1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند

نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند

مهرخبرگزاری مهر
نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، پرویز کرمی مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان  در خصوص طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان(صدف) گفت: این طرح با هدف توانمندسازی و کمک به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار مرتبط و شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به همت شبکه نوآوری تهران معاونت علمی و با مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور، آذرماه سال جاری اجرا خواهد شد. 

 کرمی ادامه داد: از مهمترین خدمات این طرح می توان به برگزاری ۴۰ ساعت کارگاه تخصصی، انجام آزمون های روانشناسی فردی و شغلی، مشاوره و هدایت شغلی با بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و دانش آموختگان مجرب، بازدید از زیست بوم نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس و معرفی برگزیدگان برای کارورزی در شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد. 

 وی افزود: طرح صدف، در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با بازار کار، تسهیل اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در شرکت‌های دانش‌بنیان و استعدادیابی در زمینه کارآفرینی طراحی شده است.  کرمی گفت: به منظور بهره‎مندی اعضای بنیاد ملی نخبگان از این طرح هزینه ثبت نام برای آنها به صورت حداقلی و با ۹۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. 

خواندن خبر در سایت منبع

اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان با ۹۰ درصد تخفیف برای اعضای بنیاد ملی نخبگان

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان با ۹۰ درصد تخفیف برای اعضای بنیاد ملی نخبگان

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پرویز کرمی از اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان (صدف) با حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری و مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور توسط شبکه نوآوری تهران خبر داد. مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان اظهار کرد: این طرح با هدف توانمندسازی و کمک به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار مرتبط و شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به همت شبکه نوآوری تهران و با مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور، آذرماه سال جاری اجرا خواهد شد. وی ادامه داد: از مهم‌ترین خدمات این طرح می‌توان به برگزاری 40 ساعت کارگاه تخصصی، انجام آزمون‌های روانشناسی فردی و شغلی، مشاوره و هدایت شغلی با بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و دانش آموختگان مجرب، بازدید از زیست‌بوم نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس و معرفی برگزیدگان برای کارورزی در شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد. او خاطر نشان کرد: طرح صدف، در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با بازار کار، تسهیل اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در شرکت‌های دانش‌بنیان و استعدادیابی در زمینه کارآفرینی طراحی شده است. کرمی همچنین گفت: به منظور بهره‎مندی اعضای بنیاد ملی نخبگان از این طرح هزینه ثبت‌نام برای آنها به صورت حداقلی و با 90 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. متقاضیان شرکت در این طرح می‌توانند تا 29 آبان‌ماه با مراجعه به سایت tinet.ir ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند؛ پس از اتمام ثبت‌نام اولیه، افراد واجد شرایط برای ثبت‌نام نهایی و شرکت در دوره معرفی خواهند شد.

خواندن خبر در سایت منبع

مدیرکل فناوری اوقاف کشور در گیلان: وقف ظرفیت بسیار خوبی برای حمایت از نخبگان کشور دارد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مدیرکل فناوری اوقاف کشور در گیلان: وقف ظرفیت بسیار خوبی برای حمایت از نخبگان کشور دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌ علیرضا ترکی پیش از ظهر امروز در همایش یاوران وقف که در آستان مقدسه فاطمه اخری(ع)‌ رشت برگزار شد اظهار داشت:‌ وقف ظرفیت خوبی برای حمایت از جامعه نخبگان و مؤسسات علمی و تحقیقاتی کشور دارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تصریح کرد:‌ موضوع وقف از آن دسته از بحث‌هایی است که ایرانیان در طول تاریخ خود توجه بسیار ویژه و زیادی به آن داشتند به طوری‌که آثار به جای مانده از پیشینیان صحت این مدعا را تأیید می‌کند.

ترکی حوزه‌های پزشکی و کمک به محرومان را از مهم‌ترین موضوعات وقف در سده‌های گذشته دانست و عنوان کرد: با توجه به پیشرفت‌های زیادی که در عرصه زندگی و تکنولوژی انجام شده است باید وقف‌های جدید به سمت نیازمندی‌های جامعه هدایت شود.

وی موضوع بسیاری از مقالات جهانی چاپ شده در مورد وقف را اهمیت انطباق این فریضه با نیازهای جامعه خواند و گفت: باید بستر به گونه‌ای فراهم شود تا موضوع وقف به مقولاتی نظیر محیط زیست،‌ حمایت از نهادهای دانش‌بنیان،‌ مؤسسات علمی و تحقیقاتی گرایش پیدا کند.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ابراز داشت:‌ حمایت از نخبگان کشور برای توسعه علم و فناوری و پیشرفت جامعه در راستای ارتقای سطح علمی و در نهایت اقتصادی باید توسط واقفان و متولیان امور وقف بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

ترکی رشد و تعالی کشور را در گرو حمایت از مؤسسات علمی دانست و تصریح کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برنامه‌های مفصل و جامعی برای سوق دادن نیات وافقان در راستای نیازهای اساسی جامعه به‌ویژه در حوزه علوم و دانش روز دنیا دارد.

وی ترویج و گسترش هرچه بیشتر وقف‌های مشارکتی در جامعه را ضروری اعلام کرد و بیان داشت: توسعه وقف‌های مشارکتی در کنار شناسایی نیازمندی‌های جامعه و حمایت از ایده‌های برتر علمی قشرهای نخبه و جوان از اهداف مهم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیما

الفالف19 ساعت قبل
پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیماگروه ویدئو الف، ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۵۸ ۳۹۸۰۱۰۱۰۴۹۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

کنایه «امین حیایی» به «پرویز پرستویی» درباره تحریم صدا و سیما

مهرمهر17 ساعت قبل

فیلم | کشتی حامل ۲۰۰۰ خودروی گران‌قیمت آتش‌گرفت و غرق شد

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
کشتی باری ایتالیایی که ۲۰۰۰ خودرو از جمله ۳۷ پورشه ۲۹۲ هزار دلاری را از هامبورگ به سمت کازابلانکا حمل می‌کرد، در ۱۵۰ مایلی سواحل غرب فرانسه دچار حریق شد و در آب فرو رفت. خوشبختانه ۲۷ خدمه این کشتی نجات یافته‌اند.

ویدئو کلیپ «نوروز»، با صدای همایون شجریان

انتخابانتخاب1 روز قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
سام نوبخت آهنگساز مقیم سوئد و از دوستان محمد مطیع خبر درگذشت این بازیگر سینما و تئاتر را تایید کرد. سام نوبخت موزیسین، آهنگساز و از دوستان نزدیک محمد مطیع درگفتگو با خبرنگار ایلنا در بامداد اول فروردین ۹۸ با تأیید خبردرگذشت محمد مطیع گفت: حدود دو روز ما با ایشان تماس می‌گرفتیم اما پاسخ نمی‌داد و شامگاه چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ به همراه دوست مشترکمان قدرت عزیزی به منزلش در گوتنبرگ سوئد مراجعه کردیم. نوبخت همچنین بیان کرد: بعد از طی مراحل قانونی پیکر وی به بیمارستان شهر گوتنبرگ منتقل شد و خانواده آن مرحوم باید تصمیم بگیرند که مراسم تشییع و تدفین در سوئد برگزار شود یا در ایران. وی ادامه داد: محمد مطیع بیماری خاصی نداشت و با هنرمندان سینما و تاتر ایران همچون محمدرضا ورزی، مهدی هاشمی در تماس بود و حتی به ما گفت که به وی پیشنهاد شده تا در سریال جدید آقای ورزی ایفای نقش کند. محمد مطیع متولد ۲۰ دی ۱۳۲۲ بود و در سریالها و فیلمهای سینمایی مختلفی همچون هزار دستان، سلطان و شبان، امیر کبیر، دایره مینا، کلاغ، آوار ایفای نقش کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
در هفته‌های اخیر حواشی فراوانی بین باشگاه اینتر و مائورو ایکاردی ایجاد شده که واندا نارا، مدیر برنامه و همسر جنجالی مائوریتو در آن نقش مهمی ایفا کرده است و هواداران اینتر همسر ایکاردی را یکی از دلایل اصلی افزایش احتمال جدایی کاپیتان از نراتزوری می‌دانند. اما یکی از خبرنگاران آرژانتینی مدعی شد در گذشته و در اوایل دوران شکل گرفتن رابطه واندا و ایکاردی، اتفاقات عجیبی بین آنها رخ داده است. مائورو ایکاردی در آن مقطع ۲ گوشی در اختیار داشته که یک شماره در اختیار همگان از جمله واندا نارا بوده، اما شماره دیگری به ارتباط‌های نامشروع و پنهانی ستاره آرژانتینی اختصاص داشته و زمانیکه واندا نارا متوجه این موضوع می‌شود، وی در کنار مائورو در یک قایق بادبانی در حال استراحت بوده که واندا نارا با عصبانیت این گوشی را به داخل دریا می‌اندازد. در حقیقت زندگی مشترک این زوج خبرساز بسیار عجیب آغاز شد و ماکسی لوپز، همسر سابق واندا نارا ادعا می‌کرد که ایکاردی با ورود به زندگی آنها به نوعی به وی خیانت کرده و حالا به نظر می‌رسد در خفا، اتفاقاتی عجیبی بین واندا و ایکاردی رخ داده است.

اخبار بیشتر