قطع همکاری برانکو با تیم الاهلی عربستان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

قطع همکاری برانکو با تیم الاهلی عربستان

استعفای مدیر باشگاه الاهلی در حمایت از برانکو ایوانکوویچ

مهرخبرگزاری مهر
استعفای مدیر باشگاه الاهلی در حمایت از برانکو ایوانکوویچ
ماجد الطویرقی مدیر فوتبال باشگاه الاهلی بعد از برکناری برانکو ایوانکوویچ از سمتش استعفا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، برکناری برانکو ایوانکوویچ از سرمربیگری تیم الاهلی بعد از سه گذشته سه هفته از لیگ عربستان بدون تبعات هم نبود.

بعد از اعلام رسمی اخراج برانکو که روز گذشته از سوی باشگاه الاهلی صورت گرفت، مدیر فوتبال این باشگاه از سمتش استعفا کرد.

«ماجد الطویرقی» شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی عربستان گفت: استعفایم از باشگاه را اعلام کردم قبل از آنکه مرا برکنار کنند. فضاسازی رسانه‌ای شاهزاده منصور بن مشعل از عوامل استعفای من بود.

استعفای مدیر باشگاه الاهلی در حمایت از برانکو ایوانکوویچ - 5

وی ادامه داد: فضا و اتمسفر حاکم بر باشگاه الاهلی ناسالم است. باید سرمربی جدید به زودی معرفی شود و پای او بمانند نه اینکه به سرعت برکنارش کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

افشاگری سرمربی پیشین الاهلی/ برانکو قربانی توطئه باند ۵ نفره؟

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
افشاگری سرمربی پیشین الاهلی/ برانکو قربانی توطئه باند ۵ نفره؟
سرمربی پیشین تیم فوتبال الاهلی عربستان که پیش از برانکو ایوانکوویچ از این تیم اخراج شده بود، نسبت به اتفاقات پشت پرده و وجود یک باند پنج نفره در الاهلی افشاگری کرد.

به گزارش وانانیوز،

برانکو ایوانکوویچ روز گذشته رسما با ابلاغ مسئولان باشگاه الاهلی عربستان از سرمربیگری این تیم برکنار شد. این برکناری زمینه افشاگری خورخه فوساتی سرمربی اروگوئه‌ای که سال گذشته هدایت الاهلی را بر عهده داشت و مثل برانکو اخراج شد را فراهم کرد.

فوساتی در گفتگویی که روزنامه «الریاضیه» عربستان آنرا منتشر کرده است، از دخالت و توطئه ۵ بازیکن در الاهلی خبر داده است که در واقع گرداننده اصلی باشگاه هستند و تصمیمات اصلی را آنها می‌گیرند.

وی گفت: این پنج بازیکن در شیوه‌های بازی تیم و ترکیب دخالت می‌کنند.

این مربی همچنین زکی الصالح مدیر تیم را هم به همراهی این پنج بازیکن متهم کرد.

فوساتی از نام بردن این بازیکنان خودداری ولی تاکید کرد که نام حسین عبدالغنی بازیکن باتجربه الاهلی در این باند پنج نفره نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

شاهزاده سعودی: رئیس باشگاه الاهلی با اخراج برانکو موافق بود

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
شاهزاده سعودی: رئیس باشگاه الاهلی با اخراج برانکو موافق بود
مدیر باشگاه الاهلی عربستان اعلام کرد که جانشین سرمربی کرواتشان یک مربی بزرگ و نامدار خواهد بود.

به گزارش وانانیوز،

منصور بن مشعل، شاهزاده سعودی و مدیر باشگاه الاهلی در مصاحبه با شبکه تلویزیونی این کشور درباره اخراج برانکو از سمت مربیگری اش و پرداخت مبلغ فسخ قراردادش گفت: من تصمیم گیرنده اصلی درباره تیم هستم. حکم اخراج برانکو را من صادر کردم اما بعد از بازی با الوحده الصائغ، رئیس باشگاه الاهلی به من گفت که با برکناری برانکو موافق است.

وی افزود: قرارداد برانکو با الاهلی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو بود که ما مبلغ ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو را به او پرداخت کردیم و قراردادش را فسخ کردیم.

برانکو بعد از ترک پرسپولیس راهی الاهلی عربستان شده بود ولی در آغاز کارش نتایج خوبی نگرفت و بعد از هفته سوم لیگ عربستان برکنار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

روایت روزنامه عربستانی از نحوه اخراج برانکو از الاهلی

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
روایت روزنامه عربستانی از نحوه اخراج برانکو از الاهلی
یک روزنامه ورزشی عربستان نحوه اخراج برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات از هدایت تیم الاهلی جده ر ا فاش کرد.

به گزارش وانانیوز،

روزنامه الریاضیه عربستان در نسخه چاپی امروز خود (سه‌شنبه) با اعلام خبر اخراج برانکو ایوانکوویچ از سمت سرمربیگری تیم الاهلی جده نوشت: احمد بامعوضه، مدیر فنی تیم الاهلی شب گذشته (دوشنبه) به برانکو خبر اخراج او و دستیارنش را ابلاغ کرد. وی سپس از برانکو خواست خدمات خود در تمرین تیم الاهلی را متوقف کند.

این روزنامه سپس به نقل از یک منبع موثق می‌نویسد: برانکو ساعت ۱۷ عصر و کمی زودتر از زمان مقرر به دفتر اداری خود در محل تمرین تیم الاهلی آمد. تمرینی که قرار بود که ۲ ساعت‌ونیم بعد برگزار شود و پس از عدم حضور بازیکنان اطلاع‌رسانی اخراجش انجام شد. احمد بامعوضه نامه رسمی قطع همکاری تیم الاهلی را به دستان برانکو داد تا کار این سرمربی کروات در جده به پایان برسد.

خواندن خبر در سایت منبع

رسمی؛ برانکو از الاهلی اخراج شد +تاییدیه الاهلی

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱
رسمی؛ برانکو از الاهلی اخراج شد +تاییدیه الاهلی
اختصاصی | باشگاه الاهلی عربستان سرانجام به طور رسمی اخراج برانکو ایوانکوویچ را تایید کرد.

ورزش ۱۱ - برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و فعلی الاهلی عربستان، سرانجام به طور رسمی فعالیتش در این باشگاه سعودی پایان یافت و حکم اخراج خود را از از مدیریت باشگاه دریافت کرد تا خارج از پرسپولیس، پس از ۲ ماه با شکستی بزرگ و باورنکردنی روبرو شود.

باشگاه الاهلی به طور رسمی مطابق با بیانیۀ زیر اخراج برانکو را تایید کرد:

رسمی؛ برانکو از الاهلی اخراج شد +تاییدیه الاهلی - 4

تاییدیه برانکو

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | علی پروین: زمان طاغوت هر شب می‌رفتم کافه اما لب به مشروب نزدم!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
خرید ملک در ترکیه یکی از روش‌های مناسب جهت مهاجرت و اقامت در کشور ترکیه می‌باشد. کشور ترکیه با موقعیت جغرافیایی و تاریخی خود جزء ۵ گزینه اصلی ایرانیان برای مهاجرت به شمار می‌آید. زیرا این کشور به دلیل دارا بودن ویژگی‌های خاص از قبیل توسعه روز افزون، آب و هوای متنوع، موقعیت قرارگیری استراتژیک بین سه قاره توانسته است سرمایه گذاران، مهاجران و دانشجویان را به خود جذب کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل
به گزارش مشرق، باشگاه استقلال با انتشار خبری اعلام کرد، مذاکرات با‌گری هوپر به سرانجام نرسید. رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشت: پیرو مذاکراتی که توسط باشگاه استقلال با‌گری هوپر در استانبول صورت گرفت، سرانجام توافق نهایی انجام نشد. گری هوپر چند روز پیش در ترکیه با مسئولان باشگاه استقلال وارد مذاکره شده بود. به گزارش مشرق، امروز اخباری مبنی بر همکاری مدیربرنامه این بازیکن انگلیسی با رژیم صهیونیستی منتشر شد که منتفی شدن حضور هوپر در ایران را تقویت کرد. (پشت پرده صهیونیستی انتقال بازیکن انگلیسی به استقلال/ اسرار پنهان جلسه در استانبول چیست؟ +عکس)
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | باشگاه استقلال با مشکلد حاشیه‌ای جدید روبرو شده است. ورزش ۱۱ - صبح امروز در حالی که هواداران استقلال خود را آمادۀ خبرهای جدید و مثبت از حضور‌گری هوپر در تهران کرده بودند، طی اتفاقی عجیب و به دور از انتظار یکی از نشریات داخلی مدعی شد که انتقال هوپر به تهران با مشکلی جدی روبرو شده و به احتمال فراوان این انتقال لغو خواهد شد! چرا که حضور ردپای مدیربرنامۀ اهل رژیم صهیونیستی عملا کار را با مشکل روبرو کرده است. گری هوپرتمامی مراحل این انتقال به بهترین شکل در حال پیشروی بود تا اینکه مدیران استقلال متوجه حضور این مشکل در روند انتقال بازیکن مدنظر خود شدند تا مدیربرنامۀ اهل مکابی رژیم صهیونیستی حواشی بسیاری را برای خرید جدید آبی‌ها ایجاد نماید.

علی پروین: زمان طاغوت هر شب می‌رفتم کافه اما لب به مشروب نزدم! + فیلم

رکنارکنا15 ساعت قبل
به گزارش رکنا، علی پروین در کافه خبر، همراه با همبازی دوران جوانی اش از تیم ملی از خاطرات آن سال‌ها گفت. از دوره جوانی و اینکه خلاف نکرده است. او گفت: همیشه نمازم را اول وفت می‌خوانم و روزه‌ام را می‌گیرم حتی در زمان طاغوت با وجود اینکه به کافه می‌رفتیم اما یکبار هم لب به مشروب نزدم و حتی در سفرهای خارجی که با تیم می‌رفتیم نمازم ترک نمی‌شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
ورزش ۱۱ - حضور خانم‌ها در ورزشگاه آزادی به حمایت از تیم ملی فوتبال کشور که با شادی و امید بسیار و در نهایت پیروزی ایران همراه شد. همین موضوع باعث می‌شود تا شرکت‌ها از آن به عنوان فرصتی برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی خدمات و محصولات خود استفاده کنند. مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها (CSR) درباره چگونگی مدیریت فرآیندهای تجاری است، به طوری که تأثیری مثبت بر جامعه داشته باشد. مأموریت و رسالت گروه زرین رویا، سلامت جامعه ایرانی است؛ سلامت جامعه با سلامت خانواده تعریف می‌شود و رکن مهم سلامت خانواده، سلامتی مادران و زنان است. مای‌لیدی با چنین نگاهی به موضوع مهم سلامت بانوان ایرانی پرداخته و به خوبی توانسته با آگاهی و شناخت خوب از مخاطب و نیازهای جامعه، در راستای رسالت و مأموریت خود قدم بردارد.

وزنه‌برداران نوجوانان و جوانان دست به دامن وزیر شدند/ وظیفه فدراسیون بر دوش ورزشکار+فیلم

ایسناایسنا4 ساعت قبل
وزنه‌برداران نوجوان و جوان ایران خودشان دست به کار شدند و از وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک خواستند کمک کنند تا آن‌ها به مسابقات قهرمانی آسیا کره شمالی اعزام شوند. فدراسیون وزنه‌برداری در فاصله زمان کمتر از یک هفته تا آغاز مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اعلام کرد به دلیل مشکلات مالی اعزام لغو شده است. این در حالی بود که از ماه‌ها قبل وزنه‌برداران نوجوانان و جوان ایران در اردو بودند و برای این مسابقات آماده می‌شدند. وظیفه فدراسیون این است که شرایط اعزام به مسابقات را فراهم کند و به دنبال رایزنی‌ها برای جذب کمک‌های مالی باشد. *فیلم درخواست کمک علیرضا یوسفی قهرمان المپیک جوانان از وزیر ورزش و صالحی امیری: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.

اخبار بیشتر