اظهارات امروز رییس‌جمهور در رفسنجان + فیلم
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

اظهارات امروز رییس‌جمهور در رفسنجان + فیلم

وعده کمک جدید مالی روحانی به ۱۸ میلیون خانوار ایرانی

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز
وعده کمک جدید مالی روحانی به ۱۸ میلیون خانوار ایرانی
حسن روحانی رئیس جمهور از وعده کمک مالی جدید دولت به ۱۸ میلیون خانوار نیازمند از ماه آینده خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: حسن روحانی ساعتی پیش در جمع مردم رفسنجان با اشاره به اینکه ۲۴ میلیون و ۶۰۰ هزار خانوار در ایران وجود دارد، گفت: از این تعداد عده‌ای وضع زندگی آن‌ها مناسب است و می‌توانند روی پای خود بایستند، اما اکثریتی هستند که در زندگی دچار فشار بوده و باید از راهی به آن‌ها کمک شود.

وی ادامه داد: تقریبا در کشور ۷ میلیون خانوار وضع زندگی آن‌ها مناسب بوده، ولی ۱۸ میلیون خانوار که اکثریت قاطعی هستند، نیاز به مساعدت دارند که امیدواریم انشاالله از ماه آینده به هر خانواری یک حمایتی به صورت ماهانه را شروع کنیم.

رئیس جمهور تدکید کرد: این طرح مهم دولت در سال ۹۸ بوده که در روز‌ها و هفته‌های آینده مشخصات آن برای مردم اعلام می‌شود واین قدم دولت برای حمایت مردم در زندگی روزمره آن‌ها است.

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی: هاشمی نمرده است، هاشمی زنده است + ویدئو

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
«حسن روحانی» رئیس‌جمهور در جریان سخنرانی خود مقابل مردم شهر کرمان پس از پایان سخنرانی خود با تاکید گفت: «هاشمی نمرده است، هاشمی زنده است.»

اعتمادآنلاین| «حسن روحانی» رئیس‌جمهور در جریان سخنرانی خود مقابل مردم شهر کرمان پس از پایان سخنرانی خود با تاکید گفت: «هاشمی نمرده است، هاشمی زنده است.»

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

مرور «بگم بگم» های روحانی؛‌ تهدیدهایی که فقط به «می‌گویم» ختم شد!

فارسخبرگزاری فارس
مرور «بگم بگم» های روحانی؛‌ تهدیدهایی که فقط به «می‌گویم» ختم شد!
رئیس جمهور برای چندمین بار از بیان برخی فسادها در آینده سخن گفت اما به این سوال پاسخی نداد که چرا تاکنون توضیحاتی درباره «بگم بگم»های قبلی خود ارائه نکرده است.

حوزه دولت خبرگزاری فارس چندی استرئیس جمهور با فرمولی قدیمی اما ویترینی جدید به دنبال ایجاد مسئله و شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت خود به عنوان رئیس قوه مجریه است که به نظر می‌آید برای این کار از شیوه‌ای بهره گیری کرده که بسیاری معتقدند همان روش «بگم بگم» محمود احمدی‌نژاد است.

*میدان امیر چخماق میدانی برای «بگم‌ بگم‌های» ‌ روحانی

روحانی، میدان امیر چخماق یزد را برای نسخه جدید «بگم‌ بگم‌های» ‌هایش انتخاب کرد. رئیس جمهور در میان اعتراض مردم یزد به وضعیت اقتصادی و سوء مدیریت دولت؛ با طرح این سوال که مبارزه با فساد دانه‌ درشت‌ها کجاست؟ گفت: «چرا به این پول‌ها رسیدگی نمی‌کنید؟ چند نفر را به دادگاه بردند و تبلیغ و سر و صدا کردند. مردم باید بدانند؛ قضات شریف ما نترسند، دادستان‌های شریف ما نترسند به این جناح آن جناح نگاه نکنند. این پولهایی که امروز اعلام کردم باید برای مردم توضیح دهند. من در سفر به استان‌های مختلف این رقم‌ها را اعلام می‌کنم.»

*انتظار مردم برای اینکه بدانند چه کسی کشور را تعطیل کرد؟!

همین چند روز پیش بود که رئیس جمهور با تبدیل «بگم بگم‌های» قبلی «می‌گویم» را کلید زد و در جلسه هیات دولت بیان داشت که فردا ان‌شاءالله اگر زنده بودیم به مردم می‌گویم چه کسی کشور را تعطیل کرده است.

اما این همه «می‌گویم» یا «بگم بگم‌های» آقای روحانی در جایگاه ریاست جمهوری نبود. نسبت دادن حوادث دیماه ۹۶ به جریان رقیب روحانی از دیگر اقدامات «می‌گویم» رئیس جمهور است. روحانی بارها اعتراضات مردمی به وضعیت اقتصادی و سوء مدیریت خود و یارانش را مرتبط با این حوادث عنوان می‌کند و وعده می‌دهد که در آینده پیرامون آن افشاگری خواهد کرد؛ افشاگری‌هایی که هیچگاه هم محقق نشد.

تغییر تاکتیک را باید کمی در گذشته دنبال کرد. ادعاها هر چند دارای واژگان «بگم» یا «می‌گویم» نیست اما با همان رنگ و بوی رقم خورده است، یعنی آنجایی که روحانی حاضر نیست مشکلات را بر گردن بگیرد و همواره افراد دیگری را مقصر اوضاع نشان می‌دهد، مقصرانی که تا دیروز مسبب مشکلات بودند و امروز رئیس جمهور آنها را با افشاگری‌هایی به سبک «بگم بگم» تهدید می‌کند!

*مجلس بخشی دیگر از زمین بازی «به مردم می‌گویم»

یکشنبه ۱۴ مرداد سال گذشته بود که در پی طرح سوال تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور و اعلام وصول آن در هیات رئیسه خانه ملت، حسن روحانی در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی نوشت: «برای جلوگیری از هر نوع اختلاف بین قوا و احترام به مجلس شورای اسلامی انشاء الله در فرصت مقرر به مجلس خواهم آمد و به سوالات پاسخ خواهم داد. البته این امر می‌تواند فرصت خوبی باشد تا برخی از حقایق را برای مردم عزیز کشورم بازگو نمایم که آنها صاحب واقعی کشورند و مشروعیت من و شما نیز از آراء آنها است.»

همگان منتظر بودند رئیس جمهور در صحن مجلس شورای اسلامی چه چیزی را می‌خواهد به مردم بگوید اما با کمال ناباوری سخنان روحانی نه تنها نتوانست افکار عمومی را قانع کند بلکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز طبق آئین نامه داخلی پس از رای گیری به پاسخ‌های رئیس جمهور در سوالاتی چون «بیکاری»، «ارز»، «رکود» و «قاچاق» قانع نشدند.

*باز هم مردم و بازهم می‌گویم به آنها

یکشنبه سوم اردیبهشت ۱۳۹۶ نیز در مراسم افتتاح طرح‌های اقتصادی این استان روحانی مجددا از همین حربه استفاده کرد و خاطر نشان کرد: در روزهای آینده و فرصت‌های پیش‌رو، برخی حقایق را که تاکنون به مردم نگفته‌ام، خواهم گفت که چگونه برخی بجای کمک به ملت و پیشرفت ایران، ‌هر روز سنگ‌اندازی کردند، اما ملت ایران مقاومت، قدرت و ایستادگی به خرج داده و بدون اعتنا به بوق‌ و تبلیغات ناصحیح، کار خودشان را انجام دادند.

حال برخی سیاسیون و نمایندگان مجلس «بگم بگم» های روحانی را مرتبط با انتخابات می‌دانند و برخی دیگر معتقدند که عامل پیدایش چنین مسائلی بررسی پرونده برادر رئیس جمهور است. نهایتا اما باید منتظر ماند و دید که کدام علت باعث شده تا رئیس جمهوری که خود منتقد رفتار پیشینیان بود تا چه زمانی رفتار سیاسی خود را با آنها تنظیم می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار
روحانی این روزها می‌کوشد با ایجاد دوگانه‌های جدید، انتظارات را از حول مسائل اقتصادی دور سازد. گزارش حاضر به بررسی کارنامه عملکرد دولت در برخی شاخص‌های کلان اقتصاد ایران طی دوره 6 ساله پرداخته است.

به گزارش مشرق، در چهار دهه گذشته، انتخابات‌ها در ایران حول محورهای مختلفی ازجمله آزادی، عدالت، مقاومت-سازش و … شکل گرفته و دوگانه‌هایی در این زمینه به وجود آمده است. دوگانه‌سازی‌ها به‌خودی‌خود امری مذموم نیست و اگر دوگانه‌هایی واقعی و متناسب با نیاز اصلی کشور شکل بگیرد، چه‌بسا بتواند بهترین و متخصص‌ترین افراد را از سبد رای مردم بیرون بیاورد. در این زمینه و در حالی که به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می‌شویم، تحرک گروه‌های سیاسی افزایش یافته و دوگانه‌ها در حال شکل‌گیری است.

حسن روحانی نیز مانند سایر روسای گذشته دولت در نظر دارد با تاثیرگذاری در انتخابات آینده بتواند مجلسی همسو با سیاست‌های خود روی کار آورده و بتواند دوسال باقی‌مانده از عمر دولت خود را با مجلسی همراه ادامه دهد. در این زمینه و در حالی که دولت در موضوعات مربوط به معیشت و اقتصاد دست‌پایین را خواهد داشت، اما روحانی این روزها می‌کوشد با ایجاد دوگانه‌های جدید، انتظارات را از حول مسائل اقتصادی دور سازد. گزارش حاضر به بررسی کارنامه عملکرد دولت در برخی شاخص‌های کلان اقتصاد ایران طی دوره ۶ ساله پرداخته است.

فاصله طبقاتی در دولت روحانی رکورد زد

شاخص ضریب جینی که درجه نابرابری موجود بین درآمد افراد یک کشور را توصیف می‌کند، طی سال ۸۹ مقدار آن در ایران حدود۰٫۴۰۹۹ بود که به گواهی آمار و ارقام، پس از اجرای برنامه هدفمندی یارانه‌ها به‌طور محسوسی کاهش یافته و تا سال ۹۲ به حدود ۰٫۳۶۵۰ رسیده است. با این حال این شاخص در سال‌های اخیر در شرایط بدتری نسبت به سال اول تصدی دولت روحانی قرار داشته و تا سال ۹۷ به عدد ۰٫۴۰۹۳ رسیده که خود یک رکورد در میزان نابرابری و شکاف طبقاتی طی هشت‌سال اخیر است.

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار - 5

سهم ۷۵ درصدی دولت روحانی درخلق نقدینگی

در حالی که رشد اقتصادی کشور در چند سال اخیر به‌طور متوسط نزدیک به صفر بوده، رشد نقدینگی ۲۵ درصد بوده است و همین مساله افزایش بی‌سابقه تورم در دولت روحانی را در پی داشته به‌طوری که دولت او بعد از دولت هاشمی‌رفسنجانی رکورددار تورم در چهار دهه گذشته است. در حالی که حجم نقدینگی با روی کار آمدن حسن روحانی ۴۹۰ هزار میلیارد تومان بوده این عدد اکنون به اذعان وزیر اقتصاد به بیش از ۲۰۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده و این یعنی بیش از ۷۵ درصد نقدینگی کشور فقط در دولت حسن روحانی خلق شده است.

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار - 8

رشد ۲۳۹ درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی

در شاخص قیمت مسکن بررسی داده‌های آماری (مرکز آمار ایران و وزارت راه‌وشهرسازی) نشان می‌دهد طی دوره دولت روحانی، در شهر تهران قیمت مسکن از متری ۳٫۸ میلیون تومان در تابستان ۹۲ به ۱۲٫۷ میلیون تومان در پایان تابستان سال ۹۸ رسیده است. به‌عبارت دیگر، در دولت روحانی میانگین قیمت مسکن در شهر تهران در هر متر ۹ میلیون تومان (سالی ۱٫۵ میلیون تومان) یا به‌عبارتی، درمجموع ۲۳۹ درصد افزایش یافته است. شاخص دیگر در بخش مسکن، وضعیت ساخت‌وساز است. در این شاخص نیز بررسی داده‌های مرکز آمار ایران نشان می‌دهد تعداد پروانه‌های احداث ساختمان از ۲۰۶ هزار و ۳۷۲ فقره در پایان سال ۹۱ با کاهش ۳۱ درصدی به ۱۴۲ هزار و ۳۹ فقره در سال ۹۷ رسیده است.

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار - 12

تضعیف ۱۱ پله‌ای ایران در فضای کسب‌وکار

طبق آخرین آمار بانک جهانی، رتبه ایران در وضعیت کسب‌وکار بدتر شده است. بانک جهانی در گزارش کسب‌وکار ۲۰۲۰ رتبه ایران را میان ۱۹۰ کشور بررسی‌شده ۱۲۷ اعلام کرد. این یعنی اگر صاحب سرمایه‌ای بخواهد کشوری را برای کسب‌وکار انتخاب کند، ایران صدوبیست‌وهفتمین انتخاب وی خواهد بود. برای مقایسه بهتر براساس گزارش بانک جهانی، ایران میان ۱۵ کشور همسایه خود بعد از کشورهای جنگ‌زده عراق و افغانستان دارای بدترین شرایط کسب‌وکار است. نکته قابل‌توجه آنکه طبق معیارهای گزارش اخیر بانک جهانی رتبه ایران سال گذشته ۱۱۶ بوده که این مساله نشان‌دهنده بدتر شدن ۱۱ پله‌ای فضای کسب‌وکار ایران در جهان است.

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار - 15

۶۲ تن ذخایر طلا آب شد برای هیچ!

بررسی‌ها نشان می‌دهد در ۱۴ مردادماه سال ۹۲ که دولت روحانی بر سر کار آمد، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۰۳ هزار تومان بوده که این میزان با رشد ۲۹۵ درصدی یا افزایش ۳۰۴ هزار تومانی در هر گرم، به بیش از ۴۰۷ هزار تومان در ۱۹ آبان سال جاری (روز یکشنبه) رسیده است. همان‌طور که آمارها نشان می‌دهد، پس از شروع التهابات ارزی در پایان سال ۹۶، قیمت طلا نیز در ایران به‌طور قابل‌توجهی اوج گرفت که در این زمینه ‌تنها اقدام دولت برای مدیریت بازار طلا، تبدیل ۶۲ تن ذخایر طلای کشور در قالب ۷٫۵ میلیون قطعه سکه برای عرضه در بازار بوده است، موضوعی که به اعتراف همه دولتمردان بدترین نوع مواجهه با موضوع افزایش قیمت طلا بوده است.

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار - 18

رشد ۲۸۷ درصدی نرخ ارز در دولت روحانی

مطابق آمار نرخ دلار از حدود ۲۹۰۰تومان در مرداد ۹۲ با رشد ۲۸۷ درصدی به بیش از ۱۱ هزار و۳۰۰ تومان در روزهای اخیر رسیده‌است.

«چرا روحانی عصبانی است» به روایت اعداد +آمار - 21

منبع: روزنامه فرهیختگان

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی در رفسنجان: تندرو‌ها ما را با مشکل رو به رو می‌کنند

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
روحانی در رفسنجان: تندرو‌ها ما را با مشکل رو به رو می‌کنند
روحانی در رفسنجان: تندرو‌ها ما را با مشکل رو به رو می‌کنند - 0

رییس جمهور با بیان اینکه در یک جمعیت هشتاد و خرده‌ای میلیونی اختلاف نظر وجود دارد، تصریح کرد: در این میان تندرو‌ها ما را با مشکل رو به رو می‌کنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم رفسنجان با بیان خاطره‌ای از مردم این شهر اظهار کرد: بعد از فوت مرحوم عظمی بروجردی در سال ۱۳۴۰ دسته جات مختلفی به قم آمدند؛ آن جمعیتی که نظم و شعارشان خیلی گل کرد جمع مردم رفسنجان بود. من از آن تاریخ با این مردم پر تلاش آشنا شدم. بعد از سال ۱۳۵۳ تا پیروزی انقلاب همواره جوانان پرشور و مردم عاشق به راه نهضت اسلامی و امام (ره) را در این شهرستان در زمان سخنرانی‌هایی که داشتم دیدم.

وی ادامه داد: شهید دکتر باهنر و مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دو چهره شاخص این شهر هستند. چهره‌هایی سرآمد بودند، قبل از انقلاب آیت‌الله هاشمی را می‌شناختم و بعد از انقلاب در نهاد‌های مختلف از مجلس و مجمع تا شورای امنیت ملی با ایشان بودم و در طول این مدت سیاست مداری، واقع بینی و خوشبینی این مرد برای همه مردم ایران، مردم منطقه و سراسر جهان را دیدم. همه مردم ایران، منطقه و جهان این چهره خدوم را می‌شناسند.

رئیس جمهور گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یک روشنفکر دینی بود. عالم روشنفکر یک گام پیش‌تر شرایط جامعه را می‌بیند. آیت الله شهید بهشتی و آیت الله شهید مطهری یک عالم روشنفکر بودند. روشنفکران عالمانی هستند که پیش رو را می‌بینند. فقط زمان حال را نمی‌بینند. آن زمان که در حوزه علمیه قم نوشتن مقاله و مجله علامت مثبتی نبود آیت الله هاشمی رفسنجانی مجله تشیع را در دهه ۳۰ بنیان گذاری کردند. به قلم شهید آیت الله بهشتی در این مجله نوشته‌هایی هست.

روحانی سپس گفت: هفته‌ای یک شب در محضر شهید بهشتی، مقام معظم رهبری و آیت الله هاشمی سه شنبه شب‌ها جلساتی داشتیم و در رابطه با مسائل کشور صحبت می‌کردیم. وقتی مجلس شورای اسلامی تشکیل شد، نظر قاطع این بود که مقام معظم رهبری رئیس مجلس شوند. خود آقا نظرشان این بود و استدلال کردند آقای هاشمی رئیس مجلس شوند، ایشان نه سال این مجلس را اداره کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه آیت الله هاشمی یک مدیر بزرگ بود، گفت: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی یک درس مهمی را در مسیر سیاسی کشور به همه یاد داد و آن میانه روی و اعتدال بود. در جامعه ما افکار و سلیقه‌های مختلف وجود دارد، این طور نیست که همه مثل هم بیاندیشیم. در اینکه چه راهی را انتخاب کنیم و کدام راه ما را به مقصد می‌رساند اختلاف نظر هست. در یک جمعیت هشتاد و خرده‌ای میلیونی اختلاف نظر وجود دارد. در این میان تندرو‌ها ما را با مشکل رو به رو می‌کنند. آن راه میانه‌ای که قرآن به ما دستور می‌دهد این است که ما شما را امت میانه رو قرار داده‌ایم. اعتدال‌گرایی معتدل بودن در عین اهمیت به آرمان‌ها باید در نظر گرفته شود.

روحانی با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار کرد: در این شرایط عده‌ای گفتند شما هم بلافاصله از برجام خارج شوید عده‌ای گفتند در هر شرایطی در توافق بمانید و عده‌ای هم گفتند راه بینابین انتخاب کنید که ما همین راه بینابین را انتخاب کردیم. ما با ادامه برجام سال آینده به یک هدف بسیار بزرگ سیاسی، امنیتی ودفاعی می‌رسیم. سال‌هاست خرید سلاح از طرف ایران طبق قطعنامه سازمان ملل ممنوع است و ما نمی‌توانیم سلاح خود را بفروشیم، اما اگر برجام را نگه داریم سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته می‌شود و ما می‌توانیم به راحتی هم سلاح بخریم و هم بفروشیم.

وی ادامه داد: امروز می‌توانیم از توافق خارج شویم، اما قطعنامه‌های شورای امنیت علیه ایران باز می‌گردد، منافع ما در ماندن در برجام است ما برجام را حفظ می‌کنیم، اما در عین حال پله پله تعهدات خود را کاهش می‌دهیم نمی‌شود ما ۱۰۰ درصد تعهدات خود را اجرا کنیم، ولی طرف مقابل آن را اجرا نکند.

وی با بیان این که امروز شرایط ما در توان هسته‌ای نسبت به هر زمانی بهتر است گفت: ما در این سال‌ها تحقیقات خود را ادامه دادیم و تعداد سانتریفیوژ‌های کشور از ۵ نوع به ۱۵ نوع رسیده است. ما توافق را حفظ می‌کنیم و حقوق مردم را پاس داشته و تسلیم فشار دشمن نمی‌شویم این مسیر یک مسیر تعامل است.

روحانی تاکید کرد: ما دست روی دست نگذاشتیم و چشم امیدمان به بیرون از مرز‌ها نیست امید ما اول به خداوند و بعد دست پر برکت و پر توان ملت ایران است.

وی با اشاره به این که در سفر به کرمان ۱۴ هزار طرح و پروژه افتتاح می‌شود تصریح کرد: با تصمیمات گرفته شده آب آشامیدنی و صنعتی استان یزد و کرمان برای ۳۰ سال آینده از خلیج فارس تا دریای عمان تامین می‌شود. سال آینده اولین قسمت آب به کرمان ویزد وارد می‌شود؛ و وقتی آب صنعت تامین شود، آبی که تاکنون در صنعت مصرف می‌شده در سایر بخش‌ها استفاده می‌شود از این آب برای طرح‌های گلخانه‌ای هم می‌شود استفاده کرد.

روحانی گفت: ما به یک پارک علم و فناوری برای تامین اشتغال جوانان تحصیل کرده دانشگاهی نیازمندیم، زیرا برای تامین اشتغال برای مردم عادی به طور نسبی حرکت خوبی شروع شده، اما برای تحصیل کردگان دانشگاهی باید اقدام داشته باشیم. زمین مناسب برای پارک علم و فناوری آماده است و می‌توان کار ساختمانی را بلافاصله شروع کرد تا شرکت‌های دانش بنیان را یکجا جمع کنیم.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی: با ادامه برجام، سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته خواهد شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
روحانی: با ادامه برجام، سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته خواهد شد
حسن روحانی، رئیس جمهور که به رفسنجان سفر کرده، در ورزشگاه تختی این شهر در حال سخنرانی است.

مهمترین بخش‌های سخنان روحانی به شرح زیر است:

کرمان افتخارات بسیار فراوانی دارد

عالمان اندیشمندان شعرا، اما دو چهره شاخص این استان مرحوم شهید باهنر و مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی است

ایت الله هاشمی در مدیریت سیاسی کشور چهره‌های سرامد و فوق العاده بودند

من قبل از انقلاب ایشان را میشناختم و پس از ان از مجلس گرفته تا شورایعالی امنیت ملی در طول مدت ایثار و فداکاری و خوش فکری و مجاهدت و سیاستمداری و واقع بینی او برای همه مردم ایران و منطقه و سراسر جهان شناخته شده بود

ایت الله هاشمی یک چهره سیاسی شناخته شده در سراسر جهان است و فخری است برای این سرزمین

مرحوم هاشمی یک روشنفکر دینی بود

معمولا تندروها ما را با مشکلاتی مواجه می‌کنند

با ادامه برجام، سال آینده ما به یک هدف بسیار بزرگ دست پیدا می‌کنیم؛ تحریم تسلیحاتی ایران برداشته خواهد شد

ما یک راه بینابین را انتخاب کرده‌ایم؛ برجام را حفظ کنیم و تعهدات خود را پله پله کاهش دهیم

در توان هسته‌ای از هر زمان دیگری شرایط ما بهتر است

چند سال پیش فقط ۵ نوع سانتریفیوژ داشتیم امروز ۱۵ نوع

چشم ما به بیرون مرزها نیست؛ اول چشممان به آسمان و خداوند است و بعد به دستان پرتوان مردم

سال آینده آب خلیج فارس به استان‌های کرمان و یزد وارد خواهد شد

آن آقا در کاخ سفید می‌گوید در برجام سر ما کلاه رفته؛ سر هیچ کس کلاه نرفته؛ این چه جور سری است که هر لحظه سر آن کلاه می‌رود؛ فکر سر خودتان باشید

‌می‌دانیم که مردم از سال گذشته وئ امسال در فشار قرار دارند

در روز‌های آینده طرحی داریم برای خانواده‌هایی که در فشار اقتصادی هستند

از ۲۵ میلیون خانوار، حدود ۷ میلیون خانوار وضع زندگی خوبی دارند و ۱۸ میلیون خانوار نیاز به مساعدت دارند

به هر خانوار یک حمایتی را ماهانه امیدوارم از ماه آینده بتوانیم آغاز کنیم و بتوانیم به این ۱۸ میلیون خانوار کمک کنیم

این طرح مهم دولت در سال ۹۸ است که در روز‌های آینده و هفته‌های آینده مشخصات آن اعلام خواهد شد

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

فیلم| شمخانی خطاب به خانواده قربانیان اعتراضات بنزینی: نگران نباشید/ ما از جنس شما و خادم مردم هستیم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
روزنوروزنو2 روز قبل
مسئولان باشگاه استقلال ظاهرا در تلاش هستند تا به هواداران بگویند در تلاش هستند استراماچونی را بازگردانند ولی به نظر نمی‌رسد، خواست واقعی این باشد. امروز استراماچونی فاش کرد اصلا قراری با مسئولان این باشگاه در ترکیه ندارد! شب گذشته استقلالی‌ها اعلام کردند خلیل زاده سرپرست استقلال عازم ترکیه شده تا با این مربی دیدار و توافق کند. حتی تصویری از خلیل زاده هم منتشر شد که اصلا حواسش به دوربین نبود. بدین ترتیب برای همه این سوال به وجود می‌آید که سرپرست استقلال در ترکیه به دیدار چه کسی رفته است؟!

اخبار بیشتر