آیا مسئولین برای رفع آلودگی هوا کاری غیر از تعطیلی انجام می‌دهند؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

آیا مسئولین برای رفع آلودگی هوا کاری غیر از تعطیلی انجام می‌دهند؟

تعطیلی مدارس و اجرای طرح زوج و فرد در کاهش آلودگی هوا چاره ساز نیست

وانانیوزخبرگزاری وانانیوز
تعطیلی مدارس و اجرای طرح زوج و فرد در کاهش آلودگی هوا چاره ساز نیست
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران عنوان کرد که هوا و هویت شهر ری فدای بی توجهی مسئولان شده است.

به گزارش وانانیوز،

حسن خلیل آبادی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه در حالیکه تابلوی شاخص آلایندگی هوا که در شورا قرار دارد، عدد ۱۲۷ را نشان می‌دهد، گفت: این در حالیست که شاخص‌های آلودگی هوا در شهر ری به ۱۸۰ رسیده است و من از جانب مردم به ویژه شهروندان ری که شاخص آلایندگی آنها در مرکز خطرناک قرار دارد خواستار رسیدگی فوری و توقف فعالیت‌های دودزا و آلاینده هستم.

وی با بیان اینکه ری هوا و هویتش فدای بی توجهی مسئولان شده است، گفت: در ماده ۶۰ برنامه سوم به تعطیلی کارخانجات شن و ماسه در شهر، رای داده شده‌ است اما در اجرای آن تعلل می‌شود و می‌بینیم که شب‌ها حدود ۲۰۰۰ اتوبوس در شهر ری توقف می‌کنند و نیروگاه‌های بعثت و نیروگاه ری با اینکه آلاینده هستند؛ هیچ تصمیمی برای بهبود وضعیت آنها گرفته نشده است.

خلیل آبادی با بیان اینکه مطالبه سالمندان، کودکان و بیماران خاص مهم است و باید برای این وضعیت چاره اندیشی شود، گفت: سلامتی این گروهی که عنوان کردم در گروی تصمیمات ما است و باید به جای تعطیلی مدارس و اجرای طرح زوج و فرد که چاره ساز هم نیست عزم و اراده جدی داشته باشیم.

خواندن خبر در سایت منبع

آلودگی هوا باعث بیماری و کم شدن عمر می‌شود

فارسخبرگزاری فارس
آلودگی هوا باعث بیماری و کم شدن عمر می‌شود
نماینده مردم مهریز در مجلس گفت: آلودگی هوا باعث بیماری و کم شدن هزاران سال عمر از چند میلیون انسان می‌شود لذا شهردار تهران و شورای شهر باید به این موضوع رسیدگی کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه اول دی) پارلمان خطاب به وزارت کشور و ناجا گفت: سرقت در بسیاری از مناطق روستایی به شکل چشمگیری افزایش یافته است.

وی افزود: در سرقت از مناطقه روستایی، سرمایه حاصل یک عمر کشت و کار مردم و کشاورزان یک شبه از دست می‌رود.

نماینده مهریز در مجلس تصریح کرد: آلودگی هوا باعث بیماری و کم شدن هزاران سال عمر از چند میلیون انسان می‌شود.

صباغیان بافقی افزود: شاغلانی که محل کار آنها در خیابان‌ها است در اثر آلودگی هوا وضعیت به نسبت بدتری دارند که شهردار تهران و شورای شهر باید به این موضوع رسیدگی کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

مدارسی که تعطیلات آلودگی هوا را دور می‌زنند

همشهریخبرگزاری همشهری
مدارسی که تعطیلات آلودگی هوا را دور می‌زنند
کارگروه آلودگی هوا طی مصوبه‌ای مدارس پایتخت را در روزهای شنبه و یکشنبه هفته جاری تعطیل اعلام کرد اما خبرها حاکی از آن است که برخی مدارس غیردولتی به این مصوبه بی‌توجهند و دانش‌آموزان خود را ملزم به حضور در کلاس درس می‌کنند.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، کارگروه آلودگی هوا به دلیل انباشت آلاینده‌ها و حفظ سلامتی دانش‌آموزان به تعطیلی تمام مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه ۳۰ آذر و یکشنبه اول دی ماه، رأی داده است اما در تماس‌هایی با تسنیم از مدارسی خبر می‌رسد که تصمیمات کارگروه آلودگی هوا را دور زده و خود را در جایگاه تصمیم‌گیری دانسته و دانش‌آموزان را ملزم به حضو در مدارس می‌کنند.

قاجاری پدر یکی از دانش‌آموزان که فرزندش در دبیرستان غیردولتی منطقه یک پایتخت تحصیل می‌کند، گفت: هفته گذشته که شاهد تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا بودیم، ۲ مدرسه غیردولتی منطقه یک شهر تهران در پیامکی به خانواده‌ها اعلام کردند که مدارس دایر است و تمام دانش‌آموزان باید در کلاس‌های درس حاضر شوند!

وی افزود: با توجه به تعطیلات روزهای شنبه و یکشنبه این هفته، مجددا مدیران این مدرسه اعلام کرده‌اند که تعطیلی در کار نیست و دانش‌آموزان باید در کلاس‌های درس حاضر شوند. همچنین کلاس‌های فوق‌برنامه در ساعات بعدازظهر نیز برگزار می‌شود.

قاجاری یادآور شد: حدود ۹ نفر از دانش‌آموزان طبق تصمیم کارگروه آلودگی هوا در کلاس درس حضور نیافتند، اما مدرسه تماس گرفت و اعلام کرد که چرا نیامده‌اید و باید حضور داشته باشید.

وی توضیح داد: دلیل الزام دانش‌آموزان به حضور در مدرسه عقب‌ ماندن آنها از مباحث درسی و نزدیک بودن ایام امتحانات عنوان می‌شود.

این ولی دانش‌آموز این پرسش را مطرح کرد که مگر تصمیمات کمیته اضطرار آلودگی هوا درباره تعطیلی مختص تمام مدارس نیست؟! چگونه برخی مدارس غیردولتی به راحتی آن را نقض می‌کنند؟ کد خبر ۴۷۲۱۷۲

خواندن خبر در سایت منبع

آلودگی هوای شهرها یک شبه ایجاد نشده

ایسناخبرگزاری ایسنا
آلودگی هوای شهرها یک شبه ایجاد نشده
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران عنوان کرد: افرادی که بر شجاعت خود در اقتصاد مقاومتی می‌بالند و امروز همه بار اقتصاد مقاومتی و ماجراجویی خود را بر دوش فقیرترین اقشار ملت گذاشتند بر سر سفره صنعت خودروسازی و بنزین نشسته‌اند و از ناکارآمدی دولت و مجلس و مدیریت شهری در کاهش آلودگی هوا دم می‌زنند.

به گزارش ایسنا، محمد جواد حق شناس صبح امروز در نطق پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به آلودگی هوا اظهار کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته آلودگی هوای شهر تهران و کلانشهرها بار دیگر سوءمدیریت‌ها و بی تدبیری‌های چند ساله مسوولان را به رخ کشیده است.

وی با بیان این که در حالی که فضای تنفس و سلامتی زن و مرد و کودک در خطر است صدا و سیما و رسانه‌هایی که باید وجدان بیدار ملت باشند فرصت را برای بهره برداری‌های سیاسی غنیمت شمرده و مدیریت شهری را به باد تخریب گرفته‌اند، گفت: آلودگی هوای شهرها یک شبه بوجود نیامده است و همه تقصیر ات از آن مدیریت شهری نیست؛ چراکه سوخت بی کیفیت و صنعت خودروسازی ناتوان و بی خاصیت هردو در چنبره مافیای قدرت پشت صحنه و تحریم‌های اقتصادی است و شهرداری تهران نه نقشی در واردات سوخت دارد و نه در صنعت خودرو و سیاست گذاری‌های مربوط به آن دخیل است.

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران افزود: شهرداری تهران مسئول توسعه خطوط مترو و اتوبوسرانی و تاکسیرانی است؛ اما نقشی در تردد روزانه چهارمیلیون خودرو و موتور سیکلت بی کیفیت و مصرف میلیونها لیتر سوخت بی کیفیت با چند برابر استانداردهای مصرف سوخت در جهان ندارد و بر روی کاغذی که قانون نام دارد حدود چهارده وزارت خانه و سازمان و نهاد در قبال آلودگی هوا مسئولند اما در عمل هیچکدام قدرت و اختیار لازم برای مدیریت آلودگی هوا را ندارند.

وی یاد آور شد: واقعیت این است که حتی دولت نیز چندان در آلودگی امروز هوای تهران مقصر نیست چون قدرت و اختیار لازم را ندارد اما این واقعیت را نمی‌توان کتمان کرد که طی سالها در پرداخت سهم پایتخت نشینی خود کوتاهی کرده است و دولت باید بپذیرد که نباید هزینه‌های پایتخت کشور، با تمرکز صدها وزارتخانه و سازمان و سفارت و کنسولگری و تاسیسات و میلیونها تردد کارمندان، از جیب شهروندان تهرانی بدون کوچکترین مشارکت دولت پرداخت شود. دولت باید سهم خود را برای هزینه‌ای که بر دوش ملیونها شهروند تهرانی تحمیل می‌کند بپردازد و تا کنون نپرداخته است.

عضو شورای شهر تهران افزود: تامین بخش اصلی بودجه لازم برای توسعه خطوط مترو و نوسازی اتوبوس‌های فرسوده به عهده دولت است که در شرایط فعلی اقصادی، حتی به قیمت به خطر افتادن سلامتی مردم در اولویت قرار نگرفته و پرداخت نشده و یا واقعا دولت به دلیل فشارهای تحریم توان پرداخت آن را نداشته است. از زبان دولت اگر بگویم، مسئول همه ناکارآمدی‌های این کشور همان‌هایی هستند که به جای گام نهادن در مسیر اصلاح و منافع ملی، برجام را خیانت می‌دانستند و تدبیر دولت را به هزار و یک زبان به سخره گرفته و با اسرائیل و ترامپ و بن سلمان در پاره کردن برجام هم صدا شدند.

وی افزود: همانهایی که بر شجاعت خود در اقتصاد مقاومتی می‌بالیدند و امروز همه بار اقتصاد مقاومتی و ماجراجویی‌های خود را بر دوش فقیرترین اقشار ملت گذاشته و مست و سرخوش به کسب و کار خود از تحریم مشغولند و بر سر سفره صنعت خودروسازی و بنزین نشسته و از ناکارآمدی دولت و مجلس و مدیریت شهری دم می‌زنند تا شاید آبرویی برای خود در نزد ملت بخرند و همانهایی که همه امکانات خود را بسیج کرده‌اند تا به لطف رد صلاحیت‌ها و کارشکنی‌ها و تخریب‌ها شاید بتوانند به هر قیمت اصلاح طلبان را تخطئه کنند و مردم را از آمدن به پای صندوق‌های رأی به نفع خود منصرف و پشیمان کنند غافل از آن که بر شاخه نشسته بن می‌برند.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا همچنین با اشاره به سوگیری سازمان صدا و سیما در موضوعاتی نظیر آلودگی هوا و نام گذاری معابر گفت: سازمانی که خود می‌داند که در دل مردم جایی ندارد و فرسنگ‌ها از مردم دور افتاده است، چشم بسته بر دردها و آلام ملت، به جای تشویق و ترغیب مردم به رعایت فرهنگ ترافیک، کاهش مصرف سوخت و انرژی در روزهای آلوده شهر، بی توجه به مشکلات و مصیبت‌های مردم به دنبال فرصت طلبی سیاسی است و آسمان آلودگی هوا را به ریسمان نامگذاری معابر به نام فرهیختگان مظلوم این دیار می‌بافد تا بگوید مدیریت شهری تهران ناکارآمد است.

وی گفت: واقعا چرا تغییر نام گذرهایی که به دفعات تکرار شده‌اند و تغییر آنها از وظایف مسلم مدیریت شهری است و نامگذاری چند کوچه و خیابان بنام سیاستمداری که پرچمدار مبارزه با استعمار انگلیس بود چون دکتر محمدمصدق، یا هنرمندانی که مورد ستایش مردم این مرز و بومند چون عزت الله انتظامی، جمشید مشایخی، علی حاتمی و عباس کیارستمی و شاعرانی که عمرشان را برای ماندگاری زبان و شعر و ادب فارسی در طبق اخلاص گذاشته‌اند و در تمامی این سالها حتی سهمی به اندازه نام یک بن بست از دهها هزار گذر این ابر شهر را نداشته‌اند و همگی از فرزندان راستین این دیار کهن هستند، تا این حد باید شما را برآشفته سازد که یک روز با دروغ بزرگ حذف نام عزیز شهیدان از معابر و یک روز با بهانه آلودگی هوا و روز دیگر به بهانه‌ای دیگر در صدد تخطئه این نامگذاری‌ها هستید؟ ایران امروز به شدت نیازمند وحدت و همبستگی و انسجام ملی است. هر آنچه بتواند لبخندی هر چند گذرا بر لبان این مردم بنشاند خدمت است و هر آنچه بر تشتت و ناکامی و ناامیدی مردم اضافه کند ظلم است و نعمت.

وی ادامه داد: ایرادی ندارد اگر در میان هزاران خبر بد، خبر نامگذاری یک خیابان بنام یک هنرمندی بی ادعا، شاعر ی عاشق، سیاستمداری فرهیخته و عاشق مردم و یا شهیدی گمنام لحظه‌ای کام مردم را شیرین کند.

حق شناس با اشاره به پشت سر گذاشتن شب یلدا گفت: دیشب ملت ایران باز هم برای چند هزارمین سال دگر شب یلدا را جشن گرفتند تا بگویند طولانی‌ترین و تاریک‌ترین شب‌ها و سردترین زمستانها روزی به پایان می‌رسد. مطمئن باشیم که این تاریکی و این زمستان سرد نیز روزی به پایان خواهد رسید و این ملت بهار خود را به جشن خواهد نشست.

خواندن خبر در سایت منبع

شهرداری تهران با طرح ناموفق ترافیک آلودگی هوا را کاهش نداد

مهرخبرگزاری مهر
شهرداری تهران با طرح ناموفق ترافیک آلودگی هوا را کاهش نداد
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری با طرح ناموفق ترافیک نتوانست در مقابله با آلودگی هوا موفق عمل کند و بهتر این است زمانی که نمی‌توانیم حرفی بزنیم حداقل آن را بیان نکنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت نظری در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری در خصوص آلودگی گفت: باید درباره آلودگی هوا راهکاری در نظر بگیریم. ۱۸ دستگاه در این زمینه نقش دارند ولی نشان داده‌ایم که هیچکدام از ما ۱۸ دستگاه نتوانسته‌ایم موفق عمل کنیم.

وی با اشاره به طرح کاهش آلودگی هوا که از سوی معاونت حمل و نقل مطرح شد، گفت: شهرداری با طرح ناموفق ترافیکی نتوانست در مقابله با آلودگی هوا موفق عمل کند و دستگاه‌های دیگر نیز مشکلاتی مشابه را مطرح کرده‌اند و بهتر این است زمانی که نمی‌توانیم حرفی بزنیم حداقل آن را بیان نکنیم.

نظری تصریح کرد: در دولت سابق به بهانه آلودگی هوا شهر را چندین روز مداوم تعطیل می‌کردند که اقدامی افراطی بود، اما در دولت فعلی به هر ضرب و زور نمی‌خواهند ادارات را تعطیل کنند و در آن تفریط می‌کنند.

نظری ادامه داد: روز گذشته مطرح شد که همه مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها تعطیل هستند، ولی بعدا هر یک از دانشگاه‌های آزاد و وزارت علوم اعلام کردند که دانشگاه‌ها دایر است و این موضوع سبب شد که تردد خودروها در طول روز افزایش یابد و شاخص آلودگی مدام بیشتر شود و به مرز ناسالم برای همه گروه‌ها برسد.

وی با تاکید بر اینکه اگر یک هفته هم به دلیل آلودگی تعطیل اعلام شود مشکلی رخ نمی‌دهد، تصریح کرد: اگر از قبل اعلام کنند که ادارات و دانشگاه‌ها تعطیل است، خانواده‌ها می‌توانند از شهر خارج شوند و شاید هوای پایتخت کمی بهبود یابد.

خواندن خبر در سایت منبع

برنامه موثری از سوی مسئولان درباره رفع آلودگی هوا وجود ندارد

فارسخبرگزاری فارس
برنامه موثری از سوی مسئولان درباره رفع آلودگی هوا وجود ندارد
نمانیده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه بیماری‌های جسمی و روحی مردم به واسطه مشکلات تهران افزایش یافته است گفت: برنامه موثری از سوی مسئولان درباره رفع آلودگی هوا وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، داود محمدی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه اول دی) خطاب به رئیس جمهور درباره آلودگی هوای تهران و کلانشهرها در فصل زمستان گفت: وارونگی دما باعث افزایش آلودگی می‌شود که شاخص‌های فعلی نشان‌دهنده خطرناک‌ بودن وضعیت است.

وی افزود: سلامتی آحاد مردم را تهدید می‌کند اما برنامه موثری از سوی مسئولان وجود ندارد.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: متاسفانه شاهد آلودگی تهران، گسترش بوی نامطبوع در شهر تهران هستیم. اما تاکنون اقدام موثری جهت کشف و مقابله با این موضوع صورت نگرفته است.

وی گفت: مسئولان باید بر اساس شرح وظایف تیم تحقیقاتی و پژوهشی جهت الگوبرداری از نحوه اداره کلانشهرهای سایر کشورها به خصوص در موضوع آلودگی تشکیل دهند.

محمدی خاطرنشان کرد: میانگین حقوق معلمان و فرهنگیان از اکثر مشاغل دیگر کشور کمتر بوده که باید به آن رسیدگی شود لذا از دولت می‌خواهم در این باره اقدامات لازم را انجام دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

هفت عادت روزانه که پوست را خراب می‌کند

تابناکتابناک9 ساعت قبل
سلامت پوست با رعایت نکات بهداشتی بسیار ساده به دست می‌آید تنها کافی است بدانید که پوستتان چگونه پاک‌سازی و اصلاح می‌شود. برای این کار لازم نیست کمدتان را پر از کرم‌ها و لوسیون‌های مختلف و گران‌قیمت کنید، تنها کافی است عاداتی را که روزانه انجام می‌دهید و به پوستتان آسیب می‌زنند را حذف کنید. بسیاری از ما بدون اینکه متوجه باشیم هرروز کارهایی انجام می‌دهیم که به‌تدریج به پوست ما آسیب می‌زنند. در این ویدیو ۷ مورد از این عادت مخرب پوست لیست شده‌اند.
ایسناایسنا1 روز قبل
پژوهشگران «دانشگاه هاروارد» در مطالعه اخیرشان خبر از درمانی جدید برای مبارزه با چاقی و خلاص شدن از چربی شکم داده‌اند. علاوه بر این، به گفته پژوهشگران درمان مذکور هیچ‌گونه مشکل یا تداخلی در عملکرد هیچ یک از بافتهای بدن نیز ایجاد نخواهد کرد. محققان طی این مطالعه، محلول یادشده را بر روی گروهی از خوکها آزمایش کردند و در آزمایشی دیگر نیز همین محلول اما فاقد ذرات یخ را بر روی گروهی دیگر آزمایش کردند. پژوهشگران در گروه اول محلول اصلی را تزریق کردند و سپس خوکهای گروه اول را به مدت ۸ هفته تحت نظارت و بررسی قرار دادند. «لیلیت گریبیان» (Lilit Garibyan)، نویسنده اصلی این مطالعه گفت: جذابیت درمان مذکور این است که انجام آن آسان و راحت است.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
علی مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه پاسپورتی شدن سندهای ازدواج منتفی شده است اظهار کرد: سندهای ازدواج از سال آینده الکترونیک و تک‌برگ می‌شود. رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق افزود: تعداد اوراق سندهای دفترچه‌ای فعلی بسیار زیاد است. هم با صدور سامانه‌ای منافات دارد و نمی‌شود از سامانه ثبت پرینت گرفت و هم اینکه مردم هر جا می‌روند باید تعداد زیادی کپی از اوراق دفترچه تهیه کنند. مظفری گفت: البته قرار شده سندهای تک برگی ازدواج، با سبک و سیاق شکیل و متناسب با شئون خانواده باشد. انتهای پیام/
سلامت نیوزسلامت نیوز8 ساعت قبل
آیا بوی بد دهان به خلط بینی و گلو منجر می‌شود؟ به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، وجود و تجمع ترشحات بینی و گلو که می‌تواند به دنبال سینوزیت باشد، به ویژه در شب موجب ایجاد بوی بد دهان می‌شود. هنگام خوردن و آشامیدن احساس خفگی می‌کنم. مشکلم چیست؟ به طور طبیعی هنگام عمل بلع (خوردن و آشامیدن) مسیر تنفس یا همان نای بسته می‌شود. التهاب ناحیه حلق، برگشت اسید معده یا ریفلاکس نیز از دیگر علل احساس خفگی حین غذا خوردن است. آیا همسرم که انحراف بینی دارد دچار سینوزیت می‌شود؟ گاهی انحراف بینی باعث اختلال در تخلیه ترشحات سینوس و در نتیجه سینوزیت می‌شود. در این موارد باید برای درمان انحراف بینی و سینوزیت به متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کرد.

وحدت و همدلی و عهد دوباره با ولایت

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ فردا، اینجا مصلی امام خمینی (ره) تهران جایی برای سوزن انداختن نیست؛ درست پیش بینی کردیم، جایی برای سوزن انداختن نبود، از آسمان این وحدت و همدلی و عهده دوباره با ولایت دیدنی‌تر بود. امروز به سپیدی همین برف، روسپیدی ایران ماند و بار دیگر روسیاهی برای دشمنان؛ امروز جمعه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ و در این هوای سرد زمستانی، مردم دلشان گرم می‌شود با حضور رهبرشان و با اقتدا به رهبر عزیزشان؛ امروز دشمنان با اتحاد این ملت سنگ روی یخ می‌شود.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ساعت قبل
امیدواریم این مصوبه تا پایان سال ۹۹ در صحن شورا مطرح و به تصویب برسد. مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهر ادامه داد: در حوزه مخابرات سیار در سطح شهر تهران حدود ۴۵۰۰ سایت مخابراتی موجود است که معادل نصف شاخص در کشورهای توسعه یافته است و دچار کمبود کیفیت خدمات سیار هستیم. اگر شکایت مبنی بر نصب غیرقانونی باشد، برای اخذ مجوزهای قانونی ارجاع داده می‌شوند و اگر موفق به اخذ مجوزهای قانونی نشدند، از طریق کمیسیون ماده ۱۰۰ برای رفع موانع ارجاع داده می‌شوند. او افزود: البته این نیز یک مساله حقوقی است که باید مورد رسیدگی قرار گیرد که پیچیدگی‌های خاصی دارد. وی ادامه داد: اعضای شواری شهر درباره لوایح و طرح‌هایی که به شورای شهر می‌آید، اصرار بر داشتن ۴ پیوست اقتصادی، حقوقی، محیط زیستی و اجرایی در شهرداری تهران هستند.

اخبار بیشتر