حضور زنان در ورزشگاه آزادی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

حضور زنان در ورزشگاه آزادی

تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟
درهای ورزشگاه آزادی برای زنان باز شده، سوال کلیدی اما اینجا است که آیا این حضور ادامه دار خواهد بود؟

به گزارش "ورزش‌سه"، صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اگرچه برای نماینده ایران در قاره کهن جام قهرمانی به همراه نداشت اما میراث هایی را به جا گذاشت که می تواند به سود فوتبال باشد. یکی از این مسائل حضور زنان در ورزشگاه آزادی بود که حتی اگر گزینشی هم بوده باشد، اتفاق مثبتی تلقی می شود.

از آنجایی که حضور زنان در ورزشگاه ها یکی از الزام های فیفا و ای اف سی برای هر کشوری است، مسئولان فدراسیون فوتبال چاره ای نداشتند جز اینکه در جریان بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز تعدادی از زنان را به ورزشگاه راه بدهند. روز گذشته این اتفاق رخ داد و یک جایگاه از آزادی به زنان اختصاص یافت. همچنین تعدادی از زنان خبرنگار هم به ورزشگاه رفتند تا این طلسم شکسته شود. اکنون به نظر می رسد فضا برای حضور عموم زنان در ورزشگاه ها فراهم شده و حداقل در آزادی با توجه به جدا شدن ورودی ها، سرویس های بهداشتی و ... شرایط مهیای خانوادگی ماندن فضای ورزشگاه است.

حالا همه امیدوارند در شرایطی که حضور زنان در ورزشگاه بدون هیچ مشکلی صورت پذیرفته این حضور ادامه دار باشد ودر آینده نیز شاهد این باشیم که زنان ایرانی بتوانند آزادانه برای تماشای مسابقات داخلی هم به ورزشگاه بروند و به تشویق تیم های محبوب شان بپردازند. اتفاقی که هنوز درباره اش اعلام رسمی انجام نشده و باید دید طی روزهای آینده چه تصمیماتی درباره این مساله گرفته می شود.

عکس ها از امیرحسین خیرخواه

تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 5تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 6تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 7تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 8تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 9تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 10تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 11تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 12تجربه حضور در ورزشگاه برای زنان تکرار می‌شود؟ - 13

خواندن خبر در سایت منبع

طنز؛ سهم زنان از صندلی‌های ورزشگاه آزادی

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
طنز؛ سهم زنان از صندلی‌های ورزشگاه آزادی
سهم اندک زنان از صندلی‌های ورزشگاه آزادی سوژه طنز روزنامه قانون شد.

سهم اندک زنان از صندلی‌های ورزشگاه آزادی سوژه طنز روزنامه قانون شد.

طنز؛ سهم زنان از صندلی‌های ورزشگاه آزادی - 2

خواندن خبر در سایت منبع

تشکر ویژه رییس فیفا از روحانی / خوشحالی رییس فدراسیون جهان فوتبال از حضور زنان در ورزشگاه آزادی

رکناخبرگزاری رکنا
رکنا: رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا از حضور بانوان در دیدار فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی تشکر و ستایش کرد.

دیدار فینال لیگ قهرمانان در که در بازی برگشت با میزبانی پرسپولیس برگزار شد با حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه آزادی Freedom همراه شد.

سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال فیفا با انتشار خبری حضور بانوان ایرانی در ورزشگاه را به فال نیک گرفت و در ادامه از زبان اینفانتینو به ایرانی تبریک گفت.

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا گفت: امروز یک روز تاریخی و جشن بزرگ برای فوتبال به حساب می‌آید. خوشحال شدم که شخصا شاهد این هستم که برای اولین بار در ۴۰ سال اخیر، طرفداران فوتبال زن ایرانی مجاز به حضور در مسابقات رسمی شدند.

وی افزود: واقعیت این است که تعداد زیادی از هواداران بانو در فینال در ورزشگاه حاضر شدند و تیم خود پرسپولیس را حمایت کردند و این یک فرصت بسیار ویژه به شمار می‌رود.

رئیس فیفا اظهار داشت: من می‌خواهم از مقامات ایرانی و به ویژه رییس جمهور روحانی قدردانی کنم، زیرا آن‌ها به دنبال گفتگو‌هایی که در سفر قبلی انجام شد، پای حرف خود ماندند و به وعده خود عمل کردند. البته این اولین قدم مهم در یک مسیر درست بود که من اطمینان دارم که از طریق گفت و گوی مداوم پیشرفت بیشتری در آینده نزدیک به دست خواهد آمد.

اینفانتینو در پایان تاکید کرد: همچنین می‌خواهم تشکر کنم از نقش کلیدی AFC و فدراسیون فوتبال ایران و شخص بن سلمان و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران به دلیل ایجاد امکان حضورم در تهران و ورزشگاه آزادی.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

خواندن خبر در سایت منبع

گریه عجیب یک زن برای ورود به ورزشگاه آزادی +فیلم

رکناخبرگزاری رکنا
رکنا: ویدئویی از گریه عجیب یک زن برای ورود به ورزشگاه آزادی برای مشاهده بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را مشاهده می‌کنید.

حجم ویدیو: 2.81M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28

حضور زنان در ورزشگاه‌ها و تماشای از نزدیک مسابقات ورزشی و به خصوص فوتبال، چند سالی است که توسط رسانه‌های دشمن نظام جمهوری اسلامی مطرح می‌شود.نخستین حضور زنان‌ایرانی در ورزشگاه‌‌آزادی مربوط به بازی ایران و بحرین در مقدماتی جام جهانی۲۰۰۶ بازمی‌گردد. دیروز و در پی جریان بازی فینال آسیا بین تیم‌های پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن هم زنان اجازه حضور در ورزشگاه‌ آزادی Freedom پیدا کردند.از روز گذشته ویدئویی از گریه عجیب و شاید مضحک یک زن برای ورود به ورزشگاه آزادی منتشر شده که بیشتر رسانه‌‌های طرفدار حضور زنان در ورزشگاه آن را منعکس کردند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

خواندن خبر در سایت منبع

تمجید روسای FIFA و AFC از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی

ایسناخبرگزاری ایسنا
تمجید روسای FIFA و AFC از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی
رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) و رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا مشترکا از حضور تماشاگران زن در ورزشگاه برای دیدن فینال لیگ قهرمانان آسیا، تمجید کردند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از AFC، در فینال لیگ قهرمانان آسیا که با قهرمانی کاشیما آنتلرز همراه شد، تماشاگران زن ایرانی نیز فرصت حضور در ورزشگاه را به دست آوردند.

جیانی اینفانتینو رییس فیفا در این باره گفت‌: من به شخصه خیلی خوشحال شدم که برای اولین بار در طی 40 سال اخیر به تماشاگران زن ایرانی اجازه داده شد تا مسابقه فوتبال را از نزدیک مشاهده کنند. حقیقتی که بیش از یک هزار تماشاگر زن توانستند تیم مورد علاقه خودشان را تشویق کنند، بسیار مهم و حائز اهمیت است و باعث می‌شود این رقابت خاص تر هم باشد.

اینفانتینو همچنین از AFC  و فدراسیون فوتبال ایران برای نقش‌شان برای این اتفاق تشکر و قدردانی کرد و همچنین از مقامات ایرانی و بخصوص حسن روحانی، رییس جمهور ایران تشکر کرد.

شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز درباره حضور تماشاگران زن ایرانی در ورزشگاه گفت‌: فوتبال در آسیا همیشه در برگیرنده بوده است و این نهاد همیشه قدردان تماشاگران بدون توجه به جنسیت، نژاد، اعتقادات است. من از مقامات ایرانی برای فراهم کردن بستر حضور زنان در ورزشگاه تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: فینال آسیا از خیلی جهات شب تاریخی بود و نشان داد که AFC تلاش می‌کند تا رقابت‌های خودش را بهتر و بهتر کند. خیلی باید از دولت جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون فوتبال ایران برای همکاری‌شان در راستای میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا تشکر کنم.

AFC همچنین به چندین خبرنگار عکاس و زن هم اجازه پوشش این دیدار را داد.

خواندن خبر در سایت منبع

اینفانتینو: شاهد حضور بیش از 1000 بانوی هوادار ایرانی بودم که پس از 40 سال اجازه حضور در ورزشگاه را دریافت کردند

طرفداریخبرگزاری طرفداری
اینفانتینو: شاهد حضور بیش از 1000 بانوی هوادار ایرانی بودم که پس از 40 سال اجازه حضور در ورزشگاه را دریافت کردند
تشکر رئیس فیفا از حسن روحانی!

طرفداری- جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در گفتگو با سایت فیفا با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در جریان دیدار پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن اظهار داشت بعد از 40 سال شخصاً شاهد این بودم که بانوان اجازه حضور در یک مسابقه رسمی را دریافت کردند.

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در گفتگو با سایت فیفا درباره حضور هواداران بانو در ورزشگاه آزادی در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:

امروز یک روز تاریخی و جشنی برای فوتبال است. روزی برای یک موفقیت واقعی! خوشحالم که شخصاً شاهد بودم که بعد از 40 سال، بانوان هوادار ایرانی اجازه حضور در یک مسابقه رسمی را بار دیگر دریافت می‌کنند. خوشحالم از اینکه بیش از 1000 بانو توانستند تیم مورد علاقه خود را در جریان مهم‌ترین مسابقه این فصل قاره آسیا، لیگ قهرمانان آسیا تشویق کنند و این رویداد را خاص‌تر کردند. این قدرت فوتبال است و به آن ارزش می‌بخشد. مایلم تا صمیمانه از مقامات ایرانی و به خصوص، رئیس جمهور روحانی برای تحقق وعده‌ای که در دیدار اخیر ما داده شد تشکر کنم. این مسئله‌ای مهم و گام اول در یک مسیر درست است و مطمئنم که با مذاکرات بیشتر، پیشرفت‌های بیشتری را در آینده‌ای نزدیک در این خصوص خواهیم داشت. مایلم تا به نقش کلیدی AFC و رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز اشاره و از شیخ سلمان و مهدی تاج برای رویداد امروز تشکر کنم.

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک کنایه‌آمیز رامبد جوان به حضور زنان در ورزشگاه (عکس)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
تبریک کنایه‌آمیز رامبد جوان به حضور زنان در ورزشگاه (عکس)

رامبد جوان، واکنشی کنایه‌آمیز به حضور امروز زنان در ورزشگاه آزادی و تماشای بازی دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، رامبد جوان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، حضور بانوان را در استادیوم تبریک گفت.

او با لحنی کنایه‌آمبز نوشت: «مبارکمون باشه حضور خانمهای عزیز در ورزشگاه.

البته خجالت داره این تبریک در سال (٢٠١٨)،(١٣٩٧)،(١٤٤٠)»

تبریک کنایه‌آمیز رامبد جوان به حضور زنان در ورزشگاه (عکس) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش مهتاب کرامتی به حضور زنان در ورزشگاه آزادی

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
واکنش مهتاب کرامتی به حضور زنان در ورزشگاه آزادی
مهتاب کرامتی در واکنش به حضور زنان در ورزشگاه آزادی در صفحه اش نوشت: یادمون باشه حق گرفتنیه.

برترین ها: مهتاب کرامتی در واکنش به حضور زنان در ورزشگاه آزادی در صفحه اش نوشت: یادمون باشه حق گرفتنیه.

واکنش مهتاب کرامتی به حضور زنان در ورزشگاه آزادی - 2

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا17 ساعت قبل
زمان حضور چند بازیکن غایب ذوب در تمرینات این تیم مشخص شد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه ذوب آهن، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان از دوم تیرماه تمرینات خود را برای حضور پرقدرت در فصل جدید لیگ برتر و مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا آغاز کرده است. براساس اعلام باشگاه ذوب آهن حمید بوحمدان، معراج اسماعیلی و یوسف بهزادی به جمع سایر بازیکنان این تیم در تمرینات اضافه شدند و طی یکی دو روز آینده محمد نژادمهدی و علیرضا چراغعلی نیز در تمرینات حاضر خواهند شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
تولید سالانه آب آشامیدنی شهری ۹۸ میلیون مترمکعب استسرپرست آب و فاضلاب شهری استان اردبیل میزان تولید سالانه آب آشامیدنی شهری را ۹۸ میلیون مترمکعب برآورد کرد و تصریح کرد: در این زمینه استفاده از ظرفیت ایستگاه‌های پمپاژ در دستور کار قرار گرفته است و درصدد هستیم با تامین آب آشامیدنی مناطق شهری در جلوگیری از هدررفت آب ورود پیدا کنیم. آب اردبیل ۱۰۰ درصد سالم برای آشامیدن استفرآیندی که از تولید تا مصرف آب سپری می‌شود فرآیندی پیچیده و در عین حال حساس برای کنترل کیفی در آزمایشگاه‌های تخصصی است که برآیند آن نشان می‌دد ۱۰۰ درصد سالم و ایده‌آل برای شرب است. بهنژاد بیان کرد: در حالی که در دهه ۸۰ اردبیل تنها مرکز استان بود که تصفیه‌خانه آب و فاضلاب نداشت در این دو دهه تلاش کردیم تا هم در بخش تصفیه‌خانه آب و هم فاضلاب در همه شهرهای استان اردبیل به صورت جدی عمل کنیم که در این راستا در اکثر شهرهای استان تصفیه خانه آب و فاضلاب اجرا شد تا از چاه‌های جاذب که مشکلات زیادی را برای آب‌های زیرزمینی به همراه داشت استفاده نشود. تصفیه‌خانه فاضلاب اردبیل ۲ برابر ظرفیت کار می‌کندمدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی اردبیل گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهر اردبیل با دو برابر ظرفیت خود به ساکنان این شهر خدمات ارائه می‌کند که ضرورت دارد سرمایه‌گذاری در این بخش انجام شود. بهنژاد تصریح کرد: در بخش تصفیه خانه فاضلاب در شهر اردبیل که برای ۱۳۰ هزار نفر طراحی شده بود ما در حال حاضر برای ۲۷۰ هزار نفر بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه را شاهد هستیم که به هیچ وجه ظرفیت آن پاسخگو نیست و نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتری داریم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌‌‌ میراندا مهدوی- حاجی رضا شاکرمی، دادستان کرج، دوم تیرماه ۱۳۹۸، در نشست مطبوعاتی اعلام کرد: سگ‌‌گردانی با قلاده ‌جرم نیست. دادستان کرج گفت: هرچند سگ‌گردانی در مکان‌های عمومی ممنوع اعلام شده، اما قانونی در خصوص اینکه سگ‌گردانی در فضاهای عمومی جرم باشد وجود ندارد. واقعیت این است که حضور سگ‌ها در مکان‌های عمومی باعث سلب آسایش و ایجاد مزاحمت برای مردم می‌شود و همین سبب ممنوعیت سگ‌گردانی شده است. او اعلام کرد: سگ‌گردانی تنها در مواردی که سگ‌ها در مکان‌های عمومی موجب مزاحمت شوند جرم است و در سایر موارد حضور سگ‌های دارای قلاده در کنار صاحبان در مکان‌های عمومی و ماشین جرم نیست. به گزارش اعتمادآنلاین، اما روز گذشته دادستان ‌استان البرز نه تنها اعلام کرد سگ‌گردانی جرم است، بلکه از تشدید برخورد با سگ‌گردانی در کرج خبر داد.
رکنارکنا5 ساعت قبل
مرکز مدیریت راههای کشور از افزایش ۸٫۸ درصدی تردد در جاده‌های برون شهری نسبت به روز گذشته خبر داده است و در عین حال ترافیک سنگینی را در جاده‌های شمالی کشور گزارش کرده است. آخرین وضعیت جاده‌های شمالیهم اکنون شاهد ترافیک سنگین در جاده چالوس (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سد امیرکبیر در برخی از مقاطع و محدوده‌های تونل کندوان، پل زنگوله، سیاه بیشه هستیم. -ترافیک سنگین در جاده هراز (جنوب به شمال) حدفاصل پلور تا بایجان در برخی از مقاطع و محدوده سه راهی چلاو در مسیر رفت و برگشت گزارش شده است. در جاده فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت نیز ترافیک روانی گزارش شده است. در آزادراه کرج-قزوین محدوده‌های ساسانی، امامزاده طاهر، پلیس راه مهرشهر، کردان نیز شاهد ترافیک سنگین هستیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی – برخی خبرها حاکی از آن است که سید حسین حسینی فردا قراردادش با استقلال را تمدید خواهد کرد. به گزارش فوتبالی، البته برخی امروز معتقد بودند که حسینی به باشگاه استقلال می‌رود و تمدید می‌کند. امروز خبر ورزشی در گزارشی نوشته بود حسینی برای هر فصل ۳ میلیارد تومان از استقلال می‎خواهد ضمن آنکه خواستار پرداخت مطالبات فصول گذشته و همچنین درصدی از قرارداد جدیدش شده است. البته اینکه او هر فصل سه میلیارد تومان می‌خواهد قبل از ماجرای تخفیف دادنش بود و ظاهرا او از قیمت اولیه‌اش پایین آمده است. البته احتمال تمدید قرارداد حسینی با استقلال بیش از ۹۰ درصد است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
به گزارش فوتبالی و به نقل از خبر ورزشی، مامه ‌تیام ‌در ‌راه ‌استقلال، ‌ مذاکره ‌باشگاه ‌استقلال ‌با ‌تیام، ‌ ابراز ‌علاقه ‌مامه ‌برایی ‌حضور ‌در ‌استقلال ‌و ‌تیترهایی ‌از ‌این‌ دست. ‌ حتما ‌هواداران ‌استقلال ‌هم ‌بارها ‌آنها ‌را ‌باور ‌کرده‌اند. ‌ تیام ‌در ‌استقلال ‌این ‌قدر ‌خوب ‌بود ‌و ‌خوب ‌درخشید ‌که‌ خیلی ‌زود ‌برود. یعنی می‌توانستم همان زمان به این کشور بروم ولی تصمیم گرفتم با باشگاه عجمان قرارداد ببندم. وقتی تصمیم گرفتم به اروپا بروم ترکیه برایم نزدیک‌ترین مسیر بود. بعد از صحبت‌های مربیان تیم متوجه شدم اگر به اروپا بروم، شانس خوبی برای دعوت شدن به تیم ملی خواهم داشت. استقلال می‌دانست من تحت قرارداد باشگاه عجمان هستم.

اخبار بیشتر