اظهار نظر تازه استراماچونی درباره شرایط تیم استقلال
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اظهار نظر تازه استراماچونی درباره شرایط تیم استقلال

استقلال از نظر تعداد بازیکن شرایط خوبی ندارد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما
استقلال از نظر تعداد بازیکن شرایط خوبی ندارد
سرمربی استقلال: مشکل بزرگ ما این است که دو بازیکنمان یعنی کریمی و شجاعیان را از دست دادیم و قطعا اکنون به بازیکن هجومی نیاز داریم
استقلال از نظر تعداد بازیکن شرایط خوبی ندارد - 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آندره آ استراماچونی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پارس جنوبی جم گفت: متأسفانه یکی از بهترین بازیکنانمان یعنی شجاعیان را از دست دادیم، بازی راحتی نداریم و حریف تیم خوبی است، باید با تمام انرژی در زمین حاضر شویم تا نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

وی افزود: اسماعیلی و رضاوند می‌توانند این مسئولیت را بر عهده بگیرند، مشکل بزرگ ما این است که دو بازیکنمان یعنی کریمی و شجاعیان را از دست دادیم و قطعا اکنون به بازیکن هجومی نیاز داریم، اکنون مسئله کیفیت نیست، بلکه مسئله تعداد است.

سرمربی استقلال درباره جذب مهاجم نیجریه‌ای برای تیم خود گفت: اکنون هیچ بازیکن آزادی در بازار وجود ندارد که بتوانیم قبل از این که وی را تست کنیم با او قرارداد امضا کنیم، همه بازیکنانی که آزاد هستند بررسی می‌کنیم، آماده هستیم اگر این فرصت به وجود بیاید با بازیکنی به صورت موقت قرارداد امضا کنیم، چون از نظر تعداد بازیکن شرایط خوبی نداریم، این بازیکن نیجریه‌ای اصلا در تهران نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این بازیکن جزو گزینه‌های مدنظر شما هست یا خیر؟ افزود: گزینه‌ها را دنبال می‌کنیم، چون بازیکنی نیست که من بشناسم و آن‌قدر قوی باشد و آزاد هم باشد و بتواند بدون گذراندن تست بیاید.

استراماچونی درباره بازگشت سیاوش یزدانی از تیم ملی به ترکیب تیمش نیز گفت: یزدانی اکنون مصدوم است و وقتی از تیم ملی برگشت، همسترینگ وی آسیب دیده بود، از زمان برگشت در کلینیک است و ریکاوری می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

شوک استرا به استقلالی‌ها؛ بدترین شرایط را برای مسابقه داریم

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
شوک استرا به استقلالی‌ها؛ بدترین شرایط را برای مسابقه داریم
آندره آ استراماچونی سرمربی تیم استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم از شرایط بد تیمش برای این مسابقه گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی تیم استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: فضای تیم خیلی خوب است ولی از طرف دیگر بدترین شرایط را برای بازی داریم چون این سومین بازی ما در هشت روز است. این را از اول می‌دانستیم ولی متاسفانه این برنامه ریزی انجام شده است. بین تیم‌هایی که مدعی هستند ما تنها تیمی هستیم که در هشت روز سومین بازی را انجام می‌دهیم. خیلی مهم است که امروز شرایط بدنی بازیکنان را در نظر بگیریم. برای بعضی بازیکنان سومین بازی است که در هشت روز انجام می‌دهند و بعضی‌ها هم شاید چهارمین بازی‌شان باشد چون در تیم ملی بودند.

استراماچونی ادامه داد: خیلی متاسفیم که یکی از مهم‌ترین بازیکنانمان یعنی شجاعیان را از دست دادیم. بازی راحتی نداریم و حریف هم تیم خوبی است. باید با تمام انرژی در زمین حاضر شویم تا نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

او درباره مصدومیت شجاعیان اضافه کرد: من می‌دانم همه طرفداران فوتبال و کسانی که عاشق فوتبال هستند برای او آرزوی موفقیت می‌کنند چون این دومین مصدومیت بلند او در مدتی کوتاه است. این اتفاق برای من هم افتاده و می‌دانم چقدر ناراحت است. دارایی او شخصیت عالی‌اش است و قوی‌تر از قبل برمی‌گردد. جایگزین کردن بازیکنی با او راحت نخواهد بود چون یک بازیکن خاص است. او رابط خط هافبک و حمله ما بود. سعی می‌کنیم جانشین مناسبی برای او در نظر بگیریم. اسماعیلی و رضاوند می‌توانند این مسئولیت را بر عهده بگیرند. مشکل بزرگ ما این است که دو بازیکنمان یعنی کریمی و شجاعیان را از دست دادیم و قطعا الان یک بازیکن هجومی نیاز داریم. الان دیگر مساله کیفیت نیست و بلکه مساله تعداد است. اگر نتوانیم بازیکن بگیریم باید استراتژی‌مان را عوض کنیم چون تعداد بازیکن کافی برای این نوع بازی نداریم.

سرمربی استقلال درباره احتمال جذب مهاجم نیجریه‌ای هم توضیح داد: الان هیچ بازیکن آزادی در بازار وجود ندارد که بتوانیم قبل از این که تستش کنیم با او قرارداد امضا کنیم. ما تمام بازیکنانی که آزاد هستند را از همه جای دنیا و ایران مطالعه می‌کنیم. آماده هستیم اگر این فرصت به وجود بیاید با بازیکنی به صورت موقت قرارداد امضا کنیم چون از نظر تعداد بازیکنان شرایط خوبی نداریم. این بازیکن نیجریه‌ای اصلا تهران نیست. ما گزینه‌ها را دنبال می‌کنیم چون بازیکنی نیست که من بشناسم و آن‌قدر قوی باشد و آزاد هم باشد و بتواند بدون گذراندن تست بیاید. اگر کسانی که با آنها مذاکره می‌کنیم تست دادن را قبول نکنند با آنها قرارداد امضا نمی‌کنیم.

استراماچونی درباره سیاوش یزدانی هم بیان کرد: یزدانی الان مصدوم است و وقتی از تیم ملی برگشت، مشکلی در همسترینگش داشت. از زمان برگشتن در کلینیک است و کار ریکاوری را انجام می‌دهد.

او در پاسخ به این پرسش که با توجه به مصدومیت شجاعیان آیا امکان حضور تبریزی و دیاباته در ترکیب وجود دارد گفت: بله! این یک گزینه است و این گزینه را در بازی قبلی هم انجام دادیم. شجاعیان یک بازیکن خاص و با توانایی‌های منحصر به فرد است چون در شرایط بازی می‌تواند بازیکن هجومی سوم ما باشد. بازیکنی که در پست او بازی کند باید به عنوان مهاجم سوم اضافه شود. دیاباته کار ریکاوری را انجام می‌دهد و آماده بازی از اول مسابقه نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

استراماچونی: اتمسفر استقلال خوب است

مهرخبرگزاری مهر
استراماچونی: اتمسفر استقلال خوب است
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: جو استقلال خوب است ولی بازی سختی با پارس داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، آندره استراماچونی در نشست خبری پیش از بازی استقلال با پارس جنوبی که ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد، به سئوالات خبرنگاران درباره شرایط تیمش و این بازی پاسخ داد.

استراماچونی گفت: اتمسفر و فضای تیم خوب است ولی از طرف این بدترین شرایط تیم است چون این سومین بازی در هشت روز است. این را از اول می‌دانستیم ولی این برنامه ریزی انجام شده است.

سرمربی استقلال ادامه داد: بین تیم هایی که مدعی هستند، ما تنها تیمی هستیم که سه بازی در هشت تیم انجام داده‌ایم. سایر تیم‌ها بازی هایشان را عقب انداخته‌اند. مهم است که شرایط بدنی بازیکنان را در نظر بگیریم چون بعضی از بازیکنان برای سومین بار در این مدت بازی می‌کنند و شاید برای بعضی‌ها بازی چهارم باشد چون در تیم ملی هم به میدان رفته‌اند.

استراماچونی تصریح کرد: متاسف هستیم که داریوش شجاعیان را هم از دست دادیم. به همین دلایل بازی راحتی مقابل پارس نخواهیم داشت. آنها هم تیم خوبی هستند. باید با تمام انرژی در زمین حاضر شویم و نتیجه مناسبی بگیریم.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مسابقه تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان در هفته پنجم لیگ برتر لغو شد و کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال ضمن تایید این خبر اعلام کرد زمان دیگری برای برگزاری این مسابقه اعلام می‌شود. >> هفته پنجم لیگ برتر فردا ۲۷ آبان با شش مسابقه به این شرح پیگیری می‌شود: آویژه صنعت مشهد - نیروی زمینی تهران (ساعت ۱۶) شهرداری قزوین - مس کرمان (ساعت ۱۶) رعد پدافند هوایی شهرکرد - شهرداری بندرعباس (ساعت ۱۶) اکسون تهران - توفارقان آذرشهر (ساعت ۱۶) شیمیدر قم - پتروشیمی بندرامام (ساعت ۱۶) مهرام تهران - نفت آبادان (ساعت ۱۸).
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
اما درست چند روز بعد از فینال مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا برای سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد که چهار تیم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این برنامه نشان می‌دهد که بر خلاف اظهارات موجود آبی پوشان نیز حضور مستقیم در مرحله لیگ قهرمانان آسیا نخواهند داشت و باید در پلی آف حضور داشته باشند. این برنامه نشان می‌دهد که برخلاف سخنان موجود دو تیم استقلال و شهر خودرو از ایران حضور در مرحله پلی آف تجربه می‌کنند. اما پرسپولیس و سپاهان نیز در مرحله نهایی حضور دارند تا ایران دو نماینده مستقیم برای مرحله گروهی داشته باشد. السد و الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان و الشرطه عراق دیگر تیم‌هایی هستند که سهمیه مستقیم برای حضور در لیگ قهرمانان را به دست آورده‌اند و در انتظار معرفی دیگر رقبای خود هستند.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
پرتغال که در جنگ صعود به یورو ۲۰۲۰ در کنار صربستان قرار داشت، نیمه اول را با توجه به شرایط میزبانی حریف خوب شروع نکرد و در نهایت در دقایق پایانی به گل برتری دست یافت. اما در دقیقه ۳۹ این برونو فرناندس بود که گل برتری پرتغال را به ثمر رساند و آنها را در مسیر صعود قرار داد. رونالدو اما در کنار صعود تیم ملی کشورش به یورو ۲۰۲۰، هدف شخصی خود را نیز دنبال می‌کرد و امیدوار بود در نیمه دوم شانس گلزنی خود را بالا ببرد. در بازی همزمان هم صربستان در نیمه اول با تساوی یک بر یک کار را با اوکراین دنبال می‌کرد و در ابتدای نیمه دوم نیز گل برتری خود را به ثمر رساند. خوشحالی و لبخند ویژه او بعد از ثبت این گل حاکی از زنده شدن امیدها برای دستیابی به رکوردی است که اکنون تنها ۱۰ گل ملی با آن فاصله دارد.
صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
«اگر «ابهت» به معنای رفتار پرخاشگرانه است، بازیکن ایرانی باید یاد بگیرد که «احترام»، احترام می‌آورد و هیچ چیزی اندازه رفتار موقرانه، با ابهت نیست.» اعتمادآنلاین| احسان محمدی در عصر ایران نوشت: «بیست‌ سال بعد از جام‌ جهانی ۱۹۹۸ با جلال طالبی سرمربی وقت تیم‌ ملی نشسته بودم به مرور خاطرات. گفتن برای این که بازیکن‌ها از شما حساب ببرند، توی رختکن سر ما داد و بیداد کنید. باقی بازیکنان هم جدی‌تر مبارزه می‌کردند و حداقل مثل بازیکنان کشور جنگ زده عراق، تا آخرین ثانیه و آخرین نفس بازی می‌کردند. اتفاقا در کنار جلال طالبی هم بیژن ذوالفقارنسب بود که یک ورزشکار قدیمی، تحصیلکرده و محترم است، درست مثل وحید هاشمیان همکار ارشد ویلموتس که او هم جنتلمنانه برخورد می‌کند. اگر «ابهت» به معنای رفتار پرخاشگرانه است، بازیکن ایرانی باید یاد بگیرد که «احترام»، احترام می‌آورد و هیچ چیزی اندازه رفتار موقرانه، با ابهت نیست.
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
به «گزارش سه»، تیم فوتبال پدیده توانست با توجه به پیروزی خفیف مقابل گل گهر سیرجان به صدر جدول رده‌بندی دست یابد اما این در حالی است که این تیم در ۴ هفته پایانی مانده به نیم‌فصل باید در مقابل تیم‌های سرسختی به میدان برود. در همین رابطه اکبر صادقی در خصوص بازی آخر این تیم مقابل شاگردان مجید جلالی که منجر به پیروی یک‌بر صفر شهر خودرو شد اظهار داشت: «خداروشکر می‌کنم که توانستیم در این دو بازی اخیر که حتی یک تساوی هم مانع از صدرنشینی ما می‌شد پیروز از میدان خارج شویم درحالی‌که همین موضوع باعث شده بود مجموعه تیم فشار زیادی را متحمل شوند. به‌هرحال ایشان قبل از اینکه یک مربی باشد خودش را برادر بزرگ‌تر بچه‌ها می‌بیند و سعی می‌کند تا آنجا که می‌تواند حتی مشکلات خصوصی بازیکنان را حل کند و انصافا بچه‌ها هم‌دلشان می‌خواهد در زمین جواب خوبی‌های آقا یحیی را بدهند و این را بدانید تمام مجموعه شهر خودرو در تلاش است تا این خانواده را به‌افتخار بزرگی برساند.» هافبک تدافعی شهر خودرو همچنین درباره مشکلاتی که این تیم در حال حاضر با آن دست‌وپنجه نرم می‌کندو ممکن است باعث تغییر شرایط خوب این تیم در جدول شود تصریح کرد: «خب همان‌طور که آقا یحیی هم در نشست خبری بعد از بازی آخر اشاراتی داشتند من هم باید بگویم زمین تمرین مناسبی نداریم. ما فعلا در چند کیلومتری مشهد تمرینمان را انجام می‌دهیم که چیزی حدود ۷ تا ۸ درجه اختلاف دما با شهر مشهد دارد و علاوه بر این خود زمین هم از کیفیت خوبی برخوردار نیست و قطع به‌یقین روی روند ما تأثیر منفی می‌گذارد و باعث آسیب‌دیدگی‌های مکرری می‌شود که امیدوارم این موضوع هر چه سریع‌تر با کمک همه مسئولان حل شود هرچند با تلاش‌های بی‌وقفه خود آقای حمیداوی بچه‌ها ازلحاظ مالی مشکل خاصی ندارد.» این بازیکن همچنین با توجه به بازی خوب سروش رفیعی در آخرین بازی و در ارتباط بااینکه آیا در کنار سروش رفیعی راحت تراست گفت: «سروش رفیعی بازیکن بسیار بزرگی با توانایی‌های زیاد است که برای جا افتادن در تیم به زمان احتیاج داشت و خدا را شکر او دیگر به هماهنگی لازم با بچه‌ها رسیده است و همه بچه‌ها قصد دارند با حفظ تمرکز در ۴ بازی آینده نشان دهیم که در مصاف با تیم‌های بزرگ هم نمایش خوبی را ارائه می‌دهیم. ما بازیکنان بسیار خوبی در تیم داریم مثل مهدی رحمتی، یونس شاکری، حسین مهربان، سعید صادقی و …. داریم که تمام تمرکز هرکدام از این بازیکنان به دست آوردن افتخارات باارزشی برای شهر مشهد است.» اکبر صادقی در پایان درباره اینکه با توجه به آمادگی که دارد آیا هنوز هم به تیم ملی فکر می‌کند: «اینکه دیگر هرسال من را به خاطر سن زیادم در نظر نمی‌گیرند که دیگر برایم یک عادت شده است اما واقعا در تیم ما بازیکنان بسیار خوبی مثل علی مرادند، علی نعمتی، سعید صادقی، امین قاسمی نژاد حضور دارند که هرکدامشان می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و مسلما من هم بدم نمی‌آید و به‌نوعی آرزوی هر فوتبالیستی است که برای یک‌بار هم که شده است لباس مقدس تیم ملی ایران را بر تنش کند اما در حال حاضر تمام تمرکزم روی نتایج شهر خودرو است که امیدوارم با توکل به خدا و نظر امام رضا و حمایت هواداران روزهای بسیار بهتری از این را برای مردم مشهد رقم بزنیم.»

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری20 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری20 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مخالفت برخی پرسنل پروازی با بازگشت بوئینگ ۷۳۷ مکس

صدا و سیما30 دقیقه قبل

پازل فراموش شده سهمیه بندی بنزین/ توسعه حمل و نقل عمومی ضرورت دارد؟

خبرآنلاین35 دقیقه قبل

مسجدجامعی: باید زمینه آداب گفت‌وگو در شهر را فراهم کنیم

ایسنا47 دقیقه قبل

شیوه برخورد با فتنه از نگاه قرآن

مشرق‌نیوز51 دقیقه قبل

مشکلات فرهنگی مقابله با ابولا در کنگو

صدا و سیما52 دقیقه قبل

گالوپ: ترامپ بی شخصیت‌ترین نامزد انتخابات آمریکا

الف54 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

1 روز قبلاقتصاد آنلاین1

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1