مدارس کدام شهرها امروز (۱۶ آذر) تعطیل شد؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

مدارس کدام شهرها امروز (۱۶ آذر) تعطیل شد؟

کدام مدارس شنبه ۱۶ آذر تعطیل هستند؟

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
کدام مدارس شنبه ۱۶ آذر تعطیل هستند؟
به دلیل بروز آنفلوآنزا و برودت و سردی هوا، مدارس برخی استان‌ها شنبه ۱۶ آذر تعطیل هستند.

مدارس اردبیل فردا تعطیل است

روز‌های شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۸ به دلیل برودت هوا و پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری در مدارس، کلیه دوره‌های تحصیلی در نوبت صبح و بعدازظهر در سطح مدارس استان اردبیل تعطیل است.

تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان تا یکشنبه

داوود گلی، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان‌و‌بلوچستان گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزا تمامی مدارس سیستان‌و‌بلوچستان در همه مقاطع تحصیلی از روز پنجشنبه ۱۴ لغایت یکشنبه ۱۷ آذرماه به مدت چهار روز تعطیل اعلام شده است و شروع فعالیت مدارس در سراسر استان از روز دوشنبه ۱۸ آذر خواهد بود.

تعطیلی مدارس فریمان لغو شد

روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، طبق تصمیم اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تعطیلی مدارس شهرستان فریمان در روز شنبه ۱۶ آذر ماه لغو شده و مدارس این شهرستان مطابق معمول به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

در صورت نیاز به تعطیلی موردی مطابق دستورالعمل ارسالی از سوی این اداره کل و با هماهنگی شورای آموزش و پرورش شهرستان اقدام خواهد شد.

گفتنی است؛ پیش از این اعلام شده بود مدارس این شهرستان به دلیل جلوگیری از شیوع آنفوآنزا در روز شنبه ۱۶ آذر ماه تعطیل است.

تعطیلی تمام مدارس شهرهای بوکان و شاهین دژ در روز شنبه

بر اساس اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی روز شنبه ۱۶ آذر تمامی مدارس شهرهای بوکان و شاهین دژ به دلیل آلودگی هوا و کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری آنفولانزا تعطیل است.

مدارس عشایری و روستایی شهرستان ایذه فردا تعطیل است

با تصمیم ستاد بحران فرمانداری شهرستان ایذه، به دلیل پیش‌بینی باران شدید و جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از این بارش‌ها، مدارس روستایی و عشایری سه بخش مرکزی، سوسن و دهدز برای دو نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

مدارس و مراکز آموزشی شهر ایذه و دهدز طبق ساعت قبل فعال خواهد بود و فعلا تعطیل نیست.

تعطیلی برخی از مدارس قزوین

رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: روزهای شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۸ به دلیل آلودگی هوا و پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری آنفلوآنزا در مدارس، دوره‌های تحصیلی پیش دبستان، دبستانی و متوسطه دوره اول در نوبت صبح و بعدازظهر مدارس استان قزوین تعطیل است.

تعطیلی مدارس کامیاران در کردستان

با توجه به برودت هوا طی روزهای اخیر و شیوع بیماری‌های فصلی، در راستای پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی در بین دانش آموزان و رفع نگرانی‌های خانواده‌ها در این باره فردا شنبه شانزدهم آذرماه کلیه‌ی مدارس دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی سطح شهر و روستاهای تابعه‌ی شهرستان کامیاران در هر دو نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل است.

خواندن خبر در سایت منبع

مدارس چهارمحال و بختیاری در روز شنبه تعطیل شدند

ایسناخبرگزاری ایسنا
مدارس چهارمحال و بختیاری در روز شنبه تعطیل شدند
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه شماره ۲ اعلام کرد که تمامی مدارس استان در روز شنبه ۱۶ آذرماه در نوبت صبح تعطیل هستند.

فرحناز قائدامینی گفت: تمامی مدارس استان در روز شنبه ۱۶ آذرماه در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح تعطیل هستند.

در اطلاعیه قبلی آموزش و پرورش آمده بود که با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط اداره کل هواشناسی استان مبنی بر بارش شدید برف در ساعات اولیه روز شنبه و لغزندگی معابر و جاده‌های مواصلاتی استان و بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، فردا شنبه ۱۶ آذرماه کلیه مدارس استان در تمامی مقاطع تحصیلی نوبت صبح به جز شهرستان لردگان وخانمیرزا تعطیل است.

خواندن خبر در سایت منبع

مدارس قزوین، شنبه و یکشنبه تعطیل است

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین
مدارس قزوین، شنبه و یکشنبه تعطیل است
مدارس قزوین، شنبه و یکشنبه تعطیل است - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا مدارس در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و کلیه مدارس استثنایی در تمامی مناطق و نواحی ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان قزوین تعطیل هستند

تعطیلی مدارس قزوین در روزهای شنبه و یکشنبه

خیرالله رحمانی، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به تعطیلی مدارس قزوین گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوآنزا و تامین سلامت دانش آموزان و جلوگیری از انتقال ویروس آنفلوآنزا هماهنگی‌های انجام شده با مسئولین استانی و برگزاری جلسات تخصصی با دانشگاه علوم پزشکی استان برخی مقاطع استان تعطیل هستند.

وی افزود: به منظور کاهش انتقال عامل بیماری و رفع نگرانی خانواده‌ها کلیه مراکز پیش‌دبستانی، مدارس در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و کلیه مدارس استثنایی در تمامی مناطق و نواحی ۱۴ گانه آموزش و پرورش استان قزوین در دو نوبت صبح و بعدازظهر در روزهای شنبه ۱۶ آذر و یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ تعطیل هستند.

بنابر اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین، مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین بیان کرد: کلیه مدارس در تمامی مناطق و نواحی در روز دوشنبه ۱۸ آذر ماه دایر است.

قدرت‌الله مهدی‌خانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در این‌باره تاکید کرد: در صورتی که والدین شاغل هستند یکی از آن‌ها می‌تواند از مرخصی استفاده کنند و با دستگاه‌های اجرایی هماهنگی لازم صورت گرفته است.

منبع: isna. ir

مدارس قزوین، شنبه و یکشنبه تعطیل است - 13

خواندن خبر در سایت منبع

بارندگی منجر به تعطیلی مدارس آبادن و خرمشهر شد

بارندگی منجر به تعطیلی مدارس آبادن و خرمشهر شد
بارندگی منجر به تعطیلی مدارس آبادن و خرمشهر شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - آبادان - بارندگی شدید در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر باعث تعطیلی مدارس این ۲ شهرستان در روز شنبه شد.

مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت: با اعلام فرمانداری ویژه این شهرستان به علت تداوم بارندگی، مدارس شهرستان روز شنبه ۱۶ آذرماه در دو نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

حبیب اله رمضانی اظهار داشت: بر اساس اعلام هواشناسی خوزستان با ورود سامانه بارشی جدید از سمت غرب بارش‌ها در این مناطق آغاز شده است و تا سه‌شنبه ادامه خواهد داشت.

وی تأکید کرد: فرهنگیان، دانش آموزان، اولیا، شهروندان گرامی اخبار تعطیلی مدارس شهرستان آبادان را از منابع رسمی پیگیری نمایند.

برچسب‌ها

تعطیلی مدارس خرمشهر آموزش و پرورش آبادان

بارندگی منجر به تعطیلی مدارس آبادن و خرمشهر شد - 12

خواندن خبر در سایت منبع

برودت هوا مدارس کامیاران را در روز شنبه تعطیل کرد

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین
برودت هوا مدارس کامیاران را در روز شنبه تعطیل کرد
برودت هوا مدارس کامیاران را در روز شنبه تعطیل کرد - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - با تصمیم مسئولان کامیاران و به دنبال برودت هوا، نوبت صبح و بعد از ظهر تمامی مدارس این شهرستان امروز شنبه تعطیل است

به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال برودت هوا و همچنین با تصمیم مسئولان شهرستان کامیاران تمامی مدارس شهری و روستایی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر امروز شنبه تعطیل است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کامیاران این تصمیم را به دنبال هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام کرد و افزود: در راستای جلوگیری از گسترش ویروس آنفلوانزا و همچنین با توجه به شرایط و وضعیت جوی امروز تمامی مدارس شهرستان کامیاران تعطیل است.

در حال حاضر بارش برف و باران در سراسر استان کردستان ادامه دارد و پیش بینی می‌شود که تا پایان وقت امروز این روند و شرایط جوی بر استان کردستان حاکم باشد.

برودت هوا مدارس کامیاران را در روز شنبه تعطیل کرد - 10

خواندن خبر در سایت منبع

مدارس چند شهر خوزستان تعطیل شد

مدارس چند شهر خوزستان تعطیل شد
مدارس چند شهر خوزستان تعطیل شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - اهواز - به علت تداوم بارندگی در استان خوزستان، مدارس چند شهر استان برای امروز تعطیل اعلام شد.

اغلب شهرهای استان خوزستان از شب گذشته تاکنون شاهد بارش باران هستند و در این میان همانند همیشه معابر شهری و روستایی این شهرها شاهد آبگرفتگی گسترده هستند.

بر همین اساس و برای حفاظت از دانش آموزان، مدارس برخی شهرهای استان خوزستان برای امروز تعطیل اعلام شده است.

مدارس شهری، روستایی و عشایری شهرستان ایذه در نوبت صبح تعطیل اعلام شده است. تصمیم گیری در خصوص تعطیلی مدارس در نوبت عصر هم امروز اعلام می‌شود.

مدارس روستایی و عشایری نوبت صبح و عصر شهرستان اندیکا نیز امروز تعطیل اعلام شد.

به علت تداوم بارندگی مدارس نوبت صبح و عصر شهرستان‌های آبادان و خرمشهر برای روز شنبه تعطیل اعلام شده است.

مدارس نوبت صبح شهرستان دشت آزادگان نیز برای جلوگیری از خطرات احتمالی تعطیل شده است.

به علت تداوم بارندگی، مدارس نوبت صبح شهرستان هویزه روز شنبه تعطیل اعلام شده است.

مدارس چند شهر خوزستان تعطیل شد - 14

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/ لحظه هجوم طوفان گرد و غبار در استرالیا

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تابناکتابناک1 روز قبل
مدارس تهران فردا سه شنبه، اول بهمن تعطیل نیست. سخنگوی آموزش و پرورش تهران گفت: مدارس تهران در سه شنبه، اول بهمن تعطیل نیست. به گزارش «تابناک»؛ مسعود ثقفی، سخنگوی آموزش و پرورش تهران درباره فعالیت مدارس برای فردا (اول بهمن) بیان کرد: فردا کلیه مدارس دایر خواهد بود و روال عادی کار خود را دنبال می‌کنند. او گفت: تاکنون تصمیمی برای تعطیلی مدارس تهران اتخاذ نشده است. سخنگوی آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: امروز، مدارس ابتدایی سراسر تهران و متوسطه مناطق یک تا پنج به دلیل برودت هوا و یخ زدگی معابر تعطیل بود، اما در شرایط فعلی آب و هوایی، مشکلی بابت تردد دانش آموزان در نوبت صبح و عصر فردا (سه شنبه) به نظر نمی‌رسد.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد برگزار شد، راهکارهای همکاری در برنامه‌های فرهنگی بررسی شد. رویکرد برنامه‌های فرهنگی اجتماعی امسال با تاکید بر پایتخت کتاب تعیین شده است. نمایشگاه کتاب، جشنواره عروسکی از جمله برنامه‌هایی است که در بهمن و اسفند سال جاری برگزار خواهد شد. طی برنامه ریزی صورت گرفته، نمایشگاه کتاب با محور حوزه کودکان و نوجوان ۲۳ لغایت ۲۹ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود و شورای اسلامی شهر و شهرداری در این رویداد مشارکت خواهند داشت. این نمایشگاه شامل ۲۵۰ غرفه با حضور ناشران بزرگ کشوری است که با نهضت احیا کتابخانه‌های مدارس و با تخفیف ۳۰ درصد مورد بازدید مردم قرار خواهد گرفت.

حضور خانواده شهدا مقابل ساختمان فرو ریخته پلاسکو + فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
سه سال پیش در چنین روزی، ایرانیان در بهت وقوع یک فاجعه خبری فرو رفتند. ساختمان پلاسکو ساعت ۸ صبح دچار حریق شد و قبل از رسیدن ساعت به زمان ظهر در برابر چشمان حیرت زده مردم، آتش نشانان، خبرنگاران و عکاسان، رهگذران و کل مردم ایران فرو ریخت. پلاسکو فرو می‌ریخت و آتش نشانانی که بیرون ساختمان بودند صورتشان غرق اشک می‌شد. اشک از دست دادن همکارانشان که هنوز در ساختمان در حال اطفا حریق بودند که پلاسکو ریخت و زندگی آنها را نیز در خود فرو برد و بی جانشان کرد. امروز در سومین سالگرد حادثه پلاسکو، خانواده شهدای این حادثه، با حضور در محل ساختمان پلاسکو، نماز اقامه کرده و نذری به یاد عزیزانشان که مرگی ایثارگرانه دادشتند پخش کردند.

کوچ/ به مناسبت سالگرد شهادت جمعی از آتش‌نشانان در پلاسکو

مهرمهر1 روز قبل

اخبار بیشتر