روحانی در جلسه رای اعتماد مجلس به وزرای میراث فرهنگی و آموزش و پرورش حضور یافت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

روحانی در جلسه رای اعتماد مجلس به وزرای میراث فرهنگی و آموزش و پرورش حضور یافت

حواشی جلسه رای اعتماد/ قاضی‌پور: روحانی از مجلس در رفت!

الفخبرگزاری الف
حواشی جلسه رای اعتماد/ قاضی‌پور: روحانی از مجلس در رفت!
بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با حواشی همراه بود.

به گزارش تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه‌ ۱۲ شهریو) بررسی صلاحیت ۲ وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری را در دستور کار داشتند که بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش با حواشی همراه بود.

** پس از سخنرانی حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، محمد علی وکیلی عضو هیئت‌رئیسه مجلس اعلام کرد که نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه اولین مخالف وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نطق خواهد کرد.

نماینده ارومیه در مجلس پس از بیان مطالبی در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، پس از اینکه تعدادی از نمایندگان در کنار صندلی وزرا و معاون اول گرد آمده بودند تا با آنها گپ و گفتی داشته باشند، نماینده ارومیه با فریاد اعلام کرد آقای روحانی که از مجلس «در رفت» بگذارید آقای جهانگیری به اظهارات بنده گوش بدهد.

پس از اینکه همهه‌ای در کنار میز وزرا و معاون اول رئیس‌جمهور ایجاد شد، نماینده ارومیه نطق خود را قطع کرد و گفت «آقای روحانی در مجلس برای خود دکان باز کرده است» که علی لاریجانی پس از این اظهارات قاضی‌پور به نمایندگان تذکر داد تا بر روی صندلی خود قرار گیرند.

نادر قاضی‌پور برای اینکه قسمتی از زمان ۱۰ دقیقه‌ای خود برای مخالفت با وزیر پیشنهادی را به محمود نگهبان سلامی بدهد در برخی از مواقع ریتم نطق خود را تند کرده بود که برخی از نمایندگان به وی اعلام کردند «آرام به قرآن نمی‌فهمیم»

پس از تذکر علی لاریجانی برای قرار گرفتن نمایندگان بر روی صندلی‌های خود باردیگر قاضی‌پور نطق خود را قطع و خطاب به احمد همتی نماینده سمنان گفت: آقای همتی پشت خود را به ناطق مجلس نکنید، به دولت پشت کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

استقبال کمرنگ «امیدی‌ها» از روحانی

مهرخبرگزاری مهر
استقبال کمرنگ «امیدی‌ها» از روحانی
جلسه رأی‌ اعتماد به وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، خالی از حاشیه نبود.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بررسی رأی‌اعتماد به وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دستور کار قرار گرفت که این جلسه خالی از حاشیه نبود.

- این جلسه ساعت ۸:۱۰ آغاز شد و پس از تلاوت آیات قرآن، عقربه‌های ساعت ۸:۲۰ را نشان می‌داد که رئیس‌جمهور با استقبال جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وارد صحن علنی شد اما نکته جالب توجه آن بود که در میان نمایندگان، تعدادی کمی از «امیدی‌ها» دیده می‌شدند درحالی‌که همواره نمایندگان فراکسیون امید هنگام حضور رئیس‌جمهور، وی را مشایعت می‌کردند.

- همراه با رئیس‌جمهور، دولتمردانی چون اسحاق جهانگیری، محمود واعظی، حسام‌الدین آشنا، بیژن زنگنه، محمود حجتی و انصاری در مجلس حاضر شدند و سپس علی‌اکبر صالحی، بهروز کمالوندی، محمود علوی و شهیدی هم به آنان اضافه شدند که در ردیف جلوی صندلی نمایندگان و صندلی دولتی‌ها نشستند.

- رئیس‌جمهور هنوز در صندلی سبز بهارستان تکیه نزده بود که با اعلام رئیس مجلس شورای اسلامی جهت ایراد سخنرانی و دفاع از وزرای پیشنهادی خود به پشت تریبون مجلس رفت.

-از نکات قابل توجه سخنرانی رئیس‌جمهور آن بود که به جای آنکه بیشتر از عملکرد وزرای پیشنهادی خود دفاع کند، از عملکرد خود دفاع کرد.

- وی اشاره‌ای به تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان کرد و دولت‌های یازدهم و دوازدهم را از مظلوم‌ترین دولت‌های جمهوری اسلامی دانست با این استدلال که از ابتدای کار خود، آماج تحریم‌های متعدد دشمنان قرار گرفته است اما با وجود این، رئیس‌جمهور از عملکرد دولتش دفاع کرد و آمار و ارقامی ارائه کرد مبنی بر اینکه با وجود تحریم‌ها، وضعیت رشد اقتصادی و پیشرفت کشور مطلوب است.

- رئیس‌جمهور به سخنان خود در دفاع از عملکردش ادامه داد تا آنکه فرصت را غنیمت شمرد تا کنایه‌ای هم به منتقدانش بزند.

- روحانی خطاب به منقدان خود گفت: در شرایط تحریم بگذارید دشمنان علیه ما بگویند اما چرا عده‌ای حنجره خود را عاریه به صدای دشمن می‌دهند و بنده معتقدم که نباید صدای دشمن را از حنجره ولو گروه مخالف دولت بشنویم.

- زمان زیادی از سخنرانی رئیس‌جمهور گذشت تا آنکه وی به دفاع از حاجی میرزایی و علی‌اصغر مونسان وزرای پیشنهادی خود پرداخت؛ البته وی پیش از آنکه از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دفاع کند، اشاره به استعفای بطحایی وزیر پیشین آموزش و پرورش کرد و صراحتا گفت که بطحایی به دلیل عشق به مجلس، می‌خواست در کنار شما نمایندگان باشد و بنده با آنکه ابتدا با این استعفا موافق نبودم، در نهایت با این استعفا موافقت کردم.

- رئیس‌جمهور اشاره‌ای به برنامه‌های وزرای پیشنهادی خود کرد و در نهایت پس از حدود ۵۰ دقیقه سخنرانی، از پشت تریبون مجلس پایین آمد درحالی‌که بسیاری از نمایندگان مجلس، دور وی جمع شدند و در این میان بودند نمایندگانی که برگه در دست داشتند و خواستار حل مشکلات حوزه‌های انتخابیه خود از روحانی شدند.

در حال تکمیل …

خواندن خبر در سایت منبع

اراده مجلس تکمیل ترکیب کابینه است

فارسخبرگزاری فارس
اراده مجلس تکمیل ترکیب کابینه است
نماینده مردم شیراز در مجلس، آموزش و پرورش را دستگاهی تأثیرگذار در کشور برشمرد و گفت: این وزارت مسؤولی می‌خواهد که از پس چالش‌های آن بر آید و ما به عنوان نماینده باید تلاش کنیم تا کابینه کامل شود.

علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی خود از وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اظهارداشت: من با هر دو گزینه موافق هستم. آموزش و پرورش یک دستگاه مهربان، مهم و تأثیرگذار در کشور است و مسؤولی می‌خواهد که از پس مشکلات و چالش‌های آن بر بیاید.

وی درباره گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای وزارتخانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز بیان کرد: آقای مونسان هم در این مدتی که مسؤولیت داشته نشان داده که در مدتی که در میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده خوب کار کرده و توانسته که رونق خوبی را ایجاد کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤال که اولویت‌های وزرای پیشنهادی چه باید باشد، گفت: در هر دستگاهی یکسری وظایف ذاتی وجود دارد، آقای مونسان هم باید به سمت افزایش رونق در بازار و ایجاد امنیت بیشتر برای گردشگران برود.

اکبری گفت: اداره ۱۶ میلیون دانش‌آموز، کادر پرسنلی و مطالبات معلمان معمولا چالش‌هایی را برای وزیر آموزش و پرورش ایجاد می‌کند و همین مساله نشان می‌دهد که این وزارتخانه از اهمیت بالایی برخوردار است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در پایان گفت: امیدواریم که هر دو گزینه موفق شوند و بتوانند به مأموریت‌های خود به خوبی عمل کنند ضمن اینکه ما نیز به عنوان نماینده باید تلاش کنیم تا کابینه کامل شود.

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی: دشمن می‌خواست طی ۶ ماه چیزی از دولت و مجلس باقی نماند

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴
روحانی: دشمن می‌خواست طی ۶ ماه چیزی از دولت و مجلس باقی نماند
ساعت 24-رئیس جمهور تاکید کرد:من به یاد ندارم که هیچ کشوری در دهه‌های گذشته مانند ایران امروز در فشار اقتصادی بی حد و حصر و حداکثری استکبار جهانی و دشمنان این مرز و بوم قرار گرفته باشد

حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری، گفت: امروز در خدمت نمایندگان محترم مجلس برای معرفی دو وزیر از کابینه هستیم اما در آغاز لازم میدانم ایام سوگواری و ایام شهادت مولایمان حضرت اباعبدالله و اهل بیتشان را به ملت بزرگ ایران و مسلمان و حضار محترم تسلیت بگویم. امیدوارم همه ما بتوانیم پیرو راه آن عزیزی باشیم که گفت قیام من برای سامان دادن به امور جامعه و نجات امت از انحراف، قیام و نهضتم را آغاز کردم که اراده و تصمیم من امر به خوبی‌ها و نهی از پلشتی‌ها است، راه من راه جدم، پدرم و برادرم خواهد بود.

او ادامه داد: امید همه ما این است که بتوانیم پیرو آن بزرگوار باشیم و در مسیر استقرار خوبی‌ها و پاک کردن جامعه از بدی‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

روحانی در ادامه با اشاره به شرایط فعلی کشور گفت: شرایط امروز کشور نیاز به نقش آفرینی همه قوا و سایر ارکان دارد. من به یاد ندارم که هیچ کشوری در دهه‌های گذشته مانند ایران امروز در فشار اقتصادی بی حد و حصر و حداکثری استکبار جهانی و دشمنان این مرز و بوم قرار گرفته باشد. طراحی بر این بود که در ۱۶ ماه پیش با تحریم شدیدی که علیه ایران اعلام و اجرا می‌شود، حداکثر کشور ۶ ماه بیشتر نتواند تاب آوری داشته باشد.

وی افزود: اگر ما به تاریخ کشورهای دیگر مراجعه کنیم با اینچنین تحریمی که از تحریم صادرات نفت و سایر موارد گرفته تا تحریم شدید بانکی، کشتی‌رانی و بیمه و سایر تحریم‌هایی که امروز با آن مواجه هستیم، هیچ کشور معمولی نمیتوانست بیش از ۶ ماه دوام بیاورد.

روحانی ادامه داد: این که طراحی آنها اینگونه بود که تا ۶ ماه از نظام و مجلس چیزی باقی نمانده باشد با محاسبه عادی خیلی غلط نبود اما وقتی این محاسبه در برابر یک ملت آبدیده و دارای ایمان قوی و اعتقاد به خاندان رسالت قرار گرفت، محاسباتی غلط بود و آنها هم امروز به این واقعیت رسیده‌اند. من اگر بخواهم یک کلمه بگویم این است که امروز نگاه دنیا به ایران بعد از ۱۶ ماه مقاومت حتی نگاه آمریکا عوض شده است، آنها هم به این نتیجه رسیده‌اند که با فشار حداکثری نمی‌توانند ایران را به زانو در بیاورند.

رئیس جمهور با بیان این نکته که این همه پیغامی که از سوی کشورهای مختلف مشاهده می‌کنیم نشان دهنده این است که این راه‌ها پاسخ نخواهد داشت، افزود: آنها هم میدانند این جنگ اقتصادی همانند جنگ نظامی ۳۰ سال قبل که هیچ نتیجه‌ای نداد و ملت ما در برابر کشورهای جهان و کشوری که خود را به ایدئولوژی شرق و سلاح فرانسه خود را مسلح کرده بود و با پول عربستان فکر نمی‌کرد در برابر ملتی که دو ابرقدرتی جهان در کنار دشمنان ایران قرار گرفتند، شکست بخوردند.

روحانی ادامه داد: برخی از کشورهای مرتجع منطقه فرودگاه در اختیار دشمن ایران گذاشته بودند و علی رغم حصری که برای ما ایجاد کرده بودند، رزمندگان بزرگ ما با فرزندان خود پیروزی را به دست آوردند. این جنگ تحمیلی دوم که از نوع اقتصادی است سرنوشتی بهتر از آن جنگ نخواهد داشت در این جنگ تحمیلی هم ملت ما پیروز صحنه است. این امروز ادعا نیست.

او افزود: راهبرد نظام ما در ابتدا صبر انقلابی و تدبیر عقلانی در برابر دشمنان بود و نگذاشتیم ایران تنها بماند و توانستیم آمریکا رادر انزوا قرار دهیم. شما یک نمونه دیگر پیدا کنید که آمریکا در یک توطئه جهانی شرکت کرده باشد و تنها مانده باشد.

وی گفت: او و چند کشورک و چند رژیم با هم مانده‌اند. اولین قدمی که در این مسیر برداشتیم دادن یک فرصت تاریخی به کشورهای ۴+۱ بود و در این فرصت تاریخی آنها میتوانستند به تعهدات خود عمل کنند و اگر آنها عمل میکردند ما هم بر سر تعهدات خود میماندیم اما متاسفانه بعد از تخلف آمریکا، اروپایی‌ها هم یا به وظیفه خود عمل نکردند یا نتوانستند یا هردو. آنچه ما میفهیم هر دو است. استراتژی ما بر دو پایه بود، مقاومت داخلی و دیپلماسی فعال. بدون مقاومت داخلی راه به جایی نمی‌بریم و بدون دیپلماسی فعال هم راه ما دشوار خواهد بود.

رئیس جمهور تاکید کرد: پایه اصلی استراتژی ما این بود که ملت روی پای خود بایستد و قوا و ارکان نظام دست به دست هم بدهند تا فشار اقتصادی را کم کنیم. در این راستا رهنمودهای رهبری و تشکیل جلسه سه قوه و شورای هماهنگی اقتصادی که با تدبیر ایشان شکل گرفت تاثیر گذار بود. حتی ایشان در جلسه‌ای این پیشنهاد را مطرح کردند و همه ما پذیرفتیم و بر آن مبنا این جلسه تشکیل شد و خیر بسیاری داشت.

او با خطاب قرار دادن نمایندگان و معرفی آنها به عنوان حامیان اصلی دولت، گفت: شما حامیان دولت هستید چون شما به دولت رای دادید و با کمک شما دولت تشکیل شد و میتواند در مسیر قانونی خود قدم بردارد، با کمک شما است که در امروز به عنوان روز سخت می‌توانیم از سختی‌ها عبور کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا1 روز قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.

مداح ۲۵ میلیون تومانی نمی‌خواهیم/ تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
برای آشنایی با چند و، چون ماجرا و نحوه اعتراض این مدیر هیأت در قم، ابتدا فیلم، زیرا را تماشا کنید: برای بررسی جزییات قضیه و چرایی این اعتراض، سراغ سید مجید رضوی، مداح و مدیر هیأت انصارالمحسن قم رفتیم. تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت! وی با اشاره به اینکه کمپین تحریم مداحان میلیونی را ایجاد کردیم تا نهاد نظارتی مسئول به خودش بیاید، گفت: این نهاد نظارتی را امروز نه هیأتی‌ها و نه مردم نمی‌شناسند. مداحانی که برای مجلس خود پاکت طلب نمی‌کنندمدیر هیأت انصارالمحسن قم گفت: مرحوم کوثری زمانی که برای امام حسین (ع) می‌خواند پاکت طلب نمی‌کرد. این‌که افراد با چه لباس‌هایی حضور پیدا می‌کنند، چه رقم‌هایی می‌خواهند و یا چه اشعار و سبک‌هایی در مجالس می‌خوانند.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، هیأت وزیران سعودی در جلسه هفتگی خود که با حضور شاه این کشور برگزار می‌شود، این هفته، ‌ ایران را به فریب‌کاری در برنامه هسته‌ای متهم کرد. به نوشته خبرگزاری رسمی سعودی (واس) در جلسه این هفته، ضمن بررسی گزارش‌هایی از آخرین تحولات منطقه و جهان، اعلام شد که دولت سعودی از تلاش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تقدیر و «تقلب و فریب‌کاری ایران در برنامه‌ هسته‌ای خویش و تأخیر در ارائه اطلاعات لازم به آژانس را محکوم می‌کند». دولت سعودی همچنین همکاری کامل ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و احترام به مصونیت و امتیازات کارشناسان آژانس را خواستار شد. هیأت وزیران سعودی در ادامه از آژانس خواست تا تدابیر راستی‌آزمایی و نظارتی را در ایران تشدید کند. «عبدالله بن خالد بن سلطان عبدالعزیز» نماینده دولت سعودی در سازمان ملل نیز روز پنجشنبه هفته گذشته (۱۸ آبان) در بیانیه‌ای ایران را به «فریبکاری» و مخفی کردن بخش‌های حساس برنامه هسته‌ای خود متهم و ادعا کرد که تهران به دنبال دستیابی به سلاح‌ هسته‌ای است.

وقتی کارشناس BBC درباره بی‌نیازی ایران از برداشته شدن تحریم‌های تسلیحاتی می‌گوید + فیلم

رکنارکنا16 ساعت قبل
به گزارش رکنا، کارشناس بی‌ بی‌ سی در بخشی از گفت و گوی خود با مجری این خبرگزاری گفت: حتی اگر تحریم‌های تسلیحاتی برداشته شود، جمهوری اسلامی ایران نیازی به خرید تسلیحات خارجی ندارد، زیرا در حوزه داخلی، توانسته است سلاح‌های جدیدی را بسازند که آن را بی‌نیاز از خارج می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. باشگاه خبرنگاران جوان

برای اسکان استیجاری زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی به فوریت عمل شود + فیلم

ایلناایلنا16 ساعت قبل
رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت به همه دستگاه‌ها دستور داد تا برای اسکان زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی به صورت استیجاری به فوریت عمل شود. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت با اشاره به تمهیدات دولت برای زلزله‌زدگان آذربایجان شرقی عنوان کرد: از وزیر کشور و ستاد بحران می‌خواهم در زمینه اسکان این عزیزان اقدام کنند فکر می‌کنم یکی از راه‌های نزدیک شاید این باشد که زلزله‌زدگان بروند خانه یا اتاقی را اجاره کنند ما مبلغ اجاره را به آنها پرداخت کنیم تا زیر چادر نمانند. وی افزود: به هر حال زیر چادر باران و برف و سرما را در پیش رو داریم زیر چادر در تابستان هم سخت است ولی بیشتر از فصل سرما قابل تحمل است در این سرمای زمستان افراد مسن و کودکان و افراد بیمار برایشان سخت است از همه دستگاه‌ها می‌خواهم که برای اسکان این‌ها به صورت استیجاری به فوریت عمل شود.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات جنایتکارانه امروز به باریکه غزه که منجر به شهادت ۴ نفر و زخمی شدن ۲۵ نفر دیگر منجر شده، بیش از ۱۰۰ موشک و راکت به سمت اراضی اشغالی شلیک کرده است. بر اساس این گزارش، رسانه‌های صهیونیست به خسارت‌های وارده به این رژیم در این حملات اذعان کرده‌اند. این رسانه‌ها اذعان کردند که تا این لحظه ۲۹ صهیونیست مجروح در نتیجه این حملات به بیمارستان برزلای ر عسقلان انتقال داده شده‌اند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اعلام نظر سخنگوی دولت درباره چند مورد اقتصادی

خبری14 ساعت قبل

اخبار روز بازار مسکن - چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه

خبری16 ساعت قبل

اخبار روز بازار خودرو - چهارشنبه ۲۲ آبان‌ماه

خبری17 ساعت قبل

افزایش مرگ و میر در زندان‌های آمریکا/شارلوت پست: بیشتر مرگ‎ها در زندان‎های کالیفرنیا در ۱۲ روز نخست رخ داده است

میزان‌آنلاین45 دقیقه قبل

نشریه آمریکایی: حذف مورالس، کودتایی علیه بومیان بولیوی بود

فارس47 دقیقه قبل

فینال تور جهانی ۲۰۱۹ تنیس؛ مرور وضعیت‌های مختلف گروه آندره آغاسی؛ نادال، زورف و مدودف همچنان شانس صعود دارند

طرفداری58 دقیقه قبل

برلوسکونی: در مونزا بازیکنانی با ظاهری آراسته می‌خواهم، نه با ریش و گوشواره!

طرفداری1 ساعت قبل

تاثیر گران‌ترین ادویه جهان در کاهش افسردگی

آفتاب‌نیوز1 ساعت قبل

اینتر به ایوان راکیتیچ علاقمند نیست؛ نراتزوری برای به خدمت گرفتن کولوسفسکی در ژانویه کار سختی خواهد داشت

طرفداری1 ساعت قبل

جهاد اسلامی فلسطین شروط خود برای آتش بس با اسرائیل را اعلام کرد

مهر1 ساعت قبل