میعاد صالحی به دستور روحانی از ریاست صندوق بازنشستگی کشور برکنار شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

میعاد صالحی به دستور روحانی از ریاست صندوق بازنشستگی کشور برکنار شد

نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد

ایلناخبرگزاری ایلنا
نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد
مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری امروز برگزار می‌شود.

نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم معارفه سرپرست جدید صندوق بازنشستگی کشوری، با حضور وزیر کار، مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران و معاونان صندوق امروز برگزار می‌شود.

سیدمیعاد صالحی مدیرعامل ۳۷ ساله صندوق بازنشستگی کشوری بعد از چهار ماه فعالیت در صندوق بازنشستگی شب گذشته از سمت خود برکنار شد.

گفته می‌شود برکناری صالحی با دستور رئیس جمهور انجام شده است.

نعمت‌الله ایزدی، رئیس هیئت مدیره به عنوان سرپرست، جایگزین وی خواهد شد.

صالحی که در زمان تصدی خود بر صندوق بازنشستگی کشوری مواردی از جمله دریافتی اعضای هیئت مدیره را از طریق توئیتر اعلام می‌کرد در آخرین توئیت خود نوشته بود: «هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر می‌کنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود. گام مهم بعدی، انتشار جزییات پرونده‌ها و پروژه‌های چندصد و چندهزار میلیارد تومانی است»

همچنین در حکمی میعاد صالحی به عنوان مشاور علمی و فناوری وزارت کار معرفی شد.

در حکم وزیر کار آمده است:جناب آقای "میعاد صالحی" با توجه به جایگاه خطیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیشبرد اهداف توسعه‌ای کشور، ضرورت شناخت عمیق‌تر تحولات دنیای فناوری و اتخاذ سیاست‌های هماهنگ حق پیشبرد ماموریت‌ها و برنامه‌های محوله، به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت‌های این مهم در نهادینه‌سازی راهبرد «شفافیت» در ارکان مختلف وزارتخانه، بیش از پیش مطمح نظر است. در ادامه این حکم آمده است: از درگاه ایزدمنان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) توفیقات روزافزون جنابعالی را مسئلت می‌نمایم.

نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد - 11نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد - 12نعمت‌الله ایزدی جانشین سیدمیعاد صالحی در صندوق بازنشستگی کشور شد - 13

خواندن خبر در سایت منبع

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با دستور روحانی برکنار شد

انتخابخبرگزاری انتخاب
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با دستور روحانی برکنار شد
مختاری مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به برکناری میعاد صالحی مدیر عامل جوان صندوق بازنشستگی اظهار کرد: ساعتی پیش با دستور رئیس جمهور، صالحی برکنار شد. صالحی ۳۷ ساله، ۱۰ فروردین امسال بعنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و پس از فقط ۴ ماه برکنار شد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با دستور روحانی برکنار شد - 1

مشاور میعاد صالحی گفت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با دستور رئیس جمهور برکنار شد.

به گزارش «انتخاب»، مختاری مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برکناری میعاد صالحی مدیر عامل جوان صندوق بازنشستگی اظهار کرد: ساعتی پیش با دستور رئیس جمهور، صالحی برکنار شد.

وی تصریح کرد: البته رئیس جمهور از ابتدا نیز با انتصاب وی در صندوق مخالف بود.

صالحی ۳۷ ساله، ۱۰ فروردین امسال بعنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و پس از فقط ۴ ماه برکنار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

میعاد صالحی، مشاورعلمی و فناوری وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی شد

برناخبرگزاری برنا
میعاد صالحی، مشاورعلمی و فناوری وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی شد
​باحکم وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی :

به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ دراین حکم آمده است: جناب آقای «میعاد صالحی» با توجه به جایگاه خطیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درپیش برد اهداف توسعه‌ای کشور، ضرورت شناخت عمیق‌تر تحولات دنیای فناوری واتخاذ سیاست‌های هماهنگ حق پیشبرد ماموریت‌ها و برنامه‌های محوله، به ویژه بهره گیری از ظرفیت‌های این مهم درنهادینه سازی راهبرد «شفافیت» درارکان مختلف وزارتخانه، بیش از پیش مطمح نظراست.

درادامه این حکم آمده است: ازدرگاه ایزدمنان ودرسایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) توفیقات روزافزون جناب عالی را مسئلت می‌کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
با این اوصاف باید از آقای عراقچی پرسید معنای «تا زمانی‌که منافع ایران در برجام تأمین شود، در برجام می‌مانیم»، دقیقا یعنی چه؟! در تاریخ ۸ سپتامبر و یک اکتبر ۲۰۱۸، ایران موشک‌های ذوالفقار، قیام یک و فاتح-۱۱۰ را به سمت مقر تروریست‌ها در کردستان عراق شلیک کرد. در این بین به‌نظر می‌رسد اللمن و مارک فیتزپاتریک، مدیر اجرایی انستیتوی بین‌المللی مطالعات استراتژیک، رویکردی واقع‌بینانه‌تر برای دور نگه داشتن خطرناک موشک‌های ایران ارائه داده‌اند. با این حال اگر دولت ترامپ واقعا خواهان توافق دیپلماتیک برای مهار موشک‌های ایران بود، نباید از برجام خارج می‌شد. از این‌رو باید گفت همین اظهارهای ناشیانه است که باعث می‌شود منافع ملی کشور تحت‌تأثیر قرار بگیرد و تأمین آنها برای کشور میسر نشود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر اینکه مسلمان باید «اشدآء علی الکفار رحمآء بینهم» باشد، گفت: مسلمان اگر بغضی هم داشته باشد، باید نسبت به کفار و دشمنان اسلام باشد نه برادران و دوستان خود. وی افزود: موضوع بدون اولاد بودن پیامبر (ص) را خداوند متعال با سوره کوثر و موضوع بدون جانشین بودن پیغمبر (ص) را خداوند با غدیر پاسخ داد. تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه جبرئیل سه بار در غدیر بر پیامبر (ص) نازل و دستور اعلام جانشینی حضرت علی (ع) را بر پیامبر گرامی اسلام وحی کرد، گفت: اهمیت غدیر در این است که اسلام در غدیر خم تثبیت شد و از اضمحلال و نابودی نجات یافت. تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: امروز کشور‌های عربی منطقه برای برقراری روابط با ایران از یکدیگر سبقت می‌گیرند، زیرا فهمیدن در منطقه ابر قدرتی به نام ایران وجود دارد و ارتباط با آمریکا آن‌ها را به امنیت نمی‌رساند. وی با تأکید بر اینکه پیام غدیر عزت، کرامت، استقلال، آبرو، احترام و شجاعت برای امت اسلام است، خاطرنشان کرد: غدیر می‌خواهد جامعه مسلمانان را جامعه‌ای عزیز، با قدرت، مستقل و مقتدر بسازد.

پاکسازی خان شیخون از تروریست‌ها

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از دمشق؛ ارتش سوریه پس از آزادی خان شیخون درصدد پاکسازی و بازگشایی راه ترانزیتی دمشق به حلب است.

محصولات ایرانی در روستا‌های ساحل عاج

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آبیجان‎، برخی از محصولات تولیدی ایران در دور افتاده‌ترین روستا‌های ساحل عاج بازار فروش خود را پیدا کرده است و به فروش می‌رسد.

بخشی از جدیدترین صحبت‌های ظریف با NBC

مهرمهر17 ساعت قبل
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با NBC گفت: در طول ۲۵۰ سال گذشته همواره از خود دفاع کرده‌ایم و درس‌های خوبی به کسانی که به کشور ما تجاوز کرده‌اند، داده‌ایم.

موشک ایرانی که در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌تواند اسرائیل را هدف قرار دهد +عکس

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
موشک‌های بالستیک ایرانی سرعتی معادل چهارهزار و ۳۰۰‌ متر بر ثانیه داشته و کمتر از ۱۰‌ دقیقه و به اذعان صهیونیست‌ها در مدت هفت دقیقه می‌توانند سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار دهند. رابرت گیتس، وزیر دفاع اسبق آمریکا در سال ۲۰۰۹ گفت: موشک سجیل دارای بردی بالای ۲۰۰۰ کیلومتر است. کارشناسان نظامی در دانشگاه‌ام. آی. تی آمریکا معتقدند، موشک سجیل با بردی حدود ۲هزار کیلومتر، حیرت‌انگیزترین موشک ساخت ایران است. ختس یا پیکان ۳ نوعی سامانه ضد موشک بالستیک است که توسط شرکت صنایع هوایی اسرائیل و شرکت بوئینگ آمریکا طراحی و ساخته شده است. " اخیرا نیز الجزیره به نقل از چند ژورنال غربی، اینفوگرافی را از توان موشکی ایران و انواع آن ترسیم کرد.

اخبار بیشتر