تماشای بازی کاشیما و پرسپولیس در مکان‌های مختلف
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تماشای بازی کاشیما و پرسپولیس در مکان‌های مختلف

تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران - کاشیما ژاپن در محل کار +عکس

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران - کاشیما ژاپن در محل کار +عکس
حساسیت دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا به قدری بالا بود که اکثر مردم در محل کسب و کار شان مشغول تماشای این مسابقه بودند.

در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن - پرسپولیس ایران امروز از ساعت ۹:۳۰ به مصاف هم رفتند  و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود نماینده ژاپن به پایان رسید.

تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران - کاشیما ژاپن در محل کار +عکس - 1

حساسیت این دیدار به قدری بالا بود که وزیر آموزش و پرورش از مدیران مدارس خواسته بود تا شرایطی را فراهم کنند تا دانش آموزان بتوانند این دیدار را تماشا کنند، همچنین در بین مردم هم این حساسیت به چشم می‌خورد اکثر مغازه داران در محل کسب و کار خود مشغول تماشای این دیدار بودند.

تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران - کاشیما ژاپن در محل کار +عکس - 4

با توجه به نتیجه‌ی این دیدار امید تیم پرسپولیس به جو استادیوم آزادی در دیدار برگشت مقابل کاشیما آنتلرز است تا با پیروزی در این دیدار بتواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

تماشای دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران - کاشیما ژاپن در محل کار +عکس - 6

دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و کاشیما روز (شنبه ۱۹ آبان) ساعت: ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد

ایسناخبرگزاری ایسنا
تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد
تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن، شنبه ۱۲ آبان‌ماه در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۹:۳۰ در ورزشگاه کاشیما ساکر ژاپن به مصاف هم رفتند. این دیدار در نیمه دوم با نتیجه ۲ بر صفر به سود کاشیما به پایان رسید. پس از بخشنامه مشاور وزیر آموزش و پرورش مبنی بر پخش مستقیم این مسابقه فوتبال و عدم تعطیلی مدارس، این بازی در مدارس مختلف کشور به طور زنده پخش شد تا دانش‌آموزان بتوانند تماشاچی مسابقه بین این دو تیم در محیط مدرسه باشند.
تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 0تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 2تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 3تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 4تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 5تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 6تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 7تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 8تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 9تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 10تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 11تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 12تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 13تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 14تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 15تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 16تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 17تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 18تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 19تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 20تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 21تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 22تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 23تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 24تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 25تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 26تماشای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن در مدارس مشهد - 27

عکس: محمد آل رسول - محدثه زارع / ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز

تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز

دیدار تیم‌های فوتبال کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا صبح امروز شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ در دبیرستان ماندگار البرز پخش شد.

تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 1تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 3تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 4تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 5تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 6تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 7تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 8تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 9تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 10تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 11تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 12تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 13تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 14تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 15تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 16تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 17تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 18تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 19تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 20تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 21تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 22تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 23تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 24تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 25تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 26تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 27تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 28تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 29تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 30تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 31تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 32تماشای بازی کاشیما آنتلرز و پرسپولیس در دبیرستان البرز - 33

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم فصل گذشته فولاد به تیم گل‌گهر سیرجان پیوست. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی زبیدی، مهاجم فصل گذشته فولاد خوزستان با گل‌گهر سیرجان به توافق رسید. زبیدی پس از مذاکراتی که با این تیم تازه لیگ برتری شده داشت به توافق رسید و فصل نوزدهم در جمع شاگردان بگوویچ بازی خواهد کرد. زبیدی پیش از این عنوان کرده بود برای ماندن در فولاد هیچکس با او تماسی نگرفته بود.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
پراندلی گزینه‌ای است که از طریق متفاوتی به باشگاه معرفی شده و گفته شده امکان به خدمت گرفتنش وجود دارد. او قرار است پاسخش را بعد از بررسی‌های بیشتر به باشگاه پرسپولیس بدهد. امشب قرار است در باشگاه پرسپولیس درباره گزینه‌ها جمع‌بندی شود و اگر پراندلی اوکی نهایی را بدهد، او گزینه اصلی خواهد بود و باقی کاندیداها شانسی برای هدایت پرسپولیس ندارند. او با تیم ملی ایتالیا در یورو ۲۰۱۲ نایب‌قهرمان شد. آخرین تجربه پراندلی هدایت جنوای بحران‌زده در میانه‌های فصل بود که سرمربی سابق ایتالیا با ماموریت حفظ جنوا در سری آ به این باشگاه آمد و با شکست دادن تیم بزرگی مانند یوونتوس، جنوا را در سری آ حفظ کرد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی – دلیل عدم حضور ارو رنار (یا با تلفظ دیگر هروه رنارد) در تیم ملی مشخص شد. در همان زمان نزدیکان فدراسیون فوتبال از رنار به عنوان یکی از گزینه‎های اصلی تاج و همکارانش نام برده می‏‎شد اما فدراسیون فوتبال نهایتا مارک ویلموتس را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد. اینکه چطور رنار از فهرست گزینه‎های فدراسیون حذف شده، موضوعی است که عباس ترابیان درباره آن توضیح داده. ترابیان که با پیگیری‎های او کارلوس کی‎روش سرمربی تیم ملی شد، درباره به نتیجه نرسیدن مذاکرات با سرمربی تیم ملی مراکش به ایران ورزشی گفته: " من با رنار مذاکره کرده بودم و او هم از نظر فنی چیزی کم از کی‌روش نداشت و هم از نظر اخلاقی بسیار انسان خوش‌اخلاق و منطقی بود. او بعد از پایان قراردادش با تیم ملی مراکش می‌توانست با ما قرارداد ببندد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
سرمربی سابق سرخ پوشان وارد جده عربستان شد و مورد استقبال هواداران و مسئولان این باشگاه قرار گرفت. به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان به توافق نهایی رسید و رسما به این تیم پیوست. با وجود اعتراض باشگاه پرسپولیس به این انتقال، برانکو و الاهلی به هم رسیدند. سرمربی سابق سرخ پوشان وارد جده شد و مورد استقبال هواداران و مدیران این باشگاه قرار گرفت. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 روز قبل
ضمن این که به تازگی نیز مدارس سمپاد که وظیفه تربیت دانش آموزان مستعد علمی را بر عهده داشت حذف شدند. همین الان چند نمونه می‌خواهید برایتان فهرست کنم که به دلیل نبود حمایت، این استعداد‌ها هدر رفته‌اند. نحوه شناسایی استعداد‌های درخشان ابتدا با شناسایی در مدرسه، سپس آزمون و ارزیابی‌های تخصصی صورت می‌گیرد. امروز که از دوران نوجوانی ما سی سال می‌گذرد هنوز هم همین حرف‌ها را از کارشناسان فوتبال می‌شنویم. تازه این فوتبال، مهیج‌ترین و محبوب‌ترین ورزش جهان، آن قدر جذابیت دارد که مردم حاضرند هزینه کنند تا پای فرزندانشان در مدارس فوتبال به توپ بخورد.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
یک باشگاه از کشور آفریقای جنوبی اعلام کرده است که در حال مذاکره با هافبک فصل پیش استقلال است و قصد دارد او را به خدمت بگیرد. ورزش سه: در روزهایی که استقلالی‌ها به دنبال توافق مجدد با آیاندا پاتوسی برای ادامه همکاری هستند این بازیکن مشتری جدیدی پیدا کرده است. امروز توئیتر POWERSPORT که اخبار مربوط به ورزش و فوتبال آفریقای جنوبی را منتشر می‌کند در توئیتی نوشت که تیم اورلاندو پیریتس از این کشور در حال مذاکره برای عقد قرارداد با گابادینهو مهانگو از کشور مالاوی و آیاندا پاتوسی بازیکن فصل پیش استقلال است. البته پاتوسی با باشگاه کیپ تاون افریقای جنوبی قرارداد دارد و باشگاه‌های اورلاندو پیریتس و استقلال علاوه بررضایت این بازیکن باید رضایت باشگاهی که با آن قرارداد دارد را نیست به دست بیاورند. حالا باید دید با حضور رقیب جدید آیا رقابت برای جذب آن دشوارتر شده و کیپ تاون شرایط را برای جدایی سخت‌تر می‌کند یا اینکه استقلالی‌ها می‌توانند این هافبک ۲۶ ساله را به خدمت بگیرند.

اخبار بیشتر