1. خبری
  2. حوادث
پوشش خبری

تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران

تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت

پایگاه خبری آتش‌نشانی125: ساعت ۵:۵۲ بامداد امروز تصادف یک دستگاه کامیون ایسوزو با کامیون بنز در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت، بعد از بزرگراه امام علی(ع) یک قربانی گرفت.

در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت ایسوزو حامل دو سرنشین حین حرکت به شدت با قسمت عقب کامیونی دیگر تصادف کرده که بر اثر این حادثه اتاقک کامیونت ایسوزو تا حد زیادی ویران شده بود. راننده ایسوزو همزمان با رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شد اما فردی که کنار راننده (در قسمت شاگرد) حضور داشت، داخل اتاقک ویران شده خودرو محبوس بود که آتش‌نشانان او را خارج کردند. این جوان حدودا 32 ساله به علت شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه پس از حادثه جان خود را از دست داده است.

تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت - 3

خواندن خبر در سایت منبع

تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی با اشاره به اینکه این حادثه در ساعت ۵:۵۲ دقیقه صبح امروز چهارشنبه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد، گفت: این حادثه در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت بعد از خروجی امام علی اتفاق افتاده بود که با اعلام این حادثه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو با دو سرنشین، هنگام حرکت به دلایل نامشخصی با شدت به قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد کرده بود و شدت حادثه به حدی بود که اتاق کامیون ایسوزو تا حد زیادی ویران شده بود.

وی با بیان اینکه همزمان با ارسال آتش‌نشانان به محل حادثه راننده این خودرو توانسته بود خارج شود، گفت: اما جوانی حدودا 30ساله که سرنشین دیگر این خودرو بود، داخل خودرو محبوس شده بود که آتش‌نشانان ایمن‌سازی های لازم برای خارج کردن این فرد را انجام و با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و این فرد را خارج کردند و در ادامه تحویل عوامل اورژانس دادند، اما با بررسی‌های اولیه توسط عوامل اورژانس متاسفانه مشخص شد که این فرد در لحظات اولیه تصادف جان خود را از دست داده است.

وی افزود: محل حادثه توسط عوامل آتش نشانی ایمن سازی شده و برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل راهور داده شد.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه این حادثه در حاشیه بزرگراه اتفاق افتاده بود از شهروندان به ویژه رانندگان خودروهای سنگین درخواست می‌کنم که در زمان احساس خستگی اگر قصد دارند خودروی خود را متوقف کنند در محل‌های امن این کار را انجام دهند؛ زیرا حاشیه بزرگراه ها محل امنی برای توقف خودرو نیست، همچنین به رانندگان توصیه می کنند در زمان شب اگر قصد توقف در راه را دارند حتما فلاشرها و چراغ های خود را روشن کنند و در زمان صبح نیز از علائم هشدار دهنده استفاده کنند.

در ادامه سرهنگ احسان مؤمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور علت حادثه را اعلام کرد و گفت: حدود ساعت 5:50 دقیقه صبح امروز در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین‌الدین بعد از پل امام علی(ع) تصادفی رخ داد که متاسفانه در پی وقوع آن یک تن جان خود را از دست داد. در این تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو به علت خستگی وخواب آلودگی راننده این خودرو به قسمت عقب یک کامیون بنز که در حاشیه بزرگراه توقف کرده برخورد می‌کند و به علت شدت جراحت‌های وارد شده، یکی از سرنشینان کامیونت در محل حادثه فوت می‌کند.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد: در هنگام توقف در حاشیه بزرگراه‌ها از علایم ایمنی و هشدار دهنده در پشت خودرو استفاده نمایند و در صورت خستگی و خواب آلودگی از رانندگی پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

تصادف 2 خودروی سنگین درتهران یک کشته داشت

ایرناخبرگزاری ایرنا
تصادف 2 خودروی سنگین درتهران یک کشته داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 5 و 52 دقیقه امروز حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت بعد از بزرگراه امام علی (ع) به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در این حادثه یک دستگاه کامیونت ایسوز به هنگام حرکت و در حالی که یک دستگاه کامیون در لاین کناری بزرگراه پارک شده بود برخورد و بر اثر شدت برخورد اتاقک کامیونت آسیب دید.

وی ادامه داد: راننده کامیونت موفق شده بود خود را از داخل خودرو خارج کند اما شاگرد این کامیونت در میان اتاقک متلاشی شده گرفتار بود که آتش نشانان با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و موفق شدند این فرد را خارج کنند.

ملکی خاطرنشان کرد: پس از معاینات ، مشخص شد که این مرد بدلیل شدت جراحات جان باخته است.

وی با بیان اینکه علت اصلی این حادثه در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور است از رانندگان خواست به هنگام استراحت از متوقف کردن خودروهای خود در حاشیه بزرگراه ها خودداری کنند و در پارکینگ ها و مکان هایی که برای استراحت رانندگان ایجاد شده استفاده کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرد: همچنین رانندگان برای متوقف کردن خودروهای خود بصورت موقتی حتما در شب چراغ های خود را روشن کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

تهرام/7243 / 1539

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 ساعت قبل
اجساد این گور دسته جمعی متعلق به عناصر گروه تروریستی داعش است که پیش‌تر کنترل شهر رقه را در اختیار داشتند. تاکنون ۱۲۰ جسد از این گور دسته جمعی به دست نیرو‌های واکنش سریع وابسته به دفاع مردمی رقه خارج شده است. این گزارش می‌افزاید: نیرو‌های محلی همچنین هشت گور دسته جمعی دیگر در اطراف شهر رقه شناسایی کرده‌اند. کارشناسان معتقدند که کشف این گور دسته جمعی ممکن است کمک کند تا سرنوشت هزاران نفر که از وضعیت آن‌ها همچنان خبری در دست نیست، از جمله اسرای خارجی داعش، مشخص شود. شهر رقه در سال ۲۰۱۴ بدست داعش افتاد و مرکز اصلی این گروه تروریستی در سوریه به شمار می‌رفت.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
بیش از ۷۰ سال معما و هویت مرد مرده استرالیایی همچنان برای پلیس استرالیا حل نشده است. کالبدشکافی اعضای بدن نشان داد که او مسموم شده است، اما هیچ نشانه‌ای از باقی مانده سم در بدن یافت نشد. چهار ماه بعد از پیدا شدن جسد و در پی تحقیقات جدی‌تر پلیس، معما کمی پیچیده‌تر شد. کتاب پیدا شده، فاقد کلمه «تمام شد» در آخرین صفحه‌اش بود و آزمایش‌ها نشان می‌داد کاغذ، از همین کتاب بوده‌است. زن در ادعایی به پلیس گفت که در طول جنگ جهانی دوم در بیمارستانی در سیدنی کار می‌کرد و یک نسخه کتاب رباعیات را به یک ستوان به نام «Alfred Boxall» داده است. بعد از بیش از ۷۰ سال این معما و هویت مرد مرده همچنان برای پلیس استرالیا حل نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
یک لاستیک بزرگ کامیون که دچار آتش سوزی شده بود، در حینی این که کارگری در حال خاموش کردن آن بود، به دلیل نشت سوخت به داخل لاستیک و همچنین فشرده شدن هوای داخل آن، به شدت منفجر شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
زلزله‌ای به قدرت ۷/۵ ریشتر منطقه مورونا سانتیاگوی در اکوادور را به لرزه درآورد. اعتمادآنلاین| زلزله‌ای به بزرگی ۷/۵ ریشتر روز جمعه شهرهای کشور اکوادور در آمریکای لاتین را به شدت لرزاند. به گزارش اعتمادآنلاین، مرکز این زلزله، در جنوب شرق اکوادور و در عمق ۱۳۲ کیلومتری زمین بوده است. زلزله بزرگ اکوادور در کشورهای همسایه از جمله پرو نیز احساس شده است، هرچند هنوز گزارشی از تلفات و خرابی‌های احتمالی این زلزله منتشر نشده است.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
یک واحد منزل مسکونی در خیابان نواب قزوین طعمه حریق شد. مجتبی منتظری رئیس سازمان آتش نشانی قزوین گفت: یک واحد منزل مسکونی در خیابان نواب قزوین چهارراه راهنمایی رانندگی به دلایل نامعلوم دچار آتش سوزی شد. به گفته منتظری، آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۶ و۷ در محل حادثه حضور یافتند و آتش را که از آشپزخانه شروع شده بود در کمترین زمان ممکن خاموش کردند. وی اضافه کرد: با توجه به اینکه منزل مسکونی دچار دودگرفتگی شده بود بلافاصله۶ نفر از ساکنان منزل از محل خارج شدند. رئیس سازمان آتش نشانی قزوین گفت: کسی در این حادثه آسیبی ندیده است.

اخبار بیشتر