منزوی: استراماچونی دنبال این نیست که پولش را بگیرد و برنگردد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

منزوی: استراماچونی دنبال این نیست که پولش را بگیرد و برنگردد

ماجرای کنار گذاشتن آذری از تمرینات استقلال با دستور استراماچونی از ایتالیا

فارسخبرگزاری فارس
ماجرای کنار گذاشتن آذری از تمرینات استقلال با دستور استراماچونی از ایتالیا
سرمربی ایتالیایی استقلال از رم دستور کنار گذاشتن یک بازیکن از تمرینات آبی پوشان را صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ۱۱ روز است که آندره‌آ استراماچونی در تمرینات تیم فوتبال استقلال حضور ندارد اما وی تیمش را از راه دور کنترل می‌کند! این در حالی است که وی در مصاحبه‌های متعدد اشاره می‌کند که از وضعیت فعلی خسته شده، دیگر سرمربی استقلال نیست و ….

ظاهرا در تمرین روز دوشنبه استقلال رضا آذری به دلیل اتفاقاتی که در دیدار با شاهین رخ داده ناراحتی از خود نشان می‌دهد و تمرین تیم را ترک می‌کند. در ادامه این موضوع به گوش سرمربی استقلال در ایتالیا رسیده و وی از اعضای کادر فنی (صالح مصطفوی و دانشیار) می‌خواهد که دیگر به این بازیکن اجازه تمرین ندهند.

آذری البته در تمرین روز گذشته استقلال هم حضور داشت ولی در رختکن ماند و اجازه تمرین به وی داده نشد.

این بازیکن پیش از این چندین بار توسط استراماچونی از حضور در تمرینات منع شد اما با وسطات مدیران باشگاه مجوز بازگشت به تمرینات را گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

اتفاق عجیب در نشست شبانه هیات مدیره استقلال

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز
اتفاق عجیب در نشست شبانه هیات مدیره استقلال
هنگام برگزاری نشست شب گذشته هیات مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش اتفاق عجیبی رخ داد.

به گزارش مشرق، اعضای هیات مدیره استقلال شب گذشته در نشست با وزیر ورزش و جوانان حضور پیدا کرده که در این نشست مقرر شد مدیران این باشگاه استراماچونی را متقاعد به بازگشت به ایران کنند.

به هنگام شروع نشست هیات مدیره اتفاق عجیبی رخ داد. ظاهرا انتشار یک شایعه در فضای مجازی باعث شد تا مدیران استقلال با دردسر مواجه شوند. از آنجایی که شایعه شده بود آنها خارج از تهران در یک ویلا برای انتخاب یک مربی ایرانی در حال تصمیم گیری هستند شماره تلفن ۲ عضو هیات مدیره این باشگاه در کانالهای تلگرامی پخش و مدیران استقلال با پیام‌های عجیبی رو به رو شدند.

همین موضوع باعث شد تا یکی از هیات مدیره استقلال امروز با مراجعه به پلیس فتا از صفحاتی که شماره آنها را منتشر کرده و البته افرادی که پیام‌های توهین آمیز ارسال کرده‌اند شکایت کند.منبع: فارس

خواندن خبر در سایت منبع

دلایل برگزاری نشدن نشست خبری سرمربیان استقلال و ماشین سازی

فارسخبرگزاری فارس
دلایل برگزاری نشدن نشست خبری سرمربیان استقلال و ماشین سازی
نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم استقلال تهران و ماشین سازی تبریز برگزار نمی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، برگزاری نشست‌های خبری پیش از مسابقه از موارد مورد تاکید کنفدراسیون فوتبال آسیاست و سازمان لیگ با همکاری باشگاه‌ها و هیات‌های فوتبال همواره بر برگزاری منظم نشست‌های خبری قبل و بعد از مسابقه تاکید دارد.

با این حال امروز (چهارشنبه ۲۷آذر ۹۸) نشست خبری سرمربیان دو تیم استقلال تهران و ماشین سازی تبریز به دلایل زیر برگزار نخواهد شد:

وضعیت سرمربی استقلال به طور کامل مشخص نیست و در نشست خبری قبل از مسابقه هفته پانزدهم نیز هیچ یک از اعضای کادرفنی این تیم در نشست خبری حاضر نشد.

از سویی دیگر پرواز تیم ماشین سازی از تبریز به تهران ساعت ۱۶ است و رسول خطیبی نیز به این نشست نمی‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

تجمع دوباره هواداران استقلال مقابل ساختمان این باشگاه

ایسناخبرگزاری ایسنا
تجمع دوباره هواداران استقلال مقابل ساختمان این باشگاه
هواداران استقلال برای چندمین بار در ۱۰ روز گذشته مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند.

به گزارش ایسنا، ‌ هواداران تیم فوتبال استقلال در پی حل نشدن مشکل استراماچونی برای بازگشت به ایران امروز (چهارشنبه) برای چندمین بار در این چند روز مقابل ساختمان باشگاه استقلال تجمع کردند.

هواداران استقلال در این تجمع نسبت به مدیریت استقلال شعار دادند و استراماچونی را هم تشویق کردند. تعداد هواداران معترض حدود ۵۰ نفر بود.

خواندن خبر در سایت منبع

تناقضات ماجرای استراماچونی و استقلال؛ وزارت ورزش راه فرارش را هموار کرد؟

ایسناخبرگزاری ایسنا
تناقضات ماجرای استراماچونی و استقلال؛ وزارت ورزش راه فرارش را هموار کرد؟
در حالی که باشگاه استقلال و آندره‌آ استراماچونی به دنبال پیدا کردن راه‌حلی برای ادامه همکاری هستند، وزارت ورزش و جوانان هم به دنبال تدارک راهی برای کاهش عصبانیت هواداران استقلال در صورت شکست پروژه بازگشت استراماچونی است.

به گزارش ایسنا، ۱۰ روز پیش بود که آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال یک روز مانده به دیدار مقابل پیکان قراردادش را فسخ کرد و ساعتی پس از آن هم ایران را ترک کرد تا شوکی جدی به اردوی آبی‌ها وارد شود. در این مدت اظهارنظرهای مختلفی از سوی مدیران استقلال و استراماچونی مطرح شد که برخی از آن‌ها با یکدیگر متناقض هستند؛ اظهارنظراتی که نشان می‌دهد اعتماد بین دو طرف، روز به روز درحال کم‌تر شدن است و مشخص نیست روابط دو طرف در صورتی که مدیران استقلال بتوانند راه‌حلی برای بازگشت استراماچونی پیدا کنند، به چه شکل خواهد شد.

در ادامه به بخشی از صحبت‌های متناقض دو طرف پرداخته شده است:

قرارداد جدید یک ساله

در ۱۰ روز گذشته مدیران استقلال بارها عنوان کردند که استراماچونی مدت‌ها به دنبال کاهش زمان قراردادش با آبی‌های پایتخت از دو سال به یک سال بوده است. برای مثال، اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی که ساعتی پس از فسخ قرارداد استراماچونی انجام شد، گفت: آقای ماچونی (استراماچونی) دو سال با ما قرارداد دارد. درخواست او در دو هفته‌ اخیر، تبدیل قرارداد دو ساله به یک ساله بود که به همین دلیل ما خواهان برگزاری جلسه با او شدیم. متاسفانه او به این جلسه نیامد و حتی در جلسه‌ای که دیروز ترتیب دادیم هم نیامد. احساس او این بود که قراردادش را باید به یک سال تبدیل کند که فکر می‌کنم دلیلش این بود که مبلغ قراردادش را برای سال دوم افزایش دهد.

استراماچونی در طول این ۱۰ روز واکنشی نسبت به این موضوع نداشت اما دیروز (سه‌شنبه) در مصاحبه‌ی تلویزیونی که داشت، اعلام کرد که به دنبال عقد قرارداد جدیدی مشابه با قرارداد قبلی‌اش است. او در این رابطه گفت: قبل از هرچیز می‌خواهم همه هوادارانم بدانند که من و همکارانم دوست داریم به استقلال برگردیم. می‌خواهیم که قرارداد جدیدی داشته باشیم، شبیه به قرارداد قبلی چون هدف ما این است که فصل را به پایان برسانیم و با بازیکنانم به بهترین نتیجه ممکن برسیم. اما از طرفی یک جنبه قانونی وجود دارد که وکلای من روی آن کار می‌کنند.

پیشنهاد از کشورهای همسایه

اسماعیل خلیل‌زاده، رییس وقت هیات مدیره باشگاه استقلال حدود ۲۰ ساعت پس از فسخ قرارداد استراماچونی در گفت‌وگویی تلویزیونی ادعا کرد که یکی از دلایل درخواست استراماچونی برای تقلیل قراردادش به یک سال، پیشنهاداتی بوده که از کشورهای همسایه داشته است.

با این حال استراماچونی ساعتی پس از این ادعا در مصاحبه‌ای با رد این موضوع تصریح کرد: این مساله‌ای است که لازم می‌دانم همین جا درباره‌اش شفاف‌سازی کنم. در حال حاضر اخباری منتشر شده مبنی بر این که یکسری، وکیل مرا برای فسخ قرارداد با استقلال ترغیب کرده‌اند و اینکه ما به خاطر پذیرش پیشنهاد مربیگری در تیمی دیگر این تصمیم را گرفته‌ایم اما این‌ها دروغ بوده و هیچ پیشنهادی به من نشده است. اگر مشکلات حقوقی موجود برطرف شود، من همین فردا به استقلال برمی‌گردم.

پرداخت چک به جای واریز مستقیم پول

براساس اظهارات استراماچونی، دلیل اصلی فسخ قرارداد از سوی او به خاطر این بوده که مدیران استقلال نتوانستند راه‌حلی قانونی برای پرداخت حقوقش پیدا کنند و با پرداخت‌هایی که از طریق صرافی‌ها به حسابش در ایتالیا داشتند باعث بلوکه شدن این حساب شده‌اند.

به همین دلیل مدیران استقلال که پس از استعفای امیرحسین فتحی با سرپرستی اسماعیل خلیل‌زاده به کارشان ادامه می‌دادند، پیگیر پیدا کردن راه‌حلی برای پرداخت قانونی حقوق استراماچونی شدند که در نهایت اعلام شد، دوشنبه این هفته پول به حساب سرمربی ایتالیایی استقلال واریز می‌شود اما به یک باره بامداد سه‌شنبه، رسانه رسمی باشگاه استقلال با انتشار تصویر یک فقره چک اعلام کرد که چک استراماچونی آماده است و سرمربی استقلال باید به بانک مراجعه و چکش را دریافت کند.

این اقدام که بر خلاف توافق وکلای استراماچونی با مدیران استقلال بود باعث شد که سرمربی ایتالیایی استقلال دوباره از آمدن به ایران اجتناب کند. او در این رابطه گفت: قرارداد آماده بود و ما آماده پرواز بودیم اما یک دفعه با بحث جدید چک آمدند که من انتظارش را نداشتم. متاسفانه انگار نمی‌دانند که در ایتالیا بسیار سخت است که یک شخص حقیقی چنین پرداختی را قبول کند. دوباره باید بگویم که بحث مقدار پول نیست.

آیا ادعای استراماچونی درست است؟

طبق اطلاعات به دست آمده از سوی یک کارشناس بانکی، با توجه به این که پای بانک مرکزی ایتالیا به ماجرای پرداخت مطالبات استراماچونی باز شده و چک استقلالی‌ها هم به تایید این بانک رسیده، در نتیجه مشکلی از بابت پرداخت مطالبات سرمربی ایتالیایی استقلال وجود ندارد و این فقره چک بدون این که باعث ایجاد مشکل برای استراماچونی بشود، پاس خواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد که استراماچونی از این که دریافت چک باعث ایجاد مشکل برای او شود، نگران است.

آمدن فتح‌الله‌زاده، راه‌حلی برای آرام کردن هواداران استقلال؟

در ۱۰ روزی که از تغییر و تحول در کادر مدیریتی استقلال می‌گذرد، احتمال بازگشت علی فتح‌الله‌زاده به این باشگاه قوت گرفته است. او حتی در روز شنبه توسط سخنگوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان عضو هیات مدیره معرفی شد و ساعتی بعد، توسط همین مسوول وزارت ورزش و جوانان حضورش در هیات مدیره استقلال تکذیب شد! با این حال او در نهایت امروز (چهارشنبه) در حالی که هواداران استقلال به شدت به خاطر عملی نشدن وعده مدیران‌شان مبنی بر حل مشکل استراماچونی در روز دوشنبه عصبانی هستند، به عنوان عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی شد.

به نظر می‌رسد بازگشت فتح‌الله‌زاده راه‌ در روی وزارت ورزش و جوانان و باشگاه استقلال در صورت شکست پروژه بازگشت استراماچونی است و در این صورت او بلافاصله به عنوان مدیرعامل استقلال معرفی می‌شود. موضوعی که دور از ذهن نیست به این دلیل که دیروز (سه‌شنبه) علی فتح‌الله‌زاده برای آرام کردن هواداران معترض استقلالی‌ که مقابل وزارت ورزش و جوانان رفته بودند، به میان آن‌ها رفت تا غائله ختم به خیر شود.

خواندن خبر در سایت منبع

کار مدیران استقلال به پلیس کشید

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
کار مدیران استقلال به پلیس کشید
به هنگام شروع نشست هیات مدیره اتفاق عجیبی رخ داد، ظاهرا انتشار یک شایعه در فضای مجازی باعث شد تا مدیران استقلال با دردسر مواجه شوند.

به گزارش وانانیوز،

اعضای هیات مدیره استقلال شب گذشته در نشست با وزیر ورزش و جوانان حضور پیدا کرده که در این نشست مقرر شد مدیران این باشگاه استراماچونی را متقاعد به بازگشت به ایران کنند.

به هنگام شروع نشست هیات مدیره اتفاق عجیبی رخ داد. ظاهرا انتشار یک شایعه در فضای مجازی باعث شد تا مدیران استقلال با دردسر مواجه شوند. از آنجایی که شایعه شده بود آنها خارج از تهران در یک ویلا برای انتخاب یک مربی ایرانی در حال تصمیم گیری هستند شماره تلفن ۲ عضو هیات مدیره این باشگاه در کانالهای تلگرامی پخش و مدیران استقلال با پیام‌های عجیبی رو به رو شدند.

همین موضوع باعث شد تا یکی از هیات مدیره استقلال امروز با مراجعه به پلیس فتا از صفحاتی که شماره آنها را منتشر کرده و البته افرادی که پیام‌های توهین آمیز ارسال کرده‌اند شکایت کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

گل توماس مولر به هرتابرلین (هرتابرلین ۰-۱ بایرن مونیخ)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

گل‌ها و حرکات تکنیکی مهاجم الجزایری تراکتور (ویدو)

ایلناایلنا1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، یکی از باشگاه‌های حاضر در سوپر لیگ کشور یونان درخواست رسمی خودش را برای جذب علی قربانی به باشگاه سپاهان ارائه کرد. باشگاه آ ای. لاریسا با ارسال درخواست رسمی خودش به باشگاه سپاهان خواهان جذب علی قربانی مهاجم زردپوشان اصفهان شده و در این نامه نوشته؛ باشگاه ما به باشگاه شما ۳۰ درصد حق ترانسفر را پیشنهاد می‌دهد اگر بازیکن خواهان انتقال به باشگاهی دیگر در خلال دوره قراردادش با ا. ای. ال اف. سی است.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، یکی از مسئولین باشگاه استقلال در رابطه با آخرین وضعیت نقل و انتقالات این تیم گفت: ما هم اکنون دو بازیکن خارجی داریم و طبق قانون می‌توانیم دو خارجی دیگر نیز به خدمت بگیریم که البته یکی از آنها حتما باید آسیایی باشد اما هنوز هم روی دو بازیکن اهل کامرون و مراکش نظر داریم ولی چون آزاد هستند مشکلی بابت جذب آنها نیست و هر وقت بخواهیم یکی از این دو نفر را میخریم؛ در حال حاضر اولویت مدیران استقلال داستان لیگ قهرمانان آسیاست و چون میلیچ برگشته دغدغه‌های‌مان بابت بازیکن کمتر شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنابه گزارش ایسنا، بارسلونا دیشب با نتیجه یک بر صفر گرانادا را برد. مهم‌ترین اتفاق دیشب حضور کیکه ستین روی نیمکت تیم کاتالانی بود. با حضور او و پیاده شدن تفکراتش، مسی و یارانش شب گذشته ۱۰۰۵ پاس رد و بدل کردند و مالکیت بارسا ۸۲ درصد بود که از سال ۲۰۱۱ سابقه نداشته است. گریزمان که این فصل به بارسا آمده در دوران والورده نتواسنت آن‌طور که از او انتظار می‌رود، عمل کند. او در بازی دیشب هر چند گلزنی نکرد اما دوندگی‌ و همچنین جابجایی‌های مداومش در زمین باعث شد تا امیدواری‌ها به او بیشتر شود.

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا3 ساعت قبل

اخبار بیشتر