تولید خودرو ۴۰ درصد کاهش یافت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

تولید خودرو ۴۰ درصد کاهش یافت

قیمت خودرو‌های داخلی در بازار، امروز ۲۹ آبان ۹۷ +جدول

انتخابخبرگزاری انتخاب
قیمت خودرو‌های داخلی در بازار، امروز ۲۹ آبان ۹۷ +جدول
در معاملات امروز خودروی پراید ۱۳۱ با قیمت ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پژو پارس با قیمت ۷۰ میلیون تومان، دنا با قیمت ۸۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۷۲ میلیون تومان و سمندال‌ایکس با قیمت ۵۵ میلیون تومان معامله می‌شود.
قیمت خودرو‌های داخلی در بازار، امروز ۲۹ آبان ۹۷ +جدول - 0

گزارش امروز قیمت خودرو نشان می‌دهد که قیمت ۳ خودروی پراید ۱۳۱ و ۱۱۱ و همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ نسبت به روز‌های گذشته افزایش ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی یافته است.

در معاملات امروز خودروی پراید ۱۳۱ با قیمت ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، پژو پارس با قیمت ۷۰ میلیون تومان، دنا با قیمت ۸۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۷۲ میلیون تومان و سمندال‌ایکس با قیمت ۵۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هم با قیمت ۵۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پژو ۲۰۷ دنده ایی با قیمت ۹۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار با قیمت ۷۲ میلیون، پارس تندر با قیمت ۹۰ میلیون تومان، ساینای دنده‌ای با قیمت ۴۵ میلیون تومان و ساینای اتوماتیک با قیمت ۶۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

بر اساس این گزارش قیمت برخی از محصولات داخلی بر اساس اعلام اتحادیه خودروی تهران در بازار مطابق جدول زیر است.

قیمت خودرو‌های داخلی در بازار، امروز ۲۹ آبان ۹۷ +جدول - 6

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت خودروهای داخلی در بازار در 29 آبان 97 (+جدول کامل)

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
قیمت خودروهای داخلی در بازار در 29 آبان 97 (+جدول کامل)
گزارش بازار خودرو را در اینجا بخوانید.

گزارش امروز قیمت خودرو نشان می دهد که قیمت3 خودروی پراید 131 و 111 و همچنین پژو 206 تیپ 2 نسبت به روزهای گذشته افزایش 200 تا 500 هزار تومانی یافته است.

به گزارش عصر ایران در معاملات امروز خودروی پراید 131 با قیمت 34 میلیون و 200 هزار تومان، پژو پارس با قیمت 70 میلیون تومان، دنا با قیمت 80 میلیون تومان، پژو206 تیپ 5 با قیمت 72 میلیون تومان و سمندال‌ایکس با قیمت 55 میلیون تومان معامله می‌شود.

همچنین پژو 206 تیپ 2 هم با قیمت 59 میلیون و 800 هزار تومان پژو207 دنده ایی با قیمت 92 میلیون تومان ،پژو206 صندوق‌دار با قیمت 72 میلیون ،پارس تندر با قیمت 90 میلیون تومان، ساینای دنده ای با قیمت 45 میلیون تومان و ساینای اتوماتیک با قیمت 61 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

بر اساس این گزارش قیمت برخی از محصولات داخلی بر اساس اعلام اتحادیه خودروی تهران در بازار مطابق جدول زیر است.

قیمت خودروهای داخلی در بازار در 29 آبان 97 (+جدول کامل) - 5

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت برخی خودروهای تولید داخل+جدول

فارسخبرگزاری فارس
قیمت برخی خودروهای تولید داخل+جدول
قیمت برخی خودروهای تولید داخلی در جریان معاملات امروز بازار تهران مشخص شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، قیمت برخی خودروهای تولید داخلی در جریان معاملات امروز بازار تهران مشخص شد که بر اساس آن نرخ خودروها نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت.

قیمت برخی از خودروهای تولید داخلی ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ردیفنوع خودروقیمت کارخانه (ریال)قیمت بازار (ریال)۱پراید ۱۱۱۲۲۴.۹۲۰.۰۰۰۳۷۸.۰۰۰.۰۰۰۲پراید ۱۳۱۲۲۷.۰۹۰.۰۰۰۳۴۲.۰۰۰.۰۰۰۳پراید ۱۵۱۲۳۴.۰۰۰.۰۰۰۳۶۰.۰۰۰.۰۰۰۴تیبا ۲۳۰۳.۸۹۰.۰۰۰۴۴۵.۰۰۰.۰۰۰۵چانگان۷۴۹.۵۲۰.۰۰۰۱.۳۱۰.۰۰۰.۰۰۰۶پژو ۴۰۵۳۲۹.۴۴۶.۰۰۰۵۴۵.۰۰۰.۰۰۰۷پژو SLX۳۵۱.۰۵۹.۰۰۰۶۰۵.۰۰۰.۰۰۰۸پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز۳۴۷.۴۵۲.۰۰۰۵۵۵.۰۰۰.۰۰۰۹پژو پارس۴۰۵.۹۵۷.۰۰۰۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰۱۰پژو پارس TU5 کلاس ۱۳۴۲۴.۸۱۰.۰۰۰۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰۱۱۲۰۶ تیپ ۲۳۶۲.۸۶۰.۰۰۰۵۹۸.۰۰۰.۰۰۰۱۲۲۰۶ تیپ ۵۴۱۹.۴۲۰.۰۰۰۷۲۰.۰۰۰.۰۰۰۱۳۲۰۶ وی ۸ صندوقدار۴۲۷.۶۳۱.۰۰۰۷۲۰.۰۰۰.۰۰۰۱۴سمند LX۳۳۵.۳۵۴.۰۰۰۵۵۰.۰۰۰.۰۰۰۱۵سمند EF7۳۴۳.۳۸۲.۰۰۰۵۸۰.۰۰۰.۰۰۰۱۶سمند دوگانه کلاس ۱۶۳۶۶.۱۶۰.۰۰۰۶۳۰.۰۰۰.۰۰۰۱۷سمند دوگانه کلاس ۱۰۳۶۰.۸۲۰.۰۰۰۶۱۰.۰۰۰.۰۰۰۱۸دنا۴۶۹.۸۹۴.۰۰۰۸۱۰.۰۰۰.۰۰۰۱۹دنا پلاس۵۳۲.۶۵۸.۰۰۰۱.۰۹۰.۰۰۰.۰۰۰۲۰۲۰۷ دنده۴۷۱.۲۸۳.۰۰۰۹۲۰.۰۰۰.۰۰۰۲۱برلیانس ۳۳۰ اتوماتیک موتور ۱/۶۶۶۴.۸۱۰.۰۰۰۱.۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰۲۲برلیانس ۲۳۰ دنده۴۳۶.۸۴۰.۰۰۰۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰۲۳پارس تندر۴۸۲.۶۴۰.۰۰۰۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰۲۴ساینا دنده۳۱۱.۴۳۵.۰۰۰۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰۲۵ساینا اتوماتیک۴۵۹.۹۳۰.۰۰۰۶۱۰.۰۰۰.۰۰۰

خواندن خبر در سایت منبع

تولید خودرو ۴۰ درصد کاهش یافت

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تولید خودرو ۴۰ درصد کاهش یافت
طبق اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت تولید انواع خودرو در مهر ماه امسال با کاهش ۳۹.۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

تولید انواع خودرو در مهرماه سال جاری به ۸۳ هزار و ۲۷ دستگاه رسید که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته که ۱۳۷ هزار و ۹۱۴ دستگاه بوده، ۳۹.۸ درصد کاهش داشته است. این آمار به تفکیک نوع خودرو بدین شرح است که تولید انواع سواری در مهر ماه امسال ۷۶ هزار و ۹۰۹ دستگاه بوده که نسبت به تولید ۱۲۸ هزار و ۸۳۸ دستگاهی مدت مشابه سال گذشته، کاهش ۴۰.۳ را تجربه کرده است.

در این مدت تولید انواع اتوبوس نیز ۷۳ دستگاه بوده که نسبت به مهر سال گذشته که ۱۸۲ دستگاه بوده است، ۵۹.۹  درصد کاهش داشته است. همچنین تولید انواع وانت در مهرماه امسال ۴۸۲۳ دستگاه بوده است که به نسبت تولید ۷۵۰۴ دستگاهی در مهر ماه سال گذشته، کاهش ۳۵.۷ درصدی داشته است.

مهرماه امسال تولید انواع کامیونت، کامیون و کشنده با کاهش ۳۱.۳ درصدی روبرو شده به‌گونه‌ای از ۱۲۷۷ دستگاه در مهرماه سال گذشته به ۸۷۷ دستگاه رسیده است. اما برخلاف این محصولات تولید انواع ون، مینی‌بوس و میدل‌باس در مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش همراه بوده است.

براین اساس انواع ون با تولید ۱۷۷ دستگاه در مهرماه امسال نسبت به تولید ۳۸ دستگاه در مهرماه سال گذشته، افزایش تولید ۳۶۵.۸ درصدی و انواع مینی‌بوس و میدل‌باس نیز با تولید ۱۶۸ دستگاه در مهر امسال نسبت به ۷۵ دستگاه در مدت مشابه سال گذشته، رشد تولید ۱۲۴ درصدی را تجربه کرده است.

همچنین تولید انواع خودرو در هفت ماهه نخست سال جاری نیز کاهش ۱۹.۵ درصدی داشته است به‌گونه‌ای که تولید انواع خودرو از ۸۲۴ هزار و ۶۰۱ دستگاه در هفت ماهه نخست سال گذشته به ۶۶۳ هزار و ۴۵۱ دستگاه رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

گرانفروشی، هم تقلب در عرضه برنج +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از وزارت جهاد کشاورزی؛ معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران با بیان این مطلب گفت: ۶۰ درصد تخم چشم زده مورد نیاز برای تولید قزل آلا بالغ بر ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون عدد از کشور‌های مختلف مانند فرانسه، ایتالیا و دانمارک وارد می‌شود. حسین علی عبدالحی واردات تخم چشم زده را یکی از مشکلات در حوزه تولید و پرورش ماهی قزل آلا عنوان کرد و اظهار داشت: تخم چشم زده تا کنون جزو یکی از نهاده‌های اساسی بوده و با ارز دولتی وارد شده است. وی افزود: هر چند قیمت نهاده تخم چشم زده، در مجموع هزینه‌های تولید ماهی قزل آلا عدد بالایی را به خود اختصاص نمی‌دهد، اما در افزایش قیمت این محصول در بازار مصرف بی تاثیر هم نیست. وی درباره تولید تیلاپیا نیز گفت: سال ۹۷ حدود ۱۰۰ تن تیلاپیا در چهار استان خراسان جنوبی، سمنان، یزد و قم تولید شد که عمده تولید مربوط به استان یزد است. وی با بیان اینکه دوره پرورش ماهی تیلاپیا شش ماه است پیش بینی کرد امسال یک یا دو مزرعه تولید تیلاپیا آماده و وارد چرخه تولید شود.
مهرمهر20 ساعت قبل
خبرگزاری مهر-گروه بین الملل: دولت دونالد ترامپ قصد دارد با همکاری بحرین یک کنفرانس اقتصادی برگزار کند که هدف آن جذب سرمایه‌گذاری در مناطق فلسطینی‌نشین است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند اسرائیل دعوت نامه رسمی برای مشارکت در کنفرانس اقتصادی بحرین را دریافت کرده است. در ادامه این بیانیه آمده است که کنفرانس اقتصادی بحرین مقدمه‌ای برای صلح است و صلح حقیقی با اشغالگری اسرائیل بر سرزمین‌های فلسطینیان و جولان و مزارع شبعا نشدنی است. جبهه مردمی برای آزادی فلسطین، فرماندهی کل تاکید کرد کنفرانس اقتصادی بحرین یکی از حلقه‌های توطئه علیه مساله فلسطین است. واشنگتن و متحدانش که تاکنون از راههای دیگر نتوانستند فلسطین و آرمان آنرا نابود کنند این بار از راه صلح اقتصادی وارد شده‌اند.

سیرکاران، برنده بزرگ جنگ تجاری در آمریکا

5+
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
ایسناایسنا8 ساعت قبل
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از توسعه خدمات الکترونیک به‌منظور کاهش مراجعه حضوری شهروندان پایتخت به مناطق برق و دسترسی آسان به خدمات خبر داد. به‌گزارش ایسنا، حسین صبوری با بیان این‌که توسعه خدمات الکترونیک این شرکت با هدف حذف مراجعه حضوری متقاضیان صورت گرفته است، افزود: حذف حدود ۶۰۰ هزار متقاضی دریافت خدمات فروش و پس از فروش، کاهش آلودگی هوای پایتخت، کاهش بار ترافیک شهری و افزایش سلامت اداری، توسعه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری و ترویج استفاده از آن توسط مشترکان از مزایای این طرح به‌شمار می‌آید. به‌گفته وی، کاهش تشریفات اداری، اطلاع‌رسانی مؤثر و پرسرعت الکترونیکی، تأمین رضایت شهروندان، افزایش بهره‌وری، توسعه مشارکت مردمی، شفافیت امور و کاهش تخلفات اداری احتمالی، تصمیم‌گیری سریع مبتنی بر اطلاعات و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی، تنها بخشی از دستاوردهای حاصل از برنامه‌های اجرا شده این شرکت است. صبوری ادامه داد: در این روش، نیازی به مراجعه حضوری مشترکان به هیچ‌یک از مناطق این شرکت نبوده و تمامی مدارک مورد نیاز، در محل متقاضی توسط نمایندگان این شرکت، دریافت می‌شود. انتهای پیام

اخبار بیشتر