قیمت سکه تمام در بازار آزاد به ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان رسید
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

قیمت سکه تمام در بازار آزاد به ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان رسید

سکه دوباره در یک قدمی ۵ میلیون تومان ایستاد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سکه دوباره در یک قدمی ۵ میلیون تومان ایستاد
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان رسید.

امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 890 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 700 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و 410 هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و 310 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 690 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار 690 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1217 دلار معامله می‌شود که نسبت به روز قبل 16 دلار کاهش داشته است.

 قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی 4763 تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد به 16848 تومان رسیده است.

در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز 1143 تومان اعلام شده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد 4043 تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات 5337  تومان قیمت خورده درحالی که این ارز در بازار آزاد 18 هزار و 870 تومان معامله شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۸/۰۹

تسنیمخبرگزاری تسنیم
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۸/۰۹
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان رسید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 890 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 700 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و 410 هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و 310 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 690 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار 690 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1217 دلار معامله می‌شود که نسبت به روز قبل 16 دلار کاهش داشته است.قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/09قیمت خرید دلار در بانک‎ها 1397/08/09|افزایش بیش از هزار تومانی نرخ‌ ارز

به گزارش تسنیم، قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی 4763 تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد به 16848 تومان رسیده است.

در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز 1143 تومان اعلام شده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد 4043 تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات 5337  تومان قیمت خورده درحالی که این ارز در بازار آزاد 18 هزار و 870 تومان معامله شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نرخ امروز ارز در بازار؛ افزایش قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان

الفخبرگزاری الف
نرخ امروز ارز در بازار؛ افزایش قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان رسید.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 670 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 500 هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و 200 هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و 250 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 680 هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای 18عیار 430 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1230 دلار معامله می‌شود.

قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی 4784 تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد به بیش از 16600 تومان رسیده است.

در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز 1143 تومان اعلام شده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد بیش از 3920 تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات 5390 تومان قیمت خورده درحالی که این ارز در بازار آزاد از 18 هزار و 500 تومان عبور کرده است.

همچنین امروز بانک های عامل قیمت دلار را 10 هزار و 820 تومان اعلام کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، رضا اردکانیان در نشست امروز- دوشنبه- کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با موضوع بررسی رمز ارز‌ها با بیان اینکه از نظر وزارت نیرو در حوزه ارز دیجیتال تنها بحث مصرف برق آن مطرح است، اظهار داشت: وزارت نیرو از ابتدا این موضوع را مطرح کرده که اگر اصل موضوع تولید ارز دیجیتال در کشور پذیرفته شود، این وزارتخانه ملاحظات خود را در حوزه برق مصرفی مطرح می‌کند. این عضو کابینه دولت دوازدهم، با بیان اینکه مصرف برق ارز دیجیتال باید در حد مجاز باشد، افزود: مجلس قانونی مصوب کرده و در آن تکالیف بهره‌برداران غیرمجاز از آب، برق و … را مشخص کرده است که بر این اساس بر فرض مجاز بودن تولید رمز ارز‌ها باید این قانون در این حوزه اعمال شود. برای تولید ارز دیجیتال در ساعات اوج بار محدودیت‌های مصرفی در نظر گرفته می‌شوداردکانیان ادامه داد: با فرض مجاز بودن تولید ارز دیجیتال بحث زمان استفاده از آن مطرح است که در تابستان و ساعات اوج بار برای فعالیت‌های اینچنینی محدودیت‌های مصرفی در نظر گرفته می‌شود. این عضو کابینه دولت دوازدهم با اشاره به تعرفه برق مصرفی در کشور، تصریح کرد: در کمیسیون اقتصادی دولت تعرفه مشخصی برای مزارع تولید ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است که پس از تصویب در هیأت دولت ابلاغ می‌شود.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رضا فیروزه صبح دوشنبه در همایش صادراتی که با حضور رایزن ایران در کشورهای ترکمنستان، سوریه و عراق با هدف توسعه و گسترش روابط تجاری و اقتصادی با کشورهای هدف صادراتی برگزار شد، اظهار کرد: طی سفر رییس جمهور به خراسان شمالی ۹ تفاهم نامه همکاری با ادراه کل صمت استان به امضا رسید که پنج هزار میلیارد تومان آن مربوط به بخش معدن است. فیروزه افزود: اداره کل صنعت و معدن خراسان شمالی با همکاری اتاق بازرگانی در سفر ریاست جمهوری به خراسان شمالی توانست در صدر جدول پیشنهادات، فرصت‌های سرمایه گذاری قرار بگیرد. وی در ادامه بیان کرد: فرهنگ سازی و آموزش نادرست دلیل اصلی افت صادرات خراسان شمالی در سه ماه نخست امسال بوده است. مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با تاکید بر اینکه نتیجه نداشتن فرهنگ سازی و آموزش صحیح، افت صادراتی می‌شود، گفت: ضرورت دارد میزان کار در حوزه صنعت و معدن شتاب بیشتری بگیر چرا که حلقه آخر این موضوع صادرات و تجارت است. محمد صمدی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی در ادامه این همایش گفت: این اتاق رتبه پنجم را در بین اتاق‌های بازرگانی کشور و رتبه اول برگزاری آموزش را در سطح کشور از طرف موسسه عالی اتاق بازرگانی کسب کرده است.
ایبناایبنا17 ساعت قبل
به گزارش ایبنا، در پیام تسلیت عبدالناصر همتی آمده است که مشیت و اراده الهی بر این تعلق گرفت که یکی از مدیران عالم و خوشنام شبکه بانکی کشور را ناباورانه از دست بدهیم. خبر درگذشت مرحوم دکتر رامین پاشایی فام، معاون اقتصادی اسبق بانک مرکزی که بدون تردید نام نیک و جاودانش تا ابد بر تارک عرصه بانکداری ایران خواهد درخشید، مایه تاسف و تاثر اینجانب و همکارانم شد. ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز ایشان، برای روح آن مرحوم، شادی و علو درجات از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
او افزود: بیش از ۶۰ درصد قطعات پژو ۳۰۱ با استفاده از توان فناوران و دانشمندان ایرانی داخلی سازی شده است. او افزود: شرکت دانش بنیان در این ۲ قسمت وارد شده و در اواخر سال ۹۷ مجموعه‌ها از نظر فناوری بررسی و نمونه هایی تولید ساخته شده است. او افزود: شرکت دانش بنیان مشکلات بخش سخت افزاری و نرم افزاری بخش موتور را حل کرده‌اند و نیاز کشور را برطرف کرده‌اند. استفاده از توان فناوران و دانشمندان در تولید قطعات خودرواو گفت: در صادرات قطعات دانش بنیان هنوز فاصله داریم و وقتی به استاندارهای لازم برسیم می‌توانیم از صادرات صحبت کنیم. مدیرعامل شرکت دانش بنیان افزود: همکاری ما با شرکت ایران خودرو توسعه یافته است و تمام نیازها بدون فوت وقت در اختیار شرکت ایران خودرو قرار داده شده است.
ایسناایسنا13 ساعت قبل
عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی مشهد با اشاره به اینکه در دهه‎های اخیر جمعیت جامعه روستایی از ۷۰ درصد به ۲۶ درصد در استان خراسان‌رضوی کاهش یافته است، گفت: اگر به همین منوال پیش برویم زندگی روستایی به طور کامل مضمحل می‌شود. وی عنوان کرد: در فاز یک این پروژه ۴۶۲ روستا در ۳۱ دهستان و شهرستان استان مدنظر ماست تا این برنامه در این روستاها اجرا شود. سخدری ادامه داد: جهت‌گیری نامناسب الگوی توسعه اقتصادی روستایی، افت سفره‌های زیرزمینی، انجام طرح‌های موضعی و اغلب موازی در سازمان‌های متولی و موثر، خلاهای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری و معضلات نهادی از جمله مشکلات توسعه اقتصاد روستایی است. عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی مشهد عنوان کرد: به دلیل ایجاد کسب و کار و شغل و درآمد کم و مسن شدن جامعه روستایی و … زندگی روستایی دچار زوال شده است. وی گفت: پروژه تعریف کردن هنر نیست، بارها اعلام شده برای اتمام پروژه‎های نیمه تمام از محل اعتبارات دولتی به چندین سال زمان نیاز است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
کارشناس خریدلیسانس/ فوق لیسانس مدیریت بازرگانی// مهندسی صنایعحداقل ۲ سال سابقه مرتبطدارای روابط عمومی قوی و آشنا به فنون مذاکرهتوانایی شناسایی و منبع یابی تامین کنندگان، مکاتبه و ایجاد ارتباط با آن‌ها و پیشنهاد بهترین گزینهتسلط به نرم افزار آفیستسلط نسبی به زبان انگلیسیشرایط سنی: حداقل ۲۴ سال و حداکثر ۳۱ سالاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. متقاضیان محترم لطفا هنگام ارسال رزومه‌های خود حتما در قسمت Subject ایمیل عنوان «Purchasing Expert» را ذکر نمایند. («ایمیل هایی که فاقد عنوان شغلی می‌باشند، بررسی نمی‌گردند.») آدرس ایمیل: notrika-vacancy@savola. com

اخبار بیشتر