تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران

تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت
ساعت ۵:۵۲ بامداد امروز تصادف یک دستگاه کامیون ایسوزو با کامیون بنز در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت، بعد از بزرگراه امام علی(ع) یک قربانی گرفت.

پایگاه خبری آتش‌نشانی125: ساعت ۵:۵۲ بامداد امروز تصادف یک دستگاه کامیون ایسوزو با کامیون بنز در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت، بعد از بزرگراه امام علی(ع) یک قربانی گرفت.

در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیونت ایسوزو حامل دو سرنشین حین حرکت به شدت با قسمت عقب کامیونی دیگر تصادف کرده که بر اثر این حادثه اتاقک کامیونت ایسوزو تا حد زیادی ویران شده بود. راننده ایسوزو همزمان با رسیدن آتش‌نشانان از خودرو خارج شد اما فردی که کنار راننده (در قسمت شاگرد) حضور داشت، داخل اتاقک ویران شده خودرو محبوس بود که آتش‌نشانان او را خارج کردند. این جوان حدودا 32 ساله به علت شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه پس از حادثه جان خود را از دست داده است.

تصادف مرگبار دو کامیون در بزرگراه شهید همت - 3

خواندن خبر در سایت منبع

تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
تصادف مرگبار در بزرگراه همت تهران
سخنگوی سازمان آتش نشانی از وقوع یک حادثه تصادف مرگبار در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی با اشاره به اینکه این حادثه در ساعت ۵:۵۲ دقیقه صبح امروز چهارشنبه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد، گفت: این حادثه در مسیر غرب به شرق بزرگراه همت بعد از خروجی امام علی اتفاق افتاده بود که با اعلام این حادثه بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو با دو سرنشین، هنگام حرکت به دلایل نامشخصی با شدت به قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد کرده بود و شدت حادثه به حدی بود که اتاق کامیون ایسوزو تا حد زیادی ویران شده بود.

وی با بیان اینکه همزمان با ارسال آتش‌نشانان به محل حادثه راننده این خودرو توانسته بود خارج شود، گفت: اما جوانی حدودا 30ساله که سرنشین دیگر این خودرو بود، داخل خودرو محبوس شده بود که آتش‌نشانان ایمن‌سازی های لازم برای خارج کردن این فرد را انجام و با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و این فرد را خارج کردند و در ادامه تحویل عوامل اورژانس دادند، اما با بررسی‌های اولیه توسط عوامل اورژانس متاسفانه مشخص شد که این فرد در لحظات اولیه تصادف جان خود را از دست داده است.

وی افزود: محل حادثه توسط عوامل آتش نشانی ایمن سازی شده و برای بررسی علت حادثه تحویل عوامل راهور داده شد.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه این حادثه در حاشیه بزرگراه اتفاق افتاده بود از شهروندان به ویژه رانندگان خودروهای سنگین درخواست می‌کنم که در زمان احساس خستگی اگر قصد دارند خودروی خود را متوقف کنند در محل‌های امن این کار را انجام دهند؛ زیرا حاشیه بزرگراه ها محل امنی برای توقف خودرو نیست، همچنین به رانندگان توصیه می کنند در زمان شب اگر قصد توقف در راه را دارند حتما فلاشرها و چراغ های خود را روشن کنند و در زمان صبح نیز از علائم هشدار دهنده استفاده کنند.

در ادامه سرهنگ احسان مؤمنی رئیس اداره تصادفات پلیس راهور علت حادثه را اعلام کرد و گفت: حدود ساعت 5:50 دقیقه صبح امروز در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین‌الدین بعد از پل امام علی(ع) تصادفی رخ داد که متاسفانه در پی وقوع آن یک تن جان خود را از دست داد. در این تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو به علت خستگی وخواب آلودگی راننده این خودرو به قسمت عقب یک کامیون بنز که در حاشیه بزرگراه توقف کرده برخورد می‌کند و به علت شدت جراحت‌های وارد شده، یکی از سرنشینان کامیونت در محل حادثه فوت می‌کند.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد: در هنگام توقف در حاشیه بزرگراه‌ها از علایم ایمنی و هشدار دهنده در پشت خودرو استفاده نمایند و در صورت خستگی و خواب آلودگی از رانندگی پرهیز کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

تصادف 2 خودروی سنگین درتهران یک کشته داشت

ایرناخبرگزاری ایرنا
تصادف 2 خودروی سنگین درتهران یک کشته داشت
تهران- ایرنا- تصادف 2 دستگاه کامیون در بزرگراه شهید همت منجر به کشته شدن یک مرد 32 ساله شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 5 و 52 دقیقه امروز حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت بعد از بزرگراه امام علی (ع) به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در این حادثه یک دستگاه کامیونت ایسوز به هنگام حرکت و در حالی که یک دستگاه کامیون در لاین کناری بزرگراه پارک شده بود برخورد و بر اثر شدت برخورد اتاقک کامیونت آسیب دید.

وی ادامه داد: راننده کامیونت موفق شده بود خود را از داخل خودرو خارج کند اما شاگرد این کامیونت در میان اتاقک متلاشی شده گرفتار بود که آتش نشانان با تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و موفق شدند این فرد را خارج کنند.

ملکی خاطرنشان کرد: پس از معاینات ، مشخص شد که این مرد بدلیل شدت جراحات جان باخته است.

وی با بیان اینکه علت اصلی این حادثه در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور است از رانندگان خواست به هنگام استراحت از متوقف کردن خودروهای خود در حاشیه بزرگراه ها خودداری کنند و در پارکینگ ها و مکان هایی که برای استراحت رانندگان ایجاد شده استفاده کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تاکید کرد: همچنین رانندگان برای متوقف کردن خودروهای خود بصورت موقتی حتما در شب چراغ های خود را روشن کنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

تهرام/7243 / 1539

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کریمی شامگاه جمعه در گفتگو با خبرنگاران در ستاد فرماندهی انتظامی شاهرود با بیان اینکه عامل تیراندازی با سلاح جنگی در شاهرود دستگیر شد، ابراز کرد: این فرد که جوانی را در شاهرود به گلوله بسته بود در طرح ضربتی پلیس و سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد. وی افزود: در اسفندماه ۹۷ فردی مسلح، با یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف از درون یک دستگاه خودرو، با رگبار بستن به روی فردی جوان در یک فروشگاه لوازم یدکی در خیابان کمربندی، وی را به شدت مجروح و از محل متواری شده بود که امروز دستگیر شد. کریمی بیان کرد: فرد جوانی که توسط این شخص مورد ضرب گلوله قرار گرفته بود با توجه به وخامت وضیعت به تهران انتقال و تحت درمان قرار گرفت. وی ضمن اینکه ح، الف متهم این پرونده دارای سابقه است، تاکید کرد: اختلافات قبلی با جوان مضروب، سبب می‌شود تا این فرد سابقه‌دار یک قبضه سلاح جنگی تهیه و وی را به گلوله ببندد. فرمانده انتظامی شاهرود گفت: افرادی هم که سودای برهم زدن نظم و امنیت شهروندان را در سر دارند بدانند، در صورت هرگونه اقدام مجرمانه، پاسخی سخت و دندان شکن در انتظارشان خواهد بود. ‌
همشهریهمشهری12 ساعت قبل
اینها را مجید طبایی، امدادگر اورژانس شهرستان عقدای استان یزد می‌گوید؛ مردی که با کمک همکارش و با فداکاری توانست پسربچه‌ای ۸ساله را از مرگ حتمی در سیل نجات دهد. هر لحظه زیر پای یکی از ما خالی می‌شد اما دیگری اجازه نمی‌داد که داخل آب بیفتد. با نجات پسربچه ۸ساله معلوم شد که پدرش سبزی‌فروش است و از کوهپایه اصفهان سبزی بار زده تا در یزد بفروشد که قبل از رسیدن به یزد دچار این حادثه شده است. مرگ خواهر و برادرهر چند نجات ابوالفضل ۸ساله در سیل یزد اشک‌شوق بر گونه‌ها جاری کرد اما در میبد و در حادثه‌ای دردناک، خواهر و برادری قربانی سیل شدند. به گفته مدیرکل مدیریت بحران استان یزد، بامداد چهارشنبه و به‌دنبال جاری شدن سیل در استان یزد، خانواده‌ای ۴ نفره که در مسیر درین به میبد بودند، با دیدن سیل، گوشه‌ای توقف کرده و برای تماشای آن از ماشین خارج می‌شوند.
خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
یک مرد که در پی قتل همسر خود به قصاص محکوم شده بود و از تاریخ یکم آبان ۹۱ در زندان است، برای رسیدگی به جنبه عمومی جرم خود در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران حاضر شد. در ابتدای جلسه دادگاه قاضی قربان زاده ضمن متذکر شد مواد ۱۹۳، ۱۹۴، ۳۵۴ و ۳۹۶ قانون آیین دادرسی کیفری از نماینده دادستان خواست تا توضیحات خود را ارائه دهد. رئیس شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران در ادامه از متهم خواست تا دفاعیات خود را شرح دهد. در این بخش از جلسه دادگاه، قاضی قربان زاده از متهم خواست تا آخرین دفاعیات خود را نیز شرح دهد. قاضی قربان زاده ختم رسیدگی را اعلام کرد و گفت: رای دادگاه پس از صدور ابلاغ خواهد شد.
مهرمهر1 روز قبل
وی با اشاره به اینکه این اعتبار برای ۳۰ هزار واحد احداثی شامل چهار هزار واحد شهری و ۲۶ هزار واحد روستایی، ۴۰ هزار واحد تعمیری و ۴۲ هزار واحد معیشتی کافی است، گفت: سقف تسهیلات برای احداث مسکن در شهرها ۵۰ میلیون تومان و در روستا ۴۰ میلیون تومان است. تابش درباره ارائه تسهیلات بلاعوض اظهار کرد: سقف وام بلاعوض احداث واحدهای مسکونی در شهر ۱۲ میلیون تومان و در روستا ۱۰ میلیون تومان است. همچنین سقف وام بلاعوض ساختمان‌های تعمیری در شهر و روستا ۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده و سقف وام بلاعوض معیشتی هم پنج میلیون تومان است. سقف وام برای جبران هزینه اسکان موقت در شهرها ۱۲ میلیون تومان و در روستاها هم ۶ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. وی همچنین درباره استان خوزستان و اقدامات انجام شده در این استان گفت: ۱۱ هزار و ۲۲۹ واحد در خوزستان نیازمند تعمیر هستند و در مصوبه اخیر در مرحله اول اعتبار هفت هزار واحد تأمین و کار بازسازی آنها نیز آغاز شده است.

اخبار بیشتر