کی روش برای هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

کی روش برای هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرد

روزنامه مارکا از توافق قریب الوقوع کارلوس کی روش و فدراسیون کلمبیا خبر می‌دهد!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
روزنامه مارکا از توافق قریب الوقوع کارلوس کی روش و فدراسیون کلمبیا خبر می‌دهد!
فدراسیون فوتبال کلمبیا به دنبال جانشینی برای خوزه پکرمن است.

طرفداری- پیش از این رسانه های مختلفی مدعی شده بودند که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران جزو گزینه های فدراسیون فوتبال کلمبیا برای هدایت این کشور است.

نشریه مارکای اسپانیا خبر داد که سرمربی پرتغالی بسیار به نیمکت کلمبیا نزدیک بوده و در آستانه هدایت تیم ملی این کشور است.

فدراسیون فوتبال کلمبیا از ماه سپتامبر تا کنون به دنبال جانشینی برای خوزه پکرمن بوده و میل زیادی به استخدام کی روش پرتغالی دارند که اخیرا نیز با یکی از مدیران فوتبال کلمبیا دیداری داشته است.

کلمبیا می خواهد خیلی زود برای استخدام کی روش اقدام کند ولی او در حال حاضر در حال آماده سازی تیم ملی ایران برای جام ملت های آسیا 2019 است و این رقابت ها نیز تا یکم فوریه زمان بر خواهد بود.

نشریه اسپانیایی معتقد است که طرفین مایل به همکاری هستند و مذاکرات نیز تا کنون مثبت پیش رفته و پس از جام ملت های آسیا ادامه خواهد یافت. کی روش نیز علاقه مند است تا چالشی جدید را در دوران حرفه ای خود تجربه کند و نسبت به چشم انداز فوتبال کلمبیا نیز دید مثبتی دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

ملاقات نمایندگان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کی‌روش

تسنیمخبرگزاری تسنیم
ملاقات نمایندگان فدراسیون فوتبال کلمبیا با کی‌روش
فدراسیون فوتبال کلمبیا برای استخدام کارلوس کی‌روش رسماً دست به کار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اسپانیایی «مارکا»، فدراسیون فوتبال کلمبیا همچنان در جستجوی یافتن سرمربی برای سپردن هدایت تیم ملی این کشور و جانشینی نستور پکرمن است که در ماه سپتامبر به همکاری‌اش با این فدراسیون پایان داد. در این بین کارلوس کی‌روش، سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایران بیشتر از بقیه مورد توجه مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا است.

این سرمربی پرتغالی اخیراً ملاقاتی با مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا داشته است و مدیران این فدراسیون خواهان همکاری هر چه سریعتر شده‌اند، اگرچه کارلوس کی‌روش متعهد به سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 است، مسابقاتی که بین تاریخ 5 ژانویه تا یک فوریه (15 دی تا 12 بهمن) برگزار خواهد شد.

طرفین قرار است یک ملاقات دیگر داشته باشند که در آن تصمیم‌گیری خواهد شد که آیا مذاکرات ادامه پیدا کند یا قضیه همکاری با کی‌روش منتفی شود. در صورت توافق طرفین این سرمربی پرتغالی، کارش را با آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کمبیا برای مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2019 در برزیل آغاز خواهد کرد.کارلوس کی‌روش: برای 70میلیون نفری که بعد از جام جهانی به خیابان آمدند بازی خواهیم کرد/ نفاق و دودستگی در تیم ملی باعث شرم است

کی‌روش تمایل دارد تا تیمی در سطح کیفیت کلمبیا را سرمربیگری کند. چیزی که واضح است، این است که تعهد کارلوس کی‌روش به تیم ملی فوتبال ایران در پایان مسابقات جام ملت‌های آسیا به پایان خواهد رسید و او می‌تواند به دنبال چالشی جدید در دوران حرفه‌ای‌اش به عنوان مربی باشد.

کی‌روش که سابقه هدایت تیم‌های ملی فوتبال آفریقای جنوبی، پرتغال و ایران را دارد، در جام جهانی 2010 هدایت پرتغال را برعهده داشت و در دو دوره اخیر جام جهانی -2014 و 2018- هم تیم ملی فوتبال ایران را به این رقابت‌ها رساند.

رزومه کاری کارلوس کی‌روش قابل احترام است و در 182 بازی که او هدایت تیم‌های ملی را برعهده داشته، 101 پیروزی کسب کرده است. او اخیراً پس از رسیدن به رکورد صد پیروزی گفت: «این کار آسانی نبود، به همین خاطر خوشحالم و احساس غرور می‌کنم».

مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا امیدوار هستند که این مسئله - انتخاب سرمربی جدید - خیلی زود حل شود تا اینکه به تعویق بیافتد، اما باید راه‌حلی قطعی در این موضوع پیدا کند.

خواندن خبر در سایت منبع

کی روش برای هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
کی روش برای هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرد
روزنامه مارکا اسپانیا مدعی شد که سرمربی تیم ملی ایران برای هدایت تیم ملی کلمبیا چراغ سبز نشان داد.
کی روش برای هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرد - 1

به گزارش خبرورزشی، روزنامه مارکا اسپانیا خبر داد که کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران نامش این روز‌ها در کنار تیم‌های ملی مکزیک و مراکش مطرح می‌شود و در جدیدترین آن‌ها به فدراسیون کلمبیا به توافق رسیده است.کی روش برای به دست گرفتن زمام هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرده است، اما این چراغ سبز کارلوس بعد از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات خواهد بود. رسانه‌های پرتغالی نیز این خبر مارکا را که کی روش به فدراسیون کلمبیا چراغ سبز نشان داده را بازتاب دادند.

خواندن خبر در سایت منبع

چراغ سبز کی‌روش برای هدایت کلمبیا بعد از جام ملت‌های آسیا

انتخابخبرگزاری انتخاب
چراغ سبز کی‌روش برای هدایت کلمبیا بعد از جام ملت‌های آسیا
روزنامه مارکا اسپانیا مدعی شد که سرمربی تیم ملی ایران برای هدایت تیم ملی کلمبیا چراغ سبز نشان داد.
چراغ سبز کی‌روش برای هدایت کلمبیا بعد از جام ملت‌های آسیا - 0

روزنامه مارکا اسپانیا مدعی شد که سرمربی تیم ملی ایران برای هدایت تیم ملی کلمبیا چراغ سبز نشان داد.روزنامه مارکا اسپانیا خبر داد که کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران نامش این روزها در کنار تیم های ملی مکزیک و مراکش مطرح می شود و در جدیدترین آنها به فدراسیون کلمبیا به توافق رسیده است.

کی روش برای به دست گرفتن زمام هدایت تیم ملی کلمبیا ابراز تمایل کرده است اما این چراغ سبز کارلوس بعد از جام ملت های آسیا 2019 امارات خواهد بود. رسانه‌های پرتغالی نیز این خبر مارکا را که کی روش به فدراسیون کلمبیا چراغ سبز نشان داده را بازتاب دادند.

منبع:فارس

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز14 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو16 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
وانانیوزوانانیوز17 ساعت قبل
استقلال نیاز دارد که ۴، ۵ مهره کلیدی فصل گذشته را حفظ کند و در کنار آن حتما ۳، ۴ خرید خوب هم انجام دهد. کسانی که تأثیرگذار باشند و به قول معروف در بازی‌های بزرگ بازی را برای استقلال درآوردند. از طرفی امکان بازگشت امثال تیام و امید ابراهیمی خیلی کم است، چون پول زیادی می‌خواهند، ولی به هر حال گزینه‌هایی در ذهن کادر فنی استقلال هست که شاید با ارقامی به مراتب پایین‌تر جذب شوند. نکته مهم در مورد نقل و انتقالات استقلال این است که خود سرمربی باید بازیکن بگیرد تا خودش هم جوابگو باشد. در آن صورت فرهاد لیست موردنظرش را به فتحی تحویل می‌دهد، اما در شرایط فعلی نمی‌خواهد بی‌گدار به آب بزند.
جام نیوزجام نیوز11 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، گادوین منشا در نقل‌وانتقالات نیم فصل و با جنجال‌ها و سر و صدای فراوان با جدایی از پرسپولیس به استقلال پیوست اما هیچ‌گاه نتوانست در این تیم مثمر ثمر باشد و حتی در مقطعی از سوی فرهاد مجیدی کنار گذاشته شد و در نهایت نیز با نظر باشگاه استقلال از این تیم جدا شد. اکنون و به فاصلۀ چند ساعت از جدایی این مهاجم نیجریه‌ای از جمع آبی‌پوشان، منشا با انتشار تصویری تمسخرآمیز از خودش در اینستاگرام به یکی از شخصیت‌های هالیوودی اشاره کرده است تا به این شکل نشان دهد خبر جدایی از تیمش تاثیری روی او و روحیه‌اش نگذاشته است. منشا با این حرکت باید منتظر واکنش منفی هواداران متعصب استقلال در فضای مجازی باشد و خود را آمادۀ یک جنجال بزرگ دیگر کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر