ادامه بارش باران و ثبت رکورد بارندگی در مناطق مختلف کشور
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

ادامه بارش باران و ثبت رکورد بارندگی در مناطق مختلف کشور

بارش شدید باران در بوشهر + فیلم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- بارندگی‌های شدید همراه با وزش تندباد و رعدوبرق صبح روز جمعه باعث آبگرفتگی خیابان ها و معابر و اخلال در تردد وسایل نقلیه در شهر بوشهر شد.

کد ویدیو دانلود

بارش شدید باران در بوشهر + فیلم - 3

خواندن خبر در سایت منبع

آخرین وضعیت بارش‌ها/ بارش در دریاچه ارومیه به متوسط ۵۰ ساله رسید+جدول

تسنیمخبرگزاری تسنیم
آخرین وضعیت بارش‌ها/ بارش در دریاچه ارومیه به متوسط ۵۰ ساله رسید+جدول
در حوضه آبریز دریاچه ارومیه شاهد رشد ۵۷.۹ درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل و رسیدن میزان بارش های این حوضه آبریز به متوسط ۵۰ ساله بارش ها (در مدت مشابه) در این منطقه ( ۴۷.۷ میلیمتر) هستیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس آمار رسمی دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران، ارتفاع کل ریزشهای جوی از اول مهر تا 23 آبان سال آبی 98-97 بالغ بر 38.1 میلیمتر است.

این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره‌های مشابه درازمدت( 23.5 میلیمتر) 62.1 درصد افزایش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته( 12.3 میلیمتر) 209.8 درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین حجم بارش های کشور در 53 روز ابتدایی سال آبی جاری (اول مهر تا 23 آبان) به 62 میلیارد و 790 میلیون مترمکعب رسید.

آخرین وضعیت بارش‌ها/ بارش در دریاچه ارومیه به متوسط ۵۰ ساله رسید+جدول - 4

چقدر از مخازن سدهای کشور خالی است؟رشد 200 درصدی بارش ها به معنای پایان خشکسالی‌ها است؟

از مجموع 38.1 میلیمتر بارش ثبت شده در 53 روز ابتدایی سال آبی جاری، 27.9 میلیمتر در آبان ماه به ثبت رسیده است.

در حوضه آبریز دریاچه ارومیه شاهد رشد 57.9 درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل و رسیدن میزان بارش های این حوضه آبریز به متوسط 50 ساله بارش ها (در مدت مشابه) در این منطقه ( 47.7 میلیمتر) هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

ادامه بارش شدید باران در ایلام/ ثبت ۹۰ میلی متر بارندگی در بدره

مهرخبرگزاری مهر
ادامه بارش شدید باران در ایلام/ ثبت ۹۰ میلی متر بارندگی در بدره
ایلام - بارش شدید باران در مناطق مختلف استان ایلام از صبح امروز ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، شدت بارش ها از پنجشنبه شب در مناطق مختلف استان ایلام آغاز شده است.

از صبح امروز نیز بارش ها ادامه دارد و طبق اعلام هواشناسی تا ظهر امروز ادامه دارند.

سرهنگ همتی زاده رئیس پلیس راه ایلام گفت: در حال حاضر تمامی جاده های استان باز و تردد در تمامی محورهای مواصلاتی در جریان است.

وی گفت: باتوجه به بارش نزولات اسمانی رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.

میزان بارش کل سیستم ایستگاه‌های هواشناسی استان تا ساعت ۶/۳۰ صبح امروز جمعه ایلام۶۲/۱ ، آبدانان۸۳ ، لومار۵۵/۷، ایوان  ۴۴/۱، سرابله۴۱/۹ ، دره شهر۴۹/۷، مهران  ۴۷/۵، دهلران۴۴، بدره۹۰/۳ میلی متر گزارش شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

اعترافات دختران بازداشتی / کشف حجاب بخاطر دلارهای مسیح علینژاد! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
مستند «یک مشت دلار بیشتر» روایتی است از افرادی که به واسطه مسیح‌ علینژاد و حامیان او، هنجارشکنی و کشف حجاب کردند. به تازگی تیزر مستندی با عنوان «به خاطر یک مشت دلار بیشتر» در فضای مجازی منتشر شده‌است. موضوع این مستند کشف حجاب‌های دستوری در ماه‌های گذشته است. در ماه‌های گذشته و پس از شکست کمپین چهارشنبه‌های سفید مسیح علینژاد، برخی از چهره‌های ضدانقلاب غرب‌نشین به روش‌های مختلف برای دستیابی به اهداف پوچ خود در از بین بردن حجاب و عفت زنان ایرانی تلاش کردند. پس از انتشار تصاویری خارج از عرف در شبکه‌های اجتماعی توسط برخی از افراد هنجارشکن، دستگاه قضا دست به اقدام عملی زد. پیشتر نیز رئیس دادگاه انقلاب تهران در خصوص ارسال‌کنندگان فیلم کشف حجاب به مسیح علینژاد اعلام کرده بود: با توجه به قرارداد همکاری علینژاد با آمریکایی‌ها کسانی که از خودشان یا دیگران فیلم در رابطه با کشف حجاب بگیرند و به این خانم ارسال کنند مشمول ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی خواهند بود و بین یک تا ده سال حبس برایشان در نظر گرفته می‌شود.

شاهکارهای مهندسان صنعت دفاعی در تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پیچیده‌ترین دستاوردهای دفاعی ایران در شرایط ۴۰ سال تحریم و فشار خارجی با سختکوشی متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ساخت انواع تجهیزات پیشرفته دفاعی نام صنعت دفاعی ایران را پرآوازه کرد. یکی از انواع این دستاوردها موشک‌هایی است که مواضع تروریست‌های داعش در سوریه را از فاصله بسیار دور با دقت هدف قرار داد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشدر حالی که ۸ روز از الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی می‌گذرد، عدم تفاوت در استفاده از کارت سوخت جایگاه‌داران و کارت سوخت شخصی، موجب شده بود تا تنها ۵ تا ۶ درصد از مردم در سراسر کشور به توصیه دولت برای استفاده از کارت سوخت شخصی عمل کنند. اخبار اقتصادی- مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم از برخی جایگاه‌ها نشان می‌دهد که اکنون در شروع دومین هفته اجرای این مصوبه، نخستین تغییر در کارت سوخت جایگاه‌ها اعمال شده؛ بدین صورت که با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می‌توان تا ۶۰ لیتر سوخت گیری کرد اما با کارت سوخت جایگاه‌ها تنها تا ۴۰ لیتر می‌توان سوخت‌گیری کرد. اگرچه در استعلام این موضوع از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، اعمال هرگونه محدودیت در کارت‌سوخت جایگاه‌ها رد شد، اما اینکه در برخی جایگاه‌های تهران با کارت سوخت جایگاه‌دار تنها تا ۴۰ لیتر در هر نوبت می‌توان سوخت‌گیری کرد، این سوال را مطرح می‌کند که آیا آغاز تغییرات از کارت سوخت جایگاه‌ها کلید خورده؟

کتک زدن خبرنگار فمینیست توسط مرد ضدزن

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
تلاشتان را بکنید تا کل کار سه ساعته تمام شود، در غیر این صورت به ازای هر یک ساعت اضافه کار مبلغ قابل توجهی به هزینه‌های جابه‌جایی اضافه می‌شود. از آنجا که بعید است کار اسباب‌کشی در سه ساعت تمام شود، باید دست کم یک ساعت اضافه‌کار را از قبل در نظر داشته باشیم. در این حالت باید برای جا به جایی این وسایل حجیم و سنگین، هزینه اضافه پرداخت کنید. ما که بعید می‌دانیم کار اسباب‌کشی در سه ساعت تمام شود، برای همین بهتر است حداقل یک ساعت اضافه‌کار را در محاسباتمان در نظر بگیریم. البته شرکت حمل بار یک پکیج برای بسته‌بندی ارائه کرده که ۹۰ متر مشمای ضربه‌گیر دارد و ۵۰۰ متر سلفون با دو حلقه چسب.

اخبار بیشتر