1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

جنجال در شبکه سه!

عکس‌العمل طنازانه قاسمخانی به جنجال در شبکه سه

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
عکس‌العمل طنازانه قاسمخانی به جنجال در شبکه سه

برترین ها: مهراب قاسمخانی با انتشار عکس زیر نوشت:

چه خبر تو تلویزیون خب چهار تا مدیر بیارید یکم از سن دبیرستانشون گذشته باشهو فردا گوینده خبر میره آدامس می‌چسبونه زیر میز مدیر شبکه، اونم میره رئیس گروه فیلم و سریالشو میبره دعوا... آخرشم گریه میکنن، اولیاشون میارن....

عکس‌العمل طنازانه قاسمخانی به جنجال در شبکه سه - 3

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش تند رشیدپور به کنایه اخبار شبکه سه

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
واکنش تند رشیدپور به کنایه اخبار شبکه سه

برترین ها: رضا رشیدپور بعد از عذرخواهی‌اش بخاطر آیتمی که چند روز پیش در «حالا خورشید» پخش کرد و شائبه تمسخر گوینده اخبار شبانگاهی را به وجود آورد اینبار با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به کنایه اخبار شبکه سه واکنش نشان داد.

او نوشت:

«نویسندگان حالا خورشید چند خط شوخی با اخبار نوشتند. برخی همکاران فرمودند که لحن مناسبی نداشته. رسما و صمیمانه عذرخواهی کردم. اما ناباورانه در برابر عذرخواهی، تهدید می شنوم. کاش رمز گشایی می فرمودند که "رشید" پور برای آنکه " سلامت" بماند حواسش دقیقا به چه چیزی باید باشد؟ کاری کنید که تعامل با شما بر پایه احترام شکل بگیرد و نه ترس از سالم ماندن.»

واکنش تند رشیدپور به کنایه اخبار شبکه سه - 4

خواندن خبر در سایت منبع

در شبکه سه چه خبر است؟

فراروخبرگزاری فرارو
در شبکه سه چه خبر است؟

فرارو-یک هفته عجیب برای شبکه سوم سیما پشت سر گذاشته شد. ماجرای برنامه نود و اختلاف فردوسی پور با مدیریت شبکه، پایان بندی سریال دلدادگان و حواشی آن باعث شد که این شبکه در صدر اخبار قرار گیرد. روز گذشته علی فروغی رییس جوان شبکه سه درباره مسائل پیش آمده توضیح داد. او این شبکه را "حرفه ای" معرفی کرد و آن را با "بی بی سی" مقایسه کرد. هنوز یک روز از توضیحات فروغی نگذشته بود که تاخیر در پخش اخبار شبانگاهی با واکنش تند گوینده خبر مواجه شد که بازتاب گسترده‌ای داشت. به نظر می‌رسد حاشیه‌های شبکه سه تمامی ندارد، بسیاری این پرسش را مطرح می‌کنند که در این شبکه چه خبر است؟

در شبکه سه چه خبر است؟ - 2

انتظار می رفت با سخنان فروغی در برنامه حالا خورشید حاشیه‌های شبکه سه پایان یابد اما ظاهرا اینگونه نیست

به گزارش فرارو، دوشنبه شب هفته گذشته پس از آنکه برنامه نود برای دومین هفته پیاپی از شبکه سوم سیما پخش نشد و روابط عمومی این شبکه عادل فردوسی پور تهیه کننده نود را متهم به رفتار "غیر حرفه ای" کرد، رسانه‌ها از احتمال حذف فردوسی پور از نود خبر دادند.

 روابط عمومی شبکه سه اعلام کرد: "با عنایت به رفتار غیرحرفه‌ای تهیه کننده و مجری برنامه نود در عدم پخش این برنامه بعد از بازی انگلیس-اسپانیا در دوشنبه گذشته و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش، برنامه مذکور این هفته پخش نخواهد شد."

در این بین موضع گیری معاونت سیما در انتقاد از فردوسی پور نیز بی تاثیر نبود.

در این شرایط ناظران معتقد بودند که جنگ قدرتی در شبکه سوم سیما به راه افتاده است و علی فروغی مدیر جوان این شبکه به دنبال محکم کردن جایگاه خود است. بر این اساس این تصور قوت گرفت که او می‌خواهد کنترل بیشتری بر عملکرد برخی چهره‌های مستقل و محبوب تلویزیون همچون عادل فردوسی پور داشته باشد.بیشتر بخوانید: جنگ قدرت در شبکه سه؛ فردوسی‌پور حذف می‌شود؟!

زمزمه‌های حذف فردوسی پور از نود با واکنش‌های فراوانی در میان افکار عمومی روبه رو شد و علی فروغی رییس شبکه، تحت فشار رسانه‌ای قرار گرفت. شاید به همین خاطر بود که سه شنبه هفته گذشته عادل فردوسی پور به عنوان گزارشگر بازی حساس پرسپولیس و السد قطر انتخاب شد. با این حال سایه حذف همچنان بر سر عادل وجود داشت.

تا اینکه روز گذشته علی فروغی در برنامه "حالا خورشید" با اجرای رضا رشیدپور حاضر شد و از پخش مجدد برنامه نود در این شبکه خبر داد. فروغی گفت که این برنامه دوشنبه این هفته هم به دلیل همزمانی با اربعین پخش نمی‌شود، اما در ادامه پخش آن با اجرای عادل فردوسی‌پور از سر گرفته می‌شود. او همچنین گفت که به رغم محبوبیت برنامه نود، مردم از تصمیم‌هایی که "قاطعیت منطقی و عقلانی" داشته باشند، حمایت می‌کنند.

علی فروغی با اشاره با اخراج جرمی کلارکسون، مجری پیشین برنامه "تخت گاز" پس از درگیری با تهیه‌کننده برنامه گفت: ‎"ما خود را با بی بی سی مقایسه می‌کنیم، چون شبکه سه یک رسانه حرفه‌ای و جدی است. "

علی فروغی همچنین گفت که پخش بازی اسپانیا و انگلیس از شبکه سه تلویزیون ایران بجای شبکه ورزش، به دلیل همزمانی آن با بازی "ایسلند و سوئیس" بوده و این تصمیم در "شورای کنداکتور" گرفته شده است. فروغی گفت ما از فردوسی پور خواستم بعد از بازی نود را اجرا کند، اما او مخالفت کرد.

در شبکه سه چه خبر است؟ - 12

قرار است نود به زودی از شبکه سه پخش شود این در حالی است که فردوسی پور از رویکرد خود عقب نشینی نکردبا این حال عادل فردوسی پور به صراحت اعلام کرد که "مخالف پخش نود نبوده است". او گفت: «شاید واقعا سوءتفاهمی رخ داده است.»

عادل فردوسی‌پور همچنین در پاسخ به علی فروغی که از او به دلیل "مطرح کردن مسائل خانواده تلویزیون در بیرون" انتقاد کرده بود، گفت: «به هر حال در هر مجموعه‌ای اختلاف سلیقه وجود دارد. اصلا قرار نیست من و فروغی مثل هم فکر کنیم. البته کاملا همه دیسیپلین و اصول حرفه‌ای را رعایت کرده‌ام. من اصول را می‌دانم. اتفاقی که دو هفته قبل جناب فروغی درباره آن صحبت کرد همانطور که گفته شد یک اختلاف سلیقه بود. اینکه بازی در شبکه سه پخش شود تصمیمی بود که من می‌توانستم با آن مخالف باشم، ولی تصمیمی بود که در نهایت گرفته شد و من هم به تصمیم شبکه احترام گذاشتم.»

به این ترتیب به نظر می‌رسد گفت وگوی زنده رضا رشیدپور با مدیر شبکه سه و عادل فردوسی پور هم سطح اختلافات را به تصویر کشید و هیچ یک از طرفین از مواضع خود عقب نشینی نکردند. پس از این برنامه رضارشیدپور در یادداشتی اینستاگرامی از عادل فردوسی پور گلایه کرد که چرا به "اختلافات و سوء تفاهم ها" تاکید کرده است.

حالا باید دید در روز‌های آینده سرنوشت برنامه نود و فردوسی پور چه می‌شود.

در شبکه سه چه خبر است؟ - 17

پانته آ بهارم بازیگر دلدادگان شبکه سه را به بدقولی مالی متهم کرد

جنجال دلدادگان

اما دومین جنجال هفته اخیر شبکه سه سیما به ماجرای پایان بندی عجیب و ضعیف سریال پر بیننده دلدادگان باز می‌گردد که با واکنش انتقادی فراوانی روبه رو شد.

ابتدا بهرام بازیگر نقش "افسانه" در پستی در صفحه شخصی خود نوشت: "پایان افسانه این نبود، اگر بدقولی صداو سیما نبود؟! افسانه برای نجات پسرش، توسط هاتف کشته می‌شد. "

پس از آن ایرج محمدی تهیه‌کننده سرالم «دلدادگان» درباره ادعای این بازیگر در فضای مجازی گفت: «در تمام سریالها به خاطر شرایط اقتصادی و مشکلاتی به وجود می‌آید. سازمان صدا و سیما با تمام توان حمایت‌های مالی را انجام داد، ولی به علت وسیع بودن پروداکشن، پرداخت‌ها کمی به مشکل برخورد. اما من به عنوان تهیه کننده تمام تلاشم را برای رفع این مشکل انجام دادم. تمام عوامل این سرال با این مشکلات ما را همراه کردند جز یک بازیگر که به شدت بازیگر توانمند و خوبی است، ولی در سکانس نهایی حاضر نشد.»

محمدی همچنین در نشست خبری در این باره توضیح داد: "ما در این سریال فقط دو هفته توقف داشتیم که ان هم برای رفتن از فصل دو به یک بود. اما متاسفانه خانم بهرام واکنش متفاوتی داشت. شاید به لحاظ قراردادی حق با او باشد، اما من معتقدم حق با مخاطب است."او با بیان اینکه مدیریت یک تهیه کننده جایی است که در بحران‌ها بتواند گروه را مدیریت کند، گفت: «دو سه بار هادی و کایدان با او صحبت کردند و حتی با دسته گل به منزلشان رفتیم، اما او نپذیرفت. حتی دو بار صحنه تصادف را تکرار کردیم، اما خانم بهرام نیامد. ما برای او احترام قائلیم، اما دیگر نتوانستیم پروژه را تعطیل کنیم، چراکه دوستان دیگر با پروژه‌های دیگر قرارداد داشتند.».

اما پانته‌آ بهرام به این روایت واکنش نشان داد و روایت دیگری را مطرح کرد.

بهرام گفت: «قرارداد من اردیبهشت ماه تمام شد و همچنان بخش زیادی از دستمزدم را دریافت نکرده بودم، تهیه‌کننده می‌گفت: تلویزیون پول نداده من هم پول ندارم. در ادامه صحبت با تهیه‌کننده، با این وجود از آنجا که از قبل هم گفته بودم خرداد امسال یک سفر کاری دارم (که این سفر از یک سال پیش برنامه‌ریزی شده بود و امکان تعویق نداشت) و ۷ روز نیستم اجازه بدهید از سفر برگردم و بعد، بخش پایانی کار را تصویربرداری می‌کنیم.»

او افزود: «تهیه‌کننده اول با سفر من مخالفت کرد که من اعلام کردم سفر از پیش، برنامه‌ریزی شده و باید بروم و شما هم تا تیرماه فیلمبردای دارید بنابراین به بخش پایانی خواهم رسید که در جوابم گفتند ممکن است نشود.»

این بازیگر ادامه داد: «درحالی که روز دوشنبه از سفر برگشتم، این دوستان روز شنبه فیلمبرداری کرده بودند و اگر واقعا می‌خواستند من باشم ۲ روز تامل می‌کردند که نکردند و من هم هیچ وقت نفهمیدم چرا؟ اما با تمام بدقولی‌های مالی باز هم حاضر به همکاری بودم.»

او با بیان اینکه "سیستم صدا و سیما تبدیل به یک سیستم برده‌داری شده است"، تاکید کرد: «بسیاری از همکاران من اساساً درآمدشان از همین صدا و سیماست و گروه دیگر هم صدا و سیما برایشان پایگاهی است که همیشه باید بتوانند به آن برگردند و این پایگاه را برای خود حفظ کنند بنابراین طبیعی است که پشت سازمان بایستد تا پانته‌آ بهرام به عنوان یک فرد.»

با وجود این بحث‌ها در فضای رسانه‌ای کشور میان پانته‌آ بهرام و عوامل سریال دلدادگان، اما روز گذشته علی فروغی مدیر شبکه سه هم به این اختلاف ورود پیدا کرد. او گفت: «پانته‌آ بهرام می‌توانست مطالبه خودش را به گونه‌ای دیگر پیگیری کند نه اینکه یک کار عجیب و غیرحرفه‌ای انجام دهد.» به گفته فروغی "ما چنین اتفاقی را پیگیری می‌کنیم که باب نشود و این اشتباه ادامه پیدا نکند. "بیشتر بخوانید: مدیر شبکه سه: اتفاق غیرحرفه‌ای خانم بازیگر را پیگیری می‌کنیم

تاخیر در پخش اخبار

در حالی که به نظر می‌رسید قرار است با سخنان مدیر شبکه سه در برنامه حالا خورشید حاشیه‌های این شبکه پایان یابد، اما ناگهان شبکه گذشته اتفاق غیر منتظره‌ای رخ داد. یکشنبه شب پخش نخستین قسمت از سریال مناسبتی «حوالی پاییز» به کارگردانی حسین نمازی، باعث به‌هم خوردن کنداکتور شبکه سه شد. این در حالی است که این سریال، مانند پخش زنده یک مسابقه ورزشی، غیر قابل پیشبینی نبود!

در همین راستا در اتفاقی نادر اخبار شبانگاهی با ۱۰ دقیقه تاخیر پخش شد. پس از آن گوینده خبر در موضع گیری غیر منتظره گفت: «از بی نظمی و رفتار غیر حرفه‌ای که بابت تاخیر در پخش خبر شد، عذرخواهی می‌کنم!»

این انتقاد شدید در حالی رخ داد صبح همان روز مدیر شبکه سه، این شبکه را بسیار "حرفه ای" توصیف کرده و از درز دادن اختلافات داخلی در شبکه انتقاد کرده بود.

پس از این اتفاق در فضای مجازی بسیاری به این موضوع پرداختند. کاربران واکنش تند گوینده خبر را عجیب توصیف کردند.

اتفاقات اخیر در شبکه سه کار را به جایی کشاند که امروز حسام الدین آشنا عضو شورای نظارت بر صداوسیما در توئیتی اعلام کرد: «امروز درخواست کردم مسائل اخیر شبکه سه در دستور کار شورای نظارت بر صدا و سیما قرار بگیرد.»

البته بسیاری از ناظران معتقدند تصمیمات و جلسات شورای نظارت تاثیری بر روند عملکرد سازمان صداوسیما ندارد.

در شبکه سه چه خبر است؟ - 37

مدیر جوان شبکه سه علاقه زیادی به استفاده سلبریتی ها دارد

در کنار حاشیه‌های اخیر شبکه سه، روز گذشته علی فروغی از بازگشت بهروز افخمی به این شبکه و اجرای سری جدید برنامه سینمایی "هفت" خبر داد. این تصمیم نیز در نوع خود جالب توجه است. شبکه سه در دوران مدیریت فروغی به محلی برای جولان سلبریتی‌ها تبدیل شده است و بازگشت فروغی به این شبکه نیز می‌تواند در همین راستا باشد.

فروغی درباره استفاده از سوپراستار‌ها در برنامه‌های شبکه سه گفت: «یکی از چیز‌هایی که به یک برنامه کمک می‌کند چهره بودن مجریان و برنامه‌سازان آن است که مصداق بارز آن محمدرضا گلزار که محبوبیت هم دارد و هفته به هفته برنامه پخته‌تر و اجرای این بازیگر هم هر روز بهتر می‌شود. ما در این مدت از شجاعت، شفافیت به عنوان رویکرد‌های اصلی و توجه به دختران و خانم‌ها در دستور کار قرار دادیم.»

خواندن خبر در سایت منبع

دعوای معاونت سیاسی با شبکه سه روی آنتن زنده تلویزیون

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
دعوای معاونت سیاسی با شبکه سه روی آنتن زنده تلویزیون

نژلا پیکانیان: در اتفاقی نادر در تاریخ ۴۰ ساله رسانه ملی ، معاونت سیاسی سیما و یکی از شبکه ها وارد جنگی علنی شده اند. معاونت سیاسی که از دیرباز مستقل از تمام شبکه ها با نظمی بروکراتیک تمام بخش های خبری‌اش را روی آنتن می‌برده و حتی همیشه این بحث وجود داشته که سیاست‌های اعمالی‌شان را فراتر از ریاست صدا و سیما پی می‌گیرند. در شبکه ۳ و مدیریت جدیدش اما این اقتدار یکباره نادیده گرفته شد و مهمتر از این چشم پوشی به کنداکتور که علی فروغی در مقام مدیر شبکه ۳ به آن بالیده بود و دلیل اصلی برخورد با عادل فردوسی پور در برنامه ۹۰ را عدم رعایت قوانین کنداکتور اعلام کرد، بعد از اعتراض معاونت سیاسی به اقدام شان در زیر پا گذاشتن کنداکتور ، به این اعتراض هم حمله کردند و آن را به تمسخر گرفتند.

صبح دوشنبه بسیاری از بیننده های تلویزیونی شوکه شدند . جعفر صافی بنیان گذار  شبکه سه یکی از آنهایی است که می گوید باور چنین رفتاری برایش سخت است؛«راستش من خودم یکی از آنهایی بودم که می گفتم شبکه ۳ نیازی به پخش اخبار ندارد اما این تصمیمی بود که گرفته شد. در همه دنیا رسم است که خبر تایمی دقیق و مشخص دارد و اینکه برای یک برنامه تولیدی ، زمان بندی‌اش عوض شود عرف نیست. از آن بدتر البته این است که اختلافات را روی آنتن زنده مطرح کنند.»

دعوای کنداکتور

 بعد از حضور روز گذشته (یکشنبه ۶ آبان) علی فروغی در برنامه «حالا خورشید» دوباره حاشیه‌های زیادی به وجود آمد و تب حرف و حدیث‌های گوناگون درباره «نود» و عادل فردوسی‌پور بالا گرفت. اما همه چیز به آنتن زنده ختم نشد و واکنش‌ها بعد از پایان برنامه هم ادامه پیدا کرد، اینبار اما پای رضا رشیدپور هم  به ماجرا باز شد و او در فضای مجازی نسبت به اظهارنظرهای فروغی در برنامه واکنش نشان داد.

فروغی در برنامه روز گذشته «حالا خورشید» درباره مسائل مختلفی حرف زد، رعایت دقیق کنداکتور در این شبکه و پخش برنامه ها با هماهنگی شورای کنداکتور شبکه سه یکی از محورهایی بود که او درباره‌اش حرف زد. نظمی که فروغی از آن می‌گفت اما ۲۴ ساعت هم طول نکشید و اتفاقی عجیب در شب گذشته باعث شد تا هرچه فروغی رشته بود تنها در چند دقیقه پنبه شود.

اوج این بی‌نظمی دیشب روی آنتن زنده تلویزیون رخ داد و به دلیل پخش سریال جدید این شبکه، «حوالی پاییز» خبر شبانگاهی ساعت ۲۲ به دقایقی تاخیر روی آنتن رفت. این اتفاق باعث شد گوینده این بخش خبری با لحنی نسبتا عصبانی و کنایه‌آمیز نسبت به تغییری که در کنداکتور شبکه سه به وجود آمد و باعث پخش با تاخیر خبر ساعت ۲۲ شد واکنش نشان دهد. گوینده خبر این اتفاق را غیرحرفه‌ای دانست در ابتدای اخبار گفت: «از بی نظمی و رفتار غیر حرفه ای که بابت تاخیر در پخش خبر شد، عذرخواهی می‌کنم!»

واکنش تند از مدیوم رشیدپور

همه این ماجراها اما زمانی عجیب‌تر شد که رفتار گوینده بخش خبری شب گذشته در برنامه «حالا خورشید» امروز مورد تمسخر قرار گرفت و در اقدامی عجیب رشیدپور در برنامه‌اش به وضوح گوینده خبر را مسخره می‌کند. رشیدپور که ۲۴ ساعت قبل بیش از یک ساعت آنتن برنامه اش را به علی فروغی داده بود تا در همین برنامه درباره کار حرفه ای این شبکه صحبت شود بعد از غیر حرفه ای خوانده شدن شبکه سه توسط معاونت سیاسی سیما واکنش تندی به این اتفاق داشت. او به همراه پارتنرش «نشاط» متنی اغراق شده از اعتراض شب گذشته رکوعی اخبارگوی خانم را به تمسخر گرفتند و اعلام کردند به دلیل تغییر کنداکتور قهرند و دیگر خبر پخش نمی کنند. 

اتفاقی بی سابقه برای ادامه دادن یک دعوای بی سابقه روی آنتن سیما!

واکنش رسمی مسئول روابط عمومی خبرساز!

اما امروز روابط عمومی شبکه سه درباره تاخیر در پخش سریال و خبر ساعت ۲۲ اعلام کرد که شب گذشته هنگام کپی قسمت اول سریال روی سرور پخش، سرور دچار مشکل فنی شد و رفع مشکل سرور و رساندن سریال «حوالی پاییز» چند دقیقه ای طول کشید که باعث تاخیر در پخش خبر نیز شد.

این واکنش درحالی اتفاق افتاده که شبکه با اعتراضی تند و تمسخر به معاونت سیاسی پاسخ داده اما در مقام رسمی برایش توضیحات فنی آورده است.

این اعتبار رسانه ملی است!

دعوا میان تلویزیونی‌ها بالا گرفته و کاملا مشخص است که همه در پی جواب دادن مستقیم و غیرمستقیم به یکدیگر هستند. معاونت سیاسی که بخش‌های خبری زیر مجموعه آن هستند از بی‌برنامگی و بی‌نظمی در کنداکتور شاکی می‌شود و عصبانیتش را نشان می‌دهد و از آن طرف هم یک برنامه اعتراض دیگری را مسخره می‌کند. در میان این همهمه اما این سوال مهم به وجود می‌آید که جای این جنجال‌ها روی آنتن زنده است؟

پرسشی که جعفر صافی درباره اش می گوید:«این دعوا و اتفاقات اخیر از این دست، حکایتش ، حکایت خانواده ای است که اختلافات درونی شان را می برند و برای اعضای فامیل یا در و همسایه تعریف می کنند. بعد از مدتی دیگر چه اعتبار و آبرویی برای آن خانواده در فامیل می ماند؟ راستش واقعا این اتفاق قابل توجیه نیست.»

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.

۲ ایده جالب برای درست کردن نیمرو! +فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
رکنا: یک کارگر به طرز بسیار عجیبی بار جابه‌جا می‌کند. رکنا: سردار آزمون با حضور در روستا آق قلا به کمک هموطنان خود پرداخت. حوادث رکنا: گزارشی وحشتناک و به شدت تکان دهنده از فردی که شغلش تولید امامزاده‌های جعلی و…

بهروز نعمتی: سعید جلیلی اصرار داشت که لایحه پالرمو زودتر تصویب شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف23 ساعت قبل
در روزهای آغازین حادثه نیز گفته می‌شد که عمق آب در برخی مناطق سیل‌زده به ۲ تا ۳ متر رسیده بود. حالا در این شرایط که وضعیت مردم اصلا خوب نبوده و اوضاع در گلستان بد گزارش می‌شود، هیچ خبری از رئیس جمهور روحانی نیست و وی تنها به انتشار چند پیام اکتفا کرده است! این مسائل نشان دهنده بی‌توجهی و بحران مدیریتی برای کمک به مردم گرفتار شده در سیل را دارد و اوضاع دولت تدبیر را نشان می‌دهد. اگر دولت تا دیروز می‌توانست مقصر چنین وضعیتی را تحریم‌ها اعلام کند امروز بدلیل تعلل در مدیریت بحران سیل می‌خواهد به چه دستاویزی متوسل شود. لازم به گفتن نیست با این گونه اقدامات اندک امید مردم نسبت به دلسوزی مجموعه دولت از بین خواهد رفت.
آخرین خبرآخرین خبر1 روز قبل
ضرغامی به روحانی: خودتان چکمه به پا کنید! باشگاه خبرنگاران/ عزت‌الله ضرغامی برای حل مشکلات سیل‌زدگان استان گلستان خطاب به رئیس جمهور در توئیتر پستی منتشر کرد. عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی در صفحه شخصی شبکه اجتماعی خود پستی را خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور منتشر و به او توصیه کرد شخصا وارد میدان شود و چکمه به پا کند. رئیس جمهور محترم، تعطیلات را موقتا رها کنند و با چکمه بلند سفید وارد صحنه شوند و دستور دهند. امروز وزیر کشور خبر داد استاندار گلستان به دلیل یک مشکل خانوادگی به خارج از کشور رفته است.

اخبار بیشتر