اخبار قیمت‌های روز بازار - شنبه ۱۸ آبان‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - شنبه ۱۸ آبان‌ماه

قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو، و قیمت درهم امروز ۹۸/۰۸/۱۴

تسنیمخبرگزاری تسنیم
قیمت ارز| قیمت دلار، قیمت یورو، و قیمت درهم امروز ۹۸/۰۸/۱۴
صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۶۵۰ تومان تعیین کرده، همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳هزار و ۱۴۹ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۷۳۱ تومان است.

- اخبار بازار -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، ‌ صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ثبات نسبت به روز پنجشنبه ۱۲هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲هزار و ۵۵۰ تومان است.

به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۴۹ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۳۱ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی‌های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام می‌کنند.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۲ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۱۴۹ تومان و یک ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۹۲ تومان برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش! ضمن آنکه قیمت‌های خرید بانک هم برای موجودی ارز کمتر از ۵ هزار دلار است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۵۷۲ تومان و ۲ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل ثابت مانده است.

به گزارش تسنیم، مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی11  هزار  و 350 تومان
قیمت دلار در بازار آزاد11 هزار و 350 تومان
قیمت یورو12 هزار  و 650 تومان
قیمت درهم امارات3 هزار و 149 تومان
قیمت پوند14 هزار و 731 تومان
قیمت ارز مسافرتی12 هزار و 572 تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها11 هزار و 22 تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها12 هزار و 149 تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها14 هزار و 92 تومان

خواندن خبر در سایت منبع

تعزیرات: کارخانه‌ها گوجه را کیلویی ۵۰۰ تومان می‌خرند اما قیمت رب را کاهش نمی‌دهند

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
تعزیرات: کارخانه‌ها گوجه را کیلویی ۵۰۰ تومان می‌خرند اما قیمت رب را کاهش نمی‌دهند
تسنیم نوشت: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مطلعیم هم اکنون برخی کارخانه‌ها گوجه را کیلویی ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، اما هیچ تصمیمی درخصوص کاهش قیمت رب نگرفته اند.

سیدیاسر رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی اظهار کرد: حدود دو ماه پیش مسئولان سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کردند در جلسه‌ای با تولیدکنندگان رب مقرر شده قیمت توافقی اعلام و درج شود، اما متاسفانه پس از دو ماه هیچ خبری نشده است و رب گوجه با قیمت‌های قبلی به فروش می‌رسد.

وی گفت: ما مطلعیم هم اکنون برخی کارخانه‌ها گوجه را کیلویی ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند، اما هیچ تصمیمی درخصوص کاهش قیمت رب نگرفتهاند. اینکه در یکسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای خاص رب با تخفیف‌های نجومی و غیرواقعی به فروش برسد پذیرفتنی نیست و اگر قرار به پایین آمدن قیمت است باید قیمت درج شده پایین بیاید که در دسترس همه خریداران و مصرف کنندگان باشد. ما منتظر تصمیم سازمان حمایت هستیم و معتقدیم این سازمان باید تعارف خود را با تولیدکنندگان رب گوجه کنار بگذارد تا ما هم بتوانیم برخورد کنیم.

سخنگوی سازمان تعزیرات در پاسخ به سوالی درباره واکنش تعزیرات به افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی افزود: در یکی دو ماه گذشته شاهد واکنش مثبت بازار به کاهش قیمت‌ها بودیم و قیمت خودروهای داخلی سیر نزولی داشت، اما متاسفانه به علت ارائه نکردن خودروها و پلاک گذاری نکردن قیمت برخی خودروها تا ۱۱ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

رایگانی گفت: وقتی متولیان صنعت خودرو اینگونه اعلام می‌کنند که باید باتوجه به عرضه و تقاضا تصمیم گرفت نباید مدیریت خود را در بالابردن قیمت‌ها انجام می‌دادند و در شرایطی که بازار تلاش می‌کرد قیمت خودرو پایین بیاید باید خودروساز کمک می‌کرد. خودروساز نقش خود را انجام نداده و از نگاه ما مقصر است و در صورتی که سازمان‌های ناظر مانند سازمان حمایت اعلام تخلف کنند رسیدگی خواهیم کرد.

رایگانی همچنین در پاسخ به سوالی درباره برخورد تعزیرات با گران فروشی نان نیز گفت: سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد همه نانوایی‌های سراسر کشور موظفند از ۱۲ آبان نرخ‌های مصوب را نصب و وزن و کیفیت اعلامی را نیز رعایت کنند. پیرو این اطلاعیه ما گشت‌های مشترک تعزیرات را شروع کردیم و قطعا با متخلفان با شدت بیشتری برخورد خواهیم کرد.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه بیشترین تخلفات مربوط به قیمت و کیفیت نان مربوط به شهر تهران است، گفت: هموطنان در صورت مشاهده تخلف با سامانه‌های ۱۳۵ و ۱۲۴ تماس بگیرند. ۴۷۴۷

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی
خبرگزاری میزان- قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با ۲۲ سنت افزایش به ۶۲ دلار و ۵۱ سنت رسید. تاریخ انتشار: 10:00 - 18 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۵۹۹۲
افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی - 0

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از رویترز، پس از کاهش بیش از یک درصدی قیمت نفت در واکنش به اظهارات ترامپ که گفته بود با لغو تعرفه‌ها علیه کالا‌های چینی موافقت نکرده است، قیمت نفت روز جمعه اندکی افزایش داشت.

بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با ۲۲ سنت افزایش به ۶۲ دلار و ۵۱ سنت رسید. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا هم در پایان معاملات دیروز با ۹ سنت افزایش به ۵۷ دلار و ۲۴ سنت رسید.

قیمت نفت برنت و نفت خام آمریکا هر کدام به ترتیب رشد هفتگی ۱٫۳ و ۱٫۹ درصدی را به ثبت رساندند.

پس از آنکه دیروز قیمت نفت تا رقم ۶۰ دلار و ۶۶ سنت و نفت خام آمریکا تا ۵۵ دلار و ۷۶ سنت پایین آمدند، نفت خام در معاملات اواسط روز افت قیمت‌ها را جبران کرد.

جنگ تجاری ۱۶ ماهه بین آمریکا و چین موجب کند شدن رشد اقتصاد جهانی شده و تحلیلگران را وادار به کاهش پیش بینی‌ها در مورد تقاضا برای نفت کرده است، زیرا ناظران نگران اند که مازاد عرضه در سال ۲۰۲۰ افزایش یابد.

اوایل دیروز پس از آنکه ترامپ به خبرنگاران گفت که هنوز با لغو تعرفه‌ها موافقت نکرده، اما پکن تمایل دارد که وی چنین کاری را انجام دهد، قیمت نفت رو به کاهش گذاشت.

این اظهارات پس از آن بیان شد که مقامات دو کشور روز پنجشنبه گفته بودند آمریکا و چین در چهارچوب فاز نخست توافق تجاری با لغو تعرفه‌های وضع شده علیه کالا‌های یکدیگر موافقت کرده‌اند.

اما منابع آگاه گفته‌اند، مخالفت‌های جدی در درون دولت آمریکا با لغو تعرفه‌ها وجود دارد و مقامات آمریکایی سیگنال‌های ضد و نقیضی در مورد وضعیت مذاکرات ارسال کرده‌اند.

در همین حال، آمار‌های جدید نشان می‌دهد که واردات نفت چین در ماه اکتبر ۱۱٫۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است. این آمار مثبت موجب امیدواری به رشد تقاضای چین برای نفت شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

تسنیمخبرگزاری تسنیم
قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۶۵ درصد کاهش به ۱۴۵۹ دلار رسید و افت قیمت هفتگی حدودا ۳.۵ درصدی را به ثبت رساند.

- اخبار اقتصادی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در حالی که تحولات مثبت در مذاکرات تجاری موجب کاهش جذابیت بازار طلا برای سرمایه گذاران شده است، قیمت طلا روز جمعه به پایین‌ترین رقم در طی ۳ ماه گذشته رسید و بیشترین افت هفتگی در ۳ سال گذشته را به ثبت رساند.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰٫۶۵ درصد کاهش به ۱۴۵۹ دلار رسید و افت قیمت هفتگی حدودا ۳٫۵ درصدی را به ثبت رساند که بیشترین افت هفتگی از نوامبر ۲۰۱۶ تاکنون بود. دیروز قیمت فلز زرد تا رقم ۱۴۵۵ دلار و ۸۰ سنت پایین آمد که پایین‌ترین رقم از ۵ اوت تاکنون بود. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز در پایان معاملات روز جمعه با ۰٫۲۴ درصد کاهش به ۱۴۶۲ دلار و ۹۲ سنت رسید.

رایان مک کی، تحلیلگر بازار طلا در موسسه تی دی سکیوریتیز گفت: «شاهد رشد شاخص‌ها در بازارهای پرریسک هستیم، ارزش دلار افزایش یافته و ارزش سهام به ارقام بی سابقه‌ای رسیده است … خوش بینی‌های بسیاری در زمینه تجاری ایجاد شده زیرا خبرهایی در مورد لغو تعرفه‌ها و توافق تجاری منتشر شده است.»

یک سخنگوی کاخ سفید بدون اشاره به جزئیات بیشتر اظهار داشت، اگر توافق تجاری آمریکا و چین به سرانجام برسد، ممکن است تعرفه‌ها لغو شود.

ارزش دلار در برابر سایر ارزهای جهانی به بالاترین رقم در طی ۳ هفته گذشته رسید، در حالی که شاخص‌ها در بازارهای بورس یک روز پس از رسیدن به بالاترین رقم ۲۱ ماه گذشته با افت همراه بود.

اما پس از آنکه ترامپ روز جمعه به خبرنگاران اعلام کرد که هنوز با لغو تعرفه کالاهای چینی موافقت نکرده است، احساس بلاتکلیفی در مورد سرنوشت مذاکرات تجاری بار دیگر افزایش یافت. در پی نگرانی‌ها از تبعات جنگ تجاری، قیمت طلا از ابتدای امسال تاکنون حدود ۱۴ درصد رشد داشته است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت دارو تغییر نداشته است؛ برخورد با داروخانه‌های گرانفروش

مهرخبرگزاری مهر
قیمت دارو تغییر نداشته است؛ برخورد با داروخانه‌های گرانفروش
کرمانشاه- معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه قیمت دارو تغییر نداشته است، گفت: با داروخانه‌های متخلف و گرانفروش برخورد می‌شود.

قباد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۴۴ شرکت پخش دارو و سه کارخانه داروسازی در استان کرمانشاه فعال است و کرمانشاه جزو ۱۵ استانی است که کارخانه داروسازی دارد.

وی افزود: همچنین حدود ۳۰۰ داروخانه هم داریم که خدمات دارویی ارائه می‌دهند و از این تعداد ۲۲ داروخانه بیمارستانی هستند و خدمات بستری هم ارائه می‌کنند البته با احتساب بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) این تعداد به ۲۳ داروخانه می‌رسد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درباره تفاوت قیمت دارو در داروخانه‌ها گفت: از سال ۹۳ تا ۹۷ افزایش چندانی در قیمت دارو نداشتیم اما در سال ۹۷ که تحریم‌ها شروع شد به دلیل عدم واردات مواد اولیه مشکلاتی در افزایش قیمت مواد بسته بندی، پلیمرها ایجاد و تغییر قیمت داروها هم آغاز شد به گونه‌ای که قیمت داروهای ما از ۲۰ درصد تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت داشت و این تغییر قیمت تاکنون ادامه داشته است.

محمدی افزود: وقتی در کمیسیون سازمان غذا و دارو افزایش قیمت اعلام می‌شود از همان روز لازم الاجرا است و سازمانهای بیمه‌گر و کارخانجات داروسازی و حتی شرکت‌های پخش که محصولاتی در انبار دارند نسبت به یکسان سازی قیمت اقدام می‌کنند پس قیمت‌ها نمی‌تواند متفاوت باشد.

وی خاطرنشان کرد: بعضی داروخانه‌ها قیمت ارائه نمی‌دادند و با همان قیمت قدیمی داروها را می‌فروختند، بعضی‌ها می‌گفتند این افزایش قیمت را شرعی نمی‌دانم بعضی داروخانه‌ها قیمتها را تغییر می‌دادند و این باعث شد یک دوگانگی قیمت در دارو ایجاد شود که شکایات زیادی هم از طرف مردم به ما می‌شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه عنوان کرد: ۹۰ درصد شکایات مربوط به قیمت دارو در مربوط به گرانفروشی نبوده ولی با ۱۰ درصدی که متخلف بودند و گرانفروشی کردند هم به شدت برخورد می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قیمت روز داروها در سازمان غذا و دارو موجود است، امیدواریم در سال آینده با تثبیت قیمت‌ها در بازار دیگر شاهد دوگانگی نرخ دارو نباشیم زیرا اگر قیمتها تثبیت شود این دوگانگی هم از بین می‌رود.

خواندن خبر در سایت منبع

جدیدترین قیمت گوشی موبایل در بازار

اقتصادنیوزخبرگزاری اقتصادنیوز
جدیدترین قیمت گوشی موبایل در بازار

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از رویداد ۲۴، شرایط قیمت‌ها در بازار موبایل ایران تفاوت چندانی با روز‌های قبل نداشته و ظاهرا بازار در مقابل کاهش قیمت مقاومت می‌کند.

جدیدترین قیمت گوشی‌های موبایل در بازار را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

سامسونگ
    Samsung Galaxy M10 – ۱۶۱,۶۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy M10 – ۳۲۱,۸۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy M20 – ۳۲۲,۲۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy M20 – ۶۴۲,۶۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy M303,320,000  
    Samsung Galaxy C7 Pro2,900,000  
    Samsung Galaxy C9 Pro4,200,000  
    Samsung Galaxy Grand Prime Pro1,500,000  
    Samsung Galaxy A5 20172,700,000  
    Samsung Galaxy A6 2018 – ۳۲۲,۸۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A6 2018 – ۶۴۲,۹۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A6 Plus 2018 – ۳۲۲,۹۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A6 Plus 2018 – ۶۴۳,۱۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A6 s2,950,000  
    Samsung Galaxy A7 20173,200,000  
    Samsung Galaxy A7 20183,300,000  
    Samsung Galaxy A8s4,300,000  
    Samsung Galaxy A8 2018 – ۳۲۳,۶۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A8 2018 – ۶۴۳,۷۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A8+ 2018 – ۳۲۳,۸۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A8+ 2018 – ۶۴۴,۰۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy A8 Star4,100,000  
    Samsung Galaxy A9 20184,550,000  
    Samsung Galaxy A101,550,000  
    Samsung Galaxy A10 s1,960,000  
    Samsung Galaxy A2 Core1,150,000  
    Samsung Galaxy A202,140,000  
    Samsung Galaxy A302,650,000  
    Samsung Galaxy A403,150,000  
    Samsung Galaxy A503,450,000  
    Samsung Galaxy A604,100,000  
    Samsung Galaxy A704,560,000  
    Samsung Galaxy A806,450,000  
    Samsung Galaxy S86,000,000  
    Samsung Galaxy S8 Plus6,550,000  
    Samsung Galaxy S9 – ۶۴۶,۷۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S9 – ۱۲۸۷,۲۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S9 – ۲۵۶۷,۴۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S9 Plus – ۶۴۷,۱۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S9 Plus – ۱۲۸۷,۹۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S9 Plus – ۲۵۶۸,۴۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S108,500,000  
    Samsung Galaxy S10 Plus – ۱۲۸۹,۷۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S10 Plus – ۵۱۲۱۰,۱۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy S10e7,700,000  
    Samsung Galaxy S10 5G11,500,000  
    Samsung Galaxy Grand Prime Plus1,700,000  
    Samsung Galaxy Note87,000,000  
    Samsung Galaxy Note9 – ۱۲۸۷,۷۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy Note9 – ۵۱۲۹,۳۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy Note10 – ۲۵۶۱۰,۶۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy Note10 Plus- 25612,700,000  
    Samsung Galaxy Note10 Plus- 51213,600,000  
    Samsung Galaxy J2 20171,300,000  
    Samsung Galaxy J42,000,000  
    Samsung Galaxy J4 – ۳۲۲,۲۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J4 Plus – ۱۶۲,۱۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J4 Plus – ۳۲۲,۳۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J4 Core1,950,000  
    Samsung Galaxy J4 Core – ۳۲۲,۰۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J5 20172,000,000  
    Samsung Galaxy J62,200,000  
    Samsung Galaxy J6 Plus – ۳۲۲,۷۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J7 Prime 22,200,000  
    Samsung Galaxy J7 Core – ۳۲۱,۸۵۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J7 Pro2,600,000  
    Samsung Galaxy J7 Duo2,900,000  
    Samsung Galaxy J8 – ۳۲۲,۸۰۰,۰۰۰  
    Samsung Galaxy J8 – ۶۴۳,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز گوشی اپل در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

Apple – اپل
    Apple iPhone 8 . 647,500,000  
    Apple iPhone 8 . 2569,000,000  
    Apple iPhone 8 Plus . 649,500,000  
    Apple iPhone 8 Plus . 25610,000,000  
    Apple iPhone X – ۶۴۱۰,۴۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone X – ۲۵۶۱۱,۵۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XR – ۶۴۹,۵۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XR – ۱۲۸۹,۹۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XR – ۲۵۶۱۱,۵۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XS – ۶۴۱۲,۶۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XS – ۲۵۶۱۳,۶۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XS – ۵۱۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XS Max – ۶۴۱۳,۰۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XS Max – ۲۵۶۱۴,۳۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone XS Max – ۵۱۲۱۶,۹۰۰,۰۰۰  
    Apple iPhone 11 . 6410,700,000  
    Apple iPhone 11 . 12811,500,000  
    Apple iPhone 11 . 25612,700,000  
    Apple iPhone 11 Pro . 6417,700,000  
    Apple iPhone 11 Pro . 25618,200,000  
    Apple iPhone 11 Pro . 51221,500,000  
    Apple iPhone 11 Pro Max . 6417,350,000  
    Apple iPhone 11 Pro Max . 25618,500,000  
    Apple iPhone 11 Pro Max . 51221,900,000

قیمت روز گوشی هواوی در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

Huawei – هواوی
    Huawei Y3 20181,100,000  
    Huawei Y5 20191,450,000  
    Huawei Y5 Prime 20181,320,000  
    Huawei Y5 lite 20181,140,000  
    Huawei Y6 20181,450,000  
    Huawei Y6 20191,550,000  
    Huawei Y6 Prime 20181,550,000  
    Huawei Y7 20192,100,000  
    Huawei Y7 Prime 20181,800,000  
    Huawei Y7 Prime 20192,100,000  
    Huawei Y7 Pro – ۲۰۱۹۲,۴۰۰,۰۰۰  
    Huawei Y9 20182,400,000  
    Huawei Y9 20192,600,000  
    Huawei Y9 Prime 20193,500,000  
    Huawei nova 35,450,000  
    Huawei nova 3i3,150,000  
    Huawei nova 3e3,100,000  
    Huawei nova 46,200,000  
    Huawei P307,500,000  
    Huawei P30 Pro – ۱۲۸۹,۵۰۰,۰۰۰  
    Huawei P30 Pro – ۲۵۶۱۰,۳۰۰,۰۰۰  
    Huawei P30 lite3,250,000  
    Huawei Mate 207,250,000  
    Huawei Mate 20 Pro8,400,000  
    Huawei Honor View 209,400,000  
    Huawei Honor 8X – ۶۴۳,۳۰۰,۰۰۰  
    Huawei Honor 8X – ۱۲۸۳,۵۰۰,۰۰۰  
    Huawei Honor 8X Max4,300,000  
    Huawei Honor 7s1,500,000  
    Huawei Honor 7A1,780,000  
    Huawei Honor 8C2,250,000  
    Huawei Honor 104,350,000  
    Huawei Honor 10 Lite 642,950,000  
    Huawei P smart 20192,550,000  
    Huawei Honor Play4,000,000  
    Huawei Honor Play 8A2,000,000

این مطلب برایم مفید است بلی ۰ نفر این پست را پسندیده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور21 ساعت قبل
مروری بر تجربه هند در زمینه سهمیه بندی و تعیین قیمت بنزین؛ مهمترین تدبیر دولت هند برای افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت در برخی ایالات است. با تصمیم چند روز گذشته سران قوا، قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و نرخ بنزین آزاد هم به ۳۰۰۰ تومان رسید. برخی از نمایندگان معتقدند در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین منطقی نبود. مهمترین تدبیر دولت برای افزایش قیمت بنزین و کسب درآمد از آن (جهت تامین بودجه لازم برای واردات نفت) افزایش قیمت بنزین در برخی ایالات است. روش دینامیک قیمت سوختسیاست دیگری که دولت هند در مورد بنزین پیش گرفته سیاست «روش دینامیک قیمت سوخت» است.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ​ اقای رضا رحمانی در دومین همایش اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با تاکید بر شدت گرفتن نظارت‌ها در بازار افزود: واحد‌های صنفی و مابقی واحد‌های عرضه کننده کالا باید خودکنترلی را در خود اجرا کنند و پس از آن سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و بقیه سازمان‌های ناظر بر وضعیت عرضه کالا نظارت دقیق داشته باشند. وی با بیان اینکه تخلف در این روز‌ها خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد گفت: ما در مقابل حقوق مردم مسئولیم و اجازه ضایع شدن این حقوق را نخواهیم داد. وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به در اختیار گرفتن همه امکانات موجود در سازمان‌های مختلف نظارت و بازرسی ادامه داد: ۲۰ هزار بازرس در کشور بر نظام توزیع نظارت می‌کنند که در کنار آن‌ها سامانه ۱۲۴ از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب و همچنین تعزیرات و دادستان‌ها نیز با ما همراه هستند. آقای رحمانی با بیان اینکه ما از همه صنوف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای انتظار کمک داریم گفت: ​ اعمال تحقیق‌های ویژه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای بهترین تصمیم در این روزهاست. وی با اشاره به اینکه ما باید به خاطر یکدیگر از سود خود کم کنیم افزود: این موضوع باید بین همه افراد در بخش‌های مختلف کالا و خدمات نهادینه شود که از بخش کوچکی از منافع خود بگذریم. وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به همکاری موثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف در روز‌های گذشته ادامه داد: در حال حاضر کالا به میزان مورد نیاز ذخیره سازی شده است و افزایش قیمت در دستگاه‌های دولتی تا عید انجام نخواهد شد. آقای رحمانی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین نباید تاثیر قیمتی بر کالا‌ها داشته باشد گفت: در دوره‌های گذشته ایجاد موج گرانی با افزایش بنزین در ذهن مردم نقش بسته است که البته مردم باید بدانند بنزین شاخص افزایش قیمت در کالا‌ها نیست بنابراین ما باید اثر روانی افزایش نرخ بنزین را بر روی قیمت کالا‌ها در جامعه کاهش دهیم. وی با اشاره به بهره گیری از شیوه‌های نوین در نظام تولید و توزیع افزود: نظام سامانه جامع تجارت در کشور راه اندازی شده است که در این نظام بخش‌های مختلف وجود دارد که بر اساس آن‌ها ما می‌توانیم کالا را از مبدا تا مقصد کنترل کنیم که البته این موضوع در حال حاضر فقط برای برخی کالا‌ها مانند لاستیک کامیون عملیاتی شده است و البته باید همه کالا‌ها در این سامانه قرار بگیرند. وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ما تاثیر قیمت بنزین را در سطوح مختلف بررسی کرده‌ایم گفت: به طور مثال تاثیر بنزین در نرخ کرایه تاکسی ۹ درصد است. آقای رحمانی با اشاره به اصلاح ذهنیت مردم در خصوص موارد مختلف از جمله بنزین ادامه داد: به طور مثال در خصوص صادرات مردم این تفکر را دارند که با انجام صادرات تامین کالای مورد نیاز در بازار با مشکل مواجه می‌شود در حالی که صادرات، رونق اشتغال، ​تولید و افزایش قدرت خرید برای مردم را به همراه دارد، اما انجام نادرست صادرات در برخی موارد سبب ایجاد ذهنیت منفی برای مردم شده است که این رویه باید اصلاح شود. وی با بیان اینکه امسال شرایط تحریم در کشور کمتر از سال گذشته نشده است، گفت: این در حالی است که در هشت ماهه گذشته تولید در کالا‌های پرمصرف افزایش داشته است به طور مثال سبد مواد غذایی ۱۵ درصد و دارو‌های انسانی ۲۰ درصد افزایش تولید را تجربه کرده‌اند. وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ایجاد تضاد منافع بین توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف سنتی از دغدغه‌های ما بوده است، افزود: این موضوع بخصوص در شهر‌های کوچک بیشتر مورد نظر است که اجرای مدل فرانچایز اگر خوب ارائه شود و همکاری مناسب شکل بگیرد بزرگترین مانع توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای از بین خواهد رفت.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
ضمن آنکه برای ایجاد بازار، فینتک‌ها می‌توانند از منابع مالی و فضای ایجاد شده توسط شرکت خدمات انفورماتیک بهره‌مند شوند. وی درباره فناوری بلاکچین برای خدمات بانکداری دیجیتال نیز گفت: بانک مرکزی با فناوری بلاکچین مشکلی ندارد و ما معتقدیم این فناوری می‌تواند به حذف واسطه‌ها بیانجامد. برای مثال روز گذشته ۲۷ آبان ماه، ۱۲۴ میلیون تراکنش در شبکه شتاب و ۱۶۶ میلیون خرید در شبکه شاپرک به ثبت رسید که پایداری بیش از ۹۹٫۹ درصد داشته است. وی گفت: در خصوص اتصال سرویس‌های حیاتی بانکی کشور در صورت نبود و قطعی اینترنت، پیش از این چندین مانور بزرگ صورت گرفت که نشان داد شبکه دارای پایداری کامل در برابر اتفاقات احتمالی است. ضمن آنکه روش‌های پشتیبانی نیز مدنظر قرار دادیم. نجفی درباره خسارت‌های ایجاد شده در شعب بانکی کشور و تخریب شبکه کابلی شعب در روز‌های اخیر گفت: ما چندین هزار ارتباط پشتیبان را تدارک دیده‌ایم و در کنار آن ارتباطات شبکه بانکی از طریق لینک‌های ماهواره‌ای نیز برقرار است. در پی مشکلات به وجود آمده ممکن است تعدادی دستگاه ATM بانکی صدمه دیده باشدکه به دلیل وجود حدود ۵۵ هزار ATM در کشور، این تعداد عدد بالایی نیست. ضمن آنکه ۹۰ درصد سرویس‌های مردم از طریق خدمات الکترونیک انجام می‌شود و خسارت ایجاد شده به شعب برخی بانک‌ها تاثیری در خدمات بانکی نداشته است. نمایشگاه تراکنش ایران از امروز تا ۳۰ آبان در مجتمع نمایشگاهی گفتگوی تهران دایر است و شرکت خدمات انفورماتیک ایران با حمایت از بیش از ۶۰ استارتاپ حوزه مالی و بانکی و نیز استارتاپ‌های شهر هوشمند با هدف شناسایی و حمایت ایده‌های نوآورانه و فناورانه در نظام بانکی کشور، در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

کیفیت خدمات شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
متن زیر مشروح گفتگوی نامه نیوز با اوست: *کارشناسان دولتی معتقد هستند که افزایش قیمت بنزین اثر تورمی زیادی ندارد و مردم نباید نگران گرانی باشند. افزایش قیمت ناگهانی نیز قطعا در کوتاه‌مدت آثار تورمی بر کالاهای پرمصرف معیشتی خواهد داشت. *یکی از راهکارهای اعلام‌شده دولت و سایر قوا درزمینهٔ کنترل تبعات افزایش قیمت بنزین، کنترل قیمت‌ها و دادن هشدار به بنگاه‌ها درزمینهٔ افزایش قیمت است. خود این اقدام موجب افزایش سطح تقاضا و رشد سطح نقدینگی به‌نوبت کالاهای موجود می‌شود و تورم را افزایش خواهد داد. با احتساب مصرف ۱۰۵ میلیون لیتری روزانه بنزین، درآمد ماهانه دولت از افزایش قیمت بنزین ۳هزار ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه ایی آورده است: همانطور که پیش از این نیز بار‌ها تاکید شده سهمیه سوخت خودرو‌ها و موتور سیکلت‌های شخصی تا ۶ ماه ذخیره خواهد شد و مالکان نگرانی از این بابت نداشته باشند. این شرکت تاکید کرده است حتی سهمیه سوخت ان دسته از مالکانی که تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده‌اند محفوظ می‌ماند و این افراد پس از دریافت کارت سوخت قادر خواهند بود از سهمیه سوخت ذخیره شده خود استفاده کنند. شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از هموطنان گرامی خواسته است در این باره به شایعات و اخبار کذب توجه نکنند و اطلاعات لازم را از طریق رسانه‌های رسمی کسب کنند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری19 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

خورشید چه زمانی از بین می‌رود؟

خبر فوری14 دقیقه قبل

فیلم | روایت عشقی که خود زندگی است

خبرآنلاین14 دقیقه قبل

پاسخ پروفسور رضا به سوالی درباره مهاجرت بیش از ۵۰ ساله خود از ایران

ایسنا15 دقیقه قبل

راهکار‌های مؤثر برای کاهش وزن

خبر فوری16 دقیقه قبل

روایت سخنگوی سپاه از ردپای سلطنت‌طلبان و منافقین در اغتشاشات اخیر و دستگیری چند سرتیم

خبرآنلاین21 دقیقه قبل