قیمت های روز در بازار
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

قیمت های روز در بازار

قیمت آپارتمان نوساز در پایتخت

فراروخبرگزاری فرارو
قیمت آپارتمان نوساز در پایتخت
بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی نوساز در مقایسه با سایر گروه‌های سنی آپارتمان‌های مسکونی طی ماه‌های اخیر بیشترین میزان رشد قیمت را تجربه کرده است؛ طوری که می‌توان گفت جهش قیمتی اخیر که طی ماه‌های گذشته تاکنون سطح قیمت‌های قطعی و پیشنهادی املاک مسکونی را به شدت افزایش داده است ابتدا از بازار معاملات واحدهای نوساز شروع شده و سپس به سایر گروه‌های سنی آپارتمان کشیده شد.

تحقیقات میدانی از وضعیت فعلی بازار معاملات واحد‌های مسکونی نوساز شهر تهران نشان می‌دهد تعداد قابل توجهی از واحد‌های مسکونی نوساز که هم‌اکنون برای فروش به بازار ملک عرضه شده‌اند با سطح قیمتی به مراتب بیش از سطح مورد انتظار به متقاضیان معرفی شده‌اند و همین موضوع طی ماه‌های اخیر منجر به افت سریالی سهم واحد‌های نوساز از کل معاملات مسکن شهر تهران شده است؛ طی ماه‌های اخیر سهم خرید و فروش واحد‌های نوساز نسبت به دوره‌های مشابه قبلی کاهش قابل توجهی داشته است. فعالان بازار مسکن و سازنده‌های واحد‌های مسکونی علت تعیین قیمت‌های نجومی در بازار معاملات واحد‌های نوساز را علاوه بر اثر جهش قیمت مسکن و تاثیر نوسانات سایر بازار‌ها بر بازار مسکن، افزایش قابل توجه قیمت مصالح ساختمانی عنوان می‌کنند؛ مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود از وضعیت بازار مصالح ساختمانی تغییرات قیمتی ۱۲۷ قلم از مصالح و تجهیزات ساختمانی را اعلام کرده است.بر این اساس، در مقایسه تمامی ١٢٧ قلم مورد آمارگیری این دوره، «گونی چتایی ٧×٤٠» با ۲۱۹ درصد دارای بیشترین افزایش و «لوله سیمانی معمولی نمره ١٠» با ۹/ ۸ درصد دارای بیشترین کاهش در متوسط قیمت نسبت به دوره قبل-نیمه دوم سال گذشته- بوده‌اند.همچنین، مقایسه متوسط قیمت در این دوره با دوره مشابه سال قبل-نیمه اول سال ۹۶- نشان می‌دهد که بیشترین افزایش قیمت مربوط به «گونی چتایی ٧×٤٠» با ۳/ ۲۹۵ درصد و بیشترین کاهش قیمت مربوط به «کول سیمانی» با ۱/ ۱۶ درصد بوده است. میزان افزایش قیمت در سایر گروه‌ها و اقلام مصالح ساختمانی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل قابل توجه بوده است.

قیمت آپارتمان نوساز در پایتخت - 2

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت روز موبایل در بازار تهران + جدول

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
قیمت روز موبایل در بازار تهران + جدول
خبرگزاری میزان- قیمت روز موبایل در بازار تهران را در جدولی مشاهده می‌کنید.

به گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، قیمت روز موبایل در بازار تهران را در جدولی مشاهده می‌کنید.

قیمت روز موبایل در بازار تهران + جدول - 2

خواندن خبر در سایت منبع

کاهش قیمت ۲۵ ارز در بازار بین بانکی+ جدول

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
کاهش قیمت ۲۵ ارز در بازار بین بانکی+ جدول
خبرگزاری میزان- ارزش ۲۵ ارز در بازار بین بانکی روند نزولی به خود گرفت و ۹ ارز از جمله دلار آمریکابدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، ارزش ۳۹ ارز بین بانکی در حالی از سوی بانک مرکزی اعلام شد که ارز ۵ ارز از جمله منات آذربایجان روند صعودی، ارزش ۲۵ ارز از جمله یورو و فرانک روند نزولی و ۹ ارز از جمله دلار آمریکا بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.

کاهش قیمت ۲۵ ارز در بازار بین بانکی+ جدول - 2

خواندن خبر در سایت منبع

اثر تورم مصالح در قیمت نوسازها

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد
اثر تورم مصالح در قیمت نوسازها
دنیای اقتصاد: بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی نوساز در مقایسه با سایر گروه‌های سنی آپارتمان‌های مسکونی طی ماه‌های اخیر بیشترین میزان رشد قیمت را تجربه کرده است؛ طوری که می‌توان گفت جهش قیمتی اخیر که طی ماه‌های گذشته تاکنون سطح قیمت‌های قطعی و پیشنهادی املاک مسکونی را به شدت افزایش داده است ابتدا از بازار معاملات واحدهای نوساز شروع شده و سپس به سایر گروه‌های سنی آپارتمان کشیده شد.

تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» از وضعیت فعلی بازار معاملات واحدهای مسکونی نوساز شهر تهران نشان می‌دهد تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکونی نوساز که هم‌اکنون برای فروش به بازار ملک عرضه شده‌اند با سطح قیمتی به مراتب بیش از سطح مورد انتظار به متقاضیان معرفی شده‌اند و همین موضوع طی ماه‌های اخیر منجر به افت سریالی سهم واحدهای نوساز از کل معاملات مسکن شهر تهران شده است؛ طی ماه‌های اخیر سهم خرید و فروش واحدهای نوساز نسبت به دوره‌های مشابه قبلی کاهش قابل توجهی داشته است؛ فعالان بازار مسکن و سازنده‌های واحدهای مسکونی علت تعیین قیمت‌های نجومی در بازار معاملات واحدهای نوساز را علاوه بر اثر جهش قیمت مسکن و تاثیر نوسانات سایر بازارها بر بازار مسکن، افزایش قابل توجه قیمت مصالح ساختمانی عنوان می‌کنند؛ مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود از وضعیت بازار مصالح ساختمانی تغییرات قیمتی ۱۲۷ قلم از مصالح و تجهیزات ساختمانی را اعلام کرده است.بر این اساس، در مقایسه‌ تمامی ١٢٧ قلم مورد آمارگیری این دوره، «گونی چتایی ٧×٤٠» با ۲۱۹ درصد دارای بیشترین افزایش و «لوله‌ سیمانی معمولی نمره‌ ١٠» با ۹/ ۸ درصد دارای بیشترین کاهش در متوسط قیمت نسبت به دوره‌ قبل-نیمه دوم سال گذشته- بوده‌اند. همچنین، مقایسه‌ متوسط قیمت در این دوره با دوره‌ مشابه سال قبل-نیمه اول سال ۹۶- نشان می‌دهد که بیشترین افزایش قیمت مربوط به «گونی چتایی ٧×٤٠» با ۳/ ۲۹۵ درصد و بیشترین کاهش قیمت مربوط به «کول سیمانی» با ۱/ ۱۶ درصد بوده است.میزان افزایش قیمت در سایر گروه‌ها و اقلام مصالح ساختمانی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل قابل توجه بوده است.

اثر تورم مصالح در قیمت نوسازها - 2

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

آغاز به کار قطار بین‎المللی تهران-وان

مهرمهر1 روز قبل
شرکت رجا در راستای توسعه‌ همکاری‌های کشورهای منطقه و گسترش صنعت ایرانگردی و جهانگردی، با همکاری راه آهن‌های ایران و ترکیه، قطار بین‌المللی تهران-وان را راه‌اندازی کرد.
الفالف1 ساعت قبل
گروه اقتصادی الف، ۴ تیر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۷ ۳۹۸۰۴۰۴۲۴۷به گزارش فارس از تبریز، بهزاد قره یاضی امروز در همایش محصولات غذایی تراریخته و سالم برای زندگی سالم د ر تبریز اظهار داشت: کشت محصولات تراریخته در کشورهای اروپایی و آمریکایی روند افزایشی دارد و کشورهایی مثل آمریکا، چین و ژاپن در کنار برخی کشورهای اروپایی بزرگترین تولید کنندگان محصولات تراریخته هستند و در کنار این موضوع آمریکا، بزرگترین مصرف کننده این محصولات است. وی همچنین با اشاره به اینکه سال هاست از محصولات تراریخته استفاده می‌کنیم، اظهار داشت: حدود ۹۵ درصد مواد مورد نیاز برای تولید روغن خوراکی و خوراک دام به کشور وارد می‌شود و همه محصولات ذرت، سویا و کلزا نیز در بازارهای جهانی تراریخته می‌باشند. رئیس انجمن ایمنی زیستی ایران یادآور شد: انسان به خصوص زنان به ویتامینA نیازمند هستند، در صورتی که بیشترین مصرف ایرانیان گندم و برنج است و در این محصولات ویتامین A وجود ندارد اما با مهندسی ژنتیک در محصولات تراریخته می‌توان غنی سازی گیاهان را انجام داد و این ویتامین را اضافه کرد. دکتر قره یاضی تاکید کرد: نیاز به محصولات تراریخته در کشور زیاد است، طوری که در سال گذشته ۸٫۹۰۰ میلیون تن ذرت دامی وارد کشور شد که ۷٫۵ میلیون تن آن تراریخته بوده است؛ برای تولید مقدار مورد نیاز ذرت دامی در کشور ۱٫۵ میلیون هکتار اضافه بر زمین‌های زیرکشت موجود نیاز است که باید مصرف آب شیرین اضافی را نیز در نظر گرفت و با تولید محصولات تراریخته این مشکلات رفع می‌شود. وی همچنین با اشاره به اینکه برای نخستین بار در کشور مجوز تولید پنبه تراریخته صادر شده است، گفت: اولویت ما فعلا تولید پنبه است و به زودی اولین محصولات تراریخته پنبه در سبد مردم قرار می‌گیرد و در عرض سه سال می‌توانیم به صادر کننده این محصول در دنیا تبدیل شویم.
ایرناایرنا10 ساعت قبل
«محمود حجتی» روز سه شنبه در دومین نشست تشکل‌های جهادی با موضوعیت نقش تشکل‌های جهادی در رونق تولید، افزود:؛ در زمینه احیای قنوات، دولت هم منابعی را در اختیار انجمن‌ها و مجامع قرار خواهد داد. وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های موجود کشور در زمینه‌های آبخیزداری، احداث قنوات، افزایش تولیدات گیاهان دارویی رونق تولیدات کشاورزی همکاری و مشارکت گروه‌های جهادی و مردمی را می‌طلبد. به گفته وزیر جهاد کشاورزی، فرهنگ جهادی همان فرهنگ ایثار، از خود گذشتگی و گوش سپردن به درد و دل مردم است. حجتی اظهار داشت: آنچه که می‌توانیم در طبق اخلاص تقدیم مردم محروم گوشه و کنار کشورمان کنیم که امروز آشنایی مردم و خیرین ما به این زمینه‌ها وجود دارد و دولت هم توجه دارد. این خبر تکمیل می‌شود
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز15 ساعت قبل
شاخص بورس که روز گذشته با رشد بیش از ۵۰۰۰ هزار واحدی رکورد تازه‌ای را به ثبت رسانده بود، امروز نیز به این روند ادامه داد، به طوری که در ۱۰ دقیقه ابتدایی جریان معاملات امروز با رشد بیش از ۵۰۰ واحد در کانال ۲۴۳ هزار واحدی جای گرفت. بورس تهران امروز نیز شروع مثبتی را به ثبت رساند. شاخص بورس که روز گذشته با رشد بیش از ۵۰۰۰ هزار واحدی به سطح ۲۴۲ هزار واحد رسیده بود و رکورد تازه‌ای را به ثبت رسانده بود، امروز نیز به این روند ادامه داد و معاملات سبزی را در برخی گروه‌ها به نمایش گذاشت. به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام در ۱۰ دقیقه ابتدایی جریان معاملات امروز چهارم تیر ماه سال ۱۳۹۸ با رشد بیش از ۵۰۰ واحدی همراه شد و شاخص کل بورس در کانال ۲۴۳ هزار واحدی جای گرفت.
فارسفارس8 ساعت قبل
وی با تأکید بر اینکه باید با نگاه آینده‌پژوهی و آینده‌نگری به بخش معدن توجه شود، افزود: مراکز تحقیقاتی می‌توانند در کنار بخش معدن فعال باشند تا قیمت تمام شده تولیداتشان کاهش یابد. وی افزود: یکی از دستور کارهای خانه معدن، آموزش است و در این زمینه رابطه خوبی با مرکز تحقیقات در بخش‌های مختلف برقرار شده است. به گفته وی، سال گذشته مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی مطالعاتی را برای بهینه‌سازی فرآوری عناصر نادر خاکی انجام داده است. وی، بازنگری ساختاری با محور قرار دادن مرکز تحقیقات را عاملی برای رشد سازمان توسعه معادن عنوان کرد و گفت: یکی از دریچه‌های مهم ارتباط سازمان توسعه معادن با دنیای دانش می‌تواند مرکز تحقیقات فراوری مواد معدنی باشد. به گزارش فارس، در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه بین خانه معدن و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی جمعی از نمایندگان خانه معدن و همچنین نمایندگان رسانه‌های کشور از بخش‌هایی از مرکز تحقیقات فراوری مواد معدنی در کرج بازدید کردند و در جریان بخش کوچکی از کار این مرکز قرار گرفتند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، استیو منوچین وزیر خزانه‌داری آمریکا امروز با تکرا ادعاهای ضدایرانی خود گفت: این هفته ظریف وزیر امور خارجه ایران را تحریم می‌کنیم. وزیر خزانه‌داری آمریکا در ادامه سخنان خود گفت: واشنگتن علیه ۸ نفر از فرماندهان ارشد سپاه تحریم اعمال می‌کند. به گفته وزیر خزانه‌داری آمریکا، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران و امیر علی حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه از جمله این فرماندهان هستند. وی در ادامه فرماندهان ۵ منطقه دریایی ایران را نیز در فهرست تحریم‌های این کشور قرار داد. به گفته وی تحریم این فرماندهان به دلیل نقش آنها در ساقط کردن پهپاد متجاوز آمریکا به حریم هوائی ایران بوده است!

اخبار بیشتر