آماری از بازداشتی‌های حوادث پس از گرانی بنزین
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

آماری از بازداشتی‌های حوادث پس از گرانی بنزین

توضیحات لازم در خصوص افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر در شهریار به رئیس قوه قضاییه ارائه شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
توضیحات لازم در خصوص افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر در شهریار به رئیس قوه قضاییه ارائه شد
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهریار با بیان اینکه توضیحات لازم در خصوص افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر در شهریار به رئیس قوه قضاییه ارائه شد، به ملاقات تعدادی از مراجعه کنندگان با رئیس دستگاه قضایی اشاره کرد. تاریخ انتشار: 13:34 - 08 آذر 1398 - کد خبر: ۵۷۲۰۳۸
توضیحات لازم در خصوص افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر در شهریار به رئیس قوه قضاییه ارائه شد - 0

ابوالقاسم مرادطلب، رئیس دادگستری شهرستان شهریار در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان و در خصوص جزئیات بازدید از پیش اعلام نشده رئیس قوه قضاییه از دادگستری شهریار بیان کرد: تاکید آیت الله رئیسی در این بازدید بیشتر بر کاهش اطاله رسیدگی، افزایش سرعت دادرسی در پرونده‌ها و پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع بوده است.

رئیس دادگستری شهریار خاطرنشان کرد: در این بازدید، قرار بر این شد تا توجه بیشتری به دادگستری و حوزه قضایی شهرستان شهریار از حیث تامین نیروی قضایی، اداری، امکانات و پشتیبانی‌های لازم شود.

وی با مثبت ارزیابی کردن حضور رئیس دستگاه قضایی در دادگستری شهریار اذعان کرد: زمانی که مسئولان عالی به طور میدانی وارد می‌شوند و موضوعات را شخصا از نزدیک بررسی می‌کنند و صرفا به گزارشات مکتوبی که به آن‌ها ارائه می‌شود اکتفا نمی‌کنند، بسیار اثربخش است و در این بازدید، آن دید کاربردی و وسیعی که آیت الله رئیسی داشتند کاملا ملموس بود.بیشتر بخوانید:بازدید از پیش اعلام نشده رئیس قوه قضاییه از دادگستری شهریار/ آیت‌الله رئیسی همچنین به دیدار خانواده شهید امنیت مرتضی ابراهیمی رفتمرادطلب با اشاره به ملاقات تعدادی از مراجعه کنندگان با رئیس دستگاه قضایی اظهار کرد: پنجشنبه نیز درخواست‌های این مراجعه کنندگان مورد بررسی قرار گرفت تا اگر مشکلی در روند رسیدگی به پرونده‌ها و درخواست‌های آنان وجود دارد، مدیریت لازم به عمل آید تا در کمترین زمان با اثربخشی بهتر حل شود.

رئیس دادگستری شهریار با بیان اینکه توضیحات لازم در خصوص افراد بازداشت شده در جریان اغتشاشات اخیر در شهریار به رئیس قوه قضاییه ارائه شد، گفت: در حال حاضر اکثریت بازداشتی‌ها تعیین تکلیف شده‌اند

خواندن خبر در سایت منبع

پلیس: دستگیری ۹ نفر از عاملان ارتباط با شبکه‌های معاند در فارس

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
پلیس: دستگیری ۹ نفر از عاملان ارتباط با شبکه‌های معاند در فارس
پلیس: دستگیری ۹ نفر از عاملان ارتباط با شبکه‌های معاند در فارس - 0

فرمانده انتظامی فارس از دستگیری ۹ نفر از عاملان اصلی ارتباط با شبکه‌های معاند و بیگانه در اغتشاشات آبان ماه امسال در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس، سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: در پی ناآرامی‌ها و اغتشاشات آبان ماه امسال در سطح استان و به‌ویژه شهر شیراز، شناسایی و دستگیری عوامل اصلی این موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده طی روز‌های اخیر، ۹ نفر از عاملان اصلی ارتباط با شبکه‌های معاند و بیگانه که ناآرامی‌ها و اغتشاشات را هدایت می‌کردند، شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آنان را طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه افراد دستگیر شده در تحقیقات تکمیلی پلیس به ارتباط با شبکه‌های معاند و بیگانه اعتراف کردند، افزود: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

حبیبی گفت: نیروی انتظامی حافظ نظم و امنیت در جامعه است و با افراد مخل نظم و امنیت عمومی قاطع و قانونی برخورد می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

پلیس: دستگیری ۲۵ نفر از عوامل اغتشاشات سیرجان کرمان

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
پلیس: دستگیری ۲۵ نفر از عوامل اغتشاشات سیرجان کرمان
پلیس: دستگیری ۲۵ نفر از عوامل اغتشاشات سیرجان کرمان - 0

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگیری ۲۵ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر در شهرستان سیرجان خبر داد و گفت: پنج نفر از دستگیر شدگان زن هستند.

به گزارش دریافتی ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز پنجشنبه افزود: با توجه به اعتراضات هفته گذشته به اصلاح قیمت بنزین و سوء استفاده برخی افراد فرصت‌طلب و اغتشاشگر که به تخریب اموال عمومی و بروز ناامنی در سطح اقدام کرده بودند دستگیری آنان در دستور کار قرار گرفت.

به گفته سردار ناظری ماموران با انجام کار اطلاعاتی گسترده، ۲۵ تن از عوامل اصلی را شناسایی و پس از هماهنگی و اخذ دستور قضائی، متهمان را در عملیات جداگانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان اضافه کرد: اشرار و اراذل و اوباش دستگیر شده که در تجمعات اخیر دست به خرابکاری و تخریب اموال عمومی زده بودند با تغییر چهره قصد پنهان کردن هویت خود را داشتند که پس از دستگیری به جرائم خود اعتراف کردند.

سردار ناظری همکاری مردم با پلیس در معرفی و دستگیری اشرار و اغتشاشگران را بسیار حائز اهمیت خواند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری3 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما3 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

اخبار بیشتر