وضعیت برخی خیابان‌ها و جاده‌ها پس از بارش نخستین برف امسال + تصاویر
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

وضعیت برخی خیابان‌ها و جاده‌ها پس از بارش نخستین برف امسال + تصاویر

بارش برف در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
بارش برف در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: در حال حاضر در محورهای هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و ترافیک آزادراه کرج-تهران سنگین گزارش شده است.

مرکز مدیریت راههای کشور، آخرین وضعیت راه‌ها را تا ساعت ۹ صبح امروز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ اعلام کرد که بر این اساس، در آزادراه قزوین کرج، ترافیک نیمه سنگین حاکم است.

آخرین وضعیت محورهای شمالی

در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت مسیر (رفت و برگشت) روان بوده؛ اما در محور‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت بارش باران و برف وجود دارد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها

در آزادراه قزوین-کرج محدوده‌های ساسانی، پایانه کلانتری و پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

آخرین وضعیت جوی

در برخی از محورهای استان‌های مازندران، تهران، البرز و قزوین بارش برف و باران گزارش شده و همچنین، در برخی از محورهای استان‌های خراسان شمالی، سمنان و گیلان بارش باران وجود دارد.

برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است.

محورهای مسدود

جاده قدیم پلدختر-خرم آباد در استان لرستان و محور شهداد-نهبندان در استان‌های کرمان و خراسان جنوبی به عنوان محورهای شریانی، مسدود است.

همچنین جاده‌های شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود و شهداد – اندوهجرد در استان‌های تهران، سمنان و کرمان به عنوان محورهای غیرشریانی هستند که مسدودند.

خواندن خبر در سایت منبع

ترافیک سنگین در مناطق شمالی پایتخت همزمان با بارش برف

مهرخبرگزاری مهر
ترافیک سنگین در مناطق شمالی پایتخت همزمان با بارش برف
مدیر مرکز کنترل ترافیک تهران از ترافیک سنگین در مناطق شمالی پایتخت خبر داد و گفت: خودروسواران برای تردد در سطح شهر به زنجیر چرخ و تجهیزات لازم مجهز باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، نوشین سرور، ضمن اعلام این خبر، افزود: باتوجه به هشدار هواشناسی از روزهای گذشته شن و نمک در سطح بزرگراه‌های شهر پاشیده شد. با این وجود، در ساعات ابتدایی صبح امروز ترافیک سنگینی در شریان‌های اصلی به خصوص مناطق شمالی شهر تهران مشاهده شد.

وی با بیان اینکه تعدادی از ماشین‌ها در مناطق شمالی شهر در برف گیر کرده‌اند، تصریح کرد: لیز خوردن ماشین‌ها و عدم استفاده از زنجیر چرخ از جمله دلایل ایجاد ترافیک سنگین امروز صبح هستند.

ترافیک سنگین در مناطق شمالی پایتخت همزمان با بارش برف - 4

به گفته‌ی سرور؛ تعداد تصادفات در ساعات اولیه صبح به دلیل سرعت پایین خودروها کم بود.

مدیر مرکز کنترل ترافیک تهران به خودروسواران توصیه کرد که برای تردد در سطح شهر به زنجیر چرخ و تجهیزات لازم مجهز باشند. همچنین شهروندانی که کار ضروری ندارند بهتر است در منزل بمانند یا برای عبور و مرور خود از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است
براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، برای آسمان ۸ استان کشور بارش برف پیش بینی می‌شود.

براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در استان‌های ساحلی دریای خزر بارش به صورت باران و برف ادامه می‌یابد و در برخی مناطق استان‌های اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و همچنین در دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان بارش به صورت برف پیش بینی می‌شود.

علاوه بر این بتدریج با استقرار سامانه بارشی در مناطق جنوبی‌تر، برخی مناطق در غرب کشور و بخش‌هایی از مرکز کشور بارش باران و برف و وزش باد و مناطق جنوبی شامل بخش‌هایی از استان فارس و خوزستان، غرب هرمزگان، بوشهر، کهگیویه و بویر احمد و نواحی غرب و مرکز خلیج فارس رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.

روز یکشنبه سواحل دریای خزر و در بخش‌هایی از غرب و مناطق مرکزی کشور باران و برف و وزش باد و جنوب غرب و جنوب کشوردر استان‌های خوزستان، بوشهر، فارس و نواحی غرب و مرکز خلیج فارس رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود. روز یکشنبه شدت بارش در گیلان، شرق لرستان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، بوشهر، خوزستان، غرب و مرکز خلیج فارس، چهار محال و بختیاری، خوزستان، غرب و جنوب اصفهان است. روز دوشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده بارش بخش‌های گسترده‌تری از غرب و مرکز کشور را فرا خواهد گرفت و تا حدی به شمال غرب کشیده می‌شود.

روز سه شنبه بارش در نوار غربی کشور بتدریج پایان یافته و بارش‌ها علاوه بر استان‌های واقع در سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز و بخش‌هایی از مرکز و جنوب کشور به مناطقی از شرق و شمال شرق کشیده خواهد شد.

امروز با نفوذ توده هوای سرد، دمای هوا در نیمه شمالی کشور ۵ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد یافت.

وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است - 7وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است - 8وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است - 9وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است - 10وضعیت هوا در ۲۵ آبان / آسمان ۸ استان کشور برفی است - 11

خواندن خبر در سایت منبع

نمک پاشی و محلول پاشی در معابر برفی آغاز شده است

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
نمک پاشی و محلول پاشی در معابر برفی آغاز شده است
خبرگزاری میزان- عطایی گفت: از صبح امروز نمک پاشی و محلول پاشی در معابر برفی آغاز شده است و عوامل انسانی و تجهیزات در نقاطی که برف نشسته است، حضور دارند. تاریخ انتشار: 10:01 - 25 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۸۱۸۵
نمک پاشی و محلول پاشی در معابر برفی آغاز شده است - 0

اصغر عطایی مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، گفت: از صبح امروز بارش برف در چند منطقه شمالی شهر تهران آغاز شده است و بر اساس تمهیدات از قبل پیش بینی شده عوامل انسانی و تجهیزات آماده خدمت‌رسانی هستند.بیشتر بخوانید:جزئیاتی از هفته برفی کشور/ پیش بینی هواشناسی از وضعیت جوی هفته پیش‌رو

وی افزود: نقاط برفی شهر تهران را توسط دوربین‌ها شناسایی می‌کنیم. همچنین تجهیزات لازم شامل محلول پاش، نمک پاش و برف روب‌ها به تمام نقاطی که بارش برف داشتیم اعزام شده‌اند.

عطایی ادامه داد: اگر حجم برف افزایش یابد و تجهیزات و ماشین آلات تخصصی نیاز باشد، اعزام می‌شوند. در غیر اینصورت همکاران ما با پاشیدن نمک مخصوص مشکل را حل می‌کنند.

وی افزود: آمادگی داریم تا با برف سطح شهر که از قبل پیش بینی شده، مقابله کنیم تا مشکلی برای شهر ایجاد نشود.

مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران گفت: قبل از بارش برف نمی‌توان کاری انجام داد. اما تجهیزات آماده هستند و نمک پاشی و محلول پاشی علی الخصوص در پل‌ها و خیابان‌های اصلی برفی آغاز شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

(تصویر و ویدئو) اعدامی که عراق را تکان داد

فراروفرارو2 روز قبل
هشدار: این ویدئو حاوی تصاویر خشن استجزییات ماجراسخنگوی نیروهای مسلح عراق جزئیات جدیدی درباره حادثه امروز میدان الوثبه بغداد منتشر و اعلام کرد که نیروهای امنیتی تاکنون در این قضیه دخالتی نکرده‌اند. واکنش نخست وزیر عراقعادل عبدالمهدی، نخست وزیر مستعفی عراق با صدور بیانیه‌ای نسبت به حادثه قتل و به دار آویخته شدن نوجوانی در میدان الوثبه بغداد واکنش نشان داد. به نقل از خبرگزاری بغداد الیوم، تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه تاکید کردند که آن حوادث در راستای تحریف وجهه تظاهرات بوده است. تظاهرات کنندگان میدان التحریر در این بیانیه عنوان کرده‌اند: ما تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز برای اصلاح اوضاع دست به تظاهرات زده‌ایم. آنچه در میدان الوثبه رخ داد از نظر تظاهرات کنندگان، بشریت و همه ادیان محکوم است.

قتل وحشیانه نوجوان عراقی

تابناکتابناک1 روز قبل
گروهی از معترضان عراقی یک نوجوان شانزده سال به نام هیثم علی اسماعیل را که شایعه شده بود عامل قتل چهار تن از معترضان عراقی بوده را به شکل وحشیانه و بدون حتی اجازه دفاع از خود کشتند. تصاویر منتشر شده از این عمل سبعانه نشان می‌دهد این نوجوان ابتدا به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد، سپس زیر دست و پا به کشت هدف قرار می‌گیرد، سپس به میدان الخلانی بغداد منتقل می‌شود و در آنجا گلویش توسط چند تن از حاضران بریده می‌شود و در آخر جسدش از تیر چراغ راهنمایی و رانندگی آویزان می‌شود. این تصاویر وحشتناک جنایت را از ابتدا تا انتها با این توضیحات می‌بینید که مناسب افراد کمتر از ۱۸ سال و بیماران قلبی نیست و تماشایش به گروه‌های حساس توصیه نمی‌شود.

(ویدئو) خشم کودک پس از تصادف

فراروفرارو2 روز قبل
کودک چینی پس از برخورد یک خودرو با او و مادرش خشمگین شد. به گزارش فرارو، در چهار راهی در شهر چونگ‌کینگ در غرب چین یک کودک با مادرش در حال عبور از روی خط عابر پیاده بود که ناگهان یک خودرو با آنها برخورد کرد. بلافاصله کودک از جای خود بلند می‌شود و در حالی که فریاد همراه با گریه سر می‌دهد ابتدا نگاهی به مادر کرده و با لگد به سپر خودرو می‌کوبد. راننده نیز بلافاصله از خودرو خارج شده و مادر مصدوم را به بیمارستان منتقل می‌کند. به گفته پلیس راننده در این حادثه مقصر بوده است.

فیلم/ برخورد خونین اتوبوس با ۳ ون روبروی دانشگاه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

حادثه عجیب برخورد لاستیک به یک عابر پس از چپ کردن خودرو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در کویت به دلیل شکستن کمک فنرش، خودرویش چپ کرد. شکستن کمک فنر باعث جدا شدن لاستیک از خودرو و برخورد آن به یک عابرپیاده شد. بیشتر بخوانید: انفجار لاستیک کامیون حین تعویض + فیلمانتهای پیام/

اخبار بیشتر