ظریف با خبرنگاران گفتگو کرد + فیلم‌هایی درباره وزیر خارجه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

ظریف با خبرنگاران گفتگو کرد + فیلم‌هایی درباره وزیر خارجه

قطع نشست خبری ظریف از شبکه خبر

رکناخبرگزاری رکنا
قطع نشست خبری ظریف از شبکه خبر
رکنا: پخش زنده برنامه نشست خبری وزیر امور خارجه کشورمان که امروز به منظور گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شد، با توقف در پخش از شبکه خبر همراه بود.

قطع نشست خبری ظریف از شبکه خبر - 1

به گزارش رکنا، در این نشست خبری، محمدجواد ظریف - وزیر امور خارجه - به سوالات خبرنگاران داخلی پاسخ داد.

اما این نشست در حالی از همان ابتدای پخش، هنگام طرح پرسش‌هایی درباره برخی روزنامه‌های خاص و نیز مسائل منطقه همچون عربستان، برای دقایقی با قعطی همراه شد.

موسوی، سخنگوی وزارت خارجه، خدادی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد، علی ربیعی، سخنگوی دولت، پرویز اسماعیلی، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس‌جمهور و حجت الاسلام دعایی، مدیر مسئول روزنامه اطلاعات نیز در این نشست حضور داشتند.

پخش این نشست به دلیل همزمان با اخبار سراسری ساعت ۱۳ و همچنین اذان مغرب پایان یافت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

دلیل تحریم محمدجواد ظریف از زبان خودش

مهرخبرگزاری مهر
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در نشست خبری با خبرنگاران، ماجرای دیدارش با سناتور آمریکایی و دلیل اصلی تحریم خود را شرح داد.

ربیعی به ظریف: حق ندارید دلتان از نامهربانی‌ها بگیرد

الفخبرگزاری الف
ربیعی به ظریف: حق ندارید دلتان از نامهربانی‌ها بگیرد
سخنگوی دولت خطاب به ظریف گفت: شما حق ندارید دلتان از نامهربانی‌ها و خصومت‌ها بگیرد، هر چه بیشتر خصومت کنند با شما بیشتر در دل و روح جامعه ایرانی جای خواهید داشت.

به گزارش ایسنا، ‌ علی ربیعی در برنامه گرامیداشت روز خبرنگار در وزارت خارجه، ‌ اظهار کرد: بعد از برجام وقتی در اجلاس‌هایی حضور می‌یافتم در میان مقاماتی که در مسند سیاسی و اقتصادی بودند، بازتاب نگاه‌ و تغییر فضا ناشی از اقدامات ظریف و برجام را احساس می‌کردم.

وی گفت: در هیچ دوره‌ای این گونه کاخ سفید علیه ایران و دولت - ملت بسیج نشده بود و در هیچ دوره‌ای این‌گونه براندازان اسلحه به‌ دست داخلی در کاخ سفید به همراه دشمنان خارجی حضور نداشتند. در هیچ دوره‌ای دشمنان بر عملیات روانی علیه ایران اینگونه مسلط نشده بودند. امروز این خاک ما نیست که مورد هجوم قرار گرفته، بلکه معیشت‌ها و زیست کرامت انسانی مورد هجوم است.

سخنگوی دولت ادامه داد: امروز دشمن می‌خواهد در خانه و خانواده و افکار عمومی و بیمارستان‌ها دشمنی خود را ابراز کند. در عین حال باز هم فکر می‌کنم در هیچ دوره‌ای این طور افکار عمومی ما متوجه سیاست خارجی نبوده و افکار عمومی در معرض تناقض‌های با منفعت‌های کوتاه‌مدت وجود نداشته است؛ اما جامعه و افکار عمومی برای مقابله با خصومت‌ها به شدت تاب‌آور است.

ربیعی تصریح کرد: امروز ایران به تلاش‌های رسانه‌ای ما معطوف است و به درستی رسانه‌ها سربازان خط اول این مبارزه‌ هستند. کلاشینکف‌ها و تانک‌های چیفتن قلم‌ها و نوشته‌های ماست و اگر مرزی فرو بریزد از میان قلم‌های ما فرو ریخته است.

وی ضمن تبریک روز خبرنگار گفت که اجازه دهید از این فرصت استفاده کنم و بگویم امروز امنیت و تمامیت ارضی ما به فعالیت رسانه‌ها معطوف است.

ربیعی خاطرنشان کرد: ظریف هم یک رسانه است، هم تولید محتوا می‌کند و هم ابزار انتقال پیام است و هم مثل همه رسانه‌ها که در تولید محتوا تا انتقال پیام که دچار پارازیت می‌شود او هم دچار پارازیت می‌شود. اما باید پارازیت‌ها را از رسانه ملی بگیریم و نگدازیم پارازیت‌های داخلی کاری کند که این رسانه خوب و عظیم ما صدایش شنیده نشود.

وی در ادامه برای ظریف آرزوی موفقیت کرد و گفت: باید بگویم مردم شما و وضعیت جامعه را می‌فهمند. روز پنچشنبه هفته گذشته که آمریکا شما را تحریم کرد ما در میان جامعه خبری روز دیپلماسی عمومی را داشتیم؛ از این رو شما حق ندارید دلتان بگیرد و هر چه با شما بیش‌تر خصومت کنند در دل و روح جامعه ایرانی جای دارید.

خواندن خبر در سایت منبع

شوخی وزیر امور خارجه با خبرنگاران: ننویسید ظریف عصبانی بود؛ من اگر داد نزنم صدایم به شما نمی‌رسد + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران
محمدجواد ظریف حین سخنرانی در نشست خبری، درباره بلندی صدایش شوخی جالبی با خبرنگاران کرد.
شوخی وزیر امور خارجه با خبرنگاران: ننویسید ظریف عصبانی بود؛ من اگر داد نزنم صدایم به شما نمی‌رسد + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، دقایقی پیش در نشست خبری و حین سخنرانی، شوخی جالبی با خبرنگاران کرد.

او درباره اینکه با صدای بلند صحبت می‌کند، گفت: ننویسید ظریف عصبانی بود؛ من اگر داد نزنم صدایم به شما نمی‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم/ روایت سید حسن نصرالله از رفاقتش با ظریف

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
روایت جالب سید حسن نصرالله از دوستی اش با ظریف در میان مصاحبه چند روز پیش دبیر کل حزب الله لبنان.

لاریجانی: ظریف نماد ورزیدگی و سختکوشی دیپلماسی ایران هستید

همشهریخبرگزاری همشهری
لاریجانی: ظریف نماد ورزیدگی و سختکوشی دیپلماسی ایران هستید
همشهری آنلاین: رییس مجلس شورای اسلامی در دیدار وزیرخارجه خطاب به وی گفت: شما نماد ورزیدگی و سختکوشی دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران هستید.

رئیس مجلس شورای اسلامی، صبح امروز دوشنبه ۱۴ مردادماه با حضور در وزارت امور خارجه با محمدجواد ظریف دیدار و گفت وگو کرد.

علی لاریجانی در ابتدای این دیدار با تشکر از اقدامات وزیر امور خارجه کشورمان گفت: شما در این عرصه، مجاهدانه و خستگی ناپذیر عمل کردید و دستاوردهای بسیاری را برای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی به ارمغان آوردید.

رئیس مجلس شورای اسلامی، محمدجواد ظریف را دیپلماتی ورزیده و باهوش خواند و ادامه داد: شما به عنوان مسئول سیاست خارجی کشور، با جدیت، هوشمندی، پشتکار و با اقتدار از مصالح ملی دفاع می‌کنید و تلاش‌های شما در عرصه بین المللی موثر بوده است که دشمنان ملت دست به تحریم شما زده‌اند.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار، ضمن تشکر و قدردانی از حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در وزارت امور خارجه اظهار داشت: با تمام توان از منافع ملی و حقوق ملت در عرصه بین المللی دفاع و حمایت می‌کنیم.

هفته گذشته، وزارت خزانه داری آمریکا، محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان را تحریم کرد. کد خبر ۴۵۰۵۳۶

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

شاهکارهای مهندسان صنعت دفاعی در تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پیچیده‌ترین دستاوردهای دفاعی ایران در شرایط ۴۰ سال تحریم و فشار خارجی با سختکوشی متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ساخت انواع تجهیزات پیشرفته دفاعی نام صنعت دفاعی ایران را پرآوازه کرد. یکی از انواع این دستاوردها موشک‌هایی است که مواضع تروریست‌های داعش در سوریه را از فاصله بسیار دور با دقت هدف قرار داد.

کلید اصلی حل مشکلات موجود از زبان رهبر انقلاب

مهرمهر1 روز قبل
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در دیدار امروز خود با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت فرمودند: مسئولان به «تولید داخلی» به عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» توجه کامل کنند.

واکنش رهبر انقلاب به انتقادات تند جوان نخبه‌ ناامید از وضع کشور + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، فیلم کامل انتقادات تند اخیر جوان نخبه‌ی ناامید از وضع کشور در حضور رهبر انقلاب را مشاهده می‌کنید. در ادامه صحبت‌های این جوان نخبه، مقام معظم رهبری به سخنان وی پاسخ دادند. بیشتر بخوانید: تبریک عید غدیر توسط رهبر انقلاب به امام خمینی (ره) در حسینیه جماران + فیلمانتهای پیام/دیدار مقام معظم رهبری با مدال‌آوران المپیادهای علمی و اعضای تیم ملی والیبال جوانان + فیلم

محصولات ایرانی در روستا‌های ساحل عاج

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آبیجان‎، برخی از محصولات تولیدی ایران در دور افتاده‌ترین روستا‌های ساحل عاج بازار فروش خود را پیدا کرده است و به فروش می‌رسد.

فیلم | لحظه عبور شهاب سنگ عظیم در آسمان ایتالیا!

خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.

پاکسازی خان شیخون از تروریست‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از دمشق؛ ارتش سوریه پس از آزادی خان شیخون درصدد پاکسازی و بازگشایی راه ترانزیتی دمشق به حلب است.

اخبار بیشتر