ایران، قهرمان والیبال آسیا شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ایران، قهرمان والیبال آسیا شد

کولاکوویچ: امروز بر کیفیت والیبال ایران مهر تایید زدیم

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
کولاکوویچ: امروز بر کیفیت والیبال ایران مهر تایید زدیم
ایگور کولاکوویچ در خصوص عملکرد شاگردانش و قهرمانی در آسیا صحبت کرد.

خبرآنلاین: ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ایران بعد از پیروزی تیمش برابر استرالیا و کسب عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: ما امروز توانستیم بر کیفیت بالای تیم ایران مهر تاییدی بزنیم. این تیم بهترین و قوی‌ترین تیم آسیا است.

قبل از این مسابقات چه به لحاظ روحی و روانی و چه به لحاظ فیزیکی نتوانستیم خیلی آماده این بازی‌ها باشیم. با توجه به شکستی دور اول مقابل استرالیا داشتیم، توانستیم نقاط ضعف خود را شناسایی کنیم و در نهایت به قهرمانی دست پیدا کنیم.

کولاکوویچ: امروز بر کیفیت والیبال ایران مهر تایید زدیم - 4

او درباره حضور غفور، معروف و موسوی در ترکیب تیم رویایی این رقابت‌ها گفت: طبیعی بود که با توجه به کیفیت بالای تیم ایران، بازیکنانی از این تیم به عنوان برترین‌ها انتخاب می‌شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو21 ساعت قبل
کسوس NX در حال حاضر تنها در نمونه‌های دست دوم قابل خریداری است چراکه واردات آن همراه با ممنوعیت واردات خودرو به کشور متوقف شد. حالا دروازه بان مشهور فوتبال ایران نیز یک نمونه از این خودرو را خریداری کرده است. علیرضا بیرانوند بازیکن ملی پوش باشگاه پرسپولیس این روزها با یک خودرو لکسوس NX۲۰۰ رفت و آمد می‌کند. قیمت این خودرو در بازار نزدیک به یک میلیارد تومان است.
فارسفارس15 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال گل گهر به نماینده فدراسیون به خاطر عملکرد داوری اعتراض کرد. اعتراض جلالی به نماینده فدراسیون به خاطر داوریبه گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، در نیمه دوم این بازی آقایی و استندلی بر سر ضربه کاشته با هم درگیری لفظی پیدا کردند که این درگیری با دخالت بازیکنان سپاهان پایان یافت. * مجید جلالی سرمربی گل گهر با نماینده فدراسیون در خصوص داوری ضعیف این بازی صحبت کرد. تماشاگران و هواداران گل گهر و خبرنگار نیز به عملکرد داور اعتراض داشتند. * تماشاگران تیم گل‌گهر که از عملکرد داوری اعتراض داشتند، شعارهایی را علیه وی سر دادند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱23 ساعت قبل
اختصاصی | مهدی عبدی شب گذشته با خطای خطرناک خود از داور بازی کارت قرمز دریافت کرد. ورزش ۱۱ - مهدی عبدی ستارۀ جوان پرسپولیس که با گلزنی در دربی گذشته توانست پیروزی را به تیمش هدیه بدهد و نامش را بر سر زبان‌ها بیاندازد در دیدار هفتۀ هفتم سرخ‌ها برابر پیکان با خطای شدید خود بر روی بازیکن حریف، موجب شد تا داور دیگر با او مدارا نکند و از زمین بازی اخراجش کند. مهدی عبدیاگر کمیتۀ انضباطی تشخیص بدهد که این رفتار عبدی به عمد بوده و به قصد صدمه زدن به بازیکن حریف چنین خطایی صورت گرفته است، می‌تواند او را با محرومیتی ۲ الی ۴ جلسه‌ای روبرو کند، هرچند که تا به این لحظه کمیتۀ انضباطی هیچ واکنشی را در این باره از خود نشان نداده است.

تمرین سنگین علی کریمی در ۴۱ سالگی

تابناکتابناک23 ساعت قبل
این علی کریمی است در آستانه ورود به ۴۲ سالگی. علی هنوز یکی از آنهایی است که با پایان فوتبالش توانسته آمادگی بالای بدنی اش را حفظ کند و اضافه وزن نداشته باشد. می خواهید بدانید چرا؟ این تمرینات سنگین برای روی فرم بودن فقط از یکی مثل علی کریمی بر می‌آید.

ویدیو؛ گل‌های انفرادی دیدنی در دنیای فوتبال

طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
روزنوروزنو11 ساعت قبل
علی دشتی در اعتراض به مسائل مالی در تمرین دو روز گذشته استقلال شرکت نکرده بود و به همین دلیل با تصمیم استراماچونی روز گذشته از حضور در تمرین استقلال منع شد. دشتی برای روشن شدن وضعیتش امروز به دیدار امیرحسین فتحی رفت اما مدیرعامل استقلال به دلیل داشتن جلسه نتوانست با هافبک این باشگاه دیدار کند. با این شرایط قرار است دشتی فردا با فتحی جلسه برگزار کند تا تکلیف او برای بازگشت به تمرینات روشن شود.

اخبار بیشتر