1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

استقلال ۰ - ۱ سپاهان: شاگردان قلعه‌نویی در یک قدمی صدر جدول

«حیاکن رها کن» به شفر رسید/ استقلال گریه هوادارانش را درآورد

مهرخبرگزاری مهر
«حیاکن رها کن» به شفر رسید/ استقلال گریه هوادارانش را درآورد

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار دو تیم استقلال تهران و سپاهان از هفته دهم لیگ با شکست یک بر صفر آبی پوشان تهرانی به پایان رسید. حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید:

* طرفداران استقلال که از نتیجه به دست آمده به شدت ناراضی بودند علیه سرمربی تیم شان شعار دادند.

* بازیکنان سپاهان به سمت هواداران خود رفته و این پیروزی را با آنها شریک شدند

* وینفرد شفر دقایقی بعد از پایان بازی حضور داشت و به رختکن نمی رفت.

* تعدادی از هواداران استقلال با شعار شفر حیا کن خواستار اخراج سرمربی استقلال شدند.

* روزبه چشمی به سمت هواداران استقلال رفت و از آنان خواست آرامش خود را حفظ کنند.

* دودستگی در میان هواداران استقلال زیاد شده بود و عده ای امیر قلعه نویی را تشویق می کردند.

* کی روش  استنلی که گل برتری سپاهان مقابل استقلال را زده بود به شدت از سوی طرفداران سپاهان مورد تشویق قرار گرفت. او پیراهن خود را درآورد و با بوسیدن آن تعصب خود را به هواداران نشان داد.

* با اینکه دقایقی از بازی گذشته بود اما هواداران استقلال ورزشگاه را ترک نمی کردند و علیه کادر نفی و مدیریت تیم شعار می دادند.

* هواداران استقلال خواهان اخراج الحاجی گرو و نیومایر از  استقلال شدند.

* مدیرعامل باشگاه سپاهان برای اینکه با خبرنگاران مصاحبه نکند در جایگاه ویژه نشسته بود و از جای خود بلند نمی شد.

خواندن خبر در سایت منبع

استقلال 0 - 1 سپاهان/ شاگردان قلعه‌نویی در یک قدمی صدر

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
استقلال 0 - 1 سپاهان/ شاگردان قلعه‌نویی در یک قدمی صدر
استقلال 0 - 1 سپاهان/ شاگردان قلعه‌نویی در یک قدمی صدر - 1

شاگردان امیر قلعه‌نویی در تهران مقابل استقلالی‌ها به برتری رسیدند.

به گزارش ایسنا، تیم‌های فوتبال استثلال تهران و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۴۵ امروز(جمعه) با قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. درحالی که نیمه نخست این بازی بدون گل به پایان رسیده بود، سپاهان در پایان بازی به برتری تک گله رسید.

خواندن خبر در سایت منبع

قلعه نویی: استقلال نیمه اول بهتر بود

مهرخبرگزاری مهر
قلعه نویی: استقلال نیمه اول بهتر بود

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی بعد از بازی سپاهان و استقلال ابتدا در گفتگوی تلویزیونی در خصوص برد تیمش در این بازی گفت: به فوتبال تبریک می گویم. یک بازی خوب بود. انها در نیمه اول از ما خیلی بهتر بودند. در نیمه دوم با تغییراتی که داشتیم، مرکز زمین را با لایه های دفاعی بستیم و از کناره ها استفاده کردیم.

وی افزود: می شد این بازی مساوی شود یا استقلال برنده باشد. استقلال روند رو به رشدش را داشت. خدا را شکر این بازی را بردیم. این برد را به کارگران فولاد مبارکه و کسانی که با 1600 درجه گرما اذیت می شوند، تقدیم می کنم. 

ادامه دارد... 

خواندن خبر در سایت منبع

بختیار آخرین تغییر قلعه نویی مقابل استقلال

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
بختیار آخرین تغییر قلعه نویی مقابل استقلال

به گزارش "ورزش سه"، بختیار رحمانی در فصل شانزدهم یکی از خریدهای ناموفق استقلال بود که خیلی زود در میانه فصل این تیم را ترک کرد و به فولادخوزستان بازگشت.

این بازیکن که فصل گذشته با امیرقلعه نویی در ذوب آهن فعالیت داشت، در ابتدای فصل به سپاهان آمد و امروز مقابل استقلال فرصت حضور در زمین را در ثانیه های پایانی به دست آورد.

خواندن خبر در سایت منبع

استقلال 0-1 سپاهان؛ درس گلزنی کی روش استنلی به مهاجمان استقلال

طرفداریخبرگزاری طرفداری
استقلال 0-1 سپاهان؛ درس گلزنی کی روش استنلی به مهاجمان استقلال

 طرفداری- تیم سپاهان موفق شد در پایان هفته دهم لیگ برتر با نتیجه 1-0 تیم استقلال را شکست دهد.

ساعتورزشگاهداور16:45آزادیرضا کرمانشاهیترکیب دو تیم

سپاهان:

استقلال 0-1 سپاهان؛ درس گلزنی کی روش استنلی به مهاجمان استقلال - 3

استقلال:

استقلال 0-1 سپاهان؛ درس گلزنی کی روش استنلی به مهاجمان استقلال - 5

مروری بر جریان بازی

در دقیقه 12 توپ پشت محوطه جریمه به مهدی قائدی رسید که ضربه خطرناک این بازیکن بعد از برخورد به مدافعین سپاهان دور شد. در دقیقه 14 ارسال خطرناک بازیکنان سپاهان را حسین حسینی دور کرد. در دقیقه 19 ضربه آزاد خطرناک نویمایر با فاصله کمی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت. در دقیقه 33 شوت محکم الله یار صیادمنش از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت. در دقیقه 36 ضربه سر کی روش استنلی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 45 شوت مارکوس نویمایر بعد از برخورد به مدافعین سپاهان به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

در دقیقه 59 شوت خطرناک مهدی کیانی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 65 ضربه آزاد خطرناک نویمایر با فاصله کمی از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت. در دقیقه 77 باز هم استقلال با ضربه آزاد صاحب موقعیت شد که شوت وریا غفوری از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.شرح گل ها

دقیقه 80؛ کی روش استنلی؛ (استقلال 0-1 سپاهان؛ ارسال سعید آقایی را کی روش استنلی با ضربه سر تبدیل به گل کرد

خواندن خبر در سایت منبع

کری‌خوانی برای پرسپولیس به سبک استقلالی‌ها

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
کری‌خوانی برای پرسپولیس به سبک استقلالی‌ها

 هواداران استقلال در ابتدای بازی امیر قلعه‌نویی سرمربی سابق خود و فعلی سپاهان را تشویق کردند. پیش از شروع بازی تنها سجاد شهباززاده بود که به سمت نیمکت استقلال رفت و با نیمکت‌نشینان استقلال خوش و بش کرد. در دقیقه ۱۷ و زمانی که علی کریمی بخاطر مصدومیت زمین بازی را ترک کرد، روی نیمکت ننشست و مستقیم به داخل رخکتن رفت. در ضربات ایستگاهی چشمی و کی‌روش مامور مهار یکدیگر بودند که بارها با هم درگیری پیدا کردند و کرمانشاهی به صورت مکرر به آن‌ها تذکر می‌داد. در حین بازی دو تیم، باران شروع به باریدن کرد که این کار را برای بازیکنان دو تیم سخت می‌کرد و در چند صحنه بازیکنان دو تیم روی زمین لیز خوردند. آبی‌ها برای کری‌خواندن برای حریف سنتی خود یعنی پرسپولیس دو پرچم که روی هر کدام یک ستاره و سال قهرمانی آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا حک شده بود، را به اهتزاز در آوردند. هواداران استقلال در دقیقه ۲۲ یاد منصور پورحیدری را زنده نگه داشتند. در طول ۴۵ دقیقه اول این بیژن طاهری بود که کنار خط می‌ایستاد و توصیه‌هایی را به بازیکنان استقلال انجام می‌داد و سرمربی آلمانی استقلال روی نیمکت نشسته بود. قلعه‌نویی اعتراضاتی را به کرمانشاهی انجام داد که این امر موجب واکنش هواداران استقلال با به صدا در آوردن سوت‌هایی شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بخش بین المللی نشریه مادریدی تعداد از بازیکنان بزرگ بسیاری از کشورهای فوتبال جهان را انتخاب کرده و از کاربران خود خواسته در این نطرسنجی شرکت کرده و بهترین بازیکن هر کشور را برگزینند که نام ایران نیز در بین کشورهای مطرح شده به چشم می‌خورد. علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا که هر سه سابقه بازی کردن در بوندسلیگا را در کارنامه دارند، سه نامزد منتخب از سوی مارکا برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران هستند که تا این لحظه علی کریمی با کسب اکثریت آرا، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. حالب اینجاست اگرچه بازیکنانی مانند جواد نکونام و مسعود شجاعی سابقه بازی کردن طولانی مدت در لالیگا را در کارنامه دارند، اما نشریه مارکا نام این دو بازیکن را در بین نامزدهای ایرانی قرار نداده است. از برخی کشورهای صاحب فوتبال مانند برزیل، آلمان، ایتالیا و اسپانیا حتی تا شش نامزد نیز برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ در این نظرسنجی حضور دارند اما به عنوان مثال پرتغال تنها با دو نماینده یعنی اوزه بیو و کریستیانو رونالدو در این بخش شرکت می‌کند. شما نیز می‌توانید برای شرکت در نظرسنجی مارکا و انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران و البته دیگر کشورها، به این سایت مراجعه کرده و رای خود را به اشتراک بگذارید.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
زین الدین زیدان، سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت: «برای ما این بازی حساسیتی مثل همیشه دارد. تمام.» هشت قهرمانی در یازده سال، سلطه بارسا بر لالیگا: «این قضیه دلایل زیادی دارد و نباید فقط روی یک نکته تمرکز کرد. به شما می‌گویم که فصل بعد، لالیگا را قدرتمندتر از همیشه شروع خواهیم کرد. بارسا در سال‌های اخیر در لالیگا نتایج بهتری گرفته و این یک واقعیت است. باید به این تیم تبریک گفت و برای کارشان ارزش قائل بود؛ اما رئال ۳۳ قهرمانی دارد و بارسا چند تا؟ وقتی صحبت از اعداد و ارقام می‌شود، بازهم ما جلوتر از بارسا هستیم.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم‌های بسکتبال پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران که از صعود به فینال لیگ برتر باز مانده بودند، از فدراسیون بسکتبال درخواست کردند که به جای برگزاری بازی رده بندی، هر دو تیم را سوم اعلام کنند. فدراسیون بسکتبال امروز بعد از بررسی درخواست دو طرف با این موضوع موافقت کرد و تیم‌های پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران در اقدامی بی سابقه به طور مشترک سوم شدند. تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان هم از جمعه ششم اردیبهشت در فینال لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و نامزدش جورجینا رودریگز این هفته پس از اولین قهرمانی ستاره پرتغالی در لیگ ایتالیا سعی کرد که روزهای آرامی را در کنار خانواده سپری کند. رونالدو و نامزدش به «دوبروونیک» شهر ساحلی کرواسی سفر کردند. رونالدو و جورجینا نه تنها در رستوران گردان شام خوردند بلکه در هتل مجلل «شهرزاد» اقامت داشتند. جورجینا رودریگز نامزد رونالدو تصاویری از این ویلای شیک در صفحه اینستاگرامش به انتشار گذاشته است. منظره محل اقامت رونالدو و نامزدش
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
قاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمقاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، کامران قاسم پور نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، گاد گیف قرقیزستانی را ۱۰ بر صفر شکست داد و مدال طلای این وزن را ازان خود کرد. علیرضا کریمی در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم ۱۱ بر صفر وی کی هندی را از پیش رو برداشت طلا گرفت.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
­ به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، یدالله محبی پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود در مرحله مقدماتی، در دیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم، ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب آخرین مدال طلای کاروان کشتی آزاد کشورمان شد. تیم کشتی آزاد ایران با کسب ۷ مدال طلای رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد.

اخبار بیشتر