اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۱۵ مهرماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۱۵ مهرماه

انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری)

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز
انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری)
در این گزارش تصویری تجارت‌نیوز، قیمت چند نوع از میوه‌ها و صیفی‌جات در بازار تجریش تهران را مشاهده می‌کنید.

در این گزارش تصویری تجارت‌نیوز، قیمت چند نوع از میوه‌ها و صیفی‌جات در بازار تجریش تهران را مشاهده می‌کنید. بازاری که به نظر می‌رسد قیمت‌ها در آن فاصله قابل توجهی نسبت به میدان میوه و تره‌بار تهران دارد.

انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 1انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 3انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 4انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 5انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 6انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 7انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 8انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 9انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 10انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 11انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 12انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 14انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 15انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 16انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 17انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 18انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 19انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 20انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 21انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 22انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 23انواع میوه‌ در بازار تجریش تهران چقدر قیمت خورده است؟ (گزارش تصویری) - 24

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا بالا رفت

ایسناخبرگزاری ایسنا
قیمت طلا بالا رفت
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران در آستانه مذاکرات تجاری آمریکا و چین جانب احتیاط را گزیده بودند، اندکی بالا رفت.

به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰٫۱ درصد رشد کرد و به ۱۵۰۵ دلار و ۸۶ سنت رسید. بهای معاملات این بازار هفته گذشته به دلیل نگرانی‌ها نسبت به کندی رشد اقتصاد جهانی ۰٫۵ درصد رشد داشت.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا تغییر چندانی نداشت و به ۱۵۱۳ دلار و ۳۰ سنت رسید.

به گفته مارگارت یانگ، تحلیلگر بازار در شرکت «سی ام سی مارکتس»، ابهاماتی پیرامون جنگ تجاری آمریکا و چین وجود دارد. به نظر می‌رسد چین تمایل چندانی به موافقت با خواسته‌های آمریکا ندارد و تقاضا برای دارایی‌های امن وجود دارد که منعکس کننده رفتار محتاطانه میان سرمایه‌گذاران است. وی در ادامه افزود: نوسان قیمت طلا کمتر از ۱۰۰ دلار است و این فلز ارزشمند به عامل قوی نیاز دارد تا از این کانال خارج شود.

دور بعدی مذاکرات تجاری آمریکا و چین قرار است روزهای ۱۰ و ۱۱ اکتبر در واشنگتن برگزار شود با این حال امیدواری به پیشرفت این مذاکرات پس از گزارش بلومبرگ که بر اساس آن مقامات چینی می‌خواهند دامنه مذاکرات هفته جاری محدود باشد، ضعیف شد.

بر اساس گزارش رویترز، آماری که روز جمعه منتشر شد نشان داد که با وجود کاهش بیکاری به پایین‌ترین حد در ۵۰ سال گذشته، روند اشتغالزایی آمریکا در سپتامبر آهسته شده و روند رشد دستمزد متوقف شده است.

اما این آمار در انتظارات بازار پیرامون کاهش نرخ‌های بهره در نشست ماه میلادی جاری بانک مرکزی آمریکا تاثیری نداشت. نرخ‌های بهره پایین‌تر هزینه نگهداری طلا که دارایی بدون سوددهی است را کاهش می‌دهد.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰٫۳ درصد رشد کرد و به ۸۷۸ دلارو ۷۵ سنت رسید. هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰٫۱ درصد کاهش، ۱۷ دلار و ۵۳ سنت معامله شد. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری اندکی کاهش یافت و به ۱۶۶۳ دلار و ۶۹ سنت رسید.

خواندن خبر در سایت منبع

دلار امروز در بازار چند قیمت خورد؟

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
دلار امروز در بازار چند قیمت خورد؟
امروز نرخ دلار و یورو با قیمت روز گذشته بر روى تابلوى صرافى‌ها نقش بست.

به گزارش اقتصادآنلاین، بهاى دلار امروز براى فروش ١١٤٠٠ و براى خرید از مشترى ١١٣٠٠تومان است.

یورو نیز با قیمت ١٢٦٠٠ فروخته مى‌شود و بهاى خرید آن ١٢٥٠٠تومان است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت انواع تلویزیون‌ ۵۵اینچ و بزرگ‌تر دربازار؟ +جدول

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
قیمت انواع تلویزیون‌ ۵۵اینچ و بزرگ‌تر دربازار؟ +جدول
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع تلویزیون‌ ۵۵اینچ و بزرگ‌تر در سطح بازار تهران است؛ شایان ذکر است که این نرخ‌ها ممکن است بر اساس برخی امکانات جانبی و خدمات پس از فروش در مناطق مختلف شهر تا ۱۰ درصد تفاوت قیمت داشته باشد.

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لوازم خانگی

و آگاهی از نرخ‌ها در بازار لوازم خانگی ایرانی و خارجی روزانه به سرویس "لوازم خانگی" در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید

قیمت انواع تلویزیون‌ ۵۵اینچ و بزرگ‌تر دربازار؟ +جدول - 4

خواندن خبر در سایت منبع

افت قیمت نفت به دلیل نگرانی از آینده اقتصاد جهانی

شاناخبرگزاری شانا
افت قیمت نفت به دلیل نگرانی از آینده اقتصاد جهانی
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه امروز (دوشنبه، ۱۵ مهرماه) به ۵۸ دلار و ۹ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به ۵۲ دلار و ۶۴ سنت رسید.

به گزارش شانا به نقل از خبرگزاری رویترز، قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت روز جمعه (۱۲ مهرماه) ۵۸ دلار و ۳۸ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا ۵۲ دلار و ۸۱ سنت بود.

قیمت نفت امروز کاهش یافت و افت سنگین هفته گذشته را ادامه داد، زیرا معامله‌گران نگران هستند که کند شدن رشد اقتصاد جهانی بر تقاضای نفت در آینده سنگینی کند.

استیون اینس، تحلیلگر مؤسسه اکسیکورپ گفت: با وجود تنش در خاورمیانه و کاهش ظرفیت مازاد، بادهای مخالف مربوط به اقتصاد کلان اکنون بر نگرانی‌ها درباره عرضه نفت غلبه دارند. کد خبر ۲۹۴۰۵۵

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت بنزین؛ از ولع قاچاق تا بهم ریختگی اقتصادی

ایلناخبرگزاری ایلنا
قیمت بنزین؛ از ولع قاچاق تا بهم ریختگی اقتصادی
اقتصاد ما نه در سال های اخیر که طی یک دهه قبل از اکنون شرایط تورمی دشواری را پشت سر گذاشته و امروز جامعه تاب تحمل تکرار دوباره آن را ندارد، بنابراین منطقی‌تر آنکه افزایش قیمت بنزین پلکانی باشد تا تورمی دیگر را دامن نزده باشیم.

قیمت بنزین؛ از ولع قاچاق تا بهم ریختگی اقتصادی - 1

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، بر اساس ماده ۳۹ قانون برنامه ششم "به‌منظور ارتقای عدالت اجتماعی، افزایش بهره‌وری در مصرف انرژی و هدفمندکردن یارانه‌ها در جهت افزایش تولید و توسعه نقش مردم در اقتصاد، به دولت اجازه داده ‌شده که قیمت حامل‌های انرژی و سایر کالاها و خدمات یارانه‌ای را با رعایت ملاحظات اجتماعی و اقتصادی و حفظ مزیت نسبی و رقابتی برای صنایع و تولیدات، به‌تدریج تا پایان سال ۱۴۰۰ قانون هدفمندکردن یارانه‌ها مصوب ۱۳۸۸٫۱۰٫۱۵ اصلاح و از منابع حاصل به‌صورت هدفمند برای افزایش تولید، اشتغال، حمایت از صادرات غیرنفتی، بهره‌وری، کاهش شدت انرژی، کاهش آلودگی هوا و ارتقای شاخص‌های عدالت اجتماعی و حمایت‌های اجتماعی از خانوارهای نیازمند و تأمین هزینه‌های عملیاتی و سرمایه‌گذاری شرکت‌های ذی‌ربط در چهارچوب بودجه‌های سالانه اقدام لازم را به‌عمل آورد، قانون برنامه ششم نیز که برای سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ تدوین و تصویب شده موضوع اصلاح قیمت بنزین را پیش بینی کرده بود.

در شرایط کنونی و با توجه به کم شدن درآمد دولت به دلیل تحریم‌ها و عدم امکان صادرات نفت طبق روال عادی علاوه بر تاثیر بحث قیمت بنزین بر کاهش مصرف این فرآورده و جلوگیری از قاچاق و البته ایجاد عدالت اجتماعی، صادرات این فرآورده به دلیل عدم امکان ردیابی آن به وضوح نفت از اهمیت دوچندانی برای درآمدزایی و تامین بودجه برخوردار است. اما از سویی دیگر بنزین درست و یا نادرست کالایی است که هرگونه تغییر بهای آن در تمامی ارکان اقتصاد کشور از سفره خانوار تا حمل و نقل و خودورو حتی مسکن تاثیرگذار است و این همان آسیبی است که اقشار ضعیف جامعه را دچار آسیب می‌کند، کشور ما یک بار رشد افسارگسیخته و ناگهانی قیمت کالاهای اساسی مردم را بابت افزایش جهشی نرخ حامل‌های انرژی در طلایی‌ترین دوران درآمدهای نفتی تجربه کرده و امروز قطعا توان تحمل یک شوک جدید را نخواهد داشت.

علی بختیار در این باره به ایلنا گفت: برای اعمال افزایش قیمت بنزین و حامل‌های انرژی بهترین راهکار افزایش تدریجی است و هرگاه افزایش جهشی داشته‌ایم یک اتفاق ناخوشایند در اقتصاد کلان افتاده که نرخ تورم و رشد اقتصادی را تحت تاثیر خود قرار داده است.

وی افزود: سال گذشته در طرحی که در کمیسیون انرژی برای افزایش قیمت بنزین داشتیم که بر اساس آنچه مرکز پژوهش‌ها اعلام کرد تورم وحشتناک و تاثیر منفی بر اقتصا کشور را نشان می‌داد. بنابراین خودمان طرح را پس گرفتیم اکنون باید راهکار دیگری را اتخاذ کرد، امروز در شرایطی که مردم دچار سختی معیشت هستند بار کردن یک تورم جدید بر اقتصاد کشور واقعا به مصلحت نیست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: بر اساس آنچه در جلسه علنی مورد بحث قرار گرفته نمایندگان به افزایش قیمت رای ندادند و بحث تثبیت قیمت، توسعه سی‌ان‌جی و احیای کارت سوخت را برای جلوگیری از قاچاق و مدیریت مصرف مطرح کردند.

وی گفت: ما در سال‌های قانون برنامه دوم توسعه کشور سالی ۲۰ درصد و در سال‌های قانون برنامه سوم سالی ۱۰ درصد افزایش داشتیم، افزایش تدریجی بهترین شرایط است. در هدفمندی یارانه‌ها تجربه منفی و تلخی در افزایش جهشی قیمت حامل‌های انرژی داشته‌ایم، نباید دوباره تجربه جدیدی را آزمون کنیم، آزمون خطاهایی که دائم در اقتصاد کشور انجام می‌دهیم باعث بهم ریختگی اقتصاد کشور می‌شود.

بختیار در ادامه اظهار داشت: بیشتر قاچاق سوخت از بخش گازوئیل است نه بنزین، یعنی در ارائه آمار و اعداد دچار اشکال هستیم از یک طرف در بخش گازوئیل قیمت نهایی که در اختیار بخش ریل قرار می‌دهیم بالاتر از جاده است و از سوی دیگر قاچاق این فرآورده را در مرزها شاهدیم.

وی افزود: تاکنون برای گازوئیل حتی همسان سازی قیمت نهایی بین ریل و جاده به عنوان یک مزیت برای ریل مطرح نشده، فقط بحث تغییر قیمت بنزین مطرح می‌شود و این کار ناصوابی است.

این نماینده مجلس یادآور شد: با توجه به اینکه مجلس رای استمزاجی در این زمینه صادر کرده، واکنش نشان می‌دهد، زیرا قیمت بنزین اقتصاد کلان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، در کشور ما افزایش قیمت کالا تحت تاثیر تغییر قیمت بنزین تبدیل به فرهنگ شده است.

وی تاکید کرد: دولت باید طی این سال‌ها افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی را در بودجه اعمال می‌کرد و مجلس هم مخالفت نمی‌کرد امسال در لایحه بودجه افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی را بیاورد تا بتدریج افزایش قیمت داشته باشیم، جهش قیمت کلان اقتصاد را دچار چالش می‌کند.

به هر روی قابل انکار نیست که نرخ بنزین در کشور ما با توجه افت شدید پول ملی در مقایسه با کشورهای همسایه بسیار پایین است و این همان انگیزه‌ای است که ولع قاچاق را افزایش می‌دهد اما باید در نظر داشت که اقتصاد ما نه در سال‌های اخیر که طی یک دهه قبل از اکنون شرایط تورمی دشواری را پشت سر گذاشته و امروز جامعه تاب تحمل تکرار دوباره آن را ندارد، بنابراین منطقی‌تر آنکه افزایش قیمت بنزین پلکانی باشد تا تورمی دیگر را دامن نزده باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
وی افزود: بارش‌ها در غرب و مرکز کشور تاکنون زیر نرمال بوده است اما انتظار داریم بارش‌ها در آبان بیشتر شود. وظیفه گفت: پیش بینی ما این است که بارش‌ها در سطح کشور در آبان ماه بیش از نرمال باشد اما آذر ماه بارش‌ها زیر نرمال است. وی گفت: دامنه‌های البرز و سواحل شمال در معرض سیلاب است و هشدارهای لازم داده شده است. پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس هم گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی و کسب تجربه سیل گذشته آمادگی لازم را داریم. وی با بیان آمادگی و ذخیره سازی فرآورده‌های دارویی و خونی، افزود: نقشه خطر پذیری کشور ابلاغ شده است و بر اساس آن برنامه ریزی کردیم.

اعلام جزئیات ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
وی با بیان اینکه برای ثبت نام در این طرح سامانه‌ای بزودی معرفی می‌شود گفت: ثبت نام برای این طرح به صورت آزمایشی در استان کرمان شروع شده و تا پایان سال در همه استان‌ها انجام خواهد شد. آقای محمودزاده با اشاره به اینکه ثبت نام برای این طرح چهار شرط اصلی دارد گفت: متقاضی باید فاقد مالکیت مسکن باشد، تاهل، استفاده نکردن از امکانات دولتی و داشتن سابقه سکونت در شهر مورد درخواست شرایط اصلی ثبت نام در این طرح است. وی این طرح را یک طرح هدفمند برای دهک‌های متوسط به پایین کشور دانست و افزود: در قالب این طرح مابقی واحد‌های مسکن مهر نیز با سرعت تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می‌شود. سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه در کشور نیاز به ۸۰۰ هزار واحد مسکونی وجود دارد گفت: دولت برای تامین همه این واحد‌های مسکونی ورود نخواهد کرد. وی گفت: ثبت نام‌ها با کد ملی انجام خواهد شد و با توجه به اینکه از دیگر سامانه‌های کشور مانند ثبت احوال استعلام گرفته می‌شود هر شخص متقاضی فقط قادر به ثبت برای یک واحد مسکونی است.

تمدید طرح بخشودگی جرایم مالیاتی تا شنبه آینده

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
وی گفت: از ۱۲ سال پیش با طرح جامع مالیاتی در پی مدرن سازی نظام مالیاتی کشور بوده‌ایم تا به اظهارنامه‌های صادقانه برسیم. آقای پارسا افزود: در این باره بستر لازم وجود نداشت و طرح جامع مالیاتی در دو گام پیگیری می‌شد که یکی از آن‌ها الکترونیکی کردن خدمات است. رئیس امور مالیاتی کشور با بیان اینکه کتمان درآمد و فرار مالیاتی جرم است افزود: این ۳۰۰ هزار نفر با بررسی ریزداده‌های بانکی شناسایی شده‌اند. وی افزود: نظام یکپارچه اطلاعاتی و طرح جامع مالیاتی به نتیجه مطلوب نرسیده است و بر اساس آمار تا آخر سال ۹۶ حدود ۱۲۰ میلیارد تومان برای طرح جامع مالیاتی هزینه شده است. وی گفت: تا طرح جامع مالیاتی اجرا نشود امکان مقابله با فرار مالیاتی وجود ندارد و فشار روی مودیان شناسنامه دار به ویژه تولید کنندگان است.

ورود پلیس به بازار داروهای قاچاق ناصرخسرو +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
پلیس در این زمینه ۴۵ نفر را دستگیر کرد ۳۰ هزار انواع و اقسام داروهای تقلبی کشف و ضبط شد و با ۱۵۰ داروخانه که در این رابطه فعال بودند برخورد شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

از چاه تا باک

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، نفت خام استخراجی در سکو‌های نفتی در خلیج فارس از طریق خطوط انتقال در زیر آب به نزدیک‌ترین پالایشگاه‌ها منتقل می‌شود. در پالایشگاه‌ها، ​ نفت خام در چند مرحله تصفیه و به فراورد‌هایی مانند بنزین تبدیل می‌شود. روزانه به طور میانگین ۱۰۰ میلیون لیتر بنزین در ۱۰ پالایشگاه کشور تولید می‌شود که این بنزین برای توزیع، به انبار‌ها و مخازن سوخت در سراسر کشور انتقال می‌یابد. شاید بسیاری از رانندگان وسایل نقلیه که هر روز در جایگاه‌ها، ​سوخت تحویل می‌گیرند، ​به این سفر طول و دراز و سختی‌های تولید بنزین نمی‌اندیشند.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

ترکی الفیصل: ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگان باهوشی هستند / آنها به طور علنی گفته ند که خواهان اماکن مقدس در مکه و مدینه هستند؛ نمی‌دانم چرا بعضی‌ها این مساله را جدی نمی‌گیرند / قانون اساسی ایران را بخوانید؛ هدف آن‌ها سلطه بر جهان است

انتخاب7 ساعت قبل

ماجرای بلاتکلیفی زائران ایرانی در فرودگاه نجف

میزان‌آنلاین1 روز قبل

پهلو گرفتن ناو آمریکایی در بندر باتومی گرجستان

عصر ایران22 ساعت قبل

چرایی احساس تنفر از جنس مخالف! / انشای یک پسر ۱۲ ساله را ببینید

خبر فوری1 روز قبل

عصبانیت مجری صدای آمریکا از بازداشت روح الله زم + فیلم

رکنا2 روز قبل

عکس| سعید مرتضوی و بادیگاردش در پیاده‌روی اربعین

آفتاب‌نیوز1 روز قبل

موارد مضر برای دندان: مواردی که فکرش را نمی‌کنید برای دندانتان ضرر داشته باشند

دینو2 روز قبل

مقصر سقوط هواپیمای تهران - یاسوج کیست؟ + ویدئو

اعتمادآنلاین1 روز قبل

سفر رئیس جمهور ترکیه به سوچی، اهداف و نتایج

صدا و سیما1 روز قبل

واژگونی اتوبوس در محور الیگودرز ازنا / ۲۴ مسافر مصدوم شد

تسنیم1 روز قبل