حمید سوریان، نایب رئیس فدراسیون کشتی شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

حمید سوریان، نایب رئیس فدراسیون کشتی شد

حضور سوریان باعث تعامل فرنگی و آزاد می‌شود

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
حضور سوریان باعث تعامل فرنگی و آزاد می‌شود
رئیس فدراسیون کشتی: انتخاب سوریان به عنوان نایب رئیس اول می‌تواند باعث تعامل بیشتر بین کشتی آزاد و فرنگی شود
حضور سوریان باعث تعامل فرنگی و آزاد می‌شود - 0

علیرضا دبیر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رئیس اول فدراسیون کشتی افزود: خوشحالم از اینکه حمید قبول زحمت کرد و به خانه خودش بازگشت، زیرا اگر سوریان در کشتی نباشد پس چه کسی می‌خواهد باشد.

وی گفت: حضور سوریان در فدراسیون کشتی می‌تواند باعث تعامل بیشتر بین کشتی آزاد و فرنگی شود، زیرا او از نوابغ کشتی ایران است و حرف حمید در فدراسیون حرف من است و هر تصمیمی که او بگیرد مورد تأیید من خواهد بود.

دبیر در پایان صحبت هایشان و درباره برگزاری لیگ کشتی نیز افزود: به دلیل اینکه لیگ کشتی برای ورزشکاران اهمیت دارد آقای نصیرزاده را آورده‌ایم تا با انگیزه جوانی و شناختیش نسبت کشتی بتواند در سازمان لیگ اقدامات مهمی را انجام دهد و هر چه زودتر شرایط برگزاری لیگ کشتی در رشته‌های آزاد و فرنگی را فراهم کند، زیرا برگزاری لیگ کشتی از لحاظ مالی به سود ورزشکاران این رشته است و می‌تواند در انتخاب چهره‌های جدید به سرمربیان تیم‌های ملی هم کمک کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در معارفه نایب جدید رییس فدراسیون، دبیر: سوریان ابرمرد کشتی ایران است

رکناخبرگزاری رکنا
در معارفه نایب جدید رییس فدراسیون، دبیر: سوریان ابرمرد کشتی ایران است
رکنا: مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی صبح امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

در معارفه نایب جدید رییس فدراسیون، دبیر: سوریان ابرمرد کشتی ایران است - 1

به گزارش گروه ورزشی رکنا، علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی در این جلسه گفت: همیشه در تغییرات مدیریتی این وجود داشته که رییس جدید افرادی را انتخاب می‌کند که بتواند با آن‌ها کار کند. حمید سوریان ابر مرد کشتی ایران است که همه به وجودش افتخار می‌کنیم. البته آرزوی این را دارم که حسن یزدانی هم بتواند بیشتر از حمید مدال بگیرد.

رییس فدراسیون کشتی گفت: حمید سوریان افتخار داد به ما که قبول کرد نایب رییس باشد. او خیلی به من فشار آورد که حضور در انتخابات را بپذیرم، اما وقتی پذیرفتم همان حرف‌هایی که حمید به من می‌زد را من به خودش زدم. البته قبول نمی‌کرد، اما چهارشنبه با حضور ده نفر توانستیم او را راضی کنیم. حمید به اندازه من اختیارات دارد. حرف من حرف حمید هست و تصمیماتی که حمید بگیرد انگار که من گرفته‌ام. سوریان می‌تواند وزیر و یا نماینده مجلس باشد. چرا نباشد؟ چرا باید قهرمانان کشتی را محدود کرد. حمید در کشتی دنیا یک نابغه است که آمده تجربیاتش را رایگان در اختیار کشتی بگذارد همه مربیان در رده‌های مختلف باید از او استفاده کنند.

وی در پایان به انتخاب نصیرزاده برای کمیته لیگ اشاره کرد و گفت: نصیرزاده من را در انتخابات کشتی البته او کشتی گیر بوده و شاگرد محسن کاوه بوده است. امیدوارم لیگ را خوب اداره کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

حمید سوریان حکمش را از محمد بنا دریافت کرد

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
حمید سوریان حکمش را از محمد بنا دریافت کرد
مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی میهمانان ویژه ای داشت که محمد بنا از شاخص‌ترین آنها بود.

به گزارش وانانیوز،

حمید سوریان صبح امروز با حکمی از سوی علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی منصوب شد.

در مراسم معارفه حمید سوریان که در خانه کشتی برگزار شد، چهره‌هایی همچون محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد و همچنین برخی از اردونشینان تیم‌های ملی حضور داشتند.

نکته قابل توجه مراسم صبح امروز این بود که حمید سوریان حکمش را از دست محمد بنا دریافت کرد. مردی که سوریان مهمترین افتخارات جهانی و المپیک خود را با سرمربیگری او کسب کرد و نقش مهمی در افتخارآفرینی او داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد

انتخابخبرگزاری انتخاب
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد
دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک، از سوی علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی انتخاب شد.
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد - 0

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر در اولین تصمیم خود پس از رسیدن به ریاست فدراسیون کشتی، حمید سوریان دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک را به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی انتخاب کرد.

مراسم معارفه حمید سوریان امروز (شنبه) در فدراسیون کشتی برگزار می‌شود.

عبدالمهدی نصیرزاده نیز جانشین مهدی توکلی رئیس سازمان لیگ شد.

خواندن خبر در سایت منبع

سوریان: احساس خوشبختی می‌کنم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
سوریان: احساس خوشبختی می‌کنم
نایب رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: از اعتماد علیرضا دبیر متشکرم و امیدوارم بتوانم کمک کنم.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید سوریان بعد از انتخابش از سوی علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: امروز عمیقا احساس خوشبختی می‌کنم که شرایطی فراهم شد در کنار کشتی باشم.

وی عنوان کرد: از اعتماد دبیر ممنونم و امیدوارم همه بزرگان کمک کنند تا در کنار کشتی باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، ورزشگاه امام علی سیرجان یکی از اولین ورزشگاه هایی بود که با توجه به دستورالعمل اعلام شده مبنی بر تجهیز ورزشگاه‌های لیگ برتری، اقدامات خود را آغاز کرد و توانست شرایط را برای برگزاری بازی‌های تیم لیگ برتری خود یعنی گل گهر سیرجان فراهم کند. گیت‌های الکترونیک ورودی آخرین اقدامی بود که مسئولان این ورزشگاه و هیات فوتبال استان کرمان به انجام رساندند تا نمره قبولی این ورزشگاه ثبت شود و تیم تازه لیگ برتری شده فوتبال ایران بدون مشکل آماده برگزاری اولین بازی خود شود.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی برای تقویت تیمش درصدد جذب امید نورافکن بازیکن تیم فوتبال شارلوا بلژیک است. این بازیکن فصل گذشته به صورت قرضی راهی استقلال تهران شد، ولی مسئولان باشگاه شارلوا این بار قصد ندارند نورافکن را به صورت قرضی در اختیار تیم دیگری قرار دهند. نورافکن فقط یک فصل دیگر با شارلوا قرارداد دارد و به همین دلیل مسئولان این باشگاه بلژیکی به دنبال فروش بازیکن ایرانی‌شان هستند. نورافکن با سپاهانی‌ها در مورد مبلغ و مدت قراردادش به توافق رسیده، ولی مسئله اصلی این است که باشگاه سپاهان بتواند رضایت‌نامه این بازیکن را از تیم بلژیکی دریافت کند. مسئولان سپاهان در حال مذاکره با باشگاه بلژیکی در مورد مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن هستند و باید منتظر ماند و دید که آیا طرفین در این خصوص به توافق می‌رسند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ خواهد داد.

ضربه فنی آمریکایی بی اخلاق به سبک ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در خارج از گود این هفته خواهید دید: >> چند روزی است که گفته می‌شود استراماچونی مربی ایتالیایی استقلال از شرایط ناراضی است و می‌خواهد برود>> بیرانوند به همراه کاپیتان‌های پرسپولیس از مامور نیروی انتظامی عذرخواهی کردوی چندی پیش برخورد نامناسبی با یکی از ماموران نیروی انتظامی داشت که می‌خواست با بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری بگیرد>> کوهپیمایی کوهنوردان نابینا و کم بینا>> نخستین مدال شمشیربازی ایران در جهان>> وقتی عموزاد به رسم ادب و احترام خواست با کشتی گیر آمریکایی دست دهد، کشتی گیر آمریکایی امتناع کرد و عموزاد نیز در میدان، این بی احترامی را پاسخ داد

فیلم/سردار از دوقدمی گل نزد!

الفالف19 ساعت قبل
فیلم/سردار از دوقدمی گل نزد! گروه ورزشی الف، ۲۶ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷ ۳۹۸۰۵۲۶۱۹۳سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در دیدار مقابل احمد گروژنی از دوقدمی دروازه‌ نتوانست توپ را درون دروازه قرار دهد و دروازه‌بان حریف او را ناکام گذاشت.

ماجرا قرارداد ۷ میلیاردی بیرانوند با پرسپولیس +فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اقتصادنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکلات ساختاری زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی شود اما اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند. منبع: خبرآنلاین

فیلم | واکنش آیت الله علوی بروجردی به انتقاد آیت الله محمد یزدی؟

خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
استان تاریخی ایران را می‌توان فارس نامید، تمامی جاذبه‌های تاریخی موجود در این استان خود گواه این امر هستند، از تخت جمشید گرفته تا حافظیه و شاه چراغ و …در این مطلب باز هم موضوعی را مطرح می‌کنیم که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است و برگی دیگر از تاریخ سرزمین بزرگمان را رو می‌کند، پس همراهمان باشید.

اخبار بیشتر