مورد گفت: «برخلاف گفته کولاکوویچ ما قدرت کافی برای شکست تیم‌ها را داریم. به نظرم ابتدا خستگی بود که باعث این شکست شد و مورد دوم اینکه فشار زیادی روی غفور بود، برای این بازیکن جایگزینی نداشتیم. باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم. بازیکنان ایران مقابل برزیل بازی خوبی از خود نشان دادند و مردم هم از آنها راضی هستند. صعود نکردیم اما چیزی از ارزش‌هایمان کم نمی‌شود و باید از این تجربه برای مسابقات آینده استفاده کنیم. علاوه بر این باید حواسمان باشد که بازیکنانمان آسیب نبینند.»

*ضعف سرمربی در کوچینگ، هنگام بازی

تیم ملی ایران با در اختیار داشتن بازیکنان باتجربه‌ای چون سعید معروف، امیر غفور و میلاد عبادی‌پور که ستاره بی چون و چرای ایران در بازی مقابل برزیل بود، عملکرد خوبی برابر تیم ملی برزیل داشت و پس از ست دوم توانست این تیم را تحت فشار قرار دهد، اما به گفته برخی کارشناسان سرمربی تیم ایران در زمان‌های حساس بازی نتوانست شرایط را کنترل کند و با تصمیمات اشتباه باعث باخت تیم ملی شد.

شاید یکی از اصلی‌ترین صحنه‌هایی که ضعف کادر فنی ایران در داشتن تمرکز بر روی بازی را نشان می‌دهد، دست دست کردن کولاکوویچ برای گرفتن ویدئو چک در ست پنجم بازی برابر برزیل بود. صحنه‌ای که بازیکن برزیل توپ را در زمین ایران لمس کرد اما کولاکوویچ درخواست ویدئو چک نداد و همان صحنه تمرکز تیم را به هم ریخت. همچنین در برخی از بازی‌ها نیز بارها شاهد تعویض‌هایی از سوی کادر فنی بودیم که با انتقادهای زیادی از سوی کارشناسان همراه بود، چرا که نتیجه لازم را برای ایران در پی نداشت!

بررسی عملکرد تیم‌ ملی والیبال در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ - 18

کارخانه در مورد عملکرد کادرفنی تیم ملی ایران گفت: «عملکرد کادر فنی درمجموع بد نبود، اما معتقدم اگر سرعت عمل بیشتری در گرفتن ویدئو چک، وقت استراحت و یا تعویض‌ها می‌داشتیم، می‌توانستیم عملکرد بهتری را به نمایش بگذاریم. اگر باختی صورت می‌گیرد عواملی مانند پازل در آن باخت سهیم هستند که در این زمینه می‌توان ایراداتی هم از کادر فنی گرفت. بعد از این باخت باید گروهی از سوی فدراسیون بسیج شود که تیم را ارزیابی کامل کند و نقاط ضعف و اشتباهات را استخراج کند که در رقابت‌های بعدی بتوانیم این ضعف را برطرف کنیم و موفق شویم.»

بهنام محمودی ملی‌پوش اسبق والیبال ایران نیز در این مورد گفت: "سرمربی تیم ملی و همراهانش بد کار نکردند، اما فکر می‌کنم بعد از بازگشت به ایران باید نقطه ضعف‌هایش را جبران و چند بازیکن دیگر به تیم ملی اضافه کند تا با تعویض‌های درست، به بازیکنان اصلی تیم فشار کمتری وارد شود. این نقطه ضعف‌ها موضوعات خیلی فنی و مهمی هستند که با گفتنش برخی از دوستان ناراحت می‌شوند و به همین دلیل چیزی در این مورد نمی‌گویم، اما کادر فنی باید نقاط ضعفش را برطرف کرده و جبران کند. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم با درس گرفتن از این مسابقات در تورنمنت‌های بعدی با اشتباهات کمتری در همه زمینه اعم از کوچینگ شرکت کنند. "

داریوش جمالی کارشناس با سابقه والیبال ایران نیز در مورد عملکرد کادر فنی تیم ملی گفت: «از نظر من به جای کادر فنی، بازیکنان با تجربه‌ای چون سعید معروف و موسوی تأثیر بیشتری در جریان بازی دارند و ما با توجه به تجربه خوب این بازیکنان موفق ظاهر می‌شویم. به کادر فنی تیم ملی خسته نباشید می‌گویم چرا که زحمت زیادی می‌کشد، اما از نظر من بهتر است نقاط ضعف خود را برطرف کند تا نتیجه بهتری کسب کنیم.»

*امیدوار به آینده با لشگر خسته سرو قامتان

تیم ملی ایران با تصمیم ایگور کولاکوویچ به عنوان سرمربی، از ابتدای لیگ ملت‌های والیبال با ترکیب ثابت سعید معروف، میلاد عبادی‌پور، امیر غفور، سید محمد موسوی، پوریا فیاضی، علی شفیعی و محمدرضا حضرت‌پور به مصاف رقبا رفت و حتی در بازی‌هایی که برتری ایران تا حدودی حتمی بود، تغییری در ترکیب ایران ایجاد نشد تا در نهایت خستگی ملی پوشان به گفته خود ایگور کولاکوویچ مانعی برای برد مقابل برزیل باشد.

بررسی عملکرد تیم‌ ملی والیبال در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ - 24

بدون شک بازیکنان تیم ملی ایران یک تورنمنت پر فشار را پشت سر گذاشتند، اما بازی‌های انتخابی المپیک از اصلی‌ترین اهداف فدراسیون والیبال و تیم ملی ایران است تا به خواسته اصلی‌اش که حضور در المپیک ۲۰۲۰ است برسد. بازیکنان ایران با ساعدها و پنجه‌های خسته خود حالا باید آماده حضور در روسیه و انتخابی المپیک باشند تا بار دیگر برای این پرچم افتخار آفرینی کنند. امید می‌رود سرو قامتان ایران در مدت زمان باقی مانده خود را به شرایط آرمانی رسانده و با اضافه شدن ستاره‌ای چون شهرام محمودی به ترکیب اصلی، بهترین نتیجه را در مسابقات پیش رو کسب کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

والیبالیست‌ها بدون سرمربی به ایران می‌آیند

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
والیبالیست‌ها بدون سرمربی به ایران می‌آیند
تیم ملی والیبال ایران پس از اتمام رقابت های لیگ ملت‌های 2019 بدون سرمربی خود به تهران بازمی‌گردد.

به گزارش وانانیوز،

تیم ملی والیبال ایران با کسب عنوان پنجمی به کارش در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ پایان داد. ملی‌پوشان ایران قرار است در شرایطی به ایران بازگردند که ایگور کولاکوویچ و دو دستیارش آنها را همراهی نمی‌کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از شیکاگو راهی بلگراد خواهد شد تا پس از مدتی استراحت برای برگزاری اردوهای آماده‌سازی تیم ملی به ایران بازگردد.

بازیکنان تیم ملی طبق برنامه یک هفته به استراحت خواهند پرداخت و پس از آن آماده حضور در اردوی آماده‌سازی انتخابی المپیک می‌شوند.

طبق برنامه مرحله اول رقابت‌های انتخابی المپیک با حضور ۲۴ تیم برتر رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال در ۶ گروه ۴ تیمی در روزهای ۱۸ تا ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود. ایران با تیم‌های روسیه، مکزیک و کوبا همگروه است که در سن پترزبورگ به مصاف این تیم‌ها خواهد رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

متعسفم

3 روز قبل

در ادامه بخوانید

برنابرنا16 ساعت قبل
بازیکن عراقی پرسپولیس پس از کش و قوس‌های فراوان قرارداد خود را با سرخ‌پوشان تمدید کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بشار رسن، بازیکن عراقی تیم پرسپولیس پس از کش و قوس‌های فراوان امروز قرارداد خود را با سرخ‌پوشان پایتخت تمدید کرد. او پس از عقد قرارداد رسمی با انتشار این پیام که تصویر آن را در پایین می‌بینید، به استقبال چالش جدیدش در جمع بازیکنان کالدرون رفته است. گفتنی است، رسن چندین بار اعلام کرده بود که اولویت وی پرسپولیس است.

بدشانسی آوردیم

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
محمدرضا موذن در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: دور نهایی لیگ ملت‌ها که در شیکاگو برگزار شد سطح بسیار بالایی داشت البته تا حدودی بدشانسی هم آوردیم زیرا اگر برخی اتفاقات نمی‌افتاد می‌توانستیم در دیدار با برزیل ببریم و به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه پیدا کنیم. وی گفت: متاسفانه در ست پنجم دیدار با برزیل برخی اتفاقات باعث شد که نتوانیم نتیجه دلخواه مان را به دست آوریم و شرمنده مردم شدیم. لیبرو تیم ملی والیبال گفت: در این مرحله از مسابقات همه عوامل خوب بودند، هم بازیکنان و هم کادر فنی، ولی در والیبال امروز یک امتیاز نقش طلایی دارد، ما در دیدار با برزیل ۸ بر ۵ پیش بودیم، ولی چون سطح بازی خیلی بالا بود در برخی موارد تمرکز بازیکنان بهم ریخت و بازی برده را باختیم، اما در مجموع احساس می‌کنم نتیجه خوبی را به دست آوردیم. تیم ملی و الیبال ایران در رقابت‌های لیگ ملت‌ها ۲۰۱۹ جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. تیم ملی والیبال ایران در این دوره از مسابقات لیگ ملت‌ها جایگاه پنجم جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.
روزنوروزنو22 ساعت قبل
شاید باورتان نشود ولی مبلغ فسخ قرارداد نتو سنگربان جدید بارسا هم ۲۰۰ میلیون یورو است، در حالی که مبلغ فسخ مارک‌آندره تراشتگن ۱۸۰ میلیون یورو بوده. شرایط ۱۰ بازیکنی که در باشگاه بارسلونا بیشترین مبالغ فسخ قرارداد را دارند، را بررسی خواهیم کرد. ۶- سرخیو بوسکتسپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یوروکاپیتان دوم بارسلونا را یکی از بهترین هافبک‌های میانی دنیا می‌نامند. ۵- ساموئل اومتیتیپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۳مبلغ فسخ قرارداد: ۵۰۰ میلیون یوروسال ۲۰۱۶ از لیون به بارسلونا آمد تا انتخاب اول خط دفاعی کاتالان‌ها باشد. ۱- آنتوان گریزمنپایان قرارداد: ژوئن ۲۰۲۴مبلغ فسخ قرارداد: ۸۰۰ میلیون یوروقراردادی که برخلاف انتظار جنجالی شد و بارسلونا پس از پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو برای فسخ قرارداد آنتوان گریزمن در قراردادش مبلغ فسخ ۸۰۰ میلیون یورو هم قرار داد.
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
دادگاه بین المللی ورزش از فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرد برای اعلام رای دیدار سوپرجام فصل پیش دست کم تا ۴ مرداد صبر کند. دادگاه بین المللی ورزش با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به پیچیدگی دیدار سوپرجام فصل گذشته فوتبال ایران بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال که با نطر سازمان لیگ و کمیته انضباطی سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شد برای رسیدگی به این پرونده دست کم تا ۴ مرداد به زمان نیاز دارد و اگر بررسی هایش به نتیجه نرسد بار دیگر صدور رای این پرونده به تعویق خواهد افتاد. یکی از مسئولان فدراسیون این موضوع را تائید کرد. مسئولان باشگاه استقلال تابستان سال پیش پس از اعلام نتیجه سه بر صفر سوپرجام فصل ۹۷-۱۳۹۶ فوتبال ایران، با شکایت از سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس به دادگاه CAS از این دادگاه درخواست کرد پرونده این بازی را صادر کند، اما با وجود گذشت حدود یک سال از شکایت این باشگاه همچنان دادگاه بین المللی ورزش رای نهایی خود را نسبت به بازی سوپرجام اعلام نکرده و بار‌ها این موضوع را به تعویق انداخته است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
ساعت۲۴ -هافبک سابق پرسپولیس که با تصمیم کالدرون کنار گذاشته شده در یک ‌قدمی پیوستن به فولاد خوزستان قرار دارد. سروش رفیعی روز گذشته با تصمیم کالدرون از پرسپولیس کنار گذاشته شد تا فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند. بر اساس اخبار رسیده سروش رفیعی از فولاد خوزستان خوزستان پیشنهاد دارد و خودش هم تمایل دارد که برای این تیم بازی کند و اگر مشکل خاصی رخ ندهد، او فصل آینده به فولاد می‌پیوندد تا شاگرد جواد نکونام در این تیم شود. سروش رفیعی در چند مقطع برای فولاد بازی کرده و سابقه قهرمانی با این تیم را در لیگ برتر دارد.
فارسفارس21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مازیار الهامی کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان و دارنده نشان برنز مسابقات جهانی کاراته که طی چند سال اخیر به صورت جدی فعالیت خود را در مسابقات MMA آغاز کرده است، این روزها با سازمان NFJ بلاروس در جارچوب رقابت‌های MMA به توافق رسیده است. الهامی احتمالا از ۳۵ روز آینده در چارچوب رقابت‌های MMA برای سازمان NFJ مبارزه خواهد کرد. لازم به یادآوری است، کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران اواخر سال گذشته در شهر استانبول به مصاف نماینده ترکمنستان رفت و این فایتر را شکست داد. الهامی فروردین ماه سال جاری نیز در کشور تایلند به مصاف فایتر تایلندی رفت و حریف خود را ضربه فنی کرد. ضمن اینکه الهامی ماه قبل در چارچوب رقابت‌های سازمان ACA به مصاف حریف داغستانی رفت و موفق به شکست این فایتر شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

شاهکار تازه عادل فردوسی‌پور

خبری13 ساعت قبل

آخرین اظهارات فدریکا موگرینی و عکس او در کنار رییس تازه کمیسیون اروپا

خبری13 ساعت قبل

رویترز: دستکم سه دیپلمات ترک در اربیل کشته شدند

خبری14 ساعت قبل

گرانترین کشورهای اروپایی برای زندگی

ایسنا11 دقیقه قبل

پایداری چی‌ها و احمدی نژادی‌ها در شبکه افق، با آملی لاریجانی تسویه حساب سیاسی کردند؟

خبرآنلاین16 دقیقه قبل

باستی هیلز ایران کجاست؟ / ویلاهای لاکچری با ۶۰ میلیارد قیمت فروش + عکس

خبر فوری19 دقیقه قبل

دوستی‌های اتفاقی در حاشیه مراسم حج

صدا و سیما19 دقیقه قبل

تازه‌ترین قیمت انواع خودرو داخلی در بازار

خبرآنلاین21 دقیقه قبل

کیهان: رهبرانقلاب فرمودند حتی اگر همه دنیا در جنگ دخالت می‌کردند امام کسی نبود که نظرش برگردد، اما رضایی و هاشمی و موسوی قطعنامه را به او تحمیل کردند

خبرآنلاین26 دقیقه قبل

کنگره آمریکا قطعنامه‌ای علیه امارات و سعودی‌ها به تصویب رساند

صدا و سیما27 دقیقه قبل