اینفانتینو در مراسم برترین‌های فیفا درباره زنان ایران هم صحبت کرد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اینفانتینو در مراسم برترین‌های فیفا درباره زنان ایران هم صحبت کرد

(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا

فراروخبرگزاری فرارو
(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا
مراسم انتخاب بهترین های سال در شهر میلان برگزار شد و لیونل مسی و مگان راپینو بهترین بازیکن مرد و زن جهان معرفی شدند.

فرارو-لیونل مسی بازیکن باشگاه اسپانیایی بارسلونا در مراسمی در میلان ایتالیا جایزه بهترین بازیکن فیفا را دریافت کرد.

به گزارش فرارو، مراسم انتخاب بهترین‌های سال در شهر میلان برگزار شد و لیونل مسی بالاتر از ویرجیل فن دایک و کریستیانو رونالدو به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.

این ششمین بار است که مسی به عنوان بهترین بازیکن جهان رای می‌آورد. او قبلا در سال‌های ۲۰۰۹، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۵ این عنوان را کسب کرده بود.

مگان راپینو مهاجم تیم ملی فوتبال زنان آمریکا جایزه بهترین بازیکن زن را در این مراسم دریافت کرد.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول هم عنوان بهترین مربی سال مردان را پس از فصلی موفق که طی آن تیمش در لیگ قهرمانان اول شد به دست آورد.

الیسون دروازه بان لیورپول هم با پیشی گرفتن از ادرسون دروازه بان منچستر سیتی و مارک آندره‌تر استگن از بارسلونا، بهترین دروازه بان سال فیفا شناخته شد.

مارسلو بیلسا مربی تیم لیدز هم جایزه بازی منصفانه را دریافت کرد. او در ماه آوریل به تیم خود دستور داده بود به استون ویلا اجازه دهند یک گل به ثمر برساند تا در نهایت بازی یک بر یک تمام شود. تیم بیلسا با گلی جنجالی جلو افتاده بود زمانی که بازیکنان استون ویلا دست از بازی کشیدند چون انتظار داشتند با زخمی شدن جاناتان کودجیا بازی متوقف شود.

(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 9(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 10(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 11(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 12(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 13(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 14(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 15(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 16(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 17(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 18(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 19(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 20(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 21(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 22(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 23(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 24(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 25(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 26(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 27(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 28(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 29(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 30(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 31(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 32(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 33(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 34(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 35(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 36(تصاویر) مراسم انتخاب بهترین بازیکنان سال فیفا - 37

خواندن خبر در سایت منبع

اسامی برترین‌های فوتبال جهان در مراسم فیفا/ مسی بهترین بازیکن جهان شد

موجخبرگزاری موج
اسامی برترین‌های فوتبال جهان در مراسم فیفا/ مسی بهترین بازیکن جهان شد
در مراسم بهترین های سال فوتبال جهان در سال ۲۰۱۹ (THEBEST)که امشب در شهر میلان ایتالیا برگزار شد، لیونل مسی (lionel meesi) به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، شب گذشته مراسم بهترین های سال فوتبال جهان در سال ۲۰۱۹ با حضور چهره‌های سرشناس فوتبال دنیا در میلان ایتالیا برگزار شد. در این مراسم، لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا توانست عنوان بهترین بازیکن جهان را از آن خود کند.

همچنین یورگن کلوپ سرمربی لیورپول که با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا رسیده بود، بهترین سرمربی جهان معرفی شد. آلیسون بکر دروازه بان لیورپول هم عنوان بهترین دروازه بان جهان را از آن خود کرد.

اسامی برترین‌های فوتبال جهان در مراسم فیفا به این شرح است:

بهترین فوتبالیست مرد سال

لیونل مسی (بارسلونا - تیم ملی آرژانتین)

بهترین مربی مرد سال

یورگن کلوپ (لیورپول)

بهترین فوتبالیست زن سال

مگان رپینو (تیم ملی آمریکا)

بهترین مربی فوتبال زنان

جیل الیس (تیم ملی آمریکا)

بهترین دروازه بان جهان

آلیسون بکر (لیورپول)

جایزه بهترین گل سال (پوشکاش)

دنیل ژوری

جایزه بازی جوانمردانه

لیدز یونایتد

بهترین هوادار سال

سیلویا گرسکو - پسر گرسکو که نابیناست یکی از هواداران تیم پالمیراس برزیل است. گرسکو هم همراه با پسرش با حضور در ورزشگاه، مسابقات پالمیراس را برای او گزارش می‌کرد.

تیم منتخب سال فیفا

آلیسون بکر، ماتیس دی‌لیخت، ویرجیل فان دایک، سرخیو راموس، مارسلو، لوکا مودریچ، ادن هازارد، فرنکی دی یونگ، کیلیان ام باپه، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو.

در پایان این مراسم هم آرایی که مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی فوتبال جهان برای انتخاب برترین‌های فیفا داده بودند، منتشر شد. بر این اساس مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران در بخش بازیکن به ترتیب کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و ادن هازارد و در بخش سرمربی یورگن کلوپ، مائوریسیو پوچتینو و پپ گواردیولا را انتخاب کرده بود.

همچنین مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران هم در بخش بازیکن کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و ویرجیل فان دایک و در بخش سرمربی هم پپ گواردیولا، یورگن کلوپ و اریک تن هاگ را برگزیده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

خشم رئیس فیفا از نژادپرستی، در مراسم THE BEST

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
خشم رئیس فیفا از نژادپرستی، در مراسم THE BEST
جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در مراسم اهدای جوایز بهترین‌های فیفا از این فرصت برای صحبت درباره نژادپرستی در فوتبال استفاده کرده و گفت فیفا برنامه‌های گسترده‌ای برای ریشه‌کن کردن نژادپرستی در این ورزش دارد.

به گزارش «ورزش سه»، جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا دیشب در شهر میلان و در مراسم اهدای جوایز بهترین‌های فیفا از این فرصت برای پرداختن به یکی از موضوع‌های جنجالی این روزهای دنیای فوتبال استفاده کرده و به نژادپرستی پرداخت. رئیس فیفا از همه اهالی و دست‌اندرکاران فوتبال خواست برای ریشه‌کن کردن نژادپرستی از این ورزش و از کل جامعه دست به دست هم داده و به فیفا و برنامه‌هایش کمک کنند.

خشم رئیس فیفا از نژادپرستی، در مراسم THE BEST - 2

اینفانتینو ابتدا راجع به اتفاق‌های بازی اخیر آتالانتا و فیورنتینا در سری آ صحبت کرد. در این بازی دالبرت، بازیکن فیورنتینا به سمت داور رفته و از آزار و اذیت نژادی خود توسط هواداران می‌گوید و این باعث می‌شود بازی به مدت سه دقیقه متوقف شود و جنجال‌های زیادی بوجود آید.

رئیس فیفا در صحبت‌های خود گفت: «ما دیروز در اینجا، در کشور من ایتالیا، بار دیگر شاهد نژادپرستی در فوتبال بودیم. این وضعیت دیگر قابل تحمل نیست. باید این را به صراحت بگوییم. باید به نژادپرستی در همه انواع و اقسام آن نه بگوییم».

اینفانتینو در ادامه گفت: «نه به نژادپرستی در فوتبال و نه به نژادپرستی در کل جامعه. ولی فقط حرف زدن کافی نیست بلکه باید به مبارزه با نژادپرستی پرداخت. باید یک بار برای همیشه نژادپرستی را از ایتالیا و از همه دنیا ریشه‌کن کنیم. نژادپرستی نباید در فوتبال و جامعه ما جایی داشته باشد».

خواندن خبر در سایت منبع

آزمون و خسرویار در مراسم بهترین‌های فیفا (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
آزمون و خسرویار در مراسم بهترین‌های فیفا (عکس)
سمینار مربیان فوتبال دنیا در شهر میلان ایتالیا در حالی برگزار شد که مریم آزمون سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان و کتایون خسرویار سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان جوانان ایران هم در این سمینار حضور داشتند.

به گزارش «ورزش سه»، این دو مربی خانم ایرانی در حاشیه این مراسم عکسی را هم به یادگار در کنار اینفانتینو رییس فیفا ثبت کردند. آزمون و خسرویار هم چنین در مراسم بهترین‌های فوتبال جهان در شهر میلان حاضر شدند که رییس فیفا هم در حاشیه برگزاری این مراسم به این نکته اشاره کرد.

کتایون خسرویار که با وجود تلاش فراوان نتوانست تیم ملی جوانان را به مرحله نهایی جام ملت‌های جوانان آسیا که با حضور ۸ تیم برگزار می‌شود، ببرد بعد از بازی‌های مقدماتی راهی آمریکا شد تا هدایت یک تیم باشگاهی را برعهده بگیرد. او متولد آمریکا است اما به خاطر تلاش‌هایی که در توسعه فوتبال بانوان در ایران داشته همواره مورد تقدیر فیفا است و در سال ۲۰۱۸ به عنوان بهترین مربی الهام‌بخش از سوی نشریه فوتبال زنان آمریکا انتخاب شد. این احتمال وجود دارد او دوباره برای هدایت تیم‌های پایه فوتبال بانوان به ایران سفر کند.

آزمون و خسرویار در مراسم بهترین‌های فیفا (عکس) - 4آزمون و خسرویار در مراسم بهترین‌های فیفا (عکس) - 5آزمون و خسرویار در مراسم بهترین‌های فیفا (عکس) - 6

خواندن خبر در سایت منبع

صحبت‌های اینفانتینو از ایران در مراسم برترین‌های فیفا

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز
صحبت‌های اینفانتینو از ایران در مراسم برترین‌های فیفا
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در مراسم برترین‌های فیفا به صحبت از ایران هم پرداخت.

به گزارش افکارنیوز، مراسم بهترین‌های فوتبال جهان (THE BEST) در سال ۲۰۱۹ در سالن تئوترو آلا اسکالا شهر میلان برگزار شد.

اخبار ورزشی- پس از انتخاب لیونل مسی به عنوان مرد سال فوتبال جهان، جیانی اینفانتینو رئیس فیفا که برای اهدای جایزه وی روی سن آمده بود صحبت‌هایی را انجام داد.

اینفانتینو در صحبت‌هایی از جریان داشتن فوتبال در کشور ایران پرداخت وعنوان کرد که مقرر شده در دیدار تیم ملی ایران مقابل کامبوج در ماه آینده بانوان در ورزشگاه حاضر شوند.

خواندن خبر در سایت منبع

سخنرانی بهترین بازیکن زن جهان: از تغییر دنیا با فوتبال تا دختر آبی

ایلناخبرگزاری ایلنا
سخنرانی بهترین بازیکن زن جهان: از تغییر دنیا با فوتبال تا دختر آبی
مگان راپینو کاپیتان تیم ملی فوتبال آمریکا که عنوان برترین بازیکن زن سال را دریافت کرد سخنرانی طولانی در میلان داشت.

سخنرانی بهترین بازیکن زن جهان: از تغییر دنیا با فوتبال تا دختر آبی - 1

به گزارش ایلنا، مگان راپینو، کاپیتان تیم ملی فوتبال آمریکا عنوان برترین بازیکن سال فیفا را از هم تیمی خود الکس راپینو و مدافع انگلیس لوسی برنز برنده شد. او یک جام جهانی بی عیب و نقص داشت و در تابستان امسال توپ طلا و کفش طلایی را به دست آورد.

راپینو پس از دریافت جایزه برترین بازیکن سال اظهار داشت: من کلمات را از دست می‌دهم. می‌خواهم از دوستان و خانواده‌ام تشکر کنم. از همه حمایت‌ها، به خصوص این مورد در سال گذشته، متشکرم. همه مربیان من، به خصوص امسال در کادر مربیگری ما از جیل الیس که ما را در موقعیت فوق العاده‌ای قرار داده است تا بتوانیم به همان اندازه موفق باشیم بی اندازه متشکرم.

او ادامه داد: برای کسانی که اکنون به فوتبال بانوان توجه میکنند باید بگویم که شما کمی دیر به میهمانی آمده‌اید، اما بسیار باورنکردنی بوده است. فیفا یک جام جهانی باورنکردنی را برگزار کرد.

راپینو در ادامه درباره نژادپرستی صحبت کرد و به فوت دختر ایرانی هوادار استقلال هم اشاره کرد: برخی از داستانهایی که امسال بیش از همه برای من الهام بخش بوده‌اند - رحیم استرلینگ و کولیبالی. آنها در طول زندگی با نژادپرستی رو به رو بوده‌اند و همچنین آن دختر از ایران. کسانی که هر روز برای بازی با ورزشی که دوست دارند، می‌جنگند.

کاپیتان آمریکا در پایان گفت: سکوی خود را به افراد دیگر وام دهید. افراد دیگر را بالا ببرید. موفقیت خود را به اشتراک بگذارید. ما این فرصت را داریم که از این بازی زیبا استفاده کنیم تا دنیا را بهتر تغییر دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

بسکتبال NBA؛ ۱۰ حرکت برتر بازی‌های پیش فصل (۱۷ اکتبر ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
فارسفارس13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال رئال مادرید امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در هفته نهم لالیگا به مصاف تیم ماریوکا می‌رود. در این راستا زیدان اسامی بازیکنانش برای این دیدار را اعلام کرد. ناچو، کاروخال، آسنسیو، مودریچ، کروس، بیل و واسکوئز غایبان رئال در این بازی هستند. انتهای پیام/ک

اژدر حوت؛ قاتل متجاوزان به مرزهای دریایی ایران +فیلم و تصاویر

رکنارکنا1 روز قبل
در سال‌های اخیر، نیروی دریایی ماموریت‌های بسیار مهمی را علاوه بر آب‌های دریایی کشورمان در آب‌های آزاد و بین المللی به انجام رسانیده که یکی از این ماموریت‌ها مبارزه با دزدان دریایی در آب‌های بین المللی است. البته نیروی دریایی سپاه نیز یکی از پیشگامان خودکفایی در امر بومی سازی دستاوردهای دفاعی در کشور به شمار می‌رود. باید توجه داشت که طبق گفته دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه اژدر حوت سریع‌ترین اژدر دنیا در آن زمان و حتی در حال حاضر است. شواهد به وضوح نشان می‌دهد که شناور‌های متوسط و بزرگ‌تر از متوسط هیچ شانسی برای فرار از اژدر حوت ندارند؛ بنابراین با شلیک دو اژدر حوت و باصرف هزینه دو میلیون دلار می‌توان به آمریکا، چهار میلیارد و پانصد میلیون دلار ضرر زد، یعنی ۹۰۰ برابر. با غرق شدن یک ناو هواپیما بر تمام ناوگان پشتیبانی آن آسیب پذیر می‌شوند و این دقیقا یعنی همان بلایی که نیروی دریایی ما در جنگ هشت ساله بر سر نیروی دریایی عراق آورد.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، زلاتان ابراهیموویچ پس از جدایی از منچستریوناتید راهی لوس آنجلس گلکسی شد و تا دسامبر امسال نیز با این تیم قرارداد دارد ولی او قصد ندارد به فوتبالش در آمریکا پایان دهد و رویای بازگشت به سری آ را در سر می‌پروراند. ستاره سوئدی ۳۸ ساله که سابقه بازی برای هر سه تیم بزرگ ایتالیا یعنی یوونتوس، اینتر و میلان را دارد، در مصاحبه جدید خود با نشریه گاتزتا دلو اسپورت از تمایلش برای بازی در ناپولی خبر داد. زلاتان گفت: «دو ماه برای فکر کردن در مورد آینده و اتخاذ یک تصمیم درست وقت دارم. از مستند اخیر مارادونا لذت بردم و این همه عشقی که مردم ناپولی به دیگو دادند، من را تحت تاثیر قرار داد و ترغیبم می‌کند تا برای ناپولی بازی کنم. ضمن اینکه کارلو آنچلوتی بزرگ هم مربی ناپولی است.» رابطه با مورینیو: «او همیشه آقای خاص باقی خواهد ماند.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هفته نهم لیگ برتر انگلستان از امروز آغاز شد و دو تیم نیوکاسل و چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج به مصاف هم رفتند. نکته جالبی در این ترکیب نیوکاسل به چشم می‌خورد و در ماه‌های اخیر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است، حضور دو برادر یعنی شان و متئو لانگ‌استاف در ترکیب این تیم است، اما سرهنگ علیفر، گزارشگر این بازی در دقیقه ۲۶ اعلام کرد که لانگ‌استاف‌های ترکیب نیوکاسل نسبتی به هم ندارند! علیفر این اشتباه را در حالی انجام داد که چند هفته قبل و در جریان بازی لوانته و رئال مادرید اعلام کرده بود که سیدجلال حسینی، بازیکن تیم لوانته است. جالب این است که او به علت این اشتباه تعلیق شده بود ولی با عذرخواهی دوباره به صداوسیما برگشت. باید دید برخورد مدیران شبکه صداوسیما با اشتباه‌ها مکرر علیفر چه خواهد بود؟ ۲۵۵ ۲۵۱

اخبار بیشتر