سه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور منهدم شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

سه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور منهدم شد

انهدام سه باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور

ایسناخبرگزاری ایسنا
انهدام سه باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باندکلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور خبر داد و گفت:برخورد با قاچاقچیان کلان مواد مخدر در دستور کار جدی دستگاه قضائی است.

به گزارش ایسنا، دادخدا سالاری در این باره اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان "عج" در اداره کل اطلاعات استان کرمان طی 24 ساعت گذشته سه باند کلان و بین المللی  قاچاق مواد مخدر که  محموله‌ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور  به استانهای عمقی قاچاق می نمودند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور  مورد ضربه قرار دادند. این مقام قضائی اعلام کرد: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان، در سه عملیات جداگانه در شهر کرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند. سالاری عنوان کرد: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و 300 کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است. در همین رابطه  سید علی متولی رییس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از 300 کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

خواندن خبر در سایت منبع

سه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور منهدم شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
سه باند  بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور منهدم شد
کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد و گفت: سه سرکرده این باندها نیز دستگیر شدند.

به گزارش دریافتی روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، دادخدا سالاری افزود: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف 24 ساعت گذشته سه باند بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله ها را پس از وارد کردن به کشور با استفاده خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور به استانهای عمقی قاچاق می کردند شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مورد حمله قرار دادند.

این مقام قضایی تصریح کرد: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان در سه عملیات جداگانه در شهر کرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان کرمان گفت: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و 300 کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

در همین رابطه سیدعلی متولی رئیس دادگاه عمومی نرماشیر استان کرمان نیز از کشف بیش از 300 کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

3029/ 5054

خواندن خبر در سایت منبع

۳ باند مسلح بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور منهدم شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
۳ باند مسلح بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور منهدم شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام سه باند کلان و مسلح بین‌المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور خبر داد و گفت: برخورد با قاچاقچیان کلان مواد مخدر در دستور کار جدی دستگاه قضائی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان"عج" در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف 24 ساعته گذشته سه باند کلان و بین‌المللی  قاچاق مواد مخدر که محموله‌ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور به استان‌های عمقی قاچاق می‌کردند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور مورد ضربه قرار دادند.

این مقام قضائی اعلام کرد: شامگاه گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان ، در سه عملیات جداگانه در شهرکرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان کرمان عنوان کرد: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی  از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و 300 کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

در این رابطه سیدعلی متولی، رئیس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از 300 کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | بازهم برخورد شرم‌آور مجری بی‌تجربه روی آنتن زنده

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل

فیلم | سوتی همسر کیمیا علیزاده روی آنتن زنده تلویزیون!!

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل

اگر باور دارید رفاه در ایران بهتر از اروپاست این گزارش را نبینید/ گرسنگی در ایران واقعی‌ است (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
طی ماه‌های اخیر با قیمت مهار نشدنی گوشت و مواد غذایی دیگر مواجه بودیم. با این‌کار معده پر می‌شود و گرسنگی برای مدتی از بین می‌رود اما در صورت نرسیدن مواد غذایی لازم برای بدن، گرسنگی حقیقی که همان فقر غذایی است رخ می‌دهد و امکان مرگ فرد هم وجود دارد. در چنین شرایطی او قادر به تامین خوراک نیست و بیشتر درآمد خود را صرف تهیه مواد غذایی ارزان قیمت می‌کند. انجمن مقابله با گرسنگی طی دو دهه گذشته تلاش کرده تا بر اساس این تعریف، گام بزرگی در جهت رفع گرسنگی در مناطق ناامن غذایی بردارد. این اطلاعات اکنون در این گزارش منتشر شده که همه آن‌ها بر اساس مشاهدات، مطالعات و پیگیری‌های اعضای انجمن مقابله با گرسنگی به دست آمده‌است.
فارسفارس10 ساعت قبل
به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، در سالروز شهادت سردار سرلشکر پاسدار محمد بروجردی در کردستان شهر حال و هوای رشادت و دلاوری این شهید بزرگوار را به خود گرفت. شهید بروجردی فرمانده محبوب و شجاع جنگ تحمیلی در کردستان بود. پس از انقلاب و در جنگ تحمیلی نیز با نبوغ خود به خصوص در منطقه کردستان نقش پر رنگی در پیشبرد اهداف انقلاب داشت و به همین مناسبت به او مسیح کردستان می‌گویند. سازمان زیباسازی با اکران طرح‌هایی از تصاویر محمد بروجردی در سطح شهر تلاش نموده‌است یاد و خاطره دلاوری‌ و رشادت این شهید جلیل القدر را در خاطره‌ها زنده نگه دارد. مقام معظم رهبری در مورد شهید بروجردی فرموده‌اند: شهید بروجردی هیچ‌گونه حرکتی که از آن حرکت آدم احساس کند که در آن کارشکنی یا مخالفتی است، انجام نمی‌داد و این علاقه من به این شهید عزیز را خیلی بیشتر کرد.
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
تعامل و همکاری با دستگاه‌های مختلف یکی دیگر از سیاست‌های این معاونت محسوب می‌شود تا ما بتوانیم علاوه بر افزایش درآمدها، درآمدهای جدیدی را نیز برای شهرداری تهران داشته باشیم. وی به پرداخت برخی از بدهی‌های شهرداری تهران به پیمانکاران اشاره کرد و گفت: سال گذشته مبلغ قابل توجهی بدون تنش و استرس فراهم کردیم و در پایان اسفند سال گذشته بخشی از بدهی‌های شهرداری تهران به پیمانکاران پرداخت شد. برهمین اساس عملکرد سال گذشته شهرداری تهران در بخش بودجه نقد ۱۰۶ درصد و در بخش بودجه غیرنقد ۵۴ درصد محقق شده است و در سال جاری با توجه به افزایش ۷ درصدی بودجه شهرداری تهران قطعا عملکرد بهتری را نسبت به سال گذشته خواهیم داشت. وی افزود: بر اساس آخرین آمار حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان شهرداری تهران از دولت و شرکت‌های وابسته به دولت طلب دارد. وی از بازپس‌گیری ساختمان روزنامه اطلاعات خبر داد و گفت: این ساختمان چندی پیش در اختیار شهرداری قرار گرفته شد و به زودی برخی از واحدهای شهرداری تهران در این ساختمان مستقر خواهند شد.

اخبار بیشتر