مزدک میرزایی هم از ایران مهاجرت کرد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مزدک میرزایی هم از ایران مهاجرت کرد

واکنش یک مجری تلویزیون به مهاجرت مزدک میرزایی

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز
واکنش یک مجری تلویزیون به مهاجرت مزدک میرزایی
زهره‌سادات هاشمی مجری تلویزیون در واکنش به مهاجرت مزدک میرزایی از بی‌انگیزگی که در او مشخص بود نوشته است.

آفتاب‌‌نیوز :

زهره‌سادات هاشمی با انتشار یک استوری در پیج اینستاگرامش به مهاجرت مزدک میرزایی واکنش نشان داد.

او نوشت: چند ماه قبل از دوستم شنیدم مزدک میرزایی کلاس زبان میره، میگفتن کاراش انجام شده برای کانادا. پارسال که با هم همسفر بودیم جاکارتا من انگیزه و اشتیاقی برای کار در چهره‌اش ندیدم.

این مجری تلویزیون در ادامه در انتقاد به سازمان صداوسیما نوشته: خوش به حال سازمان ما که اینقدر نیروهاش باانگیزه زیست حرفه‌ای دارن و مدیرانش قدر سرمایه‌های انسانیش رو میدونن. و تمایز قائلن بین دوغ و دوشاب!

واکنش یک مجری تلویزیون به مهاجرت مزدک میرزایی - 6

خواندن خبر در سایت منبع

کوچ مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای

ایلناخبرگزاری ایلنا
کوچ مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای
چندی پیش شایعه رفتن عادل فردوسی‌پور به شبکه‌ای ماهواره‌ای مطرح شد، اما در نهایت شب گذشته خبری منتشر شد که حکایت کوچ مزدک میرزایی به آن شبکه را روایت می‌کند.

کوچ مزدک میرزایی به شبکه ماهواره‌ای - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، چندی پیش شایعه رفتن عادل فردوسی‌پور به شبکه‌ای ماهواره‌ای مطرح شد، اما در نهایت شب گذشته خبری منتشر شد که داستان کوچ مزدک میرزایی به آن شبکه را روایت می‌کند.

البته در ساعات گذشته سازمان صداوسیما سعی در تکذیب این خبر داشته اما توئیت‌های افراد نزدیک به مزدک میرزایی در رسانه‌ها و جلد چند روزنامه ورزشی نزدیک به او، نشان می‌دهد که این مجری و همسرش احتمالا اکنون به لندن رسیدند تا برای اجرا در یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان آماده شوند.

مزدک میرزایی، گزارشگر و مجری برنامه‌های فوتبالی سیما در سال‌های گذشته اجرای برنامه فوتبال برتر را برعهده داشت که امسال اجرای این برنامه نیز برعهده محمدحسین میثاقی گذاشته شد.

این گزارشگر باسابقه فوتبال ایران در چند سال گذشته به ساخت مستند‌های ورزشی رو آورده بود که بر اساس شنیده‌ها چند مستند آخر او نیز مجوز پخش از شبکه مستند را پیدا نکرد.

اکنون پس از حذف عادل فردوسی‌پور، رفتن جواد خیابانی به شبکه ورزش و پیمان یوسفی به شبکه یک و حال کوچ همیشگی مزدک میرزایی، می‌توان گفت که تقریبا غیر از محمدحسین میثاقی و محمدرضا احمدی، مجری ورزشی دیگری در شبکه سه باقی نمانده است.

گفتنی است که مزدک میرزایی دومین مجری سرشناس ورزشی سیما بوده که پس از مهدی رستم‌پور اجرا در شبکه‌های ماهواره‌ای را پذیرفته است.

خواندن خبر در سایت منبع

شایعه یا واقعیت؟ مزدک میرزایی راهی شبکه ایران اینترنشنال شد؟

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
شایعه یا واقعیت؟ مزدک میرزایی راهی شبکه ایران اینترنشنال شد؟
اقتصاد نیوز:پس از عادل فردوسی پور، این بار نوبت به شایعه درخصوص مزدک میرزایی رسیده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از طرفداری، هفته گذشته بود که برخی از رسانه‌ها از پیشنهاد شبکه فارسی زبان ایران اینترنشنال به عادل فردوسی پور خبر دادند. فردوسی پور که چند ماهی است مغضوب مسئولان صدا و سیما شده است، به این خبر واکنش نشان داد و آن را شایعه خواند و گفت که حتی اگر این پیشنهاد درست باشد با آن مخالفت خواهد کرد. حال یک هفته از ماجرا گذشته است که همان شایعه در خصوص مزدک میرزایی شنیده می‌شود.

عصر روز دوشنبه برخی از رسانه‌ها از مهاجرت مزدک میرزایی، مجری، برنامه ساز و گزارشگر ورزشی صدا و سیما به لندن خبر دادند و اعلام کردند که قرار است او به شبکه ایران اینترنشنال بپیوندد. رسانه‌هایی همچون خبرگزاری تابناک و روزنامه گل این شایعه را تایید کردند و حتی جاوید جعفری فراهانی، مشاور آکادمی فولام که در لندن زندگی می‌کند، خبر مهاجرت میرزایی به لندن را تایید کرد.

هنوز هیچ گونه واکنشی از سوی مسئولان شبکه فارسی زبان و خود مزدک میرزایی شنیده نشده است و پیش از هرگونه قضاوتی بهتر است منتظر تایید یا تکذیب شدن این خبر باشیم. این مطلب برایم مفید است ۰

خواندن خبر در سایت منبع

مزدک میرزایی چرا رفت؟

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
مزدک میرزایی چرا رفت؟
باور خبرش سخت بود اما واقعا مزدک میرزایی رفته. خبر عجیبی است، تقریبا آرام‌ترین، محتاط‌ترین و سربه‌زیرترین گزارشگر ورزشی ایران با پیشنهاد شبکه فارسی زبان به لندن رفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، رفته چون پیشنهاد چند هزار پوندی داشته. رفته چون هر طوری می‌شمردند و برنامه تقسیم می‌کردند، او را نمی‌شمردند. نه خیلی سوتی می‌داد، نه این قدر هیجان‌انگیز بود که ستاره باشد.

حتی برای سپردن برنامه لیگ یک هم به او اکراه داشتند. سنش داشت به حوالی ۵۰ می‌رسید و خب احتمالا به جایی رسیده بوده که خواسته تغییری ایجاد کند.

او هم رفت مثل خیلی از سرمایه‌های سوخته تلویزیون.

مزدک رفت اما مگر برای رسانه ملی مهم است؟ او را اینجا این قدر ندیدند که ول کرد و رفت. این‌قدر دنبال پول ساخت برنامه‌هایش رفت که خسته شد و رفت به مسیر بی‌بازگشت. او که قطعا بزرگتر از عادل فردوسی‌پور نبود، عادل که هیچ، مگر بزرگتر از امثال عطا بهمنش بود که چنان خانه‌نشینش کردند؟

نه او هیچ‌یک از اینها نبود و خسته شده بود از این یک‌نواختی و حس گس نادیده گرفته شدن و در سایه ماندن. این قدر مرام داشت که بعد از آن همه فشار ماندن زیر سایه عادل، جایش را نگیرد و این‌قدر به جایی رسیده بود که ول کند و برود.

اما این رفتن از او چه می‌سازد؟ یک سوپراستار؟ تجربه راستش چنین چیزی را نشان نداده.

اسم‌ها را بیایید مرور کنیم. آنها که رفتند از روشن‌زاده و مانوک خدابخشی تا فریبرز قریب و صالح‌نیا تا مجید وارث، کدام یک در یادها ماندند؟

مهدی رستم‌پور اگر می‌ماند ستاره‌تر بود یا حالا که رفته؟ اینها که هیچ، فرشید منافی کجاست حالا؟ آن ستاره بی‌نظیر رادیو جوان آیا درخششی دارد؟ سینا ولی‌الله هم اگر گل کرده، برای جنس متفاوت کاری‌است که کرده، وگرنه شاید او هم این شهرت را نداشت.

حالا احتمالا مزدک در رویای ساخت ۹۰ خودش است، هزاران مایل آن‌طرف‌تر و اینجا دوستانش باید نگرانش باشند که سیدمحمد حسینی جدیدی از پسری که دوستش داریم، ساخته نشود. پسری معمولی که همیشه استاندارد است اما نه ستاره است و نه روحیه این مدل ماجراجویی‌ها را دارد.

یکی از دوستان گزارشگرش که بسیار سرشناس است و کسی است که خوب حقش را همیشه گرفته، وقتی خبر را شنید گفت: نه بابا، امکان ندارد، بین ما از همه ترسوتر مزدک است، امکان ندارد چنین کاری بکند!

اما انگار یا دوستش را نشناخته یا نمی‌دانسته که او به جایی رسانده شده که چاره‌ای غیر از رفتن برای رسیدن به حقش برای خود متصور نشده است.

این مطلب برایم مفید است ۱

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی‌های مردم با مزدک میرزایی در فضای مجازی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
شوخی‌های مردم با مزدک میرزایی در فضای مجازی
دیروز خبری منتشر شد که از مهاجرت مزدک میرزایی به انگلستان و شروع کارش در شبکه ایران اینترنشنال خبر می‌داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شایعه مهاجرت مزدک میرزایی، گزارشگر و مجری تلویزیون، باعث شد تا مردم در شبکه‌های مجازی، شوخی‌هایی درمورد این موضوع مطرح کنند.

یکی از کاربران در فضای مجازی، مهاجرت میرزایی دستمایه شوخی با علی فروغی کرد و نوشت: «فروغی چند وقت دیگه بمونه شبکه ۳ دیگه مجری نداره، یوسفی رفت شبکه یک، مزدک رفت اینترنشنال، خیابانی رفت ورزش، عادل و گلزار رو هم که بیکار کردن»

همچنین کاربر دیگری در رابطه با این موضوع مطلبی منتشر کرد و نوشت: «بعد از حذف فردوسی‌پور، مزدک میرزایی هم رسما از صدا و سیما رفت و به شبکه ایران اینترنشنال پیوست. اینجاست که باید به فروغی، مدیر شبکه سه گفت:

‏تو بمان و دگران، وای به حال دگران!»

یکی از کاربران هم موضوع مهاجرت مزدک را با مصاحبه‌های جواد خیابانی به زبان‌های خارجی، تلفیق کرد و نوشت: «جواد خیابانی خودشو کشت به زبان ژاپنی و انگلیسی، آلمانی و … اجرا کرد ولی مزدک بجاش لژیونر شد. نتیجه اینکه اونور آب رفتن شانسیه، بیخود پول کلاس زبان ندید.»

کاربری با اشاره به سانسورهای صدا و سیما نوشت: «یعنی حالا از این به بعد اگه صدا سیما بخواد بازیهای تاریخی که گزارشگرش مزدک بوده بازپخش کنه بجای صداش آباژور میذارن؟»

خواندن خبر در سایت منبع

محمد تقوی: مزدک میرزایی از ساختمان ایران اینترنشنال هم دیدن کرد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
محمد تقوی: مزدک میرزایی از ساختمان ایران اینترنشنال هم دیدن کرد
سرمربی پیشین تراکتور پیوستن مزدک میرزایی را به شبکه ایران اینترنشنال تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ از عصر امروز تا به الان اخبار زیادی در خصوص پیوستن مزدک میرزایی به یکی از شبکه‌های خارجی منتشر شد. خبری که در ابتدا تکذیب اما حالا به نظر تایید شده. نکته قابل توجه این است که دوستان نزدیک مزدک هم چنین خبری را تایید کردند و خود این مجری و گزارشگر تلویزیون هم تا الان واکنشی در خصوص تکذیب چنین اتفاقی نداشته. همچنین محمد تقوی سرمربی پیشین تراکتورسازی آذربایجان شرقی ایران و کارشناس شبکه‌ی ایران اینترنشنال و بی بی سی خبر پیوستن مزدک به شبکه‌ی ایران اینترنشنال را تایید کرد. طبق اعلام تقوی مزدک میرزایی حتی از مقر این شبکه هم دیدار داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(3)

کار خوبی کرده.آینده داره.هم خودش هم بچه هاش

ما که مثل آقازاده ها جیبمون پر نیست بتید خودمون ی کاری بکنیم که از اینجا بریم.مملکت هم بمونه واسه آخوندا

4 هفته قبل

خوب شد ک رفت عقده ای

4 هفته قبل

همچین میگین مزدک میرزایی رفت انگار خیلی آدم مهمی بوده . رفت که رفت هرکی میدونه وخودش که کجا زندگی کنه .

3 هفته قبل

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ گل‌های برتر تونی کروس در رئال مادرید

طرفداریطرفداری1 روز قبل

بازی و سرگرمی؛ گیمزکام ۲۰۱۹: تریلر بازی Disintegration

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - این بازی در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ منتشر شد و قرار است سال ۲۰۲۰ منتشر شود. Disintegration برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی شباهت زیادی به بازی Titanfall دارد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب آریا برزگر بود که در این مسیر با توجه به مشکلات اسکان این بازیکن جوان، پرونده انتقال او با مشکل مواجه شد. در این رابطه گفته می‌شود با توجه به اقدامات صورت گرفته و برطرف شدن این مانع، این بازیکن بار دیگر مذاکره خود با باشگاه را از سر گرفته و احتمالا به زودی به لیست این تیم اضافه خواهد شد. برزگر عضو تیم زیر ۱۶ سال ایران است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
روزنوروزنو20 ساعت قبل
این شاید یکی از استثنایی‌ترین اتفاقات فوتبال ایران باشد که سرمربی جدید یک تیم، پیش از شروع مسابقات با باشگاه به مشکل می‌خورد، آن هم در حدی که در رسانه‌های خارجی خبر از جدایی احتمالی او بدهند. استراماچونی هنوز مسابقات رسمی را با استقلال استارت نزده اما بارها بحث رفتن او مطرح شده است. این طور که به نظر می‌رسد، همه مشکلات بابت عدم جذب یک مهاجم ۳۶ ساله است که استراماچونی او را معرفی کرده است. ترئو، ‌مهاجم ۳۶ ساله‌ای که مد نظر استراماچونی است، توسط مدیران باشگاه جذب نشده و همین باعث شده او از همین ابتدا با باشگاه به مشکل بخورد. همین موضوع باعث شده وضعیت باشگاه استقلال آشفته شود.
روزنوروزنو1 روز قبل
امید نورافکن هافبک تیم شارلروای بلژیک با انتقالی قرضی و به مدت یکسال به جمع شاگردان قلعه‌نویی پیوست. وی سابقه پوشیدن پیراهن استقلال در لیگ برتر را در کارنامه دارد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
میکائیل نایا آشپز سابق عثمان دمبله هم به صف منتقدان این ستاره جوان فرانسوی اضافه شد. عثمان دمبله ستاره فرانسوی جوان بارسلونا دو سال پس از پیوستنش به این باشگاه تبدیل به بازیکنی پرحاشیه و بی انضباط شده است. عثمان پسر خوبی است ولی هیچ کنترلی روی زندگی شخصی اش ندارد. زندگی او یک زندگی عجیب است.» نایا ادامه داد: «او حتی زمان‌های استراحت خود را نیز به بدترین شکل ممکن سپری می‌کند و برنامه ریزی مناسبی ندارد. هیچ نشانه‌ای از یک ساختار حرفه‌ای در زندگی دمبله دیده نمی‌شود.

اخبار بیشتر