جام جهانی ۲۰۱۹ ژاپن؛ ایران با 4 برد و 7 باخت در جایگاه هفتم ایستاد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

جام جهانی ۲۰۱۹ ژاپن؛ ایران با 4 برد و 7 باخت در جایگاه هفتم ایستاد

پایان کار شاگردان کولاکوویچ در جام جهانی والیبال/ لهستان هم ایران را شکست داد

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
پایان کار شاگردان کولاکوویچ در جام جهانی والیبال/ لهستان هم ایران را شکست داد
تیم ملی والیبال ایران در دیدار آخر خود در جام جهانی 2019 برابر لهستان تن به شکست داد.

اعتمادآنلاین|تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۹ در حالی از ساعت ۷ صبح امروز به مصاف لهستان رفت که با توجه به سابقه رویارویی و حساسیت‌هایی که دو تیم نسبت به یکدیگر داشتند، می‌توان آن را یک بازی خارج از جدول نامید. تیم ملی ایران در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد تا بدین ترتیب جام جهانی را با شکست به پایان برساند.

دو تیم سابقه درگیری لفظی و فیزیکی با یکدیگر را داشتند و توهین‌ها و الفاظ رکیکی که «میهاو کوبیاک» کاپیتان تیم ملی لهستان در مورد مردم ایران به کار برده بود نیز حساسیت این بازی را بیشتر کرد. او حتی در چارچوب مسابقات باشگاهی در فینال قهرمانی باشگاه‌های آسیا با پوریا فیاضی درگیر شده بود و بعدها گفته بود که ملتی به نام ایران را اصلا نمی‌شناسد!

تیم ایران در بازی آخر خود در جام جهانی باز هم با ترکیبی جدید شامل جواد کریمی، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار، میلاد عبادی‌پور، علی شفیعی، مسعود غلامی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) به میدان آمد. تیم لهستان با توجه به پیروزی آمریکا مقابل مصر (نخستین بازی امروز) برای تثبیت عنوان نایب قهرمانی خود، نیاز به پیروزی ۳ امتیازی مقابل ایران داشت.

لهستان بازی را با اسپک‌های خوب خود شروع کرد ولی با دفاع روی تور بازیکنان ایران مواجه شد. این تیم، ست نخست را بدون اشتباه و با تکیه بر حملات ویلفردو لئون و کوبیاک پیش برد و در نهایت ۲۵ بر ۱۸ برنده شد.

ایران تا پایان ست اول، ۱۴ امتیاز از اسپک، ۳ امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن‌‌ سرویس و صفر امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و در مقابل لهستان نیز ۱۷ امتیاز از اسپک، ۲ امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن‌‌ سرویس و ۵ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آورد. تا پایان این ست، ‌ پوریا یلی ۶ و امیرحسین اسفندیار ۵ امتیاز برای ایران کسب کردند.

ست دوم نیز با برتری مدافع عنوان قهرمانی جهان و کسب ۶ امتیاز توسط تیم این آغاز شد. ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ایران از نخستین وقت استراحت فنی خود در همان ابتدای ست استفاده کرد. کسب امتیازات متوالی توسط بازیکنان ایران در ادامه بازی و ثبت امتیاز ۱۰ بر ۹ برای ایران، سرمربی بلژیکی لهستان را مجبور کرد که تقاضای وقت استراحت کند. اشتباهات بازیکنان ایران در ادامه ست دوم بیشتر شد و این در حالی بود که لهستانی‌ها خیلی حساب شده و با حداقل اشتباه ممکن بازی می‌کردند. حریف اروپایی در ست دوم هم ۲۵ بر ۱۸ برنده شد.

تیم ملی والیبال ایران تا پایان ست دوم، ۲۸ امتیاز از اسپک، ۳ امتیاز از دفاع روی تور، ۲ پوئن‌‌ سرویس و ۳ امتیاز از اشتباهات حریف و لهستان ۳۲ امتیاز از اسپک، ۴ امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن‌‌ سرویس و ۱۳ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کردند.

لهستان در حالی در ست سوم به امتیاز ۱۶ رسید که ایران تنها ۸ امتیاز کسب کرده بود. توپگیری، دفاع روی تور و بازی کم اشتباه، یک پیروزی آسان را برای لهستان مقابل ایران رقم زد و عنوان نایب قهرمانی این تیم را نیز در جام جهانی ۲۰۱۹ تضمین کرد. تیم لهستان در ست سوم نیز ۲۵ بر ۱۶ برنده شد.

عملکرد ایران در بازی آخر موید این نکته بود که از نظر فنی و انگیزشی با سطح اول والیبال جهان، فاصله دارد.

تیم ملی والیبال ایران تا پایان بازی، ۴۰ امتیاز از اسپک، ۳ امتیاز از دفاع روی تور، ۲ پوئن‌‌ سرویس و ۷ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد و در مقابل لهستان نیز ۴۶ امتیاز از اسپک، ۱۰ امتیاز از دفاع روی تور، ۲ پوئن‌‌ سرویس و ۱۷ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کرد. تا پایان این ست، ‌ پوریا یلی ۱۴ و امیرحسین اسفندیار ۱۲ امتیاز برای ایران کسب کردند.

جایگاه نهایی ایران در جام جهانی ۲۰۱۹ بستگی به نتیجه دیدار تیم‌های روسیه و کانادا با حریفان خود خواهد داشت.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

جام‌جهانی والیبال ۲۰۱۹/ ایران صفر - لهستان ۳؛ پایانی تلخ و بی‌انگیزه

نودخبرگزاری نود
جام‌جهانی والیبال ۲۰۱۹/ ایران صفر - لهستان ۳؛ پایانی تلخ و بی‌انگیزه
تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن به مصاف لهستان رفت و سه بر صفر باخت.

به گزارش وب سایت نود، از ساعت ۷:۰۰ امروز (سه‌شنبه) ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸، تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۹ ژاپن به مصاف لهستان رفت.

ایران با ترکیب میلاد عبادی‌پور، مسعود غلامی، پوریا یلی، علی شفیعی، جواد کریمی، امیرحسین اسفندیار و محمدرضا حضرت‌پور بازی را آغاز کرد.

*ست اول: ۱۸ - ۲۵ لهستان

با شروع بازی لهستانی‌ها در سرویس عملکرد بهتری داشتند و روی توپ‌ها برگشتی با آبشارهای «لئون» ۵ - ۱ پیش افتادند. دو دفاع غلامی اختلاف را کاهش داد اما در نهایت دو تیم در امتیاز ۴ - ۸ به سود لهستان، راهی وقت استراحت فنی اول شدند. با شروعدمجدد بازی اسفندیار با آبشارهای خود اختلاف را کاهش داد، اما با سرویس گ‌های خوب لهستان اختلاف ۳ امتیازی حفظ شد تا شاگردان هینن، ۱۳ - ۱۶ وقت استراحت فنی دوم را کسب کنند.

با شروع بازی، لهستان توسط کلوس و لئون روند بهتری در سرویس و دفاع داشت تا ضمن افزایش اختلاف، ۱۴ - ۲۰ پیشی بگیرد تا کولاکوویچ تقاضای وقت استراحت کند. لهستان با افزایش اختلاف به ۷ امتیاز، ۱۸ - ۲۵ پیروز ست نخست شد.

*ست دوم: ۱۸ - ۲۵ لهستان

بازی تا امتیاز ۲ پایا پای بود، اما در ادامه لهستان با درخشش لئون در حمله، ۵ - ۱ پیش افتاد. در ادامه ایران اختلاف را کاهش داد اما این تیم لهستان بود که وقت استراحت فنی اول را ۵ - ۸ به دست آورد. با شروع بازی روی‌کارهای سرعتی ایران ۱۱ - ۱۰ پیش افتاد، اما در نهایت با عملکرد بهتر لهستان در سرویس، دو تیم در امتیاز ۱۳ - ۱۶ به سود لهستان، راهی وقت استراحت فنی دوم شدند.

با شروع بازی ایران سعی در کاهش اختلاف داشت، اما لهستانی‌ها با درخشش کوبیاک در دفاع و حمله، حملات ایران را ناکام گذاشتند تا نهایت مانند ست اول، با اختلاف ۷ امتیازی، ۱۸ - ۲۵ پیروز ست دوم بازی نیز شوند.

*ست سوم: ۱۶ - ۲۵ لهستان

در حالی که دریافت‌های ایران به وسیله سرویس‌های خوب بازیکنان لهستان از کار افتاده بود، اختلاف به ۵ پوئن افزایش یافت تا کولاکوویچ در امتیاز ۱ - ۶ به سود لهستان، وقت استراحت بگیرد. نهایتا لهستان ۴ - ۸ وقت استراحت فنی اول را به دست آورد. با ورود دو تیم به زمین، لهستانی‌ها روند خوب خود در سرویس و دفاع را با درخشش بازیکنانی چون کلوس و لئون ادامه دادند تا ضمن افزایش اختلاف به ۸ پوئن، ۸ - ۱۶ وقت استراحت فنی دوم را نیز کسب کنند.

با شروع مجدد بازی، اشتباهات فردی بازیکنان ایران از جمله یلی، در خط حمله بیشتر شد تا اختلاف به ۹ امتیاز افزایش یابد. لهستان با حفظ این اختلاف، ۱۶ - ۲۵ پیروز ست سوم شد تا در مجموع سه بر صفر برنده این دیدار شود.

خواندن خبر در سایت منبع

به صدا درآمدن زنگ خطر برای والیبال ایران و انتظاری که برآورده نشد

مهرخبرگزاری مهر
به صدا درآمدن زنگ خطر برای والیبال ایران و انتظاری که برآورده نشد
سرمربی مونته نگرویی والیبال ایران با اصرار و پا فشاری خود از تیم خسته در جام جهانی استفاده کرد و برخلاف انتظاری که وجود داشت نتوانست جایگاه مناسبی را کسب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، چهاردهمین دوره رقابت‌های جام جهانی والیبال پایانی تلخ و نا امید کننده برای والیبال ایران داشت و در سالی که ایران بهترین شانس را برای روی سکو رفتن داشت با ۷ شکست، ۴ پیروزی و ۱۲ امتیاز به کارش پایان داد.

تیم خسته ایران پس از پشت سر گذاشتن تورنمنت‌های پرفشار بازی‌های آسیایی، قهرمانی جهان، لیگ ملت‌ها، مرحله نخست انتخابی المپیک و قهرمانی آسیا بار دیگر با تیم اصلی راهی جام جهانی شد. کولاکوویچ با آغاز جام تیم اصلی را روانه زمین کرد تا دو شکست مقابل تیم سوم روسیه و تیم نه چندان مطرح مصر داشته باشد. پس از این شکست کولاکوویچ لب به اعتراف گشود و در نشست خبری اعلام کرد تیم خسته است و نیاز به انرژی دارد!

سرمربی مونته نگرویی ایران زمانی حقیقت را پذیرفت که دیر بود. کولاکوویچ علی رغم توصیه کارشناسان و خبرگان والیبال اعتنایی به استفاده از جوانان در لیگ ملت‌ها و قهرمانی آسیا نداشت تا پس از دو شکست در آغاز جام جهانی آن هم مقابل تیم سوم روسیه و تیم مصر بپذیرد که تیم اصلی نیاز به استراحت دارد.

همین دو شکست کافی بود تا توفیق اجباری نصیب بازیکنان جوان و آینده دار والیبال ایران مانند علی اصغر مجرد، پوریا یلی، جواد کریمی و امیر حسین اسفندیار شود و حتی مجرد ۲۲ سال بتواند در رده دوم برترین مدافعان جام قرار گیرد.

به صدا درآمدن زنگ خطر برای والیبال ایران و انتظاری که برآورده نشد - 5

بازیکنان جوانی که در سومین بازی جام مقابل کانادا قرا گرفتند و نخستین برد ایران را کسب کردند. دومین برد نیز مقابل استرالیا با همین جوانان کسب شد. جوانانی که اگر در قهرمانی آسیا هم مقابل استرالیا قرار می‌گرفتند توانایی پیروزی و قهرمانی در آسیا را داشتند.

جوانان والیبال ایران با وجود توانایی بالای فنی اما گاهی دچار اشتباهاتی نیز شدند، اشتباهاتی که در بازی مقابل تیم قدرتمند برزیل مشاهده شد و حسرت اینکه اگر بازیکنان جوان در لیگ ملت‌ها به کار گرفته می‌شدند شاید با پختگی بیشتر حتی توانایی شکست تیم برزیل و دیگر قدرت‌های والیبال را نیز داشتند.

در سالی که والیبال ایران با وجود ترکیب اصلی و بازیکنان با انگیزه و آینده دار شانس کسب سکو داشت اما عدم وجود سرمربی با جسارت باعث شد تا والیبال ایران شکست‌های بدی داشته باشد. شاید بدترین شکست مقابل ژاپن رقم خورد و زنگ خطر در آسیا نیز برای ایران به صدا در آمد.

به صدا درآمدن زنگ خطر برای والیبال ایران و انتظاری که برآورده نشد - 10

تیم ملی والیبال ایران دی ماه سال جاری باید در مرحله پایانی انتخابی المپیک برای کسب سهمیه با رقبای آسیایی بجنگد تا برای دومین بار جواز حضور در المپیک را به دست آورد. در فاصله ۳ ماه تا انتخابی المپیک بازیکنان باید ریکاروی خوبی انجام داده و از نظر روحی مهیا شوند تا ماه‌های پایانی سال ۹۸ با کسب جواز المپیک به شیرینی برای هوادران و جامعه والیبال همراه شود.

والیبال ایران جام چهاردهم را به سرمربی خود باخت و امید می‌رود کولاکوویچ با داشتن مهره‌های خوبی که در اختیار دارد کمی جسارت به خرج داده و در زمان‌هایی که تیم به کمک مربی خود نیاز دارد با تعویض‌ها و تایم اوت‌های به موقع به کمک تیم بشتابد نه اینکه همچون یک تماشاگر نظاره گرد بازی باشد. کولاکوویچ در این مسابقات از تیم خسته ایران در جهان والیبال رونمایی کرد و این تنها کاری بود که انجام داد.

خواندن خبر در سایت منبع

توپ والیبال در تور باخت‌

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
توپ والیبال در تور باخت‌
تیم ملی والیبال ما در مسابقات جام‌جهانی که امروز ایستگاه آخر آن است به نتایجی دست یافت که برای اهالی والیبال و دوستاران این رشته، قابل قبول نبود و انتظاری بیش از این داشتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، اگر باخت به برزیل و روسیه و فرانسه و … را بعلت پر آوازه بودن نام حریف، عادی تلقی کنیم اما باخت در مقابل تیم ژاپن که طی سالهای اخیر همیشه در مقابل ما بازنده بود برای جامعه ورزش والیبال غیرقابل قبول بود.

همچنین بازی در برابر تیم جوان ایتالیا که تقریبا تیم دوم خود را راهی این مسابقه کرده بود هم جای سوال داشت!.

اگر کارشناس هم نباشی و حتی اگر اهل ورزش و والیبال هم نباشی با کمی دقت می‌توان پی برد که تیم ایرانی حاضر در این رقابتها تیم همیشگی ما نیست؛ نه طراوتی، نه شادابی و نه انگیزه‌ای!.

آیا تیم ما پا به سن گذاشته؟ بازیکنان از فشردگی مسابقات در یکسال اخیر خسته‌اند؟ دوری از خانواده و مسائل عاطفی اثر گذاشته؟ یا مصلحت‌های دیگری در میان است؟.

برخی‌ها معتقدند باخت‌های اخیر به نوعی تاکتیک تیمی بوده و تیم ایران نمی‌خواهد دست خود را رو کند تا برای رقابت‌های آتی و بخصوص انتخابی المپیک آماده باشد.

عده دیگری که تعداد آنها هم کم نیست متفق‌القول هستند که تیم ایران، پیر شده، باید برخی‌ها را بازنشست کرد و جوانان پر انگیزه را وارد میدان کرد و برخی‌ها هم کنار گذاشتن بازیکنانی چون معنوی نژاد و نبود موسوی را علت ضعف‌های اخیر در تیم ملی والیبال ایران می‌دانند.

علل و عوامل ضعف تیم ملی در بازی‌های جام جهانی در حیطه کار کاشناسان، مسوولان فدراسیون و اهالی فن و کادر فنی تیم است؛ آنچه ما می‌دانیم این است که انتظارات از تیم ملی بالاست و مردم ما برد و پیروزی می‌خواهند و به کمتر از آن راضی نیستند.

پیروزی‌های سال‌های اخیر تیم ملی والیبال و شکست دادن حریفان قدر در رقابت‌های بزرگ جهان موجب گرایش جوانان به ورزش و والیبال و پیگیری رقابت‌های یاران «معروف» از سوی مردم شده بود اما ضعف تیم ملی در چند ماه اخیر موجب شد تا حتی از تعداد تماشاگران تیم ملی در پای تلویزیون هم کاسته شود و حس ناامیدی و نارضایتی را در چهره دوستاران والیبال می‌توان به وضوح مشاهده کرد.

رقابت‌های انتخابی المپیک در راه است و با توجه به آنکه از جمع تیم‌های حاضر فقط یک تیم به المپیک راه می‌یابد باید همه تلاش خود را برای نیل به این هدف مهم به کار گیریم؛ مردم ما به کمتر از حضور در رقابت‌های المپیک و برتری بر همه حریفان اسیایی راضی نمی‌شوند و تیم ما هم ظرفیت‌های لازم برای تحقق این امر بزرگ را دارد.

قطعا تیم‌های ژاپن، استرالیا، کره و چین، برتر از حریفان جهانی نیستند که تیم ما در میادین بزرگ؛ پنجه در پنجه آنها افکنده و در خیلی از آنها بر این حریفان قدر، پیروز شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مسابقه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان در هفته پنجم لیگ برتر لغو شد و کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال ضمن تایید این خبر اعلام کرد زمان دیگری برای برگزاری این مسابقه اعلام می‌شود. >> هفته پنجم لیگ برتر فردا ۲۷ آبان با شش مسابقه به این شرح پیگیری می‌شود: آویژه صنعت مشهد - نیروی زمینی تهران (ساعت ۱۶) شهرداری قزوین - مس کرمان (ساعت ۱۶) رعد پدافند هوایی شهرکرد - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۶) اکسون تهران - توفارقان آذرشهر (ساعت ۱۶) شیمیدر قم - پتروشیمی بندرامام (ساعت ۱۶) مهرام تهران - نفت آبادان (ساعت ۱۸).
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
اما درست چند روز بعد از فینال مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد که چهار تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این برنامه نشان می‌دهد که بر خلاف اظهارات موجود آبی پوشان نیز حضور مستقیم در مرحله لیگ قهرمانان آسیا نخواهند داشت و باید در پلی آف حضور داشته باشند. این برنامه نشان می‌دهد که برخلاف سخنان موجود دو تیم استقلال و شهر خودرو از ایران حضور در مرحله پلی آف تجربه می‌کنند. اما پرسپولیس و سپاهان نیز در مرحله نهایی حضور دارند تا ایران دو نماینده مستقیم برای مرحله گروهی داشته باشد. السد و الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان و الشرطه عراق دیگر تیم‌هایی هستند که سهمیه مستقیم برای حضور در لیگ قهرمانان را به دست آورده‌اند و در انتظار معرفی دیگر رقبای خود هستند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ساعت قبل
محمد نوازی به آینده استقلال امیدوار است، اما نگران بود مبادا اوضاع بد مالی کار دست باشگاه بدهد. فکر می‌کنم بعد از شهرآورد که بازی را با یک گل اتفاقی باختیم تیم فقط سیر صعودی داشته و این مشخص می‌کند کادر فنی در تیم کار می‌کند. این مربی ایتالیایی ثابت کرد اگر دانش، کار و فهم فوتبالی داشته باشید حتی در سخت‌ترین شرایط هم می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید. چه اتفاقی رخ داده که استقلال این همه گل می‌زند؟ وقتی تیم بابرنامه کار کند، گل هم می‌زند. دیاباته را چطور مهاجمی دیدید؟ جثه‌اش خیلی درشت است و فکر می‌کنم اگر چند کیلو سبک‌تر شود، از این هم بهتر خواهد شد.
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
پرتغال که در جنگ صعود به یورو ۲۰۲۰ در کنار صربستان قرار داشت، نیمه اول را با توجه به شرایط میزبانی حریف خوب شروع نکرد و در نهایت در دقایق پایانی به گل برتری دست یافت. اما در دقیقه ۳۹ این برونو فرناندس بود که گل برتری پرتغال را به ثمر رساند و آنها را در مسیر صعود قرار داد. رونالدو اما در کنار صعود تیم ملی کشورش به یورو ۲۰۲۰، هدف شخصی خود را نیز دنبال می‌کرد و امیدوار بود در نیمه دوم شانس گلزنی خود را بالا ببرد. در بازی همزمان هم صربستان در نیمه اول با تساوی یک بر یک کار را با اوکراین دنبال می‌کرد و در ابتدای نیمه دوم نیز گل برتری خود را به ثمر رساند. خوشحالی و لبخند ویژه او بعد از ثبت این گل حاکی از زنده شدن امیدها برای دستیابی به رکوردی است که اکنون تنها ۱۰ گل ملی با آن فاصله دارد.
خبر فوریخبر فوری19 ساعت قبل
فوتبالیست زن تیم سپاهان بابت شادی گلی که در مسابقه تیمش انجام داده خبر ساز شده؛ او بابت راه ندادن خبرنگاران و خانواده‌ی بازیکنان به بازی زنان گلایه دارد. این فوتبالیست ۲۴ ساله که به تازگی ازدواج کرده، چند روز قبل در جریان مسابقه تیم سپاهان موفق شد به عنوان یک مدافع وسط یکی از گل‌های تیمش را بزند. او بعد از این گل شادی جالبی انجام داد که تصویر این شادی حسابی خبرساز شده است. عادلی درباره واکنش همسرش به این اتفاق تاکید کرد: او بسیار خوشحال شد اما از طرفی ناراحت هم بود که در ورزشگاه حضور نداشت. فوتبالیست تیم زنان سپاهان همچنین گفت: بر اساس قوانین جدیدی که در مسابقات فوتبال زنان اجرا می‌شود حتی خبرنگاران مرد هم نمی‌توانند بازی زنان را از نزدیک تماشا کنند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری1 روز قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

توحش اغتشاشگران در شهرقدس/ آتش زدن به قرآن و شهادت کارمند شهرداری

مهر2 دقیقه قبل

علیرضا بیرانوند عنوان مرد سال آسیا را فتح می‌کند؟!

ورزش ۱۱4 دقیقه قبل

هدف سهمیه‌بندی بنزین برقراری عدالت اجتماعی است/ ما با تحریم یا بدون تحریم نیازمند اصلاح اقتصادی هستیم

مشرق‌نیوز4 دقیقه قبل

آثار تورمی حاصل از افزایش قیمت سوخت بسیار ناچیز خواهد بود

ایسنا4 دقیقه قبل

قولنامه یا جاده صاف کن مفاسد اقتصادی؟

تابناک5 دقیقه قبل

بی توجهی شهرداری منطقه ۳ تهران به سطل‌های آشغال

رکنا5 دقیقه قبل