حمید سوریان، نایب رئیس فدراسیون کشتی شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

حمید سوریان، نایب رئیس فدراسیون کشتی شد

حضور سوریان باعث تعامل فرنگی و آزاد می‌شود

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
حضور سوریان باعث تعامل فرنگی و آزاد می‌شود
رئیس فدراسیون کشتی: انتخاب سوریان به عنوان نایب رئیس اول می‌تواند باعث تعامل بیشتر بین کشتی آزاد و فرنگی شود
حضور سوریان باعث تعامل فرنگی و آزاد می‌شود - 0

علیرضا دبیر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رئیس اول فدراسیون کشتی افزود: خوشحالم از اینکه حمید قبول زحمت کرد و به خانه خودش بازگشت، زیرا اگر سوریان در کشتی نباشد پس چه کسی می‌خواهد باشد.

وی گفت: حضور سوریان در فدراسیون کشتی می‌تواند باعث تعامل بیشتر بین کشتی آزاد و فرنگی شود، زیرا او از نوابغ کشتی ایران است و حرف حمید در فدراسیون حرف من است و هر تصمیمی که او بگیرد مورد تأیید من خواهد بود.

دبیر در پایان صحبت هایشان و درباره برگزاری لیگ کشتی نیز افزود: به دلیل اینکه لیگ کشتی برای ورزشکاران اهمیت دارد آقای نصیرزاده را آورده‌ایم تا با انگیزه جوانی و شناختیش نسبت کشتی بتواند در سازمان لیگ اقدامات مهمی را انجام دهد و هر چه زودتر شرایط برگزاری لیگ کشتی در رشته‌های آزاد و فرنگی را فراهم کند، زیرا برگزاری لیگ کشتی از لحاظ مالی به سود ورزشکاران این رشته است و می‌تواند در انتخاب چهره‌های جدید به سرمربیان تیم‌های ملی هم کمک کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در معارفه نایب جدید رییس فدراسیون، دبیر: سوریان ابرمرد کشتی ایران است

رکناخبرگزاری رکنا
در معارفه نایب جدید رییس فدراسیون، دبیر: سوریان ابرمرد کشتی ایران است
رکنا: مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رییس فدراسیون کشتی صبح امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

در معارفه نایب جدید رییس فدراسیون، دبیر: سوریان ابرمرد کشتی ایران است - 1

به گزارش گروه ورزشی رکنا، علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی در این جلسه گفت: همیشه در تغییرات مدیریتی این وجود داشته که رییس جدید افرادی را انتخاب می‌کند که بتواند با آن‌ها کار کند. حمید سوریان ابر مرد کشتی ایران است که همه به وجودش افتخار می‌کنیم. البته آرزوی این را دارم که حسن یزدانی هم بتواند بیشتر از حمید مدال بگیرد.

رییس فدراسیون کشتی گفت: حمید سوریان افتخار داد به ما که قبول کرد نایب رییس باشد. او خیلی به من فشار آورد که حضور در انتخابات را بپذیرم، اما وقتی پذیرفتم همان حرف‌هایی که حمید به من می‌زد را من به خودش زدم. البته قبول نمی‌کرد، اما چهارشنبه با حضور ده نفر توانستیم او را راضی کنیم. حمید به اندازه من اختیارات دارد. حرف من حرف حمید هست و تصمیماتی که حمید بگیرد انگار که من گرفته‌ام. سوریان می‌تواند وزیر و یا نماینده مجلس باشد. چرا نباشد؟ چرا باید قهرمانان کشتی را محدود کرد. حمید در کشتی دنیا یک نابغه است که آمده تجربیاتش را رایگان در اختیار کشتی بگذارد همه مربیان در رده‌های مختلف باید از او استفاده کنند.

وی در پایان به انتخاب نصیرزاده برای کمیته لیگ اشاره کرد و گفت: نصیرزاده من را در انتخابات کشتی البته او کشتی گیر بوده و شاگرد محسن کاوه بوده است. امیدوارم لیگ را خوب اداره کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

حمید سوریان حکمش را از محمد بنا دریافت کرد

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
حمید سوریان حکمش را از محمد بنا دریافت کرد
مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی میهمانان ویژه ای داشت که محمد بنا از شاخص‌ترین آنها بود.

به گزارش وانانیوز،

حمید سوریان صبح امروز با حکمی از سوی علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی منصوب شد.

در مراسم معارفه حمید سوریان که در خانه کشتی برگزار شد، چهره‌هایی همچون محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد و همچنین برخی از اردونشینان تیم‌های ملی حضور داشتند.

نکته قابل توجه مراسم صبح امروز این بود که حمید سوریان حکمش را از دست محمد بنا دریافت کرد. مردی که سوریان مهمترین افتخارات جهانی و المپیک خود را با سرمربیگری او کسب کرد و نقش مهمی در افتخارآفرینی او داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد

انتخابخبرگزاری انتخاب
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد
دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک، از سوی علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی انتخاب شد.
حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی شد - 0

به گزارش ایسنا، علیرضا دبیر در اولین تصمیم خود پس از رسیدن به ریاست فدراسیون کشتی، حمید سوریان دارنده ۷ مدال طلای جهان و المپیک را به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی انتخاب کرد.

مراسم معارفه حمید سوریان امروز (شنبه) در فدراسیون کشتی برگزار می‌شود.

عبدالمهدی نصیرزاده نیز جانشین مهدی توکلی رئیس سازمان لیگ شد.

خواندن خبر در سایت منبع

سوریان: احساس خوشبختی می‌کنم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
سوریان: احساس خوشبختی می‌کنم
نایب رئیس جدید فدراسیون کشتی گفت: از اعتماد علیرضا دبیر متشکرم و امیدوارم بتوانم کمک کنم.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، حمید سوریان بعد از انتخابش از سوی علیرضا دبیر به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: امروز عمیقا احساس خوشبختی می‌کنم که شرایطی فراهم شد در کنار کشتی باشم.

وی عنوان کرد: از اعتماد دبیر ممنونم و امیدوارم همه بزرگان کمک کنند تا در کنار کشتی باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ تبریک تولد لوییس سوارز توسط باشگاه لیورپول

طرفداریطرفداری1 روز قبل

واکنش تحسین برانگیز شیخ دیاباته به حرکت زشت کارگر فرودگاه + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، تیم فوتبال استقلال پنج شنبه شب راهی فرودگاه مهرآباد شد تا راهی امارات برای دیدار با الکویت کویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شود. شیخ دیاباته مهاجم استقلال دیرتر خود را به فرودگاه رساند و در حالی که با عجله وارد فرودگاه شد با حرکت زشت کارگر خدماتی فرودگاه رو به رو شد. این کارگر فرودگاه بدون هیچ دلیلی پای شیخ دیاباته را که با سرعت وارد فرودگاه می‌شد لگد کرد که این موضوع فقط با اعتراض شیخ دیاباته از راه دور همراه شد. شاید اگر دیاباته واکنش جدی‌تری از خود به نمایش می‌گذاشت عواقب بدی ممکن بود این موضوع داشته باشد. اما مهاجم استقلال در واکنش به این حرکت کارگر فرودگاه گفت: مهم نیست.

خلاصه بازی استقلال ۳-۰ الکویت (پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰)

طرفداریطرفداری15 ساعت قبل

مربی سطح بالا؛ خواسته استادبزرگ شطرنج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آرین غلامی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تیم ملی ایران سال آینده رقابت‌های سطح بالا و حساس قهرمانی آسیا و المپیاد جهانی را پیش رو دارد که برای حضور موفق باید اطلاعات و آمادگی‌مان را افزایش دهیم. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی در خصوص غیبت شطرنج‌بازان مطرح در این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور گفت: در بیشتر کشور‌ها این اتفاق وجود دارد و شطرنج بازان مطرح و کسانی که دارای ریتینگ بالایی هستند در مسابقات انتخابی شرکت نمی‌کنند؛ پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی و پوریا درینی نیز در چنین شرایطی هستند. استاد بزرگ شطرنج کشورمان افزود: رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سطح کیفی بالایی برخوردار است، حضور استادان بزرگ همچون احسان قائم مقامی و پویا ایدنی در این دوره باعث شد تا برای پیروزی راه سختی داشته باشیم.

هماهنگ کردن ملی‌پوشان راحت نیست

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
مریم هاشمی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: من نمی‌دانم در لیگ امسال چرا حضور چندین ملی پوش در تیم سایپا برای همه بحث برانگیز شده است؟ در صورتی که سال‌های گذشته تیم‌های پیکان، بانک سرمایه و پرسپولیس هم در چنین شرایط بودند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوی گفت: کنار هم قراردادن ملی پوشان و هماهنگی‌شان در اجرای برنامه‌های تاکتیکی مقابل حریفان کار راحتی نیست، زیرا هرکدام توانمندی‌های خاص خود را دارند و در هر بازی باید متناسب با حریف تعدادی از این والیبالیست‌ها را انتخاب کرد. هاشمی افزود: در لیگ امسال ۹ تیم حضور دارند، اما به علت اختلاف سطح تیم‌ها می‌توان فقط از چهار تیم به عنوان رقیب یاد کرد، امیدوارم سال آینده شرایط از نظر کمی و کیفی متناسب‌تر باشد. تیم والیبال بانوان سایپا در رقابت‌های لیگ برتر امسال تاکنون با کسب ۲۱ امتیاز جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، یکی از کارکنان فرودگاه مهرآباد به شیخ دیاباته پشت پا انداخت و فیلم این رفتار ناشایست در فضای مجازی و رسانه‌ای دست به دست شد. بازیکنان استقلال که شاهد رفتار ناشایست هموطن خود نسبت به یک بازیکن خارجی بودند، از دیاباته دل‌جویی کردند و با صحبت‌های خود، اتفاق رخ داده را از دلش در آوردند. این در حالی است که هیچ سند و مدرکی وجود ندارد که ما چنین درخواستی از کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته باشیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز زمان بازی بعدی استقلال در آسیا را اعلام نکرده، اما شنیده می‌شود به احتمال زیاد، این بازی چهارشنبه آینده یعنی ۹ بهمن‌ماه در قطر برنامه‌ریزی شود. بیشتر بخوانید: باشگاه استقلال به دنبال برخورد با فرد خاطی فرودگاه مهرآبادانتهای پیام/

اخبار بیشتر