خلاصه بازی،‌ اظهارنظرها و حواشی دیدار پرسپولیس- کاشیما
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

خلاصه بازی،‌ اظهارنظرها و حواشی دیدار پرسپولیس- کاشیما

ناهماهنگی در دفاع پرسپولیس مشهود بود/ کاشیما قوی‌تر از السد نیست

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
ناهماهنگی در دفاع پرسپولیس مشهود بود/ کاشیما قوی‌تر از السد نیست
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکی از دلایل شکست پرسپولیس برابر کاشیما ناهماهنگی در خط دفاع تیم بود.

محمود کلهر در خصوص شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز در فینال رفت لیگ قهرمانان آسیا گفت: در نیمه اول بازی قابل قبولی ارائه دادیم و حتی می توانستیم توسط علی علیپور به گل هم دست پیدا کنیم. چند موقعیت دیگر هم داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

وی تاکید کرد: نیمه دوم بازی کاملا در اختیار کاشیما بود، کارهای ترکیبی و سرعتی این تیم و ضعف خط دفاع پرسپولیس که کاملا مشهود بود باعث شد تا از جناح چپ دفاع، پرسپولیس دو گل دریافت کرده و حالا کار برای پرسپولیس در دیدار برگشت سخت خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: در بازی برگشت باید سراپا حمله باشیم و اجازه نفوذ به مهاجمان کاشیما را در محوطه جریمه ندهیم. مطمئن باشید کاشیما قوی تر از السد نیست و پرسپولیس می تواند با حمایت هوادارانش این بازی را با پیروزی به پایان برساند.

کلهر در خصوص اعتراضات چند بازیکن پرسپولیس به داور گفت: بازیکنان باید بر اعصاب خود مسلط بوده و حرفه ای باشند، نمی دانم چرا خلیل زاده در همه برخوردها حضور دارد و مرتب با بازیکنان و داور بحث و جدل می کنند. او باید آستانه صبر خود را بیشتر کند تا بتواند به تیمش کمک کند نه اینکه در این شرایط او هم ضربه ای به تیم خود وارد کند. سیامک نعمتی هم که به خاطر محرومیت در بازی برگشت غایب است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من بشار رسن در این بازی بهترین بازیکن پرسپولیس بود که عملکرد خوبی داشت و کامیابی نیا هم در کنار رسن از بهترین های پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز بود.

خواندن خبر در سایت منبع

کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟
گل دوم تیم کاشیما در شرایطی به ثمر رسید که کمک داور دوم می توانست پیش از رفتن توپ به درون دروازه، آفساید به سود تیم پرسپولیس اعلام کند.

به گزارش "ورزش سه"، علی دهقانی، کارشناس جوان داوری در این باره می گوید: لحظه پاس یکی از مهاجمین کاشیما در موقعیت آفساید قرار گرفته است. او در لحظه ارسال توپ به علت جابجایی روی بازی مدافعان تاثیر گذاشت. هرچند که ضربه توسط دیگر مهاجمی که در آفساید نیست زده شد. همان طور که اشاره کردم به علت تاثیرگذاری مهاجم درون آفساید روی کار مدافعان آفساید باید از سوی کمک داور گرفته می‌شد.

گفتنی است همین توپ در فعل و انفعال به جناح چپ خط دفاعی تیم پرسپولیس می رود و در نهایت تبدیل به گل می شود.

علاوه بر علی دهقانی چند کارشناس داوری دیگر هم روی این مطلب صحه گذاشتند و بر این عقیده اند که گل دوم کاشیما در این بازی آفساید بوده است. برانکو هم البته به اشتباهات داور چینی در این بازی معترض بوده است.او در مصاحبه اش به صحنه آفساید اشاره ای نکرده است اما قضاوت داور چینی را مطلوب ارزیابی نکرد.

* حسین عسگری، رئیس سابق دپارتمان داوری در مورد صحنه آفساید می گوید:« گل دوم تیم کاشیما به نظر در موقعیت آفساید به ثمر رسید. اگرچه زننده گل در موقعیت آفساید نبود اما یک مهاجم دیگر در آفساید قرار داشت که روی مدافع پرسپولیس اثر گذاشت. با این حال باید این صحنه دوباره بازبینی شود.»

* رئیس دپارتمان داوران نیز معتقد است گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.داود رفعتی درباره قضاوت داور چینی دیدار تیم های کاشیما و پرسپولیس گفت: در نیمه اول در همان دقایق ابتدایی علی علیپور شوتی در داخل محوطه جریمه زد که به صورت مدافع کاشیما خورد و اصلا پنالتی نبود. هم چنین اخطار اولی که داور به سیامک نعمتی داده اشتباه بود، اما اخطار دوم کاملا درست و صحیح بود. معتقدم داور عملکرد خوبی نداشت و تصمیماتش در این  بازی 50-50 بود. بین گل اول و دوم تیم کاشیما، توانست یک گل دیگر را به ثمر برساند که داور آن را به اشتباه افساید اعلام کرد، سیدجلال حسینی آفساید را پر کرده بود. همچنین گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

*همچنین حیدر سلیمانی، کارشناس داوری نیز گفت : گل دوم کاشیما برابر پرسپولیس آفساید بود. به عقیده او زننده گل در آفساید نیست، اما بازیکنی که در آفساید حضور دارد در جریان بازی تأثیر داشته است.

*در عین حال  محمد فنایی  کارشناس دیگر داوری هم نظری مخالف با دیگران دارد. او در مورد گل دوم کاشیما و اینکه به نظر می‌رسید در این صحنه سرجینیو بازیکن کاشیما در آفساید بوده است،‌ گفت: خیر اصلا چنین چیزی نبود،‌ بازیکن کاشیما که در آفساید قرار داشت تأثیری روی توپ نداشت و بازیکن برزیلی این تیم که گل را به ثمر رساند اصلا در آفساید نبود.

کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 8کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 9کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 10کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 11کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 12

گل دوم کاشیما در شرایطی به ثمر رسید که سرجینیو در آفساید قرار نداشت؛ اما دیگر مهاجم این تیم در موقعیت آفساید، مقابل سیدجلال قرار گرفته بود و همانطور که در تصاویر مشخص است، هنگام ضربه سرجینیو هم مانع از حرکت مدافعان پرسپولیس می شود. با توجه به تصاویر ثبت شده می توان نتیجه گرفت که گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید ثبت شد ولی کمک داور متوجه نشد تا کار سرخپوشان در بازی برگشت بسیار سخت تر شود.

خواندن خبر در سایت منبع

دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر
دیدار تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس با برتری حریف ژاپنی به اتمام رسید.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه 2 بر صفر پرسپولیس را شکست بدهد. تصاویری از این دیدار را در زیر می‌بینید:

دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 1دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 3دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 4دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 5دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 6دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 7دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 8دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 9دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 10دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 11دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 12دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 13دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 14دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 15دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 16دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 17

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش‌ها به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما چه بود؟

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
واکنش‌ها به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما چه بود؟
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما شکست خورد.
واکنش‌ها به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما چه بود؟ - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس ایران امروز(شنبه) برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود ژاپنی‌ها به پایان رسید.

پس از پایان این بازی برخی از پیشکسوتان پرسپولیس و کاپیتان مصدوم این تیم در گفت‌وگو با میزان نسبت به نتیجه و عملکرد این تیم واکنش هایی نشان دادند.

حامد کاویانپور: به کاشیما مُفت باختیم/ پرسپولیس شانس دارد قهرمان آسیا شود 

اسماعیل حلالی: بیشتر از نتیجه، اخراج نعمتی ناراحتم کرد/ در بهشت آزادی قهرمانی را جشن می‌گیریم 

بهنام ابوالقاسم‌پور:کاشیما از ضعف دفاع چپ پرسپولیس استفاده کرد/ شاگردان برانکو عصبی بودند 

ناصر محمدخانی: پرسپولیس در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت/ عالیشاه هیچ کاره بود

یادداشت میزان:ضعف فردی، دلیل شکست پرسپولیس مقابل کاشیما/ عالیشاه و مصلح قاتلان پرسپولیس! 

حسین ماهینی:می‌توانیم در تهران قهرمان آسیا شویم/ هنوز هیچ‌چیز تمام نشده 

تصاویری از لحظه به ثمر رسیدن گل‌های کاشیما به پرسپولیس 

گزارش تصویری میزان از بازی کاشیما و پرسپولیس

خواندن خبر در سایت منبع

خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند
خبرگزاری فرانسه پس از شکست پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز به درخشش و تأثیر زیاد دو بازیکن بزریلی نماینده ژاپن اشاره کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس بازی رفت از فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 را صبح امروز (شنبه به وقت تهران) با نتیجه 2 بر صفر به میزبان خود، کاشیما آنتلرز ژاپن واگذار کرد تا کارش برای بازی برگشت دشوار شود.

خبرگزاری فرانسه (AFP) پس از این بازی با اشاره به گل‌هایی که بازیکنان برزیلی کاشیما آنتلرز به ثمر رساندند، نوشت: گل اول بازی توسط لئو سیلوا زده شد و شوت چشمگیر سرجینیو، کاشیما آنتلرز را با قدرت بر قله لیگ قهرمانان آسیا قرار داد، جایی که نماینده ژاپن پرسپولیس را با نتیجه 2 بر صفر در بازی رفت از دیدار فینال این رقابت‌ها شکست داد.در ادامه این گزارش آمده است: این دو بازیکن برزیلی با گل‌هایی که در نیمه دوم به ثمر رساندند حاشیه امنیت مناسبی به کاشیما آنتلرز پیش از بازی برگشت هفته آینده دو تیم در ورزشگاه باابهت آزادی در تهران دادند. شاگردان گو اویوا به برتری مدنظرشان پیش از سفر به تهران برای رویارویی با رکورددار قهرمانی در لیگ برتر ایران با 11 قهرمانی، دست پیدا کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

محمد فنایی: گل دوم کاشیما آنتلرز سالم بود و یک گل این تیم هم به اشتباه آفساید اعلام شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
محمد فنایی: گل دوم کاشیما آنتلرز سالم بود و یک گل این تیم هم به اشتباه آفساید اعلام شد
فنایی گل کاشیما را صحیح می داند.

طرفداری- محمد فنایی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان اعتقاد دارد گل دوم تیم فوتبال کاشیما آنتلرز به درستی به ثمر رسیده است.

محمد فنایی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره قضاوت فو مینگ، داور چینی دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز اظهار داشت:

در نیمه اول داور چینی، یکی دو خطای واضح به نفع پرسپولیس را نگرفت و اتفاق خاص دیگری در این نیمه نیفتاد. ضمن اینکه در دقایق ابتدایی هم توپ علیپور کاملاً به صورت مدافع کاشیما آنتلرز برخورد کرد و به هیچ عنوان پنالتی رخ نداد.

وی ادامه داد:

تمام اتفاقات مهم این مسابقه در نیمه دوم رقم خورد و به نظرم به جز کارت زردی که داور به شجاع خلیل‌زاده داد، تمام اخطارها درست بود. در کل یکی از مشکلاتی که ما در فوتبال داریم این است که به جای مسائل فنی،‌ درگیری‌های فیزیکی برای خودمان ایجاد می‌کنیم. به نظرم شجاع خلیل‌زاده در این مسابقه بد اخلاقی‌های زیادی کرد. این درگیری‌ها نه تنها به نفع ما نیست،‌ بلکه به ضررمان هم است. بعد از درگیری‌ها هم داور کنترل خود را از دست داد و استرسش بیشتر شد.

کارشناس داوری کشورمان در ادامه تصریح کرد:

با وجود اینکه پرسپولیس نماینده ایران بود و ما دوست داشتیم در این بازی برنده باشد، اما به نظرم گلی که تیم کاشیما آنتلرز در نیمه دوم به ثمر رساند را داور به اشتباه آفساید اعلام کرد. صحنه‌ای که ما دیدیم بازیکن کاشیما با مدافعان پرسپولیس در یک خط قرار داشت و اصلاً آفساید نبود.

فنایی در مورد گل دوم کاشیما و اینکه به نظر می‌رسید در این صحنه سرجینیو بازیکن کاشیما در آفساید بوده است،‌ گفت:

خیر، اصلاً چنین چیزی نبود. بازیکن کاشیما آنتلرز که در آفساید قرار داشت تأثیری روی توپ نداشت و بازیکن برزیلی این تیم که گل را به ثمر رساند، اصلاً در آفساید نبود.

وی درباره صحنه اخراج سیامک نعمتی تصریح کرد:

اخطار اول نعمتی کاملاً درست بود، اما اصلاً متوجه نشدم چرا داور به او کارت زرد دوم را داد. تلویزیون هم صحنه آهسته این اتفاق را پخش نکرد و من متوجه نشدم چرا کارت زرد دوم به نعمتی داده شد.

خواندن خبر در سایت منبع

علیرضا بیرانوند: دشمنان ما تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند/ کاشیما آنتلرز حرفی برای گفتن نداشت!

تسنیمخبرگزاری تسنیم
علیرضا بیرانوند: دشمنان ما تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند/ کاشیما آنتلرز حرفی برای گفتن نداشت!
علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت که دشمنان این تیم تنها یک روز می‌توانند شاد باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از پیشکسوتان، هواداران و همه کسانی که دوست دارند پرسپولیس قهرمان شود، می‌خواهم به بازیکنان انرژی مثبت بفرستند. ما می‌توانیم برگردیم و برمی‌گردیم. قول می‌دهم مقابل 100 هزار برمی‌گردیم و می‌توانیم هواداران را خوشحال کنیم. کاشیما آنتلرز در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت و تنها از انرژی هوادارانش استفاده کرد. قدرت این تیم به انرژی هوادارانش بود.

وی درباره اظهارات کارشناسان داوری کشورمان که گل دوم کاشیما آنتلرز را آفساید دانستند، گفت: گل دوم کاشیما آنتلرز واقعاً آفساید بود و سه بازیکن این تیم در صحنه گل در آفساید بودند. تصمیم داور، عجیب و غریب بود.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس با گلایه از شرایط آب و هوایی کشور ژاپن تصریح کرد: ما ساعت 11 شب به وقت ایران می‌خوابیدیم که اینجا 4 بعدازظهر بود و بازیکنان نمی‌خوابیدند. بچه‌ها در زمان صبحانه می‌گفتند از ساعت 2 شب نخوابیدیم. آنها ساعت 9 شب به وقت ایران و 2 به وقت ژاپن از خواب بیدار می‌شدند و قرص خواب می‌خوردند.

علیرضا بیرانوند: دشمنان ما تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند/ کاشیما آنتلرز حرفی برای گفتن نداشت! - 4

بیرانوند با اشاره به دور بودن هتل محل استقرار تیم پرسپولیس نسبت به ورزشگاه میزبان مسابقه تصریح کرد: هتلی که برای ما گرفته شد، خیلی ما را اذیت کرد و یک ساعت تا ورزشگاه کاشیما ساکر فاصله داشت. ترافیک زیادی در راه ورزشگاه بود و ما از ساعت 12 به سمت ورزشگاه حرکت کردیم. انگار که بخواهیم از تهران به قم برویم. خواب ما نیز به‌هم ریخته بود. در این چند روز، ما هفت بار این مسیر را رفتیم و برگشتیم.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد برنامه تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: امشب (شنبه) ریکاوری می‌کنیم و فردا شب به دبی بازمی‌گردیم. تا روز چهارشنبه در این شهر می‌مانیم و تمرینات‌مان را پیگیری می‌کنیم. پنجشنبه صبح به ایران می‌آییم تا تمرینات آخر را پشت سر بگذاریم.

«الان دشمن‌شاد شدیم، چون خیلی‌ها دوست داشتند این اتفاق برای پرسپولیس رخ دهد.»، دروازه‌بان تیم پرسپولیس با بیان این جمله گفت: دشمنان ما شاد هستند و تنها تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند. فردا از لحاظ روحی و روانی برمی‌گردیم. دشمنان ما از بازی الدحیل شاد بودند که بعد از آن غمگین شدند و حالا دوباره خوشحال هستند.

بیرانوند در مورد احتمال انتخابش به عنوان مرد سال فوتبال آسیا اظهار داشت: اول باید به قهرمانی برسیم، چون تیمی که قهرمان آسیا نشود، فکر نمی‌کنم در میان بهترین بازیکنان سال قاره، نامزدی داشته باشد. ما تلاش زیادی کردیم و یکی از بازیکنان‌مان را هم از دست دادیم. پرسپولیس بازیکن ندارد و مدافع آخر ما در پست دفاع راست بازی می‌کند. شرایط خیلی سختی داریم، اما بازیکنان نشان داده‌اند برمی‌گردیم. کادر فنی باهوشی داریم دوست داریم هواداران روز شنبه، خوشحال به خانه بروند. امروز کاشیما چیزی برای گفتن نداشت و فقط هواداران‌شان به این تیم قدرت می‌داد. آنها تیم‌شان را همیشه تشویق می‌کردند. هواداران ما از این‌ها بهتر هستند و ان‌شاءالله بتوانیم قهرمان آسیا شویم.سیدجلال حسینی: سیامک نعمتی ضربه بزرگی به پرسپولیس وارد کرد

وی در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان پرسپولیس خیلی کارت زرد دریافت می‌کردند، تصریح کرد: امروز می‌خواستیم محکم بازی کنیم. چون بازیکنان یک کارته بخشیده شده بودند، می‌خواستیم محکم بازی کنیم و نترسیم. کاشیما هم خیلی قدرت داشت و از لحاظ قدرتی و من تو من، خیلی خوب بودند. آب و هوا هم ما را آزار داد.

خواندن خبر در سایت منبع

شاهرودی: قول می‌دهم در ورزشگاه آزادی کاشیما را راحت شکست خواهیم داد؛ عملکرد داور؟ چینی‌ها عاشق ژاپنی‌ها هستند!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شاهرودی: قول می‌دهم در ورزشگاه آزادی کاشیما را راحت شکست خواهیم داد؛ عملکرد داور؟ چینی‌ها عاشق ژاپنی‌ها هستند!
رضا شاهرودی، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم می‌تواند با شکست کاشیما آنتلرز در ورزشگاه آزادی به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست یابد.

طرفداری-رضا شاهرودی، پیشکسوت پرسپولیس پس از پایان دیدار کاشیما-پرسپولیس که با شکست نماینده ایران همراه شد گفت:

این بازی دو نیمه متفاوت داشت. پرسپولیس در نیمه اول بازی خوبی انجام داد و می‌توانست به گل هم برسد. ژاپنی‌ها در این نیمه ترسیده بودند و باید کار را تمام می‌کردیم. در هر صورت با تیمی که من از کاشیما دیدم، به نظرم می‌توانیم در آزادی این تیم را شکست دهیم و جام قهرمانی را بالای سر برد.

به گزارش تسنیم، وی در ادامه افزود:

برانکو هم مربی حرفه‌ای است و قطعاً به بازیکنانش تأکید خواهد کرد که این نتیجه را فراموش کنند. همان‌طور که گفتم به نظرم می‌شود این تیم کاشیما را در آزادی شکست داد، همان‌طور که السد و الدحیل را بردیم. دروازه‌بان و خط دفاع این تیم ضعیف هستند و می‌شود در آزادی به این تیم گل زد.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در مورد اینکه بازیکنان این تیم پس از دریافت گل کمی عصبی شدند و همین موضوع هم باعث شد تا سیامک نعمتی از زمین مسابقه اخراج شود،‌ گفت:

بله، این اتفاق قشنگ نبود. قطعاً برانکو به بازیکنان این موضوع را گوشزد خواهد کرد. بازیکنان در این سطح بین‌المللی باید باهوش و منطقی بازی کنند و زود عصبانی نشوند. البته داور چینی هم باعث شد تا بازیکنان ما عصبی شوند. من خودم در چین بازی کرده‌ام، به طور کلی چینی‌ها عاشق ژاپنی‌ها هستند!

شاهرودی در خاتمه تصریح کرد:

در این مسابقه هم داور تمام صحنه‌های 50 - 50 را به نفع حریف سوت زد. باز هم دست بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس درد نکند، تا همین‌جا هم کار بزرگی کرده‌اند. برانکو با 14،15 بازیکن تیمش را در سه جام نگه داشته است و باز هم من قول می‌دهم شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی کاشیما را راحت شکست خواهیم داد.

خواندن خبر در سایت منبع

خلاصه بازی پرسپولیس- کاشیما + فیلم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در دور رفت فینال باشگاه های آسیا با نتیجه 2 بر صفر مقابل کاشیما شکست خورد.

کد ویدیو دانلود

خلاصه بازی پرسپولیس- کاشیما + فیلم - 3

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - در حال حاضر چند لیگ NBA تیم‌ به کمبا واکر لینک شده‌اند. بوستون سلتیکس که برای رسمی شدن جدایی کایری اروینگ آماده می‌شود از گزینه‌های اصلی جذب پوینت گارد ۲۹ ساله تیم شارلوت هورنتس محسوب می‌گردد. به گزارش مارک استاین از نیویورک تایمز، بوستون سلتیکس که تا پیش از این به صورت مخفیانه وضعیت کمبا واکر را تحت نظر داشت، اکنون شانس از بالایی برای جذب بازیکن سه دوره آل استار برخوردار است. جدایی کایری اروینگ از سلتیکس به صورت بازیکن آزاد تقریبا قطعی شده است و بوستون نیز اجازه نخواهد داد جای خالی کایری در فصل آینده احساس شود. استاین در گزارش نهایی خود مدعی شده است که بوستون سلتیکس در کنار دالاس ماوریکس، صف اول تیم‌هایی که برای جدا کردن واکر از هورنتس در تلاش هستند را تشکیل می‌دهند.
الفالف20 ساعت قبل
گروه ورزشی الف، ۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۸:۴۰ ۳۹۸۰۴۰۵۱۷۷به گزارش فارس، ‌ژاپن و قطر دو نماینده و میهمان کوپا امریکا ۲۰۱۹ هستند و گرچه نتوانسته‌اند در آنطور که باید و شاید در مقابل تیم‌های منطقه آفریقای جنوبی خودی نشان دهند اما نمایش‌های آنها نشان می‌دهد که تساوی ژاپن مقابل آروگوئه و اکوادور و شکست مقابل شیلی نتیجه چندان بدی به حساب نمی‌آیدهواداران ژاپن در بازی مقابل اروگوئه و اکوادور به سبک گذشته بعد از پایان بازی زباله‌های داخل ورزشگاه را جمع آوری کردند که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
روزنامه مارکا می‌گوید رئال مادرید در صورت به نتیجه نرسیدن انتقال پل پوگبا، فان دی‌بیک، بازیکن آژاکس را به عنوان جایگزین او جذب خواهد کرد. به گزارش «ورزش سه»، روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شد رئال مادرید درحالیکه در حال تلاش برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد است اما در صورتیکه این انتقال با موفقیت همراه نشود به جای پوگبا، دانی فان دی‌بیک، پدیده ۲۲ساله آژاکس را جذب خواهد کرد. به همین علت است که فان دی‌بیک، در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه برای رئال به حساب می‌آید. البته جذب فان دی‌بیک برای رئال ارزان تمام نخواهد شد و مارکا معتقد است قیمت او چیزی حدود ۶۰ میلیون یورو خواهد بود. با اینحال، این به مراتب کمتر از رقم ۱۵۰ میلیون یورویی‌ای است که منچستریونایتد برای واگذاری پل پوگبا تقاضا کرده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
علی نظرمحمدی نیمکت هدایت سپیدرود رشت را بر عهده گرفت. به گزارش ایسنا، در حکمی از سوی کیومرث بیات، مالک موقت باشگاه سپیدرود رشت، علی نظرمحمدی به عنوان سرمربی این باشگاه انتخاب شد تا هدایت این تیم برای فصل آینده لیگ دسته یک را برعهده بگیرد. سپیدرود رشت در فصل هجدهم لیگ برتر ایران با قرارگرفتن در رتبه پانزدهم جدول به لیگ دسته یک سقوط کرد. انتهای پیام
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشملی‌پوشان والیبال با ترکیب سعید معروف، سید محمد موسوی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، محمدجواد معنوی‌نژاد، علی شفیعی، پوریا فیاضی، مسعود غلامی، محمدرضا حضرت‌پور، جواد کریمی، علی‌ اصغر مجرد، پوریا یلی و محمدرضا موذن ساعت ۱۵:۲۰ دقیقه بعدازظهر روز گذشته به استانبول رفتند و بعد از یک ساعت توقف، ساعت ۱۹:۲۵ دقیقه به صوفیه پرواز کردند. تیم ملی والیبال با ورود به صوفیه، مسافت ۲ ساعته‌ فرودگاه تا شهر پولودیوو را طی کردند و بعد از ۱۲ ساعت به هتل محل اقامت خود رسیدند. اخبار ورزشی- تیم ملی والیبال در هفته پنجم لیگ ملت‌ها با صربستان، بلغارستان و آمریکا برای جواز صعود به دور نهایی به ترتیب در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه مسابقه می‌دهد. برنامه بازی‌های ایران در هفته پنجم به شرح زیر است: جمعه ۷ تیر ۱۳۹۸: ایران - صربستان، ساعت ۱۸:۳۰شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸: ایران - بلغارستان، ساعت ۲۲:۱۰یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸: ایران - آمریکا، ساعت ۱۸:۳۰
ایلناایلنا15 ساعت قبل
دو تیم زیمبابوه و اوگاندا به تساوی یک بر یک رضایت دادند. به گزارش ایلنا، از ساعت ۲۱:۳۰ امشب و در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا اوگاندا به مصاف زیمبابوه رفت که در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در این مسابقه اوکوی دقیقه ۱۲ برای اوگاندا و بیلیات دقیقه ۴۰ برای زیمبابوه گلزنی کردند. اوگاندا بعد از این مسابقه با چهار امتیاز در صدر و زیمبابوه با یک امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

اخبار بیشتر