اخبار روز بازار خودرو - شنبه 5 مردادماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار روز بازار خودرو - شنبه 5 مردادماه

قیمت خودرو در بازار امروز شنبه ۵ مردادماه ۹۸ +جدول

انتخابخبرگزاری انتخاب
قیمت خودرو در بازار امروز شنبه ۵ مردادماه ۹۸ +جدول
امروز قیمت پراید تا ۶۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. طوری که امروز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و هفت میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. قیمت پژو ۴۰۵ GLX بنزین‌سوز در بازار ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و امروز با قیمت ۷۲ میلیون تومان فروخته می‌شود.قیمت روز سمند LX بدون تغییر نسبت به پنجشنبه هفته پیش همچنان روی ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. البته باید توجه داشت که قیمت مصوب کارخانه برای این خودرو ۶۶ میلیون تومان است و این خودرو در بازار هشت میلیون تومان گران‌تر معامله می‌شود. از طرف دیگر سمند EF۷ بدون تغییر نسبت به روز گذشته و همچنان ۸۵ میلیون تومان در بازار آزاد قیمت دارد.
قیمت خودرو در بازار امروز شنبه ۵ مردادماه ۹۸ +جدول - 0

قیمت روز خودروهای داخلی در بازار آزاد اول هفته را با آرامش آغاز کرده است. طوری که خبری از افزایش قیمتی که آخر هفته پیش شاهد آن بودیم نیست و قیمت انواع محصولات ایران خودرو و سایپا سر جایشان ثابت باقی مانده‌اند. وضعیت قیمت روز محصولات کرمان‌موتور و مدیران‌خودرو تقریبا به همین شکل است و شاهد تغییر قیمت چندانی در بین این محصولات نستیم. باید منتظر بمانیم تا ببینیم روزهای آینده چه اتفاقی در بازار خودرو خواهد افتاد.قیمت روز محصولات سایپا شنبه ۵ مرداد ۹۸به نوشته فرارو محصولات عموما نسبت به پنجشنبه هفته گذشته تغییری نکرده‌اند. مثلا تیبا صندوق‌دار همچنان مثل پنجشنبه در بازار با قیمت ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که حدود ۹ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. تیبا ۲ اختلاف کمتری با قیمت مصوب کارخانه دارد و امروز در بازار با قیمت ۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و حدود شش میلیون تومان با قیمت مصوب کارخانه تفاوت دارد. ساینا مثل دیگر محصولات سایپا امروز سر جایش ایستاده و مثل قبل با قیمت ۵۷ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. این ماشین کمترین اختلاف را با قیمت مصوب کارخانه دارد و تنها یک میلیون بالاتر از آن فروخته می‌شود.قیمت روز پراید شنبه ۵ مرداد ۹۸امروز قیمت پراید تا ۶۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. طوری که امروز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی به ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و هفت میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. امروز قیمت پراید وانت در بازار حدود ۶۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده و حدود ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل قیمت پراید هاچ‌بک نسبت به روز گذشته تغییری ندارد و امروز هم این ماشین با قیمت ۴۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.قیمت روز محصولات سایپا شنبه ۵ مردادماه ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۴۹,۴۰۰,۰۰۰۴۹,۴۰۰,۰۰۰۳۹,۶۸۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۴,۵۰۰,۰۰۰۴۴,۰۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۳,۶۰۰,۰۰۰۴۳,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۵۱,۵۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۶,۵۰۰,۰۰۰۵۶,۵۰۰,۰۰۰۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۷,۰۰۰,۰۰۰۵۷,۰۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو شنبه ۵ مرداد ۹۸قیمت روز پژو ۴۰۵ امروز در بازار تا یک میلیون تومان تغییر کرده است. طوری که قیمت پژو ۴۰۵ GLX بنزین‌سوز در بازار ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و امروز با قیمت ۷۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. مدل دوگانه‌سوز رفتار معکوسی دارد. طوری که قیمت پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز امروز در بازار افزایشی است و یک میلیون تومان بالاتر از پنجشنبه هفته گذشته فروخته می‌شود. امروز پژو ۴۰۵ SLX بدون تغییر باقی مانده و همچنان ۸۰ میلیون تومان قیمت دارد. این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول ۶۸ میلیون تومان است.

امروز قیمت انواع پژو ۲۰۶ تغییری نسبت به هفته پیش ندارد. پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز ۸۰ میلیون تومان قیمت دارد که حدود ۱۳ میلیون تومان بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز با قیمت ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد معامله می‌شود و حدود ۱۵ میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. امروز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار همچنان ۹۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و تغییری نسبت به پنجشنبه هفته پیش پیدا نکرده است.

قیمت روز سمند LX بدون تغییر نسبت به پنجشنبه هفته پیش همچنان روی ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. البته باید توجه داشت که قیمت مصوب کارخانه برای این خودرو ۶۶ میلیون تومان است و این خودرو در بازار هشت میلیون تومان گران‌تر معامله می‌شود. از طرف دیگر سمند EF۷ بدون تغییر نسبت به روز گذشته و همچنان ۸۵ میلیون تومان در بازار آزاد قیمت دارد.

امروز پژو پارس، دنا و پژو ۲۰۷ اتوماتیک تغییری در قیمت‌هایشان ایجاد نکرده‌اند. قیمت روز پژو پارس همچنان ۹۲ میلیون تومان است و حدود ۱۴ میلیون تومان گران‌تر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. دنا معمولی تیپ ۲ تقریبا دو برابر قیمت مصوب کارخانه قیمت دارد و ۱۱۰ میلیون تومان در بازار آزاد فروخته می‌شود. دنا پلاس توربو به رغم اینکه خودرو داخلی به حساب می‌آید، از همه گران‌تر است و ۱۷۱ میلیون تومان فروخته می‌شود.قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۵ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان۵۰,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۴,۵۰۰,۰۰۰۷۴,۵۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۵,۰۰۰,۰۰۰۸۵,۰۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار
پژو GLX 405۷۲,۰۰۰,۰۰۰۷۲,۵۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز۷۴,۵۰۰,۰۰۰۷۳,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۸۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۹۲,۰۰۰,۰۰۰۹۲,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2۸۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5۹۴,۵۰۰,۰۰۰۹۴,۵۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوقدار۹۴,۰۰۰,۰۰۰۹۴,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۶,۹۰۰,۰۰۰۹۴,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو 207 دنده‌ای۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰۱۵۸,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار

قیمت روز محصولات مدیران خودرو شنبه ۵ مرداد ۹۸امروز انواع خودرو‌های MVM از سری محصولات مدیران خودرو در بازار تغییر چندانی نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ندارند. تنها تغییر قیمت امروز در مورد MVM X۲۲ دنده‌ای اتفاق افتاده که قیمت این ماشین چهار میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. پنجشنبه هفته پیش این خودرو در بازار ۱۵۰ میلیون تومان قیمت داشت و حالا به ۱۵۴ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل MVM X۲۲ اتوماتیک تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان ۱۸۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۱۲۵ میلیون تومان است و حدود ۱۵ میلیون پایین‌تر قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. اختلاف قیمت بازار برای MVM X۳۳ با قیمت مصوب کارخانه کمتر است و این محصول حدود ۱۳ میلیون پایین‌تر از قیمت کارخانه و حدود ۲۲۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۵ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۲۳,۰۰۰,۰۰۰۲۲۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور شنبه ۵ مرداد ۹۸قیمت انواع خودرو جک موجود در بازار از سری محصولات کرمان موتور نسبت به هفته پیش تفاوتی نداشته و امروز هم با همان قیمت‌ها فروخته می‌شوند. امروز شنبه پنجم مرداد جک J۴ با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان معامله می‌شود و قیمت روز جک S۳ در بازار ۱۸۸ میلیون تومان است. امروز اگر بخواهید جک S۵ بخرید باید رقمی حدود ۲۶۶ میلیون تومان سرمایه داشته باشید. البته باید توجه کنید که قیمت مصوب کارخانه برای این ماشین ۳۴ میلیون بیشتر است. تفاوت قیمت کارخانه و بازار در بین محصولات کرمان خودرو برعکس است و این ماشین‌ها در بازار آزاد با قیمت کمتری نسبت به نرخ مصوب کارخانه فروخته می‌شوند.قیمت روز محصولات کرمان موتور شنبه ۵ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۳۹,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۶۶,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم یدکی خودرو در شیراز برگزار می‌شود

مهرخبرگزاری مهر
نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم یدکی خودرو در شیراز برگزار می‌شود
شیراز _ مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی شیراز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم یدکی خودرو از ۸ تا ۱۱ مرداد در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود موسوی ظهر شنبه در نشست خبری فعالیت‌های اخیر نمایشگاه بین المللی فارس افزود: مدیریت تخصصی در حوزه‌های صنعت و تولید باعث رفع مشکلات نمایشگاهی شد.

وی با اشاره به برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در شیراز، ادامه داد: ۶۵ درصد از حاضرین نمایشگاه از دیگر استان‌های کشور هستند و ۱۰ هزار متر از فضای نمایشگاه در اختیار ۱۰۰ نماینده داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی استان فارس یادآور شد: نمایندگانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، چین و… حضور دارند.

در ادامه رئیس اتحادیه لوازم یدکی خودرو در شیراز نیز گفت: بیش از ۷۰ درصد از لوازم یدکی موجود در بازار تولید داخل است.

عبدالهادی خسرو فرد در خصوص وضعیت نرخ لوازم یدکی در بازار نیز افزود: حدود ۱۵۰ تاجر لوازم یدکی از شیراز رفتند و آنها نرخ را مشخص می‌کنند و افزایش یا کاهش قیمت ارتباطی با فروشنده ندارد زیرا فروشندگان اجازه دارند تنها ۱۷ درصد افزایش قیمت داشته باشند.

وی تصریح کرد: با اداره استاندارد تعامل مشترک داریم و طبق این اعتماد بازرسی از صنف مربوطه به توسط این اتحادیه انجام می‌شود که این مهم در نمایشگاه نیز وجود دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

حباب قیمت خودرو ترکید

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز
حباب قیمت خودرو ترکید
روند نزولی قیمت‌ها در بازار خودرو هفته ای که پشت سر گذاشتیم نیز ادامه یافت. به گونه ای که برخی محصولات با افت قیمت ۵ میلیون تومانی مواجه شدند. به‌نظر می‌رسد تکمیل خودروهای ناقص و به‌دنبال آن عرضه خودرو توسط خودروسازان بر روند نزولی قیمت‌ها موثر بوده است. با این حال اما فعالان بازار عنوان می‌کنند که رکود عجیبی بر معاملات خودرو حکمفرماست.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، در مورد علت حاکم شدن رکود بر بازار خودرو اینگونه عنوان می‌شود که همراه با کاهش قیمت‌ها در بازار، مشتریان بازهم انتظار کاهش قیمت‌ها را دارند به همین دلیل چندان تمایلی به خرید و فروش خودرو از خود نشان نمی‌دهند. اما در مورد دلایل کاهشی شدن قیمت‌ها در بازار، فاکتورهای مختلفی در این زمینه دخیل است.

فاکتور اول را می‌توان در عرضه بیشتر خودرو به بازار جست‌وجو کرد. بعد از اعلام تعداد خودروهای ناقص در پارکینگخودروسازان و ورود سازمان تعزیرات به این موضوع، از سوی یکی از مدیران شرکت‌های خودروساز عنوان شد که تولید خودرو ناقص متوقف خواهد ماند، این در شرایطی است که رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز اعلام کرد خودروهای مذکور به سرعت تکمیل و وارد بازار خواهند شد.

به این ترتیب گفته می‌شود که تعداد زیادی از خودروهای دپویی خودروسازان به سرعت مراحل تکمیلی خود را طی کرده و به بازار عرضه شده‌اند. بر همین اساس ورود این خودروها توانسته تا حد زیادی بر هیجانات قیمتی موثر واقع شود.

به‌دنبال این موضوع سعید موتمنی رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو نیز عنوان کرده بود که اگر عرضه خودرو توسط خودروسازان به شکل فعلی ادامه یابد تا یک ماه آینده به قیمت‌های دی‌ماه سال ۹۷ خواهیم رسید. وی همچنین تاکید کرده که کاهش قیمت‌ها در محصولات شرکت ایران خودرو به‌دلیل افزایش عرضه این شرکت رخ داده درحالی‌که شرکت سایپا به‌دلیل عرضه نکردن خودرو کاهش قیمت در محصولات نداشته است.

موتمنی در ادامه روند کاهشی قیمت خودرو را نتیجه ورود نهادهای ناظر به بازار خودرو عنوان کرده است. اما فاکتور دومی که در کاهش قیمت‌ها تاثیرگذار بوده، کاهش نرخ ارز است. هرچند روند کاهشی نرخ ارز از دو هفته گذشته آغاز شد، اما در هفته جاری با نوسانات زیادی همراه بود؛ به‌طوری‌که در برخی روزها نرخ ارز افزایش هم پیدا کرد.

با این حال قیمت خودرو از همان دو هفته گذشته و همزمان با کاهشی شدن نرخ ارز، روند نزولی خود را آغاز کرد و افزایش نرخ ارز نیز در این روند موثر واقع نشد؛ به‌طوری‌که در هفته جاری قیمت بسیاری از محصولات به‌خصوص خودروهای ایران خودرو در بازار کاهشی شد. از سوی دیگر در بازار وارداتی‌ها نیز همراه با کاهش نرخ ارز قیمت بسیاری از خودروهای وارداتی کاهش یافت؛ به‌طوری‌که بسیاری از فعالان بازار عنوان می‌کنند که حباب بازار وارداتی‌ها تا حد زیادی تخلیه شده است.

با توجه به کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو و همزمان با آن افزایش عرضه توسط خودروسازان، به‌نظر می‌رسد که بازار خودرو جذابیت خود را برای دلالان از دست داده و این روزها کمتر واسطه‌گری حاضر به سرمایه‌گذاری در بازار خودرو است. به همین دلیل حباب قیمتی خودروهای داخلی تا حد زیادی تخلیه شده و اگر خودروسازان عرضه را طبق روال فعلی ادامه دهند به‌طور حتم بازار به رویه سابق خود بازخواهد گشت.

خودروتک

خواندن خبر در سایت منبع

افشاگری‌های احمد توکلی علیه مدیران ایران خودرو و سایپا

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
افشاگری‌های احمد توکلی علیه مدیران ایران خودرو و سایپا
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه افرادی که ایران خودرو و سایپا را اداره می کنند افراد تازه به دوران رسیده نیستند، گفت: روش این افراد این است که باج می دهند تا بمانند.

به گزارش وانانیوز،

احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این سوال که آیا مشکل صنعت خودرو با روی کارآمدن مدیران کارآمد حل خواهد شد یا نه، گفت: صنعت خودرو کشور ایراد ساختاری دارد چرا که برخی خودروسازی را محل روزی خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه برخی از نمایندگان درخواست‌های استخدامی در صنعت خودرو دارند، گفت: این افراد برای باقی ماندن در قدرت تابع خواست نمایندگان می‌شوند.

توکلی با اشاره به اینکه افرادی که ایران خودرو و سایپا اداره می کنند افراد تازه به دوران رسیده نیستند، گفت: روش این افراد این است که باج می دهند تا بمانند. این افراد باج را به نمایندگان مجلس فرصت طلب، رانت خوار و زیاده خواهد می دهند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: گاهی برخی از نمایندگان یک لیستی از افراد برای استخدام در شرکت‌های خودروسازی می‌دهند و این افراد اطاعت می‌کنند.

وی با بیان اینکه به این شرایط «تجارت نفوذ» گفته می‌شود، تصریح کرد: راه حل از بین بردن این وضعیت، مبارزه با فساد در توزیع قدرت و توزیع ثروت است.

خواندن خبر در سایت منبع

خودروسازان پیش از واگذاری سهام دولتی‌شان‌، تجدید ارزیابی شوند

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
خودروسازان پیش از واگذاری سهام دولتی‌شان‌، تجدید ارزیابی شوند
دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو در خصوص واگذاری سهام دولت در خودروسازان، گفت: «این سهام باید به ارزش واقعی و روز خود واگذار شوند و به همین دلیل پیش از هر چیز باید دارایی شان تجدید ارزیابی شود.»

اعتمادآنلاین| مازیار بیگلو امروز شنبه در نشستی خبری افزود: بررسی سابقه خصوصی سازی در کشور درخشان نیست و در عمل شرکت‌های خصوصی شده در سال‌های گذشته دچار بحران مالی یا بحران کارگری شدند.

وی ابراز امیدواری کرد که سهم یاد شده به اهلش واگذار و این سهام به ارزش واقعی و روز محاسبه شود.

بیگلو گفت: به نظر می‌رسد ارزش واقعی ایران خودرو بین ۵ تا ۶ برابر آنچه امروز در بورس ارائه می‌شود باشد.

وی ادامه داد: امروز مطالبات قطعه سازان از خودروسازان به حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان رسیده که رقمی بین ۶ تا هفت هزار میلیارد تومان آن سررسید شده است.

این مقام صنفی بیان داشت: این رقم معادل همان رقم هفت هزار میلیارد تومانی است که مقرر بود بانک مرکزی در قالب تسهیلات به قطعه سازان بدهد، اما تاکنون انجام نشده است.

منبع: ایرنا

خواندن خبر در سایت منبع

خودروهای ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومانی بازار کدام هستند؟

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
خودروهای ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومانی بازار کدام هستند؟
ساعت 24- اقتصاد انلاین در گزارشی خودروهای ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومانی بازار ایران را اعلام کرد.

قیمت روز خودروهای صفر بازار تهران طی مرداد ماه ۹۸ است که بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان در سطح بازار قیمت خورده که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.

خودروهای ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومانی بازار کدام هستند؟ - 2

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها