تجمع دانشجویان علم و صنعت در اعتراض به مسمومیت غذای سلف سرویس دانشگاه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

تجمع دانشجویان علم و صنعت در اعتراض به مسمومیت غذای سلف سرویس دانشگاه

توضیحات اورژانس درباره مسمومیت غذایی ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت

ایلناخبرگزاری ایلنا
توضیحات اورژانس درباره مسمومیت غذایی ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت
رییس اورژانس تهران درباره مسمومیت غذایی ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات اورژانس درباره مسمومیت غذایی ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت - 1

پیمان صابریان (رییس اورژانس تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: روز گذشته مسمومیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به سامانه اورژانس تهران اطلاع داده شد.

وی ادامه داد: بلافاصله سه دستگاه آمبولانس، یک دستگاه موتورلانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

رییس اورژانس تهران خاطرنشان کرد: ۷۰ نفر از دانشجویان دچار مسمومیت غذایی شده بودند که ۱۰ نفر به بیمارستان امام حسین (ع) و یک نفر به بیمارستان طالقانی منتقل شدند و ۵۹ نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

صابریان تصریح کرد: در حال حاضر نیز دو دستگاه آمبولانس در محل حادثه حضور دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

مسمومیت ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت

ایلناخبرگزاری ایلنا
مسمومیت ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت
روز گذشته ۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت مسموم شدند که شب گذشته ۱۰ نفر دیگر به این آمار اضافه شد.

مسمومیت ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت - 1

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیرو خبر مسمومیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت، شب گذشته جمعی از دانشجویان خوابگاهی در اعتراض به بی‌کیفیت بودن غذا و مسمومیت تعدادی از دانشجویان مقابل ساختمان ریاست دانشگاه، حیاط دانشگاه، سلف و … دست به تجمع زدند، این در حالی است که مدیر کل روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت خبر مسمومیت دانشجویان را رد کرده و دیگر مقامات دانشگاه نیز پاسخگو نیستند.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: روز گذشته ۶۰ نفر مسموم شدند که شب گذشته ۱۰ نفر دیگر به این آمار اضافه شدند. حدود ۱۰ نفر از دانشجویان به بیمارستان امام حسین (ع) و یک نفر دیگر به بیمارستان طالقانی منتقل شدند. همچنین سه دستگاه آمبولانس، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس به محل دانشگاه اعزام شده‌اند.

مسمومیت ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت - 5

معید مهدیان (دبیر شورای صنفی دانشگاه علم و صنعت) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره مسمومیت برخی از دانشجویان این دانشگاه گفت: دوشنبه ساعت ۱۲ شب عده‌ای از دانشجویان دچار مسموم غذایی شده و تا صبح مشخص شد؛ تعداد آنها بیشترهم شده است. برخی از آنها حالشان نامساعد بود و تا ۳۹ درجه تب داشتند.

وی ادامه داد: برخی از دانشجویان به بیمارستان الغدیر رفتند و برخی دیگر نیز به درمانگاه‌های دیگر مراجعه کرده‌اند. یکی دیگر از دانشجویان که به درمانگاه مراجعه کرده بود، پزشک تشخیص عفونت روده داده است. بیماری اغلب دانشجویان نیر عفونت روده تشخیص داده شده است.

مهدیان گفت: صبح روز گذشته با توجه به نامساعد بودن حال برخی از دانشجویان اورژانس نیز به خوابگاه دانشگاه علم و صنعت آمد.

مسمومیت ۷۰ دانشجوی دانشگاه علم و صنعت - 10

گفتنی است؛ پیگیری‌های خبرنگار ایلنا از دانشگاه علم و صنعت تا این لحظه به علت عدم پاسخگویی مسئولان این دانشگاه بی‌نتیجه مانده است.

خواندن خبر در سایت منبع

حجازی: هیچ یک از دانشجویان علم و صنعت مسموم نشده‌اند

فارسخبرگزاری فارس
حجازی: هیچ یک از دانشجویان علم و صنعت مسموم نشده‌اند
مدیر روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: هیچ کدام از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت دچار بیماری یا مسمومیت نشده‌اند.

سید جواد حجازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس درباره مسمومیت غذایی ۶۰ دانشجوی این دانشگاه گفت: رسانه‌هایی که این خبر را منتشر کرده‌اند اعلام کنند دانشجویان این دانشگاه اگر دچار مسمومیت شده‌اند در کدام درمانگاه یا بیمارستان بستری هستند.

حجازی ادامه داد: در حال حاضر دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران در سلامت کامل به سر می‌برند و هیچ کدام دچار بیماری یا مسمومیت نشده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها