1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سردار آزمون به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر باشگاه روبین کازان انتخاب شد

سردار آزمون به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر باشگاه روبین کازان انتخاب شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سردار آزمون به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر باشگاه روبین کازان انتخاب شد

طرفداری- مهاجم ایرانی کشورمان با کسب بیشترین آرا، به عنوان بهترین بازیکن ماه روبین کازان انتخاب شد

به گزارش توییتر رسمی باشگاه روبین کازان، سردار آزمون، مهاجم ایرانی این باشگاه از سوی هواداران به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر انتخاب شد.

سردار ماه گذشته نیز به عنوان بهترین بازیکن ماه این باشگاه انتخاب شده بود. آزمون در این فصل تا این جای کار 4 گل و 4 پاس گل داده است.

سردار آزمون به عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر باشگاه روبین کازان انتخاب شد - 4

خواندن خبر در سایت منبع

کوزنتسوف: سردار آزمون به دیگر بازیکنان متکی نیست/ سبک بازی او در لیگ برتر روسیه دیده نمی‌شود

تسنیمخبرگزاری تسنیم
کوزنتسوف: سردار آزمون به دیگر بازیکنان متکی نیست/ سبک بازی او در لیگ برتر روسیه دیده نمی‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت روزنامه بیزنس آنلاین روسیه، دیمیتری کوزنتسوف با اشاره به غیبت سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی در بازی اخیر تیم روبین‌کازان برابر اسپارتاک مسکو در هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه به خاطر مصدومیت گفت: روبین‌کازان بدون سردار آزمون تیمی سخت به نظر می‌رسد، زیرا این بازیکن در فصل جاری لیگ برتر روسیه به رهبر تیمش تبدیل شده است.

مربی پیشین تیم روبین‌کازان ادامه داد: سردار آزمون چیزهای به تیم روبین‌کازان در فصل جاری اضافه کرده است. این ملی‌پوش ایرانی بازیکن خوبی است و در تمام طول بازی خط دفاعی حریف را مشغول خود می‌کند. سردار آزمون همیشه می‌تواند با فرصت‌آفرینی برای تیمش امتیاز کسب کند. او بازیکنی نیست که به دیگر همبازیانش متکی باشد، زیرا به تنهایی از هیچ، موقعیت خلق می‌کند. این ویژگی است که مهاجمان قدرتمند را از یکدیگر متمایز می‌کند. نمونه مهاجمی همانند سردار آزمون در لیگ برتر روسیه تقریباً دیده نمی‌شود.

دیمیتری کوزنتسوف سپس خاطرنشان کرد: سردار آزمون در هفته‌های پایانی لیگ برتر روسیه توانست خود را متمایز از سایر بازیکنان کند، اما در فصل جاری از همان هفته‌های نخستین در هشت گل تیم روبین‌کازان نقش داشته است. او در حال رشد و افزودن کیفیت فنی تیم روبین‌کازان است. سردار آزمون جایگاهش را پیدا کرده و احساس خوبی دارد. او در این فصل باید بیشتر از گذشته برای روبین‌کازان امتیاز کسب کند.برنامه تمرینی فردی روبین‌کازان برای سردار آزمون و پاول میگیلوتس + عکس

خواندن خبر در سایت منبع

سردار آزمون نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر روبین کازان شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سردار آزمون نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر روبین کازان شد

طرفداری- سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم روبین کازان با درخشش در ماه جاری میلادی توانست در میان نامزدهای کسب جایزه بهترین بازیکن ماه اکتبر روبین کازان قرار بگیرد.

سردار آزمون، مهاجم تیم روبین کازان در میان نامزدهای بهترین بازیکن ماه اکتبر این باشگاه قرار گرفت.

سردار آزمون نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن ماه اکتبر روبین کازان شد - 3

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مایکل چرچ یکی از خبرنگاران فوتبال «رویترز» و سایت «ESPN» در قاره آسیا است که با کنفدراسیون فوتبال آسیا هم همکاری می‌کند. چرچ که در طول جام ملت‌های آسیا از قدرت دفاعی تیم ملی ایران و برنامه‌های کی روش دفاع می‌کرد، بعد از برد کلمبیا مقابل ژاپن در یک دیدار دوستانه، از انتقام سرمربی پیشین تیم ملی یاد کرد. چرچ نوشت: «پنالتی فالکائو، کارلوس کی روش را با کلمبیا به پیروزی یک بر صفر مقابل ژاپن رساند و تا حدی انتقامش را از ژاپن که تیم ملی را از جام ملت‌های آسیا حذف کرده بود، گرفت.» به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا در مرحله نیمه نهایی مقابل ژاپن شکست خورد و از دور این مسابقات کنار رفت. کی روش بعد از جام ملت‌ها به همکاری اش با ایران خاتمه داد و به عنوان سرمربی تیم کلمبیا انتخاب شد.

سردار آزمون برای کمک رسانی به روستای سیل زده آق قلای گلستان رفت + فیلم لحظه امداد رسانی او

رکنارکنا21 ساعت قبل
تابناکتابناک9 ساعت قبل
محمدحسین میثاقی مجری جوان شبکه سه و ورزش سیما که گفته می‌شد بعداز اجرای برنامه فوتبال ۱۲۰ حالا مد نظر مدیران شبکه سه قرار گرفته و قرار است جای عادل فردوسی پور از او استفاده شود، به خارج از کشور رفته است. به گزارش تابناک ورزشی، این گزارشگر و مجری که توسط فردوسی پور به سیمای سراسری معرفی شد، رسما شاگرد نخست سبک و شیوه عادل در اجرای برنامه‌های ورزشی محسوب می‌شود و گزینه‌ای بهتر از او برای نشاندن جای فردوسی پور پیدا نکرده‌اند. البته گفته می‌شود سفر او طولانی نیست و او در روزهای جنجالی مدیر شبکه سه علیه فردوسی پور نمی‌تواند تا مدتها خودش را کنار بکشد. میثاقی که ظاهرا بعد از یک دوره فشار کاری، در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به ۹۰ صحبت کرده که اگر رخ ندهد کار برای میثاقی سخت می‌شود.
ورزش۳ورزش۳15 ساعت قبل
ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی، فاصله چندانی تا انتقال به رئال مادرید ندارد. به گزارش «ورزش سه»، با بازگشت زین الدین زیدان به نیمکت رئال مادرید، دوباره شایعات حضور ادن هازارد در برنابئو تقویت شده است و علیرغم محرومیت چلسی از دو پنجره نقل و انتقالاتی متوالی، به نظر می‌رسد کار هازارد برای انتقال به رئال مادرید نهایی شده است. میرر مدعی شد سرمربی فرانسوی رئال مادرید اخیرا با هازارد تماسی برقرار کرده و وی را مجاب به انتقال به این تیم کرده است. هازارد امروز در مصاحبه‌ای از زیدان به عنوان ستاره‌ای نام برده که به خاطر او فوتبالیست شده و شواهد حاکی از رابطه فوق العاده بین طرفین است. به جز ادن هازارد، اخباری در مورد احتمال انتقال کیلیان امباپه و نیمار، دو ستاره گرانقیمت پاری سن ژرمن هم به برنابئو مطرح شده، اما به نظر می‌رسد شانس هازارد فعلا از دیگر گزینه‌ها بیشتر است.
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل
‏این چکمه‌های سفید رنگ بیشتر از همه آن کفش‌های مارک‌دار به سردار آزمون می‌آید، او بزرگترین گل زندگیش را زد. سردار آزمون شروعی فوق العاده در فوتبال ایران داشت و شاید جز معدود ستاره هایی بود که پیش از درخشش در رده باشگاهی و تیم‌های محبوب، به نوعی استارت موفقیت خود را با لباس سفید تیم ملی زد و با اعتماد کارلوس کی روش، خیلی زود به مهره ثابت تیم ملی تبدیل شد. در حقیقت سردار آزمون برآیند نسل جوان ماست. سردار در جام جهانی مطابق خواسته‌های کارلوس کی روش و تاکتیک تیم ملی ایران، نمایش قابل قبولی داشت و حداقل موقعیت آنچنانی از دست نداد. گرچه مصاحبه او در مورد از دست دادن تعطیلات و جنگیدن برای تیم ملی اشتباه بود، اما درر این معادله غلط، نقش هجمه بی پایان خودمان و توهین به خانواده سردار با حضور خودش در رستوران را فراموش نکنیم.
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
امیدوارم تیم ملی امید فعلی با همه دست اندکارانی که شرایطی را مهیا کردند برای ایجاد تیم ملی جدید برنامه جدید را به اجرا بیاوریم. زمانیکه من خودم در سپاهان بودم یادم است با الهلا عربستان بازی داشتیم امید ابراهیمی، رحمان احمدی، احسان حاج صفی و مهدی شریفی به اردوی تیم ملی رفتند. کی روش در آن زمان از تصمیم فدراسیون استفاده کرد که بازیکنان موظف بودند در اردوی تیم ملی حاضر شوند. نمایش تیم ملی و بازی در جام جهانی روسیه خیلی نسبت به جام جهانی برزیل بهتر بود. کیفیت خود را به حداکثر می‌رسانند تا به باشگاه و لیگ و تیم ملی کشورشان خدمت کنند.

اخبار بیشتر