1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

خلاصه بازی،‌ اظهارنظرها و حواشی دیدار پرسپولیس- کاشیما

ناهماهنگی در دفاع پرسپولیس مشهود بود/ کاشیما قوی‌تر از السد نیست

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
ناهماهنگی در دفاع پرسپولیس مشهود بود/ کاشیما قوی‌تر از السد نیست

محمود کلهر در خصوص شکست تیم فوتبال پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز در فینال رفت لیگ قهرمانان آسیا گفت: در نیمه اول بازی قابل قبولی ارائه دادیم و حتی می توانستیم توسط علی علیپور به گل هم دست پیدا کنیم. چند موقعیت دیگر هم داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

وی تاکید کرد: نیمه دوم بازی کاملا در اختیار کاشیما بود، کارهای ترکیبی و سرعتی این تیم و ضعف خط دفاع پرسپولیس که کاملا مشهود بود باعث شد تا از جناح چپ دفاع، پرسپولیس دو گل دریافت کرده و حالا کار برای پرسپولیس در دیدار برگشت سخت خواهد شد.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: در بازی برگشت باید سراپا حمله باشیم و اجازه نفوذ به مهاجمان کاشیما را در محوطه جریمه ندهیم. مطمئن باشید کاشیما قوی تر از السد نیست و پرسپولیس می تواند با حمایت هوادارانش این بازی را با پیروزی به پایان برساند.

کلهر در خصوص اعتراضات چند بازیکن پرسپولیس به داور گفت: بازیکنان باید بر اعصاب خود مسلط بوده و حرفه ای باشند، نمی دانم چرا خلیل زاده در همه برخوردها حضور دارد و مرتب با بازیکنان و داور بحث و جدل می کنند. او باید آستانه صبر خود را بیشتر کند تا بتواند به تیمش کمک کند نه اینکه در این شرایط او هم ضربه ای به تیم خود وارد کند. سیامک نعمتی هم که به خاطر محرومیت در بازی برگشت غایب است.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من بشار رسن در این بازی بهترین بازیکن پرسپولیس بود که عملکرد خوبی داشت و کامیابی نیا هم در کنار رسن از بهترین های پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز بود.

خواندن خبر در سایت منبع

کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟

به گزارش "ورزش سه"، علی دهقانی، کارشناس جوان داوری در این باره می گوید: لحظه پاس یکی از مهاجمین کاشیما در موقعیت آفساید قرار گرفته است. او در لحظه ارسال توپ به علت جابجایی روی بازی مدافعان تاثیر گذاشت. هرچند که ضربه توسط دیگر مهاجمی که در آفساید نیست زده شد. همان طور که اشاره کردم به علت تاثیرگذاری مهاجم درون آفساید روی کار مدافعان آفساید باید از سوی کمک داور گرفته می‌شد.

گفتنی است همین توپ در فعل و انفعال به جناح چپ خط دفاعی تیم پرسپولیس می رود و در نهایت تبدیل به گل می شود.

علاوه بر علی دهقانی چند کارشناس داوری دیگر هم روی این مطلب صحه گذاشتند و بر این عقیده اند که گل دوم کاشیما در این بازی آفساید بوده است. برانکو هم البته به اشتباهات داور چینی در این بازی معترض بوده است.او در مصاحبه اش به صحنه آفساید اشاره ای نکرده است اما قضاوت داور چینی را مطلوب ارزیابی نکرد.

* حسین عسگری، رئیس سابق دپارتمان داوری در مورد صحنه آفساید می گوید:« گل دوم تیم کاشیما به نظر در موقعیت آفساید به ثمر رسید. اگرچه زننده گل در موقعیت آفساید نبود اما یک مهاجم دیگر در آفساید قرار داشت که روی مدافع پرسپولیس اثر گذاشت. با این حال باید این صحنه دوباره بازبینی شود.»

* رئیس دپارتمان داوران نیز معتقد است گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.داود رفعتی درباره قضاوت داور چینی دیدار تیم های کاشیما و پرسپولیس گفت: در نیمه اول در همان دقایق ابتدایی علی علیپور شوتی در داخل محوطه جریمه زد که به صورت مدافع کاشیما خورد و اصلا پنالتی نبود. هم چنین اخطار اولی که داور به سیامک نعمتی داده اشتباه بود، اما اخطار دوم کاملا درست و صحیح بود. معتقدم داور عملکرد خوبی نداشت و تصمیماتش در این  بازی 50-50 بود. بین گل اول و دوم تیم کاشیما، توانست یک گل دیگر را به ثمر برساند که داور آن را به اشتباه افساید اعلام کرد، سیدجلال حسینی آفساید را پر کرده بود. همچنین گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

*همچنین حیدر سلیمانی، کارشناس داوری نیز گفت : گل دوم کاشیما برابر پرسپولیس آفساید بود. به عقیده او زننده گل در آفساید نیست، اما بازیکنی که در آفساید حضور دارد در جریان بازی تأثیر داشته است.

*در عین حال  محمد فنایی  کارشناس دیگر داوری هم نظری مخالف با دیگران دارد. او در مورد گل دوم کاشیما و اینکه به نظر می‌رسید در این صحنه سرجینیو بازیکن کاشیما در آفساید بوده است،‌ گفت: خیر اصلا چنین چیزی نبود،‌ بازیکن کاشیما که در آفساید قرار داشت تأثیری روی توپ نداشت و بازیکن برزیلی این تیم که گل را به ثمر رساند اصلا در آفساید نبود.

کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 8کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 9کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 10کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 11کارشناسان داوری و گل دوم کاشیما؛آفساید یا سالم؟ - 12

گل دوم کاشیما در شرایطی به ثمر رسید که سرجینیو در آفساید قرار نداشت؛ اما دیگر مهاجم این تیم در موقعیت آفساید، مقابل سیدجلال قرار گرفته بود و همانطور که در تصاویر مشخص است، هنگام ضربه سرجینیو هم مانع از حرکت مدافعان پرسپولیس می شود. با توجه به تصاویر ثبت شده می توان نتیجه گرفت که گل دوم کاشیما در موقعیت آفساید ثبت شد ولی کمک داور متوجه نشد تا کار سرخپوشان در بازی برگشت بسیار سخت تر شود.

خواندن خبر در سایت منبع

دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه 2 بر صفر پرسپولیس را شکست بدهد. تصاویری از این دیدار را در زیر می‌بینید:

دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 1دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 3دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 4دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 5دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 6دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 7دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 8دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 9دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 10دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 11دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 12دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 13دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 14دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 15دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 16دیدار کاشیما - پرسپولیس به روایت تصویر - 17

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش‌ها به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما چه بود؟

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
واکنش‌ها به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما چه بود؟
واکنش‌ها به شکست پرسپولیس مقابل کاشیما چه بود؟ - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس ایران امروز(شنبه) برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود ژاپنی‌ها به پایان رسید.

پس از پایان این بازی برخی از پیشکسوتان پرسپولیس و کاپیتان مصدوم این تیم در گفت‌وگو با میزان نسبت به نتیجه و عملکرد این تیم واکنش هایی نشان دادند.

حامد کاویانپور: به کاشیما مُفت باختیم/ پرسپولیس شانس دارد قهرمان آسیا شود 

اسماعیل حلالی: بیشتر از نتیجه، اخراج نعمتی ناراحتم کرد/ در بهشت آزادی قهرمانی را جشن می‌گیریم 

بهنام ابوالقاسم‌پور:کاشیما از ضعف دفاع چپ پرسپولیس استفاده کرد/ شاگردان برانکو عصبی بودند 

ناصر محمدخانی: پرسپولیس در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت/ عالیشاه هیچ کاره بود

یادداشت میزان:ضعف فردی، دلیل شکست پرسپولیس مقابل کاشیما/ عالیشاه و مصلح قاتلان پرسپولیس! 

حسین ماهینی:می‌توانیم در تهران قهرمان آسیا شویم/ هنوز هیچ‌چیز تمام نشده 

تصاویری از لحظه به ثمر رسیدن گل‌های کاشیما به پرسپولیس 

گزارش تصویری میزان از بازی کاشیما و پرسپولیس

خواندن خبر در سایت منبع

خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
خبرگزاری فرانسه: پسران برزیلی کاشیما آنتلرز را بر قله فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دادند

تیم فوتبال پرسپولیس بازی رفت از فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 را صبح امروز (شنبه به وقت تهران) با نتیجه 2 بر صفر به میزبان خود، کاشیما آنتلرز ژاپن واگذار کرد تا کارش برای بازی برگشت دشوار شود.

خبرگزاری فرانسه (AFP) پس از این بازی با اشاره به گل‌هایی که بازیکنان برزیلی کاشیما آنتلرز به ثمر رساندند، نوشت: گل اول بازی توسط لئو سیلوا زده شد و شوت چشمگیر سرجینیو، کاشیما آنتلرز را با قدرت بر قله لیگ قهرمانان آسیا قرار داد، جایی که نماینده ژاپن پرسپولیس را با نتیجه 2 بر صفر در بازی رفت از دیدار فینال این رقابت‌ها شکست داد.در ادامه این گزارش آمده است: این دو بازیکن برزیلی با گل‌هایی که در نیمه دوم به ثمر رساندند حاشیه امنیت مناسبی به کاشیما آنتلرز پیش از بازی برگشت هفته آینده دو تیم در ورزشگاه باابهت آزادی در تهران دادند. شاگردان گو اویوا به برتری مدنظرشان پیش از سفر به تهران برای رویارویی با رکورددار قهرمانی در لیگ برتر ایران با 11 قهرمانی، دست پیدا کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

محمد فنایی: گل دوم کاشیما آنتلرز سالم بود و یک گل این تیم هم به اشتباه آفساید اعلام شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
محمد فنایی: گل دوم کاشیما آنتلرز سالم بود و یک گل این تیم هم به اشتباه آفساید اعلام شد

طرفداری- محمد فنایی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان اعتقاد دارد گل دوم تیم فوتبال کاشیما آنتلرز به درستی به ثمر رسیده است.

محمد فنایی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره قضاوت فو مینگ، داور چینی دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز اظهار داشت:

در نیمه اول داور چینی، یکی دو خطای واضح به نفع پرسپولیس را نگرفت و اتفاق خاص دیگری در این نیمه نیفتاد. ضمن اینکه در دقایق ابتدایی هم توپ علیپور کاملاً به صورت مدافع کاشیما آنتلرز برخورد کرد و به هیچ عنوان پنالتی رخ نداد.

وی ادامه داد:

تمام اتفاقات مهم این مسابقه در نیمه دوم رقم خورد و به نظرم به جز کارت زردی که داور به شجاع خلیل‌زاده داد، تمام اخطارها درست بود. در کل یکی از مشکلاتی که ما در فوتبال داریم این است که به جای مسائل فنی،‌ درگیری‌های فیزیکی برای خودمان ایجاد می‌کنیم. به نظرم شجاع خلیل‌زاده در این مسابقه بد اخلاقی‌های زیادی کرد. این درگیری‌ها نه تنها به نفع ما نیست،‌ بلکه به ضررمان هم است. بعد از درگیری‌ها هم داور کنترل خود را از دست داد و استرسش بیشتر شد.

کارشناس داوری کشورمان در ادامه تصریح کرد:

با وجود اینکه پرسپولیس نماینده ایران بود و ما دوست داشتیم در این بازی برنده باشد، اما به نظرم گلی که تیم کاشیما آنتلرز در نیمه دوم به ثمر رساند را داور به اشتباه آفساید اعلام کرد. صحنه‌ای که ما دیدیم بازیکن کاشیما با مدافعان پرسپولیس در یک خط قرار داشت و اصلاً آفساید نبود.

فنایی در مورد گل دوم کاشیما و اینکه به نظر می‌رسید در این صحنه سرجینیو بازیکن کاشیما در آفساید بوده است،‌ گفت:

خیر، اصلاً چنین چیزی نبود. بازیکن کاشیما آنتلرز که در آفساید قرار داشت تأثیری روی توپ نداشت و بازیکن برزیلی این تیم که گل را به ثمر رساند، اصلاً در آفساید نبود.

وی درباره صحنه اخراج سیامک نعمتی تصریح کرد:

اخطار اول نعمتی کاملاً درست بود، اما اصلاً متوجه نشدم چرا داور به او کارت زرد دوم را داد. تلویزیون هم صحنه آهسته این اتفاق را پخش نکرد و من متوجه نشدم چرا کارت زرد دوم به نعمتی داده شد.

خواندن خبر در سایت منبع

علیرضا بیرانوند: دشمنان ما تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند/ کاشیما آنتلرز حرفی برای گفتن نداشت!

تسنیمخبرگزاری تسنیم
علیرضا بیرانوند: دشمنان ما تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند/ کاشیما آنتلرز حرفی برای گفتن نداشت!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند پس از شکست 2 بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از پیشکسوتان، هواداران و همه کسانی که دوست دارند پرسپولیس قهرمان شود، می‌خواهم به بازیکنان انرژی مثبت بفرستند. ما می‌توانیم برگردیم و برمی‌گردیم. قول می‌دهم مقابل 100 هزار برمی‌گردیم و می‌توانیم هواداران را خوشحال کنیم. کاشیما آنتلرز در نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت و تنها از انرژی هوادارانش استفاده کرد. قدرت این تیم به انرژی هوادارانش بود.

وی درباره اظهارات کارشناسان داوری کشورمان که گل دوم کاشیما آنتلرز را آفساید دانستند، گفت: گل دوم کاشیما آنتلرز واقعاً آفساید بود و سه بازیکن این تیم در صحنه گل در آفساید بودند. تصمیم داور، عجیب و غریب بود.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس با گلایه از شرایط آب و هوایی کشور ژاپن تصریح کرد: ما ساعت 11 شب به وقت ایران می‌خوابیدیم که اینجا 4 بعدازظهر بود و بازیکنان نمی‌خوابیدند. بچه‌ها در زمان صبحانه می‌گفتند از ساعت 2 شب نخوابیدیم. آنها ساعت 9 شب به وقت ایران و 2 به وقت ژاپن از خواب بیدار می‌شدند و قرص خواب می‌خوردند.

علیرضا بیرانوند: دشمنان ما تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند/ کاشیما آنتلرز حرفی برای گفتن نداشت! - 4

بیرانوند با اشاره به دور بودن هتل محل استقرار تیم پرسپولیس نسبت به ورزشگاه میزبان مسابقه تصریح کرد: هتلی که برای ما گرفته شد، خیلی ما را اذیت کرد و یک ساعت تا ورزشگاه کاشیما ساکر فاصله داشت. ترافیک زیادی در راه ورزشگاه بود و ما از ساعت 12 به سمت ورزشگاه حرکت کردیم. انگار که بخواهیم از تهران به قم برویم. خواب ما نیز به‌هم ریخته بود. در این چند روز، ما هفت بار این مسیر را رفتیم و برگشتیم.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد برنامه تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: امشب (شنبه) ریکاوری می‌کنیم و فردا شب به دبی بازمی‌گردیم. تا روز چهارشنبه در این شهر می‌مانیم و تمرینات‌مان را پیگیری می‌کنیم. پنجشنبه صبح به ایران می‌آییم تا تمرینات آخر را پشت سر بگذاریم.

«الان دشمن‌شاد شدیم، چون خیلی‌ها دوست داشتند این اتفاق برای پرسپولیس رخ دهد.»، دروازه‌بان تیم پرسپولیس با بیان این جمله گفت: دشمنان ما شاد هستند و تنها تا فردا می‌توانند خوشحالی کنند. فردا از لحاظ روحی و روانی برمی‌گردیم. دشمنان ما از بازی الدحیل شاد بودند که بعد از آن غمگین شدند و حالا دوباره خوشحال هستند.

بیرانوند در مورد احتمال انتخابش به عنوان مرد سال فوتبال آسیا اظهار داشت: اول باید به قهرمانی برسیم، چون تیمی که قهرمان آسیا نشود، فکر نمی‌کنم در میان بهترین بازیکنان سال قاره، نامزدی داشته باشد. ما تلاش زیادی کردیم و یکی از بازیکنان‌مان را هم از دست دادیم. پرسپولیس بازیکن ندارد و مدافع آخر ما در پست دفاع راست بازی می‌کند. شرایط خیلی سختی داریم، اما بازیکنان نشان داده‌اند برمی‌گردیم. کادر فنی باهوشی داریم دوست داریم هواداران روز شنبه، خوشحال به خانه بروند. امروز کاشیما چیزی برای گفتن نداشت و فقط هواداران‌شان به این تیم قدرت می‌داد. آنها تیم‌شان را همیشه تشویق می‌کردند. هواداران ما از این‌ها بهتر هستند و ان‌شاءالله بتوانیم قهرمان آسیا شویم.سیدجلال حسینی: سیامک نعمتی ضربه بزرگی به پرسپولیس وارد کرد

وی در پاسخ به این پرسش که چرا بازیکنان پرسپولیس خیلی کارت زرد دریافت می‌کردند، تصریح کرد: امروز می‌خواستیم محکم بازی کنیم. چون بازیکنان یک کارته بخشیده شده بودند، می‌خواستیم محکم بازی کنیم و نترسیم. کاشیما هم خیلی قدرت داشت و از لحاظ قدرتی و من تو من، خیلی خوب بودند. آب و هوا هم ما را آزار داد.

خواندن خبر در سایت منبع

شاهرودی: قول می‌دهم در ورزشگاه آزادی کاشیما را راحت شکست خواهیم داد؛ عملکرد داور؟ چینی‌ها عاشق ژاپنی‌ها هستند!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شاهرودی: قول می‌دهم در ورزشگاه آزادی کاشیما را راحت شکست خواهیم داد؛ عملکرد داور؟ چینی‌ها عاشق ژاپنی‌ها هستند!

طرفداری-رضا شاهرودی، پیشکسوت پرسپولیس پس از پایان دیدار کاشیما-پرسپولیس که با شکست نماینده ایران همراه شد گفت:

این بازی دو نیمه متفاوت داشت. پرسپولیس در نیمه اول بازی خوبی انجام داد و می‌توانست به گل هم برسد. ژاپنی‌ها در این نیمه ترسیده بودند و باید کار را تمام می‌کردیم. در هر صورت با تیمی که من از کاشیما دیدم، به نظرم می‌توانیم در آزادی این تیم را شکست دهیم و جام قهرمانی را بالای سر برد.

به گزارش تسنیم، وی در ادامه افزود:

برانکو هم مربی حرفه‌ای است و قطعاً به بازیکنانش تأکید خواهد کرد که این نتیجه را فراموش کنند. همان‌طور که گفتم به نظرم می‌شود این تیم کاشیما را در آزادی شکست داد، همان‌طور که السد و الدحیل را بردیم. دروازه‌بان و خط دفاع این تیم ضعیف هستند و می‌شود در آزادی به این تیم گل زد.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در مورد اینکه بازیکنان این تیم پس از دریافت گل کمی عصبی شدند و همین موضوع هم باعث شد تا سیامک نعمتی از زمین مسابقه اخراج شود،‌ گفت:

بله، این اتفاق قشنگ نبود. قطعاً برانکو به بازیکنان این موضوع را گوشزد خواهد کرد. بازیکنان در این سطح بین‌المللی باید باهوش و منطقی بازی کنند و زود عصبانی نشوند. البته داور چینی هم باعث شد تا بازیکنان ما عصبی شوند. من خودم در چین بازی کرده‌ام، به طور کلی چینی‌ها عاشق ژاپنی‌ها هستند!

شاهرودی در خاتمه تصریح کرد:

در این مسابقه هم داور تمام صحنه‌های 50 - 50 را به نفع حریف سوت زد. باز هم دست بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس درد نکند، تا همین‌جا هم کار بزرگی کرده‌اند. برانکو با 14،15 بازیکن تیمش را در سه جام نگه داشته است و باز هم من قول می‌دهم شنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی کاشیما را راحت شکست خواهیم داد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

استعدادیابی بازیکن سابق استقلال در زمین‌های خاکی اهواز

مهرمهر18 ساعت قبل
در اهواز برای فراموشی مشکلات در یک زندگی ساده، همچنان به فوتبال در زمین‌های خاکی پناه می‌برند. در اهواز هوا مهم نیست چه گرد و غبار باشد یا سیلاب، نمی‌توان فوتبال و جذابیت آن را نادیده گرفت.

جشن صعود ایران به مرحله بعدی المپیک

خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
افکارنیوزافکارنیوز22 ساعت قبل
شناسه خبر: ۸۵۴۸۲۶ ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۸ ۰ Aخانه | ورزشی ایلنا منبع: دو تیم استقلال و پرسپولیس در روز ۱۰ فروردین برای هشتاد و نهمین بار به مصاف هم خواهندرفت.

جشن صعود دیرهنگام امیدها در هتل

32+
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
نشریه فرانس فوتبال خبر از پیشنهاد ۲۸۰ میلیون یورویی رئال مادرید برای جذب ستاره فرانسوی داد و زیدان نیز اخیرا در چند مصاحبه از علاقه به جذب این مهاجم آینده دار خبر داده و بعید است چنین پیشنهادی از سوی باشگاه پاری سن ژرمن رد شود. جریمه اخیر باشگاه برای امباپه به علت تاخیر وی در تمرینات باعث ناراحتی او شده و حالا امباپه به دنبال تعبیر رویای کودکی خود است. امروز ناصر الخلیفی خبر از تمایل پاری سن ژرمن به تمدید قرارداد با نیمار و مذاکرات در این خصوص داد و بدین ترتیب به نظر می‌رسد باشگاه فرانسوی ترجیح می‌دهد از بین نیمار و امباپه، ستاره ۲۷ ساله برزیلی را حفظ کند. امباپه معتقد است برای موفقیت در لیگ قهرمانان و رسیدن به رویای توپ طلا، رئال مادرید و فعالیت زیر نظر زین الدین زیدان بهترین مسیر برای اوست و به همین دلیل آ. اس اذعان داشت حتی امباپه قصد دارد با ارائه درخواست رسمی خود مبنی بر جدایی به ناصر الخلیفی، شرایط را برای انتقال به برنابئو آسان‌تر سازد. گرچه رئال مادرید امروز رسما مدعی شد پیشنهادی برای جذب امباپه ارائه نداده، اما اگر این انتقال رخ دهد، لقب گرانقیمت‌ترین بازیکن تاریخ بالاتر از نیمار به امباپه خواهد رسید و رئال مادرید نیز بعد از سالها خریدی کهکشانی‌ها خواهد داشت.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
ساعاتی پس از اینکه بازیکنان تیم امید ایران مغموم و ناراحت چمن ورزشگاه آزادی را ترک کردند در اردو خبر قطعی شدن صعود را شنیدند و به جشن و پایکوبی پرداختند. اما چیزی که روی جدول مسابقات نقش بسته بود، حکم به صعود ایران می‌داد. البته خبر صعود دیرتر به اردوی ایران رسید. جوانان پرامید تیم المپیک ایران در میان حمید استیلی و رضا شاهرودی سر از پا نمی‌شناختند و جشن صعود را بر پا کرده بودند. البته همانطور که حمید استیلی گفت تیم ایران غم کشته‌شدگان سیل چندروز اخیر کشور را نیز بر دوش داشت و تلاش کرد تا با صعود به مرحله بعد، از غم خانواده سیل زدگان بکاهد.

اخبار بیشتر