اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۳۰ مردادماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۳۰ مردادماه

ضعف نظارت بر قیمت گذاری نهاده‌ها و بازار گوشت

موجخبرگزاری موج
ضعف نظارت بر قیمت گذاری نهاده‌ها و بازار گوشت
مرغدارها عدم نظارت بر قیمت خوراک دام 4200 تومانی و کاهش 30 درصدی تولید مرغ در نتیجه تلفات ناشی از گرما را عامل گرانی مرغ می‌دانند، در حالی که مسئولان مربوط هر دو موضوع را رد می‌کنند، البته ضعف نظارت در بازار مشهود است و گوشت مرغ با قیمت های متفاوت عرضه می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، قیمت گوشت مرغ با وجود اینکه در چند ماه گذشته روی ۱۱۵۰۰ تومان تثبیت شده بود و حتی در برخی مقاطع زمانی کمتر از این قیمت نیز عرضه می‌شد که مسئولان وزارت جهاد کشاورزی نظارت این نهاد و ورود شرکت پشتیبانی امور دام را عامل اصلی این ثبات قیمت عنوان کرده بودند که در برخی دوره‌ها شرکت پشتیانی میزان مازاد عرضه را خریداری و در زمان کاهش عرضه به بازار تزریق می‌کرد، به همین دلیل شاهد ثبات قیمت در بازار بودیم، اما تغییرات یک‌باره قیمت و اعتراض مرغدارها به وضعیت موجود تمام این استدلال‌ها را نقض می‌کند، زیرا از یک‌سو به یک‌باره قیمت مرغ نزدیک به ۱۴۰۰ تومان افزایش یافته و با همین افزایش قیمت نیز حتی رضایت مرغدارها جلب نشده است، چراکه با وجود تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومان برای واردات خوراک دام این محصول گران‌تر به مرغدارها داده می‌شود و مسئولان ذی‌ربط همواره این موضوع را رد کرده‌اند و گفته‌اند امکان رصد قیمت خوراک از زمان واردات تا مصرف وجود دارد.

یکی از مؤلفه‌های که همواره بر روی قیمت گوشت مرغ تاثیر می‌گذارد کاهش عرضه است، رئیس سازمان دامپزشکی کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با رد این موضوع که میزان تلفات مرغ در سال 98 افزایش یافته است، گفت: اگر نسبت میزان جوجه ریزی و میزان تلفات را محاسبه کنید شاهد این خواهید بود که تغییری در میزان تلفات مرغداری‌ها به وجود نیامده است و اقدامات لازم برای مبارزه با بیماری‌های همچون آنفلوانزا نیز انجام شده است.

رفیعی پور با بیان اینکه در سال جاری حتی میزان جوجه ریزی نیز افزایش یافته است، افزود: در حال حاضر هیچ‌گونه مشکلی در زمینه عرضه گوشت مرغ در کشور وجود ندارد و تغییر قیمت گوشت نیز متاثر از تغییر عرضه مرغ به بازار نیست.

ضعف نظارت در عرضه خوراک دام و قیمت‌گذاری

قیمت گوشت مرغ در یک سال اخیر گرچه با قیمت مصوب دولت تعیین شده است، اما شاهد متفاوت بودن قیمت در نقاط مختلف شهر بوده‌ایم که حاکی از ضعف نظارت بر قیمت است، در کنار این تخطی از مصوبات، مرغدارها نیز معتقد هستند که در قیمت‌گذاری و فروش نهاده‌های دامی نیز همین مشکل وجود دارد و همین عوامل در گرانی گوشت مرغ در بازار تاثیر می‌گذارد، هرچند برای مرغدار قیمت فروش بسیار پایین‌تر است.

نایب‌رئیس اتحادیه‌های صنعت مرغداری کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با اشاره به اینکه قیمت گوشت مرغ متاثر از عوامل مختلفی است و نمی‌توان یک فاکتور را موثر دانست، گفت: در فصل گرما نسبت به سایر فصول سال میزان تلفات مرغ به نحو چشمگیری افزایش می‌یابد، به‌ویژه وقتی‌که اپیدمی بیماری‌هایی نظیر نیوکاسل هم به شرایط بد آب وهوایی افزوده شود، علاوه بر آن، کاهش خوراک در فصول گرم منجر به وزن گیری کمتر مرغ شده و عواملی دیگر نظیر عدم امکان جوجه ریزی در برخی مناطق گرمسیر؛ مجموع خروجی یا تولید نهایی را کاهش می‌دهد و موجب پایین آمدن عرضه نسبت به تقاضا خواهد شد که تنها عامل افزایش قیمت در این فصل محسوب می‌شود.

خسرو منصوری با بیان اینکه افزایش قیمت نهاده‌ها از دیگر عوامل موثر در افزایش قیمت گوشت مرغ است، تصریح کرد: در چند ماه اخیر دولت توانسته مدیریت مناسبی بر توزیع و قیمت نهاده‌ها داشته باشد و همین موضوع باعث کاهش حاشیه‌های قیمت نهاده‌های دام شده است، هرچند هنوز می‌طلبد با مدیریت صحیح و نظارت قاطع در امر توزیع، قیمت نهایی نهاده‌ها به سطح مطلوب‌تر و با ثبات‌تری برسد. همان‌طور که شاهد بوده‌ایم پیش از این عدم عرضه و مدیریت مناسب منجر به افزایش شدید قیمت نهاده‌ها و سودجویی فرصت‌طلبان و در نهایت زیان تولیدکنندگان شده بود.

او درباره سخن رئیس دامپزشکی که گفته بود به نسبت میزان تلفات مرغداری‌ها در مقایسه با سال‌های گذشته افزایشی نداشته است، تصریح کرد: در حال حاضر شواهد حاکی از افزایش میزان تلفات بوده و ممکن است این اطلاعات به‌درستی در اختیار سازمان دامپزشکی کشور قرار نگرفته باشد به انضمام اینکه تلفات در قیاس با ماه‌های گذشته مدنظر است نه در قیاس با سال‌های قبل. ضمن اینکه در تمام سال‌ها در این فصل شاهد کاهش تولید و افزایش قیمت بوده‌ایم.

نایب‌رئیس اتحادیه‌های صنعت مرغداری کشور با تاکید بر اینکه عدم تعادل در میزان عرضه و تقاضا باعث بر هم خوردن تعادل قیمت می‌شود، گفت: کنترل بازار آزاد به شیوه حاکمیتی بسیار دشوار و غیراصولی است و چنانچه تولید و عرضه مرغ یا هر محصولی را در قالب بازار آزاد تعریف کردهایم باید تابع اصول حاکم بر بازار آزاد ازجمله اصل عرضه و تقاضا نیز باشیم و اگر شرایط را برای این شیوه (بازار آزاد) مناسب نمی‌بینیم و قائل به لزوم نظارت و ورود دولت هستیم باید در تمام سطوح و تمام مقاطع زمانی تابع اقتصاد و بازار دولتی باشیم، زیرا تلفیق این دو شیوه قطعا موجبات رانت و فساد را فراهم خواهد کرد و مصداق آب ریخته، دیگر نمی‌توان انتظار جمع شدن و اصلاح بحران‌هایی را داشت که ما خود مسبب آن بوده‌ایم. به عبارتی عدم تعادل در عرضه و تقاضا یا ایجاد تفاوت قیمت به هر دلیلی زمینه بروز تخلفات را فراهم می‌کند.

منصوری با تاکید بر اینکه در فصل گرما میزان خوراک طیور کاهش می‌یابد، گفت: عوامل مختلفی در فصل گرما دست‌به‌دست هم می‌دهند تا همواره شاهد کاهش میزان تولید به‌عنوان مهم‌ترین عامل افزایش قیمت مرغ در این فصل از سال باشیم.

او با بیان این که امروز در صادرات تخم‌مرغ حرکت‌های خوبی انجام‌شده است، گفت: در شرایط کنونی ممکن است بخشی از تخم‌مرغ‌های مربوط به جوجه یک‌روزه نیز صادر شود، اما به‌طورکلی تلاش می‌شود تا مدیریت مطلوبی در این زمینه صورت پذیرد.

او با بیان این‌که برآورد قیمت گوشت مرغ با هماهنگی وزارت کشاورزی تعیین شده بود، اظهار کرد: پس از جمع‌بندی نظرات کارشناسی برای تعیین قیمت گوشت مرغ (۹۰۶۲ تومان) در مرغداری‌ها شاهد اعمال نظر سایر بخش‌های حاکمیت و تعیین قیمت ۸۵۵۰ تومان بوده‌ایم. امروز قیمت تمام شده مرغ در مرغداری‌ها بین ۹۲۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان است و به‌طورقطع قیمت بالای ۹۰۰۰ تومان را می‌توان منطقی دانست.

او تصریح کرد: قیمت مرغ زنده را با ۲۸٪ افت محاسبه می‌کنند که با ضریب ۱/۳۸ به‌علاوه کارمزد کشتار تا توزیع در سطح شهر به‌عنوان قیمت توزیع مرغ کشته در نظر گرفته می‌شود.

نایب‌رییس اتحادیه‌های صنعت مرغداری کشور با تاکید بر این‌که محاسبه قیمت تمام شده بر اساس نهاده‌های تولید در یک مقطع نمی‌تواند به تنهایی تعیین‌کننده قیمت باشد، گفت: مرغدار وقتی در یک مقطع علی‌رغم موفقیت در پرورش و تولید فقط به دلیل عدم تعادل در نظام عرضه و تقاضا و نوسان قیمت دچار زیان می‌شود باید این حق را داشته باشد تا در مقطعی دیگر بتواند از همین ضعف استفاده و درصدد جبران زیان خود برآید.

همان‌گونه که عرصه تولید در سنوات گذشته به نحو چشمگیری متحول و توسعه یافته، شیوه‌های تنظیم بازار نیز دچار تغییر و تحول شده و از سبک و سیاق گذشته که فقط در مقاطع بحران و بدون توجه به دلیل یا دلایل بروز بحران درصدد تعدیل بازار از طریق تحکم و توسل به قوای قهری می‌شده‌ایم، پرهیز کرده و تمام توان خود را برای علت‌یابی و برخورد با علت‌ها به کار گیریم نه برخورد با معلول.

بر اساس این گزارش مرغدارها عدم نظارت دولت بر قیمت خوراک دام ۴۲۰۰ تومانی در زمان عرضه و همچنین کاهش ۳۰ درصدی تولید مرغ در نتیجه تلفات ناشی از گرما را عامل گرانی مرغ می‌دانند، درحالی‌که مسئولان مربوط هر دو موضوع را رد می‌کنند، البته واقعیت این است که اگر دوری در بازار بزنید ضعف نظارت در بازار مشهود خواهد بود و در هر نقطه‌ای از شهر تهران شاهد آن هستیم که گوشت مرغ با قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت جهانی نفت امروز ۹۸/۰۵/۳۰

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز
قیمت جهانی نفت امروز ۹۸/۰۵/۳۰
در حالی که آمارها نشان می دهد، میزان ذخایر نفت آمریکا بیش از حد انتظار کاهش یافته، قیمت نفت برنت امروز برای اولین بار در طی بیش از یک هفته اخیر به بالای ۶۰ دلار رسید، اما نگرانی ها در مورد رکود اقتصاد جهانی مانع از رشد بیشتر قیمت ها شد.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۱۳ سنت معادل ۰٫۲ درصد افزایش به ۶۰ دلار و ۱۶ سنت رسید. دیروز نفت برنت افزایشی نیم درصدی را تجربه کرده بود. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا هم امروز با ۱۲ سنت معادل ۰٫۲ درصد افزایش به ۵۶ دلار و ۲۵ سنت رسید.

انستیتوی نفت آمریکا دیروز گزارش داد که میزان ذخایر نفت خام این کشور در هفته منتهی به ۱۶ اوت با ۳٫۵ میلیون بشکه کاهش به ۴۳۹٫۸ میلیون بشکه رسیده است. تحلیلگران شرکت کننده در نظرسنجی رویترز کاهش ۱٫۹ میلیون بشکه‌ای ذخایر را پیش بینی کرده بودند. آمارهای رسمی دولت آمریکا در مورد میزان ذخایر نفتی امروز منتشر می‌شود.

استفن اینز، تحلیلگر موسسه وی ام مارکتس در این باره گفت: «با توجه به اینکه در حال نزدیک شدن به پایان فصل سفرهای تابستانی در آمریکا هستیم، آمار میزان ذخایر نفتی این کشور این هفته بیش از هر زمان دیگری مورد توجه بازار قرار خواهد گرفت.»

تنش‌ها در خاورمیانه همچنان محل تمرکز فعالان بازار است. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا دیروز گفت کشورش هر کاری از دستش بر بیاید برای جلوگیری از تحویل نفت نفتکش آزاد شده ایرانی به سوریه انجام خواهد داد. این در حالی است که مقامات ایرانی پیشتر گفته‌اند مقصد این نفتکش سوریه نیست. دیگر عامل رشد قیمت نفت انتشار آمارهای رسمی از کاهش صادرات نفت عربستان در ماه ژوئن بوده است.

تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۵/۳۰

تسنیمخبرگزاری تسنیم
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۵/۳۰
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان شده است.

- اخبار بازار -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۱۶۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۳۹۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۳٫۹ دلار معامله می‌شود.

نوعقیمت لحظه
قیمت سکه بهارآزادی طرح جدید4 میلیون و 150   هزار تومان
قیمت سکه بهارآزادی طرح قدیم4 میلیون و 74  هزار تومان
قیمت نیم سکه بهارآزادی2 میلیون و 168  هزار تومان
قیمت ربع سکه بهارآزادییک میلیون و 365  هزار تومان
قیمت سکه گرمی959 هزار تومان
قیمت هرگرم طلای 18 عیار414  هزار و 400 تومان
قیمت هر گرم طلای 24 عیار552  هزار و 500 تومان
قیمت هر مثقال طلایک میلیون و 797 هزار تومان
قیمت هر اونس طلای جهانی1503.9 دلار

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت دلار تک نرخی ۳۰ مرداد ۹۸/ نرخ ۴۷ ارز عمده اعلام شد

موجخبرگزاری موج
قیمت دلار تک نرخی ۳۰ مرداد ۹۸/ نرخ ۴۷ ارز عمده اعلام شد
بانک مرکزی نرخ 47 ارز عمده را امروز چهارشنبه 30 مرداد 98 اعلام کرد که براین اساس قیمت دلار به 46,613 ریال رقم خورد.

به گزارش خبرگزاری موج، بر اساس اعلام بانک مرکزی، نرخ دلار آمریکا بدون تغییر همچنان چهار هزار و ۲۰۰ تومان باقی مانده است. همچنین یورو با قیمت ۴۶,۶۱۳ ریال، پوند انگلیس با قیمت ۵۱,۱۰۶ ریال، فرانک سوییس ۴۲,۹۱۴ ریال رقم خورد.

USDدلار آمریکا۴۲,۰۰۰
GBPپوند انگلیس۵۱,۱۰۶
CHFفرانک سویس۴۲,۹۱۴
SEKکرون سوئد۴,۳۳۸
NOKکرون نروژ۴,۶۷۵
DKKکرون دانمارک۶,۲۵۳
INRروپیه هند۵۸۸
AEDدرهم امارات متحده عربی۱۱,۴۳۷
KWDدینار کویت۱۳۸,۰۸۴
PKR100یکصد روپیه پاکستان۲۶,۲۲۶
JPY100یکصد ین ژاپن۳۹,۴۳۳
HKDدلار هنگ کنگ۵,۳۵۶
OMRریال عمان۱۰۹,۲۳۴
CADدلار کانادا۳۱,۵۶۴
NZDدلار نیوزیلند۲۶,۹۲۸
ZARراند آفریقای جنوبی۲,۷۳۸
TRYلیر ترکیه۷,۳۳۲
RUBروبل روسیه۶۳۲
QARریال قطر۱۱,۵۳۹
IQD100یکصد دینار عراق۳,۵۲۵
SYPلیر سوریه۸۲
AUDدلار استرالیا۲۸,۴۸۴
SARریال سعودی۱۱,۲۰۰
BHDدینار بحرین۱۱۱,۷۰۲
SGDدلار سنگاپور۳۰,۳۵۲
BDT100یکصد تاکای بنگلادش۴۹,۷۹۴
LKR10ده روپیه سریلانکا۲,۳۵۹
MMKکیات میانمار (برمه)۲۸
NPR100یکصد روپیه نپال۳۶,۵۳۰
AMD100یکصد درام ارمنستان۸,۸۲۵
LYDدینار لیبی۲۹,۸۸۰
CNYیوان چین۵,۹۵۵
THB100یکصد بات تایلند۱۳۶,۴۶۵
MYRرینگیت مالزی۱۰,۰۶۳
KRW1000یک هزار وون کره جنوبی۳۵,۰۰۰
JODدینار اردن۵۹,۲۳۸
EURیورو۴۶,۶۱۳
KZT100یکصد تنگه قزاقستان۱۰,۸۷۱
GELلاری گرجستان۱۴,۳۱۱
IDR1000یک هزار روپیه اندونزی۲,۹۵۲
AFNافغانی افغانستان۵۳۷
BYNروبل جدید بلاروس۲۰,۴۴۹
AZNمنات آذربایجان۲۴,۷۵۷
PHP100یکصد پزوی فیلیپین۸۰,۲۲۶
TJSسومونی تاجیکستان۴,۳۳۰
VEFبولیوار جدید ونزوئلا۴,۲۰۶
TMTمنات جدید ترکمنستان۱۲,۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

چای ارزان‌قیمت در راه است

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
چای ارزان‌قیمت در راه است
ساعت 24-ستاد تنظیم بازار، شرایط توزیع چای وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی را مشخص کرد.

مدیر کل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار این وزارتخانه با اشاره به اینکه ستاد تنظیم بازار، شرایط توزیع چای وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی را مشخص کرد گفت: این مصوبه با توجه به تغییر وضعیت واردات چای از گروه یک یه گروه دو و تخصیص نیافتن ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات این کالا از تاریخ ۱۸ خرداد ماه سال ۱۳۹۸ صادر شده است.

محمدرضا کلامی افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد حجم واردات چای از ابتدای سال ۹۸ تا قبل از این تاریخ که تاریخ تعیین شده برای اخذ مابه التفاوت ۴۸۰۰ تومانی از کالاهای منتقل شده از گروه یک به گروه دو بوده، قابل توجه است

وی گفت: از این رو مقرر شد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با دعوت از همه واردکنندگان چای نسبت به اخذ آمار موجودی و سوابق قیمت عرضه چای وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومان اقدام کند.

چای

مدیر کل دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت تصریح کرد: طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار مقرر است این سازمان نسبت به معرفی واحدهایی که چای وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی را با قیمت چای وارد شده با ارز نیما به فروش رسانده‌اند، به بانک مرکزی اقدام کند تا مایه التفاوت از آنان اخذ شود.

کلامی درباره نحوه توزیع چای وارداتی با ارز ۴۲۰۰ تومانی نیز گفت: توزیع این چای به قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام می‌گیرد و مقرر شد وارد کنندگان چای برای تعریف شبکه توزیع تحت نظارت در قالب اتحادیه اسکاد، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های آموزش و پرورش، هیئت‌های مذهبی در ایام ماه محرم و صفر معرفی شوند.

وی تاکید کرد: ستاد تنظیم بازار بانک مرکزی را مکلف کرد رفع تعهد ارزی همه کالاهای مشمول ارز ۴۲۰۰ تومان را منوط به ارایه تأییدیه فروش کالای وارد شده به قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از سوی سازمان مذکور و یا تأییدیه عرضه کالای واردشده در شبکه‌های توزیع منتخب از سوی وزارتخانه‌های متولی کند.

کلامی گفت: در این مصوبه وزارتخانه‌های متولی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعلام شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال میلادی جاری

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال میلادی جاری
ساعت24 - بر اساس پیش‌بینی کارشناسان، بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.

بر اساس پیش‌بینی کارشناسان، بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.

هم اکنون به دلیل رکود ناشی از جنگ اقتصادی در جهان بسیاری از سرمایه گذاران تمایل دارند که در بازارهای ارزهای مجازی سرمایه‌گذاری کنند.

اگر چه این ارزها با نوسانات زیادی همراه هستند ولی با رویکرد بسیاری از کشورهای جهان از جمله چین، ونزوئلا و ایران این ارزها رونق تازه‌ای گرفته‌اند تا جایی که در طول یک سال نوسانی از مقدار سه هزار دلار تا ۱۲ هزار دلار را تجربه کرده است.

قیمت بیت‌کوین در ششم آگوست به ۱۲ هزار و ۳۰۰ دلار رسید و همینطور با روند کاهشی از آن زمان هم اکنون در مقدار ۱۰ هزار و ۶۸۱ دلار قرار دارد.

به نظر می‌رسد که کارشناسان مالی افراد را به خرید ارز‌های مجازی برای حفظ ارزش پولی خود و همینطور دوری از نوسانات معاملات ارزی کاغذی تشویق می‌کنند.

بر اساس پیش‌بینی کارشناسان، بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به میزان ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.

منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روایت شاهدان از برق گرفتگی کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

رهبر معظم انقلاب: تا آمریکا توبه نکند، هیچ مذاکره‌ای اتفاق نمی‌افتد +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

فیلم | بازدید دادستان تهران از انبار خودروهای دپو شده در بزرگراه فتح

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اکثرا برای دیدن بارگاه مقدس امام رضا به مشهد یا خراسان سفر کرده‌ایم اما کمتر کسی به خاطر تاریخ یک شهر، آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کند! امروز شما را به بیرجند، شهری در استان خراسان جنوبی با جاذبه‌های تاریخی زیبای می‌بریم. شهری که زیبایی‌های بی‌نظیرش را نباید از دست داد و تا هوا سرد نشده، بهتر است بار سفرتان را به آنجا ببندید‍! در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید، چراکه قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین عمارت‌های تاریخی ایران در این منطقه آشنا کنیم.

اولین جلسه دادگاه مدیرعامل اسبق بانک ملت

11+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل

عکس/ اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری

23+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

وقتی آرامکو آرامش ندارد

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
در این شرایط که سرمایه گذاران خارجی در عربستان به علت ناامنی با چالش جدی مواجه شده‌اند در سطح بین المللی نیز کارشناسان از احتمال رسیدن قیمت نفت به مرز صد دلار می‌گویند از چالش افزایش سوخت و رکود اقتصادی در دنیا و از به خطر افتادن ذخایر راهبردی نفت جهان. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، در این شرایط که سرمایه گذاران خارجی در عربستان به علت ناامنی با چالش جدی مواجه شده‌اند در سطح بین المللی نیز کارشناسان از احتمال رسیدن قیمت نفت به مرز صد دلار می‌گویند از چالش افزایش سوخت و رکود اقتصادی در دنیا و از به خطر افتادن ذخایر راهبردی نفت جهان.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

تجمع کارگران هپکو به چه نتیجه‌ای رسید؟

خبری11 ساعت قبل

اخبار روز بازار خودرو - چهارشنبه ۲۷ شهریورماه

خبری13 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - چهارشنبه ۲۷ شهریورماه

خبری14 ساعت قبل

همکاری روسیه و اوگاندا در زمینه انرژی هسته‌ای صلح آمیز

صدا و سیما21 دقیقه قبل

تشکر پسر پادشاه سعودی از مواضع ضدایرانی ترامپ

آفتاب‌نیوز29 دقیقه قبل

اولگنار سولسشایر: حالا که دخه‌آ تمدید کرده، رومرو می‌تواند بیشتر بازی کند/ ترکیب بزرگی در اختیار داریم

تسنیم30 دقیقه قبل

خلاصه بازی بایرن مونیخ ۳-۰ ستاره سرخ بلگراد (لیگ قهرمانان اروپا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداری31 دقیقه قبل

تساوی مزد بازی جسورانه اتلتیکو

خبر فوری33 دقیقه قبل

خلاصه بازی دینامو زاگرب ۴-۰ آتالانتا (لیگ قهرمانان اروپا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداری34 دقیقه قبل

اولویت بانک مرکزی تقویت سامانه‌های نظارتی است/ راه اندازی عملیات بازار باز در دستور کار بانک مرکزی قرار دارد

اقتصاد آنلاین36 دقیقه قبل