گزارش لحظه به لحظه؛ کشتی آزاد قهرمانی جهان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

گزارش لحظه به لحظه؛ کشتی آزاد قهرمانی جهان

کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ وزن ۸۶ کیلوگرم؛ حسن یزدانی مقتدرانه راهی فینال شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
کشتی آزاد قهرمانی جهان؛ وزن ۸۶ کیلوگرم؛ حسن یزدانی مقتدرانه راهی فینال شد
نمایش های دلاورانه پهلوان حسن یزدانی همچنان ادامه دارد.

طرفداری- حسن یزدانی، نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان موفق شد با نتیجه ۱۱-۰ و در کمتر از دو دقیقه نماینده سن مارینو را شکست دهد و به فینال مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان راه پیدا کند.

یزدانی در فینال به مصاف پونیا از هند خواهد رفت.

خواندن خبر در سایت منبع

اعتراض فدراسیون کشتی به داوری دیدار امامی مقابل حریف قزاقستانی

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اعتراض فدراسیون کشتی به داوری دیدار امامی مقابل حریف قزاقستانی
فدراسیون کشتی کشورمان با ارسال نامه‌ای به اتحادیه جهانی کشتی، نسبت به داوری دیدار یونس امامی مقابل حریف قزاقستانی‌اش اعتراض کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، با توجه به اتفاقات پیش‌آمده در دیدار نیمه نهایی وزن ۷۰ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان در قزاقستان بین یونس امامی نماینده ایران و کایپانوف از کشور میزبان که موجب بازماندن نماینده کشورمان از صعود به دیدار فینال شد، فدراسیون کشتی در نامه‌ای، اعتراض رسمی خود را به نحوه قضاوت این مسابقات به اتحادیه جهانی کشتی اعلام کرد و خواستار بازبینی مجدد فیلم این رقابت شد.

در لحظات پایانی این دیدار، امامی نسبت به اجرای فن و خاک حریف اقدام کرد که داوران، اعتقادی به دو امتیاز خاک نماینده کشورمان نداشتند و به همین دلیل، وی از راهیابی به دیدار فینال بازماند.

خواندن خبر در سایت منبع

نفرات راه یافته به نیمه نهایی ۴ وزن سوم مشخص شدند

رکناخبرگزاری رکنا
نفرات راه یافته به نیمه نهایی ۴ وزن سوم مشخص شدند
رکنا: نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی اوزان 61، 79، 86 و 97 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان مشخص شدند.

نفرات راه یافته به نیمه نهایی ۴ وزن سوم مشخص شدند - 1

به گزارش گروه ورزشی رکنا، رقابت‌های ۴ وزن سوم و پایانی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک که از صبح امروز در سالن باریس شهر نورسلطان آغاز شده است پیگیری شد و نمایندگان کشورمان در اوزان ۶۱ و ۸۶ کیلوگرم با برتری مقابل حریفان گام به نیمه نهایی گذاشتند تا عصر امروز برای رسیدن به فینال مبارزه کنند.

همچنین علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم که مغلوب حریف گرجستانی شده بود با کشیت حریفش در مرحله یک چهارم نهایی مقابل شریف شریف اف از گردونه مسابقات کنار رفت. بهمن تیموری در ۷۹ کیلو هم که در یک هشتم مغلوب رشید قربانوف ازبکستانی شده بود با توجه به راهیابی حریفش به نیمه نهایی همچنان باید منتظر حضور نماینده ازبکستان در فینال باشد تا شانس کسب مدال برنز را پیدا کند.

نتایج دیدارهای این مرحله به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

نتایج یک چهارم نهایی:

بهنام احسان پور (ایران)، برنده – احمدبنی گوارزاتیلوف (آذربایجان) (۱۳ بر ۱۲)

بکا لومتادزه (گرجستان)، برنده – تایلر گراف (آمریکا) (۳ بر یک)

راهول آواره (هند)، برنده – رسول کالی یف (قزاقستان) (۱۰ بر ۷)

ماگومد رسول ادریسوف (روسیه)، برنده – عباس رحمانوف (ازبکستان) (۱۱ بر صفر)

نیمه نهایی:

بهنام احسان پور (ایران) – ماگومد رسول ادریسوف (روسیه)

بکا لومتادزه (گرجستان) – راهول آواره (هند)

۷۴ کیلوگرم:

نتایج یک چهارم نهایی:

تیموراز سالکازانوف (اسلوواکی)، برنده – جیتندر (هند) (۴ بر صفر)

رشید قربانوف (ازبکستان)، برنده – گریگور گریگوریان (ارمنستان) (۸ بر ۸)

کایل داک (آمریکا)، برنده – گادجی نبی اف (روسیه) (۵ بر یک)

جبرئیل حسنوف (آذربایجان)، برنده – گالیم جان یوزربائف (قزاقستان) (۱۳ بر ۴)

نیمه نهایی:

کایل داک (آمریکا) – رشید قربانوف (ازبکستان)

جبرئیل حسنوف (آذربایجان) - تیموراز سالکازانوف (اسلوواکی)

۸۶ کیلوگرم:

نتایج یک چهارم نهایی:

حسن یزدانی (ایران)، برنده – آرتور نایفونوف (روسیه) (ضربه فنی)

ناظم امینه (سن مارینو)، برنده – احمد دوداروف (آلمان) (۴ بر ۲)

استفان ریچ موث (سوئیس)، برنده – تیموراز فری یف (اسپانیا) (۲ بر یک)

دیپاک پونیا (هند)، برنده – کارلو مندز (کلمبیا) (۷ بر ۶)

نیمه نهایی:

حسن یزدانی (ایران) - ناظم امینه (سن مارینو)

دیپاک پونیا (هند) - استفان ریچ موث (سوئیس)

۹۷ کیلوگرم:

نتایج یک چهارم نهایی:

عبدالرشید سعداله یف (روسیه)، برنده - ماگومد گاجی نوروف (مقدونیه) (۶ بر صفر)

علی شیر یرگالی (قزاقستان)، برنده – باتزول اولزای سایخان (مغولستان) (۱۰ بر صفر)

کایل اسنایدر (آمریکا)، برنده – ابراگیموف (ازبکستان) (۱۳ بر ۳)

شریف شریف اف (آذربایجان)، برنده – الیزبار اودیکادزه (گرجستان) (۶ بر صفر)

نیمه نهایی:

عبدالرشید سعداله یف (روسیه) - شریف شریف اف (آذربایجان)

کایل اسنایدر (آمریکا) - علی‌شیر یرگالی (قزاقستان)

دیدارهای فینال و رده بندی ۴ وزن سوم و پایانی فردا شب برگزار خواهد شد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

زمان مسابقه فینال علیرضا کریمی مقابل حریف آمریکایی

ایسناخبرگزاری ایسنا
زمان مسابقه فینال علیرضا کریمی مقابل حریف آمریکایی
آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم ایران بعد از ظهر امروز(شنبه) در دیداری سخت و نفسگیر برابر جی‌دن کاکس برای کسب مدال طلای جهان به روی تشک می‌رود.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ که در نورسلطان پایتخت قزاقستان در حال برگزاری است، علیرضا کریمی نماینده وزن ۹۲ کیلوگرم ایران و دارنده ۲ مدال برنز جهان بعد از ظهر امروز (شنبه) برای کسب مدال طلای جهان برابر جی‌دن کاکس قهرمان جهان ۲۰۱۸ از آمریکا به روی تشک مبارزه می‌رود.

کریمی روز گذشته و در جریان دور مقدماتی با اقتدار مقابل تمامی رقبای خود به برتری رسید و به عنوان اولین فینالیست کشتی ایران در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ نام گرفت تا شاهد طلسم شکنی کشتی گیر فنی و با اخلاق تیم‌ملی باشیم.

کریمی انگیزه بالایی برای رسیدن به پیروزی در این مبارزه دارد و بدنبال گرفتن انتقام شکست سال گذشته در نیمه نهایی رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ مجارستان است.

طبق برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت‌های فینال و رده بندی اوزان ۷۰، ۷۴، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم و مراسم اهدای مدال‌ها از ساعت ۱۶ و ۳۰ تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران برگزار می‌شود و کشتی‌گیران به ترتیب از اوزان کم به بالاتر به روی تشک می‌روند.

با این اوصاف کشتی علیرضا کریمی در فینال وزن ۹۲ کیلوگرم برابر حریف آمریکایی حدود ساعت ۱۸ برگزار می‌شود و قرار است بصورت زنده نیز از سیما پخش شود.

پیش از کریمی، یونس امامی در وزن ۷۰ کیلوگرم نیز برای کسب مدال برنز به روی تشک می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

در انتظار طلای علیرضا کریمی

تابناکخبرگزاری تابناک
در انتظار طلای علیرضا کریمی
امروز همه نگاه ها به مدال طلای کریمی و البته کشتی های ناب حسن یزدانی پلنگ جویبار است تا دومین بخت مدال طلا نیز نصیب تیم ایران شود. از بین چهار وزنی که مسابقاتش امروز برگزار می شود دو وزن المپیکی محسوب می شوند و برای ایران اهمیتی دو برابر دارند. خوشبختانه طبق قرعه کشتی گیران اجاره ای اسراییل در سمت دیگر جدول ایرانی ها حضور دارند

در سومین روز از رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان به میزبانی نورسلطان پایتخت قزاقستان، چهار آزادکار ایران در اوزان ۶۱، ۷۹، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم روی تشک می‌روند تا بخت خود را برای رسیدن به مدال و سهمیه المپیک آزمایش کنند.

به گزارش تابناک ورزشی، در حالی که کشتی ایران در ده وزن مسابقات فرنگی هیچ فینالیستی نداشت و در روز نخست مسابقات آزاد نیز دستش از فینال کوتاه ماند، دیروز علیرضا کریمی یل کشتی ایران با شکست پیاپی حریفان با امتیازات ضربه فنی که در مورد حریف روس نیز تکرار شد، به فینال لنتقامی با دن کاکس آمریکایی رسید.

حالا امروز همه نگاه‌ها به مدال طلای کریمی و البته کشتی‌های ناب حسن یزدانی پلنگ جویبار است تا دومین بخت مدال طلا نیز نصیب تیم ایران شود. از بین چهار وزنی که مسابقاتش امروز برگزار می‌شود دو وزن المپیکی محسوب می‌شوند و برای ایران اهمیتی دو برابر دارند. با برگزاری مراسم قرعه کشی ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹، بهنام احسان‌پور در ۶۱، بهمن تیموری در ۷۹، حسن یزدانی در ۸۶ و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم رقبای خود را شناختند. رقابت‌های ۴ وزن پایانی کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۱۹ از ساعت نه و نیم صبح امروز (شنبه) آغاز شده است.

در انتظار طلای علیرضا کریمی - 4

در وزن ۶۱ کیلوگرم، بهنام احسان‌پور در دور نخست استراحت دارد سپس در یک هشتم نهایی برابر رجب توپال از ترکیه کشتی می‌گیرد و در صورت برتری در مرحله یک چهارم نهایی برابر برنده مبارزه بونه رودریگز از کوبا و وارزاتیلوف از آذربایجان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۷۹ کیلوگرم، بهمن تیموری در مبارزه نخست استراحت دارد سپس برابر برنده مبارزه کشتی‌گیران کره‌جنوبی و ازبکستان به روی تشک می‌رود. در این وزن نیز کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی در سمت دیگر جدول قرار دارد و در دور نخست برابر حریف قزاق کشتی می‌گیرد. در این وزن ۲۳ کشتی‌گیر حضور دارند.

برتری ۱۰ امتیازی حسن یزدانی در کشتی نخست

در وزن المپیکی ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست استراحت داشت، در نخستین کشتی برابر اسپینال از پورتریکو به میدان رفت و در همان سه دقیقه نخست با کسب ۱۰ پوئن، حریف را ضربه کرد. یل مازندرانی در یک هشتم نهایی مقابل برنده مبارزه ورب از مجارستان و دومانیتسکی از اوکراین کشتی می‌گیرد. در این وزن المپیکی ۴۳ کشتی‌گیر حضور دارند. کشتی‌گیر رژیم صهیونیستی در سمت دیگر جدول قرار دارد و دور نخست به مصاف حریفی از لبنان می‌رود.

برتری قاطع شعبانی در کشتی اول در وزن سنگین المپیکی

در وزن المپیکی ۹۷ کیلوگرم علی شعبانی در دور نخست برابر حریف خود از ترکیه به روی تشک رفت و در یک کشتی برتر و حساب شده ۹ بر یک به برتری دست یافت. رقیب ترک به دفعات از زیرگیری‌های شعبانی به خارج تشک فرار می‌کرد اما داوران فقط یک امتیاز در نظر می‌گرفتند. حالا این کشتی گیر مازندرانی در یک هشتم نهایی برابر الیزبار اودیکادزه از گرجستان کشتی می‌گیرد. در این وزن المپیکی ۲۶ کشتی‌گیر حضور دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
باید از هواداران متعصب نفت مسجدسلیمان هم تشکر کنم که یک مسیر طولانی را طی کردند و به مشهد آمدند تا تیم‌شان را تشویق کنند. وی درباره اینکه آیا نفت مسجدسلیمان می‌تواند این روند صعودی را در جام حذفی ادامه دهد، خاطر نشان کرد: در جام حذفی تمام تیم‌ها دنبال قهرمانی هستند و ما هم فقط این هدف را دنبال می‌کنیم. در لیگ برتر هم وضعیت خوبی داریم و با اینکه مقابل چند مدعی قهرمانی قرار گرفتیم، ولی شکست نخوردیم. در بازی بعدی جام حذفی هم میزبان هستیم و این فرصت را داریم تا به مرحله نیمه نهایی برویم. ما امسال تیم بسیار خوبی داریم و نفت مسجدسلیمان پدیده امسال فوتبال ایران است.
فوتبالیفوتبالی13 ساعت قبل
سایت رسمی فوتبالی - لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوتزو یکی از رومانتیک‌ترین و طولانی‌ترین رابطه‌های عاشقانه در میان فوتبالیست‌های جهان را داشته‌اند چرا که این دو از نوجوانی همدیگر را می‌شناسند و با همدیگر بزرگ شده‌اند. هر دو از بچگی همدیگر را می‌شناسند و سالهاست که در کنار هم زندگی می‌کنند. آنتونلا همیشه یکی از حامیان جدی مسی در دوران بازی شماره ۱۰ آرژانتینی بارسلونا بوده است و همیشه و در روزهای خوب و بد در کنار لئو بوده است. مسی تا کنون عکس‌های نوستالژیک زیادی از همسرش آنتونلا منتشر کرده اما تصویری که شب گذشته لئو از خودش و همسرش منتشر کرد بازتاب گسترده‌ای در اینستاگرام داشت. مسی از سال ۱۹۹۶ یعنی ۲۳ سال پیش آنتونلا را می‌شناسد و رابطه آنها به مرور زمان نه تنها سرد نشده بلکه گرم و گرم‌تر شده است.

گل دوم کریم انصاری فرد به الوکره (السیلیه ۲-۱ الوکره)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

فیلم/ اعتصاب عجیب فوتبالی در لیگ مکزیک

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
ایسناایسنا6 ساعت قبل
مدافع پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که تیمش در ادامه مسابقات فصل به روند رو به رشد خود ادامه دهد. وی ادامه داد: هفته به هفته بهتر شدیم و ان‌شاء‌الله در بازی‌های بعد هم این روند را ادامه دهیم. مدافع پرسپولیس همچنین در واکنش به اینکه بازی‌های دشوار تیمش در این فصل به پایان رسیده گفت: همه بازی‌ها سخت است. ما بازی به بازی، با قدرت پیش می‌رویم. کنعانی‌زادگان درباره غیبت هواداران و محرومیت آنها از سوی کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: جای تماشاگران خالی بود.

عجیب‌ترین اعتصاب تاریخ فوتبال/ ما پول نگرفتیم؛ بیا گل بزن+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
در چهارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مکزیک، بازیکنان یکی از تیم‌های این کشور درپی عدم تامین مالی از طرف مسئولانشان تصمیم عجیبی گرفتند که تا به حال در هیچ جایی دیگر شاهد آن نبودیم. وقتی درگیر فوتبال باشی دیگر برای اینکه سرت را گرم کنی و یا برای اینکه وقتت را پر کنی دیگر مشکل خاصی ندارید. حتی ممکن است یک شبانه روزهم برای پرداختن به اتفافات ریز و درشت آن کافی نباشد و شما دچار کمبود وقت شوید. شاید یکی از دلایل فراگیر بودن فوتبال، بروز اتفاقات عجیب و غریبی است که حتی در مخیله هیچ کسی نمی‌گنجد. بدون شک اخبار زیادی را در روزهای آینده در خصوص این دیدار از سری مسابقات لیگ مکزیک خواهیم شنید و تنها می‌توانیم ابراز امیدواری کنیم چنین تصمیماتی را در نقاط دیگر دنیا خصوصا در فوتبال خودمان شاهد نباشیم.

اخبار بیشتر