1. خبری
  2. حوادث
پوشش خبری

مرگ مغزی و فوت ۳ دانش آموز در تصادف با وانت

تصادف یک دستگاه وانت پیکان با چند دانش‌آموز  و فوت دو نفر

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
تصادف یک دستگاه وانت پیکان با چند دانش‌آموز  و فوت دو نفر

غلامحسین غفوری  گفت: متاسفانه در ساعت 13 روز گذشته 20 آبان‌ ماه پس از تعطیلی مدارس تعدادی از دانش‌آموزان توسط یک دستگاه خودروی وانت پیکان در فاصله 80 متری مدرسه زیر گرفته می‌شوند.وی افزود: این حادثه در خیابان 13 آبان به وقوع پیوست و 4 دانش‌آموز که در حال تردد بودند، مصدوم شدند حتی به دلیل سرعت بالا، خودرو با تعدادی از درختان بلوار نیز برخورد می‌کند و موجب شکست درختان می‌شود.رئیس آموزش و پرورش بردسکن عنوان کرد: پس از وقوع حادثه بلافاصله کسبه محل با اورژانس تماس می‌گیرند که به دلیل وخیم بودن حال دانش‌آموزان و نبود بخش ای‌سی‌یو در بیمارستان بردسکن سریعا با پیگیری‌های فرماندار شهرستان این افراد به بیمارستان‌های نیشابور و سبزوار اعزام می‌شوند.وی افزود: با هماهنگی ستاد بحران بلافاصله دو بالگرد اورژانس به منطقه اعزام و دو دانش‌آموز به بیمارستان سبزوار و دو دانش آموز دیگر در بیمارستان نیشابور بستری شدند غفوری گفت: دانش‌آموزان از مدرسه ابتدایی پسرانه حاج مومن هستند، دو نفر از دانش‌آموزان در مقطع چهارم و دو نفر در مقطع پنجم مشغول به تحصیل هستند.آخربن خبر فوت دو دانش آموز و مرگ مغزی نفر سوم

مدیر آموزش و پرورش بردسکن لحظاتی قبل از فوت و مرگ مغزی شدن سه دانش‌آموز این شهرستان براثر تصادف روز گذشته خبر داد.

غلامحسین غفوری افزود: متاسفانه در تصادف یک دستگاه وانت پیکان با 4 دانش آموز بردسکنی که روز گذشته 20 آبان‌ماه به وقع پیوست دو نفر از دانش‌آموزان فوت کردند.وی اظهار کرد: به دلیل وخامت حال این افراد، بلافاصله به بیمارستان‌های شهرستان‌های سبزوار و نیشابور اعزام شدند.مدیر آموزش و پرورش بردسکن اعلام کرد: متاسفانه لحظاتی قبل خبر فوت دو دانش آموز به نام های سجاد حسین‌پور و امیرعلی طاهریان که در کلاس چهارم ابتدایی مدرسه پسرانه حاج مومن مشغول به تحصیل بودند رسما اعلام شد.مدیر آموزش و پرورش بردسکن با بیان اینکه این دو دانش آموز در بیمارستان‌های سبزوار و نیشابور فوت کرده‌اند، بیان کرد: متاسفانه براساس آنچه اعلام شده یک نفر دیگر از دانش‌آموزان دچار مرگ مغزی شده و دیگری اکنون در اتاق عمل است.

خواندن خبر در سایت منبع

مرگ مغزی و فوت 3 دانش آموز بردسکنی در تصادف وانت

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
مرگ مغزی و فوت 3 دانش آموز بردسکنی در تصادف وانت
مرگ مغزی و فوت 3 دانش آموز بردسکنی در تصادف وانت - 0

مدیر آموزش و پرورش بردسکن (خراسان رضوی) لحظاتی قبل از فوت و مرگ مغزی شدن سه دانش‌آموز این شهرستان براثر تصادف روز گذشته خبر داد.

غلامحسین غفوری در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: متاسفانه در تصادف یک دستگاه وانت پیکان با 4 دانش آموز بردسکنی که روز گذشته 20 آبان‌ماه به وقع پیوست دو نفر از دانش‌آموزان فوت کردند.

وی اظهار کرد: به دلیل وخامت حال این افراد، بلافاصله به بیمارستان‌های شهرستان‌های سبزوار و نیشابور اعزام شدند.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن اعلام کرد: متاسفانه لحظاتی قبل خبر فوت دو دانش آموز به نام های سجاد حسین‌پور و امیرعلی طاهریان که در کلاس چهارم ابتدایی مدرسه پسرانه حاج مومن مشغول به تحصیل بودند رسما اعلام شد.

مدیر آموزش و پرورش بردسکن با بیان اینکه این دو دانش آموز در بیمارستان‌های سبزوار و نیشابور فوت کرده‌اند، بیان کرد: متاسفانه براساس آنچه اعلام شده یک نفر دیگر از دانش‌آموزان دچار مرگ مغزی شده و دیگری اکنون در اتاق عمل است.

وی گفت: این حادثه در خیابان 13 آبان و در فاصله 80 متری از مدرسه به وقوع پیوست، پس از وقوع حادثه به دلیل وخامت حال دانش آموزان توسط دوبالگرد به بیمارستان سبزوار و دو دانش آموز دیگر به بیمارستان نیشابور اعزام شدند.

غفوری ضمن تسلیت به خانواده این دانش آموزان بیان کرد: از مردم شریف درخواست داریم برای بهبود حال دو دانش آموز دیگر به نام های مهدی احمدی و مهدی جهانی‌فر دعا کنند.

در همین خصوص نخعی پلیس راهنمایی و رانندگی بردسکن گفت: علت اصلی سانحه در دست بررسی است و به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 ساعت قبل
اجساد این گور دسته جمعی متعلق به عناصر گروه تروریستی داعش است که پیش‌تر کنترل شهر رقه را در اختیار داشتند. تاکنون ۱۲۰ جسد از این گور دسته جمعی به دست نیرو‌های واکنش سریع وابسته به دفاع مردمی رقه خارج شده است. این گزارش می‌افزاید: نیرو‌های محلی همچنین هشت گور دسته جمعی دیگر در اطراف شهر رقه شناسایی کرده‌اند. کارشناسان معتقدند که کشف این گور دسته جمعی ممکن است کمک کند تا سرنوشت هزاران نفر که از وضعیت آن‌ها همچنان خبری در دست نیست، از جمله اسرای خارجی داعش، مشخص شود. شهر رقه در سال ۲۰۱۴ بدست داعش افتاد و مرکز اصلی این گروه تروریستی در سوریه به شمار می‌رفت.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
بیش از ۷۰ سال معما و هویت مرد مرده استرالیایی همچنان برای پلیس استرالیا حل نشده است. کالبدشکافی اعضای بدن نشان داد که او مسموم شده است، اما هیچ نشانه‌ای از باقی مانده سم در بدن یافت نشد. چهار ماه بعد از پیدا شدن جسد و در پی تحقیقات جدی‌تر پلیس، معما کمی پیچیده‌تر شد. کتاب پیدا شده، فاقد کلمه «تمام شد» در آخرین صفحه‌اش بود و آزمایش‌ها نشان می‌داد کاغذ، از همین کتاب بوده‌است. زن در ادعایی به پلیس گفت که در طول جنگ جهانی دوم در بیمارستانی در سیدنی کار می‌کرد و یک نسخه کتاب رباعیات را به یک ستوان به نام «Alfred Boxall» داده است. بعد از بیش از ۷۰ سال این معما و هویت مرد مرده همچنان برای پلیس استرالیا حل نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
یک لاستیک بزرگ کامیون که دچار آتش سوزی شده بود، در حینی این که کارگری در حال خاموش کردن آن بود، به دلیل نشت سوخت به داخل لاستیک و همچنین فشرده شدن هوای داخل آن، به شدت منفجر شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
زلزله‌ای به قدرت ۷/۵ ریشتر منطقه مورونا سانتیاگوی در اکوادور را به لرزه درآورد. اعتمادآنلاین| زلزله‌ای به بزرگی ۷/۵ ریشتر روز جمعه شهرهای کشور اکوادور در آمریکای لاتین را به شدت لرزاند. به گزارش اعتمادآنلاین، مرکز این زلزله، در جنوب شرق اکوادور و در عمق ۱۳۲ کیلومتری زمین بوده است. زلزله بزرگ اکوادور در کشورهای همسایه از جمله پرو نیز احساس شده است، هرچند هنوز گزارشی از تلفات و خرابی‌های احتمالی این زلزله منتشر نشده است.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
یک واحد منزل مسکونی در خیابان نواب قزوین طعمه حریق شد. مجتبی منتظری رئیس سازمان آتش نشانی قزوین گفت: یک واحد منزل مسکونی در خیابان نواب قزوین چهارراه راهنمایی رانندگی به دلایل نامعلوم دچار آتش سوزی شد. به گفته منتظری، آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۶ و۷ در محل حادثه حضور یافتند و آتش را که از آشپزخانه شروع شده بود در کمترین زمان ممکن خاموش کردند. وی اضافه کرد: با توجه به اینکه منزل مسکونی دچار دودگرفتگی شده بود بلافاصله۶ نفر از ساکنان منزل از محل خارج شدند. رئیس سازمان آتش نشانی قزوین گفت: کسی در این حادثه آسیبی ندیده است.

اخبار بیشتر