نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند

نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند

مهرخبرگزاری مهر
نخبگان مشمول تخفیف هزینه ثبت نام در طرح توانمندسازی شغلی شدند
افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان مشمول تخفیف در هزینه ثبت نام طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، پرویز کرمی مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان  در خصوص طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان(صدف) گفت: این طرح با هدف توانمندسازی و کمک به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار مرتبط و شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به همت شبکه نوآوری تهران معاونت علمی و با مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور، آذرماه سال جاری اجرا خواهد شد. 

 کرمی ادامه داد: از مهمترین خدمات این طرح می توان به برگزاری ۴۰ ساعت کارگاه تخصصی، انجام آزمون های روانشناسی فردی و شغلی، مشاوره و هدایت شغلی با بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و دانش آموختگان مجرب، بازدید از زیست بوم نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس و معرفی برگزیدگان برای کارورزی در شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد. 

 وی افزود: طرح صدف، در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با بازار کار، تسهیل اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در شرکت‌های دانش‌بنیان و استعدادیابی در زمینه کارآفرینی طراحی شده است.  کرمی گفت: به منظور بهره‎مندی اعضای بنیاد ملی نخبگان از این طرح هزینه ثبت نام برای آنها به صورت حداقلی و با ۹۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. 

خواندن خبر در سایت منبع

اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان با ۹۰ درصد تخفیف برای اعضای بنیاد ملی نخبگان

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان با ۹۰ درصد تخفیف برای اعضای بنیاد ملی نخبگان
به منظور بهره‎مندی افراد تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان از طرح «صدف»، هزینه ثبت‌نام برای این افراد به صورت حداقلی و با ۹۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ پرویز کرمی از اجرای طرح توانمندسازی شغلی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان (صدف) با حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری و مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور توسط شبکه نوآوری تهران خبر داد. مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان اظهار کرد: این طرح با هدف توانمندسازی و کمک به دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برای ورود به بازار کار مرتبط و شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالیت در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور به همت شبکه نوآوری تهران و با مشارکت دانشگاه‌های برتر کشور، آذرماه سال جاری اجرا خواهد شد. وی ادامه داد: از مهم‌ترین خدمات این طرح می‌توان به برگزاری 40 ساعت کارگاه تخصصی، انجام آزمون‌های روانشناسی فردی و شغلی، مشاوره و هدایت شغلی با بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و دانش آموختگان مجرب، بازدید از زیست‌بوم نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس و معرفی برگزیدگان برای کارورزی در شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد. او خاطر نشان کرد: طرح صدف، در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با بازار کار، تسهیل اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان در شرکت‌های دانش‌بنیان و استعدادیابی در زمینه کارآفرینی طراحی شده است. کرمی همچنین گفت: به منظور بهره‎مندی اعضای بنیاد ملی نخبگان از این طرح هزینه ثبت‌نام برای آنها به صورت حداقلی و با 90 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. متقاضیان شرکت در این طرح می‌توانند تا 29 آبان‌ماه با مراجعه به سایت tinet.ir ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند؛ پس از اتمام ثبت‌نام اولیه، افراد واجد شرایط برای ثبت‌نام نهایی و شرکت در دوره معرفی خواهند شد.

خواندن خبر در سایت منبع

مدیرکل فناوری اوقاف کشور در گیلان: وقف ظرفیت بسیار خوبی برای حمایت از نخبگان کشور دارد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مدیرکل فناوری اوقاف کشور در گیلان: وقف ظرفیت بسیار خوبی برای حمایت از نخبگان کشور دارد
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت:‌ ‌وقف ظرفیت بسیار خوبی برای حمایت از نخبگان و مؤسسات علمی، آموزشی‌ و تحقیقاتی کشور دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌ علیرضا ترکی پیش از ظهر امروز در همایش یاوران وقف که در آستان مقدسه فاطمه اخری(ع)‌ رشت برگزار شد اظهار داشت:‌ وقف ظرفیت خوبی برای حمایت از جامعه نخبگان و مؤسسات علمی و تحقیقاتی کشور دارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تصریح کرد:‌ موضوع وقف از آن دسته از بحث‌هایی است که ایرانیان در طول تاریخ خود توجه بسیار ویژه و زیادی به آن داشتند به طوری‌که آثار به جای مانده از پیشینیان صحت این مدعا را تأیید می‌کند.

ترکی حوزه‌های پزشکی و کمک به محرومان را از مهم‌ترین موضوعات وقف در سده‌های گذشته دانست و عنوان کرد: با توجه به پیشرفت‌های زیادی که در عرصه زندگی و تکنولوژی انجام شده است باید وقف‌های جدید به سمت نیازمندی‌های جامعه هدایت شود.

وی موضوع بسیاری از مقالات جهانی چاپ شده در مورد وقف را اهمیت انطباق این فریضه با نیازهای جامعه خواند و گفت: باید بستر به گونه‌ای فراهم شود تا موضوع وقف به مقولاتی نظیر محیط زیست،‌ حمایت از نهادهای دانش‌بنیان،‌ مؤسسات علمی و تحقیقاتی گرایش پیدا کند.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ابراز داشت:‌ حمایت از نخبگان کشور برای توسعه علم و فناوری و پیشرفت جامعه در راستای ارتقای سطح علمی و در نهایت اقتصادی باید توسط واقفان و متولیان امور وقف بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

ترکی رشد و تعالی کشور را در گرو حمایت از مؤسسات علمی دانست و تصریح کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برنامه‌های مفصل و جامعی برای سوق دادن نیات وافقان در راستای نیازهای اساسی جامعه به‌ویژه در حوزه علوم و دانش روز دنیا دارد.

وی ترویج و گسترش هرچه بیشتر وقف‌های مشارکتی در جامعه را ضروری اعلام کرد و بیان داشت: توسعه وقف‌های مشارکتی در کنار شناسایی نیازمندی‌های جامعه و حمایت از ایده‌های برتر علمی قشرهای نخبه و جوان از اهداف مهم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

الفالف1 روز قبل
وقتی یک فیلم امنیت ملی را به خطر می‌اندازد! گروه فرهنگی الف، ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۵۹ ۳۹۸۰۴۳۰۱۳۹رضا زهتابچیان، کارگردان فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در واکنش به ۵ ماه کش و قوس اکران این فیلم، با انتشار سکانسی کنایه‌آمیز از فیلمش در اینستاگرام، نوشت: وقتی یک فیلم، امنیت ملی را به خطر می‌اندازد!

وزش باد شدید و وقوع روان‌آب در شرق کشور

مهرمهر17 ساعت قبل
طبق گزارش هواشناسی در سرخس هوا از ۵۰ درجه کاهش یافته و در شمال کشور بارش باران خواهیم داشت و بارش‌های جنوب شرق کشور در حالت هشدار است و احتمال وقوع روان‌آب و برخورد صاعقه وجود دارد.

تبدیل شدن طلاق در عراق به یک پدیده

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش شبکه تلویزیونی الاتجاه عراق، با توجه به مشکلات زیادی که جامعه عراق از آنها رنج می‌برد در این میان طلاق نیز مانند آتش به جان جامعه عراق افتاده است. نتایج تحقیق شورای عالی قضایی نشان می‌دهد در هر ساعت ۱۰ مورد طلاق در عراق ثبت می‌شود. یک عراقی گفت: "علل افزایش طلاق، بسیار زیاد است اما بیکاری در صدر این علل قرار دارد. اجاره بها نیز بسیار بالاست. «یک عراقی دیگر گفت:» علل طلاق، زیاد است که شرایط اقتصادی و اجتماعی از جمله آنهاست. دادگاه شورای عالی قضایی نیز چند روز پیش اعلام کرد در هر ساعت در عراق ۱۰ طلاق ثبت می‌شود.

نمایشگاه حقوق بشر آمریکایی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برنابرنا1 روز قبل
دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ دانشمندان طبق تحقیقاتی متوجه شدند که تغییر رنگ بشقاب می‌تواند از پرخوری جلوگیری کرده و در نتیجه باعث کاهش غذای مصرفی توسط افراد شود؛ طبق این تحقیقات پیرامون راه‌های سریع کاهش وزن وقتی شما رنگ بشقابتان را تغییر می‌دهید، توجه شما به این تغییر رنگ جلب شده و میزان غذای کمتری را نوش جان می‌کنید.

هوای شمال خنک می‌شود

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
محمد اصغری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در جنوب شرق سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، استان فارس و جنوب شرق استهبان در بعد از ظهر شاهد رگبار سیل آسا خواهیم بود که مردم از نزدیکی به رودخانه در آن مناطق خودداری کنند. وی گفت: در زاگرس مرکزی ارتفاعات لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد نیز شاهد رگبار‌های خفیف‌تر خواهیم بود. اصغری افزود: پیش بینی می‌شود در شرق کشور هم وزش باد و گردو خاک را داشته باشیم. کارشناس هواشناسی گفت: در اصفهان، سمنان، استان مرکزی، قم و جنوب تهران شاهد غبار خواهیم بود و در آخر هفته نیز در شمال آذربایجان غربی و شرقی رگبار‌های سیل آسا داریم.

اخبار بیشتر