1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

درگیری‌های علی دایی بعد از بازی پرسپولیس و سایپا

شجاع خلیل زاده: یک بازیکن که او را نمی شناسم به طاهرخانی فحاشی کرد؛ مسائلی با دایی؟ علی آقا بزرگ ماست!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شجاع خلیل زاده: یک بازیکن که او را نمی شناسم به طاهرخانی فحاشی کرد؛ مسائلی با دایی؟ علی آقا بزرگ ماست!

طرفداری- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید صادق بارانی کجای این فوتبال بوده که به بازیکنان ما فوحش رکیک می‌دهد؟!

به گزارش فارس، شجاع خلیل‌زاده در پایان دیدار سایپا و پرسپولیس در مورد درگیری که در پایان این بازی به وجود آمد عنوان کرد:

در محوطه ۱۸ قدم بودم یک بازیکن که او را نمی‌شناسم به سینه طاهرخانی زد و فوحش رکیکی به او داد. طاهرخانی کم سن و سال است و وقتی دیدم او این حرکت را کرده اعتراض کردم که این بازیکن یک فحش رکیک هم به من داد.

وی افزود:

حسین زرگر این الفاظ را شنید، به او گفتم آقای داور شما شنیدید چه چیزی بیان شد؟ که او گفت یک چیزی شنیدم و یک کارت زرد داد. وقتی حرف رکیکی زده می‌شود جریمه آن اخراج است.

مدافع پرسپولیس در ادامه تصریح کرد:

در کنار زمین صادق بارانی فحاشی می‌کند، صادق بارانی کجا بوده که به بازیکنان ما الفاظ رکیکی بیان می‌کند.

وی در مورد مسائلی که با علی دایی به وجود آمد تصریح کرد:

علی آقا بزرگ ما است.

خواندن خبر در سایت منبع

دانلود؛ درگیری بازیکنان پرسپولیس و سایپا با حضور علی دایی

طرفداریخبرگزاری طرفداری

طرفداری - دیدار جذاب دو تیم پرسپولیس و سایپا با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید. در اواخر بازی حواشی زیادی در مسابقه پیش آمد که این حواشی به خارج از زمین نیز رسید و بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند.

منبع ویدیو: همشهری ورزشی

خواندن خبر در سایت منبع

بازیکنان پرسپولیس به علی دایی هم توهین کردند

مهرخبرگزاری مهر
بازیکنان پرسپولیس به علی دایی هم توهین کردند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دایی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه تختی گفت: بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم برای سه امتیاز به زمین آمده بودند اما متأسفانه اتفاقات آخر بازی، زیبایی های این بازی را به زشتی تبدیل کرد و نمی دانم چرا بازیکنان پرسپولیس به خاطر دریافت گل چنین رفتار زشتی از خود نشان دادند.

وی افزود: آیا بازیکنی که برای تیمش گل می زند حق خوشحالی ندارد؟ طبیعی است که او گل زده و دوست دارد شادی گلش را با دیگر بازیکنان تقسیم کند.

مربی سایپا در خصوص درگیری های به وجود آمده و عامل اصلی آن اظهار داشت: متأسفانه دروازه بان دوم پرسپولیس و شجاع خلیل زاده عامل اصلی این درگیری بودند و با فحاشی های خود باعث شدند جو حاکم بر دو تیم متشنج شده و بازیکنان به جان یکدیگر بیافتند.

محمد دایی در پاسخ به این پرسش که علی دایی هم وارد این درگیری شد، تصریح کرد: او نمی تواند تحمل کند که بازیکن جوانش توسط دیگران کتک بخورد. او اول برای آرام کردن این جو در درگیری حضور پیدا کرد اما متأسفانه بازیکنان پرسپولیس به این اسطوره هم بی احترامی کردند و حرف های زشتی نثار دایی کردند که وی هم عصبی شد و نتوانست خود را کنترل کند.

مربی سایپا در مورد سیلی ای که علی دایی به گوش یکی از خبرنگاران زده بود، تصریح کرد: من از این خبرنگار عذرخواهی می کنم اما جو آنچنان متشنج بود که شاید علی متوجه این موضوع نشده و چنین اتفاقی رخ داده است.

محمد دایی افزود: متأسفم برای برخی بازیکنان که جنبه گل خوردن ندارند و می خواهند ضعف های خود را با این اتفاقات پوشش دهند. پرسپولیس این روزها باید به فینال آسیا فکر کند. همه ما دوست داریم این تیم قهرمان شود زیرا نام ایران در آن وجود دارد اما انتظار چنین رفتاری از بازیکنان پرسپولیس نداشتیم.

خواندن خبر در سایت منبع

دایی: ۲ پنالتی صدرصد ما را نگرفتند و همه چیز علیه ما بود/ به رادوشویچ گفتم چرا داد و فریاد می‌کنی؟

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
دایی: ۲ پنالتی صدرصد ما را نگرفتند و همه چیز علیه ما بود/ به رادوشویچ گفتم چرا داد و فریاد می‌کنی؟
دایی: ۲ پنالتی صدرصد ما را نگرفتند و همه چیز علیه ما بود/ به رادوشویچ گفتم چرا داد و فریاد می‌کنی؟ - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر صحبت‌هایی انجام داد که گزیده از آن را در ادامه می‌خوانید:

*بازی سختی بود. نیمه اول خوب نبودیم و سعی کردیم در نیمه دوم بهتر بازی کنیم و رفته‌رفته بهتر شدیم.

*در نیمه اول هم از پرسپولیس بهتر بودیم. نیمه اول موقعیت‌هایمان را در شش قدم نتوانستیم استفاده کنیم و خیلی موقعیت از دست دادیم و پرسپولیس در نیمه اول فقط یک شوت زد.

*روی صحنه گل شوت آنچنانی کمال بود که هر ۱۰ یا ۱۵ سال یکبار خود کمال می‌زند.

*جز ۵-۶ دقیقه نیمه دوم بازی در اختیار ما بود. یک بازیکن کم داشتیم، اما پرسپولیس آن را داشت و به همین دلیل نتوانستیم در این بازی برنده شویم.

*اگر نگاه کنید حداقل ۲ پنالتی صدرصد ما را نگرفتند. عین آب خوردن حق تیم‌هایی مثل ما خورده می‌شود. نمی‌توانیم به حق مان برسیم. با یکسری جوان داریم کار می‌کنیم.

*فکر می‌کنم برانکو اطلاعات غلط  از سایپا گرفته است. تیم ما از نظر مالی جز ۴ تیم آخر جدول است و حدود ۱۰ میلیارد تومان تیم ما هزینه دارد و تیم با همین شرایط بسته شده و با این جوانان کار می‌کنیم.

*همه چیز علیه ما بود توانستیم بازی را برگردانیم. اگر داور مهربانتر بود بازی را می‌بردیم.

*داور پنالتی ما را نگرفت، برادر ما اعتراض کرد اخراج شد! اگر پنالتی نمی‌گیرید چرا اخراج می‌کنید؟! از کمیته داوران خواهش می‌کنم به دقت این بازی را نگاه کنند. نمی‌شود که اشتباه خودش را با اخراج مربی ما درست بکند.

*اگر مربی ما اخراج داشت که سید جلال حسینی جز بهترین‌های ماست چرا اخراج نشد؟! حداقل سه چهار دقیقه وقت را کشتند و می‌خواستیم یک ضربه کاشته بزنیم به داور اعتراض می‌کردند.

*درگیری‌ با دروازه‌بان پرسپولیس؟ نه، درگیری‌ با دروازه‌بان ذخیره پرسپولیس، که از کروات به جای دروازه‌بان یک بزن و بهادر آورده‌اند. او شروع کننده درگیری با بازیکنان ما بود. او با من درگیر نشده است. من دیدم سر و صداست که گفتم چرا داد و فریاد می‌کنی؟ برو رختکن! در زمین هم شجاع خلیل‌زاده این کار را کرد و بازیکنم قسم می‌خورد که او در زمین فحش ناموسی داده است.

*نمی‌توانیم در زمین بایستیم و پرسپولیس ما را ببرد و بگوییم مرسی دستتان درد نکند! اگر در زمین داور حق را به ما می‌داد مطمئنا در بیرون از زمین این اتفاق‌ها رخ نمی‌داد.

*تیم من برای مساوی نیامده بود و برای گرفتن ۳ امتیاز بودیم و بعد از گل مساوی تیم را به جلو می‌خواندم تا برنده شویم و با مساوی چیزی گیر ما نمی‌آید و می‌خواهیم خودمان را از میانه جدول بکنیم و بالا برویم.

*در همین چمن خراب بهتر از پرسپولیس توپ را در زمین چرخاندیم و پرسپولیس به توپ‌های بلند برای منشا و علیپور دل بسته بود تا یکی بزند و آن یکی صاحب توپ شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فراروفرارو20 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
تابناکتابناک1 روز قبل
نایب رییس اصولگرای مجلس شورای اسلامی در واکنشی صریح به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود، این برکناری را دزدانه خواند. مطهری می‌گوید مقام رهبری چنین دستوری صادر نکرده و حتی برخلاف نظر رییس سازمان صداوسیما اتخاذ شده است و فروغی نیز مجری دستورات بود! او که خواهان پیگیری موضوع توسط نمایندگان مجلس شده، اعلام کرده است که اگر نود ایرادی دارد باید با تذکر رفع شود.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
دفاع چپ؛ اولین دربی محمد نادری؟ پرسپولیس در این فصل سه دفاع چپ تخصصی داشته است. حالا برای بازی دربی برانکو منتظر شرایط شایان مصلح است؛ اما بازهم میتوان با اطمینان نسبی، از حضور نادری در ترکیب اصلی نوشت. هافبک دفاعی؛ کمال و احمد یا فقط کامیابی نیا؟ اگر قرار به استفاده از یک هافبک دفاعی باشد، تردیدی نیست که انتخاب برانکو کمال کامیابی نیا خواهد بود. چرا که هافبک دفاعی شماره ۱۱ سرخ‌ها بازیکنی جنگنده و دفاعی‌تر نسبت به نوراللهی تکنیکی است و می‌تواند با قدرت در جنگ میانه میدان، مقابل آبی‌ها ظاهر شود. یکی از نقاط ابهام تیم پرسپولیس در پست هافبک راست و چپ است.

درگیری دو موتور سوار در جریان مسابقه +فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
دو موتور سوار در جریان رقابت‌های سوپربایکز کاستاریکا با هم درگیر شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، صحنه‌های زشتی در مسابقات قهرمانی کشور سوپربایکز کاستاریکا دیده شد. دو موتور سوار در جریان مسابقه با هم برخورد کردند و یکی از از آنها تعادلش را از دست داد. راننده که به خاطر ضربه موتور سوار به زمین افتاده بود برخاست و او را هل داد. به نظر می‌رسد این دو موتور سوار با محرومیت سنگینی روبرو شوند.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید. دقیقه ۸: در شلوغی محوطه جریمه بازیکنان تیم امید فرصت مناسبی برای گلزنی داشتند که مدافعین پرشمار یمن اجازه گلزنی را از مهاجمین گرفتند. دقیقه ۱۰: شوت محمدرضا آزادی با فاصله بسیار زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد. حاشیه: * نیما نکیسا و وینفرد شفر دو میهمان ویژه این دیدار به شمار می‌روند. * پیش از شروع بازی بازیکنان یمن مورد تشویق حاضران در ورزشگاه قرار گرفتند.
نودنود17 ساعت قبل
همام طارق هافبک تیم ملی فوتبال عراق که چند روز پیش دچار مصدومیت شد، به ایران بر می‌گردد. به گزارش وبسایت نود، همام طارق در تمرین روز جمعه تیم ملی فوتبال عراق از ناحیه عضله پا دچار مصدومیت شد. امروز سایت عراق اسپورت اعلام کرد همام طارق اردوی تیم ملی عراق را به مقصد ایران ترک می‌کند و در بازی با اردن حضور نخواهد داشت. طبق اعلام این سایت، همام حداقل ۱۰ روز از میادین دور خواهد بود. این بازیکن عضو باشگاه استقلال است و مصدومیت او در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران و مسئولان تیم استقلال شده است.

اخبار بیشتر