به گفته رییس شورای شهر تهران، اوضاع وسایل نقلیه عمومی حاد است!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

به گفته رییس شورای شهر تهران، اوضاع وسایل نقلیه عمومی حاد است!

مشکل مترو تهران حاد است

ایسناخبرگزاری ایسنا
مشکل مترو تهران حاد است
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات حاد قطارهای مترو در پایتخت گفت: اختلال در حرکت یک قطار یا واگن کل خط و حتی شبکه مترو را دچار اختلال می‌کند.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی ظهر امروز در پایان جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جلسه امروز تغییر نام دو خیابان در قالب دو دستور جلسه مجزا بررسی و به تصویب رسید، گفت: امروز لایحه حمایت از شرکت آبفا در جلسه بررسی شد تا توسعه فاضلاب تهران با سرعت بیشتری به نتیجه برسد و ایجاد تصفیه خانه فاضلاب باید در دستور کار قرار بگیرد و با حمایت‌های ویژه از صنعت آب و فاضلاب بتوانیم مشکلاتی همچون فرونشست را حل کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه طرح سوت زنان (افشا کنندگان فساد در مدیریت شهری) در مشهد اجرایی شده و آیا این موضوع در تهران نیز اجرا می‌شود، افزود: من گزارشی ندیده‌ام که به شورا آمده باشد اما مسئله قابل بحث است.

هاشمی در مورد خرابی قطارهای مترو و عذرخواهی برخی مدیران در این زمینه گفت: مشکل مترو تهران حاد است و بارها تذکر داده‌ام که باید فکر اساسی به حال آن کرد؛ چرا که در حال حاضر ۱۳۰۰ واگن در مترو فعال هستند که برخی از آنها بیش از یک میلیون کیلومتر کارکرد داشته و حدود ۳۰ درصدشان نیز باید اورهال شوند؛ اما اجبارا باید از این قطارها استفاده کنیم که ممکن است در حین سرویس دهی دچار حادثه یا خرابی شوند.

وی با بیان اینکه خراب شدن یک قطار مترو به مانند اتوبوس نیست، گفت: ‌ اگر یک واگن یا یک قطار مترو نتواند خوب کار کند کل سرویس دهی خط را دچار اختلال می‌کند و از مدیریت شهری، دولت، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی می‌خواهیم که تامین ۶۰۳ واگن برای تهران را جدی بگیرد. هر چند که به نظرم از سوی دیگر مسئولان شهری نیز باید پاسخگو باشند و صرفا عذرخواهی کردن فایده‌ای ندارد.

رییس شورای شهر تهران همچنین در مورد افزایش آلودگی در تهران با بیان اینکه در مورد مصرف سوخت و کاهش آلودگی قوانین خوبی داریم ولی اکثرا اجرا نمی‌شود، تصریح کرد: باید برخی از یارانه‌ به حمل و نقل عمومی اختصاص یابد اما تا کنون حتی یک ریال نیز اختصاص نیافته است و این در حالیست که باید ۴۰۰۰ میلیارد تومان نیز از محل صرفه جویی در مصرف سوخت به حمل و نقل عمومی داده شود که این اتفاق هم هنوز محقق نشده است.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون باید بیش از ۲۵ درصد حمل و نقل عمومی توسط مترو انجام گیرد، گفت: اما حالا این میزان به ۱۰ درصد نیز نرسیده و اگر این قوانین اجرا یا اصلاح نشود آلودگی هوا بیشتر خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نبود اتوبوس و مترو در پایتخت موضوع حادی است

مهرخبرگزاری مهر
نبود اتوبوس و مترو در پایتخت موضوع حادی است
رئیس شورای شهر تهران گفت: فقدان مترو و اتوبوس در پایتخت موضوع حادی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی، در پایان یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: جلسه امروز با اولین روز هفته وحدت آغاز شد و اعضا ضمن تبریک این هفته، نسبت به زلزله آذربایجان شرقی ابراز همدردی کردند.

وی ادامه داد: در جلسه امروز ابتدا بررسی تعدادی ملک و تکلیف باغ و غیر باغ بودن آنها مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن مساله نامگذاری خیابان‌ها و کوچه‌ها و سپس لایحه حمایت از آب و فاضلاب تهران مطرح شد تا با سرعت بیشتری به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر نگران وضعیت تصفیه خانه‌ها هستند، اظهار داشت: وضعیت تصفیه خانه‌ها در جنوب تهران مثبت است اما باید در بحث احداث تصفیه خانه‌های پراکنده اقدامات عاجلی انجام شود چرا که مساله فرونشست زمین در تهران جدی است.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره مبارزه با فساد در شهرداری و اقدامی که توسط شهرداری مشهد انجام شد، اظهار داشت: هنوز چیزی ندیدم به شورا، آمده و قابل بحث باشد.

هاشمی در پاسخ به سوالی مبنی بر علت خرابی دو رام قطار در خطوط مترو در ابتدای این هفته گفت: خرابی قطار اتفاقی است که حادث می‌شود و ما باید بر این موضوع تأکید کنیم که فقدان مترو و اتوبوس در پایتخت موضوع حادی است.

وی با اشاره به کارکرد برخی از قطارهای مترو گفت: حدود ۳۰ درصد قطارهای مترو بیش از یک میلیون کیلومتر مسافت پیموده‌اند و به دلیل کمبود واگن قطارهایی که اعزام می‌شوند، ممکن است در طول مسیر با نقص فنی مواجه شوند و این نقص فنی موجب شود که رفت و آمد کلیه قطارها در خطوط مترو با اخلال مواجه شود.

رئیس شورای شهر تهران افزود: مترو یک سیستم ممتد است و اگر قطار خراب شود کل شبکه آسیب می‌بیند. من از دولت، سازمان برنامه و بودجه و مترو تقاضا دارم مصوبه اختصاص ۶۳۰ واگن به متروی تهران را در نظر بگیرند و در مسیر توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه مترو قدم‌های مؤثری بردارند.

هاشمی تأکید کرد: مسئولان شهری باید پاسخگو باشند و عذرخواهی تنها فایده‌ای ندارد.

وی در واکنش به افزایش آلودگی هوای پایتخت در روزهای گذشته که باعث نیم بها شدن بلیط اتوبوس‌ها شد، گفت: ما در پایتخت در مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا قوانین خوبی داریم که متأسفانه بیشتر آنها اجرا نمی‌شود و اگر به قانون هدفمندی یارانه‌ها نگاه کنیم بخشی از آن باید به حمل و نقل عمومی اختصاص پیدا کند که تا اجرا نشدن مصوبات باید گفت همواره ما شاهد آلودگی هوا هستیم.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: هنوز یک ریال به حمل و نقل عمومی اختصاص پیدا نکرده و قرار بود در تهران تا امسال بیش از ۲۵ درصد حمل و نقل توسط مترو انجام شود که کمتر از ۱۰ درصد اجرایی شده است؛ اگر قوانین مربوط به حمایت از حمل و نقل به خوبی اجرا شود، بخشی از مشکلات حل خواهد شد.

شرکت آب و فاضلاب به تعهداتش عمل کند

در ادامه زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: ما به شرکت آب و فاضلاب خیلی کمک کردیم و بازهم کمک خواهیم کرد، اما باید به تعهداتشان عمل کنند و طی چهار سال شبکه فاضلاب تهران را تکمیل کنند.

وی در جریان بررسی لایحه حمایت از اجرای شبکه فاضلاب تهران گفت: شرکت آب و فاضلاب تهران مدعی است در سه دهه ۶۵ درصد از شبکه آب و فاضلاب را احداث کرده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: خاطرم است در دهه ۷۰ می‌گفتند اگر ۵۰ میلیارد تومان هزینه کنیم می‌توانیم شبکه فاضلاب را ظرف چندسال تکمیل کنیم، این چند سال به سه دهه هم رسیده و هنوز تمام نشده است.

صدراعظم نوری با بیان اینکه ۶۵ درصد از شبکه فاضلاب شهر تهران تکمیل شده است، گفت: پایتخت از نظر محیط زیستی به گونه‌ای است که در شأن و جایگاه پایتخت کشور نیست و شبکه فاضلابش هنوز پس از چند دهه تکمیل نشده و شامل مرور زمان شده است.

وی اضافه کرد: دوستان شرکت آب و فاضلاب مدعی هستند اگر تسهیلاتی برای عوارض حفاری به آن‌ها پرداخت کنیم، ما قادر خواهیم بود تا سال ۱۴۰۴ کل شبکه فاضلاب شهر تهران را یعنی سالانه ۵۰۰ کیلومتر احداث و تکمیل کنیم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب مدعی بود در سال ۹۸ می‌تواند ۲۵۰ کیلومتر از این شبکه را احداث و تکمیل کند، گفت: به نظر می‌آید این ۲۵۰ کیلومتر احداث نشده است اما باید معاونت فنی و عمرانی این موضوع را صحت سنجی کند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب باید متعهد شود اگر از شهرداری تهران مساعدت هایی را می‌گیرد، در زمان مشخص، وظایف خود را انجام دهد.

وی بیان کرد: تا پایان سال ۹۶ عوارض حفاری پرداختی به شهرداری ۵۹٫۵ میلیارد تومان بوده است، درحالیکه کل هزینه شرکت آب و فاضلاب برای احداث شبکه ۸۲۷ میلیارد تومان بوده است؛ یعنی میزان پرداختی به شهرداری برای سهم عوارض حفاری کمتر از هفت درصد بوده است. در سال ۹۷ و ۹۸ با توجه به افزایش نرخ کل عوارض پرداختی به شهرداری حدود هشت درصد بوده است. در این راستا دو سناریو را ‌پیشنهاد می‌دهیم؛ اول آنکه مجوزهای حفاری شرکت فاضلاب بدون تبادل مالی نقد صادر شود و صرفا ارقام قطعی حاصل از مجوزهای حفاری صادره بدون لحاظ تخفیف جهت اجرای شبکه فاضلاب در حساب‌های فی‌مابین شرکت آب و فاضلاب استان تهران و شهرداری تهران به صورت غیرنقد منظور شود.

صدراعظم نوری ادامه داد: در سناریو دوم همچنین در متن ماده واحده بعد از عبارت «کمیته حفاری مناطق» لازم است عبارت «مطابق ماده هشتم مصوبه شورای اسلامی نحوه صدور مجوز حفاری در شهر تهران»، (شهر تهران) با عنوان اضافه شود و در انتها نیز عبارت «اعتبار این مصوبه تا پایان سال به پایان می‌رسد» درج شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر گفت: شهرداری تهران به دلیل اینکه پرمشغله است، با این شرکت همکاری می‌کند اما نظارت کافی نسبت به تعهداتی که شرکت آب و فاضلاب دارد را ندارد یا با تغییر مدیران این نظارت به فراموشی سپرده می‌شود. ما به شرکت آب و فاضلاب خیلی کمک کردیم و بازهم کمک خواهیم کرد، اما باید به تعهداتشان عمل کنند و طی چهارسال شبکه فاضلاب تهران را تکمیل کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

دولت در اجرای مصوبه تامین ۶۳۰ واگن مترو جدی نیست

همشهریخبرگزاری همشهری
دولت در اجرای مصوبه تامین ۶۳۰ واگن مترو جدی نیست
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بی‌توجهی دولت به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت انتقاد کرد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، محسن هاشمی در حاشیه یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران، در خصوص خرابی‌های اخیر قطارهای شهری و اتوبوس‌ها در شهر تهران اظهار کرد: تعداد هزار و ۳۰۰ واگن شهر تهران به دلیل اینکه بیش از یک میلیون کیلومتر کار کردند دچار خرابی می‌شوند. بر این اساس، بیش از ۳۰ درصد از واگن‌های قطار شهری نیازمند اورهال هستند. به طور کلی، به دلیل کمبود قطار در برخی مواقع مجبور هستیم از قطارهایی استفاده کنیم که ممکن است دچار خرابی شوند.مجله مترو تهران

هاشمی عنوان کرد: از مدیریت شهری، دولت، سازمان برنامه و بودجه، وزارت کشور و بانک مرکزی می‌خواهیم که مصوبه دولت مبنی بر تامین ۶۳۰ واگن برای متروی تهران را جدی‌تر بگیرند.

وی با بیان اینکه روزانه ۳۰۰ مورد خرابی اتوبوس در تهران داریم، گفت: مسئولین شهری باید بدانند که عذرخواهی فایده ندارد و باید فشار بیاورند تا مصوبه دولت در خصوص تامین واگن قطار اجرا شود.

هاشمی با اشاره آلودگی هوای شهر تهران عنوان کرد: در خصوص مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا قوانین خیلی خوبی داریم، اما متاسفانه اکثر این قوانین اجرا نمی‌شود.

رییس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: به عنوان مثال در قانون هدفمندی یارانه‌ها قرار بود سالیانه بخشی از این هدفمندی به موضوع حمل و نقل عمومی داده شود، اما تا کنون اجرا نشده است.

وی گفت: در حوزه مدیریت مصرف سوخت و حمایت از حمل و نقل عمومی قرار بود چهار هزار میلیارد تومان صد درصد تخصیص داده شود و در اختیار حمل و نقل عمومی باشد که متاسفانه اجرا نشده است. اگر قوانین حمایت از حمل و نقل عمومی به خوبی در تهران اجرا نشود همچنان آلودگی هوا را خواهیم داشت. کد خبر ۴۶۲۴۳۸

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای احد وظیفه درخصوص ارزیابی‌ها از بارش‌های اخیر در سراسر کشور افزود: با اینکه تنها دو ماه از سال آبی گذشته است، بارش‌های چند روزه در حد مناسبی بوده، اما در مقایسه با سال گذشته میزان آن کمتر است. وی ضمن تاکید بر اینکه در خصوص بارش‌ها نسبت به نرمال سالانه عقب ماندگی وجود ندارد، گفت: پیش بینی می‌شود در دو روز آینده که بارش‌ها در جنوب، مرکز و شرق کشور تداوم می‌یابد، کمبود بارش‌ها تا حدی جبران شود. رئیس مرکز خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی اضافه کرد: بارش‌های کردستان، آذربایجان‌های شرقی و غربی، کرمانشاه و ایلام نسبت به میانگین پایین‌تر است. وی وضعیت بارش‌های دو ماه گذشته سیستان و بلوچستان را در وضعیت مناسب‌تری نسبت به استان‌های غرب و شمال‌غرب کشور عنوان کرد و گفت: در سیستان و بلوچستان بویژه به دلیل خشکسالی‌های ممتد، فشار فراوانی به منابع آب‌های زیرزمینی آمده است و هم اکنون سطح آب چاه‌ها پایین است که می‌تواند شرایط نامطلوب را ادامه بدهد. وظیفه تاکید کرد: با یک سال باران خوب نباید انتظار داشته باشیم تا تمام آب‌هایی که طی سالیان گذشته به دلیل برداشت بی‌رویه مصرف شد، جبران شود. رئیس مرکز خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی در بخشی از ارزیابی‌ها، وضعیت استان‌های چهارمحال و بختیاری، لرستان و فارس را نامطلوب برشمرد و گفت: از سال آبی، دو ماه گذشته با این حال به نظر می‌رسد که طی ماه‌های آینده به ویژه دی ماه به بعد در جنوب غرب کشور بارش‌ها کمتر از حد نرمال شود.
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه شورای آرد و نان با اشاره به وضعیت حمل آرد افزود: وضعیت حمل و توزیع آرد در استان تهران نیاز به ساماندهی و اصلاح دارد. وی سپس به ضرورت کاهش زمان حمل و توزیع آرد اشاره کرد و گفت:: وضعیت حمل آرد باید مطمئن و بدون دغدغه باشد و تا دو هفته دیگر پیگیری شود تا زمان حمل به سه تا یک هفته کاهش پیدا کند. مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درباره الزام نانوایی‌ها به نصب بنر قیمت نان افزود: نصب برگه اعلام قیمت نان در نانوایی‌ها ضروری است و با واحد‌هایی که اقدام به انجام این کار نکرده‌اند برخورد می‌شود. قاسمی فرزاد گفت:: در راستای حفظ حقوق مردم و به منظور اعمال نظارت بر واحد‌های نانوایی با واحد‌های غیرمجازی که به تایید اتحادیه نمی‌رسند برخورد قانونی می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.
عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
وزیر دادگستری آلمان در این باره گفت: تصویربرداری از یک زن از زیر دامن یا تصویربرداری از خط سینه، نقض توهین آمیز و بدون توجیه حریم خصوصی این خانم است. دولت آلمان تصویربرداری زنان از زیر دامن را به عنوان جرم اعلام کرد. به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری آلمان، دولت آلمان قانونی را تصویب کرده که براساس آن عکاسی و فیلمبرداری از زنان از زیر دامن جرم اعلام شد. این قانون همچنین درباره افرادی است که از زنان عکس و فیلم هایی بگیرند که خط سینه زنان را بدون اراده آنها، برجسته کند. قبل از این در آلمان، تصویربرداری زنان از زیر دامن، غیرمجاز بود اما جرم نبود مگر اینکه فرد، اقدام به لمس یا توهین کند.

شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، حالا باید منتظر ماند و دید آیا دولت نظرات شورای شهری‌ها را درخصوص تامین منابع مالی برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس جدی خواهد گرفت یا همچنان در بر پاشنه بی توجهی به این خواهد چرخید.
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس شرکت ملی پست از تحویل ۴۱ هزار کارت سوخت از ابتدای اجرای طرح جدید سهمیه بندی بنزین (جمعه ۲۴ آبان) تا امروز خبر داد. محسن وطن پرست با اشاره به اینکه روند توزیع کارت‌های سوخت ادامه دارد، افزود: باجه‌های معطله پست از روز جمعه، در سراسر کشور به صورت ویژه برای تحویل کارت سوخت متقاضیان اقدام کردند و تاکنون شمار زیادی از کارت‌ها توزیع شده است. شهروندان در صورت داشتن بارکدپستی باید به بخش رهگیری مرسولات به نشانی https: //newtracking. post. ir در سامانه شرکت ملی پست مراجعه کنند تا از آخرین وضع و باجه پستی که کارت سوخت در آنجا نگهداری می‌شود، مطلع شوند. وی مدارک مورد نیاز برای دریافت کارت سوخت را شامل مدارک شناسایی خودرو اعم از کارت خودرو یا شناسنامه خودرو (برگ سبز)، مدارک هویتی مالک مانند کارت ملی یا شناسنامه و مبلغ یکصد هزار ریال (کارت سوخت نو شماره) اعلام کرد. مدیر کل مهندسی عملیات و راهبری سرویس در خصوص ساعات ارائه خدمت کارت سوخت نیز گفت: با ابلاغ بخشنامه به واحد‌های پستی با ایجاد نوبت‌های کشیک، مقرر شد باجه‌های معطله تا اطلاع بعدی حداقل تا ساعت ۱۶:۰۰ نسبت به تحویل کارت سوخت به مراجعان اقدام کنند.

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

وسایل نقلیه عمومی در روز اول گرانی بنزین (گزارش تصویری)

تجارت‌نیوز1 روز قبل

گزینه جدید نخست‌وزیری لبنان توان مقابله با فساد را ندارد/ مشکل اصلی، نفوذ طیف سرمایه‌داران است

ایلنا23 ساعت قبل

هدیه پسر مهدی هاشمی به مادر بازیگرش+عکس

پارس نیوز1 روز قبل

شکستی دیگر برای ترامپ؛ جمهوری‌خواهان انتخابات «لوئیزیانا» را هم باختند

فارس19 ساعت قبل

اولین واکنش مجلس به گرانی بنزین / نگرانی بابت افزایش فشار به معیشت مردم

تجارت‌نیوز1 روز قبل

تعجب مهدی رحمتی از عیدی عجیب دولت به مردم

پارس نیوز1 روز قبل

ویدا:۱۸سال پیش، خواستگارم به من تجاوز کرد/ کوروش: دروغ می‌گوید، چون الان وضعم خوب شده می‌خواهد اخاذی کند

خبرآنلاین1 روز قبل

فیلم/ تازه‌ترین هنرنمایی قهرمان عصر جدید

مشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم | واکنش مجری تلویزیون به واژه‌های «ترشیده» و «پیر پسر»!

خبرآنلاین1 روز قبل

در دومین جلسه تحقیقات استیضاح ترامپ با حضور سفیر سابق آمریکا چه گذشت؟

فارس1 روز قبل

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری20 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری21 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

ادامه اعتراضات لبنانی‌ها علیه اوضاع کنونی کشور

مهر10 دقیقه قبل

موافق حذف ادبیات کلاسیک از کتاب‌های درسی ادبیات فارسی نیستیم

ایسنا18 دقیقه قبل

واکنش ویلموتس به شایعه استعفایش: با خانواده به ایران برمی‌گردم

روزنو18 دقیقه قبل

چه کسانی مسعود شجاعی را از خداحافظی پشیمان کردند؟

خبرآنلاین18 دقیقه قبل

روحانی گفت بی‌مایه فطیر است؛ نشنیدیم/ انتقاد یک روزنامه اصلاح‌طلب از «بی‌تفاوتی»!

مشرق‌نیوز18 دقیقه قبل

امیدوارم دولت بتواند در ماجرای گرانی بنزین بازار را کنترل کند

فارس21 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

1 روز قبلاقتصاد آنلاین1

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1