اخبار قیمت‌های روز بازار - یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - یکشنبه ۱۲ آبان‌ماه

قیمت ارز در صرافی‌های مجاز

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
قیمت ارز در صرافی‌های مجاز
امروز (۹۸/۸/۱۲) در صرافی‌های مجاز هر اسکناس دلار با مبلغ ۱۱ هزار و ۲۳۸ معامله شد.

به گزارش وانانیوز،

بر اساس معاملات انجام شده در صرافی‌های مجاز امروز، (۱۲ آبان ۹۸) هر دلار آمریکا با مبلغ ۱۱ هزار و ۲۳۸ تومان و هر اسکناس یورو به قیمت۱۲ هزار و ۵۳۹ تومان در بازار آزاد معامله می‌شود.

دیروز دلار به قیمت ۱۱ هزار ۲۰۰ تومان و یورو با مبلغ ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار آزاد خرید و فروش شد.

قیمت ارز در صرافی‌های مجاز - 3قیمت ارز در صرافی‌های مجاز - 5قیمت ارز در صرافی‌های مجاز - 7قیمت ارز در صرافی‌های مجاز - 8

انتهای پیام /

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت مرغ به ۱۴ هزارتومان رسید

مهرخبرگزاری مهر
قیمت مرغ به ۱۴ هزارتومان رسید
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران کشور گفت: مصرف سرانه مرغ به دلیل افزایش قیمت سایر محصولات پروتئینی افزایش یافته و به حدود ۲۸ کیلوگرم رسیده است.

حبیب اسدالله نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم مرغ زنده بین ۹۲۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان است، گفت: قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم نیز بین ۱۳ تا ۱۴ هزارتومان است.

وی با اشاره به اینکه قیمت نسبت به هفته گذشته افزایش جزئی داشته است، افزود: قیمت مرغ تقریبا به ثبات رسیده و هر از گاهی شاهد نوسانات جزئی در نرخ آن هستیم این درحالی است که طی سالهای گذشته قیمت نوسانات شدیدی داشت.

این فعال بخش خصوصی ادامه داد: امسال با وجود افزایش چشمگیر قیمت نهاده‌ها و گاهی کمبود آنها، با ثبات قیمت مرغ برای مصرف کننده مواجه هستیم چرا که تولید شرایط خوبی دارد و عرضه و تقاضا متعادل شده است.

اسدالله نژاد با بیان اینکه به دلیل افزایش قیمت محصولات پروتئینی استقبال مردم از مرغ زیاد شده است، گفت: مصرف مرغ در جامعه زیاد شده و مصرف سرانه این کالا نیز افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه سرانه مصرف در سالهای گذشته ۲۳ تا ۲۴ کیلو بود، افزود: امسال به نظر می‌رسد مصرف سرانه کمتر از ۲۸ کیلوگرم در سال برای هر فرد نباشد و مصرف سرانه ۴ کیلوگرم افزایش یافته باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

تغییرات قیمت سکه در ۶ ماهه نخست ۹۸

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تغییرات قیمت سکه در ۶ ماهه نخست ۹۸
قیمت سکه طرح جدید در شهریورماه سال جاری نسبت به شهریور ۹۷ معادل ۵.۴ درصد کاهش و در شش ماهه ۹۸ نسبت به شش ماهه ۹۷ معادل ۵۸ درصد افزایش یافت.

براساس آمار بانک مرکزی، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد شهر تهران در شهریورماه سال جاری ۴ میلیون و ۴۰ هزار تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۱٫۷ درصد کاهش و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۲٫۸ درصد افزایش نشان می‌دهد. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش سکه مذکور در ماه یاد شده به ترتیب ۳ میلیون و ۹۵۷ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۲۱ هزار تومان بوده است.

متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در شهریورماه ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران ۴ میلیون و ۹۴ هزار و ۹۰۰ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۲٫۶ درصد و ۵٫۴ درصد کاهش نشان می‌دهد. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش سکه مذکور در ماه یاد شده به ترتیب ۴ میلیون و ۱۱ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان بوده است.

بر اساس گزارش پژوهشکده پولی و بانکی، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی در شش ماه اول سال ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران با طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹۷ هزار و ۹۰۰ تومان و با طرح جدید ۴ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان بود که نسبت به دوره مشابه سال ١٣٩٧ به ترتیب ۶۳٫۴ درصد و ۵۸٫۱ درصد افزایش یافته است. این در حالی است که نرخ سکه در شش ماه نخست سال جاری روند نزولی را طی کرده است.

متوسط قیمت سکه طرح جدید در مرداد ماه ۴ میلیون و ۲۰۳ هزار و ۲۰۰ تومان، تیرماه ۴ میلیون و ۴۷۰ هزار و ۱۰۰ تومان، خرداد ماه ۴ میلیون و ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان، اردیبهشت ماه ۵ میلیون و ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و در فروردین ماه ۴ میلیون و ۷۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت بلدرچین در میادین

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
قیمت بلدرچین در میادین
خبرگزاری میزان- طبق نرخنامه سازمان میادین بلدرچین کامل تازه بسته بندی بشقابی بدون پوست ۱۰۰۰ گرمی به قیمت ۴۱ هزار تومان به فروش می‌رسد. تاریخ انتشار: 11:39 - 12 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۴۲۵۵

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، طبق نرخنامه سازمان میادین برای خرید بلدرچین باید از ۱۶ هزار تا ۴۱ هزار تومان هزینه کرد.

قیمت بلدرچین به شرح زیر است:

قیمت بلدرچین در میادین - 3

خواندن خبر در سایت منبع

کشف واقعی قیمت زعفران نتیجه عرضه در بورس کالا

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
کشف واقعی قیمت زعفران نتیجه عرضه در بورس کالا
مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: عرضه زعفران در بورس کالا سبب کشف قیمت واقعی این محصول شده و نقش دلالان را بسیار کمرنگ کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حسین خدادوست به عرضه زعفران در بورس کالا اشاره کرد و افزود: با توجه نگرانی‌ها از نوسات قیمت، نوع کالا و سنتی بودن معاملات زعفران، امکان پوشش ریسک برای تولیدکنندگان و فعالان این بازار وجود نداشت، از این رو بورس کالای ایران درصدد برآمد تا با راه‌اندازی معاملات آتی زعفران به توسعه و رونق این بازار و دغدغه فعالان در راستای مدیریت ریسک نوسانات قیمتی بپردازد.

خدادوست با بیان اینکه ظرفیت انبارهای زعفران به ۱۷٫۷ تن رسیده است، عنوان کرد: بورس کالا عمدتا به منظور کشف قیمت واقعی مورد توجه قرار می‌گیرد و بورس حوزه فعالیت کسانی است که خود مستقیما محصولی برای عرضه دارند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه کالایی که وارد بورس می‌شود باید از نظر کیفیت قابل رصد باشد و چون این اتفاق برای زعفران رخ نداده بود، بعد از مدت‌ها موفق شدیم با استفاده از دانش متخصصان در دانشگاه‌ها محدوده کیفیتی از زعفران را به دست آوریم.

خدادوست افزود: عرضه زعفران در بورس کالا سبب کشف قیمت واقعی این محصول شده و نقش دلالان را بسیار را کمرنگ می‌کند.

مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی آموزش را یک امر بسیار مهم در افزایش استقبال مردم به سرمایه‌گذاری در بورس دانست و تاکید کرد: در سال جاری در بورس منطقه‌ای خراسان رضوی به ۱۴۴ نفر ۲۲ ساعت آموزش‌های لازم برای ورود به بورس به صورت رایگان ارئه داده شده است.

وی به برگزاری دوره‌های آموزشی اشاره کرد و افزود: بورس منطقه مشهد از سال ۸۱ تاکنون به ۲۰ هزار و۹۷ نفر ساعت دوره‌های آموزش سرمایه‌گذاری در بورس را برای ۲۴ هزار و ۸۹۳ نفر برگزار کرده است.

خدادوست تاکید کرد: متوسط ارزش خرید و فروش روزانه بورس در دو استان طی ۴ ماهه ابتدای سال جاری ۴۴۹ میلیارد و ۹۱۱ میلیون ریال بود.

مدیر بورس اوراق بهادار استان‌های خراسان رضوی و خراسان شمالی تعداد خریداران بورس در این مدت را ۳۶ هزار و ۱۴۸ نفر و تعداد سهامداران جدید را یک هزار و ۳۳۸ نفر عنوان کرد و افزود: تعداد کارگزاری‌ها در معاملات دو بورس، ۶۳ ایستگاه معاملاتی و ۱۳ شرکت استانی است.

خواندن خبر در سایت منبع

«بیسکویت مادر» و «دایجستیو» گران شد + جدول قیمت‌های جدید

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز
«بیسکویت مادر» و «دایجستیو» گران شد + جدول قیمت‌های جدید
شرکت ویتانا که یکی از شرکت‌های تولیدکننده بیسکویت بوده، روز گذشته بر اساس مصوبه هیات مدیره و تاییدیه انجمن شیرینی و شکلات با افزایش قیمت محصولات این شرکت موافقت شد. بیسکویت پرطرفدار مادر که از محصولات این شرکت بوده از این پس با نرخ جدید به بازار می‌آیند.

قیمت بیسکویت افزایش یافت.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس تازه‌ترین اطلاعیه منتشره از سوی شرکت ویتانا که یکی از شرکت‌های تولیدکننده بیسکویت بوده، روز گذشته بر اساس مصوبه هیات مدیره و تاییدیه انجمن شیرینی و شکلات با افزایش قیمت محصولات این شرکت موافقت شد.

بیسکویت پرطرفدار مادر که از محصولات این شرکت بوده از این پس با نرخ جدید به بازار می‌آیند.

بر اساس این اطلاعیه عمده محصولات این شرکت از جمله انواع بیسکویت مادر و دایجستیو با رشد ۲۵ درصدی قیمت مواجه شده‌اند.

بیشترین افزایش قیمت مربوط به بیسکویت مادر جنگل بوده که از این پس با افزایش ۵۰ درصدی قیمت به بازار می‌آید.

«بیسکویت مادر» و «دایجستیو» گران شد + جدول قیمت‌های جدید - 7«بیسکویت مادر» و «دایجستیو» گران شد + جدول قیمت‌های جدید - 8«بیسکویت مادر» و «دایجستیو» گران شد + جدول قیمت‌های جدید - 9

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس اینفوگرافی که مرکز آمار ایران منتشر کرد: استان مازندران، ۳۸ درصد تولید برنج کشور را در سال گذشته به خود اختصاص داده است و استان‌های گیلان و خوزستان به ترتیب با تولید ۳۳ و ۱۱ درصد و استان‌های گلستان و فارس هریک ۴ درصد، در رتبه‌های بعدی تولید برنج در سال گذشته دارند. مرکز آمار ایران سهم سایر استان‌ها را در تولید برنج ۱۰ درصد اعلام و اضافه کرد: صادرات برنج در سال ۹۷، هزار و ۹۶۱ تن بوده است. این مرکز، سطح کشت برنج در سال گذشته را ۳۹۷ هزار هکتار اعلام کرد که ۱/۹۶ میلیون تن، میزان تولید برنج داشته‌اند و ۱/۶۵ میلیون تن نیز واردات برنج صورت گرفته است. بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، در سال گذشته مصرف برنج ایرانی یک میلیون و ۳۳۰ هزار تن و مصرف برنج خارجی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن در خانوار بوده است و ۰/۵ میلیون تن نیز سایر مصارف داشته است.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
در راستای عمل به تکالیف قانونی منبعث از بند (ث) ماده (۶) قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین نامه اجرایی مواد ۵ و ۶ قانون مذکور، ثبت مشخصات انبارها و مراکز نگهداری کالا، مالک انبار و کالا، میزان و نوع کالای ورودی و خروجی به آنها در قالب سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا الزامی است. به گزارش ایلنا و به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ پیرو ابلاغیه‌ها و بخشنامه‌های مکرر قبلی به لحاظ شرایط فعلی متاثر از اصلاح قیمت بنزین و احتمال سوءاستفاده برخی عوامل سودجو در این برهه زمانی، مجددا نسبت به ضرورت ثبت اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالا در قالب سامانه جامع انبارها و سامانه اعلام موجودی تاکید می‌گردد. بدیهی است عواقب برخورد قانونی با موارد مغایر احراز شده طی بازرسی‌های مستمر عوامل بازرسی درسطح کشور متوجه صاحبان کالا و انبارداران خواهد بود. این اطلاعیه به منزله ابلاغیه رسمی تلقی شده و اجرای آن برای تمامی واحدهای اقتصادی ذینفع الزامیست. در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را از طریق مراجعه حضوری و یا انعکاس به شماره تلفن ۱۲۴ سازمان حمایت و سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها و یا اپلیکیشن آپ اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

تنظیم بازار

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، با همدلی سران قوا و تدابیر صورت گرفته ازسوی همه دستگاه‌ها بویژه مسئولان وزارتخانه‌های نفت، کشور، صمت، کشاورزی و تمهید سوخت مورد نظر خودرو‌ها ازجمله ناوگان حمل و نقل عمومی طرح مدیریت مصرف سوخت با کمترین مشکل عملیاتی شود.

عزم جدی در رصد بازار

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ستاد تنظیم بازار که بعد از سهمیه بندی بنزین هر روز تشکیل جلسه می‌دهد، امروز در برگزاری سومین جلسه ویژه خود، تمام دستگاه‌ها، آخرین اقداماتشان را برای کنترل بازار و قیمت‌ها تشریح و بر عزم جدی در نظارت بازار تاکید کردند.
تابناکتابناک21 ساعت قبل
با آغاز سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین می‌توان گفت که دوران جدیدی برای اقتصاد ایران آغاز شده است که در این دوران نرخ تورم سالانه ۴ درصد رشد پیدا خواهد کرد. افزایش نرخ تورم به کاهش ارزش قدرت خرید مردم منجر خواهد شد هر چند که دولت وعده داده است تا بخشی از این کاهش قدرت خرید را جبران کند. بنابراین این افزایش نرخ تورم به نوعی موجب کاهش قدرت خرید مردم خواهد شد. به طور کلی می‌توان گفت که از روز جمعه مورخه ۲۴ آبان ماه سال جاری با آغاز سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین دوران جدیدی برای اقتصاد ایران آغاز شده است. در شرایط فعلی و با افزایش قیمت بنزین سعی کنید حتی المقدور برای جابجایی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری1 روز قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مظنه گیری از متقاضیان تعهد پذیره نویسی اوراق جدید منفعت

اقتصاد آنلاین7 دقیقه قبل

نامه منصوریان به باشگاه ذوب‌آهن برای جدایی دو بازیکن خارجی

مهر7 دقیقه قبل

کنگره پنجم علوم انسانی اسلامی ناظر به مسائل روز است

مهر8 دقیقه قبل

سهمیه بنزین باید به افراد اختصاص می‌یافت

اقتصاد آنلاین9 دقیقه قبل

چگونه اینترنت را فعال کنیم؟

خبر فوری10 دقیقه قبل

اکثر عمل‌های جراحی قلب غیر ضروری هستند

ایسنا12 دقیقه قبل