سوپرایز تولد برای 87 سالگی مسعود کیمیایی + عکس
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

سوپرایز تولد برای 87 سالگی مسعود کیمیایی + عکس

برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس

ایلناخبرگزاری ایلنا
برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس
جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور تعدادی از سینماگران و دوستانش برگزار شد.

برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، شامگاه دوشنبه (۷ مرداد) همزمان با سالروز تولد مسعود کیمیایی، تعدادی از اهالی سینما و دوستان کیمیایی جشن تولد او را در رستوران گردان برج میلاد تهران برگزار کردند و کیمیایی شمع کیک ۷۸ سالگی خود را فوت کرد.

در این مراسم افرادی همچون سیروس الوند، داریوش مهرجویی، محمدرضا فروتن، پوری بنایی، سامان احتشامی، پرویز پورحسینی، پولاد کیمیایی، نسیم ادبی، اسحاق خانزادی، اندیشه فولادوند، علیرضا کمالی و منوچهر اسماعیلی حضور داشتند که در سخنانی کوتاه خاطراتی را درباره مسعود کیمیایی بیان کردند.

مسعود کیمیایی متولد ۷ مرداد ۱۳۲۰ است و از سال ۱۳۴۷ با ساخت فیلم بیگانه بیا در مقام کارگردان وارد سینما شد اما سال ۴۸ با ساخت فیلم قیصر شناخته شد و در طی ۴۰ سال حضور در سینما بیش از ۳۰ فیلم سینمایی ساخته است.

برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 7برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 8برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 9برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 10برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 11برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 12برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 13برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 14برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 15برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 16برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 17برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 18برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 19برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 20برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 21برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 22برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 23برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 24برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 25برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 26برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 27برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 28برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 29برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 30برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 31برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 32برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 33برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 34برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 35برگزاری جشن تولد مسعود کیمیایی با حضور سینماگران و دوستانش+عکس - 36

خواندن خبر در سایت منبع

عکس/ جشن تولد مسعود کیمیایی در برج میلاد

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
عکس/ جشن تولد مسعود کیمیایی در برج میلاد
جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی نویسنده و کارگردان مطرح کشور شامگاه دوشنبه ۷ مرداد ماه با حضور هنرمندان و بازیگران در برج میلاد برگزار شد .

(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی
جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی نویسنده و کارگردان مطرح کشور شامگاه دوشنبه، ۷ مرداد ماه، با حضور هنرمندان و بازیگران در برج میلاد برگزار شد.
(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 0(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 2(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 3(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 4(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 5(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 6(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 7(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 8(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 9(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 11(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 12(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 13(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 14(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 15(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 16(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 17(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 18(تصاویر) جشن تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی - 19

عکاس: محمود رحیمی/مهر

خواندن خبر در سایت منبع

سورپرایز تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی با حضور مهرجویی

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
سورپرایز تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی با حضور مهرجویی
داریوش مهرجویی، کارگردان سرشناس ایران و از پیشگامان موج نوی سینما در دهه 40 خورشیدی، بعد از مدت‌ها در یک رویداد سینمایی حاضر شد.

اعتمادآنلاین|این مراسم مهمانی ویژه داشت از نسل اول کارگردانان مولف سینمای ایران. داریوش مهرجویی کارگردان فیلم‌های ماندگار «گاو»، «اجاره‌نشین‌ها» و «سنتوری».

مهرجویی که مدت‌هاست کمتر از خانه‌اش در کرج بیرون می‌آید و فعالیت‌های سینمایی‌اش هم به شدت کاهش داشته و تازه اخیرا بعد از چند سال پروژه سینمایی «لامینور» را قرار شده کلید بزند، برای تولد ۷۸ سالگی کیمیایی به این مراسم آمده بود.

سورپرایز تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی با حضور مهرجویی - 4

او چند ماه قبل و در جشنواره جهانی هم که نسخه راش‌های استفاده نشده فیلم «گاو» به نمایش در آمد، به آن مراسم نرفت و همه از جای خالی‌اش در چنین مراسمی گفتند.

منبع: خبرآنلاین

خواندن خبر در سایت منبع

سورپرایز جشن تولد مسعود کیمیایی +عکس

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
سورپرایز جشن تولد مسعود کیمیایی +عکس
مهرجویی که مدت‌هاست کمتر از خانه‌اش در کرج بیرون می‌آید و فعالیت‌های سینمایی‌اش هم به شدت کاهش داشته و تازه اخیرا بعد از چند سال پروژه سینمایی «لامینور» را قرار شده کلید بزند، برای تولد ۷۸سالگی کیمیایی به این مراسم آمده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، مراسم تولد ۷۸ سالگی مسعود کیمیایی کارگردان فیلم‌های ماندگار قیصر و گوزن‌ها در برج میلاد برگزار شد.

این مراسم مهمانی ویژه داشت از نسل اول کارگردانان مولف سینمای ایران. داریوش مهرجویی کارگردان فیلم‌های ماندگار «گاو»، «اجاره‌نشین‌ها» و «سنتوری».

سورپرایز جشن تولد مسعود کیمیایی +عکس - 4

مهرجویی که مدت‌هاست کمتر از خانه‌اش در کرج بیرون می‌آید و فعالیت‌های سینمایی‌اش هم به شدت کاهش داشته و تازه اخیرا بعد از چند سال پروژه سینمایی «لامینور» را قرار شده کلید بزند، برای تولد ۷۸ سالگی کیمیایی به این مراسم آمده بود.

او چند ماه قبل و در جشنواره جهانی هم که نسخه راش‌های استفاده نشده فیلم «گاو» به نمایش در آمد، به آن مراسم نرفت و همه از جای خالی‌اش در چنین مراسمی گفتند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خاطره بازیگر معروف ایرانی از برخورد نژادپرستانه با فرزندش در فرانسه +عکس و فیلم

فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
داریوش ارجمند، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند، خاطره‌ای را از برخورد نژادپرستانه زنی فرانسوی با فرزندش، بازگو کرد. خبرگزاری فارس: داریوش ارجمند، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان که به خارج از کشور مهاجرت کرده‌اند، خاطره‌ای را از برخورد نژادپرستانه زنی فرانسوی با فرزندش، بازگو کرد. داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت کشورمان، در گفت‌وگویی با نادر طالب‌زاده در شبکه افق، ضمن انتقاد از برخی هنرمندان گفت: «ما جان‌مان را برای این مملکت گذاشته‌ایم. مثل آن‌هایی که از اینجا بلند می‌شوند می‌روند در آغوش آمریکایی‌ها تئاتر می‌گذارند، بعد می‌آیند می‌گویند ما در نیویورک تئاتر اجرا کردیم. روزی که زن و بچه‌ام از ایران آمده بودند فرانسه، وقتی سوار آسانسور شدیم، پیرزنی با سگش وارد شد.

ماجرای بخاری‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
حضورش در مدرسه‌ها حادثه ساز شده است، سالهاست صحبت خداحافظی با توست. در این دوسال، اما فقط۴۲ هزار بخاری از کلاس‌ها رفتند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، عوارضی که اگر در بودجه سال آینده آموزش و پرورش افزایش، و بطور کامل هم اختصاص پیدا کند، سال ۹۹ سال خداحافظی با بخاری‌های غیر استاندارد مدارس خواهد بود.

مرمت میراث مکتوب

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مرمت آثار تاریخی باید شرایط نور و دما و رطوبت در وضعیت استاندارد باشد تا در مراحل مختلف مرمت، آسیبی به این آثار تاریخی وارد نشود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ ایران جزء آن‌ دسته از کشورهایی است که بیشترین کتب تاریخی و خطی را در اختیار دارد، که نیازمند حفاظت و مرمت دقیق است. برای مرمت کتاب‌های تاریخی از آزمایشگاه تشخیص و درمان بیماری‌های قدیمی و خطی استفاده می‌کنند که در آن نمونه‌برداری‌های میکروسکوپی انجام می‌شود.

بصیرت رمز موفقیت جامعه اسلامی در برابر دسیسه‌های دشمنان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، گفتگوی ویژه اخبار قرآنی با کارشناسی دکتر حشمت الله قنبری استاد دانشگاه و پژوهشگر مسائل دینی درباره موضوع «بصیرت رمز موفقیت جامعه اسلامی در برابر دسیسه‌های دشمنان» فردا جمعه ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

طرز تهیه دمی بلغور

تابناکتابناک1 روز قبل
طرز تهیه دمی بلغور دمی بلغور از غذاهای خراسان جنوبی و منتسب به شهرستان بشرویه است که پایه …طرز تهیه دمپختک دمپختک یا دم‌پختک، یک خوراک سنتی ایرانی است که پایه آن برنج است و در …طرز تهیه پلو شوشتری پلو شوشتری یکی از انواع پلوهای ایرانی است و همانگونه که از نامش مشخص …طرز تهیه دوغ محلی گازدار و آبدوغ خیار دوغ نام گونه‌ای نوشیدنی لبنی است که از ترکیب آب و ماست به دست می‌آید …. طرز تهیه یتیمچه «یتیمچه» غذایی ساده است که از سبزیجات با پایه بادمجان استفاده می‌کنند …طرز تهیه تره کباب تره کباب یکی از غذاهای سنتی مناطق کردنشین است که با مرغ تهیه می‌شود و از …طرز تهیه ترشی لیته و دلمه بادمجان ترشی لیته یا ترشی بندری یکی از انواع ترشیجات است. در این ترشی از هویج، …طرز تهیه عدس پلو عدس‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که برنج، عدس و نمک و روغن …طرز تهیه خورش تره خورش تره یکی از غذاهایی است که در مناطق کردنشین تهیه می‌شود و هم‌خانواده …طرز تهیه قلیه بادمجان قلیه بادمجان رو به عنوان یه غذای گیلانی میشناسند اما این غذا در نقاط …طرز تهیه زیره پلو با مرغ «زیره پلو» یک غذای سنتی کرمانی است که همانگونه که از نامش مشخص است با …طرز تهیه سه نوع ته دیگ با برنج کته ته دیگ یکی از ته دیگ به قسمتی از پلو که به ته دیگ چسبیده و برشته شده …دستور پخت خورش آلو اسفناج خورش آلو اسفناج یکی از خورش‌هایی است که به واسطه ترکیبش، برخلاف برخی …طرز تهیه تاس کباب تاس کباب یکی از غذاهای ایرانی است که به واسطه تهیه در ظرف سفالی تاس به …طرز تهیه پاکوره با سس تمبر هندی «پاکوره» یک غذایی فوری هندی و در اصل از گجرات است که به صورت گلوله‌های …طرز تهیه شامی برنج شامی یا شامی کباب یکی از غذاهایی است که در ایران، هند و افغانستان تهیه و …دستور پخت رشته پلو «رشته پلو» رشته‌پلو یکی از انواع پلوها در آشپزی ایرانی است که بیش‌تر با …دستور پخت قنبرپلو قنبرپلو نام یکی از غذاهای شیرازی است که طرفداران خاص خود را دارد و …طرز تهیه کاچی کاچی یک دسر ایرانی است که به عنوان واسطه اصلی غذا با نان نیز سرو می‌شود ….
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
گفتم آیا گروه ریگی که سابقه ترور دارد، دستشان به افراد برسد، خوششان می‌آید؟ از هیچ کسی اسمی نبردم. ایرناپلاس: اما شما کلمه خانم را به کار بردید و به فراخوان خانمی اشاره کردید. بله؛ مثل این که یک نفر بگوید اگر دزد وسایلتان را ببرد خوشتان می‌آید؟ گروه ریگی به تروریسم و آدم‌کشی معروف است. گروه ریگی جنایت جنسی کرده تا حالا؟ اصلا نبوده است. وی در پایان با اشاره به توصیه برخی افراد درباره لزوم عذرخواهی کردن، گفت: به من زنگ می‌زنند که عذرخواهی کن، از چی عذرخواهی کنم؟ عذرخواهی ندارد.

اخبار بیشتر