لیورپول برنده جام در مقابل چلسی + تصاویر
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

لیورپول برنده جام در مقابل چلسی + تصاویر

(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد
تیم های لیورپول و چلسی در دیدار سوپرکاپ اروپا با قضاوت استفانی فراپارت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم لیورپول در ضربات پنالتی پیروز بازی شد.

استفانی فراپارت فرانسوی و دستیارانش تبدیل به نخستین داوران زنی شدند که یک بازی فوتبال مردان رقابت‌های یوفا را قضاوت کردند.

به گزارش فرارو، استفانی فراپارت داور ۳۵ ساله فرانسوی اولین داور زنی است که برای قضاوت در یک دیدار مهم اروپایی مردان انتخاب شد و شب گذشته دیدار دو تیم لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را سوت زد.

لیورپول به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان در استانبول به مصاف چلسی به عنوان قهرمان لیگ اروپا رفت. دیداری که نه تنها از حیث تمام انگلیسی بودن جذاب بود بلکه دلیل دیگری به جذابیت‌های آن افزود و آن هم سپرده شدن قضاوت آن به یک داور زن بود.

تیم‌های لیورپول و چلسی در شهر استانبول در دیدار سوپرکاپ اروپا به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم لیورپول در ضربات پنالتی پیروز بازی شد.

دو تیم در پایان ۱۲۰ دقیقه به تساوی ۲-۲ رضایت دادند و لیورپول در پنالتی‌ها با نتیجه ۵-۴ پیروز شد.

یورگن کلوپ پس از پیروزی تیمش در ضربات پنالتی مقابل چلسی در سوپر کاپ اروپا گفت: پس از بازی به داور گفتم که اگر ما به خوبی آن‌ها بازی می‌کردیم می‌توانستیم با ۶ گل در این بازی پیروز شویم. عملکرد درخشانی داشتند. البته به داور گفتم که از تصمیمش برای اعلام پنالتی به سود چلسی خوشحال نیستم اما این دیگر مهم نیست. فشار زیادی روی تیم داوری بود و واقعا عملکرد خوبی داشتند. رویداد تاریخی بود و آن‌ها آرامش خودشان را حفظ کردند. احترام زیادی برای آن‌ها قائل هستم.

فراپارت در ماه آوریل گذشته دیدار تیم‌های آمیان و استراسبورگ در لوشامپیونه را قضاوت کرد تا نخستین داور زن تاریخ این لیگ شود.

در حالیکه پیش از این زمزمه‌های زیادی در خصوص پخش نشدن این بازی از شبکه‌های تلویزیونی مطرح شده بود، این بازی از شبکه ورزش پخش شد. پیش از این شنیده می‌شد صدا و سیما برنامه‌ای برای پخش بازی ندارد اما سرانجام سوپرکاپ اروپا با گزارش فرشاد محمدی مرام از شبکه ورزش پخش شد.

(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 10(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 11(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 12(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 13(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 14(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 15(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 16(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 17(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 18(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 19(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 20(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 21(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 22(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 23(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 24(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 25(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 26(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 27(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 28(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 29(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 30(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 31(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 32(تصاویر) زنی که دیدار لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا را قضاوت کرد - 33

خواندن خبر در سایت منبع

خلاصه بازی لیورپول - چلسی (ویدئو)

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
خلاصه بازی لیورپول - چلسی (ویدئو)
دیار سوپرکاپ اروپا بین دو تیم لیورپول و چلسی با تساوی دو بر دو به پایان رسید که در ضربات پنالتی لیورپول توانست چلسی را شکست دهد.

لیورپول سوپرکاپ اروپا را فتح کرد

همشهریخبرگزاری همشهری
لیورپول سوپرکاپ اروپا را فتح کرد
لیورپول موفق شد با برتری در ضربات پنالتی مقابل چلسی، سوپرکاپ اروپا را فتح کند.

دیدار سوپرجام اروپا چهارشنبه شب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در شهر استانبول میان تیم‌های لیورپول، قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان و چلسی، فاتح لیگ اروپا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ برگزار شد که این بازی پس از تساوی ۲ - ۲ در وقت‌های معمول و اضافه، با پیروزی ۵ بر ۴ لیورپول در ضربات پنالتی خاتمه یافت.

در این دیدار که برای نخستین بار در تاریخ رقابت‌های اروپایی یک داور زن مسابقه فوتبال مردان را سوت زد، نخست این چلسی تحت هدایت فرانک لمپارد بود که در دقیقه ۳۶ توسط اولیویه ژیرو به گل رسید. نیمه نخست با همین یک گل و با پیروزی چلسی به پایان رسید، اما مردان یورگن کلوپ در نیمه دوم خیلی زود گل خورده را جبران کرده و به بازی برگشتند. این گل توسط سادیو مانه در دقیقه ۴۸ به ثمر رسید.

پس از این گل دو تیم موقعیت‌های خود را یکی پس از دیگری به هدر دادند تا با پایان ۹۰ دقیقه، کار به وقت‌های اضافی کشیده شود، جایی که سادیو مانه دومین گل خود و تیمش را در دقیقه ۹۵ به ثمر رساند. نگرانی هواداران چلسی اما خیلی طول نکشید، چرا که داور با یک تصمیم بحث برانگیز، ‌نقطه پنالتی را به نشانه خطای دروازه‌بان لیورپول نشان داد تا آبی‌های لندن توسط جورجینیو در دقیقه ۱۰۱ کار را به تساوی بکشانند.

به این ترتیب همچون وقت‌های معمول، بازی در وقت‌های اضافه هم مساوی خاتمه یافت تا تکلیف مسابقه در ضربات پنالتی مشخص شود. در ضربات پنالتی برای لیورپول به ترتیب روبرتو فیرمینو، ‌ فابینیو، ‌ دیووک اوریگی، ترنت الکساندر آرنولد و محمد صلاح گلزنی کردند. برای چلسی هم جورجینیو، راس بارکلی، میسون مونت و امرسون ضربات خود را به گل تبدیل کردند، اما تامی آبراهام آخرین ضربه چلسی را درست همان جایی زد که دروازه‌بان لیورپول حضور داشت و به این ترتیب ضربه‌اش مهار شد.

با این نتیجه، لیورپول برای چهارمین بار در تاریخش قهرمان سوپرجام اروپا شد. این تیم پیش از این در سال‌های ۱۹۷۷، ‌ ۲۰۰۱ و ۲۰۰۵ فاتح این جام شده بود. تسنیم

کد خبر ۴۵۱۶۸۲

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش سنگربان لیورپول بعد از شب رویایی

ایسناخبرگزاری ایسنا
واکنش سنگربان لیورپول بعد از شب رویایی
سنگربان جدید لیورپول که سهم بسزایی در قهرمانی این تیم در سوپر جام اروپا داشت از هفته رویایی خود گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از elsport، آدریان سنگربان لیورپول شب رویایی را برای خود و تیمش رقم زد. لیورپول در ضربات پنالتی توانست برابر چلسی در سوپر جام اروپا به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

آدریان سنگربان لیورپول که با مهار ضربه پنالتی تامی آبراهام شب درخشانی را رقم زد بعد از بازی گفت: زنده باد لیورپول. هفته رویایی را برای من بود. حضور مدافعان بزرگ در خط دفاعی لیورپول خیال من را راحت کرده است. به خاطر این قهرمانی بسیار خوشحال هستم.

او ادامه داد: هواداران ما از این قهرمانی خوشحال هستند و این ما را هم خوشحال می‌کند. بازی بسیار خوبی بود و با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم.

آدریان در تابستان به لیورپول پیوست. او خیلی زود خود را به ترکیب اصلی رساند تا جایکه آسیب دیدگی آلیسون بگر باعث شد تا آدریان تنها بعد از چند روز خود را به ترکیب اصلی رساند و در چنین دیدار بزرگی در نقش ستاره ظاهر شود.

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم | جشن قهرمانی لیورپول در استانبول

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
تیم فوتبال لیورپول در سوپرجام اروپا توانست در ورزشگاه بشیکتاش استانبول با بردن چلسی در ضربات پنالتی و با نتیجه ۵ بر ۴ قهرمان شود.

یورگن کلوپ: دیدن ایرانیان لیورپولی برایم خوشحال‌کننده بود

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
یورگن کلوپ: دیدن ایرانیان لیورپولی برایم خوشحال‌کننده بود
این خوشحال کننده است که هواداران زیادی داریم ولی برای من این بیشتر خوشحال کننده بود که هواداران زیادی از ایران و تهران که لیورپولی بودند اینجا بودند و از پیروزی ما خوشحال شدند. این نکته بیشتر خوشحال کننده است.
یورگن کلوپ: دیدن ایرانیان لیورپولی برایم خوشحال‌کننده بود - 0

سرمربی تیم لیورپول می‌گوید حضور هواداران ایرانی لیورپولی در فینال سوپر جام فوتبال اروپا برایش بسیار خوشحال کننده بوده است.

به گزارش ایسنا، در دیدار سوپرجام فوتبال اروپا دو تیم لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و چلسی قهرمان لیگ اروپا در استانبول ترکیه مقابل هم قرار گرفتند که نتیجه این بازی در وقت‌های قانونی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید و شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند در ضربات پنالتی شاگردان فرانک لمپارد را پنج بر چهار شکست دهند.

یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول در کنفرانس خبری بعد این بازی و در پاسخ به سوال ایسنا، درباره ایرانیان هوادار لیورپول و همچنین ایرانی‌هایی که در دوران سرمربی‌گری او در دورتموند طرفدار این تیم آلمانی بودند، اظهار کرد: برای من خیلی جالب و خوب است که هواداران کار ما را دنبال می‌کنند. البته فکر کنم بدانید من با دو بازیکن ایرانی سیروس دین محمدی و سرژ یک تیموریان هم تیمی بودم. آن‌ها از بازیکنان با تجربه ایرانی بودند.

او ادامه داد: این خوشحال کننده است که هواداران زیادی داریم ولی برای من این بیشتر خوشحال کننده بود که هواداران زیادی از ایران و تهران که لیورپولی بودند اینجا بودند و از پیروزی ما خوشحال شدند. این نکته بیشتر خوشحال کننده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

محصولات ایرانی در روستا‌های ساحل عاج

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از آبیجان‎، برخی از محصولات تولیدی ایران در دور افتاده‌ترین روستا‌های ساحل عاج بازار فروش خود را پیدا کرده است و به فروش می‌رسد.

بازی و سرگرمی؛ گیمزکام ۲۰۱۹: تریلر بازی Disintegration

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - این بازی در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ منتشر شد و قرار است سال ۲۰۲۰ منتشر شود. Disintegration برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی شباهت زیادی به بازی Titanfall دارد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب آریا برزگر بود که در این مسیر با توجه به مشکلات اسکان این بازیکن جوان، پرونده انتقال او با مشکل مواجه شد. در این رابطه گفته می‌شود با توجه به اقدامات صورت گرفته و برطرف شدن این مانع، این بازیکن بار دیگر مذاکره خود با باشگاه را از سر گرفته و احتمالا به زودی به لیست این تیم اضافه خواهد شد. برزگر عضو تیم زیر ۱۶ سال ایران است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ترامپ: من رهبر برگزیده برای مقابله با چین هستم

فارسفارس20 ساعت قبل
رئیس‌جمهور آمریکا در دفاع از آغاز جنگ تجاری علیه چین، مدعی شد که او برای مقابله با پکن برگزیده شده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه مدعی شد که او برای مقابله با چین برگزیده شده است. اما ایالات متحده عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.» ترامپ افزود: «کاری که من باید انجام دهم، مقابله اقتصادی با چین است، چون سال‌های سال است که دارد کلاه ما را برمی‌دارد. اگر آن‌ها بخواهند معامله کنند، ما هم معامله می‌کنیم … شنیدم که کسی گفته این جنگ تجاری ترامپ است. پس من دارم با چین مقابله می‌کنم، من دارم در تجارت با چین مقابله می‌کنیم.
روزنوروزنو1 روز قبل
این شاید یکی از استثنایی‌ترین اتفاقات فوتبال ایران باشد که سرمربی جدید یک تیم، پیش از شروع مسابقات با باشگاه به مشکل می‌خورد، آن هم در حدی که در رسانه‌های خارجی خبر از جدایی احتمالی او بدهند. استراماچونی هنوز مسابقات رسمی را با استقلال استارت نزده اما بارها بحث رفتن او مطرح شده است. این طور که به نظر می‌رسد، همه مشکلات بابت عدم جذب یک مهاجم ۳۶ ساله است که استراماچونی او را معرفی کرده است. ترئو، ‌مهاجم ۳۶ ساله‌ای که مد نظر استراماچونی است، توسط مدیران باشگاه جذب نشده و همین باعث شده او از همین ابتدا با باشگاه به مشکل بخورد. همین موضوع باعث شده وضعیت باشگاه استقلال آشفته شود.

فیلم| چرا دونالد ترامپ بدترین رئیس جمهور آمریکاست؟!

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.

اخبار بیشتر